alt
صفحه 3 از 18 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 07:30 PM #41
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    ینی چی صرفن به همین دلیل ؟ سوالم واضحه ، ینی فقط تا حالا مافیا نبودم احتمالن این دور مافیام ؟ این اصن رویه ی بازیه یه پلیره حرفه ای نیست که بر این اساس بخای به کسی شک کنی
    خیلی غیر منطقیه که با این استدلال بخای بگی به صدرا شک دارم اگه به همین دلیله که خب غیر منطقیه ولی اگه مجبوری میتونی همینجوری‌ ادامه بدی

- - - Updated - - -
    اولا نگفتم احتمال زیاد مافیایی یا بهت «شک» دارم، گفتم احتمال مافیا بودنت از بقیه برام بیشتره، اگه بقیه ۵۰درصدن تو ۵۵ ای و این بیشتر بودنه هم با میزان منطقی بودن دلیل تناسب داره قطعا. منتهی واکنش تو برام جالب بود چون اتفاقا هدفم هم از مطرح کردن این موضوع تو اون نقطه از بازی، سنجیدن واکنش بود که خب واکنش منفی گرفتم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 07:32 PM #42
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    اولا نگفتم احتمال زیاد مافیایی یا بهت «شک» دارم، گفتم احتمال مافیا بودنت از بقیه برام بیشتره، اگه بقیه ۵۰درصدن تو ۵۵ ای و این بیشتر بودنه هم با میزان منطقی بودن دلیل تناسب داره قطعا. منتهی واکنش تو برام جالب بود چون اتفاقا هدفم هم از مطرح کردن این موضوع تو اون نقطه از بازی، سنجیدن واکنش بود که خب واکنش منفی گرفتم
    وقتی احتمال از بقیه بیشتره چطور معنیه حرفت احتمال زیاد نیست ؟ گیریم منظور تو این بوده باشه ، بازم منطقی نیست حتی اون پنج درصد و اینکه کدوم واکنش منفی ؟ اینکه از استدلاله بی منطقت انتقاد کردم ؟ چجوریه که توضیحات منطقی واکنش منفی میشن ؟
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

3. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-26-2018, 07:44 PM #43
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    مافیا ای که ما بازی می کنیم یه شهروند ناشی از مافیا خیلی خطرناکتره برای همین حتما شهروند باید حواسش باشه چرت نگه

- - - Updated - - -

خب این حرف شما یکم برام مشکوکه, این حرف رو همه می دونیم غلطه حتی خودتون اما احساس میکنم میخواستید صرفا یه حرفی زده باشین و این معمولا کار مافیاست

- - - Updated - - -
    در مورد بخش اول: این استدلال «شهروند ناشی مضره پس من میشینم یه گوشه کاریم نداشته باشین» یه جورایی شونه خالی کردنه چون اصلا نیازی به نگرانی درمورد این موضوع نیست و اگه منطقی بازی کنی، تقریبا همه مون اونقدر تجربه داریم که بازی بد اما منطقی بیگناهانه رو از بازی گناهکارانه تشخیص بدیم. در واقع بیگناه ناشی فقط باید از برگشتن جو روش بترسه که حداقل تا وقتی من داخل بازی هستم، نمیذارم بازی با جو جلو بره.

بخش دوم هم صرف نظر از درست یا غلط بودن حرفم، عرض کردم که هدفم گرفتن واکنش صدرا بود و البته به نظرم میزان منطق حرفم برای‌اون برهه از بازی کافی بود

- - - Updated - - -

وقتی احتمال از بقیه بیشتره چطور معنیه حرفت احتمال زیاد نیست ؟ گیریم منظور تو این بوده باشه ، بازم منطقی نیست حتی اون پنج درصد و اینکه کدوم واکنش منفی ؟ اینکه از استدلاله بی منطقت انتقاد کردم ؟ چجوریه که توضیحات منطقی واکنش منفی میشن ؟

