alt
صفحه 6 از 19 نخستنخست ... 234567891016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 120 از 377

موضوع: The Terror | شانزدهمین دوره مافیا

1. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    11-17-2018, 11:55 PM #101
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    من کاملا با اینکه الکی نباید به کسی رای داد موافقم. اما نباید به کسی پرید؟ نباید کسیرو به چالش کشید؟ که گناهکاری و بی گناهی اون طرف رو بفهمی, اگه با روشی که شما میگین بازی میکردیم که الان تا این فاز هیشکی پست نمی داد دیگه! دلایل فعالیت کم شما قابل قبوله اما دلایل فعالیت خارج از گودیتون اصلا قابل قبول نیست.
    خب الان من میخوام شمارو ب چالش بکشم تا بیگناهی یا گناهکار بودن شما بررسی کنم،از نظر من با توجه ب دلایل بیربطی ک ب من نسبت دادین سر یک زن مرده در داستان ک هیچ ربطی ب اصل بازی نداره و کم دادن پست من ک اصلا دلیل قانع کننده ای نیست،خواستی فقط ی حرفی بزنی و یک شک بدون پشتوانه ای رو حواله کنه،رای من مثلا اعدام ب شماس،چ دفاعیه ای داری؟
    Ada آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:57 PM #102
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ada نمایش پست ها
    خب الان من میخوام شمارو ب چالش بکشم تا بیگناهی یا گناهکار بودن شما بررسی کنم،از نظر من با توجه ب دلایل بیربطی ک ب من نسبت دادین سر یک زن مرده در داستان ک هیچ ربطی ب اصل بازی نداره و کم دادن پست من ک اصلا دلیل قانع کننده ای نیست،خواستی فقط ی حرفی بزنی و یک شک بدون پشتوانه ای رو حواله کنه،رای من مثلا اعدام ب شماس،چ دفاعیه ای داری؟
    ایدا این مثال بارز فرار رو به جلوعه.

به جای این که جواب بدی و دلایلت رو برای بی گناهی صدرا توضیح بدی اومدی میگی حالا که اینطوری شد تو گناهکاری؟

خیلی روند بازیت امشب عجیب بوده

- - - Updated - - -

یه حرفی زدی پاش وایسا و دلیل بیار نه این که اگه کسی ازت دلیل خواست بتوپی بهش
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    11-18-2018, 12:05 AM #103
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    الان این مثالی که زدین:
    مهمترین موضوعی ک مثلا داخل داستان بوده تو حرفشو زدی پس تو ممکنه بی گناه نباشی
    این همون کاری که صدرا داره میکنه نیست مگه؟ بعد شما میگین این کار ایراد داره؟ بعد صدذا واسه شما مثبته؟
    این فقط ی مثال بود،من گفتم با تحلیل همه پستهای صدرا ب این نتیجه رسیدم نه فقط این مورد ک دور از انتظار نیس،یعنی واقعا انتظار داشتین من بعد خوندن داستان بجای جریان هنری بگم سر جان فرانکلین چ خصومت شخصی با فرانسیس داره؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    ببین همینجوری کشکی کشکی نمیشه که نتیجه گرفت ! تو به این نتیجه رسیدی که صدرا بیگناهه ، مملی میگه چطور شد به این نتیجه رسیدی ؟ سوالش منطقیه و جواب‌داره قطعا. اگه قرار بود فقط واسه خودمون انالیز کنیم که مافیا بازی کردن بی معنی میشه به کل.
    من سختکوشی عجیبی ازت دیدم،پشتکارت برای اینکه ب رضا برسی و با اینکه تحلیلهات ناقص بود اما کمو بیش ب نکته هایی اشاره میکردی ،ترجیحا صداقت رو در حرفات میدیدم و اینکه هر لحظه تلاش میکنی تا مسیر بازی رو گره گشاهتر با دلایل منطقی گاها غیر منطقی پیش ببری

جنبه های ساده ای در پستهای تو هست ولی من ب این رسیدم و بقیه هرطور میتونن برداشت کنن ازین تحلیل ساده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    @ایدا
    ریپلایش نگرفت.

