alt
صفحه 2 از 32 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 624

موضوع: House of Cards | اولین دوره مافیا

1. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-12-2016, 09:40 PM #21
    هر چی دسترسی داشتیم گرفتن هیچ کرمی نمیتونیم بریزیم

ArashPey آنلاین نیست.

2. No Country For Old Men

پسندیده
    5
    مورد پسند : 22 بار در 4 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-12-2016, 09:45 PM #22
    نقل قول نوشته اصلی توسط Emad-4 نمایش پست ها
    میخواستم بگم منم سریال نگاه میکنم ولی ارش گفته پلیسه ، حالا به نظرت پلیس میاد میگه من پلیسم ؟
    آرش پلیسِ پس .

Amin آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 38 بار در 13 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-12-2016, 10:18 PM #23
    FM90 آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

پسندیده
    26
    مورد پسند : 27 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-12-2016, 10:27 PM #24
    اواتار
    مرسی سید.
    Pouya آنلاین نیست.

5. تازه کار

پسندیده
    1
    مورد پسند : 3 بار در 1 پست
    09-12-2016, 10:34 PM #25
    هلو ✋🏻👀
    ورژن موبايل شكلك اينا نداره يا من نميتونم پيدا كنم 😐🤐😑😕
    Erf_Ju آنلاین نیست.

6. تازه کار

پسندیده
    3
    مورد پسند : 7 بار در 2 پست
    09-12-2016, 10:42 PM #26
    هلووووو ماي فرندزززززززز،،،،لت د فان بيگين

مرسي از گادهاي محترم براي داستان شروع زيبا
    Red Dragon آنلاین نیست.

7. 09-12-2016, 10:47 PM #27
    واقعا چیزی برای گفتن ندارم همینطوری اومدم اعلام حضور کنم
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

8. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-12-2016, 10:57 PM #28
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    آرش پلیسِ پس .

اگه پلیس باشم میام بگم من پلیسم؟

ArashPey آنلاین نیست.

9. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست
    09-13-2016, 12:01 AM #29
    پایان فاز روز اول

از الان تا 12:30 دقیقه به ساعت ویندوز من وقت دارید که هدف بدید، ساعت ویندوز من 12:31 نشون بده هدفتون بدرد اجداد محمود می خوره

3 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

10. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست
    09-13-2016, 01:27 AM #30
    House Of Cards
    S05E03

همیشه از این جلسات مشورتی امنیتی بدم اومده، مشورت مزخرف ترین چیزیه که تو تمدن ما وجود داره. فکر کن مثلا بشینی با راسموسن گوسفپند و اسپینلا الاغ مشورت کنی. تهش که چی هیچ کدوم از این لعنتی هارو حتی به اندازه یه ارزن قبول نداری و آخرم نظر خودتو عمل می کنی و صرفا بازیشون میدی البته یه قسمتش قشنگه، اونجایی که وقتی شبیه هات داگ میشن و مثل روغن بادوم زمینی فاسد شده می چسبونیشون به صندلیشون. حالا هم یه جلسه با فرمانده های ارتش و 4-5 نفر از خوبای دموکرات نشستیم دور هم تا ببینیم مادام العمر شدن رئیس جمهوری من تو فلان ایالت لعنتی چه تاثیری داره. قیافه این پهن مغز نظامی رو ببین فکر کرده نظرش برای من مهمه. ولی چاره ای نیست، برای حفظ قدرت مجبورم ببینم چی میگه.

فرمانده ستاد مشترک ارتش: قربان، من فکر می کنم که اصلاح قانون اساسی اصلا به صلاح شما و حزب دموکرات نیست، ما مطمئنیم که اعتراضات زیاد میشه. دست کم تو تکزاس و اوهایو و فلوریدا پایگاه نظامیمون توسط جمهوری خواها سقوط می کنه و اونوقت نمی دونیم چی سرمون میاد.

رئیس پلیس اف بی آی: جناب رئیس جمهور من معذرت می خوام که دارم اینو میگم اما فکر می کنم حتی هم حزبی های شما هم با شما همراه نیستن و شانسی برای اینکه بتونید این طرح رو به کنگره هم بدید ندارید. من پیشنهادم به شما اینه که بهانه بهتری پیدا کنید و دوره ریاست جمهوری خودتون رو کـــــژ بدید و بعد فکر این قانون باشید آخه ...

