alt
صفحه 3 از 19 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 377

موضوع: The Terror | شانزدهمین دوره مافیا

1. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    11-16-2018, 12:49 AM #41
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    اولا که چرا همه تقصیرا رو میندازین گردن من بدبخت؟ سایت آآرش ریده هم من باید جواب باید پس بدم؟

دوما:

ممل تو کاری که نمی باید می کردی و کردی دیگه یعنی انقد فهمش سخت بود برات که اگه یه پست بدی و اشاره کنی بعدم بیای بگی دیگه پست ندین در این باره کسی توجه نمیکنه؟ خیلی همه چیو یه لحظه ساده فرض کردی. هم سطح بازی و هم اینکه سرعت ایجاد و اتمام یک بحث رو توی بازی الانم هیداری خودتو ناراحت نشون میدی که ای بابا مگه نگفتم ادامه ندین

ضمنا هر کی هرجایی اشاره ای بخواد بکنه و هنری و بچسبونه به یکی از پلیرا سطح بازیا انقدر پایین نیست ک کسی نفهمه . تو خیلی بیش از حد نگران این قضیه نباش.
    اوکی
    Mamalgr آنلاین نیست.

2. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-16-2018, 01:13 AM #42
    بسیار خب کسی اعدام نشد
    محمد و ایدا پستی ندادن و از امانشون استفاده کردن. اگه فکر میکنید یه فازی نمیرسید که پست بدید، قبلش هر وقت تونستید یه پست ارسال کنید.
    رحم هم ندارم
    تا فردا به سلامت.

God آنلاین نیست.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-16-2018, 05:29 PM #43
    توضیح: داستان به این صورته که برای هر کدوم از بازیکنا، یه شخصیت داخل داستان وجود داره. منتهی شما نمیدونید کی چه شخصیتیه (هرچند ممکنه اشاره هایی بشه یا نشه ) و فقط بعد از مرگ هر بازیکن، مشخص میشه که داخل داستان کدوم شخصیت بوده مثبت یا منفی بودن شخصیت‌ها (و به تبعش بیگناه‌/گناهکار بودن بازیکنای مربوط بهشون) از داستان قابل برداشته، گرچه راحت نخواهد بود
    ----------
    بخش چهارم

