alt
صفحه 10 از 19 نخستنخست ... 67891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 200 از 377

موضوع: The Terror | شانزدهمین دوره مافیا

1. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    11-19-2018, 10:24 PM #181
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    گفتم بهت رای میدم با اینکه فکر می کنم بی گناهی چون داشتی دیوونم میکردی
    تئوریت قشنگه.بر اساسه تئوریت کارایی که کردی با عقل جور در میاد. حالا این که تئوریت درسته یا نه باید بهش فکر کرد. دوباره پست می دم.

- - - Updated - - -

درگیری یه جا بین گودسر و لووسکانت داشتیم و یه جا بین هنری و توزر، یه جا بین توزر و کورنلیوس داشتیم. سوال من اینه. اگه درگیری نشونش نباشه، گودسر تیر اولشو کی و کجای داستان خورد؟
    منطقیه،پس طبیعتا میتونیم اینطور هم حساب کنیم که همه تیرها زده شده با احتساب درگیری گودسر ب عنوان تیر اول
    Ada آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 11:09 PM #182
    پژمان:

با تعوری که تعریف کردی تا حدود زیادی موافقم ولی یه جا اشتباه کردی که همون باعث شده (از دید من) مسیرتو اشتباه بری حالا من نمیدونم چطور بهت بفهمونم که اشتباهت کدومه. چون اون حدسایی که تو زدی من هم زدم و بر طبق اون دیدم اون پلیرها با داستان جور در نمیان ولی کلین پستت رو موافقم و اوکیه فقط بدون اونی که من حدس زدم منم درسته

ایدا:

وقتی بازیکنی به جای اینکه بیاد سوالات رو درست حسابی جواب بده ، بیاد با اون جور پست ها که تو دادی جواب بده که به جرعت میشه گفت سرو ته نداشت دفاع کنه. و منم یه فاز منتظرش باشم بیاد بعد بیاد بگه من نرسیدم فردا ایشالا نباید بهش رای بدم؟ من حوصله ندارم دو فاز منتظر کسی بمونم . و حالا هم که اومدی هنوز جواب اون اتهام منو ندادی و درست حسابی از خودت دفاع نکردی.

چرا اودی فرضیه مرگ هنری رو بین دو تا فرضیه غلط مخفی کردی؟

امکان نداره اون دو تا فرضیه اول و آخرت و کسی به عنوان فرضیه درست قبول داشته باشه حتی خودت.

ممل:
    احتمالاتت رو قبول دارم که ممکنه نشونه ابسترکت باشه و چیز قابل لمسی نباشه ولی من هرجور نگاه کردم اون نشونه ی قابل لمسه فقط دو جا اومده یعن یمیخوای بگی فقط تا حالا دو تا تیر زده شده؟ بنظرم حد اقل سه تا تیر شلیک کردن قاتلا. یه بار دیگه بیا دقیقتر توضیح بده چطوری میگی قاتلا تیرشون تموم شده؟

- - - Updated - - -

امشب هم من از بین رضا و آیدا هستن گزینه هام. حالا هرکدوم که احتمال اعدامشون بیشتر بود. چون با توجه به تحلیلام حد اقل یه جا برای اعدام اشتباه دراریم به شرطی که بیگناها خنگ بازی در نیارن و شواهد و ول نکنن و به 10-20-30 چل اکتفا کنن

- - - Updated - - -

آیدا که مشخصه چرا گزینمه. رضا هم بخاطر تحلیل های پژمان و اینکه تقریبا فهمون از داستان یکی بوده. حالا در ادامه واضحترم میشه فعلا فقط باید اعدام داشته باشیم.
    FM90 آنلاین نیست.

3. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    مورد پسند : 58 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 11:17 PM #183
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    پژمان:

با تعوری که تعریف کردی تا حدود زیادی موافقم ولی یه جا اشتباه کردی که همون باعث شده (از دید من) مسیرتو اشتباه بری حالا من نمیدونم چطور بهت بفهمونم که اشتباهت کدومه. چون اون حدسایی که تو زدی من هم زدم و بر طبق اون دیدم اون پلیرها با داستان جور در نمیان ولی کلین پستت رو موافقم و اوکیه فقط بدون اونی که من حدس زدم منم اکتفا کنن
    Updated - - -

آیدا که مشخصه چرا گزینمه. رضا هم بخاطر تحلیل های پژمان و اینکه تقریبا فهمون از داستان یکی بوده. حالا در ادامه واضحترم میشه فعلا فقط باید اعدام داشته باشیم.
    يكم واضح تر بگو . ديگه بهر حال يا تيرا تموم شده يا اگه بخان بزنن هم يا من يا تو رو ميزنن ديگه بهر حال .

مخصوصا اون تيكه كه گفتي فقط بگم بدوني
    Pezhman آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 11:19 PM #184
    @پژمان

واقعا دلایلت زیر و بم بازی رو به هم ریخت و قوانین فیزیک کوانتوم رو جا به جا کرد دو روزه ما رو علاف کردی این همه کشف و دلیل و سند کردی آخرش اومدی میگی جان اروینگ حدس زده منم جان اروینگم؟ خسته نباشی!

خیلی راحته که منم بیام اینطوری واسه خودم دلیل بتراشم و خودمو بزارم جای شخصیت های داستان بگم این من بودم! واسه توجیه کارای بی دلیلم!

اولا من سوتی ندادم، از نظر تو اون سوتیه در حالی که اون یه پست کاملا عادی بود و این که میای میگی رضا سوتی داد کاملا جو دادنه. بعدشم، حتی اگر هم با منطق خودت بخوایم داستان رو بخونیم، اون روز حدس های زیادی زده شد؛ خیلی وقتا پیش میاد یه نفر پست میدم میگه فکر کنم، به نظرم... این که میای همینطوری الکی به خودت ربطش میدی اصلا منطقی نیست.

و حتی اصلا بگیم باشه، اون تویی، حدست هم فکر میکردی درسته؛ چطوره بقیه داستان ها رو با همین دقت نخوندی پژمان؟ نظرت درباره این تیکه از داستان چیه؟

. « شاید اون جاپسن و اروینگ شیرین عقل باشن اما من نیستم و شما اساتید باید بدونید که خیلی تابلویید!»
    اینو کورنلیوس به توزر گفته تو داستان آخر. میبینی؟ استدلال هات همینقدر مسخره و خنده دار بودن.

بعدشم خودتو به اون راه نزن، من نگفتم تو و فری یار هستید، گفتم وقتی این همه با فری ارتباط میگیری من به ذهنم میرسه که تو فری رو زدی و میخوای به هم دستت نخ بدی که اونم فری رو بزنه! این چیزی نیست که فهمش سخت باشه و خیلی هم ساده توضیح دادم؛ چرا حرف منو عوض میکنی؟

دلایلت اصلا قانع کننده نیست، منطقی نیست، هیچ پایه و اساسی هم نداره و کاملا داری رو هوا حرف میزنی.

@ایدا

تا الان من فقط از یک چیز با توجه به اتفاقاتی ک افتاد و نظرات و پستهایی ک خوندم بدست اوردم اونم اینه ک صدرا ب احتمال قوی بیگناهه ،درباره رضا هم هنوز نظری ندارم و فعلا پستهاشو دنبال میکنم،بقیه هم ک کلا نیستن درست حسابی تا ببینم چی ب چیه
    حرف اینه. وقتی کسی همچین حرفی میزنه، همونجا باید بگه آقا به این دلیل به اون دلیل فکر میکنم فلانی بی گناهه. شما اینجا دلیل نیاوردی و وقتی ما پرسیدیم هم جواب ندادی، آخر سر که خود صدرا پرسید فقط اومدی گفتی این حسمه دلیلی هم ندارم میتونید باور نکنید!