ببین مشکلم با واکنشت، کم یا بی منطق خوندن دلیلم نیست. مشکلم اینه که مضمون حرفت این بود: «فقط همینه دلیلت برای گناهکاری من؟» که این واکنش بده، چون جوریه که انگار داره خودش رو بای دیفالت مافیا میگیره و صرفا با دلیل مشکل داره نه با مافیا خطاب کردن
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 07:54 PM #44
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    ببین مشکلم با واکنشت، کم یا بی منطق خوندن دلیلم نیست. مشکلم اینه که مضمون حرفت این بود: «فقط همینه دلیلت برای گناهکاری من؟» که این واکنش بده، چون جوریه که انگار داره خودش رو بای دیفالت مافیا میگیره و صرفا با دلیل مشکل داره نه با مافیا خطاب کردن
    تو مافیا هرکسی ممکنه به یه نفر شک کنه و برای این شکش دلیل باید داشته باشه. تو به من شک کردی که احتمال 55 درصد مافیاس با یه دلیل کاملا غیر منطقی. من اول پرسیدم که فقط دلیلت همینه ؟ که اگه دلیلت همینه جوابت و بدم و روشنت کنم که استدلالت افتضاحه اما اگه دلایل دیگه میداشتی که نداشتی بازم در موردش بحث‌میکردیم. الان تو یا داری طبق یه استدلال اشتباه پیش میری یا برنامه ریزی شده.
    اونجا که به ممل گر گفتی جدا از درست یا غلط بودن حرفم ، ینی چی بدون درنظر گرفتن درست و غلط بودن حرفم ؟ ینی نباید در نظر بگیریم حرفت درسته یا غلط ؟ مافیا ینی چی ؟ ینی به نتیجه رسیدن با حرفای درست. ما اینجاییم که با حرفای درست و منطقی نتیجه گیری کنیم نه چیز دیگه.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 08:37 PM #45
    Same scenario every game

حرف جدید بزنید
    آرش
    چرا جمع بستی؟
    آرش راست میگه الان صدرا اومد گفت فقط به همین دلیل با یه خنده هم پشتش
    اصلا حس خوبی نداد
    رضا
    به عنوان یه اسکی ریز گوشه ذهنم دارم این حرفو

با گیر آرش هم به ممل گر (؟) موافقم. یعنی چی نظر اشتباه ندم؟ ی بیگناه معمولا برای پستاش و نظراش اصلا نگران نیست و استرس نداره. ی بیگناه نظر اشتباه بده فوقش ایگنور میشه دیگه ولی ی گناهکار سوتی بده ولش نمیکنن. در کل مشکوک بود.
    کاری به حرفش ندارم که به خودی خود مشکوک بوده یا نبود و اینا ولی ایگنور نمیشه سوتی بیگناه
    کدوم دور بود سوتی دادم بیگناهم بودم ولی ریختن سرم تا خوردن زدنم
    حداقل تا وقتی من داخل بازی هستم، نمیذارم بازی با جو جلو بره.
    آرش
    جون؟

جدا نمیدونم چرا هرچی بیشتر پستای آرشو میخونم شکم بهش بیشتر میشه
    تو به صدرا گیر دادی که واکنشش جوری بوده که بای دیفالت خودشو مافیا در نظر گرفته به دلیل جمله ای که استفاده کرده
    خب میشه بنظرم همین فرضیه رو رو واکنش خودتم داشته باشیم
    میگی سناریوی قدیمی و حرف جدید بزنید ینی چی؟
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    84
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 08:59 PM #46
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    آرش
    چرا جمع بستی؟

رضا
    به عنوان یه اسکی ریز گوشه ذهنم دارم این حرفو

کاری به حرفش ندارم که به خودی خود مشکوک بوده یا نبود و اینا ولی ایگنور نمیشه سوتی بیگناه
    کدوم دور بود سوتی دادم بیگناهم بودم ولی ریختن سرم تا خوردن زدنم

آرش
    جون؟

تو به صدرا گیر دادی که واکنشش جوری بوده که بای دیفالت خودشو مافیا در نظر گرفته به دلیل جمله ای که استفاده کرده
    دلیل سوتی یک بی گناه چی میتونه باشه؟ یا اشتباهش لفظیه یعنی مثلا بی گناه و ب جای گناهکار بنویسه یا مثلا اشتباها ی بیگناهو اعدام کنه و بهش گیر بده..... در هرصورت اشتباه گناهکاری و بی گناهی در اکثر موارد قابل تفکیک و تشخیصه و تو اشتباهات بی گناها رد پای قصد و غرض پیدا نمیشه اوناییم ک میریزن سرش اکثرا گناهکارن ک برای سو استفاده اینکارو میکنن. در کل حتی اگ اشتباهم کنه ی بیگناه اون اشتباهش بازم میتونه سود داشته باشه برای بی گناها و فعالیت از انفعال خیلی بهتره.
    FM90 آنلاین نیست.

7. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    مورد پسند : 107 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 09:50 PM #47
    اول از همه

اما از طرفی واکنش شما هم واسم خیلی عجیب بود. تنها چیزی که می تونم در مورد شما و آرش بگم اینه که احتمالا تو یه تیم نیستید
    چطوری دقیقا به این نتیجه رسیدی؟!

فری و امین این وسط میگن اسکی رفتی بابا اول بازیه آدم نظراتو میخونه بالاخره یه نظری درباره نظر بقیه داره دیگه! دور پیش هم همین گیرو به من دادید. بعد 20 دور دیگه فکر کنم اینقدر یاد گرفتم که نیام این کاری که شما میگید رو بکنم!

فری اون پستت بیش از حد حالت تهاجمی داشت! فکر کنم بازی 5 تا پست هم نداشت من و عماد گفتیم بقیه بیاید پست بدید یهو اومدی میگی مگه خودتون چیکار کردید که به بقیه میگید پست بدن

- - - Updated - - -

گیری که آرش و فری به ممل دادن هم یکم برا من عجیبه! خودش میگه این سبک بازی رو تا حالا تجربه نداشته، خیلی طبیعیه که بخواد اول پست ها رو بخونه تا اشتباه نره جلو. بارها هم دیدیم که بی گناها از کج فهمی یه بی گناه دیگه بدجوری ضربه خوردن. در کل حرف عجیبی نبود ولی عجیب روش مانور داده میشه!

- - - Updated - - -

@امین

کلا از لحظه ای که وارد بازی شدی فقط داری میگی به آرش شک دارم هر لجظه هم داره شکت بیشتر میشه! چطوریه این الان؟
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    10-26-2018, 10:56 PM #48
    در جواب پست شماره ۴۳ که ارش گفته
    به نظر من اون از اون حرف صدرا هیچ برداشت منفی یا بای دیفالت مافیا بودنی نمیشه برداشت کرد صرفا یه حرف ساده بود.
    ضمن اینکه حرف تو رو متوجه شدم ولی این استدلال جالبی نیست به هیچ عنوان،حتی برای ۵٪.
    Red Dragon آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-26-2018, 11:03 PM #49
    رضا الان دلیلی که برای واکنشت به سبک من اوردی و خودت واقعا قبول میکنی تو ی بازی دیگه؟ خوب منم چون 5 تا پست بیشتر از بازی نگذشته بود و ساعاتی بیشتر از بازی نگذشته بود اومدم ب جمله هاتون گیر میدم. بعدشم دیگه خیلی نخ نما شده گیر دادن ب گیرای من و عصبی خطاب کردن سبک من. چی شد این سبک من جا نیوفتاد؟ کاری نکنین ازین ب بعد هرکی به لحنم گیر داد و رای اعدام بدم بهش.
    FM90 آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    10-26-2018, 11:20 PM #50
    @فری

باشه دلیل نمیشه تو بخوای این سبکت رو بهونه کنی و همه کارایی که کردی رو بخوای به بهونه این سبک توجیه کنی که تازه برای این که بترسونی میگی گیر ندید وگرنه رای به اعدام میدم این دیگه خیلی باحاله!
    درباره ممل چیزی نداری بگی؟

11. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-26-2018, 11:33 PM #51
    دلیل سوتی یک بی گناه چی میتونه باشه؟ یا اشتباهش لفظیه یعنی مثلا بی گناه و ب جای گناهکار بنویسه یا مثلا اشتباها ی بیگناهو اعدام کنه و بهش گیر بده..... در هرصورت اشتباه گناهکاری و بی گناهی در اکثر موارد قابل تفکیک و تشخیصه و تو اشتباهات بی گناها رد پای قصد و غرض پیدا نمیشه اوناییم ک میریزن سرش اکثرا گناهکارن ک برای سو استفاده اینکارو میکنن. در کل حتی اگ اشتباهم کنه ی بیگناه اون اشتباهش بازم میتونه سود داشته باشه برای بی گناها و فعالیت از انفعال خیلی بهتره.
    اینی که گفتم صرفا یه فلش بک بود به اون حرکت مسخره ای که کردن
    وگرنه کاملا با حرفت مخصوصا قسمت اخرش موافقم

