alt
صفحه 3 از 48 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 956

موضوع: The Avengers | دومین دوره مافیا

1. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 8 بار در 5 پست
    09-24-2016, 11:18 AM #41
    من قوانين رو خوب نخوندم . هر كي بميره نقشش اعلام نميشه ؟
    Spiderman آنلاین نیست.

2. Catwoman

Guest

09-24-2016, 11:23 AM #42
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spiderman نمایش پست ها
    من قوانين رو خوب نخوندم . هر كي بميره نقشش اعلام نميشه ؟
    نه اعلام نمیشه. میتونه وصیت کنه نقششو به راست یا دروغ بگه، اگه هم وصیت نکنه توی داستان به نقشش اشاره میشه که الان مثلا به نقشش اشاره شده توی داستان.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست
    09-24-2016, 11:27 AM #43
    با توجه به اینکه حدود 576 بار سوال شد ازم قوانینو میارم

قانون جدید : وصیت برای هر بازیکنی که کشته شود چه در فاز روز چه در فاز شب وجود دارد . در گفتن وصیت هیچ محدودیتی وجود ندارد . اما اگر وصیت فردی توسط گاد ارسال شود نقش ان فرد گفته نمیشود .

- اتفاقاتی که پس از اتمام فاز شب در داستان بازگو میشوند:

1- قتل یا جذب موفق یا غیر موفق با اعلام غیر صریح نقش مقتول (یا نقش اعلامی خیاط)
    2- حذف هر یک از گروه های گناه کاری
    3- بعضی از اعمال نقش بیگناهان

نقش هرکس بمیره تو شب به صراحت گفته نمیشه . تو داستان میاد . مگر وصیت کنه . که کاملا مشخصه اگر وصیت کنه الان وصیت نکرده

البته کسی که اعدام بشه به صراحت نقشش گفته میشه . مگر وصیت کنه با تشکر

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

4. Catwoman

Guest

09-24-2016, 12:27 PM #44
    خب فلش جان بیا وصیت کن بگو چی بودی عمویی

5. Batman

Guest

09-24-2016, 01:31 PM #45
    من كلا گيج شدم خب اول ميگين وصيت نكنه تو داستان شب اشاره ميشه و الان شده ، خب كجا اشاره شده به نقشش تو داستان؟اگه شده پس چرا ميكين وصيت بنويسه
    بعد هر شخص تا قبل مرگش فرصت وصيت دادن داره ديكه ؟؟؟فلش ك مرد و وصيتم نداده كه خب |||||

6. Catwoman

Guest

09-24-2016, 03:10 PM #46
    آقا جان، خفاش عزیزم، الان توی داستان به نقش فلش اشاره شده، پس دیگه وصیتی در کار نیست. وصیت هم وقتی کسی بمیره وصیت میکنه، قبلش که نمیدونسته میمیره که بخواد وصیت کنه.

الان به نظر شما نقش فلش چی بوده؟
    وسایلشو گشتن رفتن دیدن داشته فیلم 007 رو میده کازینو رویال جلل خالق
    شاید بشه گفت پلیس، گارسیا، کلانتر، جاسوس بوده
    جاسوس شاید

7. Captain America

Guest

09-24-2016, 03:12 PM #47
    من دوباره داستان رو خوندم و نتیجه گرفتم که فلش جاسوس بوده. چون داشته جیمز باند میدیده جیمز باند هم که جاسوس بوده همین به ذهنم رسید

8. تازه کار

پسندیده
    0
    09-24-2016, 04:05 PM #48
    کازینو رویال چی بود ؟
    Spiderman آنلاین نیست.

9. Captain America

Guest

09-24-2016, 04:30 PM #49
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spiderman نمایش پست ها
    کازینو رویال چی بود ؟
    اسم فیلم جیمز باند واسه سال 2006 کازینو رویال بود. این قسمتش بعید میدونم به نقشش مربوط باشه.

10. تازه کار

پسندیده
    16
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست
    09-24-2016, 04:42 PM #50
    سلام

یعنی متین استعداد این رو داره که وارد حوزه ی سورئالیسم و یا حوزه ی تخیلی فانتزی سینما بشه

نقش داستان که به صراحت گفته نمیشه باید بگردیم ببینیم چی توی مخیله ی متین بوده . کت وومن و کاپیتان گفتن که فلش به نظر جاسوس بوده باشه. بله اگر به شخصیت وجودی جیمز باند نگاه کنیم جاسوس هست. اما چرا به کازینو رویال اشاره کرده ؟ چرا مثلا نگفته فیلم "ذره ای آرامش" یا مثلا "اسپکتر" . من تا جایی که از فیلم یادمه کازینو رویال قسمت اعظمی از فیلمش مربوط به بازی ورق (پوکر ؟!) و شرط بندی و این چیزا بود. آیا این مثلا میتونه به نقش های داستان ربط پیدا کنه یا نه. اگر نه که پس "جاسوس" محتمل ترین نقش برای فلش هست.

