alt
صفحه 48 از 48 نخستنخست ... 384445464748
نمایش نتایج: از 941 به 956 از 956

موضوع: The Avengers | دومین دوره مافیا

1. Iron Man

Guest

09-28-2016, 07:52 PM #941
    @ کت وومن

خراب کردی داداش خراب کردی!! اینقدر الکی دست و پا نزن! فقط یه نگاهی به اعمال هدف دار کت در بازی بندازید:

1. درست کردن بحث الکی و بی نتیجه با انتمن صرفا برای گذروندن وقت بازی و حواس پرتی بی گناها، یادونه اون موقع چقدر گفتم این دعوای ساختگی و مسخره چقدر مشخصه که سیاه بازیه و فقط جنبه وقت تلف کردن داره؟ یادونه وقتی گفتم یا بی خیال این بحث مسخره میشید یا به عنوان گزینه اعدام بتون شک میکنم این بحث رو تموم کردن و کامل زوم کردن رو سوپرمن و کاپیتان؟؟؟؟ خیلی مهمه ها!! خیلی مهمه!!

2. رای های اعدام فقط در راستای اعدام نشدن سوپرمن!!! من هیچجوری تو هیچ جام نمیگنجه که طرف آخرای فاز اومده فقط بخاطر این که یکم شک داشته و حواسش هم پرت بوده رای به اعدام یه نفر دیگه داده که تا یه ربع پیش بحث اصلا درباره اون نبود و با رای به اعدام دو نفر دیگه از جمله اسپایدرمن اعدام شده! و چقدر جالب که این گناهکارا مطمئن بودن از نقش بی گناهی جوکر که اینقدر سریع رای ها رو برگردوندن ولی از شانس بدشون جوکر رویین تن بود. یعنی تو همون مدت کوتاه خیلی سریع به این نتیجه رسیده که به حرف انتمن و اسپایدرمن (که جفتشون گناهکارن!!!) گوش کنه و کلا بی خیال این که چه اتفاقاتی افتاده بشه و فقط رای بده!!

3. دقیقا همون عملی که سوپرمن دیشب به من میگفت و کاملا هم در ثابت کردنش ناموفق بود! کت هر کاری کرد که اعتماد چند نفر خاص رو جلب کنه و یکی از نمونه های بارزش هم اسپایدرمن بود، چون میدونست با این عملکردی که تا اینجای بازی داشته کار براش خیلی سخته مگه این که طرفدار پیدا کنه بعدا هم میزنه اسپایدر رو میکشه که بقیه مثلا ببینن اسپایدر بی گناه بوده بهش ایمان بیارن! ولی بازم اشتباه کرد!!

اتهامات خیلی روشن و واضح هستن!!

2. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 319 بار در 117 پست
    09-28-2016, 08:17 PM #942
    کت وومن اعدام میشه (خودش گفت دفاعی نداره )

بیگناه و شیخ بود

مافیا برنده میشه

بت من (سحر) و ایرمن (رضا) بودن .

نقش ها و اینارو میزارم فردا احتمالا . الان باید برم بیرون .

برای کسانی که قوانینو نخوندن .

فاز روز حتی المقدور تمدید نمی شود مگر با صلاحدید گاد. فقط در شرایطی زودتر بسته می شود که خودِ فرد اعدام شونده اعلام کند دیگر دفاعی ندارد.

God آنلاین نیست.

3. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    09-28-2016, 08:26 PM #943
    بدترین پایان تاریخ مافیا حیف وقت که برای این دور گذاشتم
    متین شاهکار کرد با این گاد بودنش افتضاح بود
    به من میگه برو بخواب کسی نیست بعد با کلی بدبختی خودمو زود رسوندم که برسم امروز به بازی
    دیگه هیچوفت شرکت نخواهم کرد
    Superman آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    09-28-2016, 08:29 PM #944
    بدترین پایان تاریخ مافیا حیف وقت که برای این دور گذاشتم
    متین شاهکار کرد با این گاد بودنش افتضاح بود
    به من میگه برو بخواب کسی نیست بعد با کلی بدبختی خودمو زود رسوندم که برسم امروز به بازی
    دیگه هیچوفت شرکت نخواهم کرد
    به سلامت .
    بهترین کار میکنی دیگه شرکت نمیکنی . کسیم ازت نمیخواد دیگه شرکت کنی .
    فاز تا 1 ادامه شد مگر کسی که اعدام میشه بگه دفاعی ندارم .و خود کت وومن (ارش) پیام داد بهم که دفاعی ندارم و تمومش کن بره .
    وقتی قوانین بازیو نمیخونی به من چه . قوانین که از روز اول تو پست اول اومده . و وقتی تاکید میکنم قوانین بازیو بخونی برای همچین موقعی هست .

