alt
صفحه 3 از 28 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 560

موضوع: بی نام، قابل انتقال به غیر، معاف از مالیات ( :دی ) | چهارمین دوره مافیا

1. 02-26-2017, 09:00 PM #41
    حرف فري حس كدخدا منشي بهم داد . ولي چرا اخه . اينكه از بين من و افشين يكيمون گناهكار باشه كه اصلا عجيب نيست . خب بهتر نبود يكم ديگه صبر ميكرد تا بيشتر تو سر و كله همديگه بزنيم و يه چيزي شايد از توش در بياد ؟ و ضمن اينكه با اين حال من خيلي عجيب ميدونم كه يكي بخاد امشب به فري راي بده
    Pezhman آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 38 بار در 13 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    02-26-2017, 09:05 PM #42
    خوب تا اینجا که 3 ساعت مونده به شب اول برداشت های کلیمو از پستای امروز میدم تا اینجا که اتفاق خاصی به غیر از رفتار غیر عادی افشین صورت نگرفته این پستایی هم که درباره ی من میده ایگنور کردنشون از نظر من بهترین جوابه براش از اول فاز افشین و پژمان هی علیه هم پست میدن. درواقع افشین اول شروع کرد رگباری زد همه رو گناهکار معرفی کرد به غیر خودش و ممد و فک کنم ترسا بود بعدم شروع کرد به پژمان پریدن و..... من تا صفحه ی اول همه رو شوخی قلمداد کردم ولی بعد که رفتم صفحه ی دوم باز همینا بود و احساس کردم یکم بحثشون جدی تر شد اخه شوخی اگه میبود این همه پست نمیدادن که و چون دلایلشون همه بخاطر دوره های قبل بود و بحث جدی ای نبود منم بهشون گفتم اینو هنوزم نمیدونم چرا اون پستارو داد افشین و چرا پژمان باهاش ادامه داد. بعد که من اون پست و دادم افشین اومد گفت فری مشکوکه بازم با همون دلایل سوپر منیش رای به اعدامم میده همون ایگنور باشه فعلا بهترهبعد آرش هم اومده برداشت کرده که من میخواستم شاید بحثای این دوتا تموم بشه که برداشت اشتباهیه صرفا ماهیت بحثاشون برای من مهم بود نه وجود یا عدم وجود بحث.

این بود بحثای کلی امروز امشب بعیده من پست دیگه ای بدم مگه اینکه نکته ی خاصی ببینم

- - - Updated - - -

یه نکته ای هم درباره ی افشین بگم من کلا یه دور باهاش بازی کردم که هردومون مافیا بودیم همون دور استخوانهای دوست داشتنی سبکی که ازش به یاد دارم اصلا به طرز بازی کردن الانش نمیخوره. حالا یا واقعا گناهکار نیست این دور یا داره تغییر سبک میده که لو نره
    FM90 آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    02-26-2017, 09:15 PM #43
    پژمانو افشین چی میگین بهم

آرش استارت بازیو به شوخی با اسم من شروع کردی، در نبودمم تیکه میندازی؟
    واقعا چی باعث شده انقد اعتماد بنفست بره بالا؟

✓ من برم تغییر آواتار بدم این بدرد بازی نمیخوره

- - - Updated - - -

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    02-26-2017, 09:23 PM #44
    لامصبا همه مشکوکید .... به امید یه بازیه خوب :/ وسط بیس تا امتحان
    Moz_Men آنلاین نیست.

5. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    02-26-2017, 09:36 PM #45
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare نمایش پست ها

- - - Updated - - -

حالا چي باعث شده بين اين همه سوژه پژمان و افشين و فري به دو تا تيكه ي كاملا شوخي من گير بدي؟

اين وسط حسم به افشين از همه منفي تره. احساس كردم با گير دادن به فري ميخواد خودشو به پژمان بچسبونه شايد يجوري خودشو از دست فشار پژمان ادامه ي بازي راحت كنه

ArashPey آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    47
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    02-26-2017, 09:47 PM #46
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    حالا چي باعث شده بين اين همه سوژه پژمان و افشين و فري به دو تا تيكه ي كاملا شوخي من گير بدي؟

اين وسط حسم به افشين از همه منفي تره. احساس كردم با گير دادن به فري ميخواد خودشو به پژمان بچسبونه شايد يجوري خودشو از دست فشار پژمان ادامه ي بازي راحت كنه
    اولی شوخی بود دومی تیکه بود حواسمم بهت هست
    افشین کلا شیرین میزنه ولی اره تقریبا خواست تغییر جهت بده... دقیقا مثل خودت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها

اولی شوخی بود دومی تیکه بود حواسمم بهت هست
    افشین کلا شیرین میزنه ولی اره تقریبا خواست تغییر جهت بده... دقیقا مثل خودت

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

به غنچه ای میرسی

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    47
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    02-26-2017, 10:04 PM #47
    فری ام کم مشکوک نیستا

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

به غنچه ای میرسی

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

8. 02-26-2017, 10:32 PM #48
    @ فری

حرفت منطقی بود نیازی به توضیحات اضافه نبود.

@ ستاره

بذار برسی هنوز عرقت خشک نشده به همه مشکوک شدی

@ افشین

اصلا درکت نمی کنم چقدر زود رای به اعدام میدی به نظر خودت این حرکت خودت شک برانگیزتر نیست ؟! دوباره مستطیل و مثلث و اینا مطرح نکنی که حال و حوصلشو ندارم

@ آرش
    “Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn’ Ambar-metta”
    Donnie Darko آنلاین نیست.

9. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 16 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    02-26-2017, 10:35 PM #49
    فری اولا بهت بگم پشیزی صحبت هات و حرفات برام ارزش نداره و اصلا اهمیت نمیدم چون همه فهمیدن چرند گفتی خیلی پیاز داغشم زیاد کردی
    من یکی اگه گناهکار باشم که اینجوری بی پروا نیستم باکیم از اعدام شدن ندارم همین الانم حاضرم جمع به من رای اعدام بدن چون حداقلش این وسط یکی دونفر گنهکاری که به من رای دادن خودشون میفتن تو هچل وباس جواب گو باشن
    اما این تویی که مهندسی معکوس من تو رو تو تله انداخته و نمیتونی از چنگال عدالت بیرون بیای

فری واقعا میگم تو تو تست مهندسی معکوس من گناهکار شناخته شده ای مگر اینکه عکسش رو بهم ثابت کنی

درضمن چه گیری دادین به من پژمان
    ما کلا تو هر بحث ورزشی اقتصادی سیاسی فرهنگی هنری و .. با هم اختلاف نظر داریم بعدشم خدا اون روزو نیاره من همگروه پژمان بشم

فری واقعا فکر کردی با متهم کردن منو پژمان میتونی نظرات رو خودت برداری پدرخوانده عزیز؟؟

فکر کنم باید خیلی مسخره باشه که ابتدایی عمل کنیم دعوایی زرگری راه بندازیم که نفهمن همگروهیم

درضمن همیشه وسط همین دعوا ها یه سر نخ های به دست میاد

من که حالیم نیست فری گناهکار ارشم میتونه همدستش باشه که دوجانیه و دوپهلو داره برخورد میکنه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    @ فری

حرفت منطقی بود نیازی به توضیحات اضافه نبود.

@ ستاره

بذار برسی هنوز عرقت خشک نشده به همه مشکوک شدی

@ افشین

اصلا درکت نمی کنم چقدر زود رای به اعدام میدی به نظر خودت این حرکت خودت شک برانگیزتر نیست ؟! دوباره مستطیل و مثلث و اینا مطرح نکنی که حال و حوصلشو ندارم

@ آرش
    اون چقدر شیک و در عین حال کلاسیک و مختصر سریع نظرات رو رو فری ورداشتی
    میشه بگی چرا حرفاش درست و منطقی بودن؟؟
    تو مافیا همه گناه کارن مگر عکسش ثابت بشه

درضمن تو از کجا میدونی این گیر دادن من به فری یه نوع تاکتیک برا شناسایی دیگران نباشه- حق بده تو روزاول که چیز خاصی نمیشه گفت جز احوال پرسی و شرو ور باس یه تکونی بدی جماعت رو

هرچند فری از نظر مهندسی معکوس من مجرمه
    MaleFactor آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    8
    مورد پسند : 32 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    02-26-2017, 10:37 PM #50
    @افشین

من الان میخام بدونم با چه فکری انقد محکم اتهام میزنی؟

من نه راحبه بحث تو و پژمانمیدونم ن دورای قبلو خوب یادم میاد پلی تو فاز اول صفه سوم داری به یکی میگی پدرخوانده
    یه توضیحم ب من بده...
    Tss_huni آنلاین نیست.

