alt
صفحه 3 از 26 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 518

موضوع: انجمن جنایت کاران | سومین دوره مافیا

1. تازه کار

پسندیده
    4
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-26-2016, 09:30 PM #41
    نقل قول نوشته اصلی توسط Joffrey. نمایش پست ها
    سلام دوباره

داستان رو خوندم. منم با بچه ها موافقم. دو تا اقدام صورت گرفته. مسلسل و شلیک احتمالا اقدام به قتل رو تداعی می کنه (حالا مافیا یا قاتل که نمیدونیم) و پریدن یک نفر بر روی نفر دیگه یا اقدام به قتل یا اقدام به جذب رو.
    به هر حال برخلاف بیش تر دورهای پیش که شب اول بی گناهان اکثراً مورد حمله قرار گرفته و کشته می شدن و یا جذب این دور نداشتیم بحمدالله

ملغمه ای از فان و جدیت بود . با ترکیب درصد 60/40. بیش تر منظورم افرادی هست که هر دور مافیا نزدیکای پایان تایم اعدام یه هو میان وسط و بدون شرکت در بحث ها رای به اعدام میدن و میرن . این سلام دادن دیر موقع پیتر، الکس و آنتونی هم بهانه ای شد که بگم و مخاطبم اینا نبودن و کل افراد بازی منظورم بود
    تکلیف اونا مشخصه
    ولی تکلیف کسی که سعی میکنه هم فعال بنظر بیاد هم درگیر نشخ با کسی چیه؟

- - - Updated - - -

ویرایش: درگیر نشه
    Robert. آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    11
    مورد پسند : 7 بار در 2 پست
    10-26-2016, 09:39 PM #42
    من یکم الان درگیرم نمیتونم فول تایم باشم فک کنم ویکتور پرسیده بود که چرا سبیل و به عمامه ربط دادم اون صرفا فرض بود قبلش هم گفتم فرضا یعنی به جای شیخ میشه محافظ هم قرار بگیره...کلا هر نقش بی گناهی که میتونه از جذب جلوگیری کنه
    Kevin. آنلاین نیست.

3. تازه کار

پسندیده
    0
    10-26-2016, 09:41 PM #43
    @Kevin
    خب دوستِ درگیرِ من. شما چرا اول گفتی شیخ؟ چرا نگفتی محافظ یا هر بیگناه دیگه؟
    Victor. آنلاین نیست.

4. تازه کار

پسندیده
    7
    10-26-2016, 10:06 PM #44
    آقا اول معذرت امروز نبودم هستم کامل از این به بعد.

پستارو خوندم. بعد از هر دور مافیا به خودم قول میدم که به این بحث های آبکی که دو سه روز اول اتفاق میفته و صرفا تیری در تاریکیه اهمیت ندم ولی باز نمیشه و ذهنمو درگیر میکنه

درباره جریان بازی از اول تا الان: هوارد ممکنه کلکی تو کارش باشه که خواست پریدن رو به مافیا ربط بده، توضیحاتش رو خوندم ولی به نظرم تو اون شرایط اول بازی همه نظرشون رو فرقه بودن پریدن بود ولی اومد گفت چرا مافیا نه؟ البته بازم میگم فقط ممکنه! چیز قطعی نگفتم!

برنارد و پیتر بازم ممکنه یه نفعی براشون داشته که سریع گیر دادن به هوارد و بحث راه انداختن! بازم میگم ممکنه نیاید جبهه بگیرید فقط نظرمو گفتم!
    Jackson. آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    11
    10-26-2016, 10:08 PM #45
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peter. نمایش پست ها
    @ هاوارد

اولا که به جرات میگم نود درصد این بچه ها همین برداشت من رو داشتن که پریدن بیشتر میخوره به فرقه .

در ثانی . شما جای من . وقتی نظرت روی فرقست چطوری میگی اینو ؟ چند درصد احتمال بدم راضیت میکنه که مصنوعی نیست .؟ بگو منم یاد بگیرم

سوما . اون نفر اول هم دقیقا اشاره کرد که پرش مال فرقست . از دید شخص ثالث بیانش و منظورش هیچ فرقی نداشت با مال من . یعنی اگه قرار به گیر بود برای اون هم جای گیر داشت . چی شد که از دو تا پست پریدی و به من گیر دادی ؟

در مورد ترتیب گزارش ها و این که اول مسلسل اومده و اینا هم که واضحه ترتیبی در کار نیست .