کاربر مقابل پست God عزیز را پسندیده است:

God آنلاین نیست.

5. Ant Man

Guest

09-28-2016, 08:46 PM #945
    تبریک میگم به مافیااا

عالی بازی کردن

ایده لباس دادن به اسپایدر عالی بود
    و همینطور اعدام هالک

خدایی شب فوق العاده بودن مافیا

ولی روز سایه بازی کردین، سر همین نمرتون میاد پایین خخخ

کاربر مقابل پست Ant Man عزیز را پسندیده است:

6. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    09-28-2016, 08:48 PM #946
    فقط یوزر فیک هارو بنویسم به درخواست دوستان

Iron Man
    رضا
    Captian America
    فری
    Thur
    محمد
    Hulk
    رامین
    Ant Man
    ندا
    Spider Man
    پژمان
    Batman
    سحر
    Joker
    ترسا
    Superman
    کیوان
    Flash
    دوست فری
    Cat woman
    ارش

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

7. تازه کار

پسندیده
    16
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست
    09-28-2016, 09:13 PM #947
    سلام بر و بچ سوپرهیرو و متین گاد عزیز.

اول تشکر کنم از متین عزیز که زحمت گاد این دوره رو قبول کرد به نظرم فوق العاده بود. همین که نقش های جدید معرفی کرد و قوانین رو کمی دستکاری کرد و یا فرم داستان نوشتنو عوض کرد کار فوق العاده ای بود به نظرم. هر چند توی بازی هی بهش فحش می دادم ولی انصافاً از این پیچیدگی لذت می بردم.

تبریک به سحر و رضا که مافیا بودن و خوب بازی کردن و به نظرم شایسته برد هم بودن. هدف های شبشون خیلی خوب بود. ولی به نظرم خیلی در سایه بازی کردن، بتمن که نه (هیچ ذهنیتی نسبت بهش نداشتم) ولی من اگه تو بازی میموندم با آیرن من قرار بود یه سری بحث ها انجام بدم. شاید می شد از توی پست هاش و جوابیه هاش بهش شک کنم. ایده ی کشتن اسپایدر هم جالب بود به نظرم و همین کارشون شایسته تقدیره.

من سیاه پوست آبودانیه بودم و یکی از بدشانس ترین بازیکن میدون
    اون شب کذایی جادوگر منو جذب کرد و بعد کشته شدم، شیخ (آرش) از من حمایت کرده بود. ساقی (پژمان) هم شیخ رو مست کرده بود و من مورد حفاظت قرار نگرفتم. هم جذب شدم و هم کشته
    خیلی وقتا فکر می کنم یکی از بدشانس ترین بازیکن ها توی مافیا هستم اون از دور پیش توی اون همه بازیکن منو شب اول زدن و این دور هم .

به نظرم بی گناهان این دور از جمله خودم خوب نبودیم (به استثنای کت وومن که به نظرم خیلی خوب بود). من همون روز احتمال به بی گناهی هر دو بازیکن کاپیتان و سوپرمن دادم و سر همین رایم رو به بازیکن دیگه ای که مورد شکم قرار بود دادم. می خواستم فرداش به دعوای این دو تا و شروع بحث ها و آیرن من برسم. فردای اون روز که فکر کردم کار اشتباهی کردم. متین هم بهم گفت. دلیلش هم این بود که من ضدضربه نبودم و نباید کار رو به روز دیگه موکول می کردم. البته همین میشه تجربه برام

ستاره هم به نظرم بهترین بازیکن بازی بود . اینکه سردم دار اعدام دو تا بی گناه بود و اینکه نذاشت سوپرمن اعدام بشه شایستگی های ستاره رو اثبات می کنه.
    البته توی گروه هم با هم بحث می کردیم اون شبی که اعدام شد باید رای رو به سمت اعدام کت وومن می برد که آدرنالین بالای آدم توی اون لحظات و استرس بازی راه های چاره رو بر آدم می بنده
    هر چند اول همون روز پلن ریخته بود و مصمم بود که کت رو اعدام کنه