دختر اسکیمو ساعت ها را به شیون و زاری گذراند. جز هری گودسر و ستوان لووسکانت، کسی نتوانست چشم بر هم بگذارد. سرانجام دختر گویی بیهوش شده باشد، خوابش برد. کاپیتان برای نگهبانی، گودسر و لووسکانت را که حسابی خوابیده بودند بیدار کرد و سایرین خوابیدند. گودسر بالای سر دختر اسکیمو نشست. تابحال چیزی مثل موهای سیاه رنگ درخشان و چشم های کشیده اش ندیده بود. زیبایی بیگانه ی دختر، گودسر را محو تماشا کرده بود. لووسکانت طعنه انداخت: «چیه دکتر، عاشق این دختر وحشیه شدی؟»
    - من دکتر نیستم ستوان لووسکانت. اما... دختر وحشی؟
    - آره وحشی... ندیدی چطور مثل سگ زخمی زجه میزد!
    - ولی این ما بودیم که مادرش رو کشتیم. تیر گروهبان توزر صاف توی قلبش رفته بود، وگرنه می شد نجاتش داد.
    - گروهبان توزر کاری رو کرد که باید میکرد. الان هم یه کار مونده که ما باید بکنیم...
    گودسر با حیرت به ستوان لووسکانت خیره شد. «چه کاری ستوان؟»
    - اگه این دختره رو رها کنیم قطعا سایر قبیله رو جمع میکنه و به فکر انتقام میافته. ندیدی چطور به توزر نگاه میکرد؟ ما مثل یه مشت سگ ولگرد توی قلمروی اونا میمونیم!
    ستوان لووسکانت برخاست و بالای سر دختر رفت. طنابی چرمی از جیبش بیرون آورد. گودسر گیج شده بود.
    - از طرفی کاپیتان فرانسیس دل رحم تر از اینه که دختره رو به طناب بکشه و تا کینگ ویلیام بیارتش. قطعا یه جا ولش میکنه و دردسر های ما شروع میشه!
    - میخواین بکشینش؟
    لووسکانت روی بدن دختر خم شد و دستش را آرام روی دهانش گذاشت. «لازمه.» سپس طناب را دور گردن دختر انداخت. گودسر التماس کرد. «این راهش نیست ستوان، خواهش میکنم!»
    لووسکانت لبخند سردی زد. «این جا قطب شماله و جایی برای دل رحمی نیست. دل رحم محکوم به مرگه.»
    حلقه طناب را دور گردن دختر محکم کرد دختر دست و پا زد و فریاد خفه شده ای از گلو بیرون داد. گودسر دیگر نمیتوانست تحمل کند. ستوان لووسکانت را به عقب هل داد و خود را روی او انداخت. لووسکانت مقابله کرد و گودسر را به زمین انداخت اما گودسر با مشتی به گیجگاه او، خود را رهاند و از جا برخاست. دختر اسکیمو وحشت زده نشسته بود. گودسر تلاش کرد ارتباط برقرار کند. «تو باید بری!» و به یخ پشته ای که پیش تر پنهان شده بودند اشاره کرد. دختر در حالی که نگاهش به گودسر و لووسکانت خیره بود، از جا برخواست و دوان دوان دور شد.
    لووسکانت روی یخ ها نشست. باریکه ای خون از سرش جاری شده بود. با صدایی گرفته گفت: «دفعه بعد که تو کار مافوقت دخالت کنی و بخوای برنامه های من رو به هم بریزی، گودسر، دمار از روزگارت در میارم.»
    گودسر نگاهی به لووسکانت انداخت. برای ایستادن نیاز به کمک داشت اما گودسر نگاهش را گرفت و خود را دور کرد.
    ساعتی بعد همگی بیدار شدند. لووسکانت به کاپیتان توضیح داد که هنگامی که گودسر برای قضای حاجت رفته بود، دختر اسکیمو از پشت به او حمله کرده و او را زمین انداخته و فرار کرده است. فرانسیس دمغ شد. هنوز سوالات زیادی داشت که میتوانست بپرسد و غیر از آن، به کمک های دختر اسکیمو برای زنده ماندنشان در آن آب و هوا امید داشت. لووسکانت و گودسر را بی عرضه خطاب کرد و گفت که هیچ گاه نباید شخصی از اربوس را همراه خود میاورده. لووسکانت چیزی نگفت.
    هنوز مسیری طولانی پیش رویشان بود و باید به پیش روی ادامه میدادند. قرار شد برای اجتناب از خطر، یک نفر به نوبت گشت بزند و اطراف را زیر نظر داشته باشد. استراحتی پرخطر که هنگامی که خسته و سیر از جان باشی، آرزویش را میکنی.
    ابتدا جاپسن گشت زد و سپس نوبت ستوان اروینگ شد. اروینگ تا دیروز اعتقادی به موجودات ماوراطبیعه نداشت، اما چیزی که با چشم خودش دیده بود را نمیتوانست باور نکند. شبح سیاهی که در عرض ثانیه ای از پشت دختر اسکیمو رد شده بود و جنازه مادرش را با خود برده بود. و بعد آن دختر طوری گریه کرده بود انگار مرگ مادرش نه پیش از آن، بلکه با ناپدید شدن جنازه اش رخ داده. داستان های زیادی در رابطه با ایزدان مرگ و موجودات روح خوار شنیده و سوال های زیادی در ذهنش بود. هنگامی که در دوردست، نقطه ای سیاه دید، ابتدا فکر کرد خیالاتی شده. با حفظ فاصله ی نزدیک به گروه، به نقطه سیاه نزدیک شد.
    به چند قدمی جسم سیاه که رسید، حدس هایی زد اما دوست نداشت حدس هایش به واقعیت تبدیل شوند. اما وقتی بالای سر جسم سیاه ایستاد، مو بر تنش سیخ شد. دلش میخواست جیغ بزند و پا به فرار بگذارد. جنازه مادر اسکیمو بود، لخت و برهنه، در حالی که از کمر به پایین جویده شده و دل و روده اش بیرون ریخته بود. اما این تنها چیزی نبود که ستوان اروینگ را وحشت زده کرد. چشم های جنازه، مانند قبل نبودند. سیاهی پوچی جای چشم هایش را گرفته بود و گویی روح از بدنش خارج شده باشد، با آن دو سیاهی به آسمان زل زده بود.
    ستوان اروینگ زیر لب گفت: «پس حدسم درست بود...»