هیچ جوره این گیرت رو نمیتونم هضم کنم .

و یه مورد دیگه .

یه وقت یه قتلی جذبی چیزی صورت میگیره و یکی یه پست مثل پست من میده بعد شما میای گیر میدی که چرا میخاستی مثلا فرقه یا مافیا رو بی اهمیت جلوه بدی و از این قبیل حرفا .
    ولی وقتی هیچ اتفاقی نیفتاده و هیچ اقدامی موفق نبوده و هنوز شرایط یکسانه چرا یکی باید بیاد این گیر رو به یکی بده ؟
    به هر حال تا فردا احتمالا همه چی معلوم میشه که چه نشونه ای مال کدوم گروهه دیگه ؟ ها ؟ چی رو میخاستی ثابت کنی الان ؟
    گفتم كه. نحوه ي بيانت طوري بود كه برام سوال پيش اومد (قطعا بيانت با اون دوتاي قبلي فرق داشت!) و كلا هم حس خوبي نگرفتم.

نه بحث من اصلا اين چيزاي ضعيف نشون دادن فرقه و مافيا نيست. اونا كه ديگه خيلي پيش پا افتاده شدن. از طرز نوشتنت تو اون پست من احساس كردم كه تو چيز خاصي ميدونستي. يا حالا به هر دليلي ميدونستي فرقه اقدام كرده و مافيا اقدام نكرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kevin. نمایش پست ها
    پستا رو خوندم.

هاوارد عزیز چی شد که به پیتر گیر دادی؟ منم همین احتمال رو دادم اولین پست

خیلی برات عجیبه که یکی احتمال پریدن روی کسی رو فرقه بدونه؟ تازه بعدش فهمیدن اشتباه گرفتن چون طرف سیبیل داشته یکم عمیقتر فکر کنی قشنگ میتونی به فرقه ربط بدی اینو فرضا این سبیل رو میتونیم به عمامه ی شیخ تشبیه کنیم نمیتونیم؟
    ببين من نگفتم كه اصلا نميشه به فرقه ربطش داد. در بهترين حال ٦٠ به ٤٠ به نفع فرقه است. و اين اصلا احتمال زيادي نيست. بازم ميگم بيانش فرق داشت. اول اومد گفت خب پريدن كه مال فرقه اس. عجيب بود كه احتمال مافيا رو انقدر كم در نظر گرفته بود :دي

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael. نمایش پست ها
    سلام به همه
    تبریک واسه دور جدید

@هاوارد
    میدونی هاو به نظره منم پریدن به جذب نزدیک تره.. چون معمولن وقتی رو یکی میپرن میخوان اونو بدزدن و البته که احتمال نشونه ی قتل هم هست پریدن.. ولی به نظره منم به جذب نزدیک تره

من یه چیزیو دقت کردم توی گزارشا..درواقع نکته ی خاصی نیست ولی گفتنشم ضرری نمیرسونه
    من اول فکر کردم که ممکنه گزارشا ( که هرکدوم به نظر مخصوص یه گروهه ) به ترتیب اولویتای فاز شب باشه
    یعنی اگه مثلا قاتل اولویت داره به جادوگر و پدرخوانده گزارش اول داده میشه
    اما اینطور نبود
    چون اولویت اول برای جادوگره که احتمال خیلی کمی میدم با وجود قاتل و پدرخوانده مسلسل نشونه ی جذب باشه!
    دیگه گفتم بگم که اگه یه درصد این فرضیه ی اول من به ذهن بقیه هم رسید بدونن رده
    درسته. به هر حال بازم اون نشونه براي مال مافيا بودن شانس خوبي داره نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernard. نمایش پست ها
    یعنی گیرت به خاطر این بوده که تو داستان اول مسلسل اومده بعد پریدن و سر همین گیر دادی؟ حالا گیری به این نمی دم که چرا به ترتیب گیر دادی، ولی واقعا وقتی ۳ تا روایت مستقل اومده و به نظر هر کدوم به یه گروه بر می گردن، این ترتیبه مطرح نیس
    اینکه می گی مسلسل قابل توجه تره از پریدن هم که نمی فهمم چرا می گی، نشونه ـن جفتشون دیگه، اتفاقا مسلسل چون معلومه برای کشتن ـه و بدیهی تره کمتر قابل توجهه تا پریدنی که از نظر خودت می تونه ابهام ایجاد کنه که قتله یا جذب
    اون معمولا آخرت هم بی خیال، نمی پرن یکی رو بگیرن جذبش کنن؟ می پرن بکشنش فقط؟

