alt
صفحه 2 از 18 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    10-25-2018, 12:21 AM #21
    خب. فاز تمومه. ادامه بازی از فردا ساعت 4.

داستان هم باتوجه به فعالیت شما کامل میشه. فعلا داستانی نداریم تا به بازی جون ندید. ساعت 4 خودتون شروع کنید. فردا نیستم. فاز شبم هیچی نشد.

God آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 23 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    10-25-2018, 01:55 AM #22
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    عماد و رضا خودتون هنوز یه پست دادین که تز بقه میخواین فعال باشن؟ بازی هنوز شروع نشده لامصبا. بقیه پست بدین و وقتی میگن ک ادم خودش بیش از یک پست مفید داده باشه حد اقل.
    آرش راجع به بالانس هم بنظرم با توجه به تم ساده ی بازی معقولانه ترین بالانس ممکن و داریم. از 8 نفر مثلا 3 گناهکار 5 بی گناه با توجه ب اینکه گناهکاراهم بی نقشن این معقولتره بنظرم.
    نه ولی به هر حال اولین پست بعد داستان گاد رو گذاشتم و سعی در شروع کردن بازی داشتم.
    دلیل لحن نسبتا تهاجمیت رو اصلا درک نمیکنم،بازی باید از یه جا به یه نحوی شروع شه.۴ نفر بیان پست بدن صحبت کنیم دیگه.
    Red Dragon آنلاین نیست.

3. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    10-25-2018, 06:15 PM #23
    خب گاد عزیز بدون داستان و بدون اتفاق چطوری به بازی جون بدیم ؟ الان چی داریم بگیم اصن ؟
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    10-25-2018, 06:22 PM #24
    آقا یکی پرسیده بود نشونه ها چین
    در جواب باید بگم که بعدا معلوم میشه نشونه ها چی بوده منظورم این بود از الان باید حواسمون به داستان باشه
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 23 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    10-25-2018, 08:15 PM #25
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آقا یکی پرسیده بود نشونه ها چین
    در جواب باید بگم که بعدا معلوم میشه نشونه ها چی بوده منظورم این بود از الان باید حواسمون به داستان باشه
    فعلا که نه داستانی هست و نه بحثی
    ولی کلا مگه چند نفر و چند تا پست بوده که میگی یکی گفته بود؟خوب دقیق یا کوت کن یا اسم ببر بگو در جواب فلانی
    Red Dragon آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    10-25-2018, 09:20 PM #26
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    فعلا که نه داستانی هست و نه بحثی
    ولی کلا مگه چند نفر و چند تا پست بوده که میگی یکی گفته بود؟خوب دقیق یا کوت کن یا اسم ببر بگو در جواب فلانی
    آخه قبل ساعت 4 اومدم پست ها رو خوندم بعد الان یادم نبود آرش گفته بود مثل این که

فری نگفتی چرا اینقدر عصبانی هستی این دور

7. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-25-2018, 09:44 PM #27
    خب فعلا که داستان چیز خاصی برای بحث کردن نداره و حرف هایی که زده میشه هم در حد سیخونک زدنه میخوام یه اظهار نظری بکنم و اونم این که به نظرم صدرا بعد از n دور بیگناه بودن و بازی خوب دور قبلش، این دور گاد ممکنه بهش مافیا داده باشه و برای من، احتمال مافیا بودنش بیشتر از بقیه بازیکناست فعلا.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-25-2018, 11:00 PM #28
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    با سلام

امین دانشگارو انصراف دادی اخر؟
    اینا شایعه س
    توجه نکن
    من سنگرو خالی نمیکنم

- - - Updated - - -

اصلا حس خوبی به آرش ندارم
    صرفا حسه نه هیچ چیز دیگه ای چون به قولی اصلا بازی راه نیفتاده که بخواد آدم نتیجه گیری ای چیزی بکنه یا حتی بحثی شکل نگرفته حتی
    منتها حسم به آرش منفیه نمیدونم چرا
    یه چیزی قلقلک میده منو
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    10-25-2018, 11:30 PM #29
    خب فعلا که داستان چیز خاصی برای بحث کردن نداره و حرف هایی که زده میشه هم در حد سیخونک زدنه میخوام یه اظهار نظری بکنم و اونم این که به نظرم صدرا بعد از n دور بیگناه بودن و بازی خوب دور قبلش، این دور گاد ممکنه بهش مافیا داده باشه و برای من، احتمال مافیا بودنش بیشتر از بقیه بازیکناست فعلا.
    صرفن به همین دلیل ؟
    SadRa آنلاین نیست.

10. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    10-26-2018, 12:05 AM #30
    داستان بازی (بخش سوم)

مهدی با پویا تماس گرفت که برای کمکش به محل بیاد.

پویا: به به. ببین کی زنگ زده. داش مهدی گل. چطوری پسر؟
    مهدی: کجایی لاشی؟
    پویا: بیرونم.
    مهدی: کجاش؟
    پویا: جایی که دوست داری.
    مهدی: شمالی؟
    پویا: آره دیگه. آخر هفته س.
    مهدی: ای تو اون آخر هفته ت که خیرت به ما نرسید هیچ وقت! آخر هفته رفتی شمال چه .... ...؟
    پویا: بی ادب
    مهدی: همینه که هست. خودت گفتی راحت باش و خودت باش. راحتم الان.
    پویا: با خودم که دیگه نگفتم بیشرف. احترام سن هم حالیت نمیشه؟
    مهدی: سن یه عدده. عددم که می دونی ت.... .
    پویا: به عدد توهین نکن.
    مهدی: می کنم. مشکلیه؟
    پویا: به جهنم. خب مهدی جان من برم فعلا. شنبه 7 صبح می رسم خدمتت.
    مهدی: شنبه 7 صب سگ بیداره لاشی؟ 7 صب بیا ... . (گوشی را قطع می کند.)
    پویا: وقتی پاره ت کردم می فهمی چجوری باید حرف بزنی عوضی. هار شدن ملت.
    مهدی: فک کردی گوشیُ قطع کردم؟ آخه اون موقع که تو ... (این جمله قابل چاپ نبود و به دستور مقامات بالا حذف شد).
    پویا به نظر دستپاچه شده و گوشی را قطع می کند، انگار حرفهای مهدی را نشنیده.

مهدی که دید دست تنهاست، از خود سید کمک خواست. ولی هرچی زنگ زد جوابی دریافت نکرد و با این پیام صوتی مواجه شد:

سید: سلام بر سروان مهدی. من ماموریت رفتم قم از طرف شرکت. برای سرکشی به پلانت تولید. شب کارم هستیم امشب. الانم وضع خرابه هر آنه که بریزه پلانت تولید. یه سری دوربین مخفی تو واحدا نصب کردم که البته با چشم مسلح قابل رویت نیست. دستگاهاش تو واحدته. بری تو خونه همه چی مشخصه. توضیح فارسی هم برات نوشتم. دیگه ریش و قیچی و اینا همه ش دست خودته. پیداش کن این قاتل حروم زاده رو. ممنونم. موفق باشی. راستی به امین گفتم یه سری بهت بزنه چیزی کم و کسر نداشته باشی که مشکوک نشند.

مهدی: توضیح فارسی برای زنت بنویس که ... (این جمله قابل چاپ نبود و به دستور مقامات بالا حذف شد).

مهدی پنجشنبه ظهر به واحد مربوطه رفت. پای دستگاه ها نشست و اتفاقای مهمیُ که می افتاد یادداشت می کرد تا ازشون نتیجه بگیره. یادداشت ها:

واحد 1: آرش پیوندی از ظهر در خانه نبود و شب ساعت 11 به خانه برگشته. رضا کلا در خانه بوده و خارج نشده. بیشتر وقتش پای لپ تاپ سپری شده و انگار در حال ترجمه یک مقاله هست. گویا خسته بوده و ساعت 10 خوابش برده. مورد مشکوکی مشاهده نشده. آرش هم تا ساعت 2 سرش تو گوشی بوده و احتمالا بعدش هم بوده، چون دیگه خوابیدم و ندیدم چه غلطی کرده. اینم تا الان مشکوک نبوده.

واحد 2: فری ظهر در خانه نبوده و تا زمانی که بخوابم برنگشته.

واحد 3: صدرا، آرش سیفی پور و عماد، ساعت 3 بعدازظهر به خانه وارد شدن. از حرف هاشون برداشت می شد که امتحان میان ترم ریاضی 1 داشتن و دیشب نخوابیدن. صدرا به شدت از نتیجه امتحان ناراحت بوده. آرش اصلا براش مهم نبود و عماد هم بینابین. هر سه بلافاصله خوابیدن. آرش ساعت 9 شب از خانه خارج شد و ساعت 1 بامداد برگشت. عماد کلا خواب بود. صرفا 2 بار بیدار شد و به دستشویی رفت. صدرا خیلی زود بیدار شد و با چند نفر (به نظر در رابطه با امتحان) صحبت کرد. دائم هدفون تو گوششه و معلوم نیس خوابه یا بیدار. سرشم تو گوشی بود اغلب اوقات. ساعت 12 شب به نظر دیگه کپید واقعا. عمادم انگار خواب به خواب رفته. اینجا هم مورد مشکوکی مشاهده نشد. خیلی ساده به نظر میان این دانشجوها.