این روند، به من حس خوبی نداد، معمولا همچین چیزی رو از 2 تا بی گناه نمیبینه آدم یعنی حسم میگه یه چیزی این وسط اشتباهه

@محمد امین

اینجا جایی از داستانه که نمی فهمم. اگه توزر اون یکی قاتل باشه، بر اساس داستان باید توزر و لووسکانت همدیگرو پیدا کرده باشن.یعنی سهمیه تیرشون تموم شده باشه، پس درگیری کرنلیوس و توزر که یعنی یکیشون تیر خورده چی میشه؟ از طرفی با عقل جور در میاد اگه سهمیه تیرشون تموم شده باشه چون فاز قبل هم کشته نداشتیم. خلاصه
    بر اساس کجای داستان میگی که باید همو پیدا کرده باشن؟ اینو من ندیدم یا حواسم نبوده.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 11:26 PM #185
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    يكم واضح تر بگو . ديگه بهر حال يا تيرا تموم شده يا اگه بخان بزنن هم يا من يا تو رو ميزنن ديگه بهر حال .

مخصوصا اون تيكه كه گفتي فقط بگم بدوني

تو گفتی که با توجه به داستان حدس زدم یا من یا فری ایروینگیم، تا اینجا درسته بعدشم که به رضا گیر دادی طبق اون حدست و من به ممل. به نظرت من چرا ممل رو ول کردم؟ اگه میخواستم طبق داستان پیش برم الان باید به ممل رای میدادم نه ایدا

یک اینکه اگه به داستان داری اکتفا میکنی یکم شدتشو کم کن. چون من بعید میدونم انقد ساده توش نخ بده آرش دوم اینکه هنوز اونقدرا هم که میگی داستان واضح نشده که من و تو بخوایم به هم اعتماد کنیم صرفا داریم از روی داستانی که هنوز ساختارش برامون روشن نیست قضاوت میکنیم من فعلا فقط میخوام یکی از بین ایدا و رضا و با درصد کمتری ممل اعدام بشن تا از روی این جریانات بقیه مسیرمو بسازم. ضمنا هنو زمن خطر تیر رو حس میکنم و منطقی نمیدونم رو بازی کنیم. خطاب به همتون میگم اگه از شخصیتتون اگاه شدید لئ ندید که با توجه به داتسان قاتل بزندتون
    FM90 آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-19-2018, 11:31 PM #186
    @ رضا

پروفسور
    رو هوا نگفتم من اروينگم كه ميگي منم بلدم خودمو بزارم جاي يكي

گفتم چون تا قبلش من و فري فقط حدس زده بوديم و اينكه همون شب هم اروينگ مياد ميگه حدسم درست بود پس يا منم يا فري

الان با استدلال تو امشب فري بايد بميره پس ديگه
    چون اگه قاتل دوم هم نفهميده بود الان فهميد پس

- - - Updated - - -

تو گفتی که با توجه به داستان حدس زدم یا من یا فری ایروینگیم، تا اینجا درسته بعدشم که به رضا گیر دادی طبق اون حدست و من به ممل. به نظرت من چرا ممل رو ول کردم؟ اگه میخواستم طبق داستان پیش برم الان باید به ممل رای میدادم نه ایدا

یک اینکه اگه به داستان داری اکتفا میکنی یکم شدتشو کم کن. چون من بعید میدونم انقد ساده توش نخ بده آرش دوم اینکه هنوز اونقدرا هم که میگی داستان واضح نشده که من و تو بخوایم به هم اعتماد کنیم صرفا داریم از روی داستانی که هنوز ساختارش برامون روشن نیست قضاوت میکنیم من فعلا فقط میخوام یکی از بین ایدا و رضا و با درصد کمتری ممل اعدام بشن تا از روی این جریانات بقیه مسیرمو بسازم. ضمنا هنو زمن خطر تیر رو حس میکنم و منطقی نمیدونم رو بازی کنیم. خطاب به همتون میگم اگه از شخصیتتون اگاه شدید لئ ندید که با توجه به داتسان قاتل بزندتون
    خيلي هم البته ساده نبود نخ دادن ارش . وگرنه كه ميفهميدن همه
    Pezhman آنلاین نیست.

