alt
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: House of Cards | تحلیل بازی و Rating

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست

House of Cards | تحلیل بازی و Rating

#1 09-17-2016, 02:40 AM
    به نام خدا

در این تاپیک تحلیل در مورد بازی گروه ها و نمره دهی به بازیکنان بعد از انجام هر بازی انجام خواهد شد.

لطفا تحلیل خودتون رو از دور اول مافیا House of Card و نمره به بازیکنان رو قرار بدید

ممنون.

گاد. سید

6 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    8
    مورد پسند : 32 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-17-2016, 02:20 PM #2
    یذره ارومتر پست بدین وقت کنیم بخونیم D:

4 کاربر پست Tss_huni عزیز را پسندیده اند .

Tss_huni آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-17-2016, 05:38 PM #3
    خب بالاخره بازی تموم شد D:
    من رمال فرقه بودم...هیچ فاز شبیم نداشتم تو کل بازی ×_×
    اول بگم ک دور بسیار خوبی بود
    خیلی خوش گذشت و خیلیم متفاوت بود برام...
    گروه خیلی خوبی داشتم
    و از تک تکشونم معذرت خواهی میکنم واسه اشتباه اخرم
    اگه یوزر خودم بود استرس نمیگرفتم اصلن...
    ولی یوزر سحر بود...نمیدونستن چی بگم و از یه طرف باید شبیه سحر حرف میزدم ...
    چون یوزر یکی دگ بود حس میکردم مسئولیت بیشتری دارم و نباید ب هیچ وجه گند بزنم ک همین ترس باعث شد اخرش اینجوری شه
    وقتی داشتم اول رای میدادم وقتی دیدم ب کیوان رای دادم پست بعدی دستام میلرزید نمیتونستم تایپ کنم
    وقتی یقه ی امین و*گرفتین و سحرم رای ب کیوان داد دوباره دگ اشکم داشت در میومد°_°
    از تک تکشونم معذرت میخام ک اینجوری شد
    ولی خب فدای سرم D:
    بریم سراغ بازیکنا=|
    اول از بهترین گروه شرو میکنم D:

فرقه ☉_☉
    با اینکه نبردیم و منحل شدیم ولی گروه خوبی بودیم=|
    جدن اگه سوتیو نمیدادم با یوزر سحر احتمال بردمون بالاتر میرفت D:

چاوش♥♥۷
    راجبت هیچ ایده ای نداشتم تا وقتی ک جذب نکرده بودیم
    البته یکم عصبی بودم از دستت ک سره ی جملم من و کیوان هم تیمی کردی D:
    زیاد بازی نکردی ک بخام نظری بدم ولی خب پستای تمیز و خوبی میدادی
    وقتی جذبت کردیم خ خوشال شدم=|
    همینکه تو گروه بودی دلگرمی بود D:

سحر♥♥۶/۵
    سحرم ک زیاد نبود .. تو گپ ک در حده بیستا جمله حرف زدیم باش
    خب کلن بدشانسی اوردیم سر سحر اینکه از قبلشم پست نداده بود و اون شبم عروسی رفته بود...اگه خودش بود مسلمن بهتر پیش میرفت همه چی
    البته دست و پنجه ی منم در نکنه D: رفتم کل پستاشو سه چار دور خوندم ک بفمم چجوری پست میده بجاش پست بدم=|
    الان*نوع حرف زدن سحرو از پست دادن خودم بیشتر بلدم
    ولی خب پستات مستقیم میدادی و*همونقدم ک بودی نترس بودیD:
    خوب بودش این ..

امین♥♥۸/۵
    اصن فک نمیکردم بات همگروه شم =|
    شوکه شدم حقیقتاD:
    خیلی خوب پست میدادی و تمیز پیش میرفتی با اینکه یکم سره گیر زیادیت ب کیوان بت شک کرده بودن ولی همه چی اوکی بود...
    درکل ادمی هستی حس بیگناها رو ب ادم نمیدی ولی پستات بیگناهانه س D:
    پلن اخرت خیلی خوب بود و اگه خوب پیش میرفت نتیجه ی بازی شاید متفاوت تر میشد D:
    ولی خب نمره ی حقیقیت ۱ - ۱/۵ ئه *... اونو دادم ک ابروی جادوگرمونو حفظ کنم جلو غریبه ها D:

ترسا♥♥♥♥♥♥♥ ۲۰
    خودمم ک هیچی *----*
    عالی اصن=|
    معرکه D: اگه گندایی ک زدم و پیشنهاد شب سومم ب امین ک عماد۴ و جذب کنیم و حدصای نصفه و نیمه درستم و بازی نصف تو سایه نصف تو نور افتاب فاکتور بگیریم من بهترین بازیکن بودم
    باشد ک همتون از من الگو بگیرین و هرکیم ک کمتر از ۲۰ ب من داده با قدرت فرقه ایم ایندشو کنفیکون میکنم D:

مافیا¬_¬
    مافیا کلی خوب بودن .. بدشانسی اوردن ولی خب یجورایی خودشونم لو داده بودن دگ...تو فاز شب بهتر و هوشمندانه تر از فاز روز عمل کردن...

ارش✘✘✘ ۷
    گادفادر؟=| ناموص؟:/
    فک میکردم گادفادرتون یکی از این چار نفره ( متین عماد مهدی پویا=|) باشه ...ولی درکل تصمیمای خوبی گرفتی
    همینکه مافیای بی نقش دادی ب رضا جالب بود...
    درکل تو بازیت سر تحلیلا اشتباه کردی..باید خیلی محکم تر حرف میزدی و چون گادفادر بودی واسه خودت مشخص میکردی ک چی میخای بگی...چون حتی اگه بخای گیج کنی بقیه رو باید برنامه داشتی باشی اونم تو موقعیتی ک میدونی از گوشه چشما بت نگاه میکنن...
    در کل خوب بودی...

عرفان✘✘✘ ۶
    عرفان چرا انقد تو سایه بودی اخه پسر خوب؟ خیلی کلی حرف میزدی...یجورایی انگار بیرون*گود نشسته بودیو فقد بازیو میدیدی... همین اشتباه بود...
    نباید اینکارو میکردی

کاوانی✘✘✘ ۷
    من* وقتی اونجوری ب سحر و ستاره پریدی ی حدصایی زدم ک مافیا باشی...ولی چون جز اولویتام واسه مافیا نبودی بیخیالت شده بودم...یجورایی فک میکردم بیگناهیو این محتطاتانه پست دادنت بخاطره اینه ک میترسی مثه انتونی شه D:
    پس در کل بازیه خوبی داشتی...

کیوان✘✘✘ ۸
    من اولین بار بود ک باهات بازی میکردم... جدن خوب بودی...همینکه اعدامت کردن ینی کارتو خوب انجام دادی*...
    ولی خب دیر مردی دگ D:
    با اینحال حالب بود کارت..* جو میدادی و ب اعدام نزدیک میکردی خودتو درحالی ک کسی نمیفمید قصدت همینه=| دقیقا کاره تروریست.*.
    خیلی گود بودی

شهروندا(=^^=)
    بیگناها ک عالی بودن .. اتحاد خوبی داشتن و بافکر عمل میکردن...
    هرچند تو اعدام مافیا من بهشون کمک کردم ¬_¬

محمد●●● ۷/۵
    محمد وقتی ب اذن الهی دوباره زنده شد تلاشش ب نظرم خ خوب بود واسه بازی*..*.
    همینکه اون همه پستو خوند و سعی کرد با پستاش ب بیگناها کمک کنه...
    درکل محمد ب همون اندازه ک گادپدر گودی نیست بیگناه خوبیهD:
    هرچند فک کنم فاز شبا وقتی بیگناهه گزینه ی خوبی واسه همه گناهکاراسD:

فرامرز●●● ---
    فک کنم تو داستانای شب فرامرز نقش بیشتریو ایفا کرد تا خوده بازی D:

متین●●● ۸
    =| درکل بازیت خوب بود
    ولی بحث زیادت با عماد ب نظرم کیفیت کلیه کارتو اورد پایین D: از اونجا ب بعد خوب بودی سعی میکردی باریو در بیاری و نقش مهمیم تو اعدام ارش داشتیD:

پویا●●● ۵/۵
    لبه مرز بودی واسه جذب شدنD:
    بازیت خیلی خوب بود و شب اخر ک منو تو یوزر سحر ناک اوت کردی عالی بود
    ولی خیلی شبیه گناهکارا بودی ناموص=| نمیدونم چرا اعدامت نکردن ولی بازم ب نفعشون شد شاید اگه میمردی نتیجه ی بازی با چیزی ک الان هس فرق میکردD:
    تو*داستانا*خیلی بی ادب بودی=| ی عنبیه هم ب من بدهکاری:/
    درکل عالی بودی فقد واسه دومورد اخر ۴ امتیاز کم میکنم

رضا●●● ۶/۷۵ =|
    معلوم* بود بیگناهی اینکه چرا روز بعدش کسی حرف از لباس نزد فک کنم فقد بخاطره این بود ک بحث بقیه داغ تر بود و لباستم بی نقش بود
    ولی همینکه روز دوم جوری با ارش بحث کردی ک شبش زد تورو کشت لباسم داد ینی کارت خ خوب بوده D:

عماد۴●●● ۷
    اصن شبیه شعبده بازا نبودی:/ حالا نمیدونم این خوبه یا بده ب نوعی میدونستم بیگناهی چون خ کله خراب بازی می کردی ولی از طرفی بهت شکم داشتم:/
    به هرحال شجاعتتو تحسین میکنم امیدوارم منم ب همچین درجاتی برسمD:

ستاره●●● ۸
    حوصله ی حرف ندارم همون سریال کره ای و گیم اف ترونسو بگیر تا تهشو خودت برو

هادی●●● ۵
    اصلن من فک میکردم اسم تورو اشتبا نوشتن بین اسامی کلن نبودی دگ چند روز اول
    ولی اینکه پستارو خوندی و خودتو هرچند شب اخر رسوندی خوبه
    ب هرحال دیر رسیدن بهتر ازهرگز نرسیدن است D:
    با اینحال فاز اخر خوب بودی..*یکمی گیج میزدی اونم بخاطره این بود ک با وجود خوندن پستا زیاد تو جریان بازی نبودی ینی ب اندازه ی ماها فکرت تو بازی نبود
    بازم ب نظرم وجودت دلگرمی بود واسه بیگناها=|
    همینکه میدونستن ی بیگناه زنده حی و حاضر هست واسشون بس*بودD:

عماد دراگ●●● ۶
    اون چ پستی بود قبل مردن رضا دادی؟._____. خیلی رفت*تو مخم=| حس میکردم همگروهیه ارشی D:
    درکل بازیه زیادی ازت ندیدم الانم هرچی فک میکنم پستات یادم نمیاد=| جز همون یدونه D:
    ولی خب بیگناه بودی و بازم ی نقشی تو برد بگناها داشتی دگ D: همینکه کسی زیاد بت شک نکرد و اینا خوب بود

فرعیا ಠ_ಠ

رامتین ♣♣ ۸/۵
    رامتین خیلی بودی ینی خیلی*کم*احتمال میدادم گناهکار باشی... تا حالا بازی نکرده بودم و نمیدوستم سطح بازیت در چ حده ولی اولین پستی ک ازت دیدم گفتم این بیگناهه =|
    درکل خیلی خوب بودی و ب نظرم حقت بود تا اخره بازی باشی و حتی برنده بشی D:

مهدی♣♣ ۷/۷۵
    خوب بودی D: گفته بودم بهت قبلن ک این دور اون انرژی همیشگیو نداشتیو خیلی خسته بازی میکردی=| فقد انگار پست میدادی ک ی چیزی گفته باشی
    ک البته همین انرجی نذاشتنت رو بازی باعث شده بود ک اکثریت بت شک کنن D:
    اینم ک تا اخره بازی مونده بودی ب نظرم بخاطره این بود ک وقت نداشتن اعدامت کنن=|
    ولی بازم... صرف نظر از بازیت حس میکردم ک فرعی باشه نقشت... دوباره هی نظرم عوض میشد و این اخرا حس میکردم مافیایی=|
    درکل نمیتونستم راجبت نظر قطعی بدم :/ اینش خیلی رو مخ بود=|

س نفر برترو این دورم باید بگیم ؟D:
    ترسا - ترسا - ترسا
    اون گوشه کنارا پویا و رامتین و امینم بد نبودن زیاد

- - - Updated - - -

سیددد با این سایتت -________-
    چرا من لبخند ملیح میزنم همش این قهقه ها میاد؟-______-

- - - Updated - - -

گیم او * =|
    ویرایشم نمیشه کرد دگ=|

9 کاربر پست Tss_huni عزیز را پسندیده اند .