الان به چیزی که کاپیتان آمریکا گفت فکر کردم. در صورتی که گارسیا و پلیس بهشون گفته نشه نقش اصلیشون چیه، چطور میتونن به هدف هایی که می فرستن و گاد بهشون میگه اعتماد کنن؟ اینام ساخته پرداخته ذهن پیچیده متین هستن.
    The God of Thunder
    Thor آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    16
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست
    09-24-2016, 05:01 PM #51
    تو این مرحله اصلاً نمی خوام اتهام جدی به کسی بزنم. نمی خوام فعلاً جوی هم روی کسی بندازم که بعد ازش سوءاستفاده بشه. یک مسأله دیروز برای من کمی (شاید کم تر از 10 درصد ) عجیب بود و من حقیقتش کمی کنجکاو شدم به این موضوع. می خواستم ببینم افرادی بودن که بهش توجه کرده باشن.

دیروز "کت وومن" اومد رای به اعدام "آنت من" داد و گفت از اسمش خوشم نمیاد. بعدش که آنت من جوابش رو داد. من انتظار داشتم که مثلا کت وومن بیاد بگه مثلا همین جوری رای به اعدام دادم و بیش تر شوخی بود از این که مثلا از اسمت خوشم نمیاد به خاطر فان این کار رو کردم. ولی اومد و گفت خواستم از اون دکمه "رای" استفاده کنم. بعدش آنت من ازش پرسید که این اولین بارته که ازش استفاده می کنی؟ که کت وومن جوابشو داد. از پست شماره ی 25 کت وومن اینو برداشت کردم که قبلا از این دکمه هم استفاده کرده. به نظرم کت وومن از این واکنش رو به جلوی آنت من واکنش "محتاط کارانه ای " نشون داد و به نظر کمی عقب نشینی کرد و یه جورایی پا پس گذاشت .

من اینو نوشتم که همین طور ذهنیتم رو راجع به این اتفاق گفته باشم. نبینم اومدم ازش سوء استفاده کردید
    The God of Thunder
    Thor آنلاین نیست.

12. Catwoman

Guest

09-24-2016, 05:08 PM #52
    نقل قول نوشته اصلی توسط Thor نمایش پست ها

الان به چیزی که کاپیتان آمریکا گفت فکر کردم. در صورتی که گارسیا و پلیس بهشون گفته نشه نقش اصلیشون چیه، چطور میتونن به هدف هایی که می فرستن و گاد بهشون میگه اعتماد کنن؟ اینام ساخته پرداخته ذهن پیچیده متین هستن.
    بابا اینقدرم که شما میگید پیچیده نیست دیگه اول از همه اگه یکیشون بمیره اون یکی نقش واقعیش رو میفهمه،مثلا اگه گاد به من گفته باشه تو پلیسی ولی بفهمم یه نفر دیگه پلیسه، خب قطعا من گارسیام. جز اونم فرض کن من 3 نفرو پرسیدم، الف و ب بهم گناهکار اعلام شدن و ج بی گناه، الف میمیره و میفهمیم بیگناه بوده، خب پس من گارسیام. البته خیاط و اینا هم هست.

کم کم همه پست بدن بازی شروع شه. ینی چی میخواید برای شروع بازی یکی از سوپرهیرو های باتجربه رو اعدام کنیم؟

13. Iron Man

Guest

09-24-2016, 05:32 PM #53
    از تو داستان فقط جاسوس بودن فلش در میاد که دوستان هم گفتن چیز دیگه ای نمیشه فهمید

آقا همه بیاید پست بدید بازی کلید بخوره الان با این وضع هیچی معلوم نیست برای این که بفهمیم فلش رو کی کشته هم باید صبر کنیم ببینیم نشونه ها تکرار میشن یا نه فعلا نمیشه کار خاصی کرد.

14. تازه کار

پسندیده
    0
    09-24-2016, 06:14 PM #54
    نقل قول نوشته اصلی توسط Catwoman نمایش پست ها
    بابا اینقدرم که شما میگید پیچیده نیست دیگه اول از همه اگه یکیشون بمیره اون یکی نقش واقعیش رو میفهمه،مثلا اگه گاد به من گفته باشه تو پلیسی ولی بفهمم یه نفر دیگه پلیسه، خب قطعا من گارسیام. جز اونم فرض کن من 3 نفرو پرسیدم، الف و ب بهم گناهکار اعلام شدن و ج بی گناه، الف میمیره و میفهمیم بیگناه بوده، خب پس من گارسیام. البته خیاط و اینا هم هست.