- - - Updated - - -

آخه تو شرایط حال که رضا اعدام نمیشه. طبق شرایط حال باید تصمیم بگیریم دیگه
    بحث جبهه گیری و القای ذهنی هستش نه اعدام حتمی
    Ada آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    مورد پسند : 58 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    11-18-2018, 12:09 AM #104
    ای ب اعدامه مثلا،من دلایلشو الان میخوام، اگر اشتباه کرده باشه دلایلش درفاز بعدی چ اهمیتی داره؟یا الان بگه یا کلا معتبر نیست
    تو ميتوني راي ندي يا اصلا حساب نياري . ولي وقتي ميگم دلايلي كه الان نميتونم بگم يعني با وجود تو تا قاتل و همون داستاناي هنري نميتونم بگم . ديگه اگه تو نميگيري قضيه رو كه تقصير من نيست كه

بعد حالا من با دلايل خودم راي دادم و تو ميگي مسخره

ولي هرچي فكر ميكنم مسخره تر از اين نيست كه هنوز هيچي نشده به من بگي قاتل . تو اصلا مگه ميدوني دلايل منو؟؟؟

@ رضا
    اگه منظورت اون جواباي تكراريه كه از نظر من اونا جواب نيست
    ضمنا من تك تك پستها رو خوندم

@ صدرا

ببين من داستانها رو دقيق خوندم . به يه سري نشونه هايي رسيدم كه نميتونم تو اين فاز اشاره كنم بخاطر اينكه خطر داره براي خودم
    شايد از نظر شما مسخره بياد ولي نشونه ها رو كه كنار هم گذاشتم به اين نتيجه رسيدم كه احتمال ٩٥ درصد رضا قاتله و ٥ درصد ممل

توضيحش رو فاز بعد ميدم اگه موندم

- - - Updated - - -

يعني درواقع منظورم اينه كه از بين رضا و ممل يكي قاتله و ٩٥ درصد رضاست
    Pezhman آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    11-18-2018, 12:17 AM #105
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @ایدا

من فکر کنم 5 تا سوال ازت پرسیدم و در اقدامی قابل توجه هیچ کدومو جواب ندادی در حالی که به پست های بعدی جواب دادی میشه بدونم چرا؟

و این که چطوری به این نتیجه رسیدی صدرا بی گناهه دقیقا؟ این حرفت الان با رای بی دلیل پژمان چه فرقی داره؟ شما اگر اون طوری به پژمان گیر میدی که که برای رای به من دلیل اگر داره باید الان بگه، خودتم همینطوری با دلیل توضیح بده! واقعا نمیفهمم چطوری با این اطمینان فهمیدی صدرا بی گناهه

@صدرا

میگم تو اصل موضوع تاثیر نداره، چرا؟ حرف من این بود که چرا به بقیه کسایی که درباره هنری قبل از من بحث کردن گیر نمیدی؛ خب؟ محمد اولین نفر بحث هنری رو کشوند وسط، با این حساسیتی که تو داری من انتظار داشتم حداقل حداقل نصف گیری که به من دادی رو به محمد هم میدادی. حداقل این نظر منه؛ پست محمد امینم فکر میکردم قبل منه، ولی بعد من هم باشه همونطور که گفتم قضیه جالب تر میشه که چطور به اون پست من گیر دادی ولی به اون پست به مراتب عجیب تر محمد امین که بعد من بود کاری نداشتی؟ در واقع محمد امین و ممد: چتو بتو گیر ندادن؟

و این که حالا میگی پست محمد جای بحث داره حس خوبی بهم نمیده. یعنی همون موقع پستش رو ندیده بودی؟ پس دیدی همه پستارو با دقت نمیخونی؟ یا که خونده بودی و توجه نکردی و الان که من بحثش رو کشیدم وسط خواستی توجه کنی خودت بگو کدومه

@ایدا

الان دیدم جواباتو.

من یادمه شما یه دور قبل هم بازی کردی اینجا چون من بودم خودم اون دور هم گاد به کسی نمیگفت تیر خورده؛ کلا این دیفالتی که در نظر گرفتی میخوام بدونم از کجا اومده اگه میشه

@صدرا

تو یک سوالو ده دفعه پرسیدی و من جواب دادم من یک سوالو 10 دفعه پرسیدم و تو جواب ندادی گر چه اول همین پستم هم بود ولی دوباره میپرسم چرا به محمد و محمد امین همچین حرفی نزدی؟

@ایدا

یعنی چی؟ همینطوری چشم بسته از شما قبول کنیم که صدرا بی گناهه؟ از عالم غیب خبر رسیده؟ همون سوال اول پستمو جواب بده.

اینم جالب بود
    اون دور خیلی متفاوت بود و الان شکل دیگه ایهو من چون مطمین نبودم از ارش هم پرسیدم ک ایا متوجه میشع تیر خورده یا نه چون قواعد نبود و یا ب دقت نخوندم،اشتباه مهلکی نیس،فقط تو قوانین اشتباهی متوجه شدم

کدوم سوالا،دوباره بپرس،تکراری بودن ک جواب ندادن،قبلا ازم پرسیدن

- - - Updated - - -

ایدا این مثال بارز فرار رو به جلوعه.

