alt
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بی نام، قابل انتقال به غیر، معاف از مالیات ( :دی ) | تحليل بازى و Rating

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست

بی نام، قابل انتقال به غیر، معاف از مالیات ( :دی ) | تحليل بازى و Rating

#1 03-02-2017, 02:00 AM
    خب شروع كنيد تحليل كنين

نقشا:

ستاره گادفادر
    فري مافيا

محمد جادوگر (٣)

پژمان دكتركربلايي (از فاز شب اول فرقه)
    بابك كاراگاه (فاز شب سوم پژمانو پرسيد و فرقه اعلام شد)
    صدرا رويين تن
    ارش بيگناه بي نقش (از فاز شب دوم فرقه، همون شب با تير مافيا مرد)
    ترسا بيگناه بي نقش (فاز شب اول با تير مافيا مرد)
    افشين بيگناه بي نقش (از فاز شب سوم فرقه)
    رضا بيگناه بي نقش

3 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    03-02-2017, 01:02 PM #2
    من اول درمورد بازی بگم بعدن باز درمورد بچه ها میگم

من خواستم جدی بنظر بیام ولی این نتونستنم عصبیم میکرد
    باید خود ستاره میبودم

در مورد تحلیل بازیم که کلا چون تمرکز نداشتم سرمم شلوغ بود کلا اشتباه تحلیل کردم

مثلا همین که به رضا گیر دادمو رضا بیگناه بود

ولی خب بعد از اعدامم ذهنم بازتر شد
    شاید چون استرسه کم شد

اولش دیدم اعدام شدم چیکار کنم نکنم گفتم پست بدم اعتراف کنم اعتماد بخرم
    بعد همزمان درگیر فاز شب بودم که اسم کیو بدم که به ذهنم رسید خالی ببندم رضارو میزنمو نزدم

بعد که شب تازه رسیدمو پستارو دیدم، دیدم عه فری اعتراف کرده
    بعد از اونور گیره پژمانو افشین به رضام نظرمو جلب کرد که اینا فرقه ن ما کلا اشتباه تحلیل کردیم
    بعدش به فری گفتم با یوزرت برم تو بازی گفت برو من وقت ندارم بعد گفت محمدو پژمان فرقه ن

که باتوجه به نقشا محمد تنها کسی بود که مطمئن شدم جادوگره
    بعدشم که رای هارو برگردوندیم

درمورد صدرام بگم که شدیدن استعداده مافیارو داره...
    اصلا فکرشم نمیکردم رای شو عوض کنه

بعدشم که رضا بازی خورد
    حقم داشت چون مافیا بودمو اعتماد به یه مافیا شاید سخت باشه

ولی واقعا روز آخر خوش گذشت بهم
    کلا موقع هایی که بازیو جدی نمیگیرم هم بازیم بهتره هم بیشتر خوش میگذره

درمورد محمدم بگم که جذب پژمانش خوب بود.
    منم حدسشو زده بودما که پژمان واسه جذب این کارو کرده... سر اعلام نقششم گیر دادم که به همین برسم ولی حقیقتش ترسیدم
    چون شیوه بازیمم بد بود دیگه...
    بعدم که واقعا فکر کردم رضا سوتی داده رفتم سراغ رضا بیخیالش شدم، شاید اشتباهمم همین بود نمیدونم

ولی پژمان خیلی خوب بازی کرد
    فرارو دفاع افشینم روز آخر خیلی خوب بود

درکل خوش گذشت
    حداقلش بالاخره یاد گرفتم فاز روز چجوری باشم

تبریک به فـــرقه واقعا بر خوبی بود

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

2 کاربر پست setare عزیز را پسندیده اند .

setare آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    03-02-2017, 01:52 PM #3
    ریتیــــنگ:
    آرش من لوس بازی درمیارم نمره نمیدم چشمت دراد

ترسا: خیلی خوب بود. به پژمانم خوب گیر داد خوشم اومد. منتها بمنم شک کرده بود و باید میمردهرچند من که اعدام شدم بالاخره اگه میدونستم رضا رو شب اول میزدم

آرش: واقعا فک کردم گناهکاری ولی خوب از بابک دفاع کرد کلا خوب بود حیف که عمرش کوتاه بود

صدرا: بنظرم با همه مافیا بلد نبودنش خیلی خوب بود... همین اعتماد اولش به افشین رای دادنش بمن و برگردوندن رایش رو محمد.. عالی بود بنظرم

مهندس معکوس (افشین): افشینم خوب بود... پیدا کردن فری و از اونور اعدام من فرار آخرشو بازی کردن با ذهن رضا حرکت خوبی بود بنظرم.

خودم: اوه مای خدا، ستـــآره تو بهترینی بنظرم ستاره ای بودی توی این بازی که میدرخشیدیدرمورد خودم پست قبل گفتم دیه

فری: فری ام تشخیصاش خوب بود. تحلیلشم خوب بود. ولی نباید با افشین درگیر میشد. البته منم مقصر بودم. قبل شروع بازی گفتم من از فاز روز میترسمو فکر کنم اینکه جفتمون تو روز خوب نبودیم دلیلش همین تلقینی بود که قبل از بازی کردم

بابک: کمتر تو بازی بود. ولی پستاش منطقیو خوب بود. شاید اگه از روز اول بیشتر میبود میتونست رضارو قانع تر کنه تا رضا به سمت پژمان هدایت نشه

پژمان: خیلی خوب بازی کرد، هرچند با نقش مهمه ش اینکه سعی کرد جذب بشه کارو واسه بیگناه ها خیلی سخت کرد. اونم تو شرایطی که سه تا نقش دار بیشتر نبود.پژمان اگه من این دور خوب میبودم و اعدامم میکردی شاید خیلی حرصم میگرفت ازت ولی خب شانسی که آوردی خیلی بد بودمولی کلا اون اولای بازی خیلی عصبیو ناراحت شدم ازت یکی دوبار... حس خوبی ندادی اصلا... ولی خب بازیه دیگه تو حین بازی حرف زیاد میزنن به واسطه نقشی که دارن...درمورد حرفاییم که بهت زدم فقط میخاستم عصبیت کنم شاید اگه خودم عصبی نبودمو با آرامش اون حرفارو میزدم بهتر جواب میداد ولی کلا ناراحت نشی ازم یوقت

محمد: جذباش بنظرم خیلی خوب بود. ولی فاز روز خوب نبود. خیلی محتاط بودی تقریبا سعی کرده بودی کمرنگ باشی... ولی خب چون همه به یه نحوی خوب نبودیم در رفتی از اعدامولی فاز شبت خیلی خوب بود تبریک میگم به فرقهو ممنون از همگی که وقت گذاشتینو یه بازی خوبو رقم زدین

رضا: خوب بازیو شروع کرد بنظرم. اولش که فهمید افشین بیگناهه و افشینو پیدا کردم خوب بود. منتها نمیدونم چرا به بابک شک داشت. مشخص بود بیگناهه
    حتی روز آخر یادمه به افشین گفت اینکه همه علیه بابکن ولی فقط منو تو بیگناهیم جای تعجبه و اینا (پست دقیقشو یادم نیس) کلا تشخیصاش خوب بود. فقط لحظه آخر بازی خورد...
    تو مافیا سعی کن زود باور نباشی
    ولی مطمئنم دور بعدی میترکونی چون هم تجربه ت بیشتر شده هم انگیزت
    - - - Updated - - -

چرا این شکلی شد پستم پاراگرافاش چسبید بهم: |||| آرش کوشی

- - - Updated - - -

آاااااررررررررشششششش ... ویرایشم نداره... هرچند کلا هرچی پست میدم پاراگرافاش میچسبه بهم... آرررش: |

+آرش: درست كردم

+ستاره: مـــررسی

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

2 کاربر پست setare عزیز را پسندیده اند .

setare آنلاین نیست.