11. 02-26-2017, 10:42 PM #51
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaleFactor نمایش پست ها
    فری اولا بهت بگم پشیزی صحبت هات و حرفات برام ارزش نداره و اصلا اهمیت نمیدم چون همه فهمیدن چرند گفتی خیلی پیاز داغشم زیاد کردی
    من یکی اگه گناهکار باشم که اینجوری بی پروا نیستم باکیم از اعدام شدن ندارم همین الانم حاضرم جمع به من رای اعدام بدن چون حداقلش این وسط یکی دونفر گنهکاری که به من رای دادن خودشون میفتن تو هچل وباس جواب گو باشن
    اما این تویی که مهندسی معکوس من تو رو تو تله انداخته و نمیتونی از چنگال عدالت بیرون بیای

فری واقعا میگم تو تو تست مهندسی معکوس من گناهکار شناخته شده ای مگر اینکه عکسش رو بهم ثابت کنی

ما کلا تو هر بحث ورزشی اقتصادی سیاسی فرهنگی هنری و .. با هم اختلاف نظر داریم بعدشم خدا اون روزو نیاره من همگروه پژمان بشم

فری واقعا فکر کردی با متهم کردن منو پژمان میتونی نظرات رو خودت برداری پدرخوانده عزیز؟؟

فکر کنم باید خیلی مسخره باشه که ابتدایی عمل کنیم دعوایی زرگری راه بندازیم که نفهمن همگروهیم

من که حالیم نیست فری گناهکار ارشم میتونه همدستش باشه که دوجانیه و دوپهلو داره برخورد میکنه

اصن قصد طرفداری از فری و یا هیچ فرد دیگه ای ندارم کلا همه از روز اول بازی گناهکارن. این هیچ.

ولی با این پستت می خوام یک چیزی رو برات واضح بگم افشین. رویکرد یک بی گناه این طوری نیست. الان این حرکتی که میخوای بزنی به فرض که میگی ترس از اعدام نداری. حالا به فرض اعدام شدی و چند نفر بهت رای دادن یا حالا هر تعدادی. با اعدام شدنت در صورتی که بی گناه باشی از بینشون ممکنه گناهکار بیرون نیاد. با این کار تنها و تنها شانس بی گناهان رو کم می کنی.

پس به نظرم اهمیت زیادی به بی گناهان نمیدی ؟؟!! نه ؟

12. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    02-26-2017, 10:43 PM #52
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tss_huni نمایش پست ها
    @افشین

من الان میخام بدونم با چه فکری انقد محکم اتهام میزنی؟

من نه راحبه بحث تو و پژمانمیدونم ن دورای قبلو خوب یادم میاد پلی تو فاز اول صفه سوم داری به یکی میگی پدرخوانده
    یه توضیحم ب من بده...
    چشم بصیرت میخاد که تو نداری عزیزم
    بعدشم خودتو معرفی کن تا با اسم صداتون بزنم من الان اسم کاربریای خیلیا رو نمیدونم

اما راجب گیر دادن من به فری نیازی نیست حتما بدونید مدرک مستندی دارم
    تو مهندسی معکوس دریافتم که ایشون خواسته وسط دعوای منو پژمان بیان و با تز روشنفکرانه و بی گناهی مارو نصیحت کنه که الکی دعوا نکنیم و بهتره بحث های مهم بکنیم جاش و بعد اینکه متهم شد سریع اومد با اتهام زدن به من و پزمان بر جرم همدستی (که شوخیمش فحش زشتیه) سعی کرد این اشتباهی که سهوا اومده انجام داده رو با اتهام همدستی من با پژمان از بین ببره و اصلا نیازی نبود بیاد اتهام بزنه چون روز اول هست و فقط میتونست خشک و خالی از خودش دفاع کنه نه بیاد نظرات رو به سمت من و پژمان سوق بده

من الان بر این فرضیه دارم رو فری کار میکنم الانم باید ببینم تو پست های بعدیش بوی از مشورت توش هست یا نع چون اصولا من خوب بو میکشم ادم های که گناه کار باشن بوشونو حس میکنم
    MaleFactor آنلاین نیست.