به جای این که جواب بدی و دلایلت رو برای بی گناهی صدرا توضیح بدی اومدی میگی حالا که اینطوری شد تو گناهکاری؟

خیلی روند بازیت امشب عجیب بوده

- - - Updated - - -

یه حرفی زدی پاش وایسا و دلیل بیار نه این که اگه کسی ازت دلیل خواست بتوپی بهش
    چرا متوجه نیستین؟دلایلم سطحی تر ازون بود ک بخوام قاطع از صحبتم دفاع کنم،این حسی بود ک من نسبت ب صدرا داشتم و خیلی کوتاه هم گفتم چرا اما اصن انتظار ندارم شما کامل باور کنید چون میدونم اونقدر قوی نیستن این تحلیلها.
    نمیدونم الان مشکل شما کجاس ک خودم دارم میگم دلایلم قطعیت نداره و نمیخوام شمارو متقاعد کنمو هرجور میخواید برداشت کنید و باز شما میگید دلیل بده متقاعد بشیم،این دیگه چ مدلشه،من نمیخوام دراین مورد شمارو متقاعد کنم چون حرفم قطعیت نداره،بعد شما از من میخواین شمارو متقاعد کنم برای چیزی ک قطعیت نداره؟وات د فاز؟
    Ada آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-18-2018, 12:20 AM #106
    @ایدا

و این که چطوری به این نتیجه رسیدی صدرا بی گناهه دقیقا؟ این حرفت الان با رای بی دلیل پژمان چه فرقی داره؟ شما اگر اون طوری به پژمان گیر میدی که که برای رای به من دلیل اگر داره باید الان بگه، خودتم همینطوری با دلیل توضیح بده! واقعا نمیفهمم چطوری با این اطمینان فهمیدی صدرا بی گناهه
    @پژمان

حرف تو میدونی شبیه چیه؟ مثل اینه که من بیام بگم:

"بچه ها با توجه به مباحث خیلی مهمی که از داستان استخراج کردم و اصلا هم نمیتونم بگم به احتمال 90% به فلانی رای میدم؛ پس بیایید شما هم به من گوش بدید و واسه تو مهم نباشه چرا، ولی یکیو اعدام کنیم فقط. بعدا دلایلش رو هم میگم "

یعنی واقعا بدون ذره ای اغراق حرفات همینقدر مسخره و خنده دارن

کاملا مشخصه اومدی تو بازی اولین پستی که دیدی پست گیر صدرا به من بوده گفتی بزار منم خودمو جا کنم این وسط با جو همراه شم یه نفرو اعدام کنیم به شدت گناه کارانه ست این کارات!

@ایدا

حرفات پر تناقضه. اول اومدی با اون قطعیت میگی صدرا بی گناهه، حالا میگی فقط حسم اینو میگه؟ اگه حست اینو میگه چرا اینقدر مطمعنی پس؟ حداقل میتونستی همون اول بگی حسم بهش مثبته، نه که با اون قاطعیت حرف بزنی! تازه الانم که میگی حرفم قطعیت نداره!!! خداوکیلی خودت بشین یه دور پست های امشبت رو بخون ببین میفهمی چی کار کردی؟!

7. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-18-2018, 12:23 AM #107
    @ایدا

@پژمان

"بچه ها با توجه به مباحث خیلی مهمی که از داستان استخراج کردم و اصلا هم نمیتونم بگم به احتمال 90% به فلانی رای میدم؛ پس بیایید شما هم به من گوش بدید و واسه تو مهم نباشه چرا، ولی یکیو اعدام کنیم فقط. بعدا دلایلش رو هم میگم "

کاملا مشخصه اومدی تو بازی اولین پستی که دیدی پست گیر صدرا به من بوده گفتی بزار منم خودمو جا کنم این وسط با جو همراه شم یه نفرو اعدام کنیم به شدت گناه کارانه ست این کارات!