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 11 بار در 4 پست
    11-19-2018, 11:44 PM #187
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @پژمان

واقعا دلایلت زیر و بم بازی رو به هم ریخت و قوانین فیزیک کوانتوم رو جا به جا کرد دو روزه ما رو علاف کردی این همه کشف و دلیل و سند کردی آخرش اومدی میگی جان اروینگ حدس زده منم جان اروینگم؟ خسته نباشی!

خیلی راحته که منم بیام اینطوری واسه خودم دلیل بتراشم و خودمو بزارم جای شخصیت های داستان بگم این من بودم! واسه توجیه کارای بی دلیلم!

اولا من سوتی ندادم، از نظر تو اون سوتیه در حالی که اون یه پست کاملا عادی بود و این که میای میگی رضا سوتی داد کاملا جو دادنه. بعدشم، حتی اگر هم با منطق خودت بخوایم داستان رو بخونیم، اون روز حدس های زیادی زده شد؛ خیلی وقتا پیش میاد یه نفر پست میدم میگه فکر کنم، به نظرم... این که میای همینطوری الکی به خودت ربطش میدی اصلا منطقی نیست.

و حتی اصلا بگیم باشه، اون تویی، حدست هم فکر میکردی درسته؛ چطوره بقیه داستان ها رو با همین دقت نخوندی پژمان؟ نظرت درباره این تیکه از داستان چیه؟

اینو کورنلیوس به توزر گفته تو داستان آخر. میبینی؟ استدلال هات همینقدر مسخره و خنده دار بودن.

بعدشم خودتو به اون راه نزن، من نگفتم تو و فری یار هستید، گفتم وقتی این همه با فری ارتباط میگیری من به ذهنم میرسه که تو فری رو زدی و میخوای به هم دستت نخ بدی که اونم فری رو بزنه! این چیزی نیست که فهمش سخت باشه و خیلی هم ساده توضیح دادم؛ چرا حرف منو عوض میکنی؟

دلایلت اصلا قانع کننده نیست، منطقی نیست، هیچ پایه و اساسی هم نداره و کاملا داری رو هوا حرف میزنی.

@ایدا

حرف اینه. وقتی کسی همچین حرفی میزنه، همونجا باید بگه آقا به این دلیل به اون دلیل فکر میکنم فلانی بی گناهه. شما اینجا دلیل نیاوردی و وقتی ما پرسیدیم هم جواب ندادی، آخر سر که خود صدرا پرسید فقط اومدی گفتی این حسمه دلیلی هم ندارم میتونید باور نکنید!

این روند، به من حس خوبی نداد، معمولا همچین چیزی رو از 2 تا بی گناه نمیبینه آدم یعنی حسم میگه یه چیزی این وسط اشتباهه

@محمد امین

بر اساس کجای داستان میگی که باید همو پیدا کرده باشن؟ اینو من ندیدم یا حواسم نبوده.
    می گم اگه لووسکانت و توزر با هم یار باشن، تو داستان همو می شناسن شاید اشاره به این باشه که پس تو واقعیتم همو می شناسن.
    اما من از یه چیزی می ترسم. این که اینا هر دو قاتل نباشن. فقط لووسکانت قاتل باشه و اون یکی قاتل از خدمه ترور باشه مثل کرنلیوس. شاید دلیل اینکه دو قاتل اول هم رو نمیشناست همینه. چون ما ندیدیم توزر کسی رو به قتل برسونه. دارم به این مسئله هم فکر می کنم.

- - - Updated - - -

@پژمان
    استدلالت قطعا کافی نیست. اما به دلایلی که گفتم هنوز احساس می کنم مثبتی. و به 2 دلیل می خوام به رضا رای بدم.
    1. داره تبدیل به گره بازی میشه
    2. اگه بیگناه بود من راستش باز به تو شک نمی کنم و بیشتر نظرم میره رو صدرا و آیدا و فری که از این 3 به صدرا و آیدا بیشتر شک دارم. واسه همین بازی احساس میکنم واسه من حداقل با رای به رضا باز میشه.