نچسبوندی مسلسل رو به قاتل؟! همین پست خودت رو ببین باز:

گفتی قاتل که هر شب باید بزنه ( که بایدی نداره ولی اوکی ) و بعدش گفتی چرا نشه گفت پریدن کار مافیا بوده یعنی مسلسل رو گذاشتی برای قاتل دیگه و بحثت سر اینه که پریدن واسه مافیاس یا فرقه، وگرنه که این حرف خودم تو پست قبلی بود، اگه پریدن رو نشونه قتل بگیری، چرا پریدن رو نگفتی برای قاتل می*تونه باشه؟

-----

مرسی از نصیحت خیرخواهانه و انسان دوستانه شما
    ببين منظورم از قابل توجه بودن مسلسل همون مشخص تر بودن بود. تو خودت داري ميگي پريدنه ابهام ايجاد ميكنه قتله يا جذب. خب؟ :دي

در مورد اون حرفم كه گفتم چرا مافيا نه، خب از لحن اون حرف مشخصه كه دارم مثال مي زنم: چرا ميگي فرقه اس؟ چرا [مثلا] مافيا نه؟ هدف من از اون جمله اصلا اين كه اون نشونه مال كي "هست" نبود، ميخواستم بدونم كه چرا پيتر احتمال هاي ديگه رو در نظر گرفته يا به قول خودش خيلي كم در نظر گرفته. اصلا كل اون حرفم در نقل قول به حرف پيتر بود و توي قسمتي كه برداشت خودم از داستان بود حرفي از اينكه كدوم نشونه مال كيه نزدم چون فعلا نميشه فهميد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kevin. نمایش پست ها
    من اول این احتمال رو دادم که خواستی یه بحث راه بندازی که بازی گرم بشه ولی اگه این هدفت بود میتونستی مون اول بگیولی نگفتی یه هدفت میتونه دیدن واکنشهای افراد به پستت باشه که این اوکیه ولی اگه میخواستی واکنش ببینی به من میتونستی گیر بدی. بین من و پیتر چه فرقی میتونست باشه؟ این سوال اخر و نمیخواد جواب بدی سوال ضمنیه

در مورد اون مثال شیخم میدونم که شیخ قابل جذبه ولی میتونه از خودش محافظت کرده باشه. یا حتی میتونه طرف مورد حفاظت یکی از نقشهای بی گناهان قرار گرفته باشه

- - - Updated - - -

این نقل قول و زده بودم ولی نیومد
    خب كه چي؟ برفرض هدفم اون بوده باشه، بيام اول به قولا گير رو بدم بعد تو پست بعدي بگم خب ميخواستم بازي شروع هيچي؟ :دي

در مورد اينكه چرا پيتر هم ٤ ٥ بار گفتم ديگه. حرف تو عجيب نبود و حرف پيتر هم به جز يه سري كليات با حرف تو متفاوت بود به خصوص از نظر ديد به جريانات.
    Howard. آنلاین نیست.

6. تازه کار

پسندیده
    17
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    10-26-2016, 10:09 PM #46
    سلام . من سرم خیلی شلوغ بوده و هست و تنها وقتی که داشتم این بوده که یه آواتار پیدا کنم و بیام پست بدم که حضور دارم توی بازی . فردا ممکنه تا عصر توی بازی باشم و پست بدم و پست های گذشته رو بخونم ، شب کلا نمیتونم باشم . جمعه هم کلا نیستم ، شاید نزدیکای شب باشم . اگر عمری باقی باشه از شنبه توی بازی خواهم بود ، با تشکر .
    HeIlIG DaVidS آنلاین نیست.

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    2
    10-26-2016, 10:28 PM #47
    @هاوارد

دوست عزیز . از نظر تو ۶۰ -۴۰ هست

ولی از نظر من ۸۰ -۲۰ . چرا نباید بگم به احتمال زیاد ؟

در ضمن این که میگی پست کوین فرق داشت مغلطست . کاملا مشخص بود که نظر کوین هم خیلی زیاد روی جذب فرقست
    Peter. آنلاین نیست.