Tss_huni آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-17-2016, 05:58 PM #4
    راااسی =|
    گادو جا انداختم
    من فک کنم این اولین دوری بود ک سید نقش لیدرو واسه من بازی میکرد اکثرن پویا بود تو یووه D:
    من تا قبل این دور فک میکرد پویا خیلی گاد مزخرفیه ...ولی الان میبینم ک ن گاده مزخرف تریم هست = ))
    ولی خب... داستانات خیلی گود بودن (⌒‐⌒)... با اینکه عنبیه ی چشم منو مضحکه کردی ولی خیلی حذاب و مهیج بودن خصوصن وجود شخصیت فردی و درکنارش قتلای متفاوت جذابیتو صد برابر کرده بود ( ۰ × ۱۰۰ = ۰ )
    خلاصه ک گاده عادلیم بودیو هیچ جای کارت اشتبا نداشتی = ))
    حقته ۱۰ بگیری ولی ۹ نمره واسه این ک من تو بازی زود مردم کم میکنم =| کی مشکل داره ؟
    مرسی ک زحمت کشیدی و این دورو راه انداختی
    ایشالا بیشتر ا اینم نصیبت شه ک گاد من بشی ☉_☉

گاد ♛♛♛ ۱
    ویرایش توسط Tss_huni : 09-17-2016 در ساعت 06:00 PM

8 کاربر پست Tss_huni عزیز را پسندیده اند .

Tss_huni آنلاین نیست.

5. 09-17-2016, 07:09 PM #5
    نمره و تحلیل کامل رو بعدا انجام میدم اما یه سری واجبات رو اول باید بگم

من که قرار بود شیخ باشم خیر سرم آقا آرش زحمت کشیدن دستمونو از دنیا کوتاه کردن چیزی از شیخ بودن نفهمیدم ایشالا دفعه بعد

بی گناها عالی بازی کردن، خیلی خوب بودن مخصوصا هر چی به آخر بازی نزدیک تر میشد بهتر میشدن تقریبا خودشون هم تونسته بودن همدیگرو تشخیص بدن فکر کنم بخاطر همین اتحاد خوبی داشتن کلا عالی بودن.

از ستاره و متین یه تشکر ویژه میکنم که استارت حمله به آرش رو زدن من بدبخت یه روز کامل پشت لپتاپ داشتم حرص میخوردم که چرا کسی نفهمید به من لباس دادن همش داشتم خود زنی میکردم هی میرفتم به آرش فحش میدادم خیلی خیلی واضح بود! از همون پست های روز دوم آرش معلوم بود یه ریگی به کفشش هست منم رفتم بهش گیر دادم وقتی هم شب منو زد فهمیدم یه نقش کله گنده داره حتما گادفادره!

نفر بعدی که جای تقدیر داره قطعا پویاست که این آخرا قشنگ بازی رو درآورد واسه بی گناها یه جایی هم یه تنه میبرد جلو تیمو من که واقعا حال کردم با سبک بازیش مخصوصا که نقشش هم ضد ضربه نبود ولی تا آ[ر موند.

از نظر من بهترین های این دور همین سه نفر بودن که گفتم حالا درباره بقیه هم بعدا میگم. مخصوصا درباره آرش

از سید هم تشکر ویژه دارم، من که نبودم تقریبا ولی بازی رو دنبال میکردم خیلی زحمت کشید دستش درد نکنه منتظر دور های بعد هستم

9 کاربر پست Vecchia Signora عزیز را پسندیده اند .

Vecchia Signora آنلاین نیست.

6. No Country For Old Men

پسندیده
    5
    مورد پسند : 22 بار در 4 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-17-2016, 07:09 PM #6
    سلام ، خداقوت .
    من یکم فرسوده شدم دیگه واسه تحلیل و ریت دادن به 19 نفر تحلیل و اینا ـم درست بود تو بازی خودمونُ نجات میداد مثلاً پس اینجا صرفاً یکم از چند نفر تعریف میکنم (متین ذوق کنه ) ما بقی رو با ترسا هم نظرم .

اول تبریک ویژه میگم به سید ، داستان فوق العاده بود ، نقطه عطفِ ماجرا اونجایی ـه که سریال ـه HOC رو دیده باشین ، سید به خوبی لحنش رو اصلاح کرد ، و Kevin رو به فروم آورد ، که جای تبریک داره شخصیت پردازی داستان عالی بود ، از شخصیت پردازی های "ایناریتو" که خیلی بهتر بود که خب مربوط میشه به ذهنِ خلاق ـش و این نکته که غیر قابل اعتماد تر شد .
    مورِد بعدی بالانسِ بازی ـه ، بالانسِ مناسب و غیرقابل پیش بینی و کارِ مهم تر و قابلِ تقدیر تر اینکه تا آخرِ بازی هم بالانس رو حفظ کرد/شد ، که خب جای تقدیر داره . امیدوارم جدای از "ناله" های سید و اینا ، ادوارِ دیگه ای هم تحتِ پرچمش بازی ـی رو برگزار کنیم و با توجه به استمرارِ سید ، چیزِ ماجرای HOC رو در بیاریم در کنار ـه هم .

دومین تبریک هم مربوط هست به بیگناهانِ بازی ، اللخصوص پویا و متین . اینکه اینجا اسمِ پویا آورده میشه جزوِ Top 3 ـه بازی ، چیزِ جدیدی نیس و به نوعی خَز شده دیگه اما فرقِ ماجرا جایی هست که ، این دور فکر میکنم Top 3 ـه خودِ پویا هم باشه در طولِ عمرِ مافیا ـیش ، حداقل بازی هاییش که من دیدم و شاهدشون بودم پویا یک روانشناس بالقوه هست ، و هر دور بالفعل تر هم میشه البته . حرفِ سید کاملاً درست هست "مافیا تشکیل شده از منطق ، احساسات و جو" کسی موفق هست که اینو واقعاً بدونه و پویا یکی از اون افرادِ . لازم نیس همیشه منطقی پست بدی ، اما لازمه که همیشه قانع کننده پست بدی و این قضیه رو پویا به شدت درش مهارت داره . و خب باید دید و لذت برد و یاد گرفت .

متین اما ، دیدگاهِ متین به بازی فوق العادست ، جوری که بازی رو میبینه و درکش میکنه بزرگترین پوئن ـه مثبت ـه براش ، که فک میکنم به خاطرِ اینه که *نِ مافیا رو در آورده و مافیا تو خونشِ به نوعی متاسفانه با اینکه خیلی دلم میخواد ، این دور ایرادی بهش نیس و Top 3 بوده ، هرچند عماد نذاشت نخاله اعدام کنیم )).
    مورِد دیگه اینکه متین غیر از جذابیت های خارج از بازی ـش که همه بهش واقفن و همه هم تصور دارن و اینا بازیش هم جذابیت هایی داره برای دوستانِ اهلِ دل و به نظرم از اوجب واجبات خودنِ پست هاش و یاد گرفتن ازش ـه .
    متین و مافیا مثلِ ساندویچ و نوشابه شدن به نوعی .

میرسیم به شگفتی سازِ این دور ، "ستاره" ، ستاره یه سامورایی ـه ایده آل بود . نه اونقدر هجومی که به خطر بیفته و نه تا اون حد بی بخار که کسی کاری بهش نداشته باشه ، حذفِ قاتل و بعداً امین کاوانی هم امتیازِ مثبت داره .
    استدلال های خیلی خوب و اتفاقاً تصور و تحلیل ـه درست و بعضاً فوق العاده از فازِ شب . تبریکِ دیگه واسه دیدنِ پایان ـه بازی ـه ، احتمالاً فقط حسِ ستاره رو چاوش درک میکنه ، دیدنِ پایانِ بازی هم نمره مثبت داره براش .
    امیدوارم ادوارِ آینده هم حضور داشته باشه و بازی ـشو ببینیم .

و در آخر همیشه خوبِ بازی و بیگناهِ مافیا ، رامتینِ عزیز
    رامتین یه بیگناهه واقعیه مهم نیس جادوگره یا قاتل ، بیگناهه ولی به شدت استقبال میکردم از بردنش و قاتلِ خیلی تمیزی رو در آورده بود ، صرفا بدشانس بود ، شعبده باز عملاً شانسی بودنِ اتفاقاتِ شب رو چندین لول بالاتر برده .
    Top 3 ـه بازی .

اما درموردِ تیمِ فرقه .

جدای از اینکه زمین کج بود و هوا خوب نبود و از این قبیل مسائل ، انصافاً بدشانس هم بودیم . گادکش شدنِ چاوش و خوردنِ ترسا و نبودِ سحر شبِ آخر ، و مشکلی که برای من پیش اومد خارجِ بازی و نبودِ منم فاز های آخر ، بی تاثیر نبود .
    تیمِ خیلی خوبی بوجود اومده بود ، جذبِ موفقِ چاوش و حضورش تو گروه و ایده هاش ، ترسا که رسماً انگیزه دهنده ترین و مثبت اندیش ترین فردِ گروه بود و به نوعی اگه ادامه پیدا کرد فعالیتِ فرقه تا اون زمان به خاطر انرژی های ترسا بود ، و سحری که بیگناهِ بیگناه بود واقعاً و احتمالاً اگه مشکلی پیش نمیومد ، مشکلی هم واسش پسش نمیومد ، چون خوب بلده بیگناه جلوه کنه در دعواها و مسائل ، که البته ویژگی ذاتی هر دختریه .
    عذرخواهی ـی هم از سحر به عمل میاد به خاطرِ جذبش در شب های آخر و اینکه باعث شد نبره ! قطعاً اگه جذب نشده بود الان برنده بود ، و خب حق داره اگه معترض باشه .

لذا درصورتی که ایرادی به فرقه واردِ ، که هست ، مربوط به جادوگرِ ، تمام پلن ها و اهدافِ پست ها تعیین شده بوده و اعضای تیم تاثیرِ زیادی در باخت نداشتن .

2 ایده اجرا شد ، در این دور ، که هردو منتقد داره ، نکته ی اول اقدامِ به جذب برای بازیکنانی مثلِ عماد و پویا و چاوش بود ، که خب ریسکِ به شدت زیادی داشتن و هر لحظه ممکن بود تیم بره هوا ، که سید هم اتفاقاً منتقدِ جدی این قضیس ، در شفاف سازی ـه این قضیه ، اول ، من از ابتدای بازی میدونستم ممکنه یک یا دو روز نباشم و به همین خاطر نیاز به بازیکنی داشتم که بتونه به جای من پست بده و به نوعی با خیالِ راحت فرقه رو بهش بسپارم ، موردِ دوم ، تمامِ بازیکنانی که قابل جذب هستن ، قابلِ قتل هم هستن ، و همونطوری که پویا هم اشاره کرد ، در اواخرِ بازی اکثراً فقط ضدِ ضربه ها میمونن که خب به همین خاطر ترجیح میدادم از فکر و ایده های بازیکنان استفاده کنم و نه کمیت برای بالا بردنِ تعداد .
    ایده دوم ، ایده ی اعدامِ کیوان به عنوانِ تروریست بود که همون هم فک میکنم بازی رو تموم کرد و ایده ی ریسکی ـی بود ، بعد از گادکش شدنِ چاوش ، و حس ـی که بینِ متین و پویا بوجود اومد راجبِ جذبِ چاوش ، حقیقتاً اگر بازی به روشِ طبیعی هم ادامه پیدا میکرد ، جدای از اینکه با چه منطقی قرار بود اعدام بشم ، اعدام میشدم لذا به نظرم در اون لحظه ریسک واقعاً نیاز بود ، ریسکی که یا بازی رو همونجا تموم کنه و الکی کش پیدا نکنه ، یا اگر موفقیت آمیزه بازی رو برامون در بیاره کاملاً و به نوعی نتیجه مشخص بشه دیگه ، و اون حرکت هم به عنوانِ یه بیگناه زده شد و نه یک گناهکار ، حقیقتاً هم فکر نمیکنم با هیچ استدلالی بشه اون حرکت رو به یه گناهکار نسبت داد . که خب نشد ، ولی احتمالاً اگر باز بازی برگرده به اون شرایط و ایده ای مشابه پیش میاد اجرا میشه همچنان .

در پایان ، خسته نباشید از همه ی بازیکنانی که شرکت کردن و جذابیت بخشیدن به بازی ، مهدی ، عماد ، امین ، آرش ، محمد ، کیوان ، هادی ، و سایر دوستان که الان حضورِ ذهن ندارم .

10 کاربر پست Amin عزیز را پسندیده اند .

Amin آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 38 بار در 13 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-18-2016, 01:00 AM #7
    پویا که استاندارد خودشو داره و عالیه

متین هم خوب بود واقعا

ال امین و رامتین هم خوب بودن، البته به نظر من ال امین تو نقشهای تکی موفق تره، از نظر مدیریت تیمی ضعیف بود، مثلا درک نمیکنم چرا ترسا باید با یوزر سحر پست بده؟ البته من شب دوم مردم به لطف قاتل و زیاد نمیدونم کی با کی هم تیمی بوده ولی حس میکنم اگه جای رامتین و ال امین عوض میشد بازی خیلی چلنج بیشتری میداشت مدیریت تیم خیلی مهمه که پویا و حامدی و سید هم تا حدودی از این ویژگی برخوردارند. متین هم که تا حالا باهاش هم تیمی نبودم نمیدونم

بقیه دیگه معمولی و در حد خودشون بودن...تیم مافیا هم زیاد جالب نبود بنظرم نمیدونم ولی هنوز موندم چرا لباس آخرشونو به جادوگر داده بودن و چرا شعبده باز؟

چاوش هم که هنوز تو افته، ولی فک کنم مشغله داره، هادی هم تا اومد گرم بشه بازی تموم شد

همینا یادم بود

8 کاربر پست FM90 عزیز را پسندیده اند .