--------------
    فاز روز 4
    بازیکنان حاضر در بازی: 7 نفر

رضا (Vecchia Signora)
    پژمان (Pezhman)
    فری (FM90)
    صدرا (SadRa)
    ایدا (Ada)
    محمدامین (Mamalgr)
    محمد (Donnie Darko)

زمان اتمام فاز: جمعه ساعت 24

قانون حداقل پست اجرا میشه. کسانی که دیروز پست ندادن باید امروز فعالیت کافی داشته باشند وگرنه مجبورم گادکش یا جایگزین کنم.
    صحبت خارج بازی به کل ممنوعه. هرکی دید گزارش بده که برخورد بشه. خودم بفهمم درجا گادکشه.

میتونید پست بدید.

God آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    11-16-2018, 06:31 PM #44
    من هر چه قدر داستان های فاز قبل و این فاز رو زیر و رو می کنم نمی تونم ربطی به افراد پیدا کنم. یا من جدا از این که بچه ها رو نمیشناسم قدرت بررسیم کمه یا هنوز اشاره ای نشده. اگه کسی چیزی متوجه شد بیاد بگه ببینیم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

5. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-16-2018, 07:00 PM #45
    خب
    من داستان امروزو هنوز نخوندم، اول یه چیزایی راجع به فاز قبل بگم:

اول این که من منظورم این بود: به دو جبهه تبدیل شدید! این که دو جبهه شدید بحث میکنید! گفتم دو جبه Shodid نه این که دو جبه Shadid

@صدرا

خب ندونیم هنری کیه، مشکلی نیست، الان همینی کی گفتی هم خودش یه نظره من صرفا نظر خواستم

@پژمان @فری

من نمیفهمم این گیری که دادید که میگید قضیه تیر خوردن هنری بولد شده چیه! اولا محمد قبل از من به این موضوع اشاره کرده بود، دوما واقعا چیز پیچیده ای هم نیست و خیلی تو داستان واضحه! فکر نکنم چیزی باشه که نیاز داشته باشه ما بولدش کنیم!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    مورد پسند : 58 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    11-16-2018, 07:28 PM #46
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    خب
    من داستان امروزو هنوز نخوندم، اول یه چیزایی راجع به فاز قبل بگم:

اول این که من منظورم این بود: به دو جبهه تبدیل شدید! این که دو جبهه شدید بحث میکنید! گفتم دو جبه Shodid نه این که دو جبه Shadid

@صدرا

خب ندونیم هنری کیه، مشکلی نیست، الان همینی کی گفتی هم خودش یه نظره من صرفا نظر خواستم

@پژمان @فری

من نمیفهمم این گیری که دادید که میگید قضیه تیر خوردن هنری بولد شده چیه! اولا محمد قبل از من به این موضوع اشاره کرده بود، دوما واقعا چیز پیچیده ای هم نیست و خیلی تو داستان واضحه! فکر نکنم چیزی باشه که نیاز داشته باشه ما بولدش کنیم!

