alt
صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 80 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    84
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:41 AM #61
    نکاتی ک پویا همچنان تو داستان درباره خلفی میگه خیلی حس منفی داره و متاسفانه سابقه رفاقتیشون و تیکه هاش توی داستانای قبلی یکم رادارمو دچار مشکل کرده درباره خلفی الان نمیدونم با تم این دور ب داستان خلفی نگاه کنم یا تم داستانای قبلی.
    FM90 آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:42 AM #62
    فکر نمیکنم حرف عجیبی زده باشم الان تقریبا 4-5 دوره که چه بیگناه بودم و چه گناهکار، از همون اول بازی، یه سری بدون دلیل (مثل خودت) یا با دلیل الکی (مثلا چرا واو جا انداختی) بهم میگن حس بد داریم بهت
    با موارد سابق جمع بستم درواقع

بله که میشه واکنشم رو تحلیل کنی اما مگه واکنشم مشکلی داشته؟
    آرش
    اوکی فهمیدم چرا بستی فکر کردم افراد این دور رو جمع بستی
    ببین من میگم تو میگی واکنش فلانی رو دیدم ازش برداشت شد که خودشو دیفالت گناهکار میدونه تو ذهنش میگم خب همین استدلالو میشه رو واکنش خودت هم داشت
    این حرف جدید بزنید، یعنی با استدلال(یا استدلال بهتر) بگین من گناهکارم یعنی خودتم دیفالت قبول داری گناهکاری
    منتها مشکل من با این واکنش نیست...واکنش مشکوک هست نمیگم نیست
    اما چیزی که مشکوک تره به نظرم اینه که تو به یکی اتهام بزنی با یه استدلالی در حالیکه همون استدلال به خودتم برمیگرده
    این کار به نظرم اصلا کار یه بیگناه نیست
    هست؟
    نمیدونم تونستم منظورمو درست برسونم یا نه
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:46 AM #63
    @ارش پست ۵۷

ارش به نظرم داری یه مقدار جو میدی و سعی داری از یه حرف تیپیکال و معمولی صدرا یه معنی منفی استخراج کنی.
    حس خوبی دریافت نمیکنم از بحثت با صدرا.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    نکاتی ک پویا همچنان تو داستان درباره خلفی میگه خیلی حس منفی داره و متاسفانه سابقه رفاقتیشون و تیکه هاش توی داستانای قبلی یکم رادارمو دچار مشکل کرده درباره خلفی الان نمیدونم با تم این دور ب داستان خلفی نگاه کنم یا تم داستانای قبلی.
    میشه یه توضیح بدی من دارم گیج میشم،تم این دور یا دورای قبلی یعنی چی؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:51 AM #64
    ضمنا بگم سبک من اسمش انرجتیکه عصبی نیست. اگ دقت کنین بیشتر انرژیم برای بحث زیاده و عصبی بودن رو اگه با توجه به ویژگیهاش بررسی کنیم میبینیم که پستای من اون ویژگیها رو نداره. آدم عصبی استرس داره-اشتباه تایپی زیاد داره زود به زود و خطی پست میده- حتی ممکنه ناخوداگاه جو بده و حرف زشت از دهنش دراد انقد تمرکز نداره که دو نقطه و دی بزاره اونم با گوشی....

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    @ارش پست ۵۷

ارش به نظرم داری یه مقدار جو میدی و سعی داری از یه حرف تیپیکال و معمولی صدرا یه معنی منفی استخراج کنی.

- - - Updated - - -

میشه یه توضیح بدی من دارم گیج میشم،تم این دور یا دورای قبلی یعنی چی؟
    پویا همیشه تو داستاناش تز خجالت خلفی و سایر دوستان در می آد ب نحوی الان از همونا برای تعریف داستان خلفی تو این دور ک داستانا سرنخ جدی دارن استفاده کرده.
    FM90 آنلاین نیست.

5. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:52 AM #65
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    آرش
    اوکی فهمیدم چرا بستی فکر کردم افراد این دور رو جمع بستی
    ببین من میگم تو میگی واکنش فلانی رو دیدم ازش برداشت شد که خودشو دیفالت گناهکار میدونه تو ذهنش میگم خب همین استدلالو میشه رو واکنش خودت هم داشت
    این حرف جدید بزنید، یعنی با استدلال(یا استدلال بهتر) بگین من گناهکارم یعنی خودتم دیفالت قبول داری گناهکاری
    منتها مشکل من با این واکنش نیست...واکنش مشکوک هست نمیگم نیست
    اما چیزی که مشکوک تره به نظرم اینه که تو به یکی اتهام بزنی با یه استدلالی در حالیکه همون استدلال به خودتم برمیگرده
    این کار به نظرم اصلا کار یه بیگناه نیست
    هست؟
    نمیدونم تونستم منظورمو درست برسونم یا نه
    فهمیدم منظورتو و نه، درست نیست حرفت. چون استدلالی که به کار بردم به واکنش خودم برنمیگرده اصلا. تو که به نظرم اون قدر با من گشتی که بدونی «حرف جدید بزن» تکیه کلاممه تقریبا و منظور این بوده که از سناریوی تکراری و دم دستیِ حسِ بد به من، خارج بشین و حرف جدید بزنید (نه لزوما در مورد من، کلا در مورد بازی)، شاید بیشتر به حالت فان که خب به نظرم در جواب اون حرفت کافی بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:54 AM #66
    من باب بحث صدرا و آرش بگم من همون لحظه فهمیدم هدف آرش واکنش گرفتن بود از صدرا و به مقصودش هم رسید بخاطر همین زیاد جبهه نگرفتم بخاطر استدلال عجیبش. ولی واکنش صدرا جای بحث داره. چون فقط همین؟ ممکنه منظور این بوده باشه ک یعنی استدلالت برای گناهکاری یه نفر همینه؟ استدلالت ضعیفه پس و خیلی ایراد آرش مینی مالیستیه به واکنش صدرا ولی خوب بحث مفیدیه بنظرم ادامه بدین شاید نتایج خوبی از توش دراد.
    FM90 آنلاین نیست.

7. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-27-2018, 01:58 AM #67
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    @ارش پست ۵۷

بحث ناخوداگاه برای من قابل چشم پوشی نیست حالا اینکه تو برداشت من رو از حرف صدرا نداشتی، موضوع دیگه ایه. نظرات میتونه متفاوت باشه اما روند بازی افراد رو میشه سنجید. من سعی در جو دادن ندارم و همون اول هم گفتم که صرفا یه احتمال در نظرم میگیرمش، بحثی که به وجود اومد صرفا در راستای تفهیم اتهام صدرا بود نه مانوور دادن من روی قضیه.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    مورد پسند : 107 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 02:00 PM #68
    @امین

چرا این حرفو میزنم؟
    چون پست اولت که سلام احوال پرسی بود، اون هیچی. ولی این پست دومته تو صفحه دوم بازی:

http://mafiaia.ir/showthread.php?123...ll=1#post10219

خودتم داری میگی بازی شکل نگرفته و خودت هم نمیدونی چرا حست به آرش منفیه! با این پست و اینجوری که از اول بازی فقط گیر دادی به آرش حس خوبی به من نمیده، تو بقیه بحث ها هم ندیدم وارد بشی. فکر میکنم این دلایل به اندازه کافی واسه حرفم منطقی هستن

درباره بحث آرش و صدرا، اگه دوستان نمیان بگن اسکی رفتی ، همونطور که گفتم واکنش صدرا مناسب نبود؛ صرفا همین. میتونست واکنش خیلی بهتر داشته باشه به حرف آرش ولی اون حرفش انصافا حس خوبی به هیچکس نمیده

@آرش @فری

اتفاقا به نظر من فری بیش از حد واکنش نشون داد! من اول تو یه جمله شوخی گفتم "اوه اوه فری با توپ پر اومده " بعد فری گفت سبکم همینه و اینا، منم گفتم "اون پستت" خیلی حالت تهاجمی داشت، اصلا نگفتم "این دور" بیشتر عصبی هستی! تمام مکالمات ما این بود، بعد حالا فری اومده میگه تو چرا سر اون پست به من مشکوک شدی یه چیز دیگه ای هم اینه که تا قبل این فاز من ندیده بودم فری از شکلک استفاده کنه الان استفاده میکنه و اشاره هم میکنه که ببینید من اگه عصبی بودم از شکلک استفاده نمیکردم این دیگه واقعا حس بدی به من داد

