alt
صفحه 2 از 26 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 518

موضوع: انجمن جنایت کاران | سومین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست
    10-26-2016, 01:37 PM #21
    گاد

امروز تا آخر فاز نیستم. اگه کسی نمی تونه فاز شب باشه، هدفشُ زودتر بفرسته. سوال مهم هم دارین الان بپرسین یا بعدا از متین بپرسین.

3 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    23
    مورد پسند : 6 بار در 1 پست
    10-26-2016, 01:49 PM #22
    سلام دوباره

داستان رو خوندم. منم با بچه ها موافقم. دو تا اقدام صورت گرفته. مسلسل و شلیک احتمالا اقدام به قتل رو تداعی می کنه (حالا مافیا یا قاتل که نمیدونیم) و پریدن یک نفر بر روی نفر دیگه یا اقدام به قتل یا اقدام به جذب رو.
    به هر حال برخلاف بیش تر دورهای پیش که شب اول بی گناهان اکثراً مورد حمله قرار گرفته و کشته می شدن و یا جذب این دور نداشتیم بحمدالله

نقل قول نوشته اصلی توسط Robert. نمایش پست ها
    این پست جنبه فان داشت؟!!!
    ملغمه ای از فان و جدیت بود . با ترکیب درصد 60/40. بیش تر منظورم افرادی هست که هر دور مافیا نزدیکای پایان تایم اعدام یه هو میان وسط و بدون شرکت در بحث ها رای به اعدام میدن و میرن . این سلام دادن دیر موقع پیتر، الکس و آنتونی هم بهانه ای شد که بگم و مخاطبم اینا نبودن و کل افراد بازی منظورم بود
    Joffrey. آنلاین نیست.

3. تازه کار

پسندیده
    9
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-26-2016, 01:57 PM #23
    نقل قول نوشته اصلی توسط Howard. نمایش پست ها
    با كليت حرفت موافقم.

ولي يه چيزي. از بين اين سه تا دوتاشون اقدام ناموفق كردن. قاتل كه هر شب تير بايد بزنه، مي مونه فرقه يا مافيا. چرا نشه گفت اون پريدن كار مافيا بوده؟ قبول دارى اون مسلسله نشونه ي خيلي مشخص تريه و بيشتر نظر ادمو جلب ميكنه و تازه قبل از اون يكي اومده؟ بعدشم چي باعث شد كه همون اول انقدر با قاطعيت بگي مال فرقه است؟ پريدن رو يه نفر كه لزوما به جذبش ربط نداره و ميتونه براي كشتنش باشه.
    و تازه الان که باز خوندم این پست رو یه چیز دیگه هم نظرم رو جلب کرد، هاوارد جان شما خودت خیلی با قطعیت مسلسل رو چسبوندی به قاتل و گفتی که کار مافیا نبوده، شما که به قطعیت پیتر گیر می دی خودت نباید همچین قطعیتی داشته باشی که

اصلا مگه نمی گی پریدن ممکنه واسه کشتن باشه، خب چرا واسه قاتل نبوده باشه پریدن و مسلسل واسه مافیا؟ من منطقم با حرف بقیه سازگاره ها که پریدن واسه فرقه باشه احتمالا و مسلسل هم واسه قاتل چون منطقا شب اول باید بزنه، اما شمایی که گیر می دی به این قضیه، در نظر نگرفتن این حالتا جالبه، و این رو بذاریم کنار اینکه به کوین یا ویکتور چرا کاری نداشتی، به این نتیجه می رسونه آدم رو که صرفا دنبال راهی برای گیر دادن به پیتر بودی

که حالا خود این می تونه فک کردن بهش جالب توجه باشه
    Bernard. آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

پسندیده
    11
    10-26-2016, 02:22 PM #24
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bernard. نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی

