alt
نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: The Avengers | تحلیل بازی و Rating

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست

The Avengers | تحلیل بازی و Rating

#1 09-29-2016, 04:19 PM
    سلام

خب خب آقا بریزید تحلیل و اینا کنید

به قول یک دوستی تا 7 نفر تحلیل نکنن بازی نیس باید همون قزوین بمونین

کاربر مقابل پست God عزیز را پسندیده است:

God آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 38 بار در 13 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    09-29-2016, 06:28 PM #2
    حرفی ندارم کلا فقط میخوام خاطره ی سوپر منو فراموش کنم

3 کاربر پست FM90 عزیز را پسندیده اند .

FM90 آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-29-2016, 06:32 PM #3
    نقل قول نوشته اصلی توسط FREE CARLETTO نمایش پست ها
    حرفی ندارم کلا فقط میخوام خاطره ی سوپر منو فراموش کنم
    =|

اول بازی بود داغ بودی خودتم حالیت نبود مافیایی

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

کاربر مقابل پست setare عزیز را پسندیده است:

God
    setare آنلاین نیست.

4. 09-29-2016, 09:52 PM #4
    حقیقتش تحلیل خوب بلد نیستم انجام بدم. . اینا برداشت خودمه از بازی:

متین گاد
    10
    متین عالی بود. همین که نقش های جدیدی معرفی کرد و قوانین بازی رو کمی دستکاری کرد و هیجان داد به بازی کار فوق العاده بود. بعد کشته شدنم این دور باهاش در ارتباط بودم خیلی چیزا ازش یاد گرفتم. داستان هاشو هم خیلی دوست داشتم . هر چند توی پست های بازی بهش فحش می دادم ولی واقعاً پیچیدگی بیش تر رو دوست دارم و ازش لذت می برم .

Iron Man
    رضا - 8

از دوری که دریای قرمز رو کامل دنبال کردم، بازی رضا رو به یاد دارم و دورهای بعد هم همین طور. رضا یکی از بازیکنای خیلی خوب مافیاست. به نظرم موقع بازی کردن به عنوان نقش بی گناه ترس کم تری داشته باشه و تحت تأثیر احساسات قرار نگیره (جورج ) قطعاً میتونه یکی از تاپ های بازی باشه. همون طور که قبل تر هم گفتم مافیا این دور خیلی خوب بازی کرد. من این دو نمره رو به خاطر در سایه بازی کردن ازش کم کردم (که خودم به عنوان ویژگی خوبی حتی برای یک گناهکار نمیدونمش ) وگرنه بازی روزشون و اهداف شبشون هم خیلی خوب بود.

Captain America
    فری - 8

من زیاد با بازی فرامرز آشنا نیستم. ولی این دور با کاپیتان به نظرم خیلی خوب بازی کرد و سعی کرد به بی گناهان کمک کنه. مشکل بازی کاپیتان از جای دیگه بود (بله درست حدس زدید بی گناهان دیگه ای که توی بازی بودن).
    فری یک بار هم در مورد لباس دادن اشتباه پست داد که شک ها رو نسبت بهش کمی زیاد کرد. فاز آخر هم خیلی زود به کت پرید. باید صبر می کرد واکنش بقیه بازیکنان مث آیرن من و بتمن رو ببینه. ولی خب بازی کت به عنوان یک بی گناه هم باگ های زیادی داشت که کاپیتان رو همین جوری متقاعد نمی کرد. در کل باید اون شب به حرفش سر اعدام سوپرمن گوش می کردم. چون هرچی فکر می کردم کاپیتان گناهکار نمی زد و از اون ور حرف های سوپرمن قابل اثبات و اطمینان نبود. از طرفی سوپرمن هم حدس می زدم پلیسی چیزی باشه و کاپیتان رو پرسیده ولی به نقش های بازی (مث گارسیا) اشراف کامل نداره.

Thor
    خودم - 5

من حقیقتش بازی رو خوب شروع کردم. اون پستی هم که در مورد رویکرد محتاطانه کت در مقابل آنت من رو با این هدف دادم که بازی بهتر راه بیفته که راه افتاد . کت وومن رو بعد اینکه جواب داد کلا گذاشتمش توی بی گناهان (ولی آنت من رو نه). بازی به عنوان سیاه پوست خیلی سخته. کافیه اعدامت کنن یا پلیس بپرسه گناهکار اعلام میشی . به همین خاطر بعد اعدامت بی گناهان به توصیه هات گوش نمی کنن. متین اول بازی بهم گفت اگه تا آخر بازی زنده بمونی و جذب هم نشی نمره ی بالایی بهت میدم . ولی هر دوش اتفاق افتاد هم جذب شدم و هم کشته شدم . البته بعداً رضا توی گروه گفت که من و سحر تصمیم گرفتیم بکشیمت چون ازت می ترسیدیم . خوبه که همین حس رو القا کردم کت وومن هم به درستی به بی گناهیم پی برده بود و ازم حمایت کرد. همین دو مورد باعث میشه که یک نمره از 4 بالاتر برم
    اون شب هم به خاطر این به سوپرمن یا کاپیتان رای ندادم که احتمالا می دادم دو تا بی گناه باشن و قرار شد بررسیشو به فرداش واگذار کنم. ولی خب من سیاه پوست بودم و در معرض هر گون خطری ، نباید به فردا فکر می کردم. ولی اگر زنده می موندم فردای اون روز پرونده ی کاپیتان و سوپرمن و همچنین بحث با آیرن من رو مورد مطالعه قرار می دادم .