درباره داستان، خیلی رو امین خلفی مانور داده شده! ولی خب از پویا با این وقتی که برای داستان میزاره، بعید میدونم اینقدر واضح بخواد چیزی رو معلوم کنه!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 02:28 PM #69
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    ببین بحث سر این نیست که استدلال من برای احتمال مافیا بودن تو درست یا غلط بوده، و من هم نمیگم که چرا گفتی استدلال من «افتضاح» بوده. من اون حرف رو زدم که واکنش تو رو ببینم و توی اون برهه از بازی، استدلالی فراتر از اون نمیشد کرد اصلا منتهی تو میتونستی بیای بگی استدلالت چرته آرش، یا هرچی، مثل اونی که فری گفت مثلا. اما میای میگی «همینه دلیلت فقط؟» که یعنی انگار انتظار داری دلایل بهتری برای گناهکاریت وجود داشته باشه اینو من بهش میگم خود رو پیش فرض گناهکار گرفتن

برفرض استدلالم بد یا غلط بوده، مگر الان دارم بر پایه اون استدلال صحبت میکنم؟ الان مشکلم با نحوه واکنشت به اون حرفه
    ینی چی عزیزم ؟ ینی مهم نیست حرفی که میزنیم درست یا غلط باشه مهم اینه‌ که این حرف زده بشه ؟ به جز‌ مسیر برنامه ریزی شده چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
    در مورد سوالی که پرسیدم تو پست قبلی توضیحات قانع کننده ای دادم ، چرا اصرار داری باز این سوال و بپرسی ؟
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-27-2018, 02:35 PM #70
    @امین

چرا این حرفو میزنم؟
    چون پست اولت که سلام احوال پرسی بود، اون هیچی. ولی این پست دومته تو صفحه دوم بازی:

خودتم داری میگی بازی شکل نگرفته و خودت هم نمیدونی چرا حست به آرش منفیه! با این پست و اینجوری که از اول بازی فقط گیر دادی به آرش حس خوبی به من نمیده، تو بقیه بحث ها هم ندیدم وارد بشی. فکر میکنم این دلایل به اندازه کافی واسه حرفم منطقی هستن

درباره بحث آرش و صدرا، اگه دوستان نمیان بگن اسکی رفتی ، همونطور که گفتم واکنش صدرا مناسب نبود؛ صرفا همین. میتونست واکنش خیلی بهتر داشته باشه به حرف آرش ولی اون حرفش انصافا حس خوبی به هیچکس نمیده

@آرش @فری

اتفاقا به نظر من فری بیش از حد واکنش نشون داد! من اول تو یه جمله شوخی گفتم "اوه اوه فری با توپ پر اومده " بعد فری گفت سبکم همینه و اینا، منم گفتم "اون پستت" خیلی حالت تهاجمی داشت، اصلا نگفتم "این دور" بیشتر عصبی هستی! تمام مکالمات ما این بود، بعد حالا فری اومده میگه تو چرا سر اون پست به من مشکوک شدی یه چیز دیگه ای هم اینه که تا قبل این فاز من ندیده بودم فری از شکلک استفاده کنه الان استفاده میکنه و اشاره هم میکنه که ببینید من اگه عصبی بودم از شکلک استفاده نمیکردم این دیگه واقعا حس بدی به من داد