هاوارد جان خیلی هم خوب که حواست هست و می خوای همچین گیری بدی به پستا که بازی باز شه و ...، ولی قبل از پیتر، دو نفر دیگه هم در خصوص داستان حرف زدن، کوین هم گفت پریدن مال فرقه ـس، ویکتور هم که گفت داستان واضحه و اشاره خاصی نکرد، به اونا چرا گیر ندادی؟
    ببين يه حرف رو هزار جور ميشه زد و اينكه يه حرف رو چجوري ميزني بستگي به ديدت داره، درست؟
    براي من اين سواله كه چرا پيتر همون اول اومد در مورد پريدن صحبت كرد و به فرقه ربطش داد، در حالي پريدن بعد از مسلسل اومده و در كل مسلسل نشونه ي قابل توجه تريه، بعدشم اينكه احتمال خيلي زياد داد براي فرقه هم منطقي نبود چون قاعدتا توي يه ذهن ناآگاه بعد از خوندن اون جمله خود به خود جذب تداعي نميشه. معمولا رو يه نفر ميپرن كه بزنن بكشنش نه اينكه بخوان جذب گروه خودشون بكنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Peter. نمایش پست ها
    خب اولا كه گفتم برداشت من اينه .

دوما كجا قطعيت ديدي ؟ وقتي ميگم به احتمال زياد يعني به احتمال زياد . معنيش اينه كه يه احتمال كمي ميمونه واسه اينكه اينطوري نباشه .

سوما اين پريدن رو يه نفر بيشتر تو ذهن من تداعي دزديدن يا ربودن يكي رو ميكنه .

خيلي از پستت خوشم نيومد . كلا از پستهايي كه سعي ميكنن پست كسي رو تحريف كنن خوشم نمياد

- - - Updated - - -

ضمن اينكه الان پست برنارد رو ديدم . درست ميگه . چرا ؟
    خب ننوشتي با قطعيت ميگم. اما من حس كردم كه پيش خودت به يقين رسيدي و اين احتمال خيلي زياد رو صرفا محض احتياط برا خالي نبودن عريضه اضافه كردي. يه جورايي به نظرم مصنوعي اومد. كلا فكر ميكنم با يه علم اضافه اي اون پست رو نوشتي.

تحريفي هم نكردم برداشتم رو گفتم از پستت.
    Howard. آنلاین نیست.

5. تازه کار

پسندیده
    23
    10-26-2016, 02:32 PM #25
    بین بحث های ادوارد، هاوارد و پیتر یه چیز کلی بگم

به نظرم هرکسی میتونه توصیف و برداشت خودشو از داستان بگه. مثلا یکی ممکنه این پریدن رو قتل در نظر بگیره که مثلا یارو خواسته بپره رو یارو و خفش کنه و یا چاقو بزنه یکی میتونه جذب تداعی کنه که مثلا یارو می خواسته بپره و طرفو تو گونی بندازه و ببره کمپ فرقه .

دورهای قبل تر هم بوده که مثلا به خاطر اینکه یه نفر برداشت خودش رو از داستان گفته و به خاطر مثلا در نظر نگرفتن نقش ها و فراموش کردن و یا نخوندن نقش ها پای چوبه دار رفته و الکی اعدام شده، از قضا بی گناه و رویین تن بوده

[spoiler](انگار من کاتب دورهای مافیام رجوع می کنم به دورهای گذشته)
    [/spoiler]

ولی در کل اینکه ببینیم چه اتفاقات دقیقی افتاده باید ببینیم داستان های شب آینده چطوری نوشته میشن.

- - - Updated - - -

این کد اسپویلر چرا عمل نکرد ؟
    Joffrey. آنلاین نیست.

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    11
    10-26-2016, 02:33 PM #26
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bernard. نمایش پست ها
    و تازه الان که باز خوندم این پست رو یه چیز دیگه هم نظرم رو جلب کرد، هاوارد جان شما خودت خیلی با قطعیت مسلسل رو چسبوندی به قاتل و گفتی که کار مافیا نبوده، شما که به قطعیت پیتر گیر می دی خودت نباید همچین قطعیتی داشته باشی که

اصلا مگه نمی گی پریدن ممکنه واسه کشتن باشه، خب چرا واسه قاتل نبوده باشه پریدن و مسلسل واسه مافیا؟

من منطقم با حرف بقیه سازگاره ها که پریدن واسه فرقه باشه احتمالا و مسلسل هم واسه قاتل چون منطقا شب اول باید بزنه، اما شمایی که گیر می دی به این قضیه، در نظر نگرفتن این حالتا جالبه، و این رو بذاریم کنار اینکه به کوین یا ویکتور چرا کاری نداشتی، به این نتیجه می رسونه آدم رو که صرفا دنبال راهی برای گیر دادن به پیتر بودی

