alt
صفحه 8 از 19 نخستنخست ... 45678910111218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 160 از 377

موضوع: The Terror | شانزدهمین دوره مافیا

1. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 11 بار در 4 پست
    11-18-2018, 11:47 PM #141
    @پژمان
    شما انقد مطمئنی باید دلیل بیاری، اگه نگران جون یکی دیگه ای اشکال نداره یه منفی رو اعدام کنیم یه مثبتبره بیرون باز وضعمون خیلی خوبه. از طرز بازیتفقط اینو میشه برداشت کرد که اومدی یه جوی بازی کنی تیر بخوری چون فکر میکردی ضد ضربه ای. اینم باید توضیح بدی از کجا به این ایده رسیدی که ضد ضربه ای؟
    @آیدا
    من گیر اصلیم به شما که مثل اینکه توجه نشدی این بود که شما تا همین الانش به هیشکی شک نکردی و با کسی نجنگیدی. من این احتمال رو میدم که قاتل بوده باشی و از اونجایی که یارت رو نمیشناختی گفتی به کسی گیر ندی تا یارت در بیاد و اشتباهی یارت رو بندازی بیرون. بعد گفتی من تحلیل نکردمو اینا گفتم تو بازی باید به چالش کشید و اینا، باز نگفتی اوکی شاید من اشتباه کردم. باز اومدی موضع گرفتی و گفتی من اصلا خودتو به چالش میکشم! هیچ کدوم از حرفات برای من مثبت نبوده. حتی دلیلات واسه مثبت بون صدرا.
    @صدرا
    بحثت با رضا رو کاری ندارم فعلا و می خوام بیشتر بهش دقت کنم. من مشکلم با و فعلا آیدا و طرز واکنش و بهشه. تو بدون اینکه کوچیکترین شکی بهش داشته باشی از اینکه بهت اعتماد داشته راضی بودی. حتی دلیل نمی خواستی. بعد که دیدی ما دلیل می خوایم اومدی باز یه جوری انگار داری بازیو بش یاد میدی گفتی نه باید دلیل بیاری. بعد که اون دلایل(که من رو به شخصه قانع نکرد) آورد تو باز بدون کوچیکترین تردیدی گفتی تمام شد. دیدی چقدر راحت بود؟ اصلا بهت اعتماد ندارم صدرا
    @رضا
    تنها دلیلی که احتمال مثبتیتو می گیم اینه که به صدرا شک دارم، و الا داری قشنگ بازی نمیکنی و ن منو نه صدرا رو متقاعد نمی کنی. از طرفی احتمال خیلی زیاد میدم پژمان مثبت باشه. چون فقط یه مثبت میتونه انقدر با جرعت عجیب و منفی بازی کنه یه دلیل دیگه اینه که تو بحث در مورد هنری اول به من گیر داد اما بعد گفت م احتمالا مثبتم و تو منفی ای، من همونجور که خیلیا بهم پریدن سر اون موضوع لقمه راحت تری بودم برای به چالش کشیدن اما من رو ول کرد و تویی که به چالش کشیدن حرفت سخت تر بود رو چسبید. این واسه من حرکت مثبتیه
    @فری
    فعلا در موردت نظر خاصی ندارم اما فعالیتت نسبت به قبل کم شده.
    @داستان
    آخر داستان خیلی جالب شد حتما می خوام ببینم فردا ادامش چی میشه. آرش داره یه کاری میکنه برم سریال رو ببینم و هر تیکه از داستان که تو سریال نبود رو بفهمم سر نخه

Mamalgr آنلاین نیست.

2. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-18-2018, 11:49 PM #142
    خبری نیست که هنوز
    قال پویا: بی عرضه ها
    زمانی که رای رو اختیاری گذاشتم فکر کردم جنبشو دارین همون طور که گفتم اگه اعدامی نداشته باشیم این فاز از داستان محرومتون میکنم و به تبعش اگه اتفاقی هم بیافته در شب مطلع نخواهید شد (مگر اتفاقات قابل بازگویی)
    امشبم همین طوری پیش بره از فردا هم رای و هم اعدام اجباری میشه.