4. 03-02-2017, 06:48 PM #4
    خب خسته نباشین همگی . بازی خیلی در سطح بالا انجام نشد بنظرم ولی خوب بود . خوش گذشت

من اول در مورد خودم بگم که خداییش نامردی کردم . یعنی در واقع من هر وقت نقش بیگناه دارم میشینم خیلی فکر و تحلیل میکنم بازیا رو و حواسم به همه ی جنبندگان در فروم هست . ولی این دور واقعا حال و حوصله ی فکر کردن و تحلیل نداشتم . قبل از بازی هم به خودم گفتم کاش بیگناه نباشم . بعد هم عمدا از خودم شب اول محافظت نکردم تا جذب شم . محمد هم ریسک بزرگی کرد و رو هوا زد نامرد . با این که ادعای نقش کرده بودم ولی محمد این ریسک رو کرد که منو جذب کنه . تو بازی هم به محمد گفتم خداییش روم نمیشه بعد از بازی تو چشم بیگناها نگاه کنم . خودم حس خوبی نداشتم و قطعا دیگه اینکار رو نمیکنم . ولی بهر حال بازیه دیگه

محمد : ۷
    خب محمد جذب خوبی داشت . همین که این ریسک رو کرد خیلی خوب بود براش . ولی هر چی تو فاز شب خوب بود بنظرم تو فاز روز خوب نبود . خیلی دیگه در حاشیه حرکت میکرد . من اگه هم تیمیش نبودم قطعا بهش پیله میکردم

ترسا : ۵
    ترسا رو من نمیدونم اصلا چرا بازی میکنه
    دیگه یه فاز روز بازی کردن که دیگه ارزش وقت تلف*کردن نداره که
    یادم نمیاد ترسا به روز دوم عمرش قد داده باشه . اکثرا شب اول زدن بنده خدا رو
    یه نصیحت هم بهش بکنم . البته ما کوچکتر از نصیحتیما . ولی به نظرم گیر دادن به من روز اول خوب نبود . ببین وقتی من میام اینطوری با قدرت اعلام نقش میکنم و علنا میام میگم هر کی ادعا میکنه دکتر کربلاییه بیاد بگه یعنی صد در صد یه چیزی دارم برا گفتن دیگه . وقتی اینطوری با این موضوع مخالفت میکنی نا خواگاه تو ذهن من این رو بوجود میاری که گناهکاری که داری با این چیز واضح مخالفت میکنی . و ناخوداگاه تو رو میزارم جز گناهکارا تو ذهنم . حداقل روز اول که امکان جذبم هم نبود نباید اینطوری گیر میدادی به نظرم .

ستاره ۵
    ستاره تو روز خیلی بد بود . حتی بد تر از بد . واضحا برای من گناهکار بود . پستهای بی سر و ته و گیرهای بیخودی به این و اون سر چیزهای واضح و عدم ثبات تو حرفاش و حالت عصبیش و و و .... . خیلی واضح گناهکار بود . جایی که گفتم صد در صد مافیاست و با مسولیت خودم اعدامش میکنم . حتما تو ذهن بقیه هم همینطور بود که اولین اعدامی شد
    اما تو فاز شبش خوب بود . ترسا رو خوب زد . ارش رو هم که فرقه کش کرد . و بلف شب اخرش هم خوب بود و این یه ربع اخر که داشت موفق میشد ولی رضا کاسه کوزش رو ریخت بهم ولی بهر حال یه مافیا تو روز هم باید خوب باشه
    در ضمن نمیدونم چرا از من بدش میاد

ارش ۷

ارش رو خیلی باهم در یک تیم بازی کردیم و تکنیک های همدیگه رو میدونیم . ارش همیشه یه ریت یکنواخت خوب داره تو بازیاش . موقعی که ادعای نقش کردم میدونستم اولین نفری که قبول میکنه و اعتماد میکنه ارشه . . کلا اگه اعتماد ارش رو بدست بیاری تو بازی برد کردی . بعد هم که خاستیم بیاد دور قزلحصار که من و محمد و ارش بودیم جذبش کنیم که ستاره نزاشت . بعد هم که ترفیع گرفت به گادی و دیگه ما رو محل نداد

فری ۷
    فری خوب بود . خوشم اومد . بدشانس بود که گیر ادم بد پیله ای مثل افشین افتاد . ولی خب از اعتراف به مافیا بودنش خوشم نیومد . هیچ وقت نباید تسلیم شد تو مافیا . .

رضا . ۶
    یه تشکر مخصوص بهش بدهکاریم واقعا . تا قبل از این یه ربع اخر رضا عالی بازی کرد . خیلی خوب بود . این یه ربع اخر هم به نظرم اشتباه نکرد . گول بازی فوق العاده ی افشین رو خورد. به نظرم . افشین از اول بازی خوب اعتماد خرید واسه خودش . و یه رابطه ی عاطفی بین افشین و رضا برقرار شده بود تو بازی . و اخر هم رضا از این رابطه ضربه خورد

بابک ۷
    بابک به نظر بازیکن خوبی اومد . فکر کنم خیلی وقت نداشت . بعضا پستهایی میداد که معلوم بود تو جریان بازی نیست . مثلا بعد از اینکه اعدام شد میگفت خب باشه فردا پژمان رو اعدام کنین . مرد حسابی کدوم فردا . تموم شد رفت بازی. یا اینکه سه روز بعد از اعدام ستاره این هنوز میگفت به ستاره مشکوکم :D برای همین میگم انگار وقت کافی واسه سوار بازی شدن نداشت . ولی من احساس کردم اگه سوار بازی میشد بازیکن قابلی میتونه باشه

صدرا : ۵

خیلی پست نداد . نتونستم بفهمم بازیکن خوبیه یا بد . نفهمیدم چطوری رایش رو عوض کرد رو محمد . بعد از اینکه به بابک رای داد گفت خوابم میاد و اینا . بعد این محمد داشت باهاش بحث میکرد . به محمد گفت . انقدر باهاش ور نرو بزار بخوابه دیگه . بیدار بمونه یوقت دیدی کار داد دستمون . اخرش هم داشت میداد واقعا

افشین . ۱۰
    باور کردنی نیست واقعا . افشین ؟ انقدر خوب ؟ باور نمیکنم .
    افشین یکی از بهترین بازیای عمرش رو انجام داد . قطعا این رو در دفتر خاطراتش مینویسه . از اول واضحا بیگناه بود و خیلی خوب اعتماد خرید . یکی از دلایلی که جذبش کردیم هم همین اعتمادش بود . و همین معتمد بودنش هم بود که اخر بازی رو واسه فرقه دراورد . انقدر بیگناه بود که من حتی بعد از جذب هم به چشم بیگناه نگاش میکردم . ولی همونطور که گفتم همین رابطه عشقی عاطفی که با رضا برقرار کرده بود خیلی خوب بود

- - - Updated - - -

خب خسته نباشین همگی . بازی خیلی در سطح بالا انجام نشد بنظرم ولی خوب بود . خوش گذشت