ستاره به نظرم پیشرفتش مثل لیلا حاتمیه که توی بازیگری به تدریح به سمت نبوغ حرکت کرد و کامل شد. واقعا بازیش نبوغ پیدا کرده و هی داره بهتر میشه.. نه اینکه به خاطر این که این دور باهاش بودم، دور قبل رو هم یادتون بیاد که سامورایی بود. تنها کاری که این دور نکرد این بود که کت رو اعدام نکرد که کلاً این پلن رو اون شب همه فراموش کردیم. قرار بود یه چیزی بشه چیز دیگه ای شد
    The God of Thunder

کاربر مقابل پست Thor عزیز را پسندیده است:

Thor آنلاین نیست.

8. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 8 بار در 5 پست
    09-28-2016, 09:16 PM #948
    من فقط تبريك ميگم به كاپيتان .

حتي يه رهگذر هم از اينجا عبور ميكرد متوجه ميشد من بيگناهم و لباس داشتم .

ديشب كه با لباش فرقه ترور شدم خوشحال شدم . گفتم برنده شديم . چون فكر كردم هيچ جوره امكان نداره كسي قبول كنه من فرقه بودم .

ديگه كم مونده بود با فونت درشت و قرمز بنويسم بابا من ساقي ام كت وومن شيخ

انصافا خسته نباشي كاپيتان

کاربر مقابل پست Spiderman عزیز را پسندیده است:

Spiderman آنلاین نیست.

9. Ant Man

Guest

09-28-2016, 09:22 PM #949
    بعد از تبریک به مافیا
    من ستاره بودم جادوگر با دو سهمیه

من یه تشکر ویژه کنم از متین
    فوق العاده بود این دور، خیلی خوش گذشت خدایی
    بمن نقش جادوگرو داد کلی ذوق کردم، بهش میگفتم شوخی میکنی نقش واقعیمو بگو میگفت بابا میگم جادوگری
    خیلی خوب نقشم دوسش داشتم
    داستانم اوایل طنزشو خوب جلو برد ولی به مرور کم شد... قزوین عالی بود
    ممنون که این دور خوبو برامون رقم زدی

میرسیم به فرقه
    محمدو تا جذب کردم مرد ینی مافیام همون شب زد از شانس من خخخ... ولی با این حال که مرده بود بازیو رها نکرد... تا آخرش موندو بمن خیلی کمک کرد توی تحلیلا و پیدا کردن نقشا و اینا.... تا لحظه آخرم امید به برد داشت من بهش میگفتم به درک ول کن بذا ببازیم باز سعی میکرد مثل این مربیای کنار زمین فوتبال روحیه بده گل دقیقه نودی بزنیم....

درکل خیلی خوش گذشت این چند روز
    ممنون از همگی که بودین

3 کاربر پست Ant Man عزیز را پسندیده اند .

10. Catwoman

Guest

09-28-2016, 10:12 PM #950
    تبریک به مافیا. واقعا شایسته ی برد بودن خصوصا توی شب که عالی بودن. توی روز یک کم توی سایه و اینا بودن فقط. ولی کلن مستحق بودن.

یه عذرخواهی هم باید از ترسا و فرامرز بکنم به خاطر افتضاح بازی کردنم توی اون فاز کذایی

از هدفام توی شب راضی ام فقط. اون شبی که ثور هم مرد و هم جذب شد، من سیوش کرده بودم، ولی ساقی مستم کرد
    البته حق میدم به ساقی خودمم بودم همین کارو میکردم. چون فرض کن یه شب یکیو مست کنی اون شب کسی نمیره، خب اون احتمال وجود داره که اون گادفادر باشه و خب طبیعیه که یه فاز دیگه هم مستش کنی

اون شب 4 هم این احتمال رو دادم که مافیا سه نفر باشه و یه تیر بزنه و ببره، به خاطر همین اسپایدر و کاپیتان رو سیو کردم. اگه گذاشته بودم شب بعد الان خیلی نتیجه بازی فرق میکرد

توی روز اول و آخرش خوب بودم وسطش گند زدم

حالا بیشتر صحبت میکنیم.