کلا از لحظه ای که وارد بازی شدی فقط داری میگی به آرش شک دارم هر لجظه هم داره شکت بیشتر میشه! چطوریه این الان؟
    رضا
    من این حقو دارم به عنوان یه بازیکن که شک داشته باشم رو یه نفر یا نه؟
    بعدشم گفتم که حسم منفی بود بهش...بعد گیری که میده تقریبا به خودشم برمیگرده و بارها بهم ثابت شده وقتی یه نفر اتهامی میزنه که به خودشم ممکنه برگرده یعنی فقط میخواد طرفو اعدام کنه و جو رو ببره سمتش...و این کار کی میتونه باشه؟قطعا کار بیگناه نیست

12. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 793 بار در 218 پست
    10-27-2018, 12:27 AM #52
    داستان بازی (بخش چهارم)

مهدی 11 صبح! جمعه از خواب بیدار شد و بلافاصله فیلم ها رو بررسی کرد تا ببینه ورود و خروج ها به چه شکل بوده:

رضا ساعت 6 صبح برای رفتن به کوه از خانه خارج شده بود.
    فری ساعت 4 بامداد به خانه برگشته بود و بلافاصله هم خوابید.
    یه دختر حدودا 20 ساله هم قبل از ساعت 8 صبح از واحد امین خلفی خارج شد و امین کماکان خواب بود البته.

بعد از این بررسی ها، مهدی به حیاط رفت و متوجه چیز عجیبی شد. باغچه به نسبت دیروز ظهر که نگاه کرده بود، تغییراتی داشت. با بیلچه ای که کنار باغچه بود، کمی مکان مورد نظرُ کند و دید عه! هیچ خبری از هیچ جنازه ای نیست. به پویا زنگ زد؛ در دسترس نبود، یک پیام صوتی براش فرستاد. به سید زنگ زد و موضوعُ اطلاع داد:

مهدی: چه کار کنم حالا؟ قضیه ترسناک شده. تو چرا تو حیاط دوربین نذاشتی؟
    سید: حیاط که دوربین نمیخواد عزیز دل. پول اضافی چرا خرج کنم. از پنجره واحدا دید داره.
    مهدی:
    سید: میخوای اصلا قضیه رو فراموش کنیم؟ مشکل جنازه هه بوده که الان نیست دیگه. منم که با اینا کار زیادی ندارم. کار هر کی هم بوده حتما دلیلی داشته. منم که دختر جوون نیستم بترسم. نظرت چیه؟
    مهدی: بیشرف یه آدم مرده! امنیت جامعه برات مهم نیس، امنیت خونه ت هم برات مهم نیس؟
    سید: من که اونجا زندگی نمی کنم. تو اونجا زندگی می کنی.
    مهدی: میخوام فحش ندم اول صبحی مگه میذارین لاشیا؟ ...بوووووووووووق... .
    سید: عه! به من چه خودت باید حواست می بود. خونه رو با جنازه تحویلت دادم. منم که قمم. به من چه این وسط؟ بد میگم بگو بد میگی؟
    مهدی: گمشو خودم یه غلطی می کنم.

چند دقیقه بعد یک پیام صوتی از پویا دریافت کرد:
    من تو جنگلم مهدی جان. اینجا انتن نداره. الانم دارم کباب درست می کنم درگیرم. تو که بلد نیستی نمی دونی چقدر سخته کوبیده تو جنگل. امشبم زیر نظر بگیرشون ببین چی میشه. نگران هم نباش. قطعا امشب سر نخ هایی دستت میاد. میگم ازین لنز حرفه ای میکروها بفرستن برات. با غذا هم میگم بیاره که کسی شک نکنه. تو باغچه کار بگذار 2 تا. هم ببینی کی میاد تو حیاط هم کی حیاطُ دید می زنه. جوری تنظیم کن که همه واحد ها رو بتونی ببینی. بلدی که اینا رو یا اینم بلد نیستی؟ اگه بلد نبودی استفاده های دیگه ای هم داره اون لنز ها.

وویس مهدی: ...بووووووووووووق... . دو تا ازون سیخای کبابُ بیار با خودت تا ببینی بلدم یا نه.