FM90 آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    16
    مورد پسند : 11 بار در 5 پست
    09-18-2016, 01:28 AM #8
    خب
    اول در مورد برنامه بازی مافیا و برنامه تیممون بگم بعد در مورد نمره بازیکنا

خب ما خیلی سهمیه داشتیم 3 تا خیاط 5 تا تیر مطئنن کسی که اینهمه تیر میده تله هم زیاد گذاشته پس باید خیلی تمیز ازشون استفاده میکردیم 3 سهمیه خیاط که خیلی زیاده با اینکه ستاشم کارکرد برامون ولی خیلی زیاده
    شب اول فکر کردیم چیکار کنیم که از خیاطمونم استفاده بهینه کرده باشیم یهو یه ایده ای دادم که بیاین به یکی هم لباس بدیم هم بزنیمش پس باید کسیو میزدیم که باهاش بتونیم اعتماد جلب کنیم و اینکه یه نفرم متهم بشه دوتا بحث بود یکی ال امین با من یکی با آرش ال امینو احتمال ضد ضربه بودنو میدادیم بعد چون من ترورم بودم نبازی نبود پس فکر کردیم چه لباسی بدیم به رضا گفتیم خیاط بدیم که ضایست ترورم بدیم ممکنه من زود اعدام شم ضایع بشه گادفادرم که نمیمیره پس مافیا بینقش دادیم از شانس بدمون همون فاز بعدش عرفان طی قرعه کشی مرد بعد دیگه همه نقشه هامون بر آب شد هرکس دیگه ای از تیم غیر عرفان میمرد مشکلی پیش نمیومد بهرحال با اعدام عرفان اعتمادی که آرش گرفته بود از بین رفت و کلا نقشه لو رفت من یه اشتباه بزرگ داشتم که به عماد رای ندادم فکر میکردم اتفاقی نمیوفته ولی متین داستانو فهمید بعد از این اتفاق دیگه کلا دلسرد شدیم نسبت به بازی
    * در کل این حرکتمون در صورتی جواب میداد که نقش های مافیا زیاد باشن نه اینکه کلا یه ترور باشه با یه خیاط شاید اگه دزدو ساحره هم بودن جواب خوبی میگرفتیم

اما در مورد نقش تروریست
    من کلا از همون اول هدفم گیج کردن بازی بود دوست داشتم تو دید باشمو بازیو گیج کنم در آخرم اگه اعدام میشدم چیزیو از دست نمیدادم به وظیفم عمل کرده بودم که فکر میکنم تا حدودی اوکی شد البته مهمتر این بود که توجه ها رو من باشه تا یارام

اما در مورد امتیازا
    (آرش) ArashPey
    7
    بازیش مورد علاقه منه همیشه بازیکنای فعالو دوست دارم بیازیشونو به نظرم هم آرش خوب بازی کرد

(ستاره) setare
    9
    تو بازی یکم زود قانع میشد به همین خاطر یه نمره کم کردم ولی بقیه بازیش عالی بود

(ال امین) Amin
    6.5
    من واقعا قبولش دارم خدایی خیلی سبک بازیش گمراه کنندست ولی به نظرم برنامش برای بازی بد بود اینکه بریزه رو سر یه نفر یکم داستان ساز شد براش و البته شانس هم نداشت من دقیقا یه همچین حرکتیو دوست داشتم یکی بکنه به خاطر ترور بودنم

(محمد فلورین) Donnie Darko
    نمیشه دقیق بهش نمره داد خیلی کم بود تو بازی و منم چون آشنایی ندارم نمره نمیدم

(فرامرز) FREE CARLETTO
    فرامز بازیکن خوبیه ولی نبود ایندور

(ترسا) Tss_huni
    7.5
    خوب پست میداد بشخصه خیلی کم پستاشو خوندم اونایی که خوندم خیلی خوب بودن

(چاوش) Chavosh
    6
    6 رو به خاطر اینکه نبود میدم اگه میبود تو بازی به 9 هم میرسید چون خیلی خوب نخ میده کلا من صرفا چون یبار ستون بوده فکر نمیکردم بازم ستون باشه

(رامتین) Ramtin
    8.5
    نمیدونم این بشر چه نیرویی داره اگه هزارتا سوتیم بده که نمیده بازم بیگناهه انگار بطور دیفالت تو فکر همه بیگناهه

(متین) M A T I N
    9.5
    بالاخره کاری که میخواستو کرد گاد بودنش خیلی کمکش کرد ایندور بترکونه از بالانس عالی استفاده کرد خیلی خوب بود

(استاد) Pouya
    9.5
    نیم نمره رو فقط به خاطر اعدام نشدن و اعتماد به ال امین کم میکنم ولی در کل باگ بازی بیگناهیه

(عرفان) Erf_Ju
    5.5
    اکثر نمرشو به خاطر نبودنش کم میکنم وگرنه تا اونجایی که بودو پست میداد پستاش خوب بودن نبودنش کار دستش داد پشت صحنه هم خوب بود دمش گرم

(رضا) Vecchia Signora
    زیاد بازیشو ندیدم و آشنایی هم باهاش ندارم ولی گیرش به آرش خوب بود اگه میموند میتونستم نمره بدم نمره خوبیم میدادم

(عماد) Emad-4
    7
    عماد کلا بازیکن مورد علاقه منه فعال حرفه ای شروع بازیش عالی بود یه حرکتی که هیچ بیگناهیی نمیکنه عین یه لیدر اومد جلو و بازیو راه انداخت

(هادی) Franking
    5
    چون کم بود نمره کم میکنم وگرنه میدونم چقدر بازیش خوبه

(مهدی) HeIlIG DaVidS
    7.5
    اینکه فقط رو یه نفر زوم شد اشتباهش بود به نظرم ولی خیلی خوب پست میداد از بازیکنای مورد علاقه منه

(سحر) SahaR
    5
    سحرم عین هادی بازیکن خوبیه ولی چون کم بود نمرشو کم میدم

(عماد) Red Dragon
    5.5
    عماد بتونه بازی کنه بازیکن خوبو خطرناکیه ولی ون کم پست داد نمرشو کم میکنم و اینکه هدف اشتباه زد

(کاوانی) Amin Khalafi
    7.5
    کلا بازیکنیه که آخر بازی اعدام میشه به همین خاظر نایبو دادیم بهش اگه بیشتر میبود اتفاقای بهتری ممکن بود بیوفته

گاد
    9.9
    با احترام به بقیه گاد ها ولی بهترین گاد تو دورانی که بازی کردم تا الان
    نقشا عالی اقتدار عالی قوانین عالی
    فقط یه فاز دیر اومد به همون خاطر 0.1 کم کردم

دور خیلی خوبی بود مرسی از همه فعالان که وقت گذاشتن

7 کاربر پست blue one عزیز را پسندیده اند .

blue one آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    47
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-18-2016, 01:47 AM #9
    اگه پالیزوان نصف دوری که مایکل بود تو فروم یووه خوب میبود، اینجا هم میبرد قطعا. یعنی حاضرم به شلوار سوشا قسم بخورم اون دور دو تا مویرگ زیر چشم چپش پاره شد هی ما لباس میدادیم هی اینو اون دوستش میگفتن مافیا ر*ید مافیا گند زده اینا همش لباسه

ویرایش نذاشتید دیگه به من چه

6 کاربر پست FM90 عزیز را پسندیده اند .

FM90 آنلاین نیست.

10. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست
    09-18-2016, 01:56 AM #10
    اهلا و سهلا مرحبا بکم

تشاهدون الکرام فی هذا المکان التحلیل و الامتیاز علی لاعبون بالمافیا بواسط الکاد انشاالله.

فاما بعد. انا تتکلم بلغظ الفارسیه بجهت المانع علی الغوزبیچ اللاعبون. انشاالله.

خب این دور هم با همه خوبی ها و بدی هاش تموم شذ. به نظرم دور بدی نبود و سطح بازی هم واقعا راضی کننده بود. به نظرم تقریبا جز اونایی که مشکلی براشون پیش اومد و نتونستن بازی کنند خوب. بازی بدی نداشتیم. اونا هم حقیقتا اکثرا حق داشتند، چون یه سریشون مثل چاوش به دعوت من و با علم به اینکه کمتر هستند اومدن. می دونم حرکت خوبی نیست و هر دوره که وسطش می بینم یه سری نیستن میگم کاش نکنم، اما دور بعد باز دلم نمیاد نگم بیان کلا مافیا بهانه ایه برای دور هم بودن . در کل این دور نبودنا زیاد بود تا حدی ولی خب یه جور پخش شد که خیلی اذیت نکرد. ولی خب مقصرش من بودم

در مورد بالانسم تقریبا فکر کنم کسی ناراضی نبود. کلا یکم سخته که بازیکنا رو طوری بچینی که اصلا نشه حدسشون زد چون اونقوقت بالانس بودن بازی خراب میشه، با این حال سعی کردم سورپرایز هایی داشته باشم. مثلا پویا فدایی و ستاره و چاوش ستون 5 به نظرم تا حدی سورپرایز بود که هدف قرار نداده شدن پویا و هم هدف قرار داده شدن ستاره نشون میده تا حدی موفق بوده. در کل اگر ضعفی بوده به خوبی خودتون ببخشید

در مورد داستان هم که دوستان لطف داشتند و کلی الکی تعریف کردند بیشتر از من داستان مدیون سریال house of cards هست پیشنهاد می کنم ببینید حتما تازه من اونطور که می خواستم نشد از فاز چهارم به بعد و خب صرفا فردی کمک کرد خیلی ضعفش به چشم نیاد بازم ممنون

اما هر چقدر هم پیر شده باشم چون گاد بودم باید در مورد بازیکنا حتما اظهار نظر کنم :-" بهر حال گادی گفتن بازیکنی گفتن :-"

اول تیم ها

مافیا 6.5 : مافیا اهداف اولیش خوب بود، استفاده از لباسش خوب بود. من خودم انتظار داشتم لباسش به رضا تا حدی مورد شک واقع شه نشد، حتی بعد از اینکه عرفان به خدا پیوست هم نشد. ولی خودشون زیادی نا امید شدن و بازی رو ول کردند. این ول کردن بازی اصلا خوب نیست. من خودم وقتی اهدافم نتیجه نمیده زود نا امید میشم. ولی تقریبا گند نا امیدی و دایورت بازی به قسمت تحتانی بدن رو خیلی زود و بد شروع کرد مافیا به نظرم مافیا با کمک خیاط و تروریست و 5 تا تیر و الطاف گاد، ظرفیت بازی بهتری رو داشت. نمی تونم بگم فاجعه بودند، ولی خب انتظارم از تیم خصوصا از آرش بیشتر بود. ولی خب بد شانس هم بودن.

فرقه 7.5 : با توجه به سر دسته خبیثشون خب اصلا تیمی که بشه بهشون اعتنا نکرد نبود. فکر کنید این خبیث یه خبیث دیگه هم جذب کنه هیچی دیگه. ضمن اینکه ترسا هم واقعا بازیش سبک جالبی رو داره که کار رو سخت می کنه. به نظرم فرقه تنها چیزی که نداشت تیم بودنش بود. البته کاملا این تیم نبودن رو درک می کنم، هوش زیاد سر دسته این قضیه رو میاره. ولی خب مثلا سر قضیه چاوش، نه امین رمز چاوش رو گرفت نه چاوش که می دونست نیست رمز رو داد. یا مثلا به چاوش میگم رمز میدادی جات رای بدن گاد کش نشی، میگه پست نداده بودم خوب نبود. میگم قانون گاد کش پست نداره گاد کش رای داره، پست میرفتی سنگسار، میگه عه چه قانون مضخرفی بحث اخلاق می کنه با من. این یعنی از ظرفیت های قانونی و تیمی استفاده نکردن. در کل به نظرم دو سه تا صحنه اشتباه کردن. و وقتی پویا تو بازی باشه مرگ بار میشه.

بیگناهان 9.5: بیگناهان این دور خوب بودن، پویا یکی از طلایی ترین بازی های تاریخ مافیا رو از خودش نشون داد و متین هم واقعا خوب بود. بقیه هم هیچ کس باگ نبود و همه متوسط به خوب بودن. به نظرم حرکاتشون درست بود. درست ترین حرکت هم سر سحر (ترسا) انجام شد که واقعا این هماهنگی جای ستایش داره. البته خوش شانس هم بودند تا حدی. در کل روز خوبشون بود و روز نا خوب گناه کارا.