13. 02-26-2017, 10:46 PM #53

- - - Updated - - -

اون چقدر شیک و در عین حال کلاسیک و مختصر سریع نظرات رو رو فری ورداشتی
    میشه بگی چرا حرفاش درست و منطقی بودن؟؟
    تو مافیا همه گناه کارن مگر عکسش ثابت بشه

درضمن تو از کجا میدونی این گیر دادن من به فری یه نوع تاکتیک برا شناسایی دیگران نباشه- حق بده تو روزاول که چیز خاصی نمیشه گفت جز احوال پرسی و شرو ور باس یه تکونی بدی جماعت رو

هرچند فری از نظر مهندسی معکوس من مجرمه
    فری برای من برگه جنایی مخصوص به خودشو داره که به موقع بهش رسیدگی میشه این توضیحات اضافیش هم که گفتم از اون دید بهش نگاه کن . چرا باید توضیحات اضافه بده. پس ممکنه فکر کنه که اگه توضیح اضافه نده این طور شک ها میرن سمتش . پس حرکتش حرکت جالبی نبوده ذاتاً. پس قصدم دفاع نبوده

14. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    02-26-2017, 10:47 PM #54
    اصن قصد طرفداری از فری و یا هیچ فرد دیگه ای ندارم کلا همه از روز اول بازی گناهکارن. این هیچ.

ولی با این پستت می خوام یک چیزی رو برات واضح بگم افشین. رویکرد یک بی گناه این طوری نیست. الان این حرکتی که میخوای بزنی به فرض که میگی ترس از اعدام نداری. حالا به فرض اعدام شدی و چند نفر بهت رای دادن یا حالا هر تعدادی. با اعدام شدنت در صورتی که بی گناه باشی از بینشون ممکنه گناهکار بیرون نیاد. با این کار تنها و تنها شانس بی گناهان رو کم می کنی.

پس به نظرم اهمیت زیادی به بی گناهان نمیدی ؟؟!! نه ؟
    چرا اینقد قضیه رو برا خودت پیچیده میکنی
    تو اگه تو تیم گناه کارا باشی و بیخود و بی پروا مثل من بازی کنی هی یه هم تیمی داری که نصیحتت کنه یا جلوت رو بگیره که با این نفرات کم و بالانسی که ممکنه یک نفر به اندازه سه نفر ارزش داشته باشه مرگ یک هم تیمی به قیمت از دست دادن بازی میشه
    و همیشه خود فری مدونه اونوقت که تو یه تیم مافیا بودیم و هرکدوممون اشتباههاتو داشتیم که هفته ها سرش دعوا و اعصاب خوردی بود که چرا این کارو کردیم چرا اینکار نکردیم
    این وسط من اصلا به هیچ گروه یا هم تیمی متعهد نیستم که اگه اعدام شدم ناراحتشون کنم بجز بی گناها که تلاشمو میکنم تو این بگو مگو ها دست خیلیا رو رو کنم

خارج از بحث فاز اونایی که روز های اول از ترس اعدام میرن تو سایه رو درک نمیکنم اگه اومدین مافیا بازی کنین یالا بیاین جلو مگه درسال چند بار مافیا بازی میکنیم
    MaleFactor آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    02-26-2017, 10:48 PM #55
    چشم بصیرت میخاد که تو نداری عزیزم
    بعدشم خودتو معرفی کن تا با اسم صداتون بزنم من الان اسم کاربریای خیلیا رو نمیدونم

اما راجب گیر دادن من به فری نیازی نیست حتما بدونید مدرک مستندی دارم
    تو مهندسی معکوس دریافتم که ایشون خواسته وسط دعوای منو پژمان بیان و با تز روشنفکرانه و بی گناهی مارو نصیحت کنه که الکی دعوا نکنیم و بهتره بحث های مهم بکنیم جاش و بعد اینکه متهم شد سریع اومد با اتهام زدن به من و پزمان بر جرم همدستی (که شوخیمش فحش زشتیه) سعی کرد این اشتباهی که سهوا اومده انجام داده رو با اتهام همدستی من با پژمان از بین ببره و اصلا نیازی نبود بیاد اتهام بزنه چون روز اول هست و فقط میتونست خشک و خالی از خودش دفاع کنه نه بیاد نظرات رو به سمت من و پژمان سوق بده

من الان بر این فرضیه دارم رو فری کار میکنم الانم باید ببینم تو پست های بعدیش بوی از مشورت توش هست یا نع چون اصولا من خوب بو میکشم ادم های که گناه کار باشن بوشونو حس میکنم

یعنی تو از اول به قصده اینکه مچ فریو بگیری با پژمان بحث کردی؟
    و بله.. من چشم بصیرت ندارم!.. با همون چشمای عادیم همه چیو میبینم و تحلیل میکنم..توام خودتو*در حده ما بکش پایین : )
    ترسام..
    Tss_huni آنلاین نیست.