تو بلد نكردي
    تو زيرپوستي نخ دادي
    اومدي گفتي بچه ها نظراتون رو بگين و اين حرفا
    يعني انگار منتظر شدي يكي بياد نظرشو بگه كه اره تير خورده و اين حرفا

- - - Updated - - -

وگرنه اره سادست و همه فهميدن . ولي كسي صداش رو در نياورد . ولي تو اومدي گفتي خب نظرتون چيه و يعني چي و اينا كه يكي بياد بگه
    Pezhman آنلاین نیست.

7. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    11-16-2018, 08:15 PM #47
    سلام بچه ها.
    من واقعا سرم شلوغ شد نتونستم دیروز باشم. امروزم مطمئنی نیستم. ولی سعی می کنم پست ها رو بخونم و یک نظری بدم راجع به قضیه.

یادم میاد رضا یک سوال تو همون فاز که بودم پرسید. به خاطر این مشکوک بودن که یکیشون تئوری خرس رو محتمل تر میدونست تا تئوری وجود قاتل. اون یکی دیگه هم زیرپوستی ازش پرسید که پس چرا با ما اومدی یعنی از قبل احتمالاً از یه چیزایی خبر داشته.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-16-2018, 09:31 PM #48
    @پژمان

واقعا نمیفهمم منظورتو! من خودم منظور حرفم کاملا واضح بود، همونقدر واضح بود که از داستان میشد اینو برداشت کرد؛ نظر بقیه رو خواستم دیگه مشکلش چیه؟ گیرت رو متوجه نمیشم راستش!

9. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 66 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-16-2018, 09:50 PM #49
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    من هر چه قدر داستان های فاز قبل و این فاز رو زیر و رو می کنم نمی تونم ربطی به افراد پیدا کنم. یا من جدا از این که بچه ها رو نمیشناسم قدرت بررسیم کمه یا هنوز اشاره ای نشده. اگه کسی چیزی متوجه شد بیاد بگه ببینیم.
    چرا انقدر اصرار داری که هرچه سریعتر بازیکنا رو به شخصیت ها ربط بدی؟ قبلا گفتم استناد به داستان نمیتونه عقلانی باشه. چون نمیشه با قطعیت گفت آره چون داستان اینجوری نوشته پس فلانی فلانیه تمرکز رو بزاریم رو بازیکن ها خیلی بهتره . قبول داری؟

حالا یک سوال:

تو که دیروز میدونستی قاتل دوم ممکنه دنبال سر نخ برای شناسایی هنری باشه و قاتل اول هم منتظر فرصتی باشه که به قاتل دوم نخ بده اومدی و بحثشو مطرح کردی و بعد هم خودت گفتی نباید دربارش بحث کنیم. یه جورایی حرف خودتو نقض کردی. میخوام بدونم دلیلش چیه؟
    FM90 آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    11-16-2018, 10:00 PM #50
    آقا من نظرمو گفتم فاز قبل ، از داستان چیزی دستگیرمون نمیشه یا حدقل فعلا نشده ، اینکه کسایی مث رضا یا ممل همش دنبال اینن که شخصیتا رو بکشن بیرون واسه من حرکت مثبتی نیست اصلا. الان رضا میاد میگه کجا من دنبال بیرون کشیدن شخصیتا بودم با یه پوکر همین الان جوابت و بدم که همین که در مورد هنری نظر خاستی ینی دنبال پیدا کردن سرنخ از هنری هستی
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

11. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    11-16-2018, 10:34 PM #51
    خب من پست ها رو سرسری خوندم.
    یک نکته اینکه این گیر دادن به ممل بیخودی هست. یک فکت از بازی رو توضیح داد و استدلالش درسته. به فرض هم اگر بگیم هنری توسط قاتل اول زده شده، قاتل دوم خیلی باهوش تر از این حرفاست که این فرضیه به ذهنش نرسه
    مهم اینجاست که باید دید چه کسی میخواد این وسط نخ بده به قاتل دوم اگر این فرضیه صحیح باشه من یک بار دیگه باید بخونم.