8. تازه کار

پسندیده
    23
    مورد پسند : 6 بار در 1 پست
    10-26-2016, 10:53 PM #48
    نقل قول نوشته اصلی توسط Robert. نمایش پست ها
    تکلیف اونا مشخصه
    ولی تکلیف کسی که سعی میکنه هم فعال بنظر بیاد هم درگیر نشخ با کسی چیه؟

- - - Updated - - -

ویرایش: درگیر نشه
    من که سعی نکردم و نمی کنم و نخواهم کرد که فعال به نظر بیام شما چرا این طور برداشت کردید؟! شما هم به خودتون زحمت بدید نظری بدید و حرفی بزنید در مورد داستان و صحبت هایی که در این مورد شده .

در ضمن هر جا بدونم که نیازه وارد یه بحثی بشم میشم. نگران این موضوع نباشید .

-----------------------------------------------------------------------------------------

@ ویکتور

دو جا گفتی که مافیا اگه شب اول از سهمیه اش استفاده نکنه میسوزه. من فکر می کنم چند سهمیه قتل به یک نفر تعلق می گیره و مختاره هر شبی (تا اون شبی که سهمیه ها تموم میشه) ازشون استفاده کنه. نه ؟

اگه این طوری باشه که سهمیه میسوزه، به احتمال زیاد هم قاتل هم اقدام به قتل داشته (قاتل هر شب میتونه اقدام به قتل کنه. شب اوله و احتمال پرسش پلیس ها بین 20 نفر کم، پس احتمال اقدام به قتل بالا).
    پس این احتمال که دیشب دو اقدام به قتل داشتیم بالا میره ! نه ؟!

----------------------------------------------------

در مورد حرف های پیتر، هاوارد و برنارد هم پست هاشون رو یه مرتبه خوندم. نظرمو بگم.

به نظرم هاوارد یک شکِ منطقی از دید خودش (که توضیح داد) پیدا کرد که با واکنش و پاسخ های پیتر رو به رو شد. برنارد هم سر اینکه چرا هاوارد به دو نفر اول (ویکتور و کوین) شک نکرده که یکیشون به کل "پریدن یک نفر روی نفر دیگه" رو ایگنور کرده و اون یکی دیگه هم کامل به فرقه ربطش داده، وارد بحث شد و ادامه صحبت ها...
    منم با برنارد موافقم که میگه چرا به اون دو نفر شک نکرده، ولی حس می کنم هاوارد موقع خوندن پست پیتر مغزش یه طوری پروسس کرده قضیه رو که انگار پیتر چیزی میدونه و در جوابش پست داده، در حالی که از دید منم پیتر تنها احتمال بالای جذب رو مطرح کرده بود نه قطعی 100 درصدی رو.
    این برداشت های متفاوت از پست ها خیلی زیاد (حداقل تو بازی مافیا) اتفاق می افته.
    Joffrey. آنلاین نیست.

9. کارآموز مافیا

پسندیده
    11
    10-26-2016, 11:04 PM #49
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peter. نمایش پست ها
    @هاوارد

دوست عزیز . از نظر تو ۶۰ -۴۰ هست

ولی از نظر من ۸۰ -۲۰ . چرا نباید بگم به احتمال زیاد ؟

در ضمن این که میگی پست کوین فرق داشت مغلطست . کاملا مشخص بود که نظر کوین هم خیلی زیاد روی جذب فرقست
    خب منم دقيقا تو اون پستي كه شما واكنش نشون دادي بهش پرسيدم كه چرا اينقدر احتمال بالا ميدي به فرقه، نپرسيدم؟

مغلطه چيه من دارم ميگم كليات حرفتون يكيه اتفاقا. ولي وقتي اون دوتا پست رو ميخوني متوجه ميشي كه ديد دو طرف به جريانات فرق داره. كوين اول اومد گفت كه مسلسل مال قاتل يا مافياست، پريدن هم ميتونه جذب باشه تازه دليل هم اورد.
    ولي توي پست تو من احساس كردم چيز اضافي ميدوني. اينكه اون اول اومدي گفتي خب پريدن مال فرقه اس به احتمال زياد براي من عجيب بود. حالا يا ميدونستي كه فرقه اقدام ناموفق داشته و همون اول تو داستان دنبال نشونه اش گشتي و خب چون قطعا مسلسل نيست پس پريدنه، يا اينكه ميدونستي مافيا اقدام نكرده پس مسلسل ميشه قاتل و پريدن فرقه (چون برعكس منطقي نيست) البته اگه فرض من رو بخوايم درست بگيريم اولي محتمل تره :دي

- - - Updated - - -

@Joffrey.
    چرا فكر ميكنم سعي داري محتاط بازي كني؟ :دي
    Howard. آنلاین نیست.