@ایدا

حرفات پر تناقضه. اول اومدی با اون قطعیت میگی صدرا بی گناهه، حالا میگی فقط حسم اینو میگه؟ اگه حست اینو میگه چرا اینقدر مطمعنی پس؟ حداقل میتونستی همون اول بگی حسم بهش مثبته، نه که با اون قاطعیت حرف بزنی! تازه الانم که میگی حرفم قطعیت نداره!!! خداوکیلی خودت بشین یه دور پست های امشبت رو بخون ببین میفهمی چی کار کردی؟!
    خب اره تو هم ميتوني اين حرف رو بزني
    ولي بازي كه تموم نميشه
    فردايي هم هست ديگه
    فردا كه شد مسووليتش رو هم ميپذيري ؟

- - - Updated - - -

چون من كه ميگم فردا دلايلمو ميگم واقعا ميگم
    تو هم ميگي ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 25 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    11-18-2018, 12:35 AM #108
    @صدرا

میگم تو اصل موضوع تاثیر نداره، چرا؟ حرف من این بود که چرا به بقیه کسایی که درباره هنری قبل از من بحث کردن گیر نمیدی؛ خب؟ محمد اولین نفر بحث هنری رو کشوند وسط، با این حساسیتی که تو داری من انتظار داشتم حداقل حداقل نصف گیری که به من دادی رو به محمد هم میدادی. حداقل این نظر منه؛ پست محمد امینم فکر میکردم قبل منه، ولی بعد من هم باشه همونطور که گفتم قضیه جالب تر میشه که چطور به اون پست من گیر دادی ولی به اون پست به مراتب عجیب تر محمد امین که بعد من بود کاری نداشتی؟ در واقع محمد امین و ممد: چتو بتو گیر ندادن؟

و این که حالا میگی پست محمد جای بحث داره حس خوبی بهم نمیده. یعنی همون موقع پستش رو ندیده بودی؟ پس دیدی همه پستارو با دقت نمیخونی؟ یا که خونده بودی و توجه نکردی و الان که من بحثش رو کشیدم وسط خواستی توجه کنی خودت بگو کدومه

@صدرا

تو یک سوالو ده دفعه پرسیدی و من جواب دادم من یک سوالو 10 دفعه پرسیدم و تو جواب ندادی گر چه اول همین پستم هم بود ولی دوباره میپرسم چرا به محمد و محمد امین همچین حرفی نزدی؟
    رضا عزیزم تو اصل موضوعت اینه که چرا محمد و ممل که قبل من به هنری اشاره کردن بشون گیر ندادی و داری به من گیر میدی ! برای برداشتن اتهام از رو خودت به هر دری میزنی به رسم هر دور ، تو پست 72 جواب سوالت و دادم ، چون کندذهنی دوباره میگم حتی محمد که مثل تو اشاره نکرد اصلا با تو خیلی فرق داشت، محمد فقط گف که احتمال اینکه یکی از قاتلا به هنری تیر زده باشه هست و بحثش تموم میشه اینجا. تو که دیگه خودت میدونی چی گفتی هی تکرار نمیکنم‌. حالا حرف محمد کجا حرف تو کجا ! شب و روزه اصن اختلافشون. و اینکه گفتم پست ممل جای بحث داره نه محمد انتظار داری این کج فهمی و از قصد در نظر نگیرم ؟ باید بگم که انتظار بیجاییه و فقط فریب دادن مخاطبه پس سعی نکن من و فریب بدی. جواب سوال اخرتم هم تو این پست هم تو پست 72 هست لشتو تکون بده برو بخون

- - - Updated - - -

من سختکوشی عجیبی ازت دیدم،پشتکارت برای اینکه ب رضا برسی و با اینکه تحلیلهات ناقص بود اما کمو بیش ب نکته هایی اشاره میکردی ،ترجیحا صداقت رو در حرفات میدیدم و اینکه هر لحظه تلاش میکنی تا مسیر بازی رو گره گشاهتر با دلایل منطقی گاها غیر منطقی پیش ببری

جنبه های ساده ای در پستهای تو هست ولی من ب این رسیدم و بقیه هرطور میتونن برداشت کنن ازین تحلیل ساده

- - - Updated - - -

بحث جبهه گیری و القای ذهنی هستش نه اعدام حتمی
    تموم شد رفت ! همین و به اینایی که میپرسن توضیح بده.

- - - Updated - - -

@صدرا

@صدرا

رضا عزیزم تو اصل موضوعت اینه که چرا محمد و ممل که قبل من به هنری اشاره کردن بشون گیر ندادی و داری به من گیر میدی ! برای برداشتن اتهام از رو خودت به هر دری میزنی به رسم هر دور ، تو پست 72 جواب سوالت و دادم ، چون کندذهنی دوباره میگم حتی محمد که مثل تو اشاره نکرد اصلا با تو خیلی فرق داشت، محمد فقط گف که احتمال اینکه یکی از قاتلا به هنری تیر زده باشه هست و بحثش تموم میشه اینجا. تو که دیگه خودت میدونی چی گفتی هی تکرار نمیکنم‌. حالا حرف محمد کجا حرف تو کجا ! شب و روزه اصن اختلافشون. و اینکه گفتم پست ممل جای بحث داره نه محمد انتظار داری این کج فهمی و از قصد در نظر نگیرم ؟ باید بگم که انتظار بیجاییه و فقط فریب دادن مخاطبه پس سعی نکن من و فریب بدی. جواب سوال اخرتم هم تو این پست هم تو پست 72 هست لشتو تکون بده برو بخون
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-18-2018, 12:35 AM #109
    @پژمان