فرعی ها 8.5: توضیحشون رو تو خودشون میدم ولی نمره میدم

و اما بازیکنا:

چاوش ستون 5 7

چاوش خب برند محسوب میشه، بازیشم معلوما خوبه، من شدیدا سر پسورد ندادن ازش شاکیم، ولی خب خودشون می دونند من دایه مهربون تر از مادر که نیستم پست هاش خوب بود عملکردشم خوب بود. شاید به این راحتی هم حذف نمی شد اگر گاد کش نمیشد. در واقع مستحق 8-8.5 بود، ولی هم بخاطر حرکت پسورد و هم بخاطر تایید برنامه امین که به نظرم حداقل برای یه گناه کار اشتباه محض بود کم می کنم نمرشو

سحر دکتر 5
    نبود خب بنده خدا به چیش نمره بدم دکتر که بود یه شب رامتین رو نجات داد که جای تقدیر و تشکر داره واقعا و اگر بهش نمره دادم برای نجات قاتل بود که بفهمه چقدر دوست داشتم که بود

امین جادوگر 8.5
    این پسر واقعا باهوشه باهوش به تمام معنا و این براش هم کار رو سخت می کنه هم راحت. آدمای باهوش مبتکر هستند و تحلیل خوبی رو شرایط دارند و این کمک می کنه که به این راحتی نشه کاریشون کرد. ولی یه باگ هایی دارند که بزرگترینش کله شقیه من باهوش نیستم ولی این کله شقی رو درک می کنم کاملا مخصوصا اونجاش که میاد میگه این پست و ایده چطوره، میگیم بده، میگه اشکال نداره پست رو نیم ساعت پیش ارسال کردم یعنی در واقع نظر ما براش پشیزی اهمیت نداشت دنبال تایید بود

در کل پست های روزش بی نظیر بود. شجاعتش تو جذب چاوش عالی بود. پستش خطاب به چاوش اونجایی که گفت: "حیف می دونم دلقک نداریم" اعتماد به نفس مثال زدنی ای داشت. ضمن اینکه میگن برای جذب چاوش نخی که چاوش داده رو گرفته و با اینکه باور ندارم ولی خب نمره خیلی قوی میدم اگر گرفته باشه چون منی که گاد بودم نگرفتم واقعا در واقع مستحق نمره کامل می بود. اگر مدیریت بهتری می کرد و پسورد چاوش رو داشت و اگر اون طرح آخرش رو نمی رفت و فکر می کرد که اون طرح چند درصد موفقیت داره و چند درصد شکست ولی با این حال برای یه بازنده نمره خیلی خوبی میگیره چون واقعا عالی بود.

ترسا رمال 7
    ترسا بازیش رو دوست دارم. متفاوت بازی می کنه، نه خیلی گزینه پر طرفداریه برای هدف شب، نه روز خیلی میشه بهش گیر داد. نمیگم خیلی موثره ولی تاثیرش واقعا خوبه. این دورم خوب بازی کرد. حرفیم که در مورد اکانت سحر در مورد خودش میگه چرته. من اولین دوری که مافیا بازی کردم با دو اکانت و سه اکانت و اکانت یکی دیگه بازی کردم و می دونم چه استرسی به آدم وارد میشه. تقریبا با حمله تروریستی برابری می کنه و اصلا عجیب نیست سوتی دادن. در کل من ازش در سطح خودش راضیم واقعا.

ارش گادفادر 7

آرش خوب بود. ولی من روش خیلی بیشتر حساب می کردم. انتظار داشتم مغز متفکر مافیا باشه، ولی عملا فرمون رو داد دست یه مشت لنگ لوک شفت شل بی مغز اسکل لانتوری ولی خب کلا سطح بازیش خوب بود این دورم بد بازی نکرد پستاشم تا فاز اعدامش خوب بود

عرفان بی نقش 5
    عرفان دیگه اینطوری نمی تونست واقعا درد داشت داره اعدام میشه رفته بازی یوونتوس ببینه، چرا خب به نظرم سر اعدامش بود اعدام نمیشد. ولی خب هرکی خربزه بخوره سر لرزشم میشینه

کاوانی خیاط 6
    کمتر از اونی که فکر میکردم بود، ولی پستاش خوب بود. خیاطم من با تیم حساب می کنم نه خیاط، ولی خب خیاطی مافیا به نظر من بد نبود. ولی موقعی که نائب گادفادر شد بخاطر بدشانسی هاشون اومدم الطاف بهشون کنم، مثل گاو 9 من شیر ده دشویی کرد به همه چی کلا بعضی ها لیاقت رحمت ایزدی ندارند. این گاوم جزوشونه

کیوان ترور 7
    کیوان سبک بازیش واقعا رو مخه یعنی اول وسط آخر پستاش هیچ ربطی به هم ندارند. ولی این نقطه ضعفش نیست به نظرم شدیدا نقطه قوته مخصوصا وقتی که تروریستی من از بازیش راضیم ولی پنهان کاریش واقعا کم بود. تنها کسی که شک داشت کیوان تروریسته ستاره بود که اون به وجود خودشم شک داره یعنی هرکی بهش رای میداد غسل شهادت می کرد انگار می خواد بره رو مین.

محمد 7
    فلورین واقعا خوب بود مخصوصا وقتی که به جای عماد اومد. فقط جمله آخرش یادم نمیره، من منتظرم بیاد رای بده به امین و امین سه تا رای داده، پست داده باید به امین رای بدیم مرسی که فتوی دادی

فرامرز -
    نذاشتن نفس بکشه بنده خدا در کل مرسی که اومد چون دفاع پایان نامه داشت منت سرم گذاشت اومد

متین 10
    اول اینکه مرسی که روز آخر نبودی، نیم نمره دادم برای نبودن روز آخرت ولی در کل بهترین بازی متین بود. خیلی خوب بود، روئین تن نقش سختیه، خیلی ها میگن باید وحشی بازیش کرد و وسط وسط بود. ولی به نظرم روئین تنی که اعدام شه شرف نداره. منظورمم کس خاصی نیست به جان متین ولی بی شوخی واقعا خوب بازی کرد. حدساش خوب بود.نجات ستارش عالی بود، تلاشش برای کشف داستان که گاهی با لطف من همراه میشد خوب بود. و کلا بازی رو خوب جلو برد. آرش گادفادر هم اعدام کرده دیگه می خواد ؟ هرچی فکر کردم که ازش نمره کم کنم که 10 سنگین رو بهش ندم نقطه ظعف قابل توجهی پیدا نکردم. نوش جانش

پویا 11
    معیار نمره از 10 ئه، من تو دوران مافیا دوبار با این دفعه به کسی بالاتر از 10 دادم. یکی وکیل محمدامین فوتی بود که واقعا بردن وکیل که شانس بردش واقعا خیلی کمه شگفت زدم کرد و 10.5 دادم و یکی هم بیگناه بدون ضربه اونم با برند پویا که بازی رو اینطوری در میاره به نظرم صرفا میشه برای استاد کلاه از سر برداشت

رضا -
    بنده خدا ببین، تا آرش رو نکشتی بیخیال نشو. یه بار آرش رو کشتم کلی کینه به دلش موند ازم تا آخر دور پیش ترتیبمو داد. تا بچه دارش نکردی ولش نکن مظلوم مردی

عماد۴ 8
    عماد حیف نشد کار خودشو خودش تموم کنه به نظرم خوب بازی کرد، یکم اول بازی زیاد شوخی شوخی بازی کرد ولی بعدش واقعا خوب بود. هدف شبشم که عالی بود ترسا رو پر پر کرد

ستاره 9
    ستاره رو نباید از زاویه بازی ببینی باید از دریچه ستاره ببینی به نظرم کاری که ستاره کرد از کار پویا با ارزش تره، از چوب لباسی بازیکن ساخت این دور ولی جدا از شوخی واقعا پست هاش خوب بود. خیلی خوب. واقعا بازیش رو خیلی دوست داشتم. واقعا بهش آفرین میگم.

هادی 6
    خودت میری از جلو چشمم خفه میشی یا خفت کنم کارش این بود بیاد بگه خودمو از جذب سیو کن، شرمنده دشویی کردم تو بازی بقیه خیلی زحمت کشید واقعا. فقط نمره رو میدم چون می تونست با پس گرفتن رایش به کیوان برینه تو بازی بیگناها که نرید. واقعا کار ایجابی ای نکرد ولی سلبی چرا از اینکه بدترین بازیکن بازی باشه جلو گیری کرد

عماد دراگ 7
    نبود ولی قاتل ترکوند، اونم چه قاتلی، رامتین که شنیدن اسمش رعشه میندازه به بدن هر مسلمون و کافری در کل مرسی که بودی

رامتین 9.25
    خوشگل ترین قاتلی بود که دیدم البته نبرد ولی خب سرافرازانه بازی کرد پست های روزش بی نظیر بود. سه تا هدف از 4 هدفش تو این بازی پر مین هم که درست بود و اون یه هدفشم خودش خیلی بی ربط نزد هدفش بی ربط زد . بعید می دونم کسی می تونست رامتین رو اعدام کنه بهترین گناه کار این دور بدون شک رامتینه که البته فرعیه ولی من میگم گناه کار به نظرم اگر بیگناه نمی برد لایق ترین کسی بود که باید می برد

مهدی 7.5
    مهدی خب بازیکن خوبیه که من سبکشو دوست دارم. البته یکم به نظرم عصبیه البته من معتقدم این سبکه که کاری کنی ازت بترسن. ولی خب به نظرم یکم باید اعتدال رو رعایت کنه تو این قضیه. مخصوصا یه زمانایی می تونه گرون تموم شه. مثلا طرف این روش صحبت کردنش پویا یا من باشیم بعید می دونم راحت بتونه از معرکه در بره و آفتابه ای که رو همه میگیره رو خودش بر نگرده به هر حال سبکشه دیگه

این بازیم بد بازی نکرد خوب بازی کرد. ولی من انتظار داشتم وکیل رو بهتر بازی کنه چون قبلا با همه تیما برده بود و انتظارم این بود انگیزه داشته باشه با این نقشم بازی رو در بیاره میگه چون فروم یووه نبود وقت و ... نداشتم درک نمی کنم حرفشو ولی احترام میزارم در کل مثل همیشه متوسط رو به قوی بود.

و کلا اینکه اگر ضعف و ایرادی تو بازی دیدید. یا باهاتون تند حرف زدم( مخصوصا چاوش یه شب باهاش بد حرف زدم که عذر می خوام ) و ... معذرت می خوام و امیدوارم ببخشید. هدفم ایجاد یه بازی خوب بود که امیدوارم محقق شده باشه. پایان داستان و ... رو هم ایشاالله فردا مینویسم و پرونده دور اول رو تموم می کنم.

مرسی که شرکت کردید. یا حق

10 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 16 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-18-2016, 11:04 AM #11
    میدونم حقه پژمان بود که منو خبر نکردین واسه بازی
    ما که نبودیم ولی تبریک میگم به بچه های که بازیا بردن انگار دور فوقلاده ای بوده و ایشالله کاری کنیم که حداقل تو فصل های سال حداقل در ماه یک بار بازی برگزار بشه اینجا چون هم عشاق زیادی هستن و هم فضا و مکان مناسبی برا بازی هست
    درضمن برا دور بعد همین الان میگم من هستم باز عارش اسمم فراموش نکنینا

درمود بازی هم به نظرم بازی با یوزر فیک مزه دیگه ای داره اینکه سریعا بدونی مهدی کیه پژمان کیه ستاره کیه عارش کیه و .. یخورده از حساسیت ها کم میکنه

از گاد عزیز هم تشکر میکنم بابت اجرای بی نقصش

9 کاربر پست MaleFactor عزیز را پسندیده اند .

MaleFactor آنلاین نیست.

12. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-18-2016, 01:15 PM #12
    خب در مورد تیم مافیا هم که کیوان تا حدودی توضیح داد من کلن همیشه خصوصا وقتی گناهکارم اول بازی طول میکشه تا جا بیافتم، حالا بعضی موقعا هم جا نمیافتم کلن این دور هم خودم نفهمیدم چی شد که همون اول کار دو نفر گیر بهم دادن اونم گیر مافیا بودن ولی خب تقریبا خوب تونستم جمعش کنم. مهدی رو کاریش نمیتونستم بکنم (وکیل هم بود خب ) ولی شبش رضا رو با لباس زدیم و فرداش هم من از مافیا بودن مبرا شده بودم تقریبا، تا عرفان که همینطوری داشت با ستاره و بقیه کل کل میکرد به چرت ترین حالت ممکن اعدام شد منم همون موقع فهمیدم لو رفتم دیگه عملا دیر یا زود، به خودم لباس دادم و فاز بعد خواستم یا همون موقع داستانو جمعش کنم یا با لباس اعدام بشم که سهمیه منتقل بشه. الان که فکر میکنم خیلی کار اشتباهی انجام دادم
    تیرای شب، شب اول محمد فلورین رو در کمال عذاب وجدان من زدیم که بعد که فهمیدم قاتلم زدتش عذاب وجدانم رفع شد شب دوم هم همون حرکت تیر و لباس، از شبای بعد دیگه اعصابمون خورد بود سر انتخاب هدف عرفان اعدام شده بود همه داغون هیشکی حوصله فکر کردن نداشت، رامتینو زدیم که قاتل بود، شب بعد که خودم اعدام شده بودم، ذهنم به شدت خسته بود و اصلا نمیتونستم فکر کنم، داستان داشتیم اون شب، ولی هر 3 تا گزینه مون بعدا فهمیدم که ضدضربه بودن (مهدی عماد امین) که امینو زدیم، روز بعدم که تقریبا مشخص بود کیوان اعدام میشه و شبش هم ستاره رو زدیم که سامورایی بود. کلن با این همه ضدضربه خیلی سخته تیر زدن اونم وقتی که یکی دو تا از نقشایی که قابل زدن بودن زیاد تو بازی نبودن و زدنشون فایده ی خاصی نداشت. پویا رو میشد زد ولی کی جرئت داره بره سمت پویا

(آرش) ArashPey
    7
    بازیش مورد علاقه منه همیشه بازیکنای فعالو دوست دارم بیازیشونو به نظرم هم آرش خوب بازی کرد
    دقیقا همین فعال بودنه کار رو برام سخت تر کرد که خواستم اول بازی پست تحلیلی بدم و اینا کلن گادفادر نباید اینقدر فعال باشه به نظرم. من نمیتونم فعال نباشم البته

ارش گادفادر 7

آرش خوب بود. ولی من روش خیلی بیشتر حساب می کردم. انتظار داشتم مغز متفکر مافیا باشه، ولی عملا فرمون رو داد دست یه مشت لنگ لوک شفت شل بی مغز اسکل لانتوری ولی خب کلا سطح بازیش خوب بود این دورم بد بازی نکرد پستاشم تا فاز اعدامش خوب بود
    دو تا فازی که رامتین و امین رو زدیم قبول دارم خیلی خنثی بودم تو انتخاب هدف خسته بودم انگیزه ی زیادی هم نبود راستش. حرفتو قبول دارم و دارم فکر میکنم چی شد که اینطوری شد شاید به خاطر نداشتن اعتماد به نفس، نمیدونم. کلن فعلا مافیام اونقدر خوب نیست که بتونم رییس گروه باشم. اون دور که جادوگر هم بودم افتضاح بودم یاد میگیرم کم کم

با اجازه به یه سری بازیکنا نمره بدم
    پویا 10
    بهترین بازی بیگناهی که تاحالا دیدم و خب طبیعتا در مخیله ام نمیگنجه بازی ازین بهتر قاطعیتش بعضی موقعا حرصمو در میاورد این حرکت روز آخرش که فوق العاده بود.