علاف نیستم که هر شب براتون قصه بگم

God آنلاین نیست.

3. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    مورد پسند : 58 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    11-18-2018, 11:52 PM #143
    من امشبم رايم رضاست
    Pezhman آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-18-2018, 11:53 PM #144
    آیدا هم که نیست اصلا.....بیاد یه توضیحی بده درباره حرکات ضایع دیشبش

پژمان:

الان شاید محاسباتت اشتباه بوده و اون اتفاقی که منتظرشی اصلا نیوفته بعد میخوای با رایت به رضا چیکار کنی؟ بالاخره یا باید ما رم قانع کنی بهش رای بدیم یا اینکه کل نقشه ات و دلیلت رو توضیح بدی.
    FM90 آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-18-2018, 11:57 PM #145
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    من امشبم رايم رضاست
    شما بخون پست منو

- - - Updated - - -

آیدا اگه امشب نیاد گادکش میشه؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    11-18-2018, 11:58 PM #146
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    @پژمان
    شما انقد مطمئنی باید دلیل بیاری، اگه نگران جون یکی دیگه ای اشکال نداره یه منفی رو اعدام کنیم یه مثبتبره بیرون باز وضعمون خیلی خوبه. از طرز بازیتفقط اینو میشه برداشت کرد که اومدی یه جوی بازی کنی تیر بخوری چون فکر میکردی ضد ضربه ای. اینم باید توضیح بدی از کجا به این ایده رسیدی که ضد ضربه ای؟
    @آیدا
    من گیر اصلیم به شما که مثل اینکه توجه نشدی این بود که شما تا همین الانش به هیشکی شک نکردی و با کسی نجنگیدی. من این احتمال رو میدم که قاتل بوده باشی و از اونجایی که یارت رو نمیشناختی گفتی به کسی گیر ندی تا یارت در بیاد و اشتباهی یارت رو بندازی بیرون. بعد گفتی من تحلیل نکردمو اینا گفتم تو بازی باید به چالش کشید و اینا، باز نگفتی اوکی شاید من اشتباه کردم. باز اومدی موضع گرفتی و گفتی من اصلا خودتو به چالش میکشم! هیچ کدوم از حرفات برای من مثبت نبوده. حتی دلیلات واسه مثبت بون صدرا.
    @صدرا
    بحثت با رضا رو کاری ندارم فعلا و می خوام بیشتر بهش دقت کنم. من مشکلم با و فعلا آیدا و طرز واکنش و بهشه. تو بدون اینکه کوچیکترین شکی بهش داشته باشی از اینکه بهت اعتماد داشته راضی بودی. حتی دلیل نمی خواستی. بعد که دیدی ما دلیل می خوایم اومدی باز یه جوری انگار داری بازیو بش یاد میدی گفتی نه باید دلیل بیاری. بعد که اون دلایل(که من رو به شخصه قانع نکرد) آورد تو باز بدون کوچیکترین تردیدی گفتی تمام شد. دیدی چقدر راحت بود؟ اصلا بهت اعتماد ندارم صدرا
    @رضا
    تنها دلیلی که احتمال مثبتیتو می گیم اینه که به صدرا شک دارم، و الا داری قشنگ بازی نمیکنی و ن منو نه صدرا رو متقاعد نمی کنی. از طرفی احتمال خیلی زیاد میدم پژمان مثبت باشه. چون فقط یه مثبت میتونه انقدر با جرعت عجیب و منفی بازی کنه یه دلیل دیگه اینه که تو بحث در مورد هنری اول به من گیر داد اما بعد گفت م احتمالا مثبتم و تو منفی ای، من همونجور که خیلیا بهم پریدن سر اون موضوع لقمه راحت تری بودم برای به چالش کشیدن اما من رو ول کرد و تویی که به چالش کشیدن حرفت سخت تر بود رو چسبید. این واسه من حرکت مثبتیه
    @فری
    فعلا در موردت نظر خاصی ندارم اما فعالیتت نسبت به قبل کم شده.
    @داستان
    آخر داستان خیلی جالب شد حتما می خوام ببینم فردا ادامش چی میشه. آرش داره یه کاری میکنه برم سریال رو ببینم و هر تیکه از داستان که تو سریال نبود رو بفهمم سر نخه

من بودم تو نبودی فک کنم این اولین پست امروزته عجیبه که میگی نبودم.