که حالا خود این می تونه فک کردن بهش جالب توجه باشه

من با قطعيت مسلسل رو چسبوندم به قاتل؟ من كي همچين حرفي زدم :دى دو تا نشونه داشتيم، من گفتم قطعا يكيش مال قاتله، بعد اون يكي ميتونه مال فرقه يا مافيا باشه. توي قسمت برداشت خودم حرفي از اينكه كدوم مال كدومه نزدم. بقيه اش در جواب حرف پيتر بود :دى

با كليت حرفت موافقم.

ولي يه چيزي. از بين اين سه تا دوتاشون اقدام ناموفق كردن. قاتل كه هر شب تير بايد بزنه، مي مونه فرقه يا مافيا. چرا نشه گفت اون پريدن كار مافيا بوده؟ قبول دارى اون مسلسله نشونه ي خيلي مشخص تريه و بيشتر نظر ادمو جلب ميكنه و تازه قبل از اون يكي اومده؟ بعدشم چي باعث شد كه همون اول انقدر با قاطعيت بگي مال فرقه است؟ پريدن رو يه نفر كه لزوما به جذبش ربط نداره و ميتونه براي كشتنش باشه.
    فقط قسمت سبز برداشت خودمه اگه دقت كني. بقيه اش دارم به پيتر ميگم كه چرا فرقه و چرا مثلا مافيا نه. مافيائه مثال بود گيرم بيشتر به اين بود كه اونطوري اومد گفت فرقه.

در مورد حرف كوين يا ويكتور هم توضيح دادم. نكته ي مشكوكي توشون نديدم. درسته كه كليات حرفشون با پيتر يكي بود اما اينكه چجوري يه حرفي رو بزني خيلي ميتونه فرق داشته باشه .
    Howard. آنلاین نیست.

7. تازه کار

پسندیده
    0
    10-26-2016, 03:00 PM #27
    سلام به همه
    تبریک واسه دور جدید

@هاوارد
    میدونی هاو به نظره منم پریدن به جذب نزدیک تره.. چون معمولن وقتی رو یکی میپرن میخوان اونو بدزدن و البته که احتمال نشونه ی قتل هم هست پریدن.. ولی به نظره منم به جذب نزدیک تره

من یه چیزیو دقت کردم توی گزارشا..درواقع نکته ی خاصی نیست ولی گفتنشم ضرری نمیرسونه
    من اول فکر کردم که ممکنه گزارشا ( که هرکدوم به نظر مخصوص یه گروهه ) به ترتیب اولویتای فاز شب باشه
    یعنی اگه مثلا قاتل اولویت داره به جادوگر و پدرخوانده گزارش اول داده میشه
    اما اینطور نبود
    چون اولویت اول برای جادوگره که احتمال خیلی کمی میدم با وجود قاتل و پدرخوانده مسلسل نشونه ی جذب باشه!
    دیگه گفتم بگم که اگه یه درصد این فرضیه ی اول من به ذهن بقیه هم رسید بدونن رده
    Michael. آنلاین نیست.

8. کارآموز مافیا

پسندیده
    2
    10-26-2016, 03:58 PM #28
    @ هاوارد

اولا که به جرات میگم نود درصد این بچه ها همین برداشت من رو داشتن که پریدن بیشتر میخوره به فرقه .

در ثانی . شما جای من . وقتی نظرت روی فرقست چطوری میگی اینو ؟ چند درصد احتمال بدم راضیت میکنه که مصنوعی نیست .؟ بگو منم یاد بگیرم

سوما . اون نفر اول هم دقیقا اشاره کرد که پرش مال فرقست . از دید شخص ثالث بیانش و منظورش هیچ فرقی نداشت با مال من . یعنی اگه قرار به گیر بود برای اون هم جای گیر داشت . چی شد که از دو تا پست پریدی و به من گیر دادی ؟

در مورد ترتیب گزارش ها و این که اول مسلسل اومده و اینا هم که واضحه ترتیبی در کار نیست .

هیچ جوره این گیرت رو نمیتونم هضم کنم .

