alt
صفحه 14 از 19 نخستنخست ... 4101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 280 از 377

موضوع: The Terror | شانزدهمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 25 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    11-20-2018, 01:24 AM #261
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    الان يعني من اعدام شم بيگناه در بيام فردا به رضا راي ميدي ؟
    عزیزم دارم این سناریو رو مطرح میکنم که اگه جفتتون اعدام شین خیلی چیزا مشخص میشه ! الان بازی دو قطب گرفته ، یکی تو یکی رضا ، حدقل یکیتون گناهکارید دیگه که اگه نیستید انصافن ریدین با این بازیتون. ولی احتمالش خیلی خیلی کمه که جفتتون بیگناه باشید.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

2. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 11 بار در 4 پست
    11-20-2018, 01:25 AM #262
    این خیلی منو نگران می کنه چون من اول بازی به پژمان و صدرا شک داشتم و حالا اینجوری ممکنه خیلی راحت ببرن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    مگه عبری گفتم؟ میگم اومدی میگی هنری ام، فرض بر اینکه امشب نمیری ، از کجا معلوم خودت قاتل نباشی؟ و هنری واقعی هم نفهمیده باشه که هنریه و واکنشی نشون نداده.
    می خوام یه چیزی به خودم ثابت شه.
    Mamalgr آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-20-2018, 01:25 AM #263
    من اگه اوكي هستين همه حاضرم رايم رو روي صدرا عوض كنم

منم حس کردم پست آخرش خیلی چرت بود. ولی نه همون رضا باشه فعلا مگه شک داری درباره رضا هنوز؟
    FM90 آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    مورد پسند : 58 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    11-20-2018, 01:26 AM #264
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    عزیزم دارم این سناریو رو مطرح میکنم که اگه جفتتون اعدام شین خیلی چیزا مشخص میشه ! الان بازی دو قطب گرفته ، یکی تو یکی رضا ، حدقل یکیتون گناهکارید دیگه که اگه نیستید انصافن ریدین با این بازیتون. ولی احتمالش خیلی خیلی کمه که جفتتون بیگناه باشید.
    تو وسما گفتي حداقل يكيتون گناهكارين
    و به من راي دادي

براي تو چه فرقي داره كه اول به رضا راي ندي ؟

تويي كه حاضري دو تاييمون با هم اعدام شيم

تو سر و سررت با رضا چيه واقعا ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-20-2018, 01:26 AM #265
    منم حس کردم پست آخرش خیلی چرت بود. ولی نه همون رضا باشه فعلا مگه شک داری درباره رضا هنوز؟
    اگه آیدا و صدرا گناه کار باشن بازیو می برن اینجوری.

- - - Updated - - -

اگه آیدا و صدرا گناه کار باشن بازیو می برن اینجوری.
    Mamalgr آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-20-2018, 01:26 AM #266
    @محمد امین

من نخ دادن های پژمان رو براتون آوردم. باید میخوندید تقصیر من نیست که توجه نمینکنید! اون نخ دادن ها عادی نیست، از داستان هم به طرز بدی به نفع خودش استفاده کرده.

قبلا هم گفتم به نظرم از بین صدرا و ایدا یه نفر قاتله و خودتم خوندی. فکر نمیکنم اگه هم دست باشن اونقدر ضایع اونجا کار میکردن! متوجهی؟

این حرکت پژمان رو داشتید الان؟ از اعدام من ترسیده که اگه بی گناه باشم چطوری جمعش کنه حالا گزینه دومی انداخته وسط! بعدا هم میخواد بگه من فقط ایده دادم شما خودتون رای دادید!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    11-20-2018, 01:27 AM #267
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    این خیلی منو نگران می کنه چون من اول بازی به پژمان و صدرا شک داشتم و حالا اینجوری ممکنه خیلی راحت ببرن

- - - Updated - - -

می خوام یه چیزی به خودم ثابت شه.

اگه برای خودت بودی پس چرا تو تاپیک مطرح کردی؟
    FM90 آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-20-2018, 01:29 AM #268
    من اگه اوكي هستين همه حاضرم رايم رو روي صدرا عوض كنم
    چه دلایلی واسه گناهکاریه من داری ؟ اگه دلایلت منطقی باشه من خودمم اعدامم و قبول میکنم اصن. اینقد گنگ و مبهم بازی کردن اصلا خوب نیست ، پاشو کامل حرفت و بزن و واسه قانع کردن مخاطبت تلاش کن نه اینکه یه حرف و همینجوری بندازی زمین بدونه سر و ته ولش کنی به امون خدا.