متین هم عالی بود. خیلی کمک میکرد به همه و واقعا دلسوز بود برای بازی بالانس و اینام خوب بود. خسته نباشی.

ستاره هم خوب بود ولی من از همون اول فهمیده بودم گناهکاره بخدا ولی دلیل کافی برای اتهام زدن درست حسابی نداشتم

کلن یکی از دلایل بدبازی کردنم توی یه مقاطعی تمرکز نداشتن بود. خیلی درگیر ثبت نام و خوابگاه و اینا بودم. ببخشید دیگه .

- - - Updated - - -

ولی همون طور که فهمیدید (به جز فرامرز که نفهمید ) من و ساقی یعنی اسپایدر هم دیگه رو پیدا کردیم.
    شما فرض کن شبی که ثور رو سیو کردم مرد
    و فقط ساقی میتونست منو مست کرده باشه حالت دیگه ای نداشت.
    اینو خیلی ریز و حرفه ای و طوری گفتم که فقط ساقی بفهمه. و ساقی هم فهمید
    دوست داشتم اون حرکتمو

3 کاربر پست Catwoman عزیز را پسندیده اند .

11. Catwoman

Guest

09-28-2016, 11:00 PM #951
    اها یه چیز دیگه. اون شبی که سوپرمن جذب شد هم من سیوش کرده بودم ولی ساقی مستم کرده بود

3 کاربر پست Catwoman عزیز را پسندیده اند .

12. مافیایی

پسندیده
    8
    مورد پسند : 32 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-28-2016, 11:01 PM #952
    منم اومدممم
    عاقا این دور عاااالی بود *---*
    بیسته بیست
    اصن از اولش عالی شرو شد یوزرم ک جوکر نقشم ک رویین تن *---*
    این دور سعی کردم همه ی تلاشمو واسه بیگناها بکنم سعی کردم برعکس همیشم از سایه در بیام و یه حرکتی بزنم ک ب نفع بیگناها بشه ولی خب اونقدرا خوب نبودم ک بتونم کمکی کمم
    فدای سرم=|
    خداروشکر فاز شبم نداشتم انگار ی بار سنگینو از رو مغزم برداشته بودن:/

اول بگم راجبه گاد...
    ک عالی بود
    معرکه...بهترین گاد بود*---*
    نقشا عالی قانونا عالی دور عالی پند و اندرزاش عالی ... فقد یذره مغزش خوب کار نمیکنه ک حالا عب نداره خدادادیه
    من دورای بعد احتمالن هستم ولی اگه متین گاد شه صد در صد هستم... باشد ک بالاخره بتونم اعدامش کنم با اون نقشای فضاییش=|

مافیا خیلی خوب بودن... البته از همون فاز روز دوم سوم من فهمیده بودم ایرن من بیگناه نیست ولی خب*... نشد ک بهش گیر بدم بیشتر درگیر اعدام کردن سوپرمن بودم
    ولی بازم خوب بازی کردن ..یجورایی پفیلا گرفته بودن دستشون میخوردنو چند فاز اول ب کشت و کشتاری ک ما راه انداخته بودیم نگا میکردن:/
    البته خیلی ریز عمل کردن ... یجورایی هالکو سحر کشت دونفر :ه من...
    تبریک میگم برده تونو

شبی ک مردم متین بم گفت انت فرقه س و کاپی و کت و عنکبوت بیگناهن... اصلن بهم شوک وارد شد
    تا چند دقیقه قبل اعدامم عجیب حس میکردم انت بیگناهه... وقتی دیدم بهم شرو کردن رای دادن یجورایی انگار از بلندی افتادم... حس ی احمقو داشتم:/... هی با خودم میگفتم چجوری تو ب این اعتماد کردب؟ چجوری نفهمیدی این گناهکاره؟
    بعد ک نقش بقیه روهم متین بم گفت اصلا حس بدی ک داشتم قابل توصیف نیس=|
    ی دو دوتا چارتا کردم دیدم بتمن مافیاس اصلن کمرم شکست زیر بار این حقیقت