Hulk
    رامین - 6/5

به نظرم رامین در نقش یک بی گناه آن چنان که باید خوب بازی نکرد. باید جسارت بیش تری به خرج می داد و عقب نمی نشست. پست هاش خیلی عجیب بود و حس خوبی به یک بی گناه نمی داد. سر همین شد که موقع اعدام کردنش کسی نیومد وسط بگه این ممکنه یک توطئه باشه. وصیتش هم به نظرم گره از کار بی گناهان باز نکرد، باید قطعی تر صحبت می کرد و موضعش رو نسبت به اینایی که رای به اعدامش داده بودن مشخص می کرد.

Ant Man
    ستاره - 9/5

به قول پویا پناه بر خدا از شر ستاره . ستاره به نظرم به عنوان نقش جادوگر فوق العاده بود. دو جذب داشت (که هر دو بی گناه بودن)ولی خب بدشانسی آورد سر جذب من. بازیش به نظرم شایسته ی تقدیره. چرا که دو فاز منجر به دو اعدام بی گناه شد و همزمان از اعدام سوپرمن جلوگیری کرد. اگر اون روزی که اعدام شد رای به اعدام کت می داد فوق العاده می شد و واقعا میتونست اعدامش کنه. پلن صبحش هم همین بود ولی خب کلا همه چی یه هویی عوض شد و این پلن فراموش شد . نمره اش 9 باید می دادم ولی اون 0/5 نمره اضافی رو به این خاطر دادم که رویین تن بازی رو اعدام کرد .

Spider Man
    پژمان - 8

من همیشه همه جا گفتم. پژمان یکی از بهترین بازیکنای مافیاست. این دور هم به نظرم خیلی خوب بود. هم اینکه کت رو از پستاش شناخت و با همدیگه پیش رفتن به نظرم نمرشو می بره بالای 7/5 . ولی از انتخابای شبش راضی نیستم. دو شب پشت سر هم شیخ رو مست کرد و از اعمال نقشش جلوگیری کرد. اگر مثلا شبی که من کشته شدم این کار رو نمی کرد خیلی بهتر می شد . یکی هم سر مسأله اعتماد کردن به سوپرمن. قوانین متین ضمنی برداشت می شد که حتی به پلیس بازی هم نباید اعتماد کرد، چرا که گارسیایی وجود داره. این حرکتش به نظرم حرکت خوبی نبود . البته سر اعدام جوکر هم به نظرم نباید آنت من رو همراهی می کرد که کت رو مجبور به رای به جوکر بده.

Batman
    سحر - 8

سحر این دور هم خوب بود . زیاد توی بازی نبود. من بیش تر نمره ی سحر و رضا رو به خاطر نقش های شبشون (به خصوص شبی که اسپایدر من رو کشتن) میدم. وگرنه آن چنان که باید در بازی حاضر نبودن. ولی در کل هم این دور و هم دور قبل بازی سحر خیلی خوب بود و من از بازیش خوشم اومد.

Joker
    ترسا - 5/5

جوکر خوب بازی رو شروع کرد. این که از همه سوال می کرد و رویکردهاشون رو مد نظر قرار می داد خیلی خوب بود. ولی رویین تن باید خیلی بهتر از این بازی کنه. درسته نقش واقعا سختیه. ولی مثلا متین عالی بازی کرد و یا پژمان (مرک توی دوره ی فتح استالینگراد) به نظرم رویین تن رو عالی اجرا کردن. در کل برای اتهاماتی که بهش زده شد کاری نکرد. به نظرم باید خوب جواب آنت من و آیرون من رو می داد تا نیان و رای به اعدامش بدن.

Superman
    کیوان - 5
    کیوان به نظرم بد بازی کرد . خیلی روی اعدام کاپیتان مصمم بود (در حالی که کاپیتان بی گناه بود) و همین باعث شد بازی به کل بریزه به هم. کیوان زود واکنش نشون میده و پست های رو به جلویی میده. جوی که به بازی داده بود بی گناهان رو گیج کرد فقط (البته روز بعدش فرقه بود دیگه ). در کل من این فاز آخری امیدوار بودم که بیاد و مثلا از اعدام کت جلوگیری کنه. اگر این کار رو می کرد و آیرن من یا بتمن رو اعدام می کرد شاید اعتماد جلب می کرد. به نظرم هماهنگی بین یک گروه خیلی مهم تره از انتحاری بازی کردن.

Flash
    دوست فری - N/A

فلش عزیز در بازی نبود که بخوایم در موردش قضاوت کنیم و همون اولا زدن کشتنش

Cat woman
    آرش - 8/5

من به آرش نمره ی بالایی میدم. به نظرم این دور آرش عالی بود. همین که شب از بی گناهان حفاظت کرد و همین که اسپایدر رو شناخت عالی بود. در ادامه هم به بی گناهی کاپیتان پی برد. دو یا سه تا بی گناه توی بازی همدیگه رو از روی پست ها بشناسن خیلی ارزشمنده (مث دور استخوان های دوست داشتنی که مایکل و آرتور و الیوت همدیگه رو خوب شناختن و برنده بازی شدن). اما آرش به نظرم بازیش به عنوان بی گناه یکی دو تا باگ داشت و همین باعث شد که بازی از دست اون و اسپایدر من در بره. یکی رای به اعدام جوکر بود (که نباید می داد) یکی هم اینکه روز بعدش پست اول دراومد و گفت اسپایدر من گناهکار بوده. به نظرم باید احتمالات دیگه ای رو در نظر می گرفت به خصوص احتمال لباس دادن به اسپایدر رو. هرچند بعدش درستش کرد ولی باید از نقش ساقی و شیخ روی حرفش می موند. یک مورد دبگه هم اینکه باید از پیش به کاپیتان می گفت که قطعاً رای امروز آیرن من و بتمن من هستم، چون میدونن که تو هم روی منی . نباید رای به اعدامشو می پذیرفت چون به نظر کاپیتان 50-50 شده بود و از تندی صحبت های صبحش کم تر شده بود. باید اینقدر ادامه می داد تا کاپیتان یه چیزی متوجه بشه . ولی در کل آرش دوست داشتنی عالی بود .