در مورد سریالم من دارم میبینم هیچ ربطی نداره اصلا اگه قرار بود با سریال به جایی رسید توی داستان مطمعنا من الان قاتلا رو شناسایی کرده بودم
    FM90 آنلاین نیست.

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-19-2018, 12:00 AM #147
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    من بودم تو نبودی فک کنم این اولین پست امروزته عجیبه که میگی نبودم.

در مورد سریالم من دارم میبینم هیچ ربطی نداره اصلا اگه قرار بود با سریال به جایی رسید توی داستان مطمعنا من الان قاتلا رو شناسایی کرده بودم
    منم فعالیتم کمه دارم نسبت به دست قبل می گم
    م
    Mamalgr آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:05 AM #148
    آیدا هم که نیست اصلا.....بیاد یه توضیحی بده درباره حرکات ضایع دیشبش

پژمان:

الان شاید محاسباتت اشتباه بوده و اون اتفاقی که منتظرشی اصلا نیوفته بعد میخوای با رایت به رضا چیکار کنی؟ بالاخره یا باید ما رم قانع کنی بهش رای بدیم یا اینکه کل نقشه ات و دلیلت رو توضیح بدی.
    فكر ميكني كدوم شخصيتي ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 25 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:10 AM #149
    @ممل
    تو بازیه مافیا هرکسی ممکنه با دلایلی که واسه خودش داره نسبت به دیگران حس مثبت یا منفی داشته باشه تو پست قبلیمم گفتم که کاری ندارم با اینکه صدرا منم ! ایدا گف که به نظرم صدرا بیگناهه ، منم دلیلاشو شنیدم و منطقی بود به نظرم حالا اینکه نظر تو با نظر من یکی نیست بازم منطقیه و ایدا هم گف هرکسی با نظرات خودش میتونه حس داشته باشه. راستش عمل مشکوکی نمیبینم این وسط

- - - Updated - - -

فكر ميكني كدوم شخصيتي ؟
    میتونیم ادعا داشته باشیم یعنی در موردش صحبت کنیم ؟ چون منم یه حسایی در مورد شخصیت خودم دارم ولی هیچوخت نخاستم بیان کنم.

- - - Updated - - -

من گزینه ی رایم رضاس ، ینی رضا بود ! با رای پژمان حس خوبی نگرفتم و اگه قانعم نکنه به رضا رای نمیدم.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:11 AM #150
    ببینید

من فعلا نمیخوام با صدرا بحث کنم، باید ذهنشو باز کنه و به چیزای دیگه ای هم فکر کنه؛ صدرا تو بحث با من برای قانع نشدن اومده و چند دفعه توضیح دادم پس دیگه کافیه فعلا.

درباره پژمان: این بازیش هیچ منطقی توش وجود نداره، دیروز گفت من فردا دلایلم رو توضیح میدم ولی امروز هم داره از زیرش در میره. من نمیتونم همچین چیزی رو هضم کنم، تو بازی وقتی به کسی اتهام میزنی باید دلایلت رو بگی که طرف بیاد دفاع کنه، الان من چی کار کنم؟ وقتی فقط داره چرت و پرت میگه و مسخره بازی در میاره؟ واقعا این وسط من بد دارم بازی میکنم اون وقت پژمان خوبه؟ اگه واقعا همچین چیزی فکر میکنید همین الان بگید که دیگه وقتمو الکی اینجا هدر ندم. وایسادم اینجا به هزار تا سوال تکراری صدرا جواب میدم هر کسی پست میده جواب میدم حضور درست حسابی دارم تو بازی، اون وقت من بد بازی کردم؟ بعد پژمان با این رای مسخره و بچه بازیاش خوبه؟ اگه اینو بگید که برم شما هم راحت باشید دیگه.