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    02-26-2017, 10:49 PM #56
    فری برای من برگه جنایی مخصوص به خودشو داره که به موقع بهش رسیدگی میشه این توضیحات اضافیش هم که گفتم از اون دید بهش نگاه کن . چرا باید توضیحات اضافه بده. پس ممکنه فکر کنه که اگه توضیح اضافه نده این طور شک ها میرن سمتش . پس حرکتش حرکت جالبی نبوده ذاتاً. پس قصدم دفاع نبوده
    با عرض پوزش اصلا متوجه نشدم چی گفتی
    MaleFactor آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    02-26-2017, 10:52 PM #57
    تو اگه تو تیم گناه کارا باشی و بیخود و بی پروا مثل من بازی کنی هی یه هم تیمی داری که نصیحتت کنه یا جلوت رو بگیره که با این نفرات کم و بالانسی که ممکنه یک نفر به اندازه سه نفر ارزش داشته باشه مرگ یک هم تیمی به قیمت از دست دادن بازی میشه
    و همیشه خود فری مدونه اونوقت که تو یه تیم مافیا بودیم و هرکدوممون اشتباههاتو داشتیم که هفته ها سرش دعوا و اعصاب خوردی بود که چرا این کارو کردیم چرا اینکار نکردیم
    این وسط من اصلا به هیچ گروه یا هم تیمی متعهد نیستم که اگه اعدام شدم ناراحتشون کنم بجز بی گناها که تلاشمو میکنم تو این بگو مگو ها دست خیلیا رو رو کنم

خارج از بحث فاز اونایی که روز های اول از ترس اعدام میرن تو سایه رو درک نمیکنم اگه اومدین مافیا بازی کنین یالا بیاین جلو مگه درسال چند بار مافیا بازی میکنیم

خب من این حرفتو تا حدی قبول دارم..
    ولی میگم تا حدی.. چرا کامل ن ؟ چون نمونشو تو همین سایت دیدم دوست عزیزمون کیوان چجوری کاره تیمیشو پیش برد...
    مبتدیم نبود به هرحال : )
    Tss_huni آنلاین نیست.

18. 02-26-2017, 10:54 PM #58

دور فارگو یادت میاد ؟ همه چیز از اول یک فرض غلط جلو رفت...

خب به فرض فری از دیدِ تو گناهکار باشه. مطمئن باش روز اول دو نفر مث خودت پیدا نمی کنی که بخوان قطعی گناهکار بدوننش. هرکسی شکیات خودش رو داره و درصد گناهکاری یا بی گناهی به افراد میده.

کلا اینایی که گفتم ذهنیاتم به پستات بود و قصد دفاع از کسی رو هم ندارم و نمیخوام جو رو از روی کسی بردارم.

19. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 38 بار در 13 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    02-26-2017, 10:55 PM #59
    افشین: میشه مهندسی معکوستو برام توضیح بدی بدون جو دادن و اتهام زدن بی دلیل خواهشا قشنگ توضیح بده به این دلیل من بهت شکم صد در صده و میخوام بهت رای بدم. اگه قانعم کردی منم به خودم رای میدم

یکی دو جا هم دیدم گفتی فری به من اتهام زده اونجا رم برام نقل قول کن که من بهت اتهام زدم

محمد: اون پست من توضیحات اضافه نبود . خوب پست و بخونی متوجه میشی که نوشتم کلیات بازی تا اون لحظه

یه نکته ی دیگه درباره ی افشین: یاد کی میندازتون اینطور بازی کردنش؟ منو خیلی یاد سوپر من میندازه. اینجاش نکته داره که بعدا بهش میرسیم
    FM90 آنلاین نیست.

20. 02-26-2017, 10:55 PM #60
    من نمیدونم چرااحساس میکنم افشین هی میخاد خودش رو بچسبونه به من . اول اومد یه وری با من رفت و وقتی کار بالا گرفت یه دفه جا رفت

حالا اینکه یا بیگناهه و ترسیده همینطوری الکی الکی اعدام شه جا رفته یا اینکه گناهکاره و خاسته پشت من خودشو قایم کنه که در اینده مشخص میشه

ولی با هر معیاری که حساب کنه تو از این بحثا نمیتونی به یکی صد در صد انگ گناهکاری بزنی که هیچ پدرخانده بودنش رو هم تعیین کنی
    Pezhman آنلاین نیست.