چند دقیقه بعد بسته رسید. مهدی یه بررسی کرد دید کسی متوجه حیاط نیست و اکثرا یا خوابن یا نشستن؛ سریع رفت لنزها رو کار گذاشت و بعد بساط غذا رو ردیف کرد و مشغول تماشا و ثبت وقایع مهم شد:

ساعت 1 بعدازظهر بچه های واحد 3 بیدار شدن. 2 ساعت سر اینکه چی بخورن بحث کردن. آخرم دیدن بهترین گزینه نیمرو ـه. بعدم مشغول ورق بازی شدن. پوکر بود انگار. خوش به حالشون.
    ساعت 2 بعدازظهر فری از خواب بیدار شد، یه دوش گرفت. 1 ساعت با تلفن صحبت کرد و عصبی به نظر می رسید. بعد حوالی ساعت 4 از خانه خارج شد و هنوز برنگشته.
    ساعت 5 بعدازظهر رضا برگشت. آرش تو این فاصله همچنان سرش تو گوشی بود. رضا که اومد باهم رفتن کنار پنجره سیگار کشیدن ولی توجه خاصی به باغچه نداشتن.
    ساعت 8 شب امین خلفی از خواب بیدار شد و بعد اینکه یه چیزی از تو یخچال آورد و کوفت کرد، از واحدش خارج شد.

در همین لحظه زنگ در به صدا در میاد.

مهدی: ای بابا بر خرمگس معرکه لعنت.

مهدی: کیه؟
    امین: خلفیم.
    مهدی: خب؟
    امین: سید گفت برو به مستاجر جدید سر بزن ببین کمکی چیزی نمیخواد.
    مهدی: نه نمیخواد.
    امین: باشه آقا درُ وا کن ببینیمت حداقل چه شکلی ای؟ می ترسی؟
    مهدی (در را باز می کند): از چیت بترسم لاشی؟
    امین: هیچی آقا چه جدی ای. تعارف نمی کنی بیام تو یه گپی بزنیم؟
    مهدی: کار دارم الان.
    امین: کارت چیه؟
    مهدی: به تو گه خوریش نیومده.
    امین: ای بابا شوخی نداریا. بیا میخوام یه چیزایی بهت بگم زندگیت عوض شه. بذار برم شام بگیرم بیام تا به کارت می رسی. یه چیزی بزنیم باهم. یه گپی هم می زنیم.
    مهدی: برو.
    امین:

مهدی که اعصابش از سماجت امین بهم ریخته بود، سریع خونه رو مرتب کرد تا شرایط عادی به نظر برسه. امین تا ساعت 1نصف شب رو مخ مهدی کار کرد بلکه م وارد نتورک بشه.
    مهدیم اصلا راضی نمیشد ولی آخر دید فکر خوبیه وارد زندگی این بشه اطلاعاتی از بقیه بگیره.
    گفت: سگ خور. باشه میام.
    امین: آفرین. اینُ زودتر می گفتی. من یه عادتی دارم تا کسیُ قانع نکنم ولش نمی کنم. دست خودشم نیس. باید قانع بشه. فردا بیا بگم چه کار کنی. من از 2 ظهر هستم.

مهدی که خیلی خسته بود، در حین بررسی فیلمای این چند ساعت خوابش برد و صبح ساعت 6:59 دقیقه با صدای زنگ در بیدار شد.

پویا: سلام بر رفیق قدیمی.
    مهدی: چجوری اینقدر زود بیدار میشی که الان اینجایی لعنتی؟ من میخوابم تا ظهر. فیلما رو خودت بررسی کن. تا 8 و 9 شب نوشتم چی شده. بعدش این پسره اومد دیگه نشد. شبم خوابم برد.
    پویا: خسته نباشی.
    مهدی: سیخا رو آوردی؟
    پویا: بکپ

پویا اول گزارش های مهدیُ خوند و با خودش گفت: این دری وریا چیه نوشته آخه. کاراگاهی مثلا. مث پلیسا گزارش نوشته برام.

گزارش پویا از اتفاقات جمعه شب تا ظهر شنبه:

همه گناهکارن مگه خلافش اثبات بشه.

آرش پیوندی و رضا فقط لب پنجره سیگار می کشن. اول آرش تمایلش برای رفتن به نزدیک پنجره بیشتر بود، بعد گویا رضا خیلی خوشش اومده بود اون هی پیشنهاد می داد. انگار تا حالا لب پنجره سیگار نکشیده. هر دو مشکوکن. دارم براشون. منتهی شکم به یکی شون بیشتره.