- - - Updated - - -

من هنوز هم فکر می کنم قاتلین دیگه تیری ندارن و همو شناختن. وت=اسه همین نمی دونم چرا رضا اگه قاتل بوده انقد تنهاس؟ممکنه صدرا و رضا یار بوده باشن بعد همین دستای آخر تیراشون تموم شده دیدن اا یارن که! ایکاش به هم نمی پریدن. اما حالا هم از موضعشون نمیتونن پایین بیان. دوس دارم امروز رای گیری بشه تا بازی بیشتر باز شه.
    من واقعا هنوز شخصیتمو پیدا نکردم نمی دونم شما چطوری پیدا کردین.

- - - Updated - - -

پژمان:

با تعوری که تعریف کردی تا حدود زیادی موافقم ولی یه جا اشتباه کردی که همون باعث شده (از دید من) مسیرتو اشتباه بری حالا من نمیدونم چطور بهت بفهمونم که اشتباهت کدومه. چون اون حدسایی که تو زدی من هم زدم و بر طبق اون دیدم اون پلیرها با داستان جور در نمیان ولی کلین پستت رو موافقم و اوکیه فقط بدون اونی که من حدس زدم منم درسته

ایدا:

وقتی بازیکنی به جای اینکه بیاد سوالات رو درست حسابی جواب بده ، بیاد با اون جور پست ها که تو دادی جواب بده که به جرعت میشه گفت سرو ته نداشت دفاع کنه. و منم یه فاز منتظرش باشم بیاد بعد بیاد بگه من نرسیدم فردا ایشالا نباید بهش رای بدم؟ من حوصله ندارم دو فاز منتظر کسی بمونم . و حالا هم که اومدی هنوز جواب اون اتهام منو ندادی و درست حسابی از خودت دفاع نکردی.

امکان نداره اون دو تا فرضیه اول و آخرت و کسی به عنوان فرضیه درست قبول داشته باشه حتی خودت.

ممل:
    احتمالاتت رو قبول دارم که ممکنه نشونه ابسترکت باشه و چیز قابل لمسی نباشه ولی من هرجور نگاه کردم اون نشونه ی قابل لمسه فقط دو جا اومده یعن یمیخوای بگی فقط تا حالا دو تا تیر زده شده؟ بنظرم حد اقل سه تا تیر شلیک کردن قاتلا. یه بار دیگه بیا دقیقتر توضیح بده چطوری میگی قاتلا تیرشون تموم شده؟

- - - Updated - - -

امشب هم من از بین رضا و آیدا هستن گزینه هام. حالا هرکدوم که احتمال اعدامشون بیشتر بود. چون با توجه به تحلیلام حد اقل یه جا برای اعدام اشتباه دراریم به شرطی که بیگناها خنگ بازی در نیارن و شواهد و ول نکنن و به 10-20-30 چل اکتفا کنن

- - - Updated - - -

می دونم چی میگی منم خیلی به این موضوع دقت کردم. اما اگه با روال دیگه ای بخوایم حساب کنیم می تونی بگی گودسر کجا تیر خورد؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-19-2018, 11:48 PM #188
    خواهشا این چیزی که اینجا مینویسم رو بخونید:

پژمان استدلالت منطقی نیست اصلا. این که میگی رو خودت برو داستان ها رو از اول بشین بخون میبینی ربطی به این چیزی که میگی نداره بلکه مربوط به خود داستانه! هیچ ربطی به اتفاقات داخل بازی نداره و روند داستان بوده، نگاه کن:

تو داستان تنها کسی که دید هیولا جسد مادر اسکیمو رو دزدید، اروینگ بود؛ درست؟ بعد جلوتر یه جسدی دید و با خودش یه حدسایی زد، اون حدسا چی بودن؟ این که هیولا جسد رو دزدیده و روحشو خورده! اگه یادت باشه تو داستان هم گفته بود که انگار روح ازش جدا شده! بعدم نزدیک تر شد به جسد و دید که آره، این همون جسده ست که. منظور از حدسم درست بود این بوده!