اما در مورد رضا، باز حس خوبی بهش ندارم البته حسه تا الان و نمیشه کاریش کرد. حس می کنم یک چیزی انداخت وسط ببینه درگیری بین افراد چی میشه

- - - Updated - - -

در مورد پژمان هم به نظرم استدلالش درست نیست. آدم هر نقش گناهکاری داشته باشه، سوای از انفرادی و گروهی بودنش، بالاخره یک جایی درز می کنه سوتیش.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

12. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-16-2018, 10:47 PM #52
    صدرا جان عزیزم

من نظر بقیه رو درباره داستان خواستم نه هنری، تو میگی من اومدم گفتم "خب بچه ها به نظرتون هنری کیه؟!" ؟! واقعا همچین فکری کردی؟

حس خوبی ندارم که روی حرف ساده ی من داره این حرف ها زده میشه مخصوصا به پژمان! پژمان اون حرف اول بازیش درباره سوتی و اینا هم به نظرم حرف غلطی بود و منطقی نداشت!

@محمد

تو هم که همینو میگی!

من نمیفهمم نظر خواستن عیبه؟ تو اگه منظورت همینه که صدرا میگه جوابتو بالا بخون.

13. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 66 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-16-2018, 11:19 PM #53
    صدرا جان عزیزم

من نظر بقیه رو درباره داستان خواستم نه هنری، تو میگی من اومدم گفتم "خب بچه ها به نظرتون هنری کیه؟!" ؟! واقعا همچین فکری کردی؟

حس خوبی ندارم که روی حرف ساده ی من داره این حرف ها زده میشه مخصوصا به پژمان! پژمان اون حرف اول بازیش درباره سوتی و اینا هم به نظرم حرف غلطی بود و منطقی نداشت!

@محمد

تو هم که همینو میگی!

من نمیفهمم نظر خواستن عیبه؟ تو اگه منظورت همینه که صدرا میگه جوابتو بالا بخون.
    نظر خواستن به طور کلی عیب نیست راجع به چه موضوعی مهمه. یه بی گناه وقتی میدونه میشه از بحث داستان سو استفاده بشه سعی میکنه بهانه دست گناهکار نده که بیاد تو بهبوهه تحلیل داستان یهو یه نخ بده (البته کار راحتی نیست ) و لی باید دید قاتل اولی این ریسک و میکنه یا نه البته شاید هم همه این تفاسیر اشتباه از آب دربیاد و اصلا هنری اون قضیش تو داستان بدون منظور بوده باشه و اصلا تیر نخورده باشه

همچنان فعالیت ها اونقدر راضی کننده نیست و بازی هنوز گرم نشده درست حسابی
    FM90 آنلاین نیست.

14. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    11-16-2018, 11:45 PM #54
    خب دوستان من داستان رو با دقت خوندم،چند نکته داریم،ارش از قبل گفته با توجه ب رفتارهای شخصیتها،شما خودتون و احتمالا افراد داخل داستان رو خواهید شناخت و نسبت دهی انجام میدید ب شخصیتهای داخل بازی و همچنین هفت فرد داخل بازی قطعا ما هستیم چون کاملا اشاره شده و اصلا دلیلی نداره ک ارش فقط بازی با کلمات رو داشته باشه پس نهایتا متوجه میشیم ک خود داستان بسیار مهمه و نباید سرسری و صرف گنگ بودن ازش گذشت،مورد بعدی اتفاقات داخل داستان هست ک روش بصورت کاملا پراکنده و متزلزل مانور دادین و شرایط بررسی مطالب رو کمی سختر کردید،برای نمونه در مورد هنری دو مسئله وجود داره،اول اینکه هرکس امروز اسم هنری رو در پست خودش اورده چند حالت داره،یا خودش هنریه،یا قاتلیه ک تیر زده یا فقط جمع گمراهانیه ک با توجه ب داستان پستها فقط جواب میدن تا داخل داستان هرچند اشتباه یا غیر اشتباه باقی بمونن ک این یعنی هنوز هیچ انالیز مفیدی رو روی داستان نداشتن و فقط صحبت بقیه رو ملاک قرار میدن(خودتون بفهمید ک کدوم دسته هستید)مورد بعدی اینکه مشخصا تا اینجا ی داستان فرانسیس بیگناه هست و شخصیت فرضیش در داستان هرکی باشه بیگناهه، این خودش قسمتی از موضوع رو حل میکنه
    Ada آنلاین نیست.

15. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-17-2018, 12:09 AM #55
    @پژمان

واقعا نمیفهمم منظورتو! من خودم منظور حرفم کاملا واضح بود، همونقدر واضح بود که از داستان میشد اینو برداشت کرد؛ نظر بقیه رو خواستم دیگه مشکلش چیه؟ گیرت رو متوجه نمیشم راستش!
    @پژمان

ببين رضا . ميفهمي منظورمو ديگه

اول در مورد اون حرف خودم كه خب منظور من اينه كه احتمال سوتي دادن كمتره وقتي همه كورن و بازي سختيه . اين از اين
    اما رضا من اصلا لحظه به لحظه حسم بهت منفي تر ميشه . مخصوصا وقتي فرار به جلو ميكني و ميگي من به پژمان مشكوكم. چون رضا اگه صد تا هجمه هم باشه روش همه رو جواب ميده نه اينكه فرار رو به جلو كنه

منظور منم روشنه
    من خودم اول بازي كه دختر اسكيمو تير خورد فكر كردم چون تنها دختر ما ايداست شايد ايدا تير خورده . يه لحظه حواسم نبود و خاستم بگم اينو كه يدفه فهميدم كه نبايد بگم يه همچين چيزيو كه قاتل دو سو استفاده نكنه.
    حالا بعدا كه معلوم شد اصلا اسكيمو ها جزو ما نبودن
    اما اگه قاتل بودم و ميخاستم به قاتل دوم نخ بدم دقيقا همينكار تو رو ميكردم
    يعي ميومدم ميگفتم بچه ها نظرتون در باره دختر اسكيمو بگين
    Pezhman آنلاین نیست.

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-17-2018, 12:20 AM #56
    @پژمان

این مثالی که میزنی با حرف من خیلی خیلی فرق داره! تو میگی میخواستی بیای بگی دختر اسکیمو ایداست، خب معلومه این توجه همه رو جلب میکنه و شک بر انگیزه غیر اینه؟ این که بیای اسم ببری از یه نفر خب آره قطعا ممکنه باعث سو استفاده بشه؛ من این وسط چه اسمی بردم؟ من گفتم نظرتون درباره داستان چیه؟ این خیلی فرق داره با اونی که بیای اسم ببری بگی نظرتون چیه متوجه شدی الان؟

@فری

یعنی میگی تا آخر بازی همینطوری دورهمی بگیم و بخندیم و حرف مهمی نزنیم که مبادا قاتل ها سو استفاده کنن؟ اون فری نترس و جسور کجا رفته؟ من این فری ترسو رو نمیشناسم حقیقتا بالاخره باید بحث های جدی شکل بگیرن که بتونیم از داخل همین بحثا گناهکار در بیاریم، نمیشه که از ترش بهونه دادن به قاتل ساکت بمونیم همینطوری

- - - Updated - - -

@ایدا

فکر کنم خیلی داری اشتباه میزنی

فرانسیس جز اعضای بازی نیست! البته اونطور که فری گفت، ما بازیکنا همه اون 7 نفر داوطلب شده هستیم!

