alt
صفحه 3 از 32 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 624

موضوع: House of Cards | اولین دوره مافیا

1. تازه کار

پسندیده
    40
    مورد پسند : 5 بار در 1 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-13-2016, 12:59 PM #41
    سلام علیکم

اولا که سید خدا لعنتت کنه، این گرت واکر چی بود به ما نسبت دادی؟ شخصیت تاثیرپذیرتر و حزب بادتر و ضعیف تر از این نبود بکنی تو پاچه من؟ بمیری

---

پست های بچه ها و داستان رو هم خوندم، در خصوصشون نظر که بخوام بدم، محتمل ترین چیز که همون پلیس بودن محمده، واقعا منطقی نیس لباس دادن به یکی و کشتنش در فاز اول تنها حالتی که شاید منطقی باشه لباس دادن اینه که محمد مافیا بوده، به خودش لباس پلیس دادن که اگه کسی پرسید یا اعدام شد استفاده کنن و تیر رو به شعبده باز زدن و شعبده باز کمونه کرده به خود محمد یا قاتل محمد رو زده که خیلی محتمل نیستن اینا، کلا لباس شب اول محتمل نیس مگه سهمیه های لباس خیلی باشه
    اینکه هر دو نفر محمد رو زده بودن که ستاره گفت هم جالب بود، با نشونه های شب های آینده می شه فرضیه رو بررسی کرد

---

کلا اینکه کی محمد رو می زنه هم شاید اطلاعات خوبی بده، مثلا احتمال اینکه بچه هایی که بیشتر فروم یووه بودن و بازی می کردن محمد رو زده باشن بیشتره شاید، یا نه از اونور بچه های فوتی ممکنه زده باشن که رد گم کنن یا اصلا شناخت خاصی نداشتن و همینجوری زدن به عنوان یه کسی که چون نمی شناختن فک نکردن نقش خاصی داشته باشه و گفتن بزنیم ـش که تیر به هدف بخوره
    Chavosh آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    8
    مورد پسند : 3 بار در 1 پست
    09-13-2016, 01:13 PM #42
    بررسی داستان شب که توسط دوستان انجام شد مشابه هم بوده که طبیعی هم هست چون یه فاز گذشته تازه ولی حالا چیکار باس بکنیم؟ نتیجه چی شد؟ همینجور پشت هم نفری یه دور داستان شب رو تحلیل کنیم؟
    من نظرم اینه که یه نفرو اعدام کنیم و ترجیحا از کسانیکه احتمال داده میشه توی فاز شب نمیشه زدتشون
    مثلا همین اقای چاوش گزینه ی خوبیه، یه پست هم که داده و تو بازی حضور پیدا کرده دیگه وقتشه اعدام شه و فرصت بیشتر ندیم بهش
    الان باز یه سری میان میگن وااای نه چاوش بازیکن خوبیه و اگه بیگناه باشه کلی ضرر میکنیم و پلیس مرد و چاوش هم بمیره دیگه فنا میریم و از این صحبتها
    پیشاپیش در جواب اینجور صحبتها بگم که با این دید اگه بخوایم بازی کنیم باید همش نخاله مخاله رو بزنیم مث متین یا امین کاوانی یا اونایی که خودتون بهتر از من میشناسید
    ضمنا چاوش گناهکار خطرش از هر موجود خطرناکی در این جهان هستی خطرناکتره، توصیه های ایمنی رو جدی بگیرید
    حالا ببینم چکار میکنید دیگه یا منو اعدام میکنید یا چاوش رو خلاصه

- - - Updated - - -

جمله رو اصلاح میکنم
    چاوش گناه کار خطرش از هر موجود خطرناکی توی این حهان هستی بیشتره
    فکر کنم حالا درست شد
    Emad-4 آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    8
    مورد پسند : 32 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-13-2016, 01:18 PM #43
    =|
    Tss_huni آنلاین نیست.