من اول در مورد خودم بگم که خداییش نامردی کردم . یعنی در واقع من هر وقت نقش بیگناه دارم میشینم خیلی فکر و تحلیل میکنم بازیا رو و حواسم به همه ی جنبندگان در فروم هست . ولی این دور واقعا حال و حوصله ی فکر کردن و تحلیل نداشتم . قبل از بازی هم به خودم گفتم کاش بیگناه نباشم . بعد هم عمدا از خودم شب اول محافظت نکردم تا جذب شم . محمد هم ریسک بزرگی کرد و رو هوا زد نامرد . با این که ادعای نقش کرده بودم ولی محمد این ریسک رو کرد که منو جذب کنه . تو بازی هم به محمد گفتم خداییش روم نمیشه بعد از بازی تو چشم بیگناها نگاه کنم . خودم حس خوبی نداشتم و قطعا دیگه اینکار رو نمیکنم . ولی بهر حال بازیه دیگه

محمد : ۷
    خب محمد جذب خوبی داشت . همین که این ریسک رو کرد خیلی خوب بود براش . ولی هر چی تو فاز شب خوب بود بنظرم تو فاز روز خوب نبود . خیلی دیگه در حاشیه حرکت میکرد . من اگه هم تیمیش نبودم قطعا بهش پیله میکردم

ترسا : ۵
    ترسا رو من نمیدونم اصلا چرا بازی میکنه
    دیگه یه فاز روز بازی کردن که دیگه ارزش وقت تلف*کردن نداره که
    یادم نمیاد ترسا به روز دوم عمرش قد داده باشه . اکثرا شب اول زدن بنده خدا رو
    یه نصیحت هم بهش بکنم . البته ما کوچکتر از نصیحتیما . ولی به نظرم گیر دادن به من روز اول خوب نبود . ببین وقتی من میام اینطوری با قدرت اعلام نقش میکنم و علنا میام میگم هر کی ادعا میکنه دکتر کربلاییه بیاد بگه یعنی صد در صد یه چیزی دارم برا گفتن دیگه . وقتی اینطوری با این موضوع مخالفت میکنی نا خواگاه تو ذهن من این رو بوجود میاری که گناهکاری که داری با این چیز واضح مخالفت میکنی . و ناخوداگاه تو رو میزارم جز گناهکارا تو ذهنم . حداقل روز اول که امکان جذبم هم نبود نباید اینطوری گیر میدادی به نظرم .

ستاره ۵
    ستاره تو روز خیلی بد بود . حتی بد تر از بد . واضحا برای من گناهکار بود . پستهای بی سر و ته و گیرهای بیخودی به این و اون سر چیزهای واضح و عدم ثبات تو حرفاش و حالت عصبیش و و و .... . خیلی واضح گناهکار بود . جایی که گفتم صد در صد مافیاست و با مسولیت خودم اعدامش میکنم . حتما تو ذهن بقیه هم همینطور بود که اولین اعدامی شد
    اما تو فاز شبش خوب بود . ترسا رو خوب زد . ارش رو هم که فرقه کش کرد . و بلف شب اخرش هم خوب بود و این یه ربع اخر که داشت موفق میشد ولی رضا کاسه کوزش رو ریخت بهم ولی بهر حال یه مافیا تو روز هم باید خوب باشه
    در ضمن نمیدونم چرا از من بدش میاد

ارش ۷

ارش رو خیلی باهم در یک تیم بازی کردیم و تکنیک های همدیگه رو میدونیم . ارش همیشه یه ریت یکنواخت خوب داره تو بازیاش . موقعی که ادعای نقش کردم میدونستم اولین نفری که قبول میکنه و اعتماد میکنه ارشه . . کلا اگه اعتماد ارش رو بدست بیاری تو بازی برد کردی . بعد هم که خاستیم بیاد دور قزلحصار که من و محمد و ارش بودیم جذبش کنیم که ستاره نزاشت . بعد هم که ترفیع گرفت به گادی و دیگه ما رو محل نداد

فری ۷
    فری خوب بود . خوشم اومد . بدشانس بود که گیر ادم بد پیله ای مثل افشین افتاد . ولی خب از اعتراف به مافیا بودنش خوشم نیومد . هیچ وقت نباید تسلیم شد تو مافیا . .

رضا . ۶
    یه تشکر مخصوص بهش بدهکاریم واقعا . تا قبل از این یه ربع اخر رضا عالی بازی کرد . خیلی خوب بود . این یه ربع اخر هم به نظرم اشتباه نکرد . گول بازی فوق العاده ی افشین رو خورد. به نظرم . افشین از اول بازی خوب اعتماد خرید واسه خودش . و یه رابطه ی عاطفی بین افشین و رضا برقرار شده بود تو بازی . و اخر هم رضا از این رابطه ضربه خورد

بابک ۷
    بابک به نظر بازیکن خوبی اومد . فکر کنم خیلی وقت نداشت . بعضا پستهایی میداد که معلوم بود تو جریان بازی نیست . مثلا بعد از اینکه اعدام شد میگفت خب باشه فردا پژمان رو اعدام کنین . مرد حسابی کدوم فردا . تموم شد رفت بازی. یا اینکه سه روز بعد از اعدام ستاره این هنوز میگفت به ستاره مشکوکم :D برای همین میگم انگار وقت کافی واسه سوار بازی شدن نداشت . ولی من احساس کردم اگه سوار بازی میشد بازیکن قابلی میتونه باشه

صدرا : ۵

خیلی پست نداد . نتونستم بفهمم بازیکن خوبیه یا بد . نفهمیدم چطوری رایش رو عوض کرد رو محمد . بعد از اینکه به بابک رای داد گفت خوابم میاد و اینا . بعد این محمد داشت باهاش بحث میکرد . به محمد گفت . انقدر باهاش ور نرو بزار بخوابه دیگه . بیدار بمونه یوقت دیدی کار داد دستمون . اخرش هم داشت میداد واقعا

افشین . ۱۰
    باور کردنی نیست واقعا . افشین ؟ انقدر خوب ؟ باور نمیکنم .
    افشین یکی از بهترین بازیای عمرش رو انجام داد . قطعا این رو در دفتر خاطراتش مینویسه . از اول واضحا بیگناه بود و خیلی خوب اعتماد خرید . یکی از دلایلی که جذبش کردیم هم همین اعتمادش بود . و همین معتمد بودنش هم بود که اخر بازی رو واسه فرقه دراورد . انقدر بیگناه بود که من حتی بعد از جذب هم به چشم بیگناه نگاش میکردم . ولی همونطور که گفتم همین رابطه عشقی عاطفی که با رضا برقرار کرده بود خیلی خوب بود

2 کاربر پست Pezhman عزیز را پسندیده اند .