@همه
    متوجه شدین الان؟

9. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    11-19-2018, 11:49 PM #189
    پژمان:

ایدا:

ممل:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

کدوم دو فرضیه اشتباه؟درست سوال بپرس ببینم چی میگی،با کلماتم بازی نکن بیخود هم جو نده،دیگه هم نگو آیدا،اسم من آیدا نیس، مشخصه پستای منو کلا نمیخونی و فقط الکی حرف میزنی
    Ada آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-19-2018, 11:55 PM #190
    به نظر من مشخصه که پژمان هیچ دلیل درست و حسابی واسه گیر دادن به من نداشته. وقتی دیده کار به جایی رسید که مجبوره یه چیزی بگه، رفته اینو پیدا کرده اومده به خودش ربط داده. انصافا هم ببینید هیچ کجای حرفای پژمان هیچ منطقی وجود نداره اول به من گیر داده بعد رفته دلیل پیدا کرده! این حرکت بی گناهانه ست از نظر شما؟

- - - Updated - - -

@پژمان

نخیر عزیزم قاتل دوم به احتمال زیاد فهمیده ولی فری احتمالا ضد ضربه بوده!

- - - Updated - - -

@محمد امین

می گم اگه لووسکانت و توزر با هم یار باشن، تو داستان همو می شناسن شاید اشاره به این باشه که پس تو واقعیتم همو می شناسن.
    اما من از یه چیزی می ترسم. این که اینا هر دو قاتل نباشن. فقط لووسکانت قاتل باشه و اون یکی قاتل از خدمه ترور باشه مثل کرنلیوس. شاید دلیل اینکه دو قاتل اول هم رو نمیشناست همینه. چون ما ندیدیم توزر کسی رو به قتل برسونه. دارم به این مسئله هم فکر می کنم.
    میگم خب از کجای داستان میگی لووسکانت و توزر همو میشناسن؟
    توزر و لووسکانت منفی ترین شخصیت های بازی بودن، فکر نمیکنم به جز این 2 تا کس دیگه ای بتونه قاتل باشه.

11. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-20-2018, 12:00 AM #191
    رای بدین بی خاصیتا ۱۲ هر کی رای نداده باشه بدون توجه به اسم و گروه و ... گادکش میکنم

God آنلاین نیست.

12. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-20-2018, 12:01 AM #192
    به نظر من مشخصه که پژمان هیچ دلیل درست و حسابی واسه گیر دادن به من نداشته. وقتی دیده کار به جایی رسید که مجبوره یه چیزی بگه، رفته اینو پیدا کرده اومده به خودش ربط داده. انصافا هم ببینید هیچ کجای حرفای پژمان هیچ منطقی وجود نداره اول به من گیر داده بعد رفته دلیل پیدا کرده! این حرکت بی گناهانه ست از نظر شما؟

- - - Updated - - -

@پژمان

- - - Updated - - -

@محمد امین

توزر و لووسکانت منفی ترین شخصیت های بازی بودن، فکر نمیکنم به جز این 2 تا کس دیگه ای بتونه قاتل باشه.
    1. پژمان ممکنه اشتباه کرده باشه اما مشخصه دلیلش واسه کاراش همین تئوری بوده. یعنی باز مثبته از نگاه من.
    2. داستان رو نخوندی مگه؟ توزر هنری رو برد پیش لووسکانت دیدن گودسر رو لووسکانت کشته بعد توزر چاقو گذاشت زیر گلوی هنری و لووسکانت گفت حرف نزن بعد با هم برگشتن اربوس. همدیگر رو میشناسن دیگه.
    3. درسته که لووسکانت و توزر منفی ترین هان. ولی آرش اول بازی گفت انقدر راحت نیست مثبت یا منفی بودن بازیکنا رو در بیاریم. از طرفی اگه بخوایم از داستان استناد کنیم نباید توزر لووسکانت که هر دو از خدمه اربوس ان همو از همون اول بشناسن؟ احساس می کنم این که دو قاتل همو از اول نمی شناختن نشونه این بوده که یکی از خدمه اربوس بوده و اون یکی از خدمه ترور.
    Mamalgr آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    11-20-2018, 12:04 AM #193
    @فری