----------------------------------------------------------

این دور خیلی از بازیکنان قوانین و نقش های بازی رو نخونده بودن. به نظرم باید کامل حرف متین رو گوش می کردن و میخوندن. در مورد نقش ها و قوانین بازی اشتباهات زیادی از طرف بازیکنان وجود داشت. به خاطر همین من نمی تونستم کامل بفهمم که مثلا یکی از قصد داره این قوانین و نقش رو زیر سوال می بره و یا اینکه درست نخونده و داره صحبت می کنه.

“Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn’ Ambar-metta”

7 کاربر پست Donnie Darko عزیز را پسندیده اند .

Donnie Darko آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    47
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-29-2016, 11:00 PM #5
    میــریم سراغ بحث شیرین نمره ( که من نمیدم نمره ، چون بنظرم حس رقابتیه خوبی ایجاد نمیکنه البته فقط نظر منه دوس ندارم نمره کلا)

Iron Man (رضــــــــــا)
    تبـــریک ویژه بخاطر بردتون .
    زیاد توی بازی نبو... خودش که میگه میترسید ، خب منطقیه من خودمم چند دور حتی بیگناه بودم میترسیدم حرف بزنم بنظرم ترستو بکش کلا.. چون من هرجا ترسیدم تو مافیا ضرر کردم نمونش این دور که ترسیدم اعدام کنم پستات تمییز بود جای گیر دادن نداشت همین خیلی خوبه ولی اون حس گناهکاریو القا میکردی، درواقع بعد از اعدام هالک من شک کردم که گناهکار باشی ولی میگم بهونه دستمون نبود ...

Captian America (فـــــــری)

قطعا یکی از بهترینای مافیاس... من کلا تو گروهم گفتم فی فاز شبش عــــالیه ! نه که فقط اسم بگه... خوب ترفنو میزنه... مثلا نقشایی مثل جاسوس و غیره که پیچیدگی های خودشو داره کلا بدرد فی میخوری یا همین دور که گارسیا بود همون شب اول گادفادر پرسیده خب این خودش خیلی عالیه.... توی روزم خوب بود ... منتها نذاشتن تمرکز کنه رو بازی... تا آخرای فاز دوم خوب بود ... بعدش کلا تمرکزشو ازش گرفتن... درمورد روز آخرم مقصر نبود... درسته دلیل بود واسه فهمیدنه بیگناهیه کت ولی وقته تمرکزتو ازت بگیرن قطعا تو تحلیلا اشتباه پیش میاد

Thur (محــــمــد)
    خیلی خوب بود اون سه روزی که بود... واقعا یه بیگناه عالی بود... مافیام از ترسش زد... واسه همین خوب بودنش جذبش کردم... منتها قسمت نشد که باشه زود منو تنها گذاشت تو زمین بازی
    ولی کنار زمین دلگرمی خوبی بود هم اینکه حس نمیکردم تنها و بدون تیمو بدبختم هم اینکه تو تحلیلا کمکم میکردو انصافا وقت گذاشت ، اینجوری نبود که بگه مردمو بذاره بره ... کلا مرسی که بودی

Hulk (رامــــیــن)

تشخیصاش تو پیدا کردن گناهکارا خوب بود.. همین که آیرن منو همون اول پرسیده خب عالیه... بنظرم تو روز موقع پست دادن فکر نمیکردم... اگه حالت تهاجمیشو منطقی تر میکرد یا به هرچیزی گیر نمیداد بجاش دوتا گیر اساسی میداد خیلی خوب میشد ... ولی درکل میموند به ضرر گناهکارا میشد شاید با تشخیصاش

Ant Man (ستــــآره)

من دوتا اشتباه فاحش داشتم که عامل اصلی باختم شد... 1. کسیو که نگاه ها رفت سمتشو جذب کردم، البته میشد سبک بازی بعد از جذب عوض بشه ولی خب مرغ یه پا داره 2. فاز سوم رای به اعدام ندادم اعدامش کنم تا اعتماد بخرم

همین دوعامل پرونده باختمو بست ولی با اعدام هالک و رویین تن خیلی حال کردم یعنی انقد خوشحال بودم متین میدید قول داده بودم فرداش هتـــریک کنم کت اعدام بشه ولی تمرکزم دقیقا موقع بحث با کت ریخت بهم... جوری که اصلا واسم مهم نشد بردن... که متینم حتی گفت نباید احساساتتو (عصبانیتتو) وارد بازی میکردی .... درکل خوب بودم ... اون دوتا اشتباهم تجربه شد

Spider Man (پــژمـان)

پژمان کلا بازیش خوبه ... قبولش دارم مافیاشو... این دورم خوب بود.. فاز سوم شک کردم اسپایدر پژمان باشه بعد از اعدام هالک فاز چهارم میترسیدم بیام پست بدم همش تو گروه میگفتم پژمان فهمیده هالک بیگناهه کمین کرده من میترسم برم تو بازی
    کلا بین بازیکنا از پژمان میترسیدم فقط آخرم که رای آخرو داد اعدامم کرد دیه