پرزیدنت: بسه. محمد، محمد، آقای راسموسن با تو هستم، نظر تو چیه؟ بلاخره تو تو این کشور رئیس پلیس بودی و رهبر اقلیت سنا بودی، تو خوب باید بدونی که هرج و مرج ناشی از این طرح ممکنه به کجا برسه، اصلا شانسی برای مطرح شدن تو سنا داره؟

راسموسن: ج ج ج ناب رئیس جمهور، فکر می کنم باید به من یکم فرصت بدید، من تحقیقاتی کردم که به نتایج خوبی رسیده اجازه بدید فردا خصوصی خدمتتون می رسم و گزارش میدم ... فکر می کنم به صلاح نباشه که تو جلسه عمومی در موردش صحبت کنیم.

شاید شما زبون سیاسی رو خوب نفهمید، اما من می فهمم، وقتی میگه تو عموم نمی خوام حرفی بزنم، یعنی داره تهدید می کنه که به نفعت نیست که الان حرفی بزنم. بقیه هم این زبون رو خوب فهمیدن و سنگینی نگاهشون رو می فهمم. این بازی که شروع کرده یعنی من اگر قبول کنم که حرفشو نزنه و ازش استقبال کنم یعنی من یه آشغال عوضیم که کوتاه اومده و بازی رو باختم. اما این گوسفند کمتر از اینه که بخواد با من همچین بازی کنه.

پرزیدنت: راسموسن مثل که دیشب تو مصرف مواد زیاده روی کردی و نمی دونی که کجا هستی، تو تو یه کافه لعنتی بین سگای ولگرد خیابون داستون نشستی، اینجا مقر فرماندهی بزرگترین ارتش دنیاست و اینا فرمانده امنیتی ترین نهاد های این کشورن، پس اون دهن گشادتو باز کن و بگو اون چیزی که می خوای بگی رو لعنتی ...

راسموسن: باشه فرانسید خودت خواستی. من به این نتیجه رسیدم تو یه آشغال عوضی بیشتر نیستی، یه دیکتاتور روانی که فقط خودت برات مهمه، تو حزب رو به کثافت کشیدی، کشور رو به کثافت کشیدی حتی خودت رو هم به کثافت کشیدی. تو یه آشغال عوضی لجنی که 6 سال تحملت کردم اما الان دیگه نمیشه، همتون آشغالید، همتون کثیفید. من می دونم که اون ...

پرزیدنت: شات آپ شات آپ پلیز، به من گزارش داده بودند که تو تعادل روانی نداری اما فکر نمی کردم واقعیت داشته باشه. تو چته مرد ؟ حالت طبیعی نداری، دیشب زیاده روی کردی نه ؟ چیزی شده ؟ با همسرت کیتی به مشکل خوردی ؟ مشکلات خانوادگی همیشه همینقدر دردناکه. من درک می کنم.

راسموسن: خفه شو تو یه شیاد..

پرزیدنت: طوری نیست، گریه نکن. من درکت می کنم فردی و برچ بهت کمک می کنند که بتونی استراحت کنی. برو استراحت کن فردا با هم در موردش صحبت می کنیم.

نمی دونم به خدا اعتقاد داشت یا نه، ولی تو دنیا که آرامش نداشت امیدوارم خدا بهش آرامش بده . هه

پرزیدنت: داگ، عماد فور، فردی، چیس بیاید دفتر من.

هشمیت: قربان .

پرزیدنت: فکر می کنم متوجه شدید که راسموسن حالش خوب نیست، منافع حزب به خطر میوفته اگر قرار باشه به این روال ادامه بده، نظر شما چیه ؟

فردی: فرانسید، به نظرم راسموسن جزو اون درداییه که لازم نیست تحمل کنید. فکر نمی کنم سود زیادی برای شما و حزب و حتی کشور داشته باشه اینطوری نیست.

داگ: ممممم

پرزیدنت: مممم و فاک، اینجا رو با اون کلاب زیر پل کوفتی محله سگیتون اشتباه گرفتی؟ نظرتو بگو

داگ: ببخشید قربان، من نظر خاصی ندارم.