- - - Updated - - -

تو وسما گفتي حداقل يكيتون گناهكارين
    و به من راي دادي

براي تو چه فرقي داره كه اول به رضا راي ندي ؟

تويي كه حاضري دو تاييمون با هم اعدام شيم

تو سر و سررت با رضا چيه واقعا ؟
    فک کنم مشخصه که سر و سری با رضا ندارم !
    SadRa آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-20-2018, 01:29 AM #269

نه همون حرفاي قبليه
    ولي صدرا خيلي شوتي تر بازي ميكنه

اصلا مهم نيست براش كي اعدام بشه
    اول ميگه به رضا شك داره ولي به من راي ميده
    اين خيلي معني داره ديگه

از بين رضا و صدرا قطعا گناهكار داريم شك نكنين
    Pezhman آنلاین نیست.

10. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-20-2018, 01:30 AM #270
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @محمد امین

من نخ دادن های پژمان رو براتون آوردم. باید میخوندید تقصیر من نیست که توجه نمینکنید! اون نخ دادن ها عادی نیست، از داستان هم به طرز بدی به نفع خودش استفاده کرده.

قبلا هم گفتم به نظرم از بین صدرا و ایدا یه نفر قاتله و خودتم خوندی. فکر نمیکنم اگه هم دست باشن اونقدر ضایع اونجا کار میکردن! متوجهی؟

این حرکت پژمان رو داشتید الان؟ از اعدام من ترسیده که اگه بی گناه باشم چطوری جمعش کنه حالا گزینه دومی انداخته وسط! بعدا هم میخواد بگه من فقط ایده دادم شما خودتون رای دادید!
    اما احساس می کنم اگه مثبتی داری اشتباه می کنی. به نظرت اینکه صدرا و آیدا لحظه آخر پشت سر هم به پژمان رای دادن عجیب نیست؟ با دلایل نا مفهوم مخصوصا آیدا
    Mamalgr آنلاین نیست.

11. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-20-2018, 01:31 AM #271
    كاش به صدرا راي ميداديم

- - - Updated - - -

فصل مشترك رضا و ايدا صدراست
    Pezhman آنلاین نیست.

12. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-20-2018, 01:31 AM #272
    پژمان ۳‌رای: رضا صدرا ایدا
    رضا ۳ رای: پژمان محمدامین فری

هر دو اعدام میشن

پژمان بیگناه و رضا قاتل بود.
    تا فردا شب خوش

God آنلاین نیست.

13. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-20-2018, 06:09 PM #273
    توضیح: داستان به این صورته که برای هر کدوم از بازیکنا، یه شخصیت داخل داستان وجود داره. منتهی شما نمیدونید کی چه شخصیتیه (هرچند ممکنه اشاره هایی بشه یا نشه ) و فقط بعد از مرگ هر بازیکن، مشخص میشه که داخل داستان کدوم شخصیت بوده مثبت یا منفی بودن شخصیت‌ها (و به تبعش بیگناه‌/گناهکار بودن بازیکنای مربوط بهشون) از داستان قابل برداشته، گرچه راحت نخواهد بود
    ----------
    بخش هقتم

کورنلیوس سر اسلحه را به سمت توزر گرفت. توزر با وحشت التماس کرد: «معلوم هست داری چیکار میکنی؟»
    - چیه؟ انتظارشو نداشتی نه؟ فکر نمیکردی یکی مثل من هم بتونه اسلحه بکشه؟
    - عقلتو از دست دادی هیکی! نمیدونم راجع به چی حرف میزنی!
    کورنلیوس دوباره خندید: «هاها! بیخیال سالی جون. من همه چیزو فهمیدم دیگه انکار فایده ای نداره!»
    - من رو بکشی همه میفهمن قاتل تویی احمق! بعدش میخوای چیکار کنی؟
    - ثابت کردن اینکه شما گودسر رو کشتین کاری نداره!
    - پس به کاپیتان فرانسیس ثابت کن و اون خودش میدونه با ما....
    صدای غرش هیولاواری از پشت سر کورنلیوس، حرف توزر را قطع کرد. کورنلیوس وحشت زده برگشت و سر اسلحه اش را به سمت صدا گرفت. در مه غلیظ چیزی دیده نمیشد.
    توزر از فرصت استفاده کرد و از پشت روی کورنلیوس پرید. کورنلیوس بی هوا فریاد زد و تفنگ از دستش افتاد. توزر تفنگ را برداشت و درحالی که کورنلیوس را روی زمین نگاه میداشت، خودش ایستاد و لوله تفنگ را به سمت او گرفت.
    صدای خرخری بلند شد. توزر تفنگش را بالا گرفت اما لوله تفنگ به چیزی برخورد کرد، چیزی نرم و محکم.
    آن لحظه بود که هر دو، چشمان انسانی هیولای سفیدی را دیدند که در یک قدمی آنها ایستاده بود و در میان مه گم شده بود. هیولا غرید و برق دندان هایش را به رخ شکارهایش کشید. کورنلیوس لعنتی فرستاد و توزر شلیک کرد. گلوله ردی سرخ بر پوست هیولا به جا گذاشت اما هیولا خم به ابرو نیاورد.
    و کمتر از چند دقیقه بعد، چیزی جز خون و دل و روده انسان روی دریای یخ زده نبود.
    * * *
    جاپسن با تعجب گفت: «صدای شلیک رو شنیدین؟ از جایی که هیکی رفت اومد!»
    لووسکانت نگران به نظر میرسید. گفت: «توزر هم از همون طرف رفت...»
    جاپسن تفنگی برداشت و به سمت صدا حرکت کرد. لووسکانت نیز با تفنگی همراهیش کرد. «شما همین جا بمونید ما یه سر و گوشی آب میدیم.»
    هنوز چند قدم دور نشده بودند که هنری فریاد زد. «کاپیتان فرانسیس!! چی شده؟؟»
    فرانسیس از شرق رسیده بود. دیگر شبیه فرانسیس نبود. صورتش زخمی و لباسش یخ زده بود و دست هایش...
    دست هایش دیگر سر جایشان نبودند. دو باریکه گوشت خون آلود از شانه هایش بیرون زده و ظاهری مشمئزکننده به او داده بودند.
    فرانسیس با دید هنری و بقیه در جا زمین افتاد. جاپسن دوان دوان بالای سرش رفت. همه دست پاچه شده بودند. جاپسن فکر کرد کاش گودسر آنجا بود. لووسکانت پرسید: «چطور این بلا سرتون اومده کاپیتان؟»
    فرانسیس قبل از اینکه از هوش برود، زیر لب نالید: «اسـ... اسکیموها...! همشون رو بکشید...»