درباره داستان، خیلی رو امین خلفی مانور داده شده! ولی خب از پویا با این وقتی که برای داستان میزاره، بعید میدونم اینقدر واضح بخواد چیزی رو معلوم کنه!
    رضا الان داری فکت ها رو به نفع خودت تغییر میدی تو و در اصطلاح داری میپیچونی. ببین تو اگ قصدت شوخی بود به همون «توپ پر» اکتفا میکردی. اگر تهاجمی بودن من از اول برات مصمم میشد دیگ نمیومدی با شوخی شروع کنی. مطمعنم ک تو قصدت شوخی نبوده و کاملا هدف دار بحث عصبی بودن منو وسط کشوندی چون اگر واقعا منو میشناختی و میدونم ک میشناسی اصلا بعد پست من دیگه ادامه نمیدادی. بعدم الان اومدی میگی فری شکلک اصلا استفاده نکرده چی بهت بگم؟ من شکلک استفاده کن نیستم در کل ولی نه که اصلا استفاده نکنم. بعضا بوده برای مدت ها استفاده نکنم ولی دیگه دو نقطه دی رو چند پست ی بار میزارم. ضمنا اون پست رو هم ندادم ک بگم بله من الان دارم از شکلک استفاده میکنم. چون اگر تا حالا استفاده نکرده بودم ک این حرکت خودزنی بود در ثانی من مگه میشه خودمو نشناسم و گناهکار باشم بعد ک از شکلک استفاده نکردم تا حالا به ضعم تو بیام بگم آدم عصبی از شکلک استفاده نمیکنه؟ استدلالهات پر از ایراده و میشه گفت اصلا استدلال نیست بیشتر پیچوندن و برعکس نشون دادن حقایقه.

- - - Updated - - -

@امین

چرا این حرفو میزنم؟

@آرش @فری

رضا الان داری فکت ها رو به نفع خودت تغییر میدی تو و در اصطلاح داری میپیچونی. ببین تو اگ قصدت شوخی بود به همون «توپ پر» اکتفا میکردی. اگر تهاجمی بودن من از اول برات مصمم میشد دیگ نمیومدی با شوخی شروع کنی. مطمعنم ک تو قصدت شوخی نبوده و کاملا هدف دار بحث عصبی بودن منو وسط کشوندی چون اگر واقعا منو میشناختی و میدونم ک میشناسی اصلا بعد پست من دیگه ادامه نمیدادی. بعدم الان اومدی میگی فری شکلک اصلا استفاده نکرده😐 چی بهت بگم؟ من شکلک استفاده کن نیستم در کل ولی نه که اصلا استفاده نکنم. بعضا بوده برای مدت ها استفاده نکنم ولی دیگه دو نقطه دی رو چند پست ی بار میزارم. ضمنا اون پست رو هم ندادم ک بگم بله من الان دارم از شکلک استفاده میکنم. چون اگر تا حالا استفاده نکرده بودم ک این حرکت خودزنی بود😂 در ثانی من مگه میشه خودمو نشناسم و گناهکار باشم بعد ک از شکلک استفاده نکردم تا حالا به ضعم تو بیام بگم آدم عصبی از شکلک استفاده نمیکنه؟ استدلالهات پر از ایراده و میشه گفت اصلا استدلال نیست بیشتر پیچوندن و برعکس نشون دادن حقایقه.
    FM90 آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-27-2018, 02:43 PM #71
    نقل قول به تموم کسایی که از سوال من برداشت منفی داشتن
    پست 36 و بخونید.
    SadRa آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-27-2018, 03:08 PM #72
    خب در مورد داستان یه صبحتی کنم ولی اونجوری که پویا میگه اگه بر اساس اسما بخایم تصمیم بگیریم ضرر میکنیم.
    تو واحد آرش و رضا این بیان میشه که به یکیشون بیشتر مشکوکم.
    احتمال من از این گزینه آرشه. اول تمایل آرش بیشتر بوده و بعد رضا خوشش اومده ، یه جورایی حس اغفال شدن و استفاده از رضا بم دست میده.
    اون قسمت خلفی میگه که یه همدست داره احتمالن و از بین رضا و آرش به یکیشون بیشتر مشکوکه ، نتیجه گیریم میره سمته بالانس که شیش به دوعه احتمالن. کاملن برداشت و نظر شخصی بود بهونه واسه جو دادن نباشه.
    SadRa آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-27-2018, 03:40 PM #73
    راستی @آرش و @رضا : شوخی تا وقتی شوخیه که نگی شوخی کردم.
    SadRa آنلاین نیست.

14. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-27-2018, 07:21 PM #74
    من باب بحث صدرا و آرش بگم من همون لحظه فهمیدم هدف آرش واکنش گرفتن بود از صدرا و به مقصودش هم رسید بخاطر همین زیاد جبهه نگرفتم بخاطر استدلال عجیبش. ولی واکنش صدرا جای بحث داره. چون فقط همین؟ ممکنه منظور این بوده باشه ک یعنی استدلالت برای گناهکاری یه نفر همینه؟ استدلالت ضعیفه پس و خیلی ایراد آرش مینی مالیستیه به واکنش صدرا ولی خوب بحث مفیدیه بنظرم ادامه بدین شاید نتایج خوبی از توش دراد.
    این پست دیشب افتاده بود پشت پست خودم ندیدم. حس بدی گرفتم از این راستش. اگه بحث به نظرت مفیده و نکات قابل توجهی توش میبینی، خودت باید وارد بحث بشی تا به نتیجه برسونیش نه که به بقیه اُردر بدی که به بحث دادن ادامه بدین آفرین. در واقع میای یه تیکه حق رو به من میدی یه تیکه حق رو به صدرا، بعد میشینی کنار و میگی آفرین بحثتون خوبه. این حجم از دید خارجی به قضیه و این مدیرانه و ناظرانه رفتار کردن، اصلا حس خوبی بهم نداد
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    ینی چی عزیزم ؟ ینی مهم نیست حرفی که میزنیم درست یا غلط باشه مهم اینه‌ که این حرف زده بشه ؟ به جز‌ مسیر برنامه ریزی شده چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
    در مورد سوالی که پرسیدم تو پست قبلی توضیحات قانع کننده ای دادم ، چرا اصرار داری باز این سوال و بپرسی ؟
    این مسیر برنامه ریزی شده یعنی چی دقیقا؟ من خودم دارم میگم اون حرف رو زدم که ازت واکنش بگیرم. اصلا بعضی موقعا حرف های به قولن «چرت» بهترین حرف ها برای واکنش گرفتن هستن، تو هم اگه میومدی صرفا میگفتی "آرش حرفت درست نیست"، من این واکنش منفی رو نمیگرفتم. و اگه اسم این که حرفی بزنی که واکنش رو بسنجی، مسیر برنامه ریزی شده اس، خب باشه به علاوه منم تنها کسی نیستم که به نظرم واکنشت مشکوک بود پس قطعا یه مشکلی هست این وسط

راستی @آرش و @رضا : شوخی تا وقتی شوخیه که نگی شوخی کردم.
    چیکار کنم الان با این جمله قصار؟ منو چرا منشن کردی؟ منظورت فری بود؟

----
    یه جمع بندی کلی تا اینجا بخوام داشته باشم، به صدرا (عموما به خاطر واکنشی که ازش گرفتم) و امین (بیشتر به خاطر همون حس هیجانی که به گفتم توی پست های اولیش دیده میشه) حس منفی تری دارم نسبت به بقیه. بحث فری و رضا هم هنوز برام علامت سواله، حتی به نظرم پتانسیل دعوا زرگری بودن رو داره (موضوعش باب دعوای زرگریه؛ تو عصبی ای، نه نیستم، چرا هستی، نه خودتی و ...) عماد و ممل گر هم فعالیت خاصی نداشتن فعلا که بخوام زیر ذره بین قرارشون بدم. البته عماد سبکش همینه کلا ولی ممل رو نمیدونم.

Arash آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 07:28 PM #75
    فهمیدم منظورتو و نه، درست نیست حرفت. چون استدلالی که به کار بردم به واکنش خودم برنمیگرده اصلا. تو که به نظرم اون قدر با من گشتی که بدونی «حرف جدید بزن» تکیه کلاممه تقریبا
    و منظور این بوده که از سناریوی تکراری و دم دستیِ حسِ بد به من، خارج بشین و حرف جدید بزنید (نه لزوما در مورد من، کلا در مورد بازی)، شاید بیشتر به حالت فان که خب به نظرم در جواب اون حرفت کافی بود
    آرش
    یعنی میخوای بگی اون حرفت کاملا فان بوده؟
    رضا
    خودت داری جواب خودتو میدی دیگه
    من حسم منفی بود واعلام کردم (حالا اصلا تو میتونی بگی در راستای پیش رفتن بازی بوده اصلا )
    بعد با توجه به پستاش حسم قوی تر شد
    بقیه ی بحث ها هم مطمئنا دنبال میکنم ولی فعلا وارد نمیشم تا تکلیف آرش مشخص بشه حداقل...یا حداقل درصد مشکوک بودنش بیاد پایین...این سبک منه تا وقتی یه قضیه رو حل نکنم وارد بحث دیگه نمیشم دلیلشم چند منحرف نشدن موضوع اصلیه...مثلا دورهایی شده من شک داشتم ولی برای منحرف نشدن بحث و اینا اشاره ریز کردم بهش و بعد از حل شدن موضوع مورد بحث، کامل بازش کردم