Batman (ســحــر)
    تبـــریک ویژه بخاطر بردتون .
    لامصب تو چرا هر دور میبری واقعا درکت نمیکنم فاز شبات عالی بود... یعنی محمد گفت سحر مافیاس گفتم بعید نیس فاز شبا کار سحر باشه خیلی باهوشه خیلی خوب بودی... ولی هرچیم بگی من میگم تو سایه بودی شاید اگه تو زمین بودی بجا جوکر اعدامت میکردم اعتماد میخریدم

Joker (ترســا)
    بازیش عالی بود.... خیلی خوب بودی... فقط باید پررنگ تر ظاهر میشدی به عنوان رویین تن... و جوری پست ندی که مورد اتهام واقع بشی... بنظرم دور بعدی ترسای واقعیو میبینیم چون خیلی بهتر داری میشی هرسری از آرش حداقل بهتر بودی

Superman (کیوان) 20 30 دور تجربه مافیا داری؟

Flash (دوســت فـــری) نبود که روحش شاد یادش گرامی

Cat woman (آرش)

حرفامو زدم تو گروه .... ولی اون فاز دوم گیرت بیمنطق مطلق بود و فقط خواستی بری رو اعصاب من از تهه دل گفتم خنگی فک نکنی شوخی بود
    فاز شبت عالی بود... فاز روزتم خوب بود ولی آرش نبود... یعنی اینجوری بگم که کت سطحش از آرش پایین تر بود .... ولی بازم منو خوب اعدام کردی سه حالت چیده برای من (هالک اگه فرقه باشه انتمن مافیاس هالک اگه مافیا بوده باشه انتمن فرقه س .. هالک بیگناه باشه انتمن صد در صد گناهکاره) یعنی من تو افق محو بودم با این اتهام میگم فرضیه س میگه ردش کن وگرنه نظریه میشه

.................................................. ...........

گــــــــــــاد جـــــــآن :

متین بیتعارف عالی بود ... همه جوره خوب بود ... واقعا زحمت کشید ....

نقشا بخصوص نقش من عالی صد امتیاز مثبت نقش جادوگرو انصافا خیلی حال کردم وقتی دادی منتها حیف خاطره بدی شد سر اون چیزا

بالانس عالی بود... هر گروهی به یه نحوی گند زد کلا مافیام چون گنداش کمتر بود اول شد خخخ

داستان عالی شروع شد سر قزوین مردم از خنده ولی حال نداشتی داستان بنویسی کلا خسته بودی درک میکنم

.................................................. .........

یه تشــــکر ویژه ام از همه
    مـــرسی که بودین

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

به غنچه ای میرسی

گروس عبدالملکیان

6 کاربر پست setare عزیز را پسندیده اند .

setare آنلاین نیست.

6. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 8 بار در 5 پست
    09-30-2016, 11:56 AM #6
    من یه چیز در مورد خودم و سوپر من بگم . من قصدم بود سوپر من و کاپیتان رو با کمک کت بکشونم تو چهار نفر و اونجا اعدامش کنم .

چون از سر اونجا که یه دفه سوپرمن اومد گفت از یه جایی فهمیدم که ایرون من گناهکار مطمئن شدم سوپرمن فرقست و اومدن ایرون رو جذب کنن نتونستن و فهمیدن گادفادره . . حالا درست و غلطش رو نمیدونم ولی من با ذهنیت اینکه سوپر من فرقست و ایرون گادفادر بازی رو میخاستم جلو ببرم . و چون بخ رای سوپر من هم احتیاج داشتم ترجیح میدادم نا محسوس ازش حمایت کنم که اونم با من راه بیاد

2 کاربر پست Spiderman عزیز را پسندیده اند .

Spiderman آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    47
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    09-30-2016, 12:34 PM #7
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spiderman نمایش پست ها
    من یه چیز در مورد خودم و سوپر من بگم . من قصدم بود سوپر من و کاپیتان رو با کمک کت بکشونم تو چهار نفر و اونجا اعدامش کنم .

چون از سر اونجا که یه دفه سوپرمن اومد گفت از یه جایی فهمیدم که ایرون من گناهکار مطمئن شدم سوپرمن فرقست و اومدن ایرون رو جذب کنن نتونستن و فهمیدن گادفادره . . حالا درست و غلطش رو نمیدونم ولی من با ذهنیت اینکه سوپر من فرقست و ایرون گادفادر بازی رو میخاستم جلو ببرم . و چون بخ رای سوپر من هم احتیاج داشتم ترجیح میدادم نا محسوس ازش حمایت کنم که اونم با من راه بیاد
    فاز آخرو میگی؟

- - - Updated - - -

پس خوب منو اعدام کردی
    ولی اگه من به کت رای میدادم مافیام به کت رای میداد

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

به غنچه ای میرسی

گروس عبدالملکیان

کاربر مقابل پست setare عزیز را پسندیده است:

God
    setare آنلاین نیست.

8. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    09-30-2016, 12:43 PM #8

Iron Man
    رضا
    7.5

رضا خوب بود. به هر حال برنده شدن. فازای شب رو خودش میگه نقشی نداشته ولی هم تیمی حرف گوش کن بودن خودش پوئن مثبت داره توی روز همه چیش عالی بود ولی سبک بازیش بد بود. ینی نه توی پستاش سوتی ای میداد، نه تصمیم اشتباهی گرفت جایی، نه جو میداد نه هیچی. ولی این تو سایه بودنه و ترس داشتن از پست دادن تقریبا تابلو بود و کسی که یکی دوبار بازی رضا رو دیده باشه و تونسته باشه حدس بزنه که آیرن من رضاست، قطعا میفهمید رضا گناهکاره بخش بزرگیش به اعتماد به نفس برمیگرده به نظرم. با بازی زیاد و کنار بازیکنای خوب بازی کردن بهتر میشه درکل ولی خوب بود توی روز و میدونست توی دعوا ها طرف کی رو بگیره که به نفعش باشه

Captian America
    فری
    8

فرى خيلي خوب بود. خوب تونست بيگناهيشو ثابت بكنه. فاز شبم عالي بود. ولي در كل بايد توي تحليلا و تصميماش احتمال همه چيو در نظر بگيره و احتمال هر چيزيو بده. البته بخش زياديش بر ميگشت به گير دادن سوپرمن و تمركز نذاشت براش :دي بهترين بيگناه هم بود.