یعنی چی این حرف؟ واقعا نمیفهمم. حتی یک درصد هم منطق و دلیل تو حرفات نیست، جو و حرفای مسخره فقط من نمیدونم واقعا قضاوت با بقیه

@صدرا

این جواب دادن نیست. دور پیش هم به همین مشکل خوردیم، بهت گفتم اگه مثل آدم جواب میدی ادامه بدیم بحثو، ولی دقیقا مثل دور پیش زدی تو جاده خاکی و بازم سوالای تکراری میپرسی، من دیگه حرفی ندارم چون حتی جواب چیزایی که اینجا گفتی رو هم قبلا ده دفعه گفتم؛ هر وقت یاد گرفتی درست بحث کنی و سوالای تکراری نپرسی بیا.

10. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 11 بار در 4 پست
    11-18-2018, 12:40 AM #110
    @ایدا

من فکر کنم 5 تا سوال ازت پرسیدم و در اقدامی قابل توجه هیچ کدومو جواب ندادی در حالی که به پست های بعدی جواب دادی میشه بدونم چرا؟

@صدرا

@ایدا

الان دیدم جواباتو.

من یادمه شما یه دور قبل هم بازی کردی اینجا چون من بودم خودم اون دور هم گاد به کسی نمیگفت تیر خورده؛ کلا این دیفالتی که در نظر گرفتی میخوام بدونم از کجا اومده اگه میشه

@صدرا

@ایدا

یعنی چی؟ همینطوری چشم بسته از شما قبول کنیم که صدرا بی گناهه؟ از عالم غیب خبر رسیده؟ همون سوال اول پستمو جواب بده.

اینم جالب بود
    میشه بگی چرا حرف من عجیب بود؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    11-18-2018, 12:41 AM #111
    @ایدا

@پژمان

@ایدا

جناب رضا خان چرا هرچی دلت میخواد میگی؟اصن حرفهای منو خوندی؟گفتم من احتمال میدم و دلایلم هم قوی نیستن و شما هرطور مایلید انتخاب کنید،من کی گفتم ب من گوش کنید؟اینو کجای حرفای من شنید؟سریع بیارش

عجب ادمی هستیا،خوبه من گفتم اصن نمیدونم شرایط تو چیه و رایی هم نمیدم درباره تو چون ب قطعیتی نرسیدم،اونوقت میگی من از گیر دادن صدرا بتو استفاده کردم؟خوبه خودم دارم میگم اینکه ینفر ب نکته مهمه داستان اشاره کنه دال بر گناهکار بودنش نیس،چون این احتمال از همه ما میره و دور از انتظار نیست،من کی اصن بتو گیر دادم؟تو بیخودشلوغش میکنی

ضمن اینکه بازم میگم چون دوباره اشاره کرده،پست اول منو بخون،گفتم احتمال قوی،کی گفتم صد در صد؟
    Ada آنلاین نیست.

12. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-18-2018, 12:46 AM #112
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    خب اره تو هم ميتوني اين حرف رو بزني
    ولي بازي كه تموم نميشه
    فردايي هم هست ديگه
    فردا كه شد مسووليتش رو هم ميپذيري ؟

- - - Updated - - -

چون من كه ميگم فردا دلايلمو ميگم واقعا ميگم
    تو هم ميگي ؟
    اگه گفتنش الان خطر داره فرداهم خطر باید داشسته باشه قاعدتا پژمان جان
    Mamalgr آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-18-2018, 12:52 AM #113
    @ایدا

من نگفتم که گفتی 100%. من گفتم تو قطعتیت حرفت بالا بود، غیر اینه؟ به نظر خودت تغییر موضع ندادی الان؟ تا ازت دلیل خواستیم نرم تر شدی تا به جایی رسید که گفتی حسیه، از اول نگفته بودی حسیه. اگه همینو اول میگفتی خیلی قابل قبول تر بود.