Pezhman آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 16 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    03-03-2017, 01:57 AM #5
    با درود به حضار و اساتید بزرگ مافیایی ها
    این دور با همه خوبی ها بدی ها و خاطراتش هم به تاریخ پیوست و جا داره از همه بازیکن ها و عوامل برگزاری مخصوصا ارش و گاد عزیز تقدیر وتشکر کرد که در ثبت این خاطرات نقش بزرگی رو ایفا کردن

اول از همه میخوام از ترسا شروع کنم چون مهمه که خودش اینا رو بدونه

ترسا: ترسا هنوز به خودباوری و اهمیت زیادی که باید به بازی مافیا بده نرسیده و دلیلش هم این شانس بدیه که تو دور های که بازی کرده تو شب لقمه چرپ برنم گروه های گناه کاری بوده و دیگه اینقدر روش تاثیر گذاشته که همین که بازی رو شروع میکنه پیش خودش میدونه که شب اول نه شب دوم دیگه از بازی خارج میشه و اشتباه بزرگش اینه که تو فاز روز وقتی که میدونه تو شب اسیب پذیر هست نباید خیلی سریع خودش رو تو جریانی بندازه که به گروه های گناه کاری ازش سو استفاده کنن مثلا همین گیر دادنش به پژمان رو اگه بیشتر روش فکر میکرد و عجولانه ادامه نمیداد قطعا گروه گناه کاری رو انگیزه نمیداد تا با کشتنش فردا طرف مقابل ترسا رو که پژمان بود رو به حاشیه ببره و باید از این دور های که بازی کرده رو بره کلا یکی دوباره مرور کنه و ببینه چه حرکاتی انجام داده تا اینجور از بازی کنار رفته و اگه واقعا به بازی مایا اهمیت بده و روش مطالعاتی از رفتار خودش و بازی کردن دیگران رو داشته باشه قطعا اندوخته های خوبی رو بدست میاره که میتونه در اینده بسیار بهش کمک کنه. ترسا مثلا بهت میگم وقتی بازی با یوزر فیک بود من باید نفراتی همچون پزمان و مهدی رو مشخص میکردم کیا هستن که نوع رفتارم باشون با دیگران یکسان نباشه چون وقتی با امثال این نفرات در میفتی چه بی گناه باشن چه گناه کار هر رفتار غیر حرفه ای یا نکته الکی دستشون بدی بسیار شکننده خواهد بود که موجب میشه خیلی زود از گردونه رقابت کنار بری نمیگم باید ازشون بترسی حرفم اینه باید محتاط باشی و بیشتر رو حرف های و چیزای که میگن فکر کنی و نتیجه گیری کنی و بعد پست بزاری
    در کل همه اینا به یک طرف یک طرف دیگه داشتن خواهر خبیثی مثل ستاره هم یک طرف که این نزدیکی شما باعث میشه اگه در گروه های متقابل قرار میگیرین اینکه حضورا در دید یکدیگر هستین از نظر روانشناسی یخورده اسیب پذیر هست همینه که ستاره میگه احساس کردم ترسا داره بهم مشکوک میشه برا همین سریعا زدیم کشتیمش
    پس فارغ از اونچیزای که باید روشون کار کنی باید هم تو و هم ستاره یجوری رفتار کنید که تو زندگی واقعیتون نقشتون تو مافیا جالا چه گناه کاری و چه بی گناهی نشانه های از تغییرات یا شک نباشه یا کلا درموردش تو دنیای واقعی کمتر بحث کنید برای رفع این مشکل ارزو میکنم هرچه سریعتر هردوتاتون به خونه بخت برید و خوشبخت بشید و شاهد این نباشید که ممکنه در هنگام بازی کردن تو روی همدیگه نگاه میکنین شک شباهتی به دلتون راه بده
    هرچند باز اخرش این ستاره خبیصه و دوست داره تورو از پا دربیاره
    در کل تا به حال یادم نیست ترسا تو گروه گناهکارا بازی رو دیده باشم شاید زمانی که گناه کار باشه خیلی بهتر عمل کنه و پخته تر. برا همین من ازش میخوام دور بعد که بازی میکنیم خیلی خودش رو اماده بازی کنه و چیزای که من و دیگران میگیم رو روشون کار کنه
    برای اینکه انگیزه لازم رو ترسا بدم برای دور بعد من نمره 7 رو به ترسا میدم

اما بریم سراغ ستاره خبیث: چندین سالی هست که ستاره رو میشناسم از همون اول شاهد شور و اشتیاقش و اراده ای که برا هرکاری که بخاد انجام بده رو داره اینکه شکست بخوره دیلی نمیشه که روش تاثیر بزاره و برعکس هر دور داره بهتر عمل میکنه و این نشون از این میده که داره از تجاربش استفاده میکنه
    این دور راسیتش من خودم اعتقاد دارم یک اینکه دلیل که خود ستاره گفته و خواسته تغییراتی رو تو روند بازیش بده تاثیر گزار بوده یه دلیل رو هم خودم اعتقاد دارم اینه که تو روز اول و دوم هم ستاره و هم فری علنن دستشون رو شده بود و خیلی سریع حالا چه اتفاقی چه با دلیل محکم روشون زوم کرده بودم و کلا عصبانیت رو تو پست های ستاره میدیدم حتی اگه بی گناه بود و میگفت پست های فلانی رو نمیخونم چون اعصابمو خورد میکنه باز من و امثال من بودن که از این رفتارش واکنش نشون بدن و زیر ذربین ببرنش پس ستاره این دور یاد گرفته که اعصاب بخش مهمی از بازی هست بلفرض شاید هیچکس به اندازه من پژمان رو تو بازی های مافیا اذیت نکنه ولی یکی از دلیل های موفقیت بی شمارش همین کنترل اعصابش هست یادمه چندین دور بود مهدی پالیزان داشت به همه نوع گروه ها تو مافیا برنده میشد و من برای اینکه عصبانیش کنم همش میگفتم پژمان از این سوخته که رقیبش و دشمنش پالیزان داره کولاک میکنه اما خودش بازنده محضه اما بری همون دور رو نگاه کنی اون حرفا بر علیه من شدن تا اینکه رو خودش تاثیر بزاره
    ستاره میخوام نمره پاینی بهش بدم که عبرتی بشه براش برا دور های بعد چون میدونم تشویق کردنش اثر عکس میزاره و برا همین نمره 4+2 رو بهش میدم
    اون دو اضافه مال بازیش با اکانت فری بوده 4 عملکرد خودش با یوزر خودش

اما بریم سراغ سوپرایز این دور و صدرا

صدار : من رو صدرا شناختی نداشتم این که دور اولش بود رو هم نمیدونستم برعکس بقیه حسم بهش مثبت بود بجز روز اخر که به دلیل نقشه های شومم حالا متهمشم میکردم و کلمات بدی هم راجبش به کار بدرم و همه این کارا به خاطر پیشبرد اهدافم بود
    روز اول که دید دارم به فری گیر میدم اومد منو متهم به گناهکاری کرد و رفت اما وقتی روز بعد نبودم و روز سوم اومدم و گفتم که من واقعا رویین تن نیستم و رویین شروع کردم هندونه گذاشتن زیر بغل رویین تن واقعی که واقعا نمیدونم کی بود سعی کردم برا خودم اعتبار بخرم چون بی گناه هم بودم ابای نداشتم از این موضوع و وقتی دیدم فرداش رضا و صدرا واکنش خوبی به حرفای من داشتن بین این دو به رویین تنیشون شک داشتم تا اینکه رضا روز اخر تو پستش یه جور گفت که من تو شب اسیب پذیرم
    اگه الان از محمد پژمان و ارش بپرسید من علنن گفتم بچه های این رای که صدرا داده صد درصد تغییر میکنه دلیلش هم اینه که تا به حال اینقدر تو فروم انلاین نمونده و شاید خواسته واکنش ها رو بسنجه و کاملا حس قوی نسبت به تعویض رایش داشتم
    همینطور میدونستم مثل رضا به من اعتماد داره زمانی که گفتم رایم رو عوض نمیکنم حس کردم که نا امید شده که چرا من بی گناه رایمو از بابک ورنمدارم بدم به محمد. پس خودشم شاید بیاد بگه که اونم مثل رضا یه جورای به من اعتقاد داشت
    ولی اگه بی گناه ها توجه میکردن یکی از دلایل دیر رای دادن من پست های بی شماره و گفتگو بی من و صدرا در اخر بازی بود که سعی میکردم بگیرمش به صحبت و احوالپرسی و .. که وقت بگزره
    در کل من صدرا رو از روز اخر نمره میدم و حرکت اخرش . بیشتر باید وقت بزاره و تلاش کنه بهش میبینم عالی بشه و نمره 6 رو بهش میدم