10. تازه کار

پسندیده
    1
    10-26-2016, 11:11 PM #50
    سلام، پستارو خوندم ، اول در مورد داستان شب ؛
    همونطور كه اكثرا اشاره كردن به نظر يه تير ناموفق و يه جذب ناموفق و احتمالا يه عدم فعاليت داشتيم حالا نشونه ها كي مال كيه فعلا مشخص نيس و بايد شباي بعدم ببينيم و بحث روش فعلا بيخوده بنظرم.
    در مورد بحثاي جاري هم بحث بين هاوارد و گيرش به پيتر به نظر منم عجيب بود وقتي خوندم چون قبل از پيتر هم دو نفر ديگه همون منظورو داشتن و همون مضمونو داشت پستشون حالا اينكه هاوارد ميگه من برا طرز بيانش بهش گير دادم و حس خوبي بهم نداد رو نميدونم چي بگم دربارش! فعلا در نظر دارمش
    بحث ديگه اي هم به اون شكل نبود بنظرم و مهمترينش همين بود و بايد يبار ديگه پستارو از اول بخونم دقيق !
    Phillip. آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    23
    10-26-2016, 11:27 PM #51
    نقل قول نوشته اصلی توسط Howard. نمایش پست ها
    @Joffrey.
    چرا فكر ميكنم سعي داري محتاط بازي كني؟ :دي
    واقعا این طوری فکر می کنی؟! الان به نظرت من بیام بپرم وسط با قاطعیت بگم این یکی درست میگه و این یکی حتما راست میگه؟! به نظرم قطعیت در شناخت شخصیت ها توی بازی مافیا حداقل توی دو روز اول سمه . مگر اینکه یک گناهکاری وحشتناک خودش رو تابلو کنه. حداقل همه بیان بازی کنن و یه چیزی بگن. از کجا معلوم سه تا بی گناه سه گوشه ای این بحث نباشن و بقیه بیرون بازی منتظر باشن تا ببینن این بحث به کجا میره .

اگر فکر می کنی احتیاط هست اوکی. زمان لازمش که برسه قطعی تر نظر میدم و از این فاز احتیاط بیرون میام . فعلا که خیلی ها وارد بازی و بحث ها نشدن. به موقعش شوریده میشم
    Joffrey. آنلاین نیست.

12. تازه کار

پسندیده
    0
    10-26-2016, 11:56 PM #52
    @هاوارد

خیلی پیش میاد موقع حرف زدن ادم از کلماتی مثل اجتمال زیاد استفاده کنه یا حتی به اشتباه همین کلمه روهم نیاره و از حرفش قطعیت برداشت شه!
    اینکه سناریو بافی میکنی جالب به نظرم نیومد

- - - Updated - - -

@جافری

به نظره منم داری محتاطانه بازی میکنی
    یه ترس خاصی پشت پستات هست
    البته تو مافیا درست نیست که خیلی کله خراب باشی و احتیاط کاره بدی نیست ولی از درگیری داری دوری میکنی
    این ترس واسه بی گناها هم ممکنه باشه ولی درکل حواسم بهت هست
    Michael. آنلاین نیست.

13. تازه کار

پسندیده
    23
    10-27-2016, 12:12 AM #53
    @هاوارد

خیلی پیش میاد موقع حرف زدن ادم از کلماتی مثل اجتمال زیاد استفاده کنه یا حتی به اشتباه همین کلمه روهم نیاره و از حرفش قطعیت برداشت شه!
    اینکه سناریو بافی میکنی جالب به نظرم نیومد

- - - Updated - - -

@جافری

به نظره منم داری محتاطانه بازی میکنی
    یه ترس خاصی پشت پستات هست
    البته تو مافیا درست نیست که خیلی کله خراب باشی و احتیاط کاره بدی نیست ولی از درگیری داری دوری میکنی
    این ترس واسه بی گناها هم ممکنه باشه ولی درکل حواسم بهت هست

الان من بیام چیکار کنم برات ؟! موضع مشخص کنم ؟! کدوم درگیری؟ جنگی شده ؟ من که نظرمو گفتم در مورد این بحث ها.