ارش خیلی خوب بود...جدن میگم... فاز شباش ک عالی..پژمانم ک پیدا مرده بود و تو فاز روزم جز یکی دوتا انتحاب اشتباه خوب بود...
    هرچیم خودش میگه چرته

پژمانم خوب بود...اشتباه کرد وقتی فاز سوم ب کاپیتان رای داد...بهش شک کرده بودم در عین حال هی میگفتم این شبیه گناهکارا نیس:/
    ولی خوب بود...ارشو پیدا کرده بود و کلیم تلاش کرد واسه برد بیگناها
    فرامرز : ))) ... من ب این بشر از ده بیست میدم =| ... با اینکه فاز بعده مرگم میخاستم بزنم تو سرش ک گیر داده بود ب ارش ولی جدن این دو فاز از اعدام در رفت!!
    مرسی ک انقدر سعیتو کردی ک الکی نمیری و ب ضرر بی گناها چیزی تموم نشه... هرچند ک نشد ولی همینکه همه ی تلاشتو کردی ب نظره من بسه

میرسیم ب ستاره
    خودش میدونه چقد از دستش عصبیم=|
    ولی خیلی خوب بود*... پیشرفتش عالیه من فک کنم یکم دگ بگذره بالاخره ب ارزوی قلبیش میرسه و میتونه پویا رو اعدام کنه

محمدم ک ثور بود *-*... یجورایی زود مرد ولی اونم خوب بود .. منو یکم مشکوک کرده بود با بعضی حرفاش و کاراش ک اینم اشتباه من بود ک انقد مشکوکانه حرفاشو میخوندم...

دوس داشتم ک ببریم و خیلیم دلم میخواست ک برعکس خانم راجرزم این بار ی بیگناه بهتر باشم ولی خب نشد ک بشه...
    ما بی گناها همه یکم ب اندازه خودمون گندو زدیم و اشتبا کردیم ..اشتباهای کوچیکمون روهم جمع شد باعث شد نتونیم ببریم
    ولی قلبا من دلم میخواست بتمن بازیو ببره..نمیدونم چرا ولی از همون پستای اولش بهم این حسو میداد ک قراره ببره و واقعنم برد...
    رضام ک خیلی تمیز بازی میکرد تو سایه بود ولی ب نظره من خیلی گود بود ...
    تبریک دوباره ب این دونفر و تچکر دوباره از متین ک این دورو راه انداخت...چرت بود یذره ولی خب از متین بیشترم انتظار نداشتم = )) : eshgh:
    غلط املاییو و ستاره های وسط حرفا و شکلکای اشتباهم حال ندارم چک کنم:/
    سید با این سایتت-.-

4 کاربر پست Tss_huni عزیز را پسندیده اند .

Tss_huni آنلاین نیست.

13. Iron Man

Guest

09-29-2016, 12:24 AM #953
    خب منم یه صحبتی داشته باشه درباره این دور

اول از هم از متین تشکر میکنم که واقعا گاد خیلی خوبی بود. دمش گرم هم سعی کرد یه سبک جدید از بازی رو پیاده کنه با نقش های جدیدتر هم داستان رو متحول کرد هم همراه با بقیه بازیکنا موقع بازی میومد صحبت میکرد کلا خیلی وقت گذاشت و ازش تشکر میکنم که این دور رو برگذار کرد، دستت درد نکنه متین!

اول درباره خودمون بگم من اولین بار بود که بازی رو به عنوان گناهکار تو یه گروه شروع میکردم! قبلا فقط یه بار بی گناه بودم که فرقه جذبم کرد یه بار هم قاتل بودم بخاطر همین هم خیلی همش میترسیدم که خراب کنم اصلا نمیدونستم به عنوان یه گناهکار عضو گروه چطوری باید بازی رو شروع کنم و چیکار باید بکنم. خودم هم دلم نمیخواست تو سایه باشم و فاز سوم اگه اشتباه نکنم خیلی هم سعی کردم که بیام وسط اول بازی هم به سحر گفتم میخوام وسط باشم ولی نشد همش میترسیدم گند کاری کنم! آدم هم گروهی وقتی داشته باشه خیلی محتاط تر میشه، حداقل من که اینطوری بودم و اصلا شجاعت وقتی که بی گناه هستم رو نداشتم از این رو من تو گروه بیشتر نقش سیاهی لشکر داشتم به جاش سحر واقعا عالی بازی کرد. کاری ندارم که کی بهش شک کرد کی نکرد ولی به نظرم چون تو روز چه تو شب عالی بود. تو روز که اوج کارش به نظرم اون بود که سه چهار ساعت اومده هالک رو اعدام کرد رفت دنبال کار خودش زدن اسپایدرمن با لباس فرقه هم خود سحر مطرح کرد من هی میگفتم نه سحر بیا کت رو بزنیم