Thur
    محمد
    7.5

محمدمحمد رو از همون استارت بازي زدنش فهميدم بيگناهه. كلن هم خيلي بيگناهانه بازي ميكرد و همه فهميده بودن چقدر بدرد بخوره و به خاطر همين تو يه شب هم مافيا زدش هم فرقه هم شيخ :دى كاملا هم مناسب نقش سياهپوست بازي كرد، بيگناهيشو رسوند با ريسك اعدام خيلي كم :دى

Hulk
    رامین
    7

به عنوان اولين دورش خوب بود به نظرم. همين كه ترس از حرف زدن نداشت خوب بود. اعدامش هم خيلي تقصير خودش نبود ٢ تا مافيا بهش راي دادن و يه فرقه كه تازه مافيا هم لباس داده بود. ولي وصيتش ميتونست بهتر باشه.

Ant Man
    ندا
    8

ستاره خيلي خوب بود ولي چندتا اشتباه داشت به نظرم. يكي جذب كردن سوپرمن كه يك كم ريسكي بود كه سوپرمن بتونه بيگناهيشو ثابت كنه يا نه. شمشير دولبه بود كه حالا لبه ي اينطرفيش خورد بهشون :دى يكى ديگه هم اينكه نذاشت سوپرمن اعدام شه. نه تنها خودش لو رفت تقريبا، بلكه اگه سوپرمن اعدام ميشد با لباس اعدام ميشد و فردا كاپيتان و بعدش من گير بودم. در كل ولي پستاش خوب بود و من از روي اتفاقات بازي و اينا اعدامش كردم :دى جذب دومش هم عاقلانه بود ولي بدشانس بود كه مافيا هم زدش.

Spider Man
    پژمان
    7

پژمان همین که تونستیم هم دیگه رو پیدا کنیم عالی بود. ولی نتونستیم خیلی خوب ازش استفاده کنیم. من خودم تاحالا تجربه ی همچین چیزی نداشتم. همین باعث شد به پشتوانه ی اینکه "یکی هست که میدونه بیگناهم" جفتمون خیلی با دقت بازی نکنیم. اشتباه عمده ی پژمان به نظرم این بود که به سوپرمن اعتماد کرد. همین باعث شد هیچکی بهش اعتماد نکنه خیلی. و خب پژمان کلن کارش اعتماد خریدنه تو بازی در کل یه سری شرایط باعث شد نتونه بازی خودشو بکنه.

Batman
    سحر
    7.5

سحر فاز شب عالی بود. هم حرکت لباس دادن به هالک حرکت تمیزی بود تقریبا، انتخاب فرد برای لباس دادنه خوب بود. هم شب آخر عالی بود حرکتشون و من رو که روی بیگناهی اسپایدر مطمئن بودم به اشتباه انداختن. صرفا به خاطر اینکه کم بود نمره ازش کم میکنم علاوه بر اون یک کم زیادی با رضا هم سو و هم جهت بودن به نظرم. کلن مهم ترین ویژگی مافیا متحد بودنشون بود که همینم باعث شد ببرن.

Joker
    ترسا
    8

ترسا خیلی خوب بود پستاش جوری بود اصلا انتظار نداشتم ترسا باشه. هم بیگناهیش مشخص بود هم به اندازه کافی تهاجمی بازی کرد. مثلا با خانم راجرز مقایسه کنی سه برابر بهتر بود سر اعدامش میتونست بیشتر واکنش نشون بده ولی خیلی تقصیر خودش نبود خریت من بود

Superman
    کیوان
    5

کیوان چرا کاپیتان عاخه کلن اینجوری بازی کردن احتمال درست در اومدنش کمه. یه درصد درست هم فکر کرده باشی کسی باورت نمیکنه با ستاره هم اصلن هماهنگ نبود. به نظرم وقتی که رفت توی فرقه باید با احتیاط تر بازی میکرد

Flash
    دوست فری

بچه خوبیه

Cat woman
    ارش
    10.5 (6.75)

دوست دارم به خودم زیاد بدم کسی حرفی داره؟ هدفای شبم فوق العاده بود. توی روز هم به جز اون یه فاز عالی بودم هم پژمانو نخ دادم بهش هم انت من رو اعدام کردم جوکر هم حقش بود سوپرمن هم دلم نمیخواست اعدام بشه مشکلیه؟

متین
    گاد
    10.75

متین یک کم از من بهتر بود نه جدی عالی بود. برای همه گروها دلسوز بود مثل یک مادر باشد که بازم گاد باشد

3 کاربر پست ArashPey عزیز را پسندیده اند .

ArashPey آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    0
    09-30-2016, 05:52 PM #9
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare نمایش پست ها
    فاز آخرو میگی؟

- - - Updated - - -

پس خوب منو اعدام کردی
    ولی اگه من به کت رای میدادم مافیام به کت رای میداد
    دقیقا از ثانیه ای که سوپر من گفت بنا به دلایلی فهمیدم ایرون من بیگناهه فهمیدم سوپر من فرقست و ایرون گادفادر . تنها احتمالی که دادم این بود که فرقه ایرون رو هدف گرفته و جذب نشده . از ساقی وشیخ هم که مطمئن بودم جلوی جذب رو نگرفتن

@ محمد

اره قبول دارم ولی همون حرکت باعث شد ارش رو پیدا کنم .