بازی پژمان و ایدا این فاز به شدت عجیب بودن و گناه کارانه. رایی اگه بخوام بدم بین این دونفره، منتها پژمان با توجه به پژمان بودنش! قبلا از این حرکات ازش دیدم! امیدوارم منطقی تر بازی کنه! ولی ایدا دور پیش به مراتب منطقی تر و بهتر از الان بود، این پست های آخرش گناه کارانه بود. تازه الان اومدی میگی من که از تو در برابر صدرا دفاع کردم چرا بهم گیر میدی

صدرا هم 10 دفعه جوابشو دادم. اون همیشه به من میگه نمیخوای حرف بقیه رو قبول کنی و همش حرف خودتو میزنی، ولی به نظر من خودش از منم بدتره و اینو تو این دو دور خیلی خوب فهمیدم! اگه درست بحث کنی و سوالای تکراری نپرسی مشکلی با ادامه بحث ندارم صدرا.

- - - Updated - - -

@محمد امین

عجیب بودن پست تو رو فری بهتر از همه توضیح داد؛ در ضمن حرف اصلی من به صدرا بود که چرا فقط به من گیر داده.

14. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-18-2018, 12:55 AM #114
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    تو ميتوني راي ندي يا اصلا حساب نياري . ولي وقتي ميگم دلايلي كه الان نميتونم بگم يعني با وجود تو تا قاتل و همون داستاناي هنري نميتونم بگم . ديگه اگه تو نميگيري قضيه رو كه تقصير من نيست كه

بعد حالا من با دلايل خودم راي دادم و تو ميگي مسخره

ولي هرچي فكر ميكنم مسخره تر از اين نيست كه هنوز هيچي نشده به من بگي قاتل . تو اصلا مگه ميدوني دلايل منو؟؟؟

@ رضا
    اگه منظورت اون جواباي تكراريه كه از نظر من اونا جواب نيست
    ضمنا من تك تك پستها رو خوندم

@ صدرا

ببين من داستانها رو دقيق خوندم . به يه سري نشونه هايي رسيدم كه نميتونم تو اين فاز اشاره كنم بخاطر اينكه خطر داره براي خودم
    شايد از نظر شما مسخره بياد ولي نشونه ها رو كه كنار هم گذاشتم به اين نتيجه رسيدم كه احتمال ٩٥ درصد رضا قاتله و ٥ درصد ممل

توضيحش رو فاز بعد ميدم اگه موندم

- - - Updated - - -

يعني درواقع منظورم اينه كه از بين رضا و ممل يكي قاتله و ٩٥ درصد رضاست
    شما با این صحبتات امشب تیر بخوری ما به هیچ جا نمی رسیم و آخر دلایلتو متوجه نمی شیم و به رضا هم رای نمیدیم. از همون اول دلیل میاوردی بهتر بود.

- - - Updated - - -

@ایدا

من نگفتم که گفتی 100%. من گفتم تو قطعتیت حرفت بالا بود، غیر اینه؟ به نظر خودت تغییر موضع ندادی الان؟ تا ازت دلیل خواستیم نرم تر شدی تا به جایی رسید که گفتی حسیه، از اول نگفته بودی حسیه. اگه همینو اول میگفتی خیلی قابل قبول تر بود.

بازی پژمان و ایدا این فاز به شدت عجیب بودن و گناه کارانه. رایی اگه بخوام بدم بین این دونفره، منتها پژمان با توجه به پژمان بودنش! قبلا از این حرکات ازش دیدم! امیدوارم منطقی تر بازی کنه! ولی ایدا دور پیش به مراتب منطقی تر و بهتر از الان بود، این پست های آخرش گناه کارانه بود. تازه الان اومدی میگی من که از تو در برابر صدرا دفاع کردم چرا بهم گیر میدی

صدرا هم 10 دفعه جوابشو دادم. اون همیشه به من میگه نمیخوای حرف بقیه رو قبول کنی و همش حرف خودتو میزنی، ولی به نظر من خودش از منم بدتره و اینو تو این دو دور خیلی خوب فهمیدم! اگه درست بحث کنی و سوالای تکراری نپرسی مشکلی با ادامه بحث ندارم صدرا.

- - - Updated - - -

@محمد امین

عجیب بودن پست تو رو فری بهتر از همه توضیح داد؛ در ضمن حرف اصلی من به صدرا بود که چرا فقط به من گیر داده.
    من واسه فری توضیح دادم دلایلمو و به نظرم کافی بوده توضیحاتم واسه کسی که می خواد بشنوه.
    Mamalgr آنلاین نیست.

15. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-18-2018, 01:00 AM #115
    خب دیگه بسه خوبه فعالیتتون. احسنت افرین

تا فردا ۵ عصر

God آنلاین نیست.

16. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-18-2018, 06:30 PM #116
    توضیح: داستان به این صورته که برای هر کدوم از بازیکنا، یه شخصیت داخل داستان وجود داره. منتهی شما نمیدونید کی چه شخصیتیه (هرچند ممکنه اشاره هایی بشه یا نشه ) و فقط بعد از مرگ هر بازیکن، مشخص میشه که داخل داستان کدوم شخصیت بوده مثبت یا منفی بودن شخصیت‌ها (و به تبعش بیگناه‌/گناهکار بودن بازیکنای مربوط بهشون) از داستان قابل برداشته، گرچه راحت نخواهد بود
    ----------
    بخش ششم

کورنلیوس هیکی و جاپسن، ستوان اروینگ را بیهوش در چاله ای پیدا کردند. جاپسن نبضش را گرفت و متوجه شدند که هنوز زنده¬است. دو نفری او را بر دوش انداختند و به سمت قایق حملش کردند. میانه های راه، ستوان اروینگ به هوش آمد.
    - جنازه! جنازه!
    او را بر زمین نشاندند. کورنلیوس پرسید: «کدوم جنازه؟»
    - جنازه مادره! اونجا افتاده بود! د...دل و ر...روده و ر..ر...روحشو...
    - بعدش چی شد؟
    - نـ...نمیدونم... انگار یه چیزی از پشت خورد به سرم و بعد دیگه چیزی یادم نمیاد...
    کورنلیوس با وحشت به جاپسن نگاه کرد و نگاه جاپسن هم کمتر از او وحشت زده نبود.
    - بلند شید ستوان اروینگ، باید سریع برگردیم پیش بقیه!
    * * *
    اما در جایی که جدا شده بودند هنوز کسی پیدایش نشده بود. جاپسن تخمین زد: «دو ساعت گذشته... قاعدتا باید برگشته باشن!»
    کورنلیوس پتویی دور ستوان اروینگ انداخت و گفت: «فعلا گرم بگیرید تا گودسر بیاد و بهتون دارو بده ستوان.»
    سرانجام بعد از دقایقی چند سایه از سمت جنوب غربی مشاهده کردند. سایه ها درحال دویدن به سمت آنان بودند. جاپسن تفنگی از داخل بار برداشت و اماده باش ایستاد. اما نزدیک تر که شدند، توانست کلاه گروهبان توزر و قد کوتاه هنری را بشناسد. ستوان لووسکانت هم با آنان بود. توزر و لووسکانت فریاد زدند: «کمک...! کمک...!»
    لووسکانت به قایق رسید و سر جاپسن فریاد زد: « تفنگتو بنداز پایین ابله! کاپیتان فرانسیس کجاست؟»
    - ما ستوان اروینگ رو پیدا کردیم قربان! هنوز کاپیتان برنگشتن...
    - ستوان اروینگ به جهنم! اون هیولا... اون هیولا ما رو پیدا کرده!
    رنگ از رخسار جاپسن پرید. «وایسا ببینم... گودسر کجاست؟»
    گروهبان توزر گویی نخواهد چیزی به یاد بیاورد، چشمانش را بست. هنری لال شده بود. لووسکانت سری تکان داد و گفت: «اون هیولا... گودسر رو...»
    سکوتی پوشیده از بهت و وحشت بر لب ها نشست.
    * * *
    مه غلیظی از زمین بالا آمده و گروهبان توزر برای قضای حاجت از سایرین دور شده بود. زیر لب خندید. چه ساده دروغشان را باور کرده بودند. نقشه ستوان لووسکانت حرف نداشت. فقط آن فرانسیس لعنتی باید برمیگشت و بعد...
    صدای خش خشی افکار توزر را متوقف کرد. در جا ایستاد و به پشت سر نگاه کرد. چیزی میان مه مشخص نبود اما صدای خش خش بلافاصله قطع شد. به راه رفتن ادامه داد و دوباره صدای خش خش برگشت. چیزی داشت تعقیبش میکرد. درست پشت سرش بود. توزر حس کرد آنقدر دروغ گفته که خودش هم خیالاتی شده بود.
    ناگهان سیاهی شبه مانندی میان مه تشخیص داد. تفنگش را بالا گرفت اما صدای خنده¬ ای سکوت را شکست.
    - هاهاها! گرخید بدبخت! نترس بابا منم کورنلیوس
    - اینجا چیکار میکنی لعنتی؟ تعقیبم میکنی؟
    کورنلیوس نزدیک تر شد و صورتش را کنار صورت گروهبان توزر قرار داد. « شاید اون جاپسن و اروینگ شیرین عقل باشن اما من نیستم و شما اساتید باید بدونید که خیلی تابلویید!»
    توزر جسمی سرد روی گلویش حس کرد. نفهمیده بود که کورنلیوس چاقو در دست داشته. سعی کرد عادی برخورد کند.
    - این چه کاریه هیکی؟ تابلو چیه؟ دستم انداختی؟
    - جناب لووسکانت و جناب توزر تا دیروز که به موجودات فراطبیعی اعتقادی نداشتن! ضمنا، اونقدر ناشی بودین که حتی با هنری هماهنگ نکردین چه جوابی بده!
    کورنلیوس خندید اما توزر با ضربه زانو به شکمش او را زمین انداخت. چاقو از دست کورنلیوس افتاد و به گوشه ای پرت شد. توزر گفت: «دفعه بعدی که تلاش کنی با یه نظامی دربیافتی مطمئن باش جون سالم به در نمیبری! عقلتو از دست دادی!»
    توزر برگشت و به سمت قایق حرکت کرد اما کورنلیوس پشت سرش ایستاد و با خنده گفت: «به نفعته که پیش بقیه برنگردی گروهبان!»
    توزر با دیدن چیزی که کورنلیوس از پالتویش دراورد، فریاد زد: «نه!»