و یه مورد دیگه .

یه وقت یه قتلی جذبی چیزی صورت میگیره و یکی یه پست مثل پست من میده بعد شما میای گیر میدی که چرا میخاستی مثلا فرقه یا مافیا رو بی اهمیت جلوه بدی و از این قبیل حرفا .
    ولی وقتی هیچ اتفاقی نیفتاده و هیچ اقدامی موفق نبوده و هنوز شرایط یکسانه چرا یکی باید بیاد این گیر رو به یکی بده ؟
    به هر حال تا فردا احتمالا همه چی معلوم میشه که چه نشونه ای مال کدوم گروهه دیگه ؟ ها ؟ چی رو میخاستی ثابت کنی الان ؟
    Peter. آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    11
    مورد پسند : 7 بار در 2 پست
    10-26-2016, 04:46 PM #29
    پستا رو خوندم.

هاوارد عزیز چی شد که به پیتر گیر دادی؟ منم همین احتمال رو دادم اولین پست

خیلی برات عجیبه که یکی احتمال پریدن روی کسی رو فرقه بدونه؟ تازه بعدش فهمیدن اشتباه گرفتن چون طرف سیبیل داشته یکم عمیقتر فکر کنی قشنگ میتونی به فرقه ربط بدی اینو فرضا این سبیل رو میتونیم به عمامه ی شیخ تشبیه کنیم نمیتونیم؟
    Kevin. آنلاین نیست.

10. تازه کار

پسندیده
    9
    10-26-2016, 04:52 PM #30
    ببين يه حرف رو هزار جور ميشه زد و اينكه يه حرف رو چجوري ميزني بستگي به ديدت داره، درست؟
    براي من اين سواله كه چرا پيتر همون اول اومد در مورد پريدن صحبت كرد و به فرقه ربطش داد، در حالي پريدن بعد از مسلسل اومده و در كل مسلسل نشونه ي قابل توجه تريه، بعدشم اينكه احتمال خيلي زياد داد براي فرقه هم منطقي نبود چون قاعدتا توي يه ذهن ناآگاه بعد از خوندن اون جمله خود به خود جذب تداعي نميشه. معمولا رو يه نفر ميپرن كه بزنن بكشنش نه اينكه بخوان جذب گروه خودشون بكنن.
    یعنی گیرت به خاطر این بوده که تو داستان اول مسلسل اومده بعد پریدن و سر همین گیر دادی؟ حالا گیری به این نمی دم که چرا به ترتیب گیر دادی، ولی واقعا وقتی ۳ تا روایت مستقل اومده و به نظر هر کدوم به یه گروه بر می گردن، این ترتیبه مطرح نیس
    اینکه می گی مسلسل قابل توجه تره از پریدن هم که نمی فهمم چرا می گی، نشونه ـن جفتشون دیگه، اتفاقا مسلسل چون معلومه برای کشتن ـه و بدیهی تره کمتر قابل توجهه تا پریدنی که از نظر خودت می تونه ابهام ایجاد کنه که قتله یا جذب
    اون معمولا آخرت هم بی خیال، نمی پرن یکی رو بگیرن جذبش کنن؟ می پرن بکشنش فقط؟

من با قطعيت مسلسل رو چسبوندم به قاتل؟ من كي همچين حرفي زدم :دى دو تا نشونه داشتيم، من گفتم قطعا يكيش مال قاتله، بعد اون يكي ميتونه مال فرقه يا مافيا باشه. توي قسمت برداشت خودم حرفي از اينكه كدوم مال كدومه نزدم. بقيه اش در جواب حرف پيتر بود :دى

فقط قسمت سبز برداشت خودمه اگه دقت كني. بقيه اش دارم به پيتر ميگم كه چرا فرقه و چرا مثلا مافيا نه. مافيائه مثال بود گيرم بيشتر به اين بود كه اونطوري اومد گفت فرقه.