جالبه ک نه ب رضا بخاطر اولین بحث هنری،نه ب پژمان بخاطر رای ناگهانی و بدون دلیلش به رضا،نه ب صدرا بخاطر توپیدن یکطرفش بدون در نظر گرفتن دیگر موارد داستان به رضا،بدون در نظر گرفتن مرگ محمد،بدون در نظر گرفتن رای محمد امین در حالیکه میگه پژمان بیگناهه ولی بهش رای میده فقط و فقط ب دو تا فرضیه من ک اصن نمیدونم چیا هستن اونم شش روز قبل ک هممون در تاریکی کامل در بازی بسر میبردیم گیر دادی و کورکورانه رای میدی،اونم فقط ب این خاطر ک من بیخود و الکی ب کسی نمیپرم،منطقی ک شما فقط دنبالشی و الانم با خودت میگی،ایدا ک تازه اس بزار از دور خارج بشه حالا چ بیگناه چ گناهکار،بازی بقیه رو میشناسم برام راحتره،از همین نگرانی؟اصن چطوره ک انقد با پژمان کم و بیش موافقی؟اینطور نیس ک هردو قاتلین و دیگه همدیگرو شناختین و نیاز نیس بهش گیر بدی و ازش برای رایش دلیل بخوای؟
    Ada آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-20-2018, 12:10 AM #194
    1. پژمان ممکنه اشتباه کرده باشه اما مشخصه دلیلش واسه کاراش همین تئوری بوده. یعنی باز مثبته از نگاه من.
    2. داستان رو نخوندی مگه؟ توزر هنری رو برد پیش لووسکانت دیدن گودسر رو لووسکانت کشته بعد توزر چاقو گذاشت زیر گلوی هنری و لووسکانت گفت حرف نزن بعد با هم برگشتن اربوس. همدیگر رو میشناسن دیگه.
    3. درسته که لووسکانت و توزر منفی ترین هان. ولی آرش اول بازی گفت انقدر راحت نیست مثبت یا منفی بودن بازیکنا رو در بیاریم. از طرفی اگه بخوایم از داستان استناد کنیم نباید توزر لووسکانت که هر دو از خدمه اربوس ان همو از همون اول بشناسن؟ احساس می کنم این که دو قاتل همو از اول نمی شناختن نشونه این بوده که یکی از خدمه اربوس بوده و اون یکی از خدمه ترور.
    بابا جان پژمان دلیل نداشته اصلا!
    مشخصه اول یه گیری داده بعدا که مجبور شده رفته همچین چیزی رو پیدا کرده!

خوندید پست های من رو؟ اونی که اروینگ رو توضیح دادم؟ اونی که نخ دادن های پژمان رو آوردم رو خوندید؟ خدا وکیلی اگه نمیخونید بگید دیگه برم پی کارم پست ندم. احساس میکنم هیچکس نمیخونه پستامو.

- - - Updated - - -

@صدرا

کجایی؟ نظری نداری درباره بحث های موجود؟

@ایدا

جواب نمیدیا. واقعا به هیچکدوم از سوالا جواب درست حسابی نمیدی و بجاش جو میدی که سوال تکراری پرسیدی!

من تو کتم نمیره ایدا و صدرا هر دو بی گناه باشن، از بین این دو نفر یکیشون قاتله. اون یکی هم که اگه کسی به خودش زحمت بده و پستای منو بخونه متوجه میشه کیه!

رای به اعدام : پژمان

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-20-2018, 12:15 AM #195
    وستان اگه یک درصد شک دارین که قاتلا تیر داشته باشن یا نه من شخصیتمو میگم که اگه زدن من فدا شم. من هنری ام. حالا می خوام ببینم قاتل "تیر" داره بزنه یا نه.

- - - Updated - - -

بابا جان پژمان دلیل نداشته اصلا!
    مشخصه اول یه گیری داده بعدا که مجبور شده رفته همچین چیزی رو پیدا کرده!

خوندید پست های من رو؟ اونی که اروینگ رو توضیح دادم؟ اونی که نخ دادن های پژمان رو آوردم رو خوندید؟ خدا وکیلی اگه نمیخونید بگید دیگه برم پی کارم پست ندم. احساس میکنم هیچکس نمیخونه پستامو.