4. تازه کار

پسندیده
    8
    09-13-2016, 01:21 PM #44
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tss_huni نمایش پست ها
    =|
    این کدوم شکلکه دیگه ؟ یکی = )) داشتیم یکی هم : | این ادغام شده انگار
    حالا نظرت چیه که چاوش رو اعدام کنیم ؟
    Emad-4 آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    16
    مورد پسند : 11 بار در 5 پست
    09-13-2016, 01:22 PM #45
    بعد از یک سال سلامی دوباره
    دیروز که نشد بیام خب خداروشکر حرف خیلی جدیم زده نشده عقب نیستم
    داستان شب اول به تنهایی چیزیو غیر از قتل پلیس نشون نمیده ولی در مقایسه با داستانای شب بعد میشه چیزایی ازش پیدا کرد
    سید مثل همیشه داستانو اینقدر بلد بالا میکنه که کلا نشانه ها توش گم میشه نمیدونم چه کرمیه
    اما فعلا نشونه هایی که خیلی تو چشم میزنن ایناس که نمیشه گفت صد درصد مربوط به چین ولی میشه فهمید که الکی تو داستان نیومدن

به من گزارش داده بودند که تو تعادل روانی نداری اما فکر نمی کردم واقعیت داشته باشه. تو چته مرد ؟ حالت طبیعی نداری، دیشب زیاده روی کردی نه ؟ چیزی شده ؟ با همسرت کیتی به مشکل خوردی ؟ مشکلات خانوادگی همیشه همینقدر دردناکه. من درک می کنم.
    اینجا حالش واقعا بد بوده یا نه ؟ ممکنه یه نشونه باشه

و درست مثل یه گوسفند سر بریده شد اونم دقیقا تو روز عید قربان خیلی خودجوش و اتفاقی.
    اینم قطعا نشونست

بعد انداختنش جلو ماشین
    اینم هست

در کل یه حدس کلی بخوام بزنم نظرم به ستاره نزدیک تره
    blue one آنلاین نیست.

6. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-13-2016, 01:26 PM #46
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه از یه چیزایی خبر داری از یه طرف هم از خط دادن توی داستان یکم ترسیدی حواسم بهت هست
    چی باعث شده اینطوری فکر کنی؟ چی بدونم مثلا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Emad-4 نمایش پست ها
    بررسی داستان شب که توسط دوستان انجام شد مشابه هم بوده که طبیعی هم هست چون یه فاز گذشته تازه ولی حالا چیکار باس بکنیم؟ نتیجه چی شد؟ همینجور پشت هم نفری یه دور داستان شب رو تحلیل کنیم؟
    من نظرم اینه که یه نفرو اعدام کنیم و ترجیحا از کسانیکه احتمال داده میشه توی فاز شب نمیشه زدتشون
    مثلا همین اقای چاوش گزینه ی خوبیه، یه پست هم که داده و تو بازی حضور پیدا کرده دیگه وقتشه اعدام شه و فرصت بیشتر ندیم بهش
    الان باز یه سری میان میگن وااای نه چاوش بازیکن خوبیه و اگه بیگناه باشه کلی ضرر میکنیم و پلیس مرد و چاوش هم بمیره دیگه فنا میریم و از این صحبتها
    پیشاپیش در جواب اینجور صحبتها بگم که با این دید اگه بخوایم بازی کنیم باید همش نخاله مخاله رو بزنیم مث متین یا امین کاوانی یا اونایی که خودتون بهتر از من میشناسید
    ضمنا چاوش گناهکار خطرش از هر موجود خطرناکی در این جهان هستی خطرناکتره، توصیه های ایمنی رو جدی بگیرید

- - - Updated - - -

جمله رو اصلاح میکنم
    فکر کنم حالا درست شد
    این پست غیر عادیه یا من اشتباه میکنم؟

ArashPey آنلاین نیست.

7. تازه کار

پسندیده
    40
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-13-2016, 01:27 PM #47
    به به اقا عماد حالت چطوره؟
    اقا یعنی علنی در پست توهین میکنند این چه وضعه گاد چرا رسیدگی نمیکنی

جدا از شوخی
    الان دو تا سوال دارم ازت .
    1- منظورت اینکه چاووش تو شب نمیشه زدش؟
    2- اگه منظورت اونه چرا چاووش نمیشه تو شب زدش؟ یعنی ضد ضربس؟
    M A T I N آنلاین نیست.

8. تازه کار

پسندیده
    8
    09-13-2016, 01:33 PM #48
    نقل قول نوشته اصلی توسط M A T I N نمایش پست ها
    به به اقا عماد حالت چطوره؟