من خیاط بودم شب اول همینطوری دورهمی به انتمن لباس دادم که شاید به کت شک کنه گیر بدن بهم شب دوم به هالک لباس دادیم که فکر کنم این لباس دادنه به هالک خیلی کمک کرد به برنده شدنمون و خیلی به درد خورد. شب سوم چون احتمال اعدام خودم بود به خودم لباس پلیس دادم که اگر اعدام شدم با اون پلیس هالک قاطی بشه گیج بشید شب چهارم ایندفعه به سحر بازم لباس پلیس دادیم به همون دلیل شب آخرم که به اسپایدر لباس فرقه دادیم و زدیمش.

از بین بی گناها به نظرم جوکر خیلی خوب داشت بازی میکرد. یعنی اون فاز آخرش خیلی نترس بود و همه اتهامات رو مطرح میکرد و اعدامش به نظرم پرونده بی گناها رو بست همون موقع ثور خوب داشت بازی میکرد! یعنی جوری بود که سحر اومد گفتش ثور رو بزنیم وگرنه کار دستمون میده بعدا! هالک قربانی شد کاپیتان که عشق منه شخصا اسپایدر اصلا نفهمیدم چرا اینقدر از سوپرمن دفاع میکرد! اصلا! به عنوان یه گناهکار هم اصلا درک نکردم چرا اینقدر از سوپرمن دفاع میکنه! وگرنه با کت خوب داشت بازی رو میبرد جلو ولی به نظرم نباید اینقدر به بی گناهی سوپرمن اصرار میکرد. بهتر از همه که قطعا آرش بود! تنها چیزی که باعث میشه نمره 10 رو از این دور نگیره اون رای به اعدام کذایی بود که واقعا هیچ توضیحی نداشت البته دستش درد نکنه به نفع ما شد ولی آرش خیلی خوب بود این دور اگر اون قضیه دانشگاه و اینا هم نبود شاید یه تنه بی گناها رو برنده میکرد.

فرقه نظر خاصی ندارم به نظرم ندا باید بیشتر به آرش گیر میداد و زود تسلیم شد! به عنوان یه کسی که دو فاز نذاشت هم گروهش حذف بشه و دو تا بی گناهم اعدام کرد عالی بود ولی خب قشنگ لو رفت که گناهکاره!

از همه تشکر میکنم که شرکت کردن، بازم یه تشکر ویژه از متین که وقت گذاشت و این دوره رو برگذار کرد

- - - Updated - - -

راستی یه چیزی یادم رفت بگم سحر پیر کرد منو تو این چند روز یعنی من از اول تا آخر فاز دنبالش میدوییدم که کجایی پاشو بیا هی میگفت میام تا 6 میام بعد 6 میومد میگفت تا 9 میام 9 میگفت به این فاز نمیرسم ولی خب اینقدر خوب بازی کرد این رو در نظر نمیگیریم

- - - Updated - - -

بند سوم قبل اون شکلک بهم = بهش

14. تازه کار

پسندیده
    16
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست
    09-29-2016, 12:24 AM #954
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ant Man نمایش پست ها

میرسیم به فرقه
    محمدو تا جذب کردم مرد ینی مافیام همون شب زد از شانس من خخخ... ولی با این حال که مرده بود بازیو رها نکرد... تا آخرش موندو بمن خیلی کمک کرد توی تحلیلا و پیدا کردن نقشا و اینا.... تا لحظه آخرم امید به برد داشت من بهش میگفتم به درک ول کن بذا ببازیم باز سعی میکرد مثل این مربیای کنار زمین فوتبال روحیه بده گل دقیقه نودی بزنیم....
    ستاره احتمالات برد فرقه که بررسی می کردم و گفتم هر احتمالی حتی خیلی ناچیز میتونه اتفاق بیفته مگر اینکه صفر مطلق باشه بعد گفتی که احتمال برد فرقه صفر مطلقه. منم گفتم 0.0001 هست

ولی بعد اینکه ستاره اعدام شد واقعاً احتمال برد فرقه خیلی ناچیز شده بود.