متین 9.5
    تنها ایرادی که میشه گرفت به نظرم همون بحثش با عماد بود. عالی بود خلاصه. قبل از اینکه اعدام بشم خب میدونستم یکی مچم رو میگیره، حدس میزدم متین باشه که همینم شد عملا

ستاره 9
    عالی بود ستاره. چه تو روز چه تو شب. یک کم وقتی بازی حساس میشه باید قاطعیتش بیشتر باشه ولی در کل خوب بود و توی روز 1 مافیا اعدام کرد و تو اعدامای بعدی هم سهیم بود توی شبم که قاتل و خیاط نائب شده رو کشت. نیم نمره هم به خاطر اون حرفش که نابودم کرد کم میکنم

عماد 4 8
    عماد هم عالی بود. تو شب که ترسا رو کشت، تو روز هم شجاعانه بازی کرد، مشکل وقت براش پیش نمیومد میتونست بازی خوبشو کامل کنه :ذی

عماد درگن 6.5
    خب خیلی تو بازی نبود ولی همون یه روزی که بود گناهکار میزد برا من ولی خب تو شب باعث شد قاتل بمیره و پوئن مثبت داره

رضا 7
    دور قبل بهت گفتم رضایی که میشناختم توانایی مچ گیریش بیشتر بود این دور ثابتش کردی حقت بود ولی

محمد فلورین -
    نتونست بازیشو بکنه محمد. اول که ما زدیمش و هیچی. بعدشم از روز 4 بخوای وارد بازی شی سخت و تقریبا غیر ممکنه و خب بازی هم زودی بعدش تموم شد. نمیتونم ارزیابی بکنم

سحر 6
    با توجه به اینکه اون حرکت کار ترسا بود، خوب بود در کل. کلن جذبی بودن سخته خصوصا وقتی که یه فاز قبلش هم نبوده باشی.

هادی 7
    خیلی توی بازی نبود ولی همون موقعی که بود تونست بیگناهیشو ثابت کنه و خودش خیلیه

محمد چاووش 6.5
    نخ دادنش خوب بود ما خنگ بودیم گادکش شدنش بیشترین ضربه رو به فرقه زد و عملا بهترین حرکت امین رو پوچ کرد.

فرامرز -
    تو بازی نبود خیلی ولی میشد حدس زد بیگناه باشه. نمره نمیدم

ال امین 8

خوب بود دیگه، توی روز هم یک به خاطر کمبود وقت یک کم از بحثا عقب افتاد خصوصا اون فازی که من اعدام شدم. اون حرکتش سر اعدام تروریست بد نبود اما به شرطی که 1. ترسا درست رای رو میداد 2. با کسی مثل پویا طرف نبود . بدشانس بود سر اون حرکت یک کم جذب چاووش هم خوب بود.

ترسا 7.5
    ترسا هم خوب بود درکل. یک کم توی بحثا زیادی از این شاخه به اون شاخه میپرید. به خاطر اون سوتیش نبود 8 میدادم اما نمیدم دیگه پیش میاد البته.

آرش 7

امین کاوانی 6.5
    نبود کلن ولی خیلی کسی بهش شک نداشت و همین خوب بود

کیوان 7.5
    تلاشش رو کرد. وقتی اینطوری همه بفهمن گناهکاری کار خاصی نمیتونی بکنی. روزی که من اعدام شدم هم یک کم هماهنگ نبودیم و باعث شد جفتمون اون قضیه لباس داشتن عرفان رو بگیم که خب خیلی بد شد

عرفان 6
    وقتش کم بود و پستای خوبی هم داد ولی طوری بازی کرد که اعدام کردنش کم دردسر و راحت بود. نتونست بازیشو بکنه کلن.

رامتین 9
    عالی بود رامتین. بدشانس بود وگرنه بهترین قاتلی بود که دیدم تاحالا طوری هم بیگناه میزد که باعث شد ما شب بزنیمش

مهدی 6.5
    خیلی حال نداشت مهدی انگار. تلاش خاصی برای برنده شدن به عنوان وکیل ندیدم من.

گاد 10
    عالی بود. چیزی وجود نداره که بتونم ایراد بگیرم. فقط به نظرم وقتی که بالانس طوریه که کلی نقش نمیر وجود داره، راهنمایی کردن خیلی منطقی نیست، اگه گاد دلش میخواد کشت و کشتار زیاد باشه باید نقشای بمیرِ بیشتری بذاره

نمره ها صرفا به خاطر فحش گذاشتن پویاست و ارزش خاصی ندارد

12 کاربر پست ArashPey عزیز را پسندیده اند .

ArashPey آنلاین نیست.

13. تازه کار

پسندیده
    9
    مورد پسند : 19 بار در 4 پست
    09-18-2016, 06:55 PM #13
    دور خوبی بود از نظرم. سطح بازی و پست ها هم نسبتا بالا بود، بالانس و سهمیه و... هیچ مشکلی نداشت و کاملا راضی کننده بود. داستان هم که عالی بود و تبریک به سید بزرگوار بابت گادی ِ خوبش

چاوش ستون پنجم 5
    پستاش خوب بود ولی گاد کش شدن کسی که عضو یه گروه گناهکار هم هست رو اصلا نمیتونم درک کنم و یه پوئن فوق العاده منفیه.

سحر دکتر 7
    زیاد توی بازی نبود . ولی روزی که بود کلا خیلی خوب بود و خیلی ها رو از جمله خودم رو قانع کرد، اون یهویی رای دادنش به عرفان یه کمی ضایع بود و مشکوک ولی خب بعدش جبران کرد کلا متوسط بود از نظرم . از منم که محافظت کرد که دستش درد نکنه

امین جادوگر 7.5
    خیلی پستهاش خوب بود و خوب بحث میکرد با کیوان و بقیه. جذب موفق چاوش هم که یه کار بسیار شجاعانه ای بود. ولی یه کم توی گروه داری مشکل داشت مثل همین گادکش شدن چاوش که باعث شد جذب به اون ارزشمندی خیلی راحت و ناباورانه بسوزه.

ترسا رمال 7.5
    ترسا هم از نظرم پستاش خوب بود. بدشانسی آورد که توی شب به شکل غیر مستقیم از بین رفت وگرنه هم خودش هم فرقه جای بیشتری برای موفقیت داشتن. ولی خب به قول خود گاد بازی پر از مین بود

ارش گادفادر 5
    پستاش خوب بودا اما نمیدونم چرا تا یه طرحشون نگرفت سریع نا امید شدن

عرفان مافیا بی نقش 4
    خیلی بد بود قبلا باهاش همگروه بودم خیلی بهتر بود نمیدونم چرا اینطوری شده بود پستاش که واقعا هیچی نداشت. سر اعدامشم که پا شد رفت و با برگشتش واقعا نقشه فردای مافیا هم خراب کرد و تابلو شد گناهکاره تقریبا میشه گفت بازی نکرد شاید حوصله نداشت

کاوانی خیاط 6
    یعنی امکان نداره بازی کنه و پست ِ من دارم پستا رو میخونم نده ولی کلا بدک نبود از نظرم جزو گزینه های اصلی برای اعدامم نبود که خوبه

کیوان تروریست 8
    از نظرم با توجه به تروریست بودنش نوع بازیش منطقی بود هر چند یه کم زود از نظرم شروع کرد ولی کلا خوب بود. از بقیه مافیا با توجه به نقشش از نظرم بهتر بود اگه به یکی گیر بده کلا میره رو مخش ول هم نمیکنه

محمد فلورین
    زود زدمش نشد زیاد بازی کنه وقتی به شکل معجزه آسا برگشت هم تقریبا همه چی معلوم بود و بازی داشت تموم میشد نشد خلاقیت خاصی از خودش نشون بده برا همین نمره نمیدم

فرامرز
    پشیمونم از این که زود زدمش قبلا هم فکر کنم این کارو کرده بودم، شاید حرفم زیاد حرفه ای نباشه ولی اگه دوره های بعد بازم تیر داشته باشم دیگه تا فازای آخر تو فاز شب نمیزنمش

متین 9.5
    زیاد به بازیش و پستاش دقت نکردم متاسفانه ولی مثکه عالی بوده

پویا 10
    خب واقعا عالی بود. پستاش و نحوه بازیش خیلی خوب بود و از نظرم عامل اصلی برنده شدن بیگناهان بود. هیچ دلیلی نداره ازش امتیاز کم کرد.

رضا
    رضا هم که مافیا نزاشت بازی کنه

عمادچهار 8
    وقتی بود واقعا خیلی خوب بود و عالی بازی کرد از نظرم از نقششم تا وقتی بود خوب استفاده کرد حیف که نشد تا آخر توی بازی بمونه.

ستاره 9
    خیلی خوب بود. اتهاماتی که بهش زده میشد رو خیلی خوب رد میکرد و عامل اصلی اعدام عرفان هم بود. ناخواسته هم که باعث مرگ من ِ بدبخت شد از عوامل برد بیگناها بود و لایق این نمره خوبه نشون داد از خوبهای! مافیاس

هادی
    چندان توی بازی نبود

عماد دراگ 6
    عماد دراگون چندان توی بازی نبود و کمی جزو گزینه های اعدام هم بود ولی همین که باعث ترکیدن من شد بهش نمره قبولی میدم فکر میکردم گزینه بی دردسری برای زدن شبه که خب دردسر بسیار زیادی داشت

10 کاربر پست Ramtin عزیز را پسندیده اند .

Ramtin آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    47
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-18-2016, 08:33 PM #14
    شیمونم از این که زود زدمش
    قبلا هم فکر کنم این کارو کرده بودم، شاید حرفم زیاد حرفه ای نباشه ولی اگه دوره های بعد بازم تیر داشته باشم دیگه تا فازای آخر تو فاز شب نمیزنمش
    دلیلتو نگفتی، ولی خودم حدس میزنم چون فکر میکنی میتونستن اعدامم کنن، که اوکیه این دور پتانسیل اعدام شدنو داشتم. ولی تو هیچ دوری من تاحالا اعدام نشدم توی مافیا البته دلیلش اینه که زیاد بازی نکردم 99 درصد مواقع تو شب مردم. فقط اون دور که تفنگدار بودم تا آخر موندم که من و محسن اون فاجعه رو رقم زدیم، کاش مرده بودم اون دورم هنوز یاد اون دور میوفتم دلم به حال زهرا میسوزه واقعا
    ویرایش توسط FM90 : 09-18-2016 در ساعت 08:36 PM

9 کاربر پست FM90 عزیز را پسندیده اند .

FM90 آنلاین نیست.

15. تازه کار

پسندیده
    3
    مورد پسند : 7 بار در 2 پست
    09-18-2016, 10:46 PM #15
    نقل قول نوشته اصلی توسط FREE CARLETTO نمایش پست ها
    دلیلتو نگفتی، ولی خودم حدس میزنم چون فکر میکنی میتونستن اعدامم کنن، که اوکیه این دور پتانسیل اعدام شدنو داشتم. ولی تو هیچ دوری من تاحالا اعدام نشدم توی مافیا البته دلیلش اینه که زیاد بازی نکردم 99 درصد مواقع تو شب مردم. فقط اون دور که تفنگدار بودم تا آخر موندم که من و محسن اون فاجعه رو رقم زدیم، کاش مرده بودم اون دورم هنوز یاد اون دور میوفتم دلم به حال زهرا میسوزه واقعا
    اشك منو دراوردي اون دور،واقعا داشتم تو خونه به در و ديوار ميزدممحسن كه هيچي اصن چيزي نميگم

7 کاربر پست Red Dragon عزیز را پسندیده اند .

Red Dragon آنلاین نیست.

16. تازه کار

پسندیده
    9
    مورد پسند : 19 بار در 4 پست
    09-19-2016, 05:19 PM #16
    نقل قول نوشته اصلی توسط FREE CARLETTO نمایش پست ها
    دلیل چیو؟ اگه دلیل پشیمونی رو میگی که بگم نه . به خاطر این که قبلا هم زود زده بودمت یه جور حس عذاب وجدان گرفتم
    اگه دلیل زدن رو میخوای هم دلیل خاصی نداشت

6 کاربر پست Ramtin عزیز را پسندیده اند .