کم کم همه پست بدن بازی شروع شه. ینی چی میخواید برای شروع بازی یکی از سوپرهیرو های باتجربه رو اعدام کنیم؟
    یعنی چطوریه؟ یعنی الان خودشونم نمیدونن کی پلیسه کی گارسیا ؟

- - - Updated - - -

تو این مرحله اصلاً نمی خوام اتهام جدی به کسی بزنم. نمی خوام فعلاً جوی هم روی کسی بندازم که بعد ازش سوءاستفاده بشه. یک مسأله دیروز برای من کمی (شاید کم تر از 10 درصد ) عجیب بود و من حقیقتش کمی کنجکاو شدم به این موضوع. می خواستم ببینم افرادی بودن که بهش توجه کرده باشن.

دیروز "کت وومن" اومد رای به اعدام "آنت من" داد و گفت از اسمش خوشم نمیاد. بعدش که آنت من جوابش رو داد. من انتظار داشتم که مثلا کت وومن بیاد بگه مثلا همین جوری رای به اعدام دادم و بیش تر شوخی بود از این که مثلا از اسمت خوشم نمیاد به خاطر فان این کار رو کردم. ولی اومد و گفت خواستم از اون دکمه "رای" استفاده کنم. بعدش آنت من ازش پرسید که این اولین بارته که ازش استفاده می کنی؟ که کت وومن جوابشو داد. از پست شماره ی 25 کت وومن اینو برداشت کردم که قبلا از این دکمه هم استفاده کرده. به نظرم کت وومن از این واکنش رو به جلوی آنت من واکنش "محتاط کارانه ای " نشون داد و به نظر کمی عقب نشینی کرد و یه جورایی پا پس گذاشت .

من اینو نوشتم که همین طور ذهنیتم رو راجع به این اتفاق گفته باشم. نبینم اومدم ازش سوء استفاده کردید
    منم اینو خوندم ولی بیشتر یه شوخی تلقی کردم و اهمیت ندادم

الان چی میخوای بگی . با فرض اینکه قبلا هم کت از دکمه استفاده کرده باشه چی میشه فهمید ؟
    Spiderman آنلاین نیست.

15. Captain America

Guest

09-24-2016, 06:19 PM #55

اول اينكه اون قضيه ي پلیس و گارسیا رو من گرفتم که چطور باید به اطمینان برسن کت وومن هم توضیح داد و اوکیه دیگه.

ولی این احتمالاتی که دادی من نفهمیدم میخواستی به چی برسی؟ آخه وقتی احتمالی کمتر از ده درصده چه الزامی داره بیای تو تاپیک بیانش کنی؟ بعد هم این همه صغری کبری بچینی که سو استفاده نکنید و فلان و بهمان. همین مطرح کردن تو هم خودش میتونه دست آویز بشه. تو که این همه از سو استفاده دیگران میترسی چرا راحت بهشون دست آویز دادی؟ هرچند این بحثی که کردی هیچی ازش نمیشه برداشت کرد

16. Iron Man

Guest

09-24-2016, 07:25 PM #56
    نقل قول نوشته اصلی توسط Captain America نمایش پست ها
    اول اينكه اون قضيه ي پلیس و گارسیا رو من گرفتم که چطور باید به اطمینان برسن کت وومن هم توضیح داد و اوکیه دیگه.

ولی این احتمالاتی که دادی من نفهمیدم میخواستی به چی برسی؟ آخه وقتی احتمالی کمتر از ده درصده چه الزامی داره بیای تو تاپیک بیانش کنی؟ بعد هم این همه صغری کبری بچینی که سو استفاده نکنید و فلان و بهمان. همین مطرح کردن تو هم خودش میتونه دست آویز بشه. تو که این همه از سو استفاده دیگران میترسی چرا راحت بهشون دست آویز دادی؟ هرچند این بحثی که کردی هیچی ازش نمیشه برداشت کرد
    حالا شما چرا جوش میاری اینقدر؟ خود اون دو نفر هم این پستو بخونن بخوان جواب بدن اینقدر جوش نمیارن خبری نیست که چرا آخه؟!

من نظر خاصی درباره این چیزی که ایشون میگه ندارم ولی فکر کنم حرکتش فقط واسه شروع بازی بود ولی به قول خودش یهویی عقب کشیدنه هم یکمی ترس دیدم تو این حرکت!