در مورد حرف كوين يا ويكتور هم توضيح دادم. نكته ي مشكوكي توشون نديدم. درسته كه كليات حرفشون با پيتر يكي بود اما اينكه چجوري يه حرفي رو بزني خيلي ميتونه فرق داشته باشه .
    نچسبوندی مسلسل رو به قاتل؟! همین پست خودت رو ببین باز:

گفتی قاتل که هر شب باید بزنه ( که بایدی نداره ولی اوکی ) و بعدش گفتی چرا نشه گفت پریدن کار مافیا بوده یعنی مسلسل رو گذاشتی برای قاتل دیگه و بحثت سر اینه که پریدن واسه مافیاس یا فرقه، وگرنه که این حرف خودم تو پست قبلی بود، اگه پریدن رو نشونه قتل بگیری، چرا پریدن رو نگفتی برای قاتل می*تونه باشه؟

-----

نقل قول نوشته اصلی توسط Joffrey. نمایش پست ها
    بین بحث های ادوارد، هاوارد و پیتر یه چیز کلی بگم

به نظرم هرکسی میتونه توصیف و برداشت خودشو از داستان بگه. مثلا یکی ممکنه این پریدن رو قتل در نظر بگیره که مثلا یارو خواسته بپره رو یارو و خفش کنه و یا چاقو بزنه یکی میتونه جذب تداعی کنه که مثلا یارو می خواسته بپره و طرفو تو گونی بندازه و ببره کمپ فرقه .

دورهای قبل تر هم بوده که مثلا به خاطر اینکه یه نفر برداشت خودش رو از داستان گفته و به خاطر مثلا در نظر نگرفتن نقش ها و فراموش کردن و یا نخوندن نقش ها پای چوبه دار رفته و الکی اعدام شده، از قضا بی گناه و رویین تن بوده

[spoiler](انگار من کاتب دورهای مافیام رجوع می کنم به دورهای گذشته)
    [/spoiler]

ولی در کل اینکه ببینیم چه اتفاقات دقیقی افتاده باید ببینیم داستان های شب آینده چطوری نوشته میشن.

- - - Updated - - -

این کد اسپویلر چرا عمل نکرد ؟
    مرسی از نصیحت خیرخواهانه و انسان دوستانه شما
    Bernard. آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    11
    مورد پسند : 7 بار در 2 پست
    10-26-2016, 05:00 PM #31
    من اول این احتمال رو دادم که خواستی یه بحث راه بندازی که بازی گرم بشه ولی اگه این هدفت بود میتونستی مون اول بگیولی نگفتی یه هدفت میتونه دیدن واکنشهای افراد به پستت باشه که این اوکیه ولی اگه میخواستی واکنش ببینی به من میتونستی گیر بدی. بین من و پیتر چه فرقی میتونست باشه؟ این سوال اخر و نمیخواد جواب بدی سوال ضمنیه

در مورد اون مثال شیخم میدونم که شیخ قابل جذبه ولی میتونه از خودش محافظت کرده باشه. یا حتی میتونه طرف مورد حفاظت یکی از نقشهای بی گناهان قرار گرفته باشه

- - - Updated - - -

پستا رو خوندم.

هاوارد عزیز چی شد که به پیتر گیر دادی؟
    منم همین احتمال رو دادم اولین پست

خیلی برات عجیبه که یکی احتمال پریدن روی کسی رو فرقه بدونه؟
    تازه بعدش فهمیدن اشتباه گرفتن چون طرف سیبیل داشته
    یکم عمیقتر فکر کنی قشنگ میتونی به فرقه ربط بدی اینو
    فرضا این سبیل رو میتونیم به عمامه ی شیخ تشبیه کنیم نمیتونیم؟
    این نقل قول و زده بودم ولی نیومد
    Kevin. آنلاین نیست.

12. تازه کار

پسندیده
    0
    10-26-2016, 05:14 PM #32
    سلام

خب داستان که طبق گفته گاد مشخصه و نیاز به بازگو کردن نیست اما اینکه کی باعث این تحرکات شده میشه فرضیه های زیادی آورد که خب منطقا روز اول شامل تمامی حالت های ممکن میشه پس بهتره فازهای بعدی با جمع شدن نشونه ها روش بحث کنیم. چیزی که مهمه اینه که دو تا نشونه منفی اومده ولی اتفاقی نفتاده که خب چه گناهکار به بیگناه زده باشه و چه گناهکار به گناهکار بد نیست درکل(غیر از موارد حروم کردن سهمیه بیگناهی روی گناهکار)
    تو فاز روز هم که بحث تغریبا دو طرفه شده و طبق معمول یه عده سوار یه عده دیگه شدن که خب طبیعیه و دلیل بر چیزی نمیشه"فعلا"