--------------
    فاز روز 6
    بازیکنان حاضر در بازی: 6 نفر

رضا (Vecchia Signora)
    پژمان (Pezhman)
    فری (FM90)
    صدرا (SadRa)
    ایدا (Ada)
    محمدامین (Mamalgr)

محمد (Donnie Darko)

زمان اتمام فاز: یک شنبه ساعت 24

تا از داستان محرومتون نکردم اعدام کنین
    صحبت خارج بازی به کل ممنوعه. هرکی دید گزارش بده که برخورد بشه. خودم بفهمم درجا گادکشه.

میتونید پست بدید.

God آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-18-2018, 07:34 PM #117
    من هنوز داستانو نخوندم
    برسم خونه داستانو میخونم و ادامه کار...

ولی فعلا واسه الان:

@فری

میشه بدونم بحث و سوالت با محمد امین چی شد؟ قانع شدی یا چی؟ من شاید خوب ندیدم پستارو یا واقعا نیمه کاره ول شده بحثتون؟

@آیدا

من سر حرف دیشبم هستم، پستای دیشبت خیلی به هم ریخته و شلخته بودن، تغییر رویه واضحی هم داشتی وقتی ازت سوال شد؛ الان سر صبر و حوصله یه توضیح بده درباره دیشب.

@پژمان

منتظر اسناد و مدارکت هستم حتما

18. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-18-2018, 07:43 PM #118
    بحثم با ممل کاملا مختومه نیست ولی جواباش تا حدی قانع کننده بود و تصمیم گرفتم به گزینه های دیگه ام برسم فعلا ولی همچنان تو لیستم هست. من الان با گوشیم و نمیتونم درست حسابی پست بدم تا ساعاتی دیگر با لپ تاپ و تحلیلکی از داستان.
    FM90 آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-18-2018, 08:21 PM #119
    من هنوز داستانو نخوندم
    برسم خونه داستانو میخونم و ادامه کار...

ولی فعلا واسه الان:

@فری

میشه بدونم بحث و سوالت با محمد امین چی شد؟ قانع شدی یا چی؟ من شاید خوب ندیدم پستارو یا واقعا نیمه کاره ول شده بحثتون؟

@آیدا

من سر حرف دیشبم هستم، پستای دیشبت خیلی به هم ریخته و شلخته بودن، تغییر رویه واضحی هم داشتی وقتی ازت سوال شد؛ الان سر صبر و حوصله یه توضیح بده درباره دیشب.

@پژمان

منتظر اسناد و مدارکت هستم حتما
    زدي به ضد ضربه
    Pezhman آنلاین نیست.

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 25 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    11-18-2018, 08:57 PM #120

@صدرا

این جواب دادن نیست. دور پیش هم به همین مشکل خوردیم، بهت گفتم اگه مثل آدم جواب میدی ادامه بدیم بحثو، ولی دقیقا مثل دور پیش زدی تو جاده خاکی و بازم سوالای تکراری میپرسی، من دیگه حرفی ندارم چون حتی جواب چیزایی که اینجا گفتی رو هم قبلا ده دفعه گفتم؛ هر وقت یاد گرفتی درست بحث کنی و سوالای تکراری نپرسی بیا.
    رضا مشکل تو میدونی چیه ؟ انتظار داری مخاطبت حرفایی که تو میخای و بزنه و غیر اون اگه چیزی بگه یا داره دری وری میگه یا زده جاده خاکی و به هرحال حرفاش درست نیست. من جوابت و دادم ولی اون چیزی نیست که تو بخای ! پس واس همین میگی جواب نمیدی. بحث تمومه به نظرم.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.