اما بابک: بابک رو مثل صدرا هیچ شناختی ازش نداشتم روز های اول رز نمایی هاش که بعد گفت به دلیل عدم اگاهی ازشروع شدن بازی وقت کمش بود و رایی که به واکنش رای رضا در برابرش به رضا داده بود همچنین جواب های چند خطیش و اینکه وقتی ازش سوالی میپرسدیم دوباره توضیحی راجبش نمیداد و فقط به یک جمله ازمون میخاست فلش بک بزنیم به پست های گذشته و حاضر نبود از دوباره توضیح بده و همچنین بازی پژمان که قشنگ نظرات رو برده بود سمت بابک من تا زمانی که بی گناه بودم روش نظر داشتم واینو هم میگم واقعا اگه جذب نمیشدم باز خیلی به جادوگر بودنش اعتقاد داشتم و این بر میگرده به یکی از هنر های پژمان که اینجوری ما رو فریب داده بود.
    اما روز اخر واقعن خوب بازی کرد محکم و استوار اما اگه زودتر میجنبید شاید بهتر بود همین دیر گفتنش برای من سوژه ای فراهم کرد که برعلیش بگم اره تو کاراگاه رو جذب کردی یا کشتی برا همین این اخر که داری اعدام میشی از اخرین پلوتیکت استفاده کردی

نمراه بابک رو من 7 میدم دلایل همدهش هم قوتی بود که نرسید زیاد تو جریان بازی باشه یا چند باری تو بازی بود خوب پست ها رو نخونده بود و نظر میداد چیزای که تو پست قبل پژمان بهش اشاره کرد

پژمان: پژمان برا من اسمی بسیار جذاب و خطرناک محخوف و دوست داشتینه هیچوقت تحت هیچ شرایطی نباید این موجود رو دسته کم گرفت چه زمانی که گناه کاره چه زمانی که بی گناه هست مثلا فکر میکنید اگه همین گیری که من به فری دادم اگه به پژمان میدادم من جون سالم از بازی به در میکردم ؟؟ قطعا خیلی برام بد میشه هروقت گناه کار بودم همیشه یکی از کار های اولیم این بوده که از نوع نوشتارو رویه ش شناساییش کنم چون مهره ایه که اگه تو بازی شناسایش کنی خیلی جلو میفتی ولی اینو بگم بسیار تیز بین و حواس جمع هست بعنی به محض اینکه یکم بخای باش تعامل کنی سریع میفهمه که طرف داره خودشو بهش میچسبونه. یکی از شاهکاراش اینه همیشه از کوچک ترین نکات و حرفای دیگران به نفع خودش سواستفاده میکنه مثلا کافیه یک با پژمان خوب باشی تو بازی سریعا از همین رفتار تو سواستفاده میکنه و به دیگران میفهمونه فلانی وفلانی چون مطمئنن من بی گناه گردن کلفتیم دارن سمت من میان
    پس باید در مورد رفتار کردن با پژمان تو بازی خیلی حواست جمع باشه چیزی که من تو این بازی سعی کردم محتاطانه رفتار کنم
    پژمان رو میدونستم وقتی نقش گفتن ازاد باشه و بی گناه خیلی رک پوست کنده ادعای نقش میکنه و دقیقا از این نکته بسیار عالی استفاده کرد و سریع رای اعتماد گرفت
    من خودم شخصا یک نظریه تو ذهنم داشتم که ممکنه پژمان از عمد دوست داشته جذب فرقه بشه و بی گناه رو دوست نداشته برا همین حتی از گاد هم درمورد اینکه تحت چه شرایطی میتونه از خودش محافظت کنه سوالاتی پرسیدم و میدونستم پژمان تو شب اول براش مهم تیر نخوره تا اینکه جذب شه
    اما اگه من همچنین چیزی رو تو بازی ادعا میکردم با توجه به روندی که بر علیه فری و ستاره در پیش گرفته بودم بسیار خطرناک و خانمان سوز میشد هم فری و ستاره زمان براشون ازاد میشد هم نظرات رو من میرفت برا همین سعی کردم به پژمان فکر نکنم فعلا تا اینکه به گزینه های که مطمئنم گیر بدم
    شبی که دیگه جذب فرقه شدم دیدم پژمان و محمد هستن دیدم که من هرچقدر رو شناسایی مافیا عالی کار کردم اما نسبت به فرقه خیلی اشتباه فکر میکردم
    و بسیار موقعیت خوبی رو دیدم برا برنده شدن
    پژمان رو من از روز که فرقه شدم در نظر نمیگیرم میخوام نمره ای که بهش میدم رو درزمانی که بی گناه بودم و بیشتر بی گناه میدونستمش نمره بدم برا همین نمره 10 رو به پزمان میدم

محمد جادوگری متفاوت: من وقتی به فری و ستاره مشکوک بودم محمد جز اون نفراتی بود که حس خاصی نسبت به گناه کاری بهش نداشتم و خیلی خوب بازی کرده. کسی که نقش جادوگر رو بازی میکنه باید خیلی خوب و پخته عمل کنی یعنی زیاد زیاد نباید تو دید باشه و خودشو از حاشیه دور ببره تا اهداف و جذبش رو که انجام داد بعد بیشتر تلاش کنه
    محمد تو این کار استعداد زیادی داشت و اوج هنر نماییش جذب فوقلاده پژمان بود که همین از بزرگترین دلایل پیروزیش بود تنها ایرادی که داشت و بهش گفتم این بود که روز اخر وقت بسیاری داشت و میتونست بهتر عمل کنه
    نمره من برا محمد 9 هستش

عارش: فارغ از علاقه ای که بهش دارم و تلاش بسیار زیادی که برا این دورهمی ها تو مافیا داره تو بازی هیچوقت حس خوبی هیش ندارم نمونه عمدش بازی زندان غزل حصار بودن که بسیار نفرت عمیقی نسبت به بازیش داشتم و اینقدر گیر بهش دادم تا خودش و تیمش دستش رو شد و اون پلن ها ABC گناه کاری جاودانه شد. بازیش بجز اون دور جوریه فریب دهنست نمیشه همیشه یه جور بهش نگاه کرد اینو از نظر خودم میگم اما از نظر حدس های که میزنه عالیه همچنین کسیه که بازی رو حتی اگه خارج ازش باشه حرفه ای دنبال میکنه و بسیار ریز بین و نکته بردار هست
    مثلا یکی از دلایلی که رای مثبت داد به جذب من به فرقه همون پست اخری بود که گذاشتم و از دکتر خواستم که مانع کشته شدن و جذبم بشه این همون دلیلی شد که به روم اورد و تونستم فرداش که جذب شده بودم استفاده کنم و بفهمونم به دیگران که من جذب نشدم پس از این دسته ادما که دیدیشون نسبت به رمز رموز بازی بسیار باز خیلی خوشم میاد. من تو بازی اوایل خیلی زشت با ارش برخورد کردم اینکه یجوری معذرت میوخام بهش گفته بودم ادم حسابش نمیکنم و نظراتش برام پشیزی ارزش نداره و عصبیش کرده بودم باس همینجا ازش عذر بخوام چون رفتاری رو کردم که میخواستم منو ادم بی کله و بی پروایی نشون بده پس ارشم از اینکه دوستم بود و از بقیه بیشتر میتونستم بش حرف بزنم استفاده کردم