در ضمن مطمئن باش ترسی هم ندارم

واقعا نمیدونم چرا یک سری قواعد روتین که سال هاست توی بازی مافیا وجود داره مونده و هی بهشون رجوع میشه .

اگر کسی دو روز اول با قاطعیت صحبت نکرد فکر نکنید ترس و یا احتیاط هست!
    اگر کسی دو سه روز اول به یک نفر پرید فکر نکنید تروریسته
    اینکه هنوز بازی کامل شروع نشده و خیلی ها پست ندادن فکر کنید به خاطر یک بحث دو طرفه موضع طرف حتماً باید مشخص باشه. .

حواست هم بهم باشه . There Is No Harm In Looking

در ضمن به خودت و خیلی های دیگه نگاه کن. شما الان کار شاخ و حماسی کردید الان که هی دارید از ترس و احتیاط من صحبت می کنید
    Joffrey. آنلاین نیست.

14. تازه کار

پسندیده
    0
    10-27-2016, 12:24 AM #54

الان من بیام چیکار کنم برات ؟! موضع مشخص کنم ؟! کدوم درگیری؟ جنگی شده ؟ من که نظرمو گفتم در مورد این بحث ها.

در ضمن مطمئن باش ترسی هم ندارم

واقعا نمیدونم چرا یک سری قواعد روتین که سال هاست توی بازی مافیا وجود داره مونده و هی بهشون رجوع میشه .

اگر کسی دو روز اول با قاطعیت صحبت نکرد فکر نکنید ترس و یا احتیاط هست!
    اگر کسی دو سه روز اول به یک نفر پرید فکر نکنید تروریسته
    اینکه هنوز بازی کامل شروع نشده و خیلی ها پست ندادن فکر کنید به خاطر یک بحث دو طرفه موضع طرف حتماً باید مشخص باشه. .

حواست هم بهم باشه . There Is No Harm In Looking

در ضمن به خودت و خیلی های دیگه نگاه کن. شما الان کار شاخ و حماسی کردید الان که هی دارید از ترس و احتیاط من صحبت می کنید
    من گفتم به کسی بپر یا موضع مشخص کن ؟
    من حرفی از اینکه تو باید کاریو بکنی و نکردی یا کاریو کردی که نباید انحامش میدادی نزدم!
    فقط نظرمو گفتم دربارت.. نظرمم برمیگرده به اون ترسه مخفیه پشته پستای تو که هنوزم میبینمشون
    پس کل این پستت بی مورد بود نه ؟
    Michael. آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    11
    10-27-2016, 12:36 AM #55
    واقعا این طوری فکر می کنی؟! الان به نظرت من بیام بپرم وسط با قاطعیت بگم این یکی درست میگه و این یکی حتما راست میگه؟! به نظرم قطعیت در شناخت شخصیت ها توی بازی مافیا حداقل توی دو روز اول سمه . مگر اینکه یک گناهکاری وحشتناک خودش رو تابلو کنه. حداقل همه بیان بازی کنن و یه چیزی بگن. از کجا معلوم سه تا بی گناه سه گوشه ای این بحث نباشن و بقیه بیرون بازی منتظر باشن تا ببینن این بحث به کجا میره .

اگر فکر می کنی احتیاط هست اوکی. زمان لازمش که برسه قطعی تر نظر میدم و از این فاز احتیاط بیرون میام . فعلا که خیلی ها وارد بازی و بحث ها نشدن. به موقعش شوریده میشم
    عزيزم من احتياط داشتن ربطي به قاطعيت داره؟ مگه من گفتم چرا قاطع نيستي؟

من ميگم احساس كردم داري يه جوري بازي ميكني كه وقتي اتفاقي افتاد تو درگير نباشي :دي سعي داري خودتو خارج از بحثا نشون بدي. دليلشو پرسيدم فقط.