دوستانی که کم فعالیت میکنن...یه ذره بیاین وسط قر بدین ببینم چطوری میرقصین
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-27-2018, 08:25 PM #76
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    این مسیر برنامه ریزی شده یعنی چی دقیقا؟ من خودم دارم میگم اون حرف رو زدم که ازت واکنش بگیرم. اصلا بعضی موقعا حرف های به قولن «چرت» بهترین حرف ها برای واکنش گرفتن هستن، تو هم اگه میومدی صرفا میگفتی "آرش حرفت درست نیست"، من این واکنش منفی رو نمیگرفتم. و اگه اسم این که حرفی بزنی که واکنش رو بسنجی، مسیر برنامه ریزی شده اس، خب باشه به علاوه منم تنها کسی نیستم که به نظرم واکنشت مشکوک بود پس قطعا یه مشکلی هست این وسط
    چیکار کنم الان با این جمله قصار؟ منو چرا منشن کردی؟ منظورت فری بود؟
    مسیر برنامه ریزی شده ینی اینکه تو میگی چرا اون حرف و زدی ؟ و من توضیح دادم فک نمیکنم غیر منطقی بوده باشه و این مصر بودن به گرفتن واکنش منفی. برنامه ریزی شده ینی اینکه نمیخای قانع شی همینطور که تنها کسی نیستی که به نظرت واکنشم مشکوک بود هستن کسایی که واکنشم به نظرشون طبیعی بوده و با توضیح قانع شدن. این حجم از اصرار بر قانع نشدن طبیعی نیست.
    نخیر منظورم خودت و رضا بودین که دوباره حرفتون و زدین و بعد گفتین فان بوده یا شوخی بودی
    SadRa آنلاین نیست.

17. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-27-2018, 08:40 PM #77
    دلیل سوتی یک بی گناه چی میتونه باشه؟ یا اشتباهش لفظیه یعنی مثلا بی گناه و ب جای گناهکار بنویسه یا مثلا اشتباها ی بیگناهو اعدام کنه و بهش گیر بده..... در هرصورت اشتباه گناهکاری و بی گناهی در اکثر موارد قابل تفکیک و تشخیصه و تو اشتباهات بی گناها رد پای قصد و غرض پیدا نمیشه اوناییم ک میریزن سرش اکثرا گناهکارن ک برای سو استفاده اینکارو میکنن. در کل حتی اگ اشتباهم کنه ی بیگناه اون اشتباهش بازم میتونه سود داشته باشه برای بی گناها و فعالیت از انفعال خیلی بهتره.
    منظور من از اشتباه نظر ندم این نبود که می ترسیدم به من شک کنن, منظورم این بود که نظر اشتباه ندم یه بی گناه رو اعدام کنم, به نظر چیز روشنی میاد واسه من چون هیچ مافیایی انقدر ناشی نیست که بیاد بگه من نمی خوام بهم شک کنن. گیر الکی شما و آرش به این موضوع خیلی واسم مشکوکه. انگار می خواین تمرکزا رو رو یه چیزه بیهوده بزارین تا فرافکنی کنید, اگه رای اینجا مثل مافیا عادیه به هر دو تون می خوام رای بدم فعلا
    Mamalgr آنلاین نیست.

18. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    مورد پسند : 107 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 09:33 PM #78
    @فری

مطمعنم ک تو قصدت شوخی نبوده و کاملا هدف دار بحث عصبی بودن منو وسط کشوندی چون اگر واقعا منو میشناختی و میدونم ک میشناسی اصلا بعد پست من دیگه ادامه نمیدادی.
    چطوری میشه از فکر بقیه هم مطمئنی آخه؟! آخه جمله ای که میگه "اوه اوه .." تهشم میزارم معلومه شوخیه! در ضمن فقط هم من نبودم که گفتم اون پستت خیلی تهاجمی بود، عماد هم گفت!
    من چیزی رو استدلال نکردم واقعا من فقط اتفاقاتی که از اول تو بازی افتاده رو تعریف کردم، پستاش هم موجوده هر کسی شک داشته باشه میتونه بره بخونه! درباره شکلک ها هم متاسفانه بعد اون همه که گفتی من سبکم عصبیه و اینا بعد یهو میای میگی بیا اینم شکلک حس خوبی به من نمیده، کاریش نمیشه کرد از بقیه میخوام درباره این موضوع نظر بدن

@صدرا

بابا خفن چیکار کنم خب؟ خود تو اولین باری که اون پست رو خوندی چه حسی بهت دست داد؟ شوخی یا اتهام؟

@امین

خیلی خب بیا موضوع آرش رو حل کنیم! الان تکلیفت چیه؟ چیکار میخوای بکنی بعد 3 4 فاز شک داشتن به آرش؟ که همینطوری هم این شک داره بیشتر میشه

@محمد امین

خواهشا بیشتر پست بده، درباره همه بازیکن ها اگه میتونی نظر بده
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-27-2018, 10:16 PM #79
    من مهمون دارم امشب نمیتونم زیاد باشم احتمالا ولی حتما میامو رایمو میدم.
    آرش
    ببین دید من با دید تو فرق میکنه. قرار نیست تو چیزایی ک میبینی توی صدرا منم ببینم. منظور این بود که ماهیت بحثتون مفیده و میتونه به نتیجه مفیدی برسه ولی از دید من جواب صدرا قابل توجیه بود و از اونور هدف تو هم قابل تامله. ولی دلیلی نداره من خودمو وارد بحث کنم ک صرفا توی ی بحثی باشم. مشکلی نداره من بشینم بحث شمارو بخونم ب چ نتیجه ای میرسه. از نظر تو داره؟

- - - Updated - - -

@فری

چطوری میشه از فکر بقیه هم مطمئنی آخه؟! آخه جمله ای که میگه "اوه اوه .." تهشم میزارم معلومه شوخیه! در ضمن فقط هم من نبودم که گفتم اون پستت خیلی تهاجمی بود، عماد هم گفت!
    من چیزی رو استدلال نکردم واقعا من فقط اتفاقاتی که از اول تو بازی افتاده رو تعریف کردم، پستاش هم موجوده هر کسی شک داشته باشه میتونه بره بخونه! درباره شکلک ها هم متاسفانه بعد اون همه که گفتی من سبکم عصبیه و اینا بعد یهو میای میگی بیا اینم شکلک حس خوبی به من نمیده، کاریش نمیشه کرد از بقیه میخوام درباره این موضوع نظر بدن

@صدرا

بابا خفن چیکار کنم خب؟ خود تو اولین باری که اون پست رو خوندی چه حسی بهت دست داد؟ شوخی یا اتهام؟

@امین

خیلی خب بیا موضوع آرش رو حل کنیم! الان تکلیفت چیه؟ چیکار میخوای بکنی بعد 3 4 فاز شک داشتن به آرش؟ که همینطوری هم این شک داره بیشتر میشه