اقا یعنی علنی در پست توهین میکنند این چه وضعه گاد چرا رسیدگی نمیکنی

جدا از شوخی

الان دو تا سوال دارم ازت .
    1- منظورت اینکه چاووش تو شب نمیشه زدش؟
    2- اگه منظورت اونه چرا چاووش نمیشه تو شب زدش؟ یعنی ضد ضربس؟
    اینکه گفتم نخاله مخاله توهین حستب کردی یا اینکه با امین کاوانی یکی کردمت ؟
    میتونه مربوط به نقشش باشه ، میتونه براساس ارزشگذاری که کردم روی بازیکنها و اهمیت حضورشون توی بازی باشه ، میتونه همینجوری یه چیزی ول داده باشم تا ببینم چی پیش میاد
    Emad-4 آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    40
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-13-2016, 01:39 PM #49
    عماد
    اینکه گفتم نخاله مخاله توهین حستب کردی یا اینکه با امین کاوانی یکی کردمت ؟
    میتونه مربوط به نقشش باشه ، میتونه براساس ارزشگذاری که کردم روی بازیکنها و اهمیت حضورشون توی بازی باشه ، میتونه همینجوری یه چیزی ول داده باشم تا ببینم چی پیش میاد
    گزینه دو صحیح است

نه دیگه نمیشه اینجوری جواب دادن . کلامون میره تو هم .
    چرا باید بگی چاوش نمیشه تو شب زدش؟ اتفاقا یکی از کسایی که تو شب خیلی میمرد چاوشه .
    جواب واضح میخوام .
    M A T I N آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-13-2016, 01:42 PM #50
    اصلش این بوده از اول -.-
    اونی ک تو میگی بعد از تحریف واقعیتاته D:
    نخستین دور مافیا تو این سایتو با خلاقیت ترسا تو شکلکا متفاوت تجربه کنین ( قبلن یوزرا فیک بود شکلک نمیزاشتم ک لو نرم )
    ینی غیر از چاوش همه نخاله و بی خطرن ؟ಠ_ಠ
    پس اعدامش کنیم بشینیم منچ بازی کنیم دگ
    Tss_huni آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    1
    09-13-2016, 01:43 PM #51
    خب مام يه افاضاتي داشته باشيم هر چند تكراري
    متاسفانه بد شانسي محض بود از دس دادن پليس تو شب اول برا بيگناها ( همونطور ك گفته شد بنظرم احتمال پليس نبودن محد و لباس دادن خياط تو شب اول احتمال زيادي ني و كنارش ميتونيم بزاريم ) و با توجه به تحليلايي كه شد منم احتمال ميدم با توجه به اون قسمت كه گفته شد تو داستان از زبان محمد كه به نتيجه خوبي رسيدم و فردا اعلام ميكنم ، يني يكي رو پرسيده و احتمالا گناهكار بوده كه ميخاسته فردا به حسابش برسه ! محتمله بنظرم
    داستانو با دقت خوندم اينكه پرزيدنت اول گفته بود مرگش با تصادف ساختگي باشه ولي بعدش در عمل معلوم شد اول سرشو بريدن بعد انداختنش جلو ماشين اينم ميتونه دليلي بر اين باشه كه توسط دو نفر مورد سو قصد قرار گرفته حالا شباي بعد به صحتش ميشه پي برد بيشتر كه نشونه مال كي هست مال كي نيست و الان كلي احتمال ميتونه داده بشه كه بعضياشو بقيه گفتن و نميشه قطعي نظر داد بايد صب كرد !
    Erf_Ju آنلاین نیست.

12. تازه کار

پسندیده
    8
    09-13-2016, 01:43 PM #52
    عماد

گزینه دو صحیح است

نه دیگه نمیشه اینجوری جواب دادن . کلامون میره تو هم .
    چرا باید بگی چاوش نمیشه تو شب زدش؟ اتفاقا یکی از کسایی که تو شب خیلی میمرد چاوشه .
    جواب واضح میخوام .
    خودت جواب خودتو دادی دیگه
    اتفاقا یکی از کسایی که تو شب خیلی میمرد چاوشه .
    حالا شاید این سری قرار نیست توی شب بمیره چاوش ، همیشه شعبون یه بارم رمضون نمیشه مگه ؟
    Emad-4 آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-13-2016, 01:43 PM #53
    چرا نقل قول نشد؟=|

با عماد بودم:/
    Tss_huni آنلاین نیست.

14. تازه کار

پسندیده
    40
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-13-2016, 01:48 PM #54
    نمیفهمم چرا باز جواب سوالم نمیدی .
    خودت جواب خودتو دادی دیگه
    اتفاقا یکی از کسایی که تو شب خیلی میمرد چاوشه .
    حالا شاید این سری قرار نیست توی شب بمیره چاوش ، همیشه شعبون یه بارم رمضون نمیشه مگه ؟
    خوب سوال من همینه چرا باید تو بیای یک همچین حرفی بزنی؟ اصلا چرا چاوش ؟ چرا پویا نه؟ چرا مجی نه؟
    هنوز جواب سوالم نگرفتم .
    اینجوری تداعی میشه تو ذهن من که میدونی چاوش ضد ضربس . میخواس حذفش کنی . و کسی که بیگناه باشه از ضد ضربه بودن اینا خبر نداره .( هرچند با حذف چاوش موافقم )
    M A T I N آنلاین نیست.

15. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-13-2016, 01:52 PM #55

- - - Updated - - -

جمله رو اصلاح میکنم
    فکر کنم حالا درست شد
    یعنی چی عاخه؟ چرا باید از کسایی اعدام کنیم که توی شب نمیشه زدتشون؟ آیا به این دلیل که توی شب نمیشه زدتشون؟
    واقعا نمیفهمم پستتو

نقل قول نوشته اصلی توسط blue one نمایش پست ها
    اینجا حالش واقعا بد بوده یا نه ؟ ممکنه یه نشونه باشه
    نه دیگه، راسموسن تو داستان یه چیزایی در مورد پرزیدنت فهمیده بوده، تا اومد بگه پرزیدنت گفت که حالت خوب نیست برو بخواب ینی خواسته که راسموسن رو جلوی بقیه دیوونه نشون بده که حرفشو باور نکنن. حالش واقعا بد نبوده ینی.

چرا نقل قول نشد؟=|

با عماد بودم:/
    پاسخ رو بزنی نقل قول نمیاد باید پاسخ با نقل قول رو بزنی

ArashPey آنلاین نیست.

16. تازه کار

پسندیده
    8
    09-13-2016, 01:55 PM #56
    اصلش این بوده از اول -.-
    اونی ک تو میگی بعد از تحریف واقعیتاته D:
    نخستین دور مافیا تو این سایتو با خلاقیت ترسا تو شکلکا متفاوت تجربه کنین ( قبلن یوزرا فیک بود شکلک نمیزاشتم ک لو نرم )
    ینی غیر از چاوش همه نخاله و بی خطرن ؟ಠ_ಠ
    پس اعدامش کنیم بشینیم منچ بازی کنیم دگ
    اها خلاقیت به خرج دادی پس
    کجا گفتم بقیه همشون نخاله هستن ، گفتم یکی مثل همین متین و یا امین کاوانی و..

ولی چاوش خیلی خطرناکه ، گوش بدید به حرفم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    یعنی چی عاخه؟ چرا باید از کسایی اعدام کنیم که توی شب نمیشه زدتشون؟ آیا به این دلیل که توی شب نمیشه زدتشون؟
    واقعا نمیفهمم پستتو

نه دیگه، راسموسن تو داستان یه چیزایی در مورد پرزیدنت فهمیده بوده، تا اومد بگه پرزیدنت گفت که حالت خوب نیست برو بخواب ینی خواسته که راسموسن رو جلوی بقیه دیوونه نشون بده که حرفشو باور نکنن. حالش واقعا بد نبوده ینی.

پاسخ رو بزنی نقل قول نمیاد باید پاسخ با نقل قول رو بزنی

خب به نظرت برای حذف کسی که توی شب نمیشه زدتش راه دیگه ای جز اعدام وجود داره ؟
    Emad-4 آنلاین نیست.

17. تازه کار

پسندیده
    9
    مورد پسند : 19 بار در 4 پست
    09-13-2016, 01:56 PM #57
    از کل داستان فقط شیفته اون قسمت چند تا از خوبای دمکرات شدم آدم یاد لاتای شوش و مولوی میفته

در مورد داستانم از الان نمیشه نظر داد. فعلا نشونه ها و اینا زیاد مشخص نشده اما خب چون شب اول بود احتمال این که اتفاق پیچیده ای افتاده باشه زیاد نیست و بیشترین احتمال همینه که مافیا و قاتل تیر زدن

کلا اینکه کی محمد رو می زنه هم شاید اطلاعات خوبی بده، مثلا احتمال اینکه بچه هایی که بیشتر فروم یووه بودن و بازی می کردن محمد رو زده باشن بیشتره شاید، یا نه از اونور بچه های فوتی ممکنه زده باشن که رد گم کنن یا اصلا شناخت خاصی نداشتن و همینجوری زدن به عنوان یه کسی که چون نمی شناختن فک نکردن نقش خاصی داشته باشه و گفتن بزنیم ـش که تیر به هدف بخوره
    یکی از مهارت ها اینه که آدم خیلی چیزا بگه بدون این که حرفی بزنه خب چاوش جان الان این حرفت چه فایده ای داشت؟ میگی یا بچه های فروم یووه زدن یا بچه های فوتی یا همینجوری بی دلیل زدن خب حداقل بگو کدوم احتمال از نظرت بیشتره تا پست بیهوده ارسال نکرده باشی یه جورایی حرفت شبیه اون حرف اوس جواد بود که گفت اوروگوئه یا میبره یا میبازه یا مساوی میکنه
    Ramtin آنلاین نیست.