واحد 4: این که خودمم. تخمه های سید تموم شد. فحشی هم نبود که بلد باشم و تو این چند ساعت نثار پویا یا سید نکرده باشم. عه! اینُ نگفتم چرا. ای به ... (این جمله قابل چاپ نبود و به دستور مقامات بالا حذف شد).

واحد 5: رفت و آمدهای زیادی در خانه امین مشاهده شد. کلا 20 ورودی داشتیم. 19 پسر و 1 دختر. خروجی هم 19 پسر. کیفیت تصویر ضعیف بود و خانه پر از دود بود و تصاویر شفاف نبودن. آخرین پسرها که 4 نفر بودن، با خوشحالی حوالی ساعت 12 شب از خانه خارج شدن و صحبت از پول زیاد در راهرو شنیده می شد. دختر مورد نظر هم ساعت 12:30 وارد شد. تو یه اتاقی رفت که دوربین نذاشته بود سید. خدا لعنتش کنه، یه فیلمیم می دیدم آخر شبی. شرایط کمی مشکوک به نظر می رسید و امین اوایل روز عصبی شده بود. هرچند از حوالی ساعت 11:30 خوشحال به نظر می رسید. حس می کنم این خونه نیاز به بررسی دقیق تر داره و باید تمام اتاق ها مانیتور بشه. خدا رو شکر خود گشادش از واحدش خارج نشد و سر نزد بهم.

واحد 6: همزمان با ورود من به ساختمان، دکتر از ساختمان خارج شد و اتفاقا برخورد گرمی هم داشت. یه چمدان بزرگ هم همراهش بود. انگار سفری چیزی قرار بوده بره. و هنوز هم برنگشته.

ادامه بازیُ پی بگیرید موجودات ناقص الخلقه. چون فردا تعطیله کلا پست آزاده از الان تا فردا شب.
    فردا صبح یا شب یا هر دو زمان یه بخشی از داستان ارسال خواهد شد.

4 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    10-26-2018, 12:45 AM #31
    خب دوستان من گوشیم رو درست ردم و از الان بیشتر شرکت می کنم, از اونجایی که این سبک تا حالا بازی نکردم بیشتر پست هارو می خونم تا نظر اشتباه ندم, امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم
    Mamalgr آنلاین نیست.

12. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 01:49 PM #32
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    اصلا حس خوبی به آرش ندارم
    صرفا حسه نه هیچ چیز دیگه ای چون به قولی اصلا بازی راه نیفتاده که بخواد آدم نتیجه گیری ای چیزی بکنه یا حتی بحثی شکل نگرفته حتی
    منتها حسم به آرش منفیه نمیدونم چرا
    یه چیزی قلقلک میده منو
    Same scenario every game
    حرف جدید بزنید

نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    صرفن به همین دلیل ؟
    یعنی چی صرفا به همین دلیل؟ دارم میگم به فلان دلیل فعلا شانس مافیا بودنت از بقیه بیشتره برام، این که میگی «فقط همین دلیل؟!» حس خوبی نداد بهم این حسو میده که انگار میدونی که ریگی به کفشته. مطمئن نیستم فعلا ولی گوشه ذهنم دارم اینو.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    خب دوستان من گوشیم رو درست ردم و از الان بیشتر شرکت می کنم, از اونجایی که این سبک تا حالا بازی نکردم بیشتر پست هارو می خونم تا نظر اشتباه ندم, امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم
    یعنی چی که بیشتر میخونی (که یعنی کمتر پست میدی) تا نظر اشتباه ندی؟ ترس از سوتی؟
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    10-26-2018, 02:15 PM #33
    آرش راست میگه الان صدرا اومد گفت فقط به همین دلیل با یه خنده هم پشتش اصلا حس خوبی نداد

آقا داستان خیلی خوبه ولی هنوز واقعا سخته بشه چیزی از فهمید اگه کسی چیزی درباره داستان داره که بگه، بگه

14. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    10-26-2018, 05:35 PM #34
    میخواین تو داستان بگم قتل کار کی بوده و رای بدین بهش؟

3 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 66 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 06:44 PM #35
    اگه بخوایم بر اساس داستان پویا قضاوت کنیم باید همین الان به خلفی رای بدیم و اعدامش کنیم. ولی خیلی واضح داره تم خلافکار میده بهش و بنظر غیر قابل استناده.
    رضا یه جوری حرف میزنی انگار سبک بازی منو نمیشناسی ها اشتباه آرش دور پیشو تکرار نکن سبک من همینه استدلال آرش هم برای گناهکاری صدرا جالب بود یعنی انقد پویا قابل پیش بینیه؟

- - - Updated - - -

آرش راست میگه الان صدرا اومد گفت فقط به همین دلیل با یه خنده هم پشتش اصلا حس خوبی نداد

آقا داستان خیلی خوبه ولی هنوز واقعا سخته بشه چیزی از فهمید اگه کسی چیزی درباره داستان داره که بگه، بگه
    به به رضا الان این حرکتت موج سواریه بنظرم اصلا حس خوبی ندارم بهت.

- - - Updated - - -

حالا عماد احتمالا اخیرا بازی منو دنبال نکرده و میشه توجیه کرد که به سبکم بگه تهاجمی ولی رضا اصلا قابل قبول نیست این تیکش یا یک حرکت کاملا ابتدایی برای ایجاد بحث بود یا واقعا میخواست مثلا منو از کوره در ببره که دومی عین گناهکاریه برام.

- - - Updated - - -

با گیر آرش هم به ممل گر (؟) موافقم. یعنی چی نظر اشتباه ندم؟ ی بیگناه معمولا برای پستاش و نظراش اصلا نگران نیست و استرس نداره. ی بیگناه نظر اشتباه بده فوقش ایگنور میشه دیگه ولی ی گناهکار سوتی بده ولش نمیکنن. در کل مشکوک بود.
    FM90 آنلاین نیست.

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    10-26-2018, 06:56 PM #36
    خب خب من نمیدونستم امروز ازاده الان اومدم رو سایت دیدم وگرنه زودتر از اینا میومدم تو بازی.

- - - Updated - - -

Same scenario every game
    حرف جدید بزنید

یعنی چی صرفا به همین دلیل؟ دارم میگم به فلان دلیل فعلا شانس مافیا بودنت از بقیه بیشتره برام، این که میگی «فقط همین دلیل؟!» حس خوبی نداد بهم این حسو میده که انگار میدونی که ریگی به کفشته. مطمئن نیستم فعلا ولی گوشه ذهنم دارم اینو.

- - - Updated - - -

یعنی چی که بیشتر میخونی (که یعنی کمتر پست میدی) تا نظر اشتباه ندی؟ ترس از سوتی؟
    ینی چی صرفن به همین دلیل ؟ سوالم واضحه ، ینی فقط تا حالا مافیا نبودم احتمالن این دور مافیام ؟ این اصن رویه ی بازیه یه پلیره حرفه ای نیست که بر این اساس بخای به کسی شک کنی
    خیلی غیر منطقیه که با این استدلال بخای بگی به صدرا شک دارم اگه به همین دلیله که خب غیر منطقیه ولی اگه مجبوری میتونی همینجوری‌ ادامه بدی

- - - Updated - - -

داداش حرفی نداری از خودت بزنی ؟ یخورده خودتم بیا تو بازی عزیزم
    SadRa آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    10-26-2018, 07:00 PM #37
    مافیا ای که ما بازی می کنیم یه شهروند ناشی از مافیا خیلی خطرناکتره برای همین حتما شهروند باید حواسش باشه چرت نگه
    Mamalgr آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 66 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 07:05 PM #38
    مافیا ای که ما بازی می کنیم یه شهروند ناشی از مافیا خیلی خطرناکتره برای همین حتما شهروند باید حواسش باشه چرت نگه
    من شما رو نمیشناسم نه میدونم سبکت چیه نه سابقت؟ ولی از این حرفت اینطور برداشت میشه ک بیگناه باشی باید زیاد وارد بحث نشی و آسه بری و بیای؟ دقیقا الان توضیح بده تو نظرت درباره یحثای شکل گرفته توی بازی هرچند کوتاه و دست و پا شکسته چیه؟ بهتر اینه که بازیکن خودش قبل از اینکه ازش نظر یخوان نظرشو بگه چون کسی ک پیشرفت بازی براش مهم باشه ناخوداگاه درگیر میشه نه منتظر بیسته ازش نظر بخوان.
    FM90 آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    10-26-2018, 07:17 PM #39
    اگه بخوایم بر اساس داستان پویا قضاوت کنیم باید همین الان به خلفی رای بدیم و اعدامش کنیم. ولی خیلی واضح داره تم خلافکار میده بهش و بنظر غیر قابل استناده.
    رضا یه جوری حرف میزنی انگار سبک بازی منو نمیشناسی ها اشتباه آرش دور پیشو تکرار نکن سبک من همینه استدلال آرش هم برای گناهکاری صدرا جالب بود یعنی انقد پویا قابل پیش بینیه؟