شب اول شانسی کت رو مست کردم و دیدم شب هیچ اتفاقی نیفتاد . حدس زدم یا قاتل یا جادوگر یا گادفادر رو مست کردم پس . شب دوم هم همین کار رو کردم .

غافل از اینکه دو شب پشت هم حاجی بدبخت رو مست پاتیل فرستادم تو رختخواب

- - - Updated - - -

@ ستاره

نه فک نکنم مافیا به کت رای میداد . میدونستن کت بیگناهه .

بعد از بازی به ارش گفتم تو چرا از من حمایت نکردی . گفت که تو مگه گذاشتی ؟ هر کی رو من محافظت میکردم تو گند میزدی توش

3 کاربر پست Spiderman عزیز را پسندیده اند .

Spiderman آنلاین نیست.

10. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست
    09-30-2016, 07:26 PM #10
    با سلام خدمت دوستان همکاران سروران اون عقبیا اینا که جلوترن اینوریا و اونوریا یکشب من بودم صدام حسینا راتا ماترا خوب بسه دیگه دختر اینجا نشسته همه خلاصه

اقا اول راجع به خودم و بالانس و ... توضیح بدم خداوکیلی بالانس خیلی ساده بود . یعنی میخواستم پیچیدش کنم . پویا نزاشت دعاش کنین و یک فکر دیگه همه کردم اینکه اکثرا با گادیت من اشنایی ندارین و دفعه اول اینا بزار ساده باشه صرفا همین که فکر کنین سخته بسه
    تنها پیچیدگیه بالانس بودن گارسیا و پلیس بود که سعی کردم کمکشون کنم تا بفهمن چی به چین بالانس اینجوری بود که 2تا مافیا 1 فرقه 8تا بیگناه و بیگناها به شدت قوی بودن واسه همین قانون وصیتو گذاشتم و سیاه پوست دادم البته بالانس یک باگ وحشتناک داشت که دیر فهمیدم اونم اینکه این قانون وصیت با خیاط جور در نمیاد و اشتباه کردم

مافیا : گادفادر 3 سهمیه
    خیاط نامحدود
    فرقه : جادوگر 2 سهمیه
    بیگناهان : پلیس معلومی 3 سهمیه
    گارسیا 3 سهمیه
    ساقی 2 سهمیه
    شیخ 3 سهمیه
    رویین تن
    شکارچی
    سیاهپوست
    جاسوس

داستان به شدت ساده بود کاملا واضح بود بعضی از تحلیل هاتون میخواستم سرمو بکوبم به دیوار مثلا صدای بلند باعث شده شیشه بشکنه بعد ارش تحلیل میکنه موفق و ناموفق معلوم نیست ارش

داستان :
    باز شدن اسمان : زدن مافیا . افتادن اون غوله نشانه موفقیت
    جیغ : جذب فرقه . شکستن شیشه نشانه موفقیت
    کربلا و محرم : شیخ
    تایلند و لوس انجلس : ساقی
    صاف شدن اسمان و خبری نبودن از شیشه و اینا : تمام شدن سهمیه های گروه های گناهکاری .
    دیگه بقیه رو هم فکر کنم فهمیده باشین

هدف ها :
    شب اول : مافیا جاسوس زد . خیاط لباس جادوگر به جادوگر داد . گارسیا گادفادر پرسید .
    شب دوم : فرقه شکارچی جذب کرد . شیخ شکارچی و رویین تن محافظت . ساقی شیخ زد . خیاط به پلیس لباس خیاط داد .گارسیا جاسوس پرسید . پلیس خیاط پرسید .
    شب سوم : فرقه سیاهپوست جذب کرد . شیخ سیاهپوست و جادوگر محافظت . ساقی شیخ زد . مافیا سیاهپوست زد . گارسیا شیخ پرسید . خیاط به خودش لباس پلیس داد . بازیگر نقاب شکارچی گرفت .
    شب چهارم : شیخ ساقی و گارسیا محافظت کرد . خیاط به گادفادر لباس پلیس داد . بازیگر نقاب پلیس گرفت .
    شب پنجم : مافیا ساقی زد و خیاط بهش لباس فرقه داد . بازیگر یک نقاب گرفت یادم نیست

یک چیز دیگه اینکه گادفادر دو شب از سنگسار نجات پیدا کرد خر شانس

دیگه اینکه خیلیییییییییییی به همه کمک کردم سعی در گمراه کردن هیچکس هم نداشتم جناب فری کلا من کمک نمیکنم سید در جریانه ولی دلم براتون سخوت این دور به تک تک گروها کمک کردم بشکنه این دست که نمک نداره
    بازی در کل خیلی جذاب بود واقعا میگم تعداد پست ها که به شدت زیاد یک شب بود به جز ارش همه انلاین بودن پشت سر هم پست میزاشتن خیلی حال کردم مرسی از همتون حالا بریم سراغ تحلیل :

اول از بیگناه : نمره کلی 0 دیگه فاجعه تر این نمیشد از اعدام رویین تن و پلیس و اینکه ساقی شیخو و زد و .... بگیر بیا جلو اصلا بازی نمیکردن اون محمد میگه سوپرو میزاریم برای فردا شب ارش استخاره میکنه بزارین بیاد جواب بده نیستش اعدامش نکنیم
    بعد توقع داره بهش نمره بالا هم بدیم بقیه هم که صحبت نکنم بهتره تو تحلیل تک به تک میگم حالا