حالا بازم اینارو ول کنیم شما چرا اینقدر حرص میخوری؟

17. Captain America

Guest

09-24-2016, 07:31 PM #57
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iron Man نمایش پست ها
    حالا شما چرا جوش میاری اینقدر؟ خود اون دو نفر هم این پستو بخونن بخوان جواب بدن اینقدر جوش نمیارن خبری نیست که چرا آخه؟!

من نظر خاصی درباره این چیزی که ایشون میگه ندارم ولی فکر کنم حرکتش فقط واسه شروع بازی بود ولی به قول خودش یهویی عقب کشیدنه هم یکمی ترس دیدم تو این حرکت!

حالا بازم اینارو ول کنیم شما چرا اینقدر حرص میخوری؟

کجا حرص خوردم من؟ حرکتش برام سوال برانگیز بود. احتمالی به این کمی رو مطرح کرد در حالی که خودش میدونست ممکنه مورد سو استفاده قرار بگیره آخرشم نوشته سو استفاده نکنید. برام سوال شد و ازش پرسیدم. لحن منم کلا همینطوره حرص نیست

18. Ant Man

Guest

09-24-2016, 07:43 PM #58
    اگه اشتباه نکنم چون وصیت نکرده پس نقشش تو داستان باید اشاره شده باشه ...

زیر آوار له شدن که میشه همون نشونه مرگش ، داستان که جلوتر بره مشخص میشه نشونه ی قتل کدوم نقشه

دوتا مورد دیگه ام هست، فیلم ۰۰۷ و کازینو رویال...
    ۰۰۷فکر میکنم اشاره به جیمز باند داشته باشه
    من ندیدم فیلم کازینو رویالو ولی تو گوگل سرچ زدم این اومد:
    جیمز باند مأمور می*شود تا یک بانکدار را که پولهای سازمان*های تروریستی را در بازار جهانی سرمایه*گذاری می*کند متوقف کند و این گروه را سرنگون سازد.

اگه کسی این فیلمو دیده یه توضیحی بده!

الان این خلاصه ذهن منو برد سمت پلیس
    البته بخاطر اون پوکرو قمارشو اینا شاید به ساقی هم ربط پیدا کنه

من فیلمو ندیدم شاید جاسوسی ک دوستانم اشاره کردن ربط داشته باشه

19. Catwoman

Guest

09-24-2016, 08:19 PM #59
    در اینکه ثور حرف چرتی زد که بحثی نیست فکر کنم، اصلا روز اول که جنبه ی فان داره همه چی این حرفا معنی ای نداره، امروز چرا ولی به نظرم ثور میخواست یه حرفی بزنه که بازی شروع شه بیشتر. I appreciate that

نقل قول نوشته اصلی توسط Ant Man نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم چون وصیت نکرده پس نقشش تو داستان باید اشاره شده باشه ...

زیر آوار له شدن که میشه همون نشونه مرگش ، داستان که جلوتر بره مشخص میشه نشونه ی قتل کدوم نقشه

دوتا مورد دیگه ام هست، فیلم ۰۰۷ و کازینو رویال...
    ۰۰۷فکر میکنم اشاره به جیمز باند داشته باشه
    من ندیدم فیلم کازینو رویالو ولی تو گوگل سرچ زدم این اومد:
    جیمز باند مأمور می*شود تا یک بانکدار را که پولهای سازمان*های تروریستی را در بازار جهانی سرمایه*گذاری می*کند متوقف کند و این گروه را سرنگون سازد.

اگه کسی این فیلمو دیده یه توضیحی بده!

الان این خلاصه ذهن منو برد سمت پلیس
    البته بخاطر اون پوکرو قمارشو اینا شاید به ساقی هم ربط پیدا کنه

من فیلمو ندیدم شاید جاسوسی ک دوستانم اشاره کردن ربط داشته باشه
    با توجه به جاسوس بودن جیمز باند همون جاسوس محتمل تره، فیلمش مهم نیست

20. Iron Man

Guest

09-24-2016, 08:30 PM #60
    نقل قول نوشته اصلی توسط Captain America نمایش پست ها
    کجا حرص خوردم من؟ حرکتش برام سوال برانگیز بود. احتمالی به این کمی رو مطرح کرد در حالی که خودش میدونست ممکنه مورد سو استفاده قرار بگیره آخرشم نوشته سو استفاده نکنید. برام سوال شد و ازش پرسیدم. لحن منم کلا همینطوره حرص نیست
    قبول سوال برانگیز بود ولی اون پست خودت هم سوال برانگیز بود برا من که چرا اینقدر زیاد واکنش نشون دادی