ارش این دور با بدشانسی کنار رفت گاد بودنش در ادامه خوب بود اما نمره ای که بهش میدم کم هست اونم به خاطر کاری که دقیقا مشابه ترسا بود و خودش رو تو جریانی انداخت که مافیا ازش سود ببره شاید اعدام نمیشد بعدش دیوانه وار عالی کار میکرد برا همین نمره 5 رو بهش میدم هرچند شایستگی بیش از ان ها رو داره

فری بد شانس ترین و خوش شانس ترین
    : بد شانس ترین به این خاطر که بد موقعه ای به پست من خورد و بدجور بهش گیر دادم و حس قوی که بهش داشتم رو عاملی شد که خیلی زود خودش و تیمش رو از شانس پیروزی ساقط کنم اما خوش شانس از این نظر که اعدام نشد و تا اخر بود و اولویت های ستاره و فرقه مانع از هجوم همگان بهش بودن روز اخر هرچند ستاره جاش بازی کرد اما عالی بود
    از دوستان خوب من هست که سابقه همگروهی باهاش داشتم خیلی سعی کرد تو بازی بام رابطه ای مثل رابطه رضا ایجاد کنه که با رفتار من که سعی بر نابودیش داشتم مهتم به پاچه خواریش کردم و یه جورای خیلی دیفرنت بازی در اورد که حسم بهش عمیق بشه
    فری رو من بهش نمره 6 میدم امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشه به خاطر حرفای که تو جریان بازی بهش زدم

و اما رضا جون : همینطور که پژمان اشاره کرد یکی از دور های خوبش بود خدایی خیلی خوب بود و خوبیش رو میشه از استارت اولیه اعدام ستاره فهمید چون اگه به بابک رای میداد قطعا پشت من و بعد پژمان و در اخر جادوگر محمد بهش رای میدادیم و اعدام میشد و فرداش همه بر علیه رضا پست میدادن و اعدامش میکردن این نشون از بازی عالی رضا داد که همچنین جسارتی رو انجام داد و مافیا رو ناک اوت کرد
    اتفاق روز اخر خیلی خوب فهمید کهبابک میتونه بی گناه باشه - در طولا بازی وقت و تلاش خیلی خوب داشت منتها یه قانون نانوشته تو بازی مافیا هست که هیچوقت نباید 100 درصد به احساسات عمیق دوستی اعتماد کرد رباطیه ای که من رضا از اول بازی بینمون شکل گرفت رابطه ای بود که واقعا هردوتامون یکسان بی گناه بی نقش بودیم و همدیگر رو درک میکردم و با عقیده همدیگه بازی رو چیش میبردیم مثلا من هدف اولم اعدام فری بود بعد ستاره اما وقتی رضا رقت اول استارت ستاره رو زد من دیگه دست کشیدم و راه رضا رو ادامه دادم

شاید اگه رضا جای من جذب شده بود این من بودم که لحظه اخر رایمو از محمد بر میکردوندم و به بابک رای میدادم و جای منو رضا عوض شده بود
    من واقعا خارج از برد باخت این دور یه حس خیلی خوبی از رفاقت تو بازی از رضا برام تجربه شد که واقعا بهش احترام میزارم
    اشتباهی هم که لحظه اخر کرد رو به هیچ وج نمیشه سرزنشش کرد چون جوری که من واقعا بی گناه بودم برا همه و من معتمد ترین کس براش بودم چاره ای براش نزاشته بود
    برا همین به خاطر اون اشتباه یک نمره ازش کم میکنم و نمره 9 رو بهش میدم

درمورد گاد هم حالا چه عارش چه خودش فرقی برام ندارن چون عالی بودن منتها من خودم شخصا اعتقاد داشتم فرقه بایدیک جادوگر با سهمیه جذب میداشت و مافیا دو نفر با دو تیر میبودن ولی اگه با همین بالانسی که میزاشت یکی از چهار بی گناه های بی نقش مثل سامورایی یا راهب قرار میداد هیچ بالانس بهتر هم میشد ولی در کل خوب بود چون تو بی گناه ها که 7 نفر بودن امثال پژمان-بابک-اراش-رضا و کسایی مثل ترسا و من و صدار بودن که در کل تیم قویی بودن بی گناها مخصوصا کمک اخر فری به بی گناها این مسله بالانس رو به کلی از یاد ها محو کرد.
    نمره گاد عزیز رو هم 9 میدم

در اخر درمورد خودم نظر میدم اما نمره نمیدم چون دیگران باید قضاوت کنن:
    افشین: وقتی دیدم نقش ازاد هست و بی گناه بی نقشم گفتم اگه بخام پلش بازی دربیارم یا زیاد شلوقش نکنم یه گرینه بسیار جذاب برا تیر شب مافیا یا جذب فرقه باشم از اون جای که وقتی فهمیدم جذب فرقه شدم و اولش ناراحت شدم درک کردم که چقدر من برا این بازی اهمیت قائل بودم و از صمیم قلب ارزو پیروزی بی گناهان رو داشتم و این حس رو تو رفتارم به بازی منتقل کردم و شور شوق خوبی رو تزریق کردم میدونستم با جراعت بازی کردن تو فاز شب احتمال اسیب پذیریم رو خیلی کم میکنه. بسیار حس قوی نسبت به فری و ستاره درمورد گناهکاریشون فهمیدم و با تمرکز و وقت گذاشتن روشون به موفقیت رسیدم
    اینکه کسایی مثل پژمان و دیگران این همه خوب از من صحبت کردن و شاید دلیل تعجب هم باشه اینه که یکی از بزرگترین نقطه ضعف هام رو توی بازی مافیا رو از بین بردم اینکه احساساتم رو کنترل کنم تحت هیچ شرایطی عصبی نشم اینقدر وقت بزارم که اگه هر زمانی که متهم شدم وقت کافی برای دفاع از خود رو داشته باشم که هول نشم سوتی موتی بدم. بیشتر وبیشتر پست های گذشته رو مطالعه کنم فرضیه هام رو رو کاغذ بنویسم حالا اسرار ریاضایت و جبر و سایر قبق های مثل مهندسی معکوس و .. رو نمیشه راجبشون چیزی افشا کنم. روزی که گناهکار بودم یاد گرفتم که به اول گول خودم بزنم که بی گناهم یعنی اولین نفری که فریب دادم خودم بودم چون یادتون باشه اگه گناه کار باشید تو جریان بازی و هنگامی که پست میدید این وژدان شما دست از سرتون ورنمیداره ممکنه حواس و تمرکزتون رو از بین ببره و جای سوتی بدید یا از شدت بی گنهای خودتون در بای رو کم کنه پس من اول زدم این وژدان لاشی خودمو گول زدم و تو روز اخر که گناه کار بودم بد جوری به خودم به بعنوان بی گناه نگاه میکردم و این رو به بازی الغا کردم که اگه یک نفر تو جمع بی گناه باشه اونم منم هرچند کاراگا بابک و رضا و صدار هم به این بی گناهی من کمک کردن و من خوب تونستم از ظرفیت هام و نکاتی که تو بازی بود استفاده ببرم و در اخر هم تسلیم نشدنم که بیام رایمو عوض کنم به محمد و فن اخر و اخرین نکته ای که به ذهنم رسید رضا رو فریب بدم همین کینه ساختگی فری نسبت به من بود و استفاده کردم و ما رو از در جهنم به سوی بهشت برد و یک شب درامانتیک و رویایی رو رقم زد.