تو دانشجوها صدرا که خیلی مثبته. آرش سیفی پور خیلی بیخیاله. آدمای بیخیال خیلی خطرناکن. عماد هم یه تماس باهاش گرفتن اومد تو حیاط لب باغچه نیم ساعت حرف زد. بیشتر گوش می داد البته. انگار یکی داشت درد دل می کرد. میگم اینا رو چه کار کنی. تو دانشگاه باید زیر نظر بگیریمشون. اینجوری فایده نداره.

فری که نصف شب اومد خونه و بلافاصله خوابید. این مگه وکیل نیس؟ وکیل چرا باید نصف شب بیاد خونه؟

امین خلفیتم تا صبح داشت بسکتبال می دید. چقدر یه نفر می تونه اسکل باشه. قطعا اگه کار این باشه، یکی دیگه همدستشه و مغز متفکر اونه.

دکتر محمدامین هم ساعت 10 شب برگشت و بلافاصله خوابید. 6:45 صبح بیدار شد با گرمکن رفت بیرون ورزش و ساعت 8 برگشت. بعدم دوش گرفت تیپ زد که بره بیرون. سوالی که پیش میاد اینه که چطوری اینقدر انرژی داره صبح بعد سفر بره ورزش و بعد بلافاصله بره سر کار! پویا س مگه؟ شاید کار هر روزشه ولی بازم عجیبه. نه فایده نداره ذهنم درگیرشه. برم دنبالش سر از کارش در بیارم. تو دانشگاهم میگم اون بچه ها رو بپان. بیدار شدی بقیه رو ببین.

این فاز هم کاریتون ندارم؛ ولی یکشنبه رای اجباریه و گادکش هم داریم اگه کسی فعالیت نکنه. داستانم زیادی جلو رفته دیگه، خودتون فعالیت کنید. سر نخ های لازم برای بحثُ بهتون دادم. پست هم آزاده فعلا. خیلی فعالیتتون کمه.

God آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    10-27-2018, 12:34 AM #53
    @امین

مشکل اینه که تو کلا با این پیش فرض که "من قراره به آرش شک داشته باشم" وارد بازی شدی احساس نکردم که در جریان بازی به این نتیجه رسیده باشی که به آرش شک داری

آقا من هیچوقت تو تحلیل داستان خوب نبودم واقعا! دقیق بخونم با شبای قبلی بزارم کنار هم شاید یه چیزی فهمیدم

14. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:09 AM #54
    داستان داستان جذابی شده و به بررسی زیادی نیاز داره ولی خوب متاسفانه نمیکشه با 15 ماه خدمت بشینم داستان تحلیل کنم.
    فقط ی نکته که بنظرم تایمایی که میاییم تو اتاقهامون اشاراتی داره به تایمایی ک تو فروم فعالیت میکنیم. و اینکه پویا گفته سرنخ هست یعنی قطعا هست و الکی نگفته. بنظرم اون دو سه نفری که توی داستانشون باغچه بوده میتونه ی اشاراتی توش باشه. مثلا آرش ب پنجره علاقه داشت و بعد هم رضا علاقمند شد اصلا نمیتونه سرنخ نباشه از نظر من. ولی تلفن عماد کنار باغچه میتونه نکته انحرافی باشه. چون یک حرکت کاملا طبیعیه کنار باغچه با تلفن حرف زدن. پویا واضحا داره از نحوه فعالیت های بازیکنا تو داستانش استفاده میکنی و مثالش هم سیفی پور و بی خیالیشه شاید با این دید داستانو نگاه کنیم ب نتایج بهتری برسیم. چیزی که مشخصه باید ب داستان زیاد تکیه کنیم این دور.

- - - Updated - - -

خلفی
    الان نمیخوای دیگه این حست رو بسط بدی و به مرحله بعد برسونی؟ تا اخر بازی ک نمیشه رو حست بازی کنی. این حس ها هم بعضی وقتا میشه به عنوان آلت جو ازشون سو استفاده کرد. کاری ب حست ندارم ولی حس و ی بار میگن.