توضیح:
    رضا، گروهبان توزر و قاتل بود.
    پژمان، کورنلیوس هیکی و بیگناه بود.
    --------------
    فاز روز 8
    بازیکنان حاضر در بازی: 4 نفر

فری (FM90)
    صدرا (SadRa)
    ایدا (Ada)
    محمدامین (Mamalgr)

محمد (Donnie Darko)
    رضا (Vecchia Signora)
    پژمان (Pezhman)

زمان اتمام فاز: سه شنبه ساعت 24

صحبت خارج بازی به کل ممنوعه. هرکی دید گزارش بده که برخورد بشه. خودم بفهمم درجا گادکشه.

میتونید پست بدید.

God آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-20-2018, 07:02 PM #274
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    البته با این شرایط من به پژمان خیلی بیشتر مشکوکم‌ تا رضا.
    فک کنم این جواب پست آخر پژمان و بده که ابهامی نباشه این وسط.

- - - Updated - - -

اما احساس می کنم اگه مثبتی داری اشتباه می کنی. به نظرت اینکه صدرا و آیدا لحظه آخر پشت سر هم به پژمان رای دادن عجیب نیست؟ با دلایل نا مفهوم مخصوصا آیدا
    ممل ، من بدون دلیل رای به اعدام ندادم کلی توضیح دادم ! و اینکه یه بار دیگه هم بگم اینجا من مسئول اکتای بقیه نیستم. اون از اونجا که میگفتی رضا گفته صدرا کجایی الان ؟ اینم از اینکه رای ایدا رو داری میچسبونی به من. خیلی راحت میشه از نظریه های دیگری تو بازی سو استفاده کرد.
    SadRa آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    11-20-2018, 07:43 PM #275
    چرا مخصوصا ایدا؟ایا ایدا از قبل انتخابی کرده بود یا رایی داده بود یا ب کسی شکی کرده بود ک بخواد پاسخگو باشه؟ من هنوزم درگیر اینم ک شما چطور ب ی نفر واقعا گیر میدین،اونم نه الکی بلکه با منطق بعد میبینم از منطقی اینجا حاکم نیست،همینجور رو هوا همه ی رایی میپرونن،بنظر من همه گیج و بد بازی کردن ک اصن مشخص نیس بالاخره قاتلا همو شناختن یا نه،برداشتامون چقد درسته و چقد غلطه،من هنوز ی مسیر درست تو بازی پیدا نکردم ک بخوام خیلی مفهومی هم صحبت کنم،درکل هم بخاطر استفاده قاتلا کامل هم حرف نمیزدم،شما واقعا چقدر انتظار دارین صحبتام نا مفهوم نباشه تو بازی با این شرایط،فاز قبلم ،هردو رای برام ابهام داشت و نمیتونستم تصمیم بگیرم،هنوزم نمیتونم بگیرم،شما ماشالا خیلی قاطعین و کم هم اشتباه نمیکنین،من مث شما نیستم خودم ب نتیجه نرسم،رای کسی بیشتر برام نسبت ب دیگران قابل اعتمادتره رو ملاک قرار میدم ولی شما ب درست و غلط نتیجه گیری خودتون اهمیت نمیدین و فقط رای خودتونو میدین و تمام و الانم نمیدونیم چیکار کنیم
    Ada آنلاین نیست.