پرزیدنت: برید گم شید بیرون بی خاصیت های لعنتی، هی هشمیت تو وایسا می گم کنفرانس مطبوعاتی فردا می خوای در مورد علت مرگ اتفاقی راسموسن چی بگی ؟

هشمیت: مرگ ؟؟؟ آِ آِ قربان فکر می کنم که ...

پرزیدنت: نگفتم فکر کنی گفتم بگو چی میگی.

هشمیت: هیچی میگم که راسموسن رئیس پلیس سابق شهر واشنگتن به علت تصادف جون خودشو از دست داد. رئیس جمهور تاسف عمیق خودشو از فوت ایشون اعلام می کنه.

پرزیدنت: هق هق هق آره خیلی ناراحتم آفرین برو دنبال کارت ...

راسموسن بدبخت مرد. مسلمونا یه عیدی دارند به نام عید قربان که توش گوسفند قربونی می کنند، اونا و ما – منظورم مسیحی های احمقیه که خدا رو قبول دارند – و یهودی ها اعتقاد دارند که ابراهیم قرار بود پسرشو بکشه، و خدا جاش گوسفند فرستاد و گوسفند رو کشت و حالا مسلمونا تو سالگرد اون اتفاق گوسفند می کشن.

راسموسن خودش دوست داشت که گوسفند باشه، و درست مثل یه گوسفند سر بریده شد اونم دقیقا تو روز عید قربان خیلی خودجوش و اتفاقی. لازمه این گوسفند ها سر بریده بشن تا قدرت - همون اسماعیل- باقی بمونه. خیلی سادست.

پرزیدنت: حالا من گند کاری این احمق هارو چطوری جمع کنم، قرار بود فقط یه تصادف باشه، چرا سرشو بریدند بعد انداختنش جلو ماشین، احمقا. منشی همشیت رو بگیر باید ببینم این گند رو چطور میشه درست کرد.

وقایع قابل بازگو داستان:
    محمد فلورین بیگناه و پلیس کشته شد.

کلید داستان:
    از شرکت کنندگان اسمی که در داستان در اولین جایی که ازش نام برده شده قرمز میشه، اسمیه که هر چیزی در موردش نوشته شده میشه بهش توجه کرد (البته لزوما درست نیست و ممکنه گمراه کننده باشه)، بقیه اسم ها صرفا برای جذابیت داستان هست و به هیچ وجه قابل استناد و قابل توجه نیست.
    ضمنا جاهایی از داستان که گوینده مشخص نیست و وسط چین نوشته شده، گاد (پرزیدنت آندروود) داره به دوربین نگاه می کنه و با مخاطب صحبت می کنه.

فاز دوم

شرکت کنندگان:

(آرش) ArashPey
    (ستاره) setare
    (ال امین) Amin
    (فرامرز) FREE CARLETTO
    (ترسا) Tss_huni
    (چاوش) Chavosh
    (رامتین) Ramtin
    (متین) M A T I N
    (پویا) Pouya
    (عرفان) Erf_Ju
    (رضا) Vecchia Signora
    (عماد) Emad-4
    (کیوان) blue one
    (هادی) Franking
    (مهدی) HeIlIG DaVidS
    (سحر) SahaR
    (عماد) Red Dragon
    (کاوانی) Amin Khalafi

تعداد شرکت کنندگان:
    18 نفر

تعداد رای برای اعدام:
    10 نفر

آخرین ساعت پذیرش رای:
    23:59

پایان فاز روز و آغاز رسمی فاز شب:
    00:00

پایان فاز شب:
    00:30

4 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    8
    مورد پسند : 3 بار در 1 پست
    09-13-2016, 01:49 AM #31
    به به شب اول و کشته شدن پلیس
    بر باعث و بانیش و پرزیدنت نفله لعنت
    Emad-4 آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 38 بار در 13 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-13-2016, 02:46 AM #32
    چه خر شانسیه صاحب تیر من یه بار شب اول تیر زدم خورد به رویین تن خودم مردم