نشونه تیر هم به نظرم یا اون سایه سیاهه یا صدای خشخش، این ها چند بار تکرار شدن به خصوص صدای خشخشه. پژمان خان چه نتیجه ای میخوای از این بگیری؟ البته اگر قابل بدونی جواب بدی.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

11. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:16 AM #151
    @رضا
    یه بار دیگه بگی صدرا سوال تکراری پرسیده از بازی انصراف میدم پا میشم میام اصفهان خفت میکنم اینکه نمیخای جواب بدی و میگی سوالا تکرارین اصن بهونه ی خوبی نیست.
    SadRa آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:19 AM #152
    فكر ميكني كدوم شخصيتي ؟

lکمکی میکنه بهمون که بفهمیم کدوم شخصیتیم تو بازی؟ من بیام بگم فلان لیوتننت هستم بعد یه بی گناه باید باور کنه و بره ببینه من مثبتم یا منفی تو داستان؟ ضمنا یادمونم نره هنوز یکی از بی گناها در خطره مرگه و هنوز تیر هست احتمالا پس اشاراه ای نکنیم بهتره حس میکنم قاتل دوم هنوز دنبال سرنخی از هنریه
    FM90 آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    11-19-2018, 12:25 AM #153
    بچه ها من این فاز نه داستانو خوندم و نه پستهارو،نتونستم متاسفانه اگر عمری باقی موند فردا در طول روز پست میدم
    Ada آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:31 AM #154
    رضا امشب رای میدی؟ رایت کیه؟ نظرت درباره آیدا چیه؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ada نمایش پست ها
    بچه ها من این فاز نه داستانو خوندم و نه پستهارو،نتونستم متاسفانه اگر عمری باقی موند فردا در طول روز پست میدم

مطمعنی فردایی در کار خواهد بود؟ این حجم از بی تفاوتی بی سابقست

- - - Updated - - -

رای به اعدام : رضا

- - - Updated - - -

رای به اعدام باطل : رضا

اشتباه شد منظورم آیدا بود

- - - Updated - - -

رای به اعدام : آیدا

- - - Updated - - -

ساعت 12 شبه و من هنوز شام نخوردم امیدوارم حداقل اعدام داشته باشیم بازی از این یکنواختی دراد. نمیدونم چنتا رای اعدام میکنه گاد. اما اگه رسیدم و دیدم رضا رای داره شاید بهش رای دادم. نمیدونم واقعا
    FM90 آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-19-2018, 12:32 AM #155
    واقعا ی خوام به آیدا رای بدم اما وقت نداشته هیچ کاری کنه هیچ توضیحی بده، رای امروز الزامی نیست و تا فردا بهش می خوام فرصت بدم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:39 AM #156
    @فری

منتظر ایدا میمونم. به علاوه این مسخره بازی های پژمان رو نمیتونم درک کنم، تعجبم از اینه چرا شما هیچ واکنش نشون نمیدید؟

پژما اومده میگه به نظرتون کی هستید! این یعنی چی الان؟!!

@صدرا تویی که منو سر اون پست هنری پدرمو دراوردی الان نسبت به این حرف پژمان هیچ نظری نداری یعنی؟

@محمد امین @فری @آیدا

این یعنی چی؟ برای چی میاد میگه به نظرتون کی هستید؟ این حرکت الان ضایع تره یا اون پست ساده اول بازی من؟! غیر اینه که گناهکاریه که دنبال هدفش میگرده؟ بعد 4 5 فاز در آستانه فاز شب گفتن همچین چیزی واسه همه شما عادیه و فقط واسه من عجیبه؟

بعد این مسخره بازی های 2 فاز اخیر و گفتن این حرف؟!