فرقه : نمره کلی 3 اصلا تیمی بازی نمیکردن نه اینکه هماهنگ باشن تو بازی و اینا نه . کلا هرکی برای خودش بود نمیتونم الان دقیق توضیح بدم ستاره در جریانه ولی تیمی اصلا خوب نبودن فردی یک نفرشون خوب بود
    جذب ها افتضاح

مافیا : نمره کلی 8 . هدف ها و شب کلا عالی ولی روز خوب نبودن سحر خیلی خوب و عالی پست میداد ولی خیلی کم بود داخل بازی و تقریبا سایه بود دهن منم صاف کرد
    رضا میترسید پست بده اولین بارش بود گناهکار شده و سعی میکرد اسکی بره روی یکی اینقدر تابلو بود ارشم فهمید

Iron Man
    7
    رضا بنده خدا دو اولش بود گناهکار میشد یک تخفیف بهش میدم حالا درسته همه میدونستن مافیاست ولی همین که تا اخر بازی اعدام نشد خوب بود هرچند سایه بود رضا واقعا میتونست بهتر بازی کنه ولی خوب ترسیده بود
    بالاخره بردن و همین خودش نمره داره

Captian America
    6
    فری . واقعا خوب شروع کرد بازیو . قشنگ تحلیل میکرد و میمد جلو که یوهو ریختن سرش . تو دفاع کردن . یک جاهایی واقعا بد و افتضاح و مزخرف (لغت دیگه گیر نیاوردم ) دفاع کرد ولی دیگه تمام تلاشش کرد بگه بیگناهه . اون اخرش هم واقعا 50 50 بود . چون هم بت من پرسیده بود و هم کت وومن .
    و بازیه افتضاح کت وومن هم بود حق میدم بهش اخر کارو ولی قبلش میتونست بهتر دفاع کنه و سریعتر دست سوپر منو رو کنه . هرچند خودش به تنهایی مقصر نبود .

Thur
    7
    محمد کم بود تو بازی . اون لحظه های حساس نبود یعنی مرده بود و قبلش خیلی خوب بود . قشنگ بهترین بیگناه بود . میخواستم بهش 7 بدم ولی دیدم زیادشه فقط اون عبارتی که سوپر منو بزاریم برای فردا 2 نمره برای همین کم کردم کمرمو شکست
    سوپر من همون شب اعدام میشد نقاب نداشت و از شب های بعد داشت یاد بگیر محمد

Hulk
    7.25
    ارمین خیلی خوب بود عالی بود حتی به عنوان یک دور اولی . بهش نمره خوبی دادم . چون دور اولش بود . اعدامش اصلا دست خودش نبود یعنی تمام گناهکار بهش رای دادن . یکم میتونست بهتر وصیت کنه و تو دفاع کردن قاطع تر باشه و با قدرت بیشتری دفاع کنه . دور اولش بود خرده بهش نمیگیرم .
    به نظرم پتانسیل اینا داره به یک بازیکن خوب تبدیل بشه

Ant Man
    9.25
    میرسیم به جادوگر اعظم ستاره ملقب به ندا حقیقتا عالی بود به جز اینکه در جذب ها یکم بدشانس بود دوبار به تنهایی با رای دادنش و چرخوندن بازی سوپر منو نجات داد و بعدشم یکم بهتر عمل میکرد میتونست اعدام نشه اگه همون موضع خودشو روی کت وومن حفظ میکرد
    میتونست اعدامش کنه ولی یکم کشید عقب و بحث رفت روی ایرون من که باعث شد خودش اعدام بشه این حرکتش نمره منفی داره اونم نه اونقدر در کل عالی بود بدون شک بهترین بازیش بود هر چند سید کاری نداریم حالا ولی خوب ولی سید با سوپر در میشه

Spider Man
    3
    بدون شک بدترین بازیکن بیگناه بود . یا این دور این حوصله نداشت و یا وقت نداشت و یا تحلیل نکرد و یا .. . کلا با اون تفسیر هایی که ازش شنیدم خیلی فاصله داشت . تو شب که کاملا به ضرر بیگناه عمل کرد . قوانین درست نخونده بود . کاملا ذکر شده بود تو قوانین که جذب یا تیر ناموفق تو داستان میاد .
    ولی وقتی هیچی داخل داستان نیمده نمیدونم چرا دوباره شیخو زد . این از این . تو فاز روزم که اصلا خوب نبود . شاید تنها نکته مثبت بازیش لینک شدنش به ارش بود . که دیگه خسته نباشه بعد از دوباره زدن اشتباه و جذب شدن و کشته شدن دو بیگناه این لینک شدن چیز خاصی نبود .
    بعدش رای دادن به جوکر . میگه جوکر بد بازی کرد که به نظر من اصلا اینجوری نیست . بودن سوپر من و کاپیتان یک گره کور داخل بازی بود که 3 فاز ادامه داشت همون فاز اول باید تموم میشد تا تکلیف معلوم بشه . رای دادن جوکر حتی درست بود و خیلی قاطع و بیگناهی بود . مثلا پژمان یک چیزی گفت فاز بعدش اینکه جوکر انگار براش مهم نبود کی اعدام بشه همینجوری رای داد . خوب اگه برای خود پژمان مهم بود چرا به جوکر رای دادی؟ حتی اگه رای دادنش هم مسخره بود . اصلا اعدام جوکر منطقی نبود . اونم به خاطر اینکه یک شخص دیگه بهش رای داده این قشنگ میشه موج سواری و کاریه که گناهکارا انجام میدن . رای ندادن به سوپر من یا حتی کاپیتان . توی تحلیل های خودش گفت میخواستم سوپر منو اخر دست بزنیم . وقتی هنوز سهمیه ها تموم نشده . و شما دو نفر 2 فاز بهم رای نمیدید و اعتماد کردید . مشخص شب کشته میشید و حتی احتمال جذب هم بود . اشتباه های پژمان یکی دوتا نبود به نظرم . خیلی با اعتماد به نفس بازی کرد و همین بهش ضربه زد .