اين حرف كه تا يه بحثي ميشه ميگن سه تا بيگناه افتاده باشن به جون هم و اينا هم پيش پا افتاده است ديگه. هميشه بازي با همين بحثا شكل گرفته.
    Howard. آنلاین نیست.

16. تازه کار

پسندیده
    23
    10-27-2016, 12:42 AM #56
    من گفتم به کسی بپر یا موضع مشخص کن ؟
    من حرفی از اینکه تو باید کاریو بکنی و نکردی یا کاریو کردی که نباید انحامش میدادی نزدم!
    فقط نظرمو گفتم دربارت.. نظرمم برمیگرده به اون ترسه مخفیه پشته پستای تو که هنوزم میبینمشون
    پس کل این پستت بی مورد بود نه ؟
    خب عزیزم بیش تر موارد همین قاطعیت هاست که موضع ترس و احتیاط رو از عدم ترس و شجاعت مشخص می کنه. الان دقیق مرز بین این دو چطور مشخص میشه؟
    الان مثلا میگی ترس مخفی توی پستام می بینی. دقیقاً بگو چطوری می بینی منم چیزی یاد بگیرم؟! کجا می بینی؟! چی بایستی می گفتم که نگفتم؟

پستم هم به نظر خودم بی مورد نبود و اینجا باید یه سری موارد رو هم می گفتم. حالا هر جور میخوای برداشت کن .
    Joffrey. آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    5
    10-27-2016, 12:45 AM #57
    سلام به همه
    معذرت خواهی بابت اینکه تا الان نتونستم حضور داشته باشم تو بازی تا الان فقط داستان و چند تا پست اول این فاز رو خوندم. اگه نفسی باشه از فاز بعد هستیم تو بازی
    Mark. آنلاین نیست.

18. تازه کار

پسندیده
    0
    10-27-2016, 12:50 AM #58
    @هاوارد

نظری واسه حرفم راجع به خودتو گیرت به پیتر نداری؟

@جافری

مثل اینکه حرفمو دقیق نخوندی
    گفتم ( من نمیگم تو باید کاریو میکردی و نکردی )
    این شامل گفتن هم میشه
    Michael. آنلاین نیست.

19. تازه کار

پسندیده
    23
    10-27-2016, 12:52 AM #59
    نقل قول نوشته اصلی توسط Howard. نمایش پست ها
    عزيزم من احتياط داشتن ربطي به قاطعيت داره؟ مگه من گفتم چرا قاطع نيستي؟

من ميگم احساس كردم داري يه جوري بازي ميكني كه وقتي اتفاقي افتاد تو درگير نباشي :دي سعي داري خودتو خارج از بحثا نشون بدي. دليلشو پرسيدم فقط.

اين حرف كه تا يه بحثي ميشه ميگن سه تا بيگناه افتاده باشن به جون هم و اينا هم پيش پا افتاده است ديگه. هميشه بازي با همين بحثا شكل گرفته.
    به نظرم خیلی ربط داره هاوارد. من اگه مثلا میومدم جانبِ «مثلا» تو رو می گرفتم هیچ وقت میشل و رابرت و یا خودت به من انگ محتاط بودن و یا ترس مخفی داشتن رو نمی زدید.
    من نظرمو در مورد بحثتون گفتم و به نظرم به جا هم گفتم. برداشت خودم از بحثتون بود. مطمئن باش اگر به چیزی برسم میام و میگم.

بحث پیش و پا افتاده بودن سه تا بی گناه هم دقیقاً توی دورهایی که من گناهکار بودم به وجود اومد و ازشون به نحو احسن استفاده کردم . یعنی دقیقاً سه چهار نفر بی گناه افتاده بودن به جون هم و ازش استفاده شد . حالا اینکه الان این مسأله رو دارم میگم نمی خوام خودم رو به بی گناهان بچسبونم که بگید داره ادعای بی گناهی می کنه نظرمو در کل گفتم
    Joffrey. آنلاین نیست.

20. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست
    10-27-2016, 01:00 AM #60
    ساعت 12 . فاز بسته میشه .
    اعدامی چیزی اگه هست خود پویا میاد بررسی میکنه .

نقش دار ها تا ساعت 12ونیم به خودت پویا تو تلگرام هدف هاشون بدن . پی وی بدن .

God آنلاین نیست.