رای به اعدام : آرش

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:40 AM #157
    lکمکی میکنه بهمون که بفهمیم کدوم شخصیتیم تو بازی؟ من بیام بگم فلان لیوتننت هستم بعد یه بی گناه باید باور کنه و بره ببینه من مثبتم یا منفی تو داستان؟ ضمنا یادمونم نره هنوز یکی از بی گناها در خطره مرگه و هنوز تیر هست احتمالا پس اشاراه ای نکنیم بهتره حس میکنم قاتل دوم هنوز دنبال سرنخی از هنریه
    اينا رو به رضا بگو كه صد بار بهش گفتم باز ميگه نه تو گفتي فردا توضيح ميدي بايد توضيح بدي خخخخخخ
    هي ميگم وقتي اعدام نشدي امروز همون ديروزه و يه بيگناه در خطر مرگ ميره
    باز ميگه نه گفتي فردا بايد اوضيح بدي خخخخ
    Pezhman آنلاین نیست.

18. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:40 AM #158
    آقا اشتباه شد گادو میخواستم اعدام کنم

رای به اعدام : پژمان

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:48 AM #159

رای به اعدام : رضا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @فری

منتظر ایدا میمونم. به علاوه این مسخره بازی های پژمان رو نمیتونم درک کنم، تعجبم از اینه چرا شما هیچ واکنش نشون نمیدید؟

پژما اومده میگه به نظرتون کی هستید! این یعنی چی الان؟!!

@صدرا تویی که منو سر اون پست هنری پدرمو دراوردی الان نسبت به این حرف پژمان هیچ نظری نداری یعنی؟

@محمد امین @فری @آیدا

این یعنی چی؟ برای چی میاد میگه به نظرتون کی هستید؟ این حرکت الان ضایع تره یا اون پست ساده اول بازی من؟! غیر اینه که گناهکاریه که دنبال هدفش میگرده؟ بعد 4 5 فاز در آستانه فاز شب گفتن همچین چیزی واسه همه شما عادیه و فقط واسه من عجیبه؟

بعد این مسخره بازی های 2 فاز اخیر و گفتن این حرف؟!

رای به اعدام : آرش

بنده يادم نمياد به شماها گفته باشم كي هستين

فقط از فري پرسيدم اونم بنا به دلايلي

چرا تا هرچي ميشه خودتو همه رو ميندازي وسط خخخ

- - - Updated - - -

فري . در مورد ايدا اگه اشتباه كرده باشي بد ميشه موقعيت بيگناها
    چون خودت فرداش ميري در رديف اول اتهامات

ايدا گفته اگه عمري باقي بود ديگه
    مشكلش چيه ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:50 AM #160
    @رضا
    چرا اتفاقن الان خیلی به گناهکار بودن پژمان شک دارم.
    با اون حرفی که فری زد خیلی جور در میاد ، گیر من به رضا سر بحث هنری و بیرون کشیدن اسم هنری بود ، بعد پژمان میاد به رضا رای میده و دلیلشم نمیگه چون ممکنه به ضررش باشه ، اصلا منطقی نیست و از همه مهم تر وقتی یخورده جو آروم شده و کسی به دنبال اسم نیست پژمان میاد میگه بنظرتون کدوم شخصیتید ، با توجه به حرفای آرش شخصیتا متناسبن ینی احتمال اینکه هرکی بفهمه کدوم شخصیته بالاتر از اینه که بقیه بدونن کی چی شخصیتیه. پس در نتیجه از بحث رضا نتیجه نمیگیره و به روش دوم میاد دست به کار میشه و میپرسه بنظرتون کدوم شخصیتید.

- - - Updated - - -

@پژمان
    درسته که تو فقط از فری پرسیدی ! اما اگه فری شخصیتش و میگف قطعا یکی دیگه به دنبالش در مورد شخصیتش صحبت میکرد و میتونستی به هدفت برسی.
    SadRa آنلاین نیست.