Ramtin آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-20-2016, 03:16 PM #17
    نوبتیم که باشه نوبت منه

خب خیلی خوشحالم که مثله دورهای پیش گند نزدم من فقط همه تلاشمو کردم بیگناه اعدام نکنم
    شاید دلیل اینکه بازیم بهتر از دورهای پیش بود داشتن نقش سامورایی بود ! چون واقعا نگران بودم که کاری کنم اعدام بشم یه بیگناه بی نقشم باهام کشته بشه و کلا ساموراییم که از نقشای مهمه سر هیچو پوچ بپوکه
    برای همین کلا پراز ترس بود بازیم
    دو روز اولم از ترسم که کلا نمیدونستم چی بگم رو سایلنت کامل بودم

ولی خب خداروشکر خوب پیشرفت بازی

من چون کلا از نمره بدم میاد همشم بخاطر نمره های درخشانم تو دانشگاس اگه اجازه بدین نمره ندم

اسامیم از رو دست سید از فاز اول کپی کردم

(آرش) ArashPey

بنظرم خیلی خوب بازی کردی و اتهاماتو ، مخصوصا اتهامات فاز دوم سوم رو تقریبا خوب تونستی جمع کنی، ولی اشتباهات اونجا بود که اومدیو فاز شب رو کلا برعکس تحلیل کردی و اتفاقات بعدش !
    شاید چون ناراحتو ناامید بودی رو هوا پست میدادیو تمرکز نداشتی ! کلا یدفعه افت کردی ولی قبل از اون خیلی خوب بودی....
    برداشتهای خودمم اگه بگم من دیدم بهت خنثی بود که عرفان اومد پست داد ! کسایی که بازی عرفانو میشناختنم بهش گیر دادن ! و من از اونجا ذهنم درگیرت شد که آرش میشناسه چرا آرش واکنش نشون نداد !!!
    بعد از اعدامم که اومدی گفتی به عرفان لباس دادن دیگه پرونده خودتو بستی ، حداقل من یکی که خیلی شک کردم بهت

(ستاره) setare
    فکر کنم خیلی وق کرد که تا آخر بازی موند این حسِ خوب رو هم مدیونه سیــــد و متیـــن ـه (سید بخاطر نقش سامور و متین بخاطر حمایتش که به دادم رسید )

(ال امین) Amin
    امین کلا بازیش خیلی خوبه و اطلاعات بازیشم از من خیلی بیشتره الان نمیدونم چی باید بگم ، جذب چاوش واقعا یه حرکت عالی بود... کلا پستاتم علیه کیوان خیلی خوب بود، بنظرم زودتر باید دست به اعدام کیوان میزدی تا بیشتر بیگناه جلوه کنی...
    و بنظرم اگه اون فاز آخر که لو رفت آخرین نفر رای میداد بعد از سحر ! شاید شاید سحر میتونست نگاه هارو از رو خودش برداره .... (این شایدها رو گفتم چون بخاطر وجود متین و پویا احتمالش کم بود)
    درکل خیلی عالی بودی و جذب چاوش خودش گواهه بر این قضیه صرفا بدشانسیتون خیلی تاثیر گذاشت رو بازی!

(محمد فلورین) Donnie Darko
    اصلا نبودی فاز آخرم که معجزه شد و بودی خیلی خوب نشون دادی بیگناهی ... همین خیلی خوب بود

(فرامرز) FREE CARLETTO
    زود دار فانی و وداع گفت ولی اون پستت تو حلق دشمنات شانس آوردی نکشتمت سر اون

(ترسا) Tss_huni
    کلا بدشانس بودن تو ژن ماس مثلا اگه من شانس داشتم که خواهر ترسا نمیشدم
    ولی درکل چون منو ترسا باهم بازی مافیا رو یاد گرفتیمو باهم استارت زدیم .... ترسا نسبت به خود ترسای همیشگی بهتر بود و کلا مافیاش داره بهتر میشه

(چاوش) Chavosh
    اصلا نبود یعنی آدم سرش چقد میتونه شلوغ باشه که دو دیقه آنلاین نشه رای بده و بعد آف بشه دیگه گوشی و نت سیمکارتو که همه دارن
    ولی همون چندتا پستی که داد عالی بود اون نخ دادنه هم که واقعا عالی بود بنظرم .... درکل خوب شد که گاد کش شد چون اگه وقت داشتو بازی میکرد احتمال زیاد به سختیه سخت میبردیم حداقل اونموقع امیدمون اول به خدا بود دوم به پویا والا شوخی که نیست ، فکر کن امین و چاوش باهم توی یه تیم من که صد در صد اعدام بودم

(رامتین) Ramtin
    از بیگناهان اصلی بازی بود یعنی انقدی که من به پویا و متین شک داشتم به رامتین نداشتم بنظرم اگه بد شانسی نمیوورد با یه چالش اصلی مواجه میشدیم توی پیدا کردن قاتل

(متین) M A T I N
    کلا دوبار بازیتو با یوزر اصلی دیدم یکی این دور یکیم دور پیش که مافیا بودی جفتشونم شبیه هم بود یعنی انقد شبیه بود که این دور تنها دلیلم اون دور بود که باعث شکم میشد واسه همین همش میگفتم حسم خوب نیس
    درکل عالی بازی کردی و درکنار پویا باهم عامل اصلی برد بودین و کلا یه تشکر ویژه که باعث شدی من پایان بازیو ببینم

(استاد) Pouya
    من هنوزم تو کتم نرفته که چجوری تو و متین جفتتون باهم بیگناهین اخه مگه میشه اگه نقشم سامور نبودو ترس از اعدام شدن نداشتم ولت نمیکردم خدا رحم کرد
    درکل سر قضیه سحر یه زهر چشم از من گرفتی من همیشه فک میکردم چاوشو مهدی ترسناکن
    و اینکه عالی تر از عالی بازی کردی و درکنار متین باهم عامل اصلی برد بودین

(عرفان) Erf_Ju
    عرفان ذهنش واسه مافیا خیلی بازه ... تحلیلای فاز شبش عالیه ... حدس زدن نقشهاش واسه نقشهایی که فاز شب دارن خیلی خوبه ....
    بنظرم فاز روزو باید هجومی تر بازی کنه تا کلا عالی بشه .... و اینکه سعی کن موقع رفع اتهامات عصبی نشی و خونسرد بازی کنی
    توی بازی مافیا هرکس هرحرفی میزنه واسته اتهام زدنو دفاع کردنه ، قصد و منظور دیگه ای نداه،، اگه حرفیم زدم توی بازی فقط واسه جوسازی توی خود بازی بود و امیدوارم دلخور نشده باشی
    :53:

(رضا) Vecchia Signora
    خیلی زود و خیلی خوب آرش و پیدا کردی و بهش گیر دادی ... فقط موقع اتهام زدن حس کردم عقب کشیدی و این حرکت کسایی مثه منو که زود تحت جو قرار میگیرنو کلا مافیا درست حسابیم بلد نیستن خیلی میتونه گمراه کنه برای همین بجای آرش داشتم به خودت مشکوک میشدم ولی وقتی فهمیدم آرش گناهکار بوده و تو بیگناه خیلی خوشم اومد که انقد زود شک کردی بهش

(عماد) Emad-4
    من هنوز نفهمیدم هدفت چی بود ؟ آخرم بدون اینکه هدفتو به متین بگی بازیو وداع گفتی
    ولی کلا خیلی خوب بازیو استارت زدیو همه رو انداختی به جون هم

(کیوان) blue one
    اونجا که پست دادی از بلاهایی که چاوش سرت آورده گفتی واقعا دلم ریش شد و تقریبا قانع شدم
    ولی بنظرم بعد از اعدام عرفان کلا روی پستایی که میدادی تمرکز نمیکردیو نمیسنجیدیشون... شایدم بخاطر همین که تروریست بودی کلا میخاستی فقط اعدام بشی که اینجوری پست دادی

(هادی) Franking
    نبودی اصلا ... ولی اون فداکاری فاز آخرت که گفتی رایمو عوض نمیکنم پویا اعدام نشه خیلی خوب ثابت کرد بیگناهی ! سر همینم سحر کلا لو رفت خیلی خوب حرکتت

(مهدی) HeIlIG DaVidS
    بنظرم قصد نداشت اصلا بازی کنه اگه واسه نقشی مثل نقش وکیل انرژی میذاشتو میبرد اسمش توی ذهن همه ماندگار میشد چون نقش وکیل خیلی نقش سختیه....

(سحر) SahaR
    نبود اصلا اون حرکت آخرشم که ترسا بود در کالبد سحر ظاهر شد

(عماد) Red Dragon
    چرا آخه اسم منو دادی اگه من ضربت خورده بودم دوتا بیگناه الکی دار فانیو وداع میگفتیم
    ولی کلا با اینکه نبودی اصلا حس گناهکاری ازت نگرفتم همین خیلی خوب بود بنظرم

(کاوانی) Amin Khalafi
    فک کنم دلت میخاد منو بزنی الان؟
    خیلی خوب رو من زوم کرده بودی شاید اگه میموندی تو بازی میتونستی متهمم کنی ... نمیدونم، درکل زیاد نبودی که نظر بدم...

یه خلاصه ای از عملکرد گروه ها

مافیـــــــا :

بنظرم ایده هاشونو کاراشون خیلی خوب بود ، ولی ضعفشون توی تیم ورک بود ، حس کردم باهم هماهنگ نبودن اصلا !
    اگه این هماهنگیو چاشنیش میکردن قطعا خیلی قوی تر از قوی میشدن

فرقــــــــه :

خیلی خوبو هماهنگ بودن فقط بدشانسی کار دستشون داد .... درکل چیزی از ارشهاشون کم نمیشه

شهـــــــروندا :

بنظرم اتحادی که داشتیم خیلی کمکمون کرد .... هم واسه اعدام آرش هم اعدام کیوان خیلی متحد رای دادیم
    اگه این اتحاد نبود سحر راحت حذف نمیشد از بازی

.................................................. .................................................. .................................................. ..................

گــــــــــاد جان :

با احترام به سیدو پویا ولی من همچنان شدیدن معتقدم گاد بودن مزخرفترین نقش ممکنه
    ولی سید این نقش مزخرفو خیلی خوب اجرا کرد

داستانش که عالی بود
    ولی من به داستانش نمره منفی میدم فقط بخاطر اینکه اسمی از من توش نمیبرد اصلا محو بودم روح بودم
    ولی شخصیت فردی با شخصیت پویا کاملا همخونی داشت و خوب تونست پویارو به نمایش بذاره

بالانسم عالی بود
    باگ بالانس کلا پویاس که هرجا باشه سنگینی میکنه اگه چاوش وقتش آزاد بودو فعالتر میشد بازی بالانس کامل بود

نقش هام که عالی
    بخصوص نقش سامور من خیلی حال کردم با نقشم
    خیلی خوبه که آدم فاز شب نه تنها نمیره ! بلکه هکسم بیاد سمتشو بزنه بپوکونه بذارتش لای دستگاه پرس

............

ممنون از همگی که وقت گذاشتینو یه دور خیلی خوبو پشت سر گذاشتیم
    و ممنون از کسانی که وقت گذاشتنو چرندیات این پستو خوندن

باتشکر :53:

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

10 کاربر پست setare عزیز را پسندیده اند .

setare آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    26
    مورد پسند : 27 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-22-2016, 04:01 PM #18
    خب بالاخره فرصت شد یه جمع بندی از بازی بنویسم.

اول از سید (اومدم بنویسم امیرحسین دیدم به مافیا نمیاد سید یه اعتبار خاصی داره) تشکر می کنم که این دورو به خوبی برگزار و مدیریت کرد. ایراد خاصی هم نداشت به اون صورت. بهترین عملکردش در مسئولیت خطیر گاد مافیا بود. البته برای اینکه پر رو نشه 10 نمیدم بهش. 9.5 میدم
    از بقیه شرکت کنندگان و خوانندگان و دنبال کنندگان بازی هم تشکر می کنم. دور خیلی خوبی بود به نظرم و علی رغم سختی هاش، خیلی خوش گذشت.

بیگناها:

اول تیم خودمون

عماد4 و محمد فلورین: عماد پستی که اول داد اتفاقا به نفع بیگناهان شد. خیلی هم تلاش کرد و فعالیتش عالی بود. مناسب نقشش هم بود. اهداف شبش هم خیلی خوب بود. منتهی اگه تو بیگناها بازیکن عجول که حرف و دفاع نمی خونن یا می خونن و قبول نمی کنن، نبود ممکن بود فاز 2 اعدام شه. ولی در کل یکی از اعضا خوب سیستم فعلی بود. محمد هم بازی خوبی روز در فازی که بود انجام داد و اهدافشم عالی بود. در مجموع 7.5

عماد اژدها: کم تو بازی بود ولی تو شب خیلی مفید بود انصافا. رامتین به این زودی ها حذف نمیشد. شایدم کلا حذف نمیشد به همین خاطر بهش 7 میدم. هدفش شانسی بود ولی خوب و لازم بود واقعا

رضا و فرامرز که خیلی تو بازی نبودن ولی اونجاهایی که بودن خوب بودن به نظرم. نمره نمیشه داد؛ ولی به نسبت 2 فاز 7 رو راحت می گیرن و اگه می موندن نقششون مهم بود. مخصوصا رضا که بحثش با آرش کلید اولیه بازی بود.