- - - Updated - - -

به به رضا الان این حرکتت موج سواریه بنظرم اصلا حس خوبی ندارم بهت.

- - - Updated - - -

حالا عماد احتمالا اخیرا بازی منو دنبال نکرده و میشه توجیه کرد که به سبکم بگه تهاجمی ولی رضا اصلا قابل قبول نیست این تیکش یا یک حرکت کاملا ابتدایی برای ایجاد بحث بود یا واقعا میخواست مثلا منو از کوره در ببره که دومی عین گناهکاریه برام.

- - - Updated - - -

با گیر آرش هم به ممل گر (؟) موافقم. یعنی چی نظر اشتباه ندم؟ ی بیگناه معمولا برای پستاش و نظراش اصلا نگران نیست و استرس نداره. ی بیگناه نظر اشتباه بده فوقش ایگنور میشه دیگه ولی ی گناهکار سوتی بده ولش نمیکنن. در کل مشکوک بود.

- - - Updated - - -

خب این حرف شما یکم برام مشکوکه, این حرف رو همه می دونیم غلطه حتی خودتون اما احساس میکنم میخواستید صرفا یه حرفی زده باشین و این معمولا کار مافیاست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    صرفن به همین دلیل ؟
    اما از طرفی واکنش شما هم واسم خیلی عجیب بود. تنها چیزی که می تونم در مورد شما و آرش بگم اینه که احتمالا تو یه تیم نیستید

- - - Updated - - -

من شما رو نمیشناسم نه میدونم سبکت چیه نه سابقت؟ ولی از این حرفت اینطور برداشت میشه ک بیگناه باشی باید زیاد وارد بحث نشی و آسه بری و بیای؟ دقیقا الان توضیح بده تو نظرت درباره یحثای شکل گرفته توی بازی هرچند کوتاه و دست و پا شکسته چیه؟ بهتر اینه که بازیکن خودش قبل از اینکه ازش نظر یخوان نظرشو بگه چون کسی ک پیشرفت بازی براش مهم باشه ناخوداگاه درگیر میشه نه منتظر بیسته ازش نظر بخوان.
    نه از نظر من یه شهروند یا به قول شما بی گناه باید خیلی حواسش جمع باشه تا با ذهنش بازی نکنن تا یه شهروند دیگرو بندازن بیرون, و من از اونجایی که بار اولمه و این بازیو نمیشناسم میتونم طعمه خوبی برای manipulate شدن باشم. احساس می کنم شما یه هدف ضعیف انتخاب کردی تا به عنوان مافیا بندازیش بیرون واسه همین به شما شک دارم تا مثبتیتون رو بهم ثابت کنید.

- - - Updated - - -

نه از نظر من یه شهروند یا به قول شما بی گناه باید خیلی حواسش جمع باشه تا با ذهنش بازی نکنن تا یه شهروند دیگرو بندازن بیرون, و من از اونجایی که بار اولمه و این بازیو نمیشناسم میتونم طعمه خوبی برای manipulate شدن باشم. احساس می کنم شما یه هدف ضعیف انتخاب کردی تا به عنوان مافیا بندازیش بیرون واسه همین به شما شک دارم تا مثبتیتون رو بهم ثابت کنید.
    Mamalgr آنلاین نیست.

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    10-26-2018, 07:29 PM #40
    اما از طرفی واکنش شما هم واسم خیلی عجیب بود. تنها چیزی که می تونم در مورد شما و آرش بگم اینه که احتمالا تو یه تیم نیستید
    واکنش من عجیبه ؟
    استدلال پیوندی عجیبه والا من توضیح دادم در مورد واکنشم یا همون سوال.
    SadRa آنلاین نیست.