فقط یه نکته ای رو متوجه شدم 'بیرون' از جریان بازی. این اسمها یکم گیج کرده بچه هارو مثلا الان جوفری(!) (یا جِفری) میگه "بین بحث ادوارد و فلانی و فلانی" مسلما منظورش ادوارد نیست ون این اولین پستمه
    امیدوارم این بعدا باعث نشه یکی بیاد بگه فلانی تو اینو گفتی بعد طرف بگه کو؟ و بعد همین الکی الکی باعث اعدام یکی بشه
    Edward. آنلاین نیست.

13. تازه کار

پسندیده
    0
    10-26-2016, 05:29 PM #33
    پست هارو خوندم. بيشتر پست ها دنبال واقعیت نیست. دنبال مچ گیریِ که برای فاز اول طبیعیِ.

فقط دوتا نکته رو تو پست ها دیدم. نظرم رو بدم و سوال کنم در بارش.

@Peter
    پیتِر احتمال بیشتر مسلسل رو به قاتل میده چون قاتل باید هر شب بزنه. من میگم با توجه به دوره های اخیر برگزار شده. گادها از جمله پویا و سید. مافیا شب اول سوختن سهمیه داشته پس باید میزدِ و لزومی وجود نداره که حتما قاتل زده باشه. الان نمی تونیم ذهنمون رو ببریم که این نشونه چی هست. باید منتظر بمونیم.

@Kevin
    من دو بار پست شماره 29 ِت رو خوندم. متوجه نشدم. این سبیل رو به عنوان یه احتمال به عمامه شیخ ربط دادی یا داشتی هاروارد رو مسخره می کردی؟ اگر مورد اولِ حتما ربطش رو باز کن.
    Victor. آنلاین نیست.

14. تازه کار

پسندیده
    23
    10-26-2016, 05:40 PM #34
    نقل قول نوشته اصلی توسط Edward. نمایش پست ها
    سلام

خب داستان که طبق گفته گاد مشخصه و نیاز به بازگو کردن نیست اما اینکه کی باعث این تحرکات شده میشه فرضیه های زیادی آورد که خب منطقا روز اول شامل تمامی حالت های ممکن میشه پس بهتره فازهای بعدی با جمع شدن نشونه ها روش بحث کنیم. چیزی که مهمه اینه که دو تا نشونه منفی اومده ولی اتفاقی نفتاده که خب چه گناهکار به بیگناه زده باشه و چه گناهکار به گناهکار بد نیست درکل(غیر از موارد حروم کردن سهمیه بیگناهی روی گناهکار)
    تو فاز روز هم که بحث تغریبا دو طرفه شده و طبق معمول یه عده سوار یه عده دیگه شدن که خب طبیعیه و دلیل بر چیزی نمیشه"فعلا"

فقط یه نکته ای رو متوجه شدم 'بیرون' از جریان بازی. این اسمها یکم گیج کرده بچه هارو مثلا الان جوفری(!) (یا جِفری) میگه "بین بحث ادوارد و فلانی و فلانی" مسلما منظورش ادوارد نیست ون این اولین پستمه
    امیدوارم این بعدا باعث نشه یکی بیاد بگه فلانی تو اینو گفتی بعد طرف بگه کو؟ و بعد همین الکی الکی باعث اعدام یکی بشه

سلام
    فک کنم تلفظ دقیق اسمم جافِری باشه
    من منظورم برنارد بود، حواسم نبوده احتمالا.
    بعضی از اسم ها تکراریه و دورهای پیشم هم بوده. مثلا رابرت و یا حتی ادوارد. اسامی دیگه ای هم هستن. به نظرم اسم ها باید خاص تر انتخاب می شدن
    Joffrey. آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    2
    10-26-2016, 06:59 PM #35
    نقل قول نوشته اصلی توسط Victor. نمایش پست ها
    پست هارو خوندم. بيشتر پست ها دنبال واقعیت نیست. دنبال مچ گیریِ که برای فاز اول طبیعیِ.