حقیقتش بارقه ای از امید داشتم کیوان بیاد و کاری کنه. آرش تسلیم شد که به نظرم نباید می شد. پست های آخر کاپیتان تقریباً نشون میداد که موضع تندش داره عوض میشه به سمت مواضع بهتر. به نظرم کت باید اصرار بیش تری می کرد. هر چند که کاپیتان هم قضیه شیخ و ساقی رو نگرفته بود.
    The God of Thunder

کاربر مقابل پست Thor عزیز را پسندیده است:

Thor آنلاین نیست.

15. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 8 بار در 5 پست
    09-29-2016, 12:48 AM #955
    @ ایرون .

من اون موقع که گفتم به سوپر من اعتماد دارم واقعا بیگناه بود و هنوز جذب نشده بود .

واقعا هنوز هم نمیفهمم چطوری کاپیتان نمیفهمید که من فرقه نیستم . من انت رو اعدام کزدم . قبلش ثور به من رای داده بود . اصلا هر جور فکر میکردی من نمیتونستم فرقه باشم

من از نظر خودم یه جا اشتباه کردم و همون منجر به شکستمون شد

اونجا که غیر مستقیم از شیخ خاستم که امشب منو حمایت کنه . . باید حدس میزدم که مافیا اون شب منو نزنه و شب بعدش بزنه .

باید حدس میزدم که شما دو نفر هم فهمیدین نقش ما رو و میدونین شیخ از من حمایت میکنه و فردا میزنین منو .

همین اشتباه بزرگ من بود و به نظرم خیلی تو نتیجه تاثیر داشت

- - - Updated - - -

@ ایرون .

من اون موقع که گفتم به سوپر من اعتماد دارم واقعا بیگناه بود و هنوز جذب نشده بود .

واقعا هنوز هم نمیفهمم چطوری کاپیتان نمیفهمید که من فرقه نیستم . من انت رو اعدام کزدم . قبلش ثور به من رای داده بود . اصلا هر جور فکر میکردی من نمیتونستم فرقه باشم

من از نظر خودم یه جا اشتباه کردم و همون منجر به شکستمون شد

اونجا که غیر مستقیم از شیخ خاستم که امشب منو حمایت کنه . . باید حدس میزدم که مافیا اون شب منو نزنه و شب بعدش بزنه .

باید حدس میزدم که شما دو نفر هم فهمیدین نقش ما رو و میدونین شیخ از من حمایت میکنه و فردا میزنین منو .

همین اشتباه بزرگ من بود و به نظرم خیلی تو نتیجه تاثیر داشت
    Spiderman آنلاین نیست.

16. Ant Man

Guest

09-29-2016, 12:56 AM #956
    نقل قول نوشته اصلی توسط Thor نمایش پست ها
    ستاره احتمالات برد فرقه که بررسی می کردم و گفتم هر احتمالی حتی خیلی ناچیز میتونه اتفاق بیفته مگر اینکه صفر مطلق باشه بعد گفتی که احتمال برد فرقه صفر مطلقه. منم گفتم 0.0001 هست

ولی بعد اینکه ستاره اعدام شد واقعاً احتمال برد فرقه خیلی ناچیز شده بود.

حقیقتش بارقه ای از امید داشتم کیوان بیاد و کاری کنه. آرش تسلیم شد که به نظرم نباید می شد. پست های آخر کاپیتان تقریباً نشون میداد که موضع تندش داره عوض میشه به سمت مواضع بهتر. به نظرم کت باید اصرار بیش تری می کرد. هر چند که کاپیتان هم قضیه شیخ و ساقی رو نگرفته بود.
    کلا احتمال برد فرقه شب دوم بعد از جذب به نصف رسید

شب سومم که تورو جذب کردمو همون شبم مردی نصف رسید به دو سوم

بعد اعدامم صفر مطلق بود
    امیدت به یه چیز واهی بود بعد از اعدامم میبردیم شک میکردم به عقل همه

- - - Updated - - -

ویرایش:
    نصف رسید به یک سوم