یک بار دیگه از همه عموال برگزاری این دور صمیمانه تشکر و قدر دانی میکنم بسیار برام باعث افتخار و خوشحالی بود یکبار دیگه در جمعتون حضور داشتم به امید دور های دیگه و حضور در جمع شما ها

2 کاربر پست MaleFactor عزیز را پسندیده اند .

MaleFactor آنلاین نیست.

6. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    03-06-2017, 09:51 PM #6
    خب منم یه تحلیلی بکنم تا دور بعدی شروع نشده

ستاره گادفادر 6
    ستاره پستاش افتضاح خودشم میدونه. کلن این دور به نظرم عصبی بود و شاید یکم به خاطر بازیای خوب قبلیش با نقشای مهم (سامورایی و جادوگر) بود. ولی هدفای شبش بد نبود. منو که شانسی زدن البته. ایده ی نزدن رضا خوب بود که فری استفاده نکرد ازش ولی فرقه تا تونست استفاده کرد در کل بازی بد هر از چند گاهی طبیعیه بازیش با یوزر فری هم نمره ای بهش نمیدم چون در راستای برد مافیا نبود و مهم نبود اصلا ولی خب محمد رو خوب تشخیص داده بود اون موقع.

فري مافيا 6

فری برعکس به نظرم پستاش خوب بود ولی کلیت بازیش گناهکارانه بود. ینی شاید از پستاش تک تک نمیشد چیز خاصی برداشت کرد ولی در جریان بازی مشخص میشد که گناهکاره. ولی تسلیم شدنش رو دوست نداشتم اگه وقت نداشت میتونست یوزرشو بده ستاره از هیچی بهتر بود.
    محمد جادوگر7
    محمد نمیدونم چرا خیلی محمد نبود تو فاز روز. یعنی همیشه به خودش تسلط کامل داره و قشنگ میدونه که چی میخواد بگه حتی وقتایی که گناهکار بوده، ولی این دفعه خصوصا روز آخر هی تو گروه میپرسید چی بگم چی کار کنم. این بخشیش برمیگرده به روند اشتباهش از شروع بازی به نظرم. موضع مشخصی تو هیچ درگیری ای نداشت و خیلی خنثی و تو سایه جلو رفته بود. که داشت کار دستش میداد ولی دفاعیاتش موقع اعدام تو اون لحظه بد نبود و جواب هم داد. هدفای شبش خیلی خوب بود خصوصا پژمان که عالی بود و یه جوری هم ریسک کرد هم فکر پژمان رو خوند افشین رو هم جذبش عالی بود و در واقع دو تا بیگناه اثبات شده رو عضو فرقه کرد و همینم دلیل اصلی بردشون بود.

پژمان دكتركربلايي (از فاز شب اول فرقه) 9
    پژمان هم طبق معمول خیلی خوب بازی کرد ایده ی جذب شدنش احتمالش کم بود و نمیشه خیلی به عنوان یه حرکت ضدبیگناها وقتی که بیگناه بوده خرده گرفت به نظرم. ادعای نقش هم توش استاده ولی مشکلش اینجا بود که انتظار داشت همه خیلی سریع باور کنن و بیگناه بدوننش وقتی که بیگناه هم نبود اصلا. یکم این تو پستاش تاثیر گذاشته بود از دید منی که از بیرون نگاه کردم بیشتر.

افشين بيگناه بي نقش (از فاز شب سوم فرقه) 10
    عالی بود لامصب. از دور قزل حصار هم بهتر بود. فری رو آخر نفهمیدم منطقش چی بود دقیقا اما انصافا زود فهمید. البته افشین همیشه اول بازی یه تزی میده حالا این دفه شانسی بود یا نه رو نمیدونم کنار گناهکاریابی، بیگناه بودن رو هم خوب بازی کرد و همه بهش اعتماد داشتن تو بازی تقریبا. به نظرم بی گناه بی نقش بودنه تاثیر خودش رو گذاشته بود چون همیشه راهبی چیزیه و همش میخواد انتحاری بازی کنه و تو دیوار میزنه ولی نشون داد بدون نقش انتحاری هم میتونه عالی بازی کنه. کلن با روش افشین خوب بازی کردن خیلی سخته.

بابك كاراگاه 8.5
    تنها خرده ای که میشه ازش گرفت کم بودنش بود و به خاطر همین هم اعدام شد بیشتر. اگه بیشتر تو بازی بود اتهام تو سایه بازی کردن رو نمیزدن و اینطوری هم نمیشد. دفاعیاتش خوب بود و حتی صدرایی که خیلی هم تو بازی نبود فهمید که بیگناهه. ادعای نقشش یکم دیر بود به نظرم باید همون موقع که پژمان رو پرسید میومد میگفت اما تقریبا برای پلن بی گذاشته بود. کلن خیلی خوشم اومد از بازیش .

صدرا رويين تن5.5
    صدرا این که خیلی تو بازی نبود که خیلی بد بود و انگار پستا رو نمیخوند ولی همین که تونست فاز آخر خیر رو از شر تشخیص بده خودش خیلی خوب بود.

ارش بيگناه بي نقش
    خوب بودم راضی بودم از خودم خصوصا به خاطر اینکه میخواستم یکم متفاوت بازی کنم. اونجا که وارد بحث بین بابک و رضا شدم از بابک دفاع نکردم واقعا. به رضا گفتم اینطوری رای ندید. دلیل پافشاریم این بود که حس بیگناهی به بابک داشتم بعد از پست اولش. ولی رضا رو هم خیلی متهم نکردم. اگه زنده میموندم میتونستم از خودم دفاع کنم و کسی نمیگفت تو و بابک فرقه اید ولی خب فکر مردن و مورد سواستفاده قرار گرفتن نکردم اون موقع و این اشکال کارم بود.

ترسا بيگناه بي نقش 5.5
    حرفایی که به پژمان زد میدونستم منظورش چیه ولی اصلا خوب بیان نکرد. کلن زود هم مرد. دلیل زود مردنش هم ستاره میگه زیاد چک میکرده که ببینه داره چیکار میکنه و همینم براش گرون تموم شد. در واقع بازی رو تو خونه باخت نه تو فروم باید پنهان کاری تمرین کنه

رضا بيگناه بي نقش 6
    همیشه میگن First impression is the last impression ولی اینجا برعکس بود مثکه. اون تغییر رای روز آخر برای همه ممکنه پیش بیاد و یه لحظه خون به مغز نرسه و مثلا رای به اعدام رویین تن بده یهویی ( اشاره به دور اونجرز و کت وومن عزیز ) رضا اشتباهش تو بازی قفل کردنش رو بابک بود ولی مثل همیشه پست دادناش بد نبود. یه اشکال دیگه هم که میتونم بگیرم اینه که نمیتونه بقیه رو متقاعد کنه و نظرش رو بقبولونه با بازی کردن درست میشه این. انقدر نگو کار دارم نمیام

کلن شاید کیفیت بازیا اونقدر بالا نبود اما دور خوبی بود خصوصا ساعت آخر فاز آخر که بسیار هیجانی و زیبا بود. زیبایی های مافیا رو یادمون اورد دستش درد نکنه
    و البته البته با تشکر از چاووش که اگه پا جلو نمیذاشت این دور شکل نمیگرفت اصلا. مرررسی
    ویرایش توسط ArashPey : 03-06-2017 در ساعت 09:53 PM

ArashPey آنلاین نیست.