هادی: تو بازی نبود ولی همون نوع رای و زمانش برای اینکه 8 بگیره کافیه. عملا اون رای باعث شد بازی در بیاد؛ نه بازی من.

ستاره: هم بازیش عالی بود و هم انتخابش. یعنی یه نمره ای هم اینجا باید به گاد داد سبکش که مثل همیشه بود ولی هم منطقی تر بود و هم دقیق تر و نوع بازیش هم خیلی مناسب سامورایی بود و این خیلی مهمه. بهترین بازیش بود قطعا. با فاصله. 9 میدم بهش که نیم نمره ش مال سیده

متین: از نظر من بهترین بازیش و بهترین رویین تن تو مافیا بود. اینکه مجبور بود یه چیزایی از بازیشو عوض کنه و سخت هم بود، جای تقدیر زیاد داره. متین هم باهوشه هم خیلی خوب ضد حمله بلده، هم تحلیل و حدسش راجع به افراد خوبه و هم اینا رو می تونه تو پست هاش بیاره که خیلی کار مهم و سختیه. الانم به نظرم در اوجه و دو بازی آخرش بهترین بازی گناهکارانه و بهترین بازی بیگناهانه ش بودن تو اینایی که من بودم یا دیدم. برگشتش از روی عماد خیلی خوب بود و عملا یه درسی برای خودم بود و باید این کارو در دور قبلی که رویین تن بودم انجام می دادم که متاسفانه خوب بازی نکردم. صرفا باید صبر رو تو بازیش بالا ببره. هر کاری باید می کرد و می تونست انجام داد، سهمیه ش رو هم به موقع استفاده کرد. نمره ش هم 10 هست ولی 9.5 میدم شوخی اگه 9.5 هم باشه به این دلیله که متین پتانسیل یه بازی ِ یه مقدار بهتر ازینم داره.

قاتل: رامتین خیلی عالی بود. صرفا بدشانس بود. کاملا استراتژیش درست بود و خیلی سخت بود حذفش در روز. بعد از اینکه به رای ِ من واکنش محکمی نشون نداد، حس کردم گناهکاره ولی احتمال وکیل بودنو بیشتر می دادم (بعد بگین رای ِ بیخود دادی). منتهی تو بازی نگفتم و همون حس بیگناهی رو ادامه دادم چون به صلاح بود اونجا با رامتین درگیر نشم اهدافشم عالی بود. هرکی هر شب هدف داشته باشه و شعبده باز تو بازی باشه، اونم 2 تا! ممکنه هر آن بمیره. راحت 9 رو میگیره. تو روز هم تاثیرگذاریش عالی بود به نسبت زمانی که تو بازی بود. نوع بازیشم اصلا قابل شناسایی نیست و این مهم ترین ویژگیش هست به نظرم. اولین دوری بود که شناسایی کردم گناهکاره؛ اونم نه قطعی نقش دقیقشو که خود گاد هم شک می کنه بعضا

وکیل: مهدی هم عالی بود به نظرم و کاملا استراتژی برد داشت. صرفا نتونست فازهای مهم آخر تو بازی باشه که اگر می بود، حتما تاثیرگذار بود. نوع بازیش هم کاملا به بیگناه ضد ضربه می خورد و اون تم ِ گناهکارانه همیشگیش این بازی کمتر بود اتفاقا. اگه بازی تو زمین خودش (فروم یووه) بود، راحت 50% احتمال برد داشت با این بازی. وکیل خیلی سخته بردش. دوری که محمدامین تو فوتی در آستانه برد بود، تقریبا همه بازیکن های خوب مرده بودن چون ضد ضربه نبودن. و این کارو خیلی راحت می کنه، با اینکه بازیش فوق العاده بود محمد امین. مهدی کارش خیلی سخت بود و اگه می بود روند بازی عوض میشد و می تونست پیروز باشه. نمره سخته ولی 8.5 میدم بهش. اگه فرصت بیشتری داشت تا 10 هم می رفت شکست دادن مهدی خیلی سخته.

مافیا:

مشکل استراتژی داشتن به نظرم و بعد اجرا. کارهایی که کردن در حد ادوار ِ پارسال فروم یووه بود و تو این بازی جواب نمی داد. منتهی بحثی که هست اینه که تو مافیا وقتی ایده ای اجرا میشه و جواب نمیده، خود به خود ایرادی نداره. میشه از همین اجرا نشدن استفاده کرد. ولی یه سری استراتژی ها با ریسک بالا طراحی میشه. یعنی اگه جواب داد عالی خواهد بود، ولی اگه جواب نداد به ضد خودش تبدیل میشه و تیمو نابود می کنه. وقتی شک به بازیکنی در تیم مافیا زیاد میشه (مثل عرفان این دور) بهترین استراتژی اعدامش توسط 1 یا 2 عضو مافیا هست. و بحث های طولانی. تقریبا بحث مهمی با عرفان نداشتن. از لو رفتن لباس ها که بگذریم، در اعدام آرش هم به نظرم اشتباه کردن و خودشون (مخصوصا امین خلفی) باید جدی وارد می شدن و اصلا از بانیان می بودن. این حس رو هم کردن که ممکنه اعدام بشه و لباس دادن. کیوان چون تروریست بود استراتژیش درست بود. و البته بدشانسی هم آوردن به نوعی. چون اگه تروریست لو می رفت میشد خیلی خوب ازش استفاده کرد؛ ولی گادفادر لو رفت
    در مجموع با بازی ای که بقیه انجام دادن و اتفاقاتی که شب افتاد، مافیا باید هر 4 نفر بهترین بازی خودشونو انجام می دادن تا 20-30 درصد شانس برد داشته باشن در بهترین حالت. بنابراین کارشون خیلی سخت بود و به معنی مطلق بد نبودن. نسبت به بقیه عملکرد پایین تری داشتن. تیم ِ هماهنگی بودن تقریبا. که این نکته مثبتیه. منتهی چون مسیرشون اشتباه بود، هماهنگ با هم نابود شدن

آرش:
    یکی از سخت ترین نقش های بازی رو داشت و استدلال هاشم خوب بود. صرفا اشتباهاتی که داشتن باعث شد نقشه هاشون نگیره 7 میدم بهش. به وضوح از دور قبلش پایین تر بود ولی بازی ِ خوبی بود. باید خیلی عالی می بود که نبود.

عرفان:
    عرفان این دور وقت کمتری داشت و شاید احساس رو بیشتر از همیشه وارد بازیش کرد. بد نبود بازیش، ولی اصلا ایرادی نداره اگرم بد بوده باشه. مافیا باید ازین استفاده می کرد. نوع بازیش هم جوری بود که میشد طوری نقشه چید که بی گناه جلوه کنه. از خودگذشتگی کرد به نظرم که البته به نتیجه نرسید ولی ارزشمنده 6 میدم بهش.

امین خلفی:
    پست هاش و نحوه بازیش ایده آل بود. باید تیمی تر بازی می کرد. آخر هم اگه نمی مرد و حضور خوبی می تونست داشته باشه، مافیا دیرتر نابود میشد. نمره هم 6.5. امین وقت داشته باشه واقعا بازیکن خوبیه.

کیوان:
    کیوان ازون دسته بازیکن هایی هست که نقشش رو می فهمه واقعا. یعنی نمیاد الکی فقط بازی خودشو بکنه. با توجه به نقش بازی می کنه. و کاملا درست بود به نظرم. اگه بقیه استراتژی های مافیا درست بود، می تونستن خیلی خوب از اعدام تروریست و هرج و مرجی که براش ایجاد میشد استفاده کنن. نمره هم 8.

فرقه:
    استراتژی و اجرا و شب و روز و نصفه شب و همه چی عالی بود به نظرم. صرفا بدشانس بودن و البته بار خیلی خیلی زیادی از تیمشون رو امین بود که کارو مشکل می کنه در اتفاقات که متاسفانه یا خوشبختانه همینم شد.

ترسا:
    سبک بازیش گناهکارانه بود به نظرم. یعنی اگه تو بازی می موند به نفرات آخر نمی رسید. به غیر از این، عالی بود. نمره 7.5.

محمد چاوش:
    چاوش بعد از پست اولش گناهکار بود. یعنی کاملا تمایل به جذب توسط مافیا یا فرقه داشت. و اگه قراره بالانس به سمتی سنگین باشه، به سمت گناهکارا بود نه بیگناها. یعنی اگه متین و پویا یه سمت بودن، امین و مهدی و رامتین هم اون سمت بودن که قطعا ضعیف تر نیستن و به نظر من قوی تر هم هستن. طبیعی هم هست گناهکارا کمی قوی تر باشن در ابتدای بازی چون تعدادشون کمتره. چاوش هم اگه گناهکار حساب نکنیم، وسط بود. سمت بی گناها نبود مگر هیچکی نمی زدش آخر بازی بیگناه میشد که احتمالش کم بود با وجود این نقش ها و شعبده بازا و ... .
    اینا که توضیحات کلی بالانس بود، ربط مستقیم نداشت به محمد بازیش خیلی خوب بود به نظرم و 7.5 رو میگیره. نخ هایی هم که داد و البته من متوجه نشدم اولیو و دومی رو هم فکر کردم ضد ضربه س و اینو گفته که سهمیه بسوزونه مهم ترین ایراد همون نداشتن وقت و ناهماهنگی سر یوزر دادن بود که به بازی ربطی نداره به نظرم. یوزر پس دادن به این شکل که یه نفر کلا بیاد جای یکی دیگه رو باهاش مخالفم ولی در حد یک فاز یا چند پست کار درستیه

سحر:
    تو بازی نبود ولی وقتی که بود، بد نبود. اشتباهی نداشت چون پست های زیادی نداد. کار خیلی مثبتی هم نکرد. 6. مثل چاوش میشد بهتر ازش استفاده کرد در فرقه.

امین:
    امین با همین بازی و بازی ِ قبلش در فروم یووه، بهترین بازیکن ِ فعلی مافیا س از دید من. از من که قطعا بهتره، بدون تعارف. علاوه بر این، این دو بازی همه پتانسیلش نیست و حتما می تونه بهتر هم بشه. برد و باخت به عوامل زیادی مثل اتفاقات و تصمیم ها و شانس و وقت و شرایط بازی بستگی داره ولی چیزی از این بهترین بودن، کم نمی کنه. مسی هم از همه بهتره ولی لزوما پیروز نمیشه در فاز روز فوق العاده بود و اون تحلیل آخرش، شاید بهترین تحلیلی بود که تو مافیا خوندم. جالب اینکه چیزایی که نوشته، منم می دونستم ولی اصلا نمی تونستم به اون خوبی توضیح بدم که مو لا درزش نره. خیلی دقیق و خیلی منطقی پست میده و تقریبا هیچ ایرادی نمیشه بگیری ازش.

استراتژیش در اعدام تروریست هم به نظرم خوب نبود. فوق العاده بود. هم نحوه بیانش درست بود و هم زمانش. چون همچین استراتژی رو نمیشه در زمان کم مغلوب کرد. به شدت هم بیگناهانه بود. و البته منم اعتقاد ندارم که مغلوبش کردم. خیلی زود مثل اکثر بازیکنا فهمیدم کیوان تروریسته ولی برنامه ای براش نداشتم. منتظر بودم ببینم امین چه کار می کنه. از طرف دیگه احتمال بالای 90% می دادم که شب قبل هادی یا سحر جذب شدن و دنبال اینم بودم. امین رو هم برخلاف چیزی که در تاپیک گفتم، احتمال بالای 80-90 درصد می دادم گناهکار باشه (بیشتر وکیل البته. جادوگر نظرم اول مهدی بود بعد امین. اونم به خاطر جذب چاوش. وگرنه بازیش تیمی نبود اصلا)، منتهی زورم بهش نمی رسید، مخصوصا در اون فاز. بنابراین استراتژی نزدیک شدن رو پیش گرفتم. استراتژی رو خوندم سریع فهمیدم چه نقشه خبیثانه ای کشیده منتهی هچی به ذهنم نمی رسید. عمدا پست های پرت و پلا می دادم که وقت بگذره و بتونم فکر کنم. ایده خاصی هم براش نداشتم حقیقتا و خوش شانس بودیم که بردیم. و البته البته البته رای هادی باعث شد کارشون خراب بشه. بعد از اون رای، هر بازیکنی به جای سحر (خودش، امین یا هر کس دیگه ای) به هر نوعی، هر رایی (حتی به کیوان) می داد، اعدام بود. شاید زودتر رای می داد بهتر بود. ولی بعد از هادی دیگه فرقی نمی کرد. یعنی به نظرم عملا اون رای بود که بازی رو درآورد، نه رای سحر یا بازی پویا.