قاتل و مافیا و وکیل و خود پلیس تیر دارن. وکیل که بعیده مصونیتش رو فدا کنه، پلیسم که خودش بوده. میمونه قاتل و مافیا. احتمالشونم 50-50 ست بنظر من. البته فرمت نقش قاتل طوریه که در مصرف تیر بی پرواتره، ولی بازم کسی نمیدونه سهمیه ی مافیا چطوره شاید اونا هم بی پروا باشن.
    یه احتمال هم هست که هدف یکی دیگه بوده و شعبده باز بوده و هدف شعبده باز پلیس بوده، که اینم احتمالش کمه.... ولی چون شعبده باز دو تاست این احتمال و دادم.
    FM90 آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-13-2016, 09:48 AM #33
    پلیس: |

گاد گفته میشه به بعضی جاها توجه کرد ولی لزوما نمیتونه درست باشه

راسموسن: ج ج ج ناب رئیس جمهور، فکر می کنم باید به من یکم فرصت بدید، من تحقیقاتی کردم که به نتایج خوبی رسیده اجازه بدید فردا خصوصی خدمتتون می رسم و گزارش میدم ... فکر می کنم به صلاح نباشه که تو جلسه عمومی در موردش صحبت کنیم.
    من فکر میکنم این جمله یعنی پلیس شب اول از سهمیه اش استفاده کرده و احتمال زیاد گناهکارم بوده که گفته گزارشات خوبی

- - - Updated - - -

قرار بود فقط یه تصادف باشه، چرا سرشو بریدند بعد انداختنش جلو ماشین، احمقا. منشی همشیت رو بگیر باید ببینم این گند رو چطور میشه درست کرد.
    این جمله ام مردنشو به ۲ روش نشون میده! هم سرشو بریدن هم انداختنش زیر ماشین....
    حالا نمیدونم این دوتا باهم میشه قتل توسط یه نفر (گادفادر یا قاتل) یا میشه توسط دونفر!!!

- - - Updated - - -

بنظرم خیلی بیمعنیه کسی که یکی دیگه سرشو بریده و مرده رو یکی دیگه بره بندازه زیرماشین
    ولی خب به دو روش مرده

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

14. تازه کار

پسندیده
    40
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-13-2016, 10:46 AM #34
    گفتم حالا صبح میام 2378273927392 پست دادین پدر ادم در میاد بخونه
    به هر حال
    وقتشه که دیگه بازی کرد شوخی بسه .
    والا از این داستان مزخرف سید که چیزی نمیشه فهمید صرفا کسی که مرده نقشش پلیس اعلام شده . البته احتمال 90 درصد نقش خودش پلیس بوده . بعید از قابلیت خفن خیاط تو شب اول استفاده بشه . تازه اگه مافیا زده باشه این گزینه محتمله . ممکنه قاتل زده باشه .
    فعلا چیزی از داستان نمیشه فهمید زیاد مانور روش ندیم . فقط احتمال 90 درصد پلیس از دست رفت .

بعد حالا بحث های دیشب که چیزی نبود یک پلیس تو پلیسی شده بود اینا ولی من که این سریالو ندیدم و نمیدونم این اواتارها چیه . از امین یک سوال دارم فقط اواتار عماد بو دار بود؟ اواتار بقیه اوکی بود که زارت گیر دادی بهش؟
    دوم هم از فری کارلتو یک سوال دارم که تو اینقدر ریز بینی حتی نقش شعبده باز رو هم بررسی کردی گوشه ی ذهنت چجوری نقش خیاط هرچند احتمالش خیلی کم بررسی نکردی؟
    M A T I N آنلاین نیست.

15. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-13-2016, 11:39 AM #35
    نقل قول نوشته اصلی توسط FREE CARLETTO نمایش پست ها
    یه احتمال هم هست که هدف یکی دیگه بوده و شعبده باز بوده و هدف شعبده باز پلیس بوده،
    شاید. با توجه به این جمله ی گاد محتمل هم هست:
    لازمه این گوسفند ها سر بریده بشن تا قدرت - همون اسماعیل- باقی بمونه. خیلی سادست.
    ینی یه نقش مهم تر ینی شعبده باز رو هدف گرفتن و به جای شعبده باز، پلیس گوسفند مرده

نقل قول نوشته اصلی توسط setare نمایش پست ها
    پلیس: |

گاد گفته میشه به بعضی جاها توجه کرد ولی لزوما نمیتونه درست باشه

من فکر میکنم این جمله یعنی پلیس شب اول از سهمیه اش استفاده کرده و احتمال زیاد گناهکارم بوده که گفته گزارشات خوبی

- - - Updated - - -

این جمله ام مردنشو به ۲ روش نشون میده! هم سرشو بریدن هم انداختنش زیر ماشین....
    حالا نمیدونم این دوتا باهم میشه قتل توسط یه نفر (گادفادر یا قاتل) یا میشه توسط دونفر!!!

- - - Updated - - -

بنظرم خیلی بیمعنیه کسی که یکی دیگه سرشو بریده و مرده رو یکی دیگه بره بندازه زیرماشین
    ولی خب به دو روش مرده
    اره منم داستانو خوندم همین فکرو کردم. حالا شبای بعد بیشتر مشخص میشه. البته ممکنه زیر ماشین انداختن صرفا برای داستان باشه، اگه نشونه ی مافیا یا قاتل باشه دیگه هر شب بخوان یه نفرو تصادف مصنوعی جلوه بدن ضایع میشه داستان ولی خب از اونجایی که قاتل هر شب تیر میزنه و مافیا هم معمولا شب اولو از دست نمیده، بعید نیست یکیشون تیرش به سنگ خورده باشه.

ArashPey آنلاین نیست.

16. 09-13-2016, 11:42 AM #36
    خب اونطوری که از داستان بر میاد از نظر من محمد حتما پلیس بوده چون ایفای نقش داشته ( من تحقیقاتی کردم که به نتایج خوبی رسیده ) پس فرضیه این که خیاط دستش تو کار بوده منتفیه؛ حالا دو تا موضوع داریم. یک این که طرف مستقیما پلیس رو زده یا جادوگر دستش تو کار بوده، یکی هم این که مافیا زده یا قاتل یا وکیل ( که در این باره با توجه به این که شب اول بود فقط حدس میزنم که قاتل بوده باشه ولی مطمئن نیستم!)

داستان رو دوباره بخونم شاید چیزی از توش درومد!

17. No Country For Old Men

پسندیده
    5
    مورد پسند : 22 بار در 4 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-13-2016, 12:07 PM #37
    داستانِ شبِ اول با توجه به اینکه هنوز بایپس نشده و مشخص نیس نشانه ها مربوط به چیه ، قابل مانور دادن نیس اونقدرا . کسی مرده که نقشش پلیس اعلام شده .
    احتمالِ اینکه خیاط دیشب لباس داده باشه ، خیلی کمه . اونم وقتی لباسِ بیگناهی داده شذه باشه . معمولاً لباسِ بیگناهی مثلِ پلیس ، وقتی داده میشه که پای تیمِ خودِ مافیا وسط باشه ، یعنی لباس رو به خودشون داده باشن . که اونم تو این مرحله از بازی ، احتمالش خیلی کمتر هم میشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط M A T I N نمایش پست ها
    بعد حالا بحث های دیشب که چیزی نبود یک پلیس تو پلیسی شده بود اینا ولی من که این سریالو ندیدم و نمیدونم این اواتارها چیه . از امین یک سوال دارم فقط اواتار عماد بو دار بود؟ اواتار بقیه اوکی بود که زارت گیر دادی بهش؟
    صرفاً جهتِ علاقه ی زیادِ من به شخصیتی که عماد عکسشو گذاشته بود ، بود و خب سرِ همین نظرم رو جلب کرد .

---

+ متین نکته ی خوبی رو اشاره کرد . معمولاً وقتی مافیا یا قاتل یکی رو هدف قرار میده و اون شخص نمی میره و یا جاش یکی دیگه میمیره ، اولین کاری که میکنن بررسی احتمالاتِ عدم موفقیتِ تیر بوده .
    بررسی و دادنِ احتمالِ وجودِ شعده باز ، و از اون طرفِ قاطع صحبت کردن راجبِ نقشِ محمد بدون در نظر گرفتنِ نقش خیاط ، عجیبه .

Amin آنلاین نیست.