7. 03-07-2017, 01:46 PM #7
    سلام. منم در مورد بازی و بچه ها صحبتی بکنم. لپ تاپم خراب شده بود این مدت و نتونستم درست پست بذارم.
    اول ممنون از چاوش و در ادامه آرش که زحمت گادیت این بازی رو به عهده گرفتن

چاووش به من گفت جادوگری اصلاً هیچ حسی نسبت به این نقش نداشتم. قبلاً هم بازی نکرده بودم. کلاً گناهکار بودن بده اینکه خودت میدونی گناهکاری و میخوای ادای بی گناهی دربیاری یک جایی بالاخره خودشو نشون میده، مخصوصاً برای کسی که زیاد نقش گناهکاری بازی نکرده و اکثراً بی گناه بوده. توی فاز روز هم خیلی وقت ها حرفی برای گفتن نداشتم. یعنی جزییات رو مرور می کردم که به کی گیر بدم به کی گیر ندم، آخرش هم می شد همون پست های محتاطانه که آخر روز نزدیک بود منو بالای چوبه دار ببره.
    ولی هر چقدر روز بد بودم به نظرم جذب های شب خیلی خوب بود به قول رضا آخر بازی فرقه مثل مور و ملخ ریخته بود یعنی آرش رو با سهمیه فرقه نمی زدن جا داشت دو تا از خودمون رو اعدام کنیم و اعتماد بخریم اگر قراره نمره هم بدم به خودم 6/5 یا در نهایت 7 میدم اونم با ارفاق جذب های شب، چون فاز روز خیلی محتاط بودم و بد بازی کردم.

اما در مورد بازیکنان بازی:

پژمان (9) : پژمان عالی بود. انگار نه انگار شب اول جذب من شده بود . خیلی خوب بازی رو جلو برد و به جز بابک هیچ کسی بهش شک نداشت. اینو هیچ وقت یادم نمیره توی گروه به پژمان می گفتم پژمان بذار من بیام احتمال جذبتو مطرح کنم، پژمان می گفت بابا هیچ کسی به من گیر نداده میخوای منو بندازی سر زبونا در مورد جذب پژمان هم ریسک کردم. گفتم یا می گیره یا نمی گیره که از قضا پژمان اون شب از خودش حمایت نکرده بود و گیر جادوگر پلید افتاد

آرش 8: آرش به نظرم بی گناه خیلی خوبی بود. شب اول به ذهنم رسید آرش رو جذب کنم، ولی بعد نظرم عوض شد. هر چند شب دوم با مشورت پژمان ( و به یاد دور زندان قلعه حصار ) جذبش کردیم ولی خب مافیا از سهمیه تیر فرقه استفاده کرد. حیف شد واقعاً. توی گروه هم واقعاً مشاور خیلی خوبی بود. تا قبل اینکه گاد بشه تایید آرش رو می گرفتم و پست میدادم

افشین (10): واقعاً بی گناه بود، مشخص بود . بازیش هم طوری بود که گناهکاران روزای اول سمتش نیومدن، ولی یک جایی اقرار کرد که رویین تن نیست که دندون های گروه فرقه رو برای جذبش تیز کرد
    و واقعاً جا داره ازش یک تشکری بکنم که روز آخر اون پست های فوق العاده عالی رو داد. یکی در خصوص ادعای بابک و یکی هم در تغییر نظر رضا. این دو کارش به تنهایی برای گرفتن یک نمره کامل عالی بودن بهترین بازیکن این دور قطعاً افشین بود.

ستاره (6): من توی بازی به ستاره هم گفتم. یک جوری بود و ستاره همیشگی نبود . دورهای قبل که همیشه جزء یکی از بهترین بازیکنان بازی بود. بد بازی رو شروع کرد به نظرم. مثلاً گیرش به آرش و گیرش به رضا سر سوتی دادن. ولی مث اینکه یک سری پست ها جای فری پست داده بود روزای آخر که به نظرم خیلی خوب بود. اونجا هم که گفت رضا رو میزنیم ولی نزدن هم خیلی راه خوبی برای گیر انداختن اعضای فرقه بود.

فری (7): فری خیلی جالب بازی می کرد مث همون دور Avengers گیر بازیکنی افتاده بود که ولش نمی کرد ولی این بار افشین. فری طوری بازی نمی کرد که بشه برداشت بی گناهی از بازیش کرد. یعنی در هر حالتی باز همه کفه ی گناهکاری به سمتش سنگینی می کرد. برخلاف دورهایی که بی گناه بود و واقعاً هم بی گناهی برداشت می شد از پست هاش. ولی شب آخر خیلی عالی بود و قشنگ رو دست زد به من و اگر افشین نبود ورق به نفع بی گناهان برمی گشت.

صدرا (5)
    صدرا با اینکه زیاد پست نمی داد ولی به نظرم بازیش خوب بود. اونجا که رای به بابک داد حدس زدم یک رد گم کنی باشه که در نهایت رای رو به اعدام من برگردوند. ولی اگر توی بازی بیش تر مشارکت می داشت خیلی بهتر می شد

بابک (8/5)
    واقعاً عالی بود. من خودم حظ کردم از بازی خوبش. یعنی اگر فرصت بازی بیش تر داشت همه گناهکاران رو قلع و قمع می کرد . اینکه به گناهکاری پژمان پی برده بود و به جا ادعای نقش کرد فوق العاده بود حرکتش. انتخاب های شبش هم عالی بود. البته کاشکی منم می پرسید که بهش بی گناه معرفی بشم و روز آخر رای رو روی من نیاره

ترسا (5): ترسا که شب اول مافیا دخلش رو آورد. ولی همون چند پستی که به پژمان داد شاید نباید به پژمان گیر می داد. چون هیچ کسی ادعای پژمان رو رد نکرده بود. ولی ترسا هم مثل من زیاد شب های اول دار فانی رو وداع می کنه

رضا (7/5): رضا خیلی منسجم وارد بازی شد و می شد به بی گناهیش رسید. من هر دفعه که کسی به رضا گیر می داد یک جوری زیر پوستی ازش حمایت می کردم نمیدونم دقیق چه نظری به من داشت ولی گفتم همین حمایت ها شاید جایی خوب باشه و نتیجه بده. آخر سر هم برگشت رایش رو بهش حق میدم. بی گناه مثل یک آدمی هست که توی یک تاریکی محض افتاده اینکه به کدوم جهت بری همیشه شک و تردیدها روو برات داره که بی گناهان دیگه رو به کشتن ندی.

اون شب آخر واقعا بازی خوبی دراومده بود و هیجان عالی بود. مرسی از همه
    ویرایش توسط Donnie Darko : 03-07-2017 در ساعت 01:49 PM
    “Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn’ Ambar-metta”

کاربر مقابل پست Donