alt
صفحه 32 از 32 نخستنخست ... 222829303132
نمایش نتایج: از 621 به 624 از 624

موضوع: House of Cards | اولین دوره مافیا

1. تازه کار

پسندیده
    17
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    09-17-2016, 01:43 AM #621
    با تشکر از همه ی عزیزان ، گاد عزیز مخصوصا به خاطر اینکه همه جوره گاد بود و کارش تمام و کامل بی عیب و نقص . خوشحال شدم از اینکه توی جمع شما بودم . تبریک به شهروندان .

پیشنهاد دارم براتون که برای دور های آتی رده سنی بذارید یا حتی الامکان رضایت نامه ی اولیا بگیرید از کسایی که با سنین کم و اذهان کودکانه وارد بازی میشن . اینطوری بازیتون فوق العاده میشه . به هر حال تازه اینجا راه افتاده و نیاز به باگ گیری داره !

موفق باشید .
    HeIlIG DaVidS آنلاین نیست.

2. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-17-2016, 01:50 AM #622
    تبریک به بیگناها. عالی بودن. پویا متین ستاره خصوصا

مام که گند زدیم

فردا مفصل صحبت میکنیم

کاربر مقابل پست ArashPey عزیز را پسندیده است:

ArashPey آنلاین نیست.

3. 09-17-2016, 07:37 PM #623
    سلام بر مافياييا . من بازي نميكردم ولي بازي رو دنبال ميكردم . بنظرم پويا عالي بود . خيلي خوب بازي كرد . مخصوصا اونجا كه به امين رودست زد

ستاره هم فراتر از انتظار ظاهر شد

خسته نباشين همگي

5 کاربر پست Pezhman عزیز را پسندیده اند .

Pezhman آنلاین نیست.

4. تازه کار

پسندیده
    26
    مورد پسند : 6 بار در 2 پست
    09-30-2016, 04:27 AM #624

فردی: هِی فرانک ... فکر می کنی اگر جهان دیگه ای وجود داشته باشه وضعیت من و تو چی میشه؟

پرزیدنت
    : یعنی تو به جهان دیگه باور داری ؟

فردی: تو نداری ؟

پرزیدنت: من فقط به ذهنم باور دارم. جهان دیگه و خدا زائیده ذهن من و امثال منه برای اینکه بتونیم جاش به بقیه دستور بدیم. چیزی بیشتر از ذهن من وجود نداره.

فردی: ببینم فرانک تو اینجا هم نمی خوای دست از چرت و پرت گفتن برداری؟ اون مغز نخودی تو چیه که چیزی بالاتر ازش وجود نداشته باشه. مغز تو فقط بدرد درست کردن سس هزار جزیره عمو سام می خوره. ببینم تو الان داری با کی حرف میزنی ؟

پرزیدنت: چی میگی لعنتی معلومه دیگه با تو عوضی بیشرف.

فردی
    : دیدی اشتباه کردی، من که مردم. مگه ندیدی بلایث بچه ننه از اینکه، زیر دستاشو فرستادم هوا زورش گرفت و منو کشت، تهشم مثل بچه هایی که تو رخت خوابشون جیش کردن گفت مامان مامان اینجا واشنگتنه من عادت به زیر پلای نیویورک دارم من دیگه اینطوری نمی تونم درد گرفت. من الان مردم.

پرزیدنت: پس من چطوری دارم با تو صحبت می کنم ؟

فردی: همین دیگه، ذهن کوچیک تو نمی تونه حرف زدنت رو با من توجیح کنه. میگم بدش من باهاش یه سس خوب درست کنم حیفه به خدا

پرزیدنت: تو مریضی فردی

فردی
    : نه به اندازه تو

پرزیدنت: باشه بابا قبول

فردی: می تونی از جلو چشمم گم شی

پرزیدنت: بابا من رئیس جمهورم نه تو

فردی: باش، برای من یه احمقی که حتی درست نمی تونی تصمیم بگیری.

پرزیدنت:

ولی اینو یادتون باشه، برنده همیشه اونی نیست که پیروز میشه، برنده شدن یعنی هنر شناخت موقعیت. فردی باهوشه، فردی قویه، فردی رکه و من دقیقا از همینش خوشم میاد. من هر بار که با فردی صحبت می کنم تهش یا فحش می خورم یا می خواد از یه جای بدن من یه سوپ خوشمزه درست کنه، یا فحشم میده یا به سکوت وادارم می کنه. ولی تو برخورد با فردی بازم من برندم. چون فردی برای من همون درد با فایده ایه که منو قوی می کنه. فردی به من یاد میده چطور و کجا چه رفتاری رو باید انجام بدم و یاد میده که حتی وقتی اشتباه می کنم چطوری از اشتباهم یه پیروزی بسازم. و فردی به من یاد میده موقعیتم رو بشناسم. پس تو باختم به فردی هم یه برد وجود داره.

پرزیدنت: فردی میگم حالا من چیکار کنم با این باقی مونده حزب، اینا خیلی ببو و احمقن، فکر نمی کردم تو ریاست جمهوری من این بچه مثبتا برنده بشن. همش تقصیر تو لعنتی کچله. تو باعث شدی اینا ببرن عوضی.

فردی: اون موقعی که مهدی بلایث بچه ننه رو میفرستی نماینده میشه بهش کلت میدی همین میشه. منو گذاشتی با این بچه مثبتا هیچی نگفتم، کلت دست این نُنُر دادنت چی بود آخه.

پرزیدنت: خب حالا ... اشتباه کردم دیگه چرا اینطوری نگاهم می کنی؟ خودت اشتباه نمی کنی ؟

فردی
    : خیلی خوشگل و خوش هیکلی نگاهت کنم، نه داشتم رونت رو نگاه می کردم.

پرزیدنت: بی ادب بیشعور تو هم ؟ از کی تا حالا هم ...

فردی
    : شات آپ بابا، کدوم احمقی به تو نظر داره، دارم فکر می کنم رونت یه قبیله رو کباب خوک میده. لامصب گوشت لخمه

پرزیدنت: میگم یه دو مین از اعضا و جوارح لعنتی من بکش بیرون ببینم باید چیکار کرد.

فردی: معلومه دیگه، باید ...

پرزیدنت: باید چی؟

فردی: میگم مغزت بدرد سس قارچ فقط می خوره میگی چی، این ملت رو با همین باید میتونی دور بعدی سر کار بزاری، تو احمق هنوز نفهمیدی مهم ترین اصل سیاست پنهان کاریه، بزار تو خماری بمونند.

پرزیدنت: تو شیطون رو درس میدی لعنتی. خب الان چیکار کنیم ؟

فردی: هیچی یه دوتا بزن رو میز فکر کنند نقش اصلی داستان توئی، خودتم یکم حال کنی ازت تعریف کنند، بعدم پاشو بریم یکم قدم بزنیم.

پرزیدنت: نه تو خدا رو هم درس میدی ...

فردی: خفه شو ...

شیطان نباشید و هیچ وقت به شیطان اعتماد نکنید. ولی از شیطان یاد بگیرید. فاصله گرفتن ازش کاری براتون نمی کنه.

ادامه دارد ... ؟

The End

6 کاربر پست Seyed عزیز را پسندیده اند .

Seyed آنلاین نیست.