- - - Updated - - -

رضا خان درباره عصبانیت من مایلم بحثمون و ادامه بدیم. رو چ حسابی طرز حرف زدن من ک باهاش آشنایی و نادیده گرفتی؟

- - - Updated - - -

@فری

باشه دلیل نمیشه تو بخوای این سبکت رو بهونه کنی و همه کارایی که کردی رو بخوای به بهونه این سبک توجیه کنی که تازه برای این که بترسونی میگی گیر ندید وگرنه رای به اعدام میدم این دیگه خیلی باحاله!
    درباره ممل چیزی نداری بگی؟
    همه کارایی ک کردم؟؟؟؟ دقیقا ب کدوم کارام داری اشاره میکنی؟ البته تو سلطان جوی ازت نمیگیرم. بعدشم میخوای تهدید حساب کن یا نکن. ولی انقد که تو ادوار اخیر بهم گفتین عصبی که جدی جدی دارم رو این قضیه فکر میکنم ک ازین ب بعد هرکی عصبیم خطاب کرد بهش رای بدم چون وقتی ادمی طرز بازی ی نفرو میشناسه دلیلی نداره بخاطر همون لحن ک بی گناهیشو گناهکاریش یکیه بیاد مشکوک بشه.
    FM90 آنلاین نیست.

15. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:12 AM #55
    @فری

اول تشکر بابت چیزی که درباره داستان گفتی، خیلی هوشمندانه و جالب بود

دوما مثل این که خودت هم به خودت شک داری این دور ها!

چون وقتی ادمی طرز بازی ی نفرو میشناسه دلیلی نداره بخاطر همون لحن ک بی گناهیشو گناهکاریش یکیه بیاد مشکوک بشه
    فری من یه کلام فقط گفتم:

"اوه اوه فری با توپ پر اومده "

از کجای این برداشت کردی که من بهت مشکوک شدم؟ واقعا اینقدر جای واکنش نشون دادن داشت این حرف من؟!

16. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:27 AM #56
    @امین

مشکل اینه که تو کلا با این پیش فرض که "من قراره به آرش شک داشته باشم" وارد بازی شدی
    احساس نکردم که در جریان بازی به این نتیجه رسیده باشی که به آرش شک داری

آقا من هیچوقت تو تحلیل داستان خوب نبودم واقعا! دقیق بخونم با شبای قبلی بزارم کنار هم شاید یه چیزی فهمیدم
    رضا
    از کجا دقیقا به چنین نتیجه ای رسیدی؟ خیلی دوست دارم بدونم واقعا
    کاملا طبیعیه وقتی به یه نفر شک داری بیشتر رو پستاش متمرکز باشی
    شکمم گفتم حسی بوده از اول
    حالا اینکه تو میگی من پیشفرض آرش رو مشکوک بودم روش رو نمیدونم از کجا آوردی که دوست دارم بدونم

در مورد داستانم من اول فکر میکردم فانه...اما پویا میگه سرنخ داده تو داستان...چیزی به ذهنتون میرسه از داستان؟

17. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:31 AM #57
    تو مافیا هرکسی ممکنه به یه نفر شک کنه و برای این شکش دلیل باید داشته باشه. تو به من شک کردی که احتمال 55 درصد مافیاس با یه دلیل کاملا غیر منطقی. من اول پرسیدم که فقط دلیلت همینه ؟ که اگه دلیلت همینه جوابت و بدم و روشنت کنم که استدلالت افتضاحه اما اگه دلایل دیگه میداشتی که نداشتی بازم در موردش بحث‌میکردیم. الان تو یا داری طبق یه استدلال اشتباه پیش میری یا برنامه ریزی شده.
    اونجا که به ممل گر گفتی جدا از درست یا غلط بودن حرفم ، ینی چی بدون درنظر گرفتن درست و غلط بودن حرفم ؟ ینی نباید در نظر بگیریم حرفت درسته یا غلط ؟ مافیا ینی چی ؟ ینی به نتیجه رسیدن با حرفای درست. ما اینجاییم که با حرفای درست و منطقی نتیجه گیری کنیم نه چیز دیگه.
    ببین بحث سر این نیست که استدلال من برای احتمال مافیا بودن تو درست یا غلط بوده، و من هم نمیگم که چرا گفتی استدلال من «افتضاح» بوده. من اون حرف رو زدم که واکنش تو رو ببینم و توی اون برهه از بازی، استدلالی فراتر از اون نمیشد کرد اصلا منتهی تو میتونستی بیای بگی استدلالت چرته آرش، یا هرچی، مثل اونی که فری گفت مثلا. اما میای میگی «همینه دلیلت فقط؟» که یعنی انگار انتظار داری دلایل بهتری برای گناهکاریت وجود داشته باشه اینو من بهش میگم خود رو پیش فرض گناهکار گرفتن