- - - Updated - - -

@صدرا

کجایی؟ نظری نداری درباره بحث های موجود؟

@ایدا

جواب نمیدیا. واقعا به هیچکدوم از سوالا جواب درست حسابی نمیدی و بجاش جو میدی که سوال تکراری پرسیدی!

من تو کتم نمیره ایدا و صدرا هر دو بی گناه باشن، از بین این دو نفر یکیشون قاتله. اون یکی هم که اگه کسی به خودش زحمت بده و پستای منو بخونه متوجه میشه کیه!

رای به اعدام : پژمان

از اونجایی که در مورد ایدا و صدرا حرف منو میزنی دوس دارم بهت رای ندم. اما رای دادنت به پژمان هم اشتباهه اگه مثبتی.

- - - Updated - - -

اون تیکه از حرف کرنلیوس هم در مورد ایروینگ که آوردی درسته و می خوام حرف پژمان رو بشنوم. من نظرم هنوز روی آیداست واسه رای دادن. اگه نظر جمع رو تو بود واسه باز کردن گره بهت رای می دم اما.
    Mamalgr آنلاین نیست.

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-20-2018, 12:19 AM #196

- - - Updated - - -

@پژمان

- - - Updated - - -

@محمد امین

يعني ميگم من تو خونه نشسته بودم يدفه اومدم تو سايت تايپ كردم راي به اعدام رضا . بعد فرداش هم همينطوري اومدم گفتم راي به اعدام رضا
    . بعد روز سوم گفتم خب حالا چكار كنيم ؟ بريم تو داستان اين نكته حدس رو پيدا كنيم اروينگ رو بچسبونم به خودم
    بعد از شانس خيلي خوب من همونشب تنها كسي كه حدس زده بوده من و فري بوديم ؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

بعد جالب تر اينكه تو نهايتا ميتوني بگي اقا جان تحليلت اشتباست و بر اساس تحليل اشتباه راه رو اشتباه رفتي و داري راي ميدي
    نه اينكه بگي اول راي داده بعد رفته دليل براش جور كرده
    اونم دليلي كه بالا توضيح دادم چقدر شانس خوبي ميخاد پيدا كردنش

اصلا همين رايت به من هم خودش دليليه بر گناهكار بودنت

رای به اعدام : رضا

Pezhman آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-20-2018, 12:20 AM #197
    يعني ميگم من تو خونه نشسته بودم يدفه اومدم تو سايت تايپ كردم راي به اعدام رضا . بعد فرداش هم همينطوري اومدم گفتم راي به اعدام رضا
    . بعد روز سوم گفتم خب حالا چكار كنيم ؟ بريم تو داستان اين نكته حدس رو پيدا كنيم اروينگ رو بچسبونم به خودم
    بعد از شانس خيلي خوب من همونشب تنها كسي كه حدس زده بوده من و فري بوديم ؟؟؟؟؟
    اون بخش که کرنلیوس میگه من مثله روینگ و جاپسون شیری عقل نیستم چی؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

18. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-20-2018, 12:20 AM #198
    اون بخش که کرنلیوس میگه من مثله روینگ و جاپسون شیری عقل نیستم چی؟
    خب چي ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-20-2018, 12:21 AM #199
    پژمان فقط یک کلمه در جواب این پست ازت میخوام، اوکیه؟ فقط 1 کلمه:

تو داستان تنها کسی که دید هیولا جسد مادر اسکیمو رو دزدید، اروینگ بود؛ درست؟ بعد جلوتر یه جسدی دید و با خودش یه حدسایی زد، اون حدسا چی بودن؟ این که هیولا جسد رو دزدیده و روحشو خورده! اگه یادت باشه تو داستان هم گفته بود که انگار روح ازش جدا شده! بعدم نزدیک تر شد به جسد و دید که آره، این همون جسده ست که. منظور از حدسم درست بود این بوده!
    اینو خوندی یا نه؟ همین.

20. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-20-2018, 12:22 AM #200
    خب چي ؟
    نشونه نیست که اگه اروینگی داری اشتباه می کنی؟
    Mamalgr آنلاین نیست.