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-20-2018, 09:12 PM #276
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ada نمایش پست ها
    چرا مخصوصا ایدا؟ایا ایدا از قبل انتخابی کرده بود یا رایی داده بود یا ب کسی شکی کرده بود ک بخواد پاسخگو باشه؟ من هنوزم درگیر اینم ک شما چطور ب ی نفر واقعا گیر میدین،اونم نه الکی بلکه با منطق بعد میبینم از منطقی اینجا حاکم نیست،همینجور رو هوا همه ی رایی میپرونن،بنظر من همه گیج و بد بازی کردن ک اصن مشخص نیس بالاخره قاتلا همو شناختن یا نه،برداشتامون چقد درسته و چقد غلطه،من هنوز ی مسیر درست تو بازی پیدا نکردم ک بخوام خیلی مفهومی هم صحبت کنم،درکل هم بخاطر استفاده قاتلا کامل هم حرف نمیزدم،شما واقعا چقدر انتظار دارین صحبتام نا مفهوم نباشه تو بازی با این شرایط،فاز قبلم ،هردو رای برام ابهام داشت و نمیتونستم تصمیم بگیرم،هنوزم نمیتونم بگیرم،شما ماشالا خیلی قاطعین و کم هم اشتباه نمیکنین،من مث شما نیستم خودم ب نتیجه نرسم،رای کسی بیشتر برام نسبت ب دیگران قابل اعتمادتره رو ملاک قرار میدم ولی شما ب درست و غلط نتیجه گیری خودتون اهمیت نمیدین و فقط رای خودتونو میدین و تمام و الانم نمیدونیم چیکار کنیم
    من معذرت می خوام که ما انقد بد بازی می کنیم.1 یا 2 فاز دیگه ما رو تحمل کنی بازی تمومه.

@فری
    بازی واسه من تموم شده اس، رضا قاتل بود درسته؟ از اونجایی که امشب منو نزدن و تو داستان لووسکانت و توزر همو می شناختن پس سهمیه تیر قاتلا تموم شده بود و همو شناخته بودن. یعنی من یا تو نمی تونسته قاتل باشیم. چون هر دوی ما این موقعیت رو داشتیم که رای های هر 3 نفرمون رو ببریم رو صدرا ( در صورتی که من یا تو قاتل بوده باشیم اون بیگناهه) و اونطوری صدرا و پژمان که تو این سناریو هر دو بی گناهن با هم بمیرن و یا من یا تو با رضا بمونیم و دو بی گناه که بازیو ببریم. در نتیجه منطق می گه نه من گناه کارم نه تو و گناه کار یا صدراست یا ایدا. از اونجایی که قاتلا دیگه تیر ندارن هم بازی تموم شده است. اول به صدرا رای می دیم اگه بازی تموم نشد به آیدا. اصلا پایان این فاز داستان هم نمی خوایم.

رای به اعدام : صدرا

- - - Updated - - -

رای به اعدام باطل : صدرا

یا می خوای به آیدا رای بدیم نمی دونم.

- - - Updated - - -

دکمه ویرایش پست من کار نمی کنه. ایدا*
    Mamalgr آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    11-20-2018, 09:18 PM #277
    منطقیه!

- - - Updated - - -

فرق چندانی نمیکنه چه این چه اون:/

- - - Updated - - -

البته من ایدا رو گناهکار تر میدونم . البته حسی
    FM90 آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-20-2018, 09:20 PM #278
    ایدا اگه مثبتی به صدرا رای بده چون بازی تمومه.

Mamalgr آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    11-20-2018, 09:20 PM #279
    الان من ایروینگم و تو هنری.....لووسکانت و جاپسن موندن؟ یعنی فرانسیس از اول جز بازیکنا نبوده پس نمیدونم میشه از داستان سرنخی پیدا کرد درمورد جاپسن یا خیر؟
    FM90 آنلاین نیست.

20. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    11-20-2018, 09:22 PM #280
    الان من ایروینگم و تو هنری.....لووسکانت و جاپسن موندن؟ یعنی فرانسیس از اول جز بازیکنا نبوده پس نمیدونم میشه از داستان سرنخی پیدا کرد درمورد جاپسن یا خیر؟
    فرانسیس که اصلا تو بازی نبود. جاپسن شاید فقط خودش فهمیده باشه چاپسنه. پیدا کردنش هم مهم نیست.
    Mamalgr آنلاین نیست.