18. تازه کار

پسندیده
    8
    09-13-2016, 01:59 PM #58
    نمیفهمم چرا باز جواب سوالم نمیدی .

خوب سوال من همینه چرا باید تو بیای یک همچین حرفی بزنی؟ اصلا چرا چاوش ؟ چرا پویا نه؟ چرا مجی نه؟
    هنوز جواب سوالم نگرفتم .
    اینجوری تداعی میشه تو ذهن من که میدونی چاوش ضد ضربس . میخواس حذفش کنی . و کسی که بیگناه باشه از ضد ضربه بودن اینا خبر نداره .( هرچند با حذف چاوش موافقم )
    اسیاب به نوبت بابا جان حالا مگه هرکسی که بازیشو دوست داریم باید اعدام کنیم ؟ شاید نباید اصلا اعدامش کنیم و محافظت هم بکنیم
    حالا سوال من اینه تو مشکلت با اعدام چاوش چیه ؟ به نظرت چاوش گناهکار نمیتونه خطرناکترین فرد توی بازی باشه ؟ بیگناه باشه که زودی به تته پته میوفته چاوش بنده خدا ، کلا فاز بیگناهی رو یاد نگرفته هنوز و کارایی خاصی هم نداره معمولا
    Emad-4 آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

پسندیده
    26
    مورد پسند : 27 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-13-2016, 02:00 PM #59
    سلام.

داستان شب: پلیس به نظرم بعد از بیگناهان ضد ضربه کامل یا نسبی، مهم ترین نقش هست و تنها نقشیه که می تونه گناهکار بشناسه و بکشه. بنابراین ضربه سنگینه. البته با این نقشها که شبیه بالانس خودمه، مرگ و میر و جذب بیگناها زیاده. دوری که در فوتی برگزار کردیم، پس از اتمام فاز شب فقط بیگناهانی در بازی مونده بودن که ضد ضربه بودن. بقیه همه مردن. ادوار یووه هم به این شدت نه، ولی مشابه بوده. مرگ 1 نفر بیگناه در شب اول با این نقش ها کاملا طبیعیه ولی اینکه پلیس بوده بدشانسیه. در ادوار گذشته معمولا پلیس یک گناهکارو شناسایی می کرد. بنابراین این برتری از دست رفته.
    در رابطه با جزئیات داستان فعلا نظری ندارم. سیدم با خودش سرگرم باشه خوبه. یه سری پرت و پلا می نویسه بعد میگه ربط هم داره. البته داستانش به دید فقط داستان خوب بود. خسته نباشه.

در رابطه با نظراتی که بچه ها دادن، از یه سری توضیح واضحات که بگذریم، نظر ستاره قابل تامل بود. که گفت به دو روش مرده. ولی اینا چیزاییه که باید بذاریم کنار هم بعدا و در شب های آینده بهش نگاه کنیم.

متین:

خیاط به ذهن من هم نرسید. متهمم؟ شب اول به ذهن انسانهای عادی مث من نمی رسه. به ذهن کسایی می رسه بیشتر که به پیچیده کردن بازی علاقه دارن و تجربه نشون داده که احتمال گناهکاریشون بیشتره. بعضیا مثل تو این تو ذاتشونه البته و نمیشه شک کرد. کلا تو زندگیتم به پیچیده بودن علاقه مندی. ولی بقیه رو گوشه ذهن نگه می داریم.

چاوش:

اینی که گفتی یعنی چه؟
    احتمال چی بیشتره؟ خب هرکی بمیره میشه گفت یا یووه ای ها زدن یا بچه های فوتی یا الکی! اینو گفتی که چی بشه؟

عماد:

عماد بار آخری که اینقدر عجله داشت، بیگناه بود. بنابراین فعلا کاری باهاش ندارم.

اینا باشه فعلا تا پست 45.
    Pouya آنلاین نیست.

20. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-13-2016, 02:00 PM #60

خب به نظرت برای حذف کسی که توی شب نمیشه زدتش راه دیگه ای جز اعدام وجود داره ؟

اومدیم و سامورایی رویین تن بود و گناهکار نبود مثلا، که چی؟

ArashPey آنلاین نیست.