18. تازه کار

پسندیده
    17
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    09-13-2016, 12:11 PM #38
    آدم ترس داره از اینکه تاپیک رو باز کنه و بعد از 723 دوری که اسکرول رول میزنه ، برسه به ته صفحه اما خب فعلا راحته همه چی ، مغز آزاد چشم آزاد !

مرگ پلیس فاجعه ست ، کسی که جز بهترین نقش ها برای شهروند ها به حساب میاد ! در مورد پلیس و صرفا اسم پلیس توی پست های روز گذشته چیزایی گفته شد اما چون محمد دخلی توی این پست ها نداشته ، نمیشه استناد کرد به اینکه شخص هدف گیرنده علم به نقش هدفش داشته ! صرفا تیری انداخته و با احتمالاتی که توی ذهن میاد و با توجه به نقش ها و محدودیت نقش ها ، گزینه ی محتمل برای کشتن محمد به نظر قاتل میاد ! پلیس در عامه هم دشمن گناهکارا به حساب میاد و هر کسی که پلیس رو زده ، بهترین کمک رو به خودش و سایر گناهکارا کرده . با توجه به گفته ی رضا هم احتمال اعمال نقش خیاط به صفر میل میکنه . به هر حال با همه ی این تفاصیر اتفاق خوبی نیفتاده ، چیز زیادی هم نمیشه از داستان فهمید و به نظرم بهتره بیشتر توی متن بازی باشیم و به بازی بپردازیم تا به حواشی ! روز های اول بازی داستان برای من جز همون حواشی به حساب میاد !
    HeIlIG DaVidS آنلاین نیست.

19. 09-13-2016, 12:14 PM #39
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    شاید. با توجه به این جمله ی گاد محتمل هم هست:

ینی یه نقش مهم تر ینی شعبده باز رو هدف گرفتن و به جای شعبده باز، پلیس گوسفند مرده

اره منم داستانو خوندم همین فکرو کردم. حالا شبای بعد بیشتر مشخص میشه. البته ممکنه زیر ماشین انداختن صرفا برای داستان باشه، اگه نشونه ی مافیا یا قاتل باشه دیگه هر شب بخوان یه نفرو تصادف مصنوعی جلوه بدن ضایع میشه داستان ولی خب از اونجایی که قاتل هر شب تیر میزنه و مافیا هم معمولا شب اولو از دست نمیده، بعید نیست یکیشون تیرش به سنگ خورده باشه.
    نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه از یه چیزایی خبر داری از یه طرف هم از خط دادن توی داستان یکم ترسیدی حواسم بهت هست

20. مافیایی

پسندیده
    8
    مورد پسند : 32 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-13-2016, 12:49 PM #40
    پلیس مرد=|
    واسه مرگش میشه چندنا فرضیه ی مختلف داد اما چون فاز روز اول بوده احتمال اونا کمه و گفتنشون یجورایی فقد باعث گیج شدن میشه پس اونارو مطرح نمیکنم..
    پس محمد یا به دست قاتل کشته شده یا مافیا..( یه درصدم میزاریم بقیه ی اتفاقات ممکن )
    من دو بار داستانو کامل خوندم و حرفای محمدو چندین بار ..

( با گوشی نمیتونم نقل قول کنم )
    محمد پلیسه و امشب با برداشتی ک از داستان فاز شب دارم استعلام کرده..

یجا محمد گفته ک تحقیق کرده...یه چیزایی فهمیده و میخاد فردا بگه... ( ینی فاز شب داشته و نقش یکیو فهمیده )
    بعد تو جمله ی بعدش میگه همه ی شما اشغالید..همتون کثیفین و من میدونم ک اون...

و حرفش قطع میشه...
    به نظره من "اون" منظورش کسیه ک نقششو پرسیده..وقتی قبلش گفته همتون کثیفین و من میدونم ک اون .. میشه برداشت کرد ک اون شخص بهش گناهکار معرفی شده ...
    ولی خب... همین برداشت من از داستان ک گناهکار و پرسیده احتماله... چون سید خودش گفته ک ممکنه نکاتی ک از داستان میفمید واسه گمراه کردنتون باشه..
    ولی درکل گفتم ک اینارو بگم d:

- - - Updated - - -

خط هفت
    دیشب*
    Tss_huni آنلاین نیست.