Batman
    9.5
    سحر قطعا کسی بود که بهترین پستارو تو فاز روز میداد اما خیلی کم تو بازی بود . و همین باعث شد شاید تو دید نباشه و نقطه منفیه بازیش بود هدف های تو شبش هم عالی بود (منم که اصلا کمکی نکردم ) سحر مافیارو برنده کرد ولی خوب کم تو بازی بود
    دهن منم سرویس کرد سحر : فردا 6 کارم تموم میشه .. سحر : تا 9 طول میشه ... سحر : تو ترافیکم دیر میرسیم .... سحر : امان میخوام تقریبا همه روزه همین بود ولی خوب برنده شد تهش

Joker
    6.75
    اما ترسا . خوب بود جدی . یعنی هیچکس بهش شک نداشت . اینکه رای اورد زیر سر نقشه ها شوم خواهرش بود برو گیسه اونا بگیر و البته اشتباه فاحشه ارش و پژمان با هم تقصیر اون نبود اصلا که اعدام شد . رایش هم به سوپر من کاملا درست و بجا بود . قبلش هم سعی داشت بازی رو در بیاره و خوب پست میداد در کل راضیم ازش

Superman
    1
    کیوان خودش میدونه بازیکن خوبیه . این جو دهی ایناش در بازی نفر اوله . کسی نداریم اینجوری بتونه جو بده تو بازی و همه گیج و محو بشن . قبلا این جو دهی رو در کنار فکر انجام میداد و خیلی روی بازیش تاثیر مثبت گذاشته بود . بازیکن خوبی شده بود ولی دوباره جدیدا صرفا شروع کرده به جو دهی و سیستم فیکس کردن یک چیز اونم نه تو فاز های اخر بازی تو همون فاز دوم بازی . و روی کل بازیش تاثیر گذاشت . از کیوان انتظار خیلیییی بیشتری داشتم .بازیکن با تجربه ایه . ولی وقتی اینجوری بازی میکنه روی تیمش هم اثر میزاره . مثلا ندا فقط به خاطر کیوان دستش رو شد و اعدام شد . دوست دارم قوانینم درست بخونه . تا اینطوری اخرش دلخوری پیش نیاد .

Flash
    N/A

Cat woman
    4.5
    به به به چی میشه امشب عزیزدلم ارش خداییش بالای 0.25 حقته؟ ارش دقیقا همون کارهایی که پژمان انجام دادو انجام داد با این تفاوت فقط که تو شب بهتر بود و به جوکر اصلا شک نداشت و بهش رای داد درسته تو بازی ارش فقط یک اشتباه کرد و اونم رای دادن به جوکر بود ولی همون اشتباه بیگناهارو نابود کرد .
    اعدام رویین تن قبل از اون حرکت خوب داشت بازی میکرد . حتی بعدشم خوب بازی کرد ( ) و همون یک حرکت تموم شد به نظر من بازی دیگه اخه برادر من چرا به کسی که شک نداری بهش رای میدی؟ اصلا هنوزم برام قابل هضم نیست نکن خوب
    بعد جمله معروف از ارش : سوپرو نزنین نیستش گناه داره امان گرفته به کی بگم من دردمو

پ.ن : اقا این نمرات من سعی کردم واقع بین باشم . یعنی نه زیاد به کسی بدم نه کم بدم . و ارزش دیگه هم نداره . خواهشا ناراحت نشه کسی . سید در جریانه من خودم سابقه ی 2 گرفتن دارم حقمم بود بازیه خوب و بد برای همه هست

چقدر حرف زدم مرسی که شرکت کردید و بازیه به این جذابیو رقم زدید از همگی ممنون دمتون گرم

7 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    0
    10-01-2016, 03:36 AM #11
    خب البته در این که خیلی خوب نبودم شکی نیست

ولی اینکه درمورد شیخ و قتل ناموفق نوشتی . خوبه خودت قوانین رو گذاشتی

نقش ساقی بالاتر و جلوتر از نقش پدر خوانده اجرا میشه . قتل ناموق به قتلی میگن که گادفادر بزنه و طرف ضدضرب باشه . این میشه قتل ناموفق

ولی وقتی اول ساقی ایفای نقش میکنه و مثلا گادفادر رو مست میکنه دیگه اصلا اقدام به قتلی صورت نمیگیره که موفق باشه یا نا موفق که در داستان بیاد یا نیاد

این از این

در مورد سوپر من هم گفتم شب اول حس بیگناهی ازش گرفتم . که واقعا بیگناه هم بود . و این که دیگه شب دوم جذب شد رو تو که از بیرون میدیدی برات راحت بود فهمیدنش . ولی تو بازی جریان فرق داشت . از نظر من جوکر شبی که اعدام شد خیلی گناهکارانه تر ار سوپر من بازی کرد . و البته سوپر من هم اصلا نبود که بازی کنه در واقع . برای همین ترجیح میدادم اونی که گناهکار تر میزنه اعدام شه

اونی که گفتی تو شب اخر میزننت هم موافقم . نظرت محترم ولی به نظر خودم تنها اشتباهم این بود که از شیخ خاستم شب اول از من حمایت کنه . اگه شب دوم حمایت میکرد قطعا بیگناها برنده میشدن

2 کاربر پست Spiderman عزیز را پسندیده اند .

Spiderman آنلاین نیست.