برفرض استدلالم بد یا غلط بوده، مگر الان دارم بر پایه اون استدلال صحبت میکنم؟ الان مشکلم با نحوه واکنشت به اون حرفه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    آرش
    چرا جمع بستی؟
    فکر نمیکنم حرف عجیبی زده باشم الان تقریبا 4-5 دوره که چه بیگناه بودم و چه گناهکار، از همون اول بازی، یه سری بدون دلیل (مثل خودت) یا با دلیل الکی (مثلا چرا واو جا انداختی) بهم میگن حس بد داریم بهت با موارد سابق جمع بستم درواقع

بله که میشه واکنشم رو تحلیل کنی اما مگه واکنشم مشکلی داشته؟

----
    گیر رضا به فری رو نمیفهمم خیلی. همون اول که گفت فری چرا تهاجمی برخورد میکنی و اینا، اول فکر کردم صرفا میخواد واکنش فری رو بسنجه اما فری به نظرم کول برخورد کرد با قضیه کلا (در حد استاندارد های کول بودن خودش ) و واکنشش مشکلی نداشت.
    پست های امین هم به نظرم خیلی هول و هیجانیه. حس خوبی نمیگیرم. به نظرم ممکنه هدفدار باشه و در جهت جو دادن به بازی، یا اینکه یه چیز ناخوداگاه باشه به خاطر هیجان گناهکار بودن. در حد یه احتمال گوشه ذهنم دارم فعلا (به قول عرفان )

در مورد داستان، فعلا اون گوی مشکوک بودن در داستان بین همه چرخیده تقریبا و به نتیجه گیری خاصی نمیشه رسید. به علاوه حس میکنم پویا داره برای داستان وقت میذاره و در این صورت، نباید خیلی ساده فکر کنیم. یاد داستان دور 10 میافتم مو به تنم سیخ میشه

منتظر آرش سیفی هم هستیم غیبت یک نفر وقتی بازی 8 نفره اس خیلی مخرب تره.

Arash آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:33 AM #58
    @فری

اول تشکر بابت چیزی که درباره داستان گفتی، خیلی هوشمندانه و جالب بود

دوما مثل این که خودت هم به خودت شک داری این دور ها!

فری من یه کلام فقط گفتم:

"اوه اوه فری با توپ پر اومده "

از کجای این برداشت کردی که من بهت مشکوک شدم؟ واقعا اینقدر جای واکنش نشون دادن داشت این حرف من؟!
    بعد اون پستت دوباره ازم پرسیدی و گفتی نه این دور بیشتر عصبی ای دلیلش چیه؟ تو انتظار داری چ جوابی به این سوال بدم من؟ چ دلیل داره من عصبی باشم اول بازی؟ جز اینکه لحنمه این
    FM90 آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:34 AM #59
    خلفی
    الان نمیخوای دیگه این حست رو بسط بدی و به مرحله بعد برسونی؟ تا اخر بازی ک نمیشه رو حست بازی کنی. این حس ها هم بعضی وقتا میشه به عنوان آلت جو ازشون سو استفاده کرد. کاری ب حست ندارم ولی حس و ی بار میگن. ������
    حس بد رو چطور به مرحله بعد میرسونن؟ با توجه به پست های طرف دیگه احیانا درسته؟
    خب من به نظرم به مرحله بعد رسوندم و منتظر جوابم
    در ضمن حس رو یه بار میگن درسته
    منم یه بار گفتم
    ولی وقتی سوال میشه چی؟ باید جواب داد دیگه...حس رو یه بار گفتم...جای دیگه اگه استفاده کردم در جواب سوال دوستان بوده

20. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:41 AM #60
    @رضا
    البته الان دیدم خود فری هم به این قضیه اشاره کرده ولی خوب منم برای خودم چون قابل توجه بود میگم
    از این حرف همه کارایی که کردی رو توجیح کنی خوشم نیومد چون اصلا اتفاق خاصی نیافتاد یا فری کاری نکرده که این حرفو زدی

@فری
    اگه با اون حرف قبلیت برداشت عصبی بودن و لحن بد کسی نداشته بود هم با این حرفت ۱۰۰٪ این برداشتو میکنه.
    تهدید رای اعدام و اور ری اکشن با همچین حرفی برای من منطقی نیست.
    واکشنات یکم شدیده،حالا این نورمال همیشگیته یا این چند وقته که نبودم اینطوری شدی نمیدونم ولی گوشه ذهنم نگه میدارم.
    Red Dragon آنلاین نیست.