@محمد امین

خواهشا بیشتر پست بده، درباره همه بازیکن ها اگه میتونی نظر بده
    رضا دلیلمو برای توجیه پست عماد گفتم. برای شکبکم ب اندازه کافی توضیح دادم الان وقت توضیح اضافی رو ندارم. فقط یک سوال. اگه قصدت شوخی بود پس چرا وقتی جوابم به شوخیت قانع کننده بود بازم اصرار داشتی ک من عصبیم.
    در حال حاضر دو تا راه داری تو:
    1- این بحث و ادامه ندی و به خودت بقبولونی ک من سبکم تغییرری نکرده و اول بازی برای ایجاد بحث تیکه انداختی و ادامه دادی.
    2-یا نه کاملا سبک بازیمو نادیده بگیری و خودخواسته بخوای با یه دید دیگه به من و بازیم نگاه کنی و به یه هدف مشخص برسی. نگو که تو برای من تعیین تکلیف میکنی چون واقعا غیر این دو گزینه راه دیگه ای نداری. و انتخابت شاید سرنوشت بازیتو تعیین کنه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    منظور من از اشتباه نظر ندم این نبود که می ترسیدم به من شک کنن, منظورم این بود که نظر اشتباه ندم یه بی گناه رو اعدام کنم, به نظر چیز روشنی میاد واسه من چون هیچ مافیایی انقدر ناشی نیست که بیاد بگه من نمی خوام بهم شک کنن. گیر الکی شما و آرش به این موضوع خیلی واسم مشکوکه. انگار می خواین تمرکزا رو رو یه چیزه بیهوده بزارین تا فرافکنی کنید, اگه رای اینجا مثل مافیا عادیه به هر دو تون می خوام رای بدم فعلا
    الان اتهام متقابل زدنت هم جالب بود و اصلا بی گناهانه نبود. چون ک الان بهت گیر دادیم مشکوک شدیم برات؟
    FM90 آنلاین نیست.

20. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-27-2018, 10:24 PM #80
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    آرش
    یعنی میخوای بگی اون حرفت کاملا فان بوده؟
    آرش: بیشتر حالت فان بوده
    امین: یعنی میخوای بگی کاملا فان بوده؟
    کلا دارم میگم اون «سناریوی تکراری، حرف جدید بزنید» منظور هر بازی و به صورت کلی (نه فقط در مورد من) بوده و نمیتونی استدلالم راجع به واکنش صدرا رو بهش تعمیم بدی.
    نظری راجع به اینکه گفتم پستات هیجانی بوده نداری؟ دو بار گفتم و خیلی قشنگ ایگنورکردی. حق بده که بهت مشکوک شم

مسیر برنامه ریزی شده ینی اینکه تو میگی چرا اون حرف و زدی ؟ و من توضیح دادم فک نمیکنم غیر منطقی بوده باشه و این مصر بودن به گرفتن واکنش منفی. برنامه ریزی شده ینی اینکه نمیخای قانع شی همینطور که تنها کسی نیستی که به نظرت واکنشم مشکوک بود هستن کسایی که واکنشم به نظرشون طبیعی بوده و با توضیح قانع شدن. این حجم از اصرار بر قانع نشدن طبیعی نیست.
    نخیر منظورم خودت و رضا بودین که دوباره حرفتون و زدین و بعد گفتین فان بوده یا شوخی بودی
    قشنگ داری چرت و پرت میگی با عرض معذرت من سوالی ازت ندارم صدرا، گفتم از واکنشت فلان حس رو گرفتم، اگه حرفی داری که نظرمو عوض کنه، بسم الله. رویه من در واکنش گیری ازت رو نمیتونی زیر سوال ببری اصلا چیزی نمیگی که من بخوام قانع شم، صرفا سعی داری حرکتم رو زیر سوال ببری که خب، حرکتم مشکلی نداشت اصلا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    این مظلوم نماییا چیه عزیز من؟ گیر الکی که بخوایم تمرکز رو تو بذاریم که فرافکنی کنیم؟ خوبی؟ الان چه تمرکزی روت هست؟ و اینکه من به جز یه سوال در مورد اون حرفت چه تمرکزی کردم که اینطوری شلوغش میکنی؟
    رای هم اونطوری نیست هر فاز به یه نفر رای میده هر کس و بیشترین رای‌ اعدام میشه.

- - - Updated - - -

@فری
    خود اینکه نظاره گر بحث باشی، مثل بقیه، مشکلی نداره، مشکلم با اینه که اومدی گفتی به به چه بحث خوبی ادامه بدین نتیجه برسیم. این دید مدیرانه به قضیه بهم حس خیلی بدی داد. حس گناهکاری که داره بحث دوتا بیگناه رو دنبال میکنه و میخواد که به نتیجه و رای گیری برسن.

- - - Updated - - -

و میخواد مطمئن شه که بحث ادامه پیدا میکنه و به نتیجه میرسه

Arash آنلاین نیست.