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    11-17-2018, 12:24 AM #57
    @پژمان

این مثالی که میزنی با حرف من خیلی خیلی فرق داره! تو میگی میخواستی بیای بگی دختر اسکیمو ایداست، خب معلومه این توجه همه رو جلب میکنه و شک بر انگیزه غیر اینه؟ این که بیای اسم ببری از یه نفر خب آره قطعا ممکنه باعث سو استفاده بشه؛ من این وسط چه اسمی بردم؟ من گفتم نظرتون درباره داستان چیه؟ این خیلی فرق داره با اونی که بیای اسم ببری بگی نظرتون چیه متوجه شدی الان؟

@فری

یعنی میگی تا آخر بازی همینطوری دورهمی بگیم و بخندیم و حرف مهمی نزنیم که مبادا قاتل ها سو استفاده کنن؟ اون فری نترس و جسور کجا رفته؟ من این فری ترسو رو نمیشناسم حقیقتا بالاخره باید بحث های جدی شکل بگیرن که بتونیم از داخل همین بحثا گناهکار در بیاریم، نمیشه که از ترش بهونه دادن به قاتل ساکت بمونیم همینطوری

- - - Updated - - -

@ایدا

فکر کنم خیلی داری اشتباه میزنی

فرانسیس جز اعضای بازی نیست! البته اونطور که فری گفت، ما بازیکنا همه اون 7 نفر داوطلب شده هستیم!

نه . نگفتي در مورد داستان
    علنا ارجاع دادي به هنري
    Pezhman آنلاین نیست.

18. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-17-2018, 12:30 AM #58
    الان تا اینجا به نظرم مهم ترین نکته داستان درباره هنری بوده، محمد هم گفت شاید منظور داستان این بوده خطر از بیخ گوش هنری گذشته! نظری اگه دارید بگید.
    رضا عزیزم
    اینجا بحث هنری ومیندازی وسط و میگی بقیه نظر بدن بعد حالا میای میگی من منظورم هنری نبوده چقد تناقض آخه ؟ یه چی قانع کننده میگفتی حدقل.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ada نمایش پست ها
    ،یا خودش هنریه،یا قاتلیه ک تیر زده یا فقط جمع گمراهانیه ک با توجه ب داستان پستها فقط جواب میدن تا داخل داستان هرچند اشتباه یا غیر اشتباه باقی بمونن
    یا اینکه قاتل دومه که تیر نزده و از داستان فهمیده که باید هنری رو پیدا کنه و دنبال هنری میگرده حالا یا با بلد کردن هنری یا با باز کردن بحثش و ...
    SadRa آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-17-2018, 12:43 AM #59
    @صدرا

داری جو میدی! تناقضی وجود نداره. میگم مهم ترین بخش داستان درباره هنری بوده تا اینجا. آیا این حرف غلطه؟ تا اون موقع بحثی مهم تر از هنری تو داستان بوده یا نه؟ حتما اینو جواب بده.

بعدشم معذرت میخوام، 6 نفر دیگه به غیر از من اینقدر کند ذهن هستن که نفهمن قضیه هنری مهم بوده؟ یعنی من اگه نمیومدم بگم هیچکس به ذهنش نمیرسید درباره هنری نظر بده؟

این جوی که رو من دارید شکل میدید عجیبه برام واقعا. فری و پژمان و صدرا تقریبا دارن یه چیز میگن ازشون میخوام پست هامو با دقت بخونن. صدرا تو هم جو نده

- - - Updated - - -

@پژمان

جواب نمیدی چرا میگم اون مثالی که زدی چه ربطی به حرف من داشته خداوکیلی؟ خودت بشینی ببینی الان مقایسه کنی میبینی زمین تا آسمون فرق دارن با هم!

ارجاع دادم به هنری یعنی چی؟ هنری جزیی از داستانه دیگه. یعنی تو میگی من اومدم گفتم دوستان به نظرتون هنری کیه؟ من میگم نظرتون درباره این اتفاق داستان چیه!

چرا اینقدر میپیچونید حرف منو؟

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-17-2018, 12:44 AM #60
    @رضا
    جو کجا بود ؟ نه ناموصن جو و از کجات در اوردی ؟ من فقط گفتم خیلی تناقض داری و خودت و داری نقض میکنی که کاملا درست گفتم. در ادامه ی بحث هنری میگی نظر بدین ، بعد میگی نه منظورم در مورد داستان بود ؟ خب عملا داری نقض میکنی خودتو دیگه ، جو کجا بود این وسط ؟
    SadRa آنلاین نیست.