شب هم که خارق العاده بود. حتی عماد که جذب نشد هم به شدت هدف درستی بود به نظرم. جذب چاوش در حد دوره خودمون که باهم جذبش کردیم نبود ولی عالی بود. نمیشه منکر شد. ضربات اساسی به مافیا رو امین زد در اصل. شب و روز. حالا اینکه وقتش کم بوده و 1 فاز نتونست کامل باشه و برخی لحظات مهم تو بازی نبود یا عدم هماهنگی که با چاوش داشتن و ...، اینا چیزاییه که پیش میاد تو مافیا. باید کاری کنی که پیش نیاد ولی بعضی وقتا نمیشه. نکته منفی هست ولی چیزی از بازی ِ امین به عنوان جادوگر کم نمی کنه. و اگه قرار باشه از نمره ش هم به این دلیل کم بشه، چیزای مثبت دیگه ای که تو بازیش بوده اونو جبران می کنه. منتهی لحن بازیش بیگناهانه نبود. ابتدای بازی این درسته، چون اصلا نباید بیگناه باشی. باید حد وسط باشی. ولی در ادامه باید به این سمت بری. امین داشت ادای بیگناها رو در میاورد. یعنی منطقی هیچ مشکلی نداشت پست هاش، ولی چون خودش باور نکرده بود، بیگناهه همچین حسی هم منتقل نمیشد. البته با دلیل نمیشد اعدامش کرد. الکی میشد ولی. به همین دلیل 10 نمیدم بهش و 9 یا 9.5 می تونه نمره مناسب تری باشه. بهترین بازیش احتمالا بازی بعدیشه، ولی تا اینجا، این دور بهترین بازیش بوده.

---------------------------------------
    بازی خودمم یه چیزایی مابین توضیحاتی که برای بقیه بچه ها دادم گفتم، ولی به عنوان تکمیل:
    اول اینکه برخلاف اونی که به سید گفتم، اصلا دوست نداشتم بمیرم تو بازی جوری پست دادم و وانمود کردم که ضد ضربه هستم (وکیل هم به نظر می رسید البته). چند بار تلویحا گفتم فردا با فلانی کار دارم و ...، که انگار از دستم در رفته. به نظرم تاثیرگذار بود در اهداف. در واقع اگر در شب به هر شکلی می مردم، شکست بود. هرچند ممکن بود همون باعث برد و نجات بیگناه بشه ولی هدف نبود دور قبلی که رویین تن بودم، قرار بود آخرین بازیم باشه ولی خوب بازی نکردم و پایان مناسبی نبود. به سبک زیدان به تیم ملی برگشتیم دوباره این بازی می تونه پایان مناسبی باشه. هرچند در ادامه ممکنه به سبک کاپلو عمل کنم و به برخی پیشنهادات بی شرمانه پاسخ مثبت بدم ولی نقطه پایان از دید خودم همین فردی هست. گاد بودن خیلی لذت بخش تره انصافا. کوفتت بشه سید

اون خراب کردن رویین تنه خیلی رو این بازیم تاثیرگذار بود. (یه تبریک مجدد هم به مافیای اون دوره، متین و رامتین و عرفان بگم که ارزش کارشون الان بیشتر مشخص میشه) استرس اون دور رو هم نداشتم. سعی کردم ضد ضربه جلوه کنم و با برخی بازیکن ها که می دونستم زورم نمی رسه درگیر نشم و صرفا جواب بدم که به اعتماد متقابلی به وجود بیاد. حداقلش این بود که شب تیری چیزی نزنن یا در فازهای اول رای ندن بهم. ولی خب برنامه هایی برای فازهای پایانی داشتم که نمی دونم در صورت لزوم اجرا می شد یا نه. اینو می دونم که حذف 2 نفر از 3 گناهکار اصلی (مهدی، رامتین و امین) هم تقریبا غیر ممکن بود و به شانس زیادی نیاز داشتیم. نقش متین هم در پیروزی از من مهم تر بود، با اینکه فاز اعدام تروریست نبود. در واقع متین بدون پویا می تونست برنده بازی باشه که البته کار خیلی خیلی سختی بود. ولی پویا بدون متین نمی تونست. اون فاز اگه بود شاید کار خراب میشد البته چون من می خواستم رو جذبی فرقه تمرکز کنم که تو اولویت زیادی بود برام. امین حس می کردم وکیله بیشتر و اولا نمی تونم استراتژیشو رو خودش برگردونم الکی، ثانیا اگرم اعدام میشد، منو میزد. حس کردم تا جایی که برد مسجل نشده باید تو بازی بمونم.

تو نقش های بی گناهی که بازی کردم این از همه بهتر بوده. با گناهکاری ها مقایسه سخته. چون به نظرم بیگناه بازی کردن سخت تره، چون چیزی نمی دونی و هر آن ممکنه بلایی نازل بشه. گناهکاری راحت تره بازی کردنش. منتهی برد تو گناهکاری سخت تره. چون حق اشتباهت کمتره. بیگناه باشی و اشتباه کنی، احتمال اینکه تیمت ببره هنوز وجود داره. با این حال به نظرم ازون دوری که جادوگر بودم بهتر بود این بازی. سطح این دور هم بالاتر بود واقعا. اونجا در شب نیاز بود 100% توانتو بذاری، ولی در روز یه استراتژی خوب جواب می داد و به تلاش عجیب غریب نیاز نبود. اینجا در روز 100% توانم بود و بهتر از این نمی تونستم بازی کنم. دوری که چموش بودم هم اینجوری بود. درسته بازی الکی بود (درود بر روح سید) ولی بعد از اون سوتی اول بازی و اینکه چندین گناهکار و بیگناه حملات ناجوانمردانه ای ترتیب دادن واقعا عذاب کشیدم و باید 100% تلاشمو انجام می دادم. این دو دور فدایی و چموش سخت تر از بقیه ادوار بود برام و تهش واقعا خسته بودم

یه چیز دیگه م که بچه ها گفتن و حس می کنم باید توضیح بدم، همون بحث لحن هست. نمیشه اون قاطعیت و تهاجم رو نداشت، بعد یهو به یکی بگی اگه رای ندی میگم همه بهت رای بدن به خودت رای میده حتی میخوام پا رو فراتر بذارم و بگم که اواتار هم مهمه تو این مسائل. اون پست با اواتار فعلی احتمال زیاد درست در نمیومد این صرفا بچه خوبیه ولی جذبه لازمو نداره جذبه فردی خیلی مهم بود. تو داستان حتی این همه تو داستان بیاد به فدایی نمی خوره
    لحن بازی خیلی مهمه در مافیا و بیشترین تاثیر رو هم تو ناخودآگاه میذاره. من وقتی پست های مهم افراد رو می خونم، خودم رو میذارم جای نویسنده پست و سعی می کنم با لحن اون بخونم و از این طریق و با حس، بفهمم که بیشتر به گناهکار می خوره یا بیگناه. خطا هم داره طبیعتا ولی بازدهیش زیاده. این کارو انجام بدید ادوار بعدی تو پست های خودم هم سعی می کنم جوری بنویسم که اون حسی که میخوام منتقل بشه. حسی که این دور می خواستم منتقل بشه، بیگناه ضد ضربه/وکیل بود. وکیل نبودن رو هم نمیشد اثبات کرد مگر در اون فاز خاص.

دور خیلی خوبی بود. مرسی از همه. چقدر حرف زدم

11 کاربر پست Pouya عزیز را پسندیده اند .

Pouya آنلاین نیست.

19. تازه کار

پسندیده
    40
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-23-2016, 02:33 PM #19
    اقا اومدن تهدید کردن این چه وضعه گفتن تحلیل نکنی سرویسی

پویا 15
    پویا تا قبل حرکت سحر . نمرش 7 یا 8 بود بعد حرکت سحر نمرش میشه 15 از 10 فوق العاده بود جدی یعنی به خودشم گفتم بهترین بود بازیو دست گرفت همه رو ناک اوت کرد دمش گرم خوش موقع هم اینکارو انجام داد
    من نبودم بازی دست گرفتن نداریم

متین 9.5
    به خودم 9 میدم اهل فروتنی اینام نیستم جدی ارشو جدی خیلی خوب فهمیدم دهنش سرویس گادفادر بود ولی یکم از نظر خودم تو تحلیل داستان گیج میزدم سر درگیری عماد هرچند مقصر 99 درصد عماد بود ولی خوب میتونستم ادامه ندم
    یک شانسیم که اوردم سر اون حرکت اخر پویا نبودم ولی نمرم میشد 5

ستاره 8.5
    3 یا 4بار با ستاره بازی کردم . بهترین بازی بود که ازش دیدم یاد دوری که با تیر زدمت بخیر فقط هی گیر داده بود به من و پویا جفتمونم بیگناه بودیم ولی خیلی خوب بازی کرد به سید گفتم قبل فاز اخر ستاره عالی بود البته مغزش در همین حد میکشه دیگه
    انتظار بیشتری دیگه ازش نمیره

عماد 4 7.5
    عماد خوب بود عالی نبود بی نقش یا فدایی بود عالی بود ولی هدفهاش تو شب احسنت داشت سر همین نمره بالایی میگیره میدونستم بیگناهه ولی افتضاح جواب میداد

عماد درگن 2
    کلا کسی که تو بازی نباشه حال نمیده نمره پایینش صرفا برای اینه البته میتونه n/a بگیره

رضا 8
    رضا بهش 8 میدم همین رضا باعث شد ارش لو بره دمش گرم بیشتر تو بازی بود مچ همه رو میگرفت

محمد فلورین 2
    اینم همون 2 میدم البته n/a بیشتر ولی پست های تحلیلیش تو فاز های اخرو خیلی دوست داشتم

سحر -
    اینا دیگه واقعا n/a میدم اصلا نبود تو بازی

هادی -
    n/a

محمد چاووش 1
    1 میگیره بدترین بازیکن زمین با اختلاف هم خودش مرد هم امینو لو داد خاک تو سرش کی اینا جذب میکنه اخه

فرامرز -
    n/a

ال امین 8.5

امین عالی بود هرچند بهش باید 0.5 بدم 8 نمره فقط به خاطر جذب ممد باید ازش کم بشه ولی حالا ارفاق میکنیم جدا عالی بود عمادش جذب میشد بدون شک برنده میشدن تو شب این امین فوق العادس باهوش عالی پست های روزش هم فوق العاده هیچی ازش سر در نمیاریم به سید هم گفتم امینو اصلا نمیتونم حدس بزنم چیه تا ممد مشخص شد فهمیدم ممدو جذب نمیکرد نمرش 10 بود ناموسا

ترسا 8
    ترسا اولش خیلی کم تو بازی بود ولی بعدش با جو اشنا شد خوب پست میداد از نظر من . یکم ترس تو پست هاش موج میزد مخصوصا توی رای دادنش ولی در کل بازهم نمیشد فهمید فرقس . به نظر من خوب بازی کرد . تازه جای 239892739 نفر هم انگار بازی کرده خیلی سخته حقیقتا

آرش 6.5
    شاید بشه گفت حرکتش تمیز بود ولی نبود جدی (چی گفتم ) انصاف زود از قابلیت خیاط استفاده کردن به سید گفتم 5 درصد احتمال میدادم مافیا خر باشه تا فاز 3 از قابلیت خیاط استفاده کنه ارش شنیده بودم بازیش خوبه
    انتظار بیشتر داشتم جدی

امین کاوانی 3
    خاک تو سرش همیشه نیستش همیشه عقبه تر زده کلا همین 3 هم از سرش زیاده
    پ.ن : لباسو فردا میفرستم

کیوان 8
    کیوان به عنوان تروریست خیلی خوب بود جدی اگه یاراش (کاوانی ) درست بازی میکردن عالی بود جدی هم دیر اعدام میشد . همه یکیو با خودش میکشید . به نظر من خیلی خوب بود با توجه به نقشش .

عرفان 5
    عرفانو جدی اصلا نمیشناختمش واقعا فکر کردم کار داره نیستش ولی بچه ها میگن گناهکار میشه اینجوری میشه

رامتین 8.5
    در شب نمرش 20 از 10 در روز 7.5 من چون باهاش خیلی بازی کردم حس کردم استیل گناهکاری داره پست هاش ولی واقعا نمیشد اثبات کرد صرفا حسی بود نمیمرد تو شب . دهنمون سرویس بود
    خیلی خوب بود هدف هاش تو شب از عالی هم عالی تر بود

مهدی 7
    مهدی خوب بود بد نبود ولی عالی هم نبود هرچند میگه انرژی نزاشتم

گاد 10
    عالییییییییی یک کمک به من کرد نمیکرد بازی به فنا میرفت نمرش 10 بزار ببینم ایراد میتونم ازش بگیرم نه حقیقتا

نمره ها صرفا به خاطر فحش گذاشتن پویاست و ارزش خاصی ندارد

پ.ن : این حجم از بی سابقس
    پ.ن 2 : اقا داشتم فکر میکردم . جدی هیچ بیگناهی اعدام نشد چقدر خوب بازی کردیم دمه همه بیگناها گرم نمره خودمم ویرایش میکنم الان 9.5 حقمه جدی

6 کاربر پست M A T I N عزیز را پسندیده اند .

M A T I N آنلاین نیست.

20. کارآموز مافیا

پسندیده
    26
    مورد پسند : 27 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-23-2016, 02:55 PM #20
    اینو دیروز خواستم ویرایش کنم یادم رفت
    بهترین نمایش بیگناها تو یه بازی بود که دیدم. هیچ بیگناهی اعدام نشد و اکثر گناهکارا هم در فاز روز مردن.

4 کاربر پست Pouya عزیز را پسندیده اند .

Pouya آنلاین نیست.