فقط دوتا نکته رو تو پست ها دیدم. نظرم رو بدم و سوال کنم در بارش.

@Peter
    پیتِر احتمال بیشتر مسلسل رو به قاتل میده چون قاتل باید هر شب بزنه. من میگم با توجه به دوره های اخیر برگزار شده. گادها از جمله پویا و سید. مافیا شب اول سوختن سهمیه داشته پس باید میزدِ و لزومی وجود نداره که حتما قاتل زده باشه. الان نمی تونیم ذهنمون رو ببریم که این نشونه چی هست. باید منتظر بمونیم.

@Kevin
    من دو بار پست شماره 29 ِت رو خوندم. متوجه نشدم. این سبیل رو به عنوان یه احتمال به عمامه شیخ ربط دادی یا داشتی هاروارد رو مسخره می کردی؟ اگر مورد اولِ حتما ربطش رو باز کن.
    ببین روز اول هیچ چیز صد در صد نیست . حتی اگه بقول هاوارد یکی از یه چیز اطلاع داشته باشه هم بازم نمیتونه صد در صد بگه . من چیزی رو که احتمالش بیشتر بوده رو گفتم . البته خیلی هم بیشتر

در مورد اون سوختن سهمیه من فکر نکنم اینطوری باشه . حداقل فکر نکنم بازی که ساعت هشت غروب شروع میشه رو گاد واسه همون شب سهمیه بسوزونه . ولی بازم حرفت درسته و احتمال کمی وجود داره که اینطور بشه

ولی حرف سر اینه که ایا با این احتمالات ادم میتونه به یکی گیر بده که از چیزی خبر داشته ؟
    Peter. آنلاین نیست.

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    2
    10-26-2016, 07:33 PM #36
    و اينكه چرا به دو پست قبل از من گير نداد؟
    Peter. آنلاین نیست.

17. تازه کار

پسندیده
    0
    10-26-2016, 07:52 PM #37
    @Peter
    من حرفم با قسمت اول حرفت یکی هست. در مورد هیچ اتفاقی با اطمینان نمیشه حرف زد. من صرفا نظر خودم رو گفتم و البته الان اضافه کنم که این قضیه ای که میگی بستگی به سهمیه مافیا داره. با توجه به تعداد زیاد بازیکن ها سهمیه مافیا احتمالا 4 یا 5 تیر هست که اگر 5 تیر باشه بعید نیست روز اول سوختن سهمیه داشته باشند. مخصوصا با توجه به علاقه پویا به کشتار در شب. ولی به هر حال مشترک هم عقیده ایم که فعلا با یقین و حتی به نظرم با احتمال بالا نمیشه در مورد چیزی اظهار نظر کرد.

در مورد موضوع دوم هم که خط اول پست قبلیم گفتم. این فاز کسی دنبال واقعیت نیست. اکثرا دنبال مچ گیری هستند.

- - - Updated - - -

@Peter
    البته یکی از دو پست قبل تو مال من هست. خوشحال میشم بدونم چه چیز قابل گیر دادنی اون پست من داشت؟
    Victor. آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    2
    10-26-2016, 09:01 PM #38
    نقل قول نوشته اصلی توسط Victor. نمایش پست ها
    @Peter

- - - Updated - - -

@Peter
    البته یکی از دو پست قبل تو مال من هست. خوشحال میشم بدونم چه چیز قابل گیر دادنی اون پست من داشت؟
    ببين من بحث كليم اينه كه كليت و ماهيت پستهاي ما سه نفر يك جور بود . اگه مال تو گير نداشت مال منم نداشت . و اگر مال تو داشت مال منم داشت . تونستم برسونم منظورمو ؟
    Peter. آنلاین نیست.

19. تازه کار

پسندیده
    0
    10-26-2016, 09:02 PM #39
    در مورد داستان حداقل تا یه فاز دیگه نگذره نمیشه نظر قاطعی داد تا ببینیم نشونه ها منظورش چیه
    تا الان هرجوری نگاه کردم فقط میشه یه سری احتمال داد
    Alex. آنلاین نیست.

20. تازه کار

پسندیده
    1
    10-26-2016, 09:20 PM #40
    فعلا فقط سلام . همین و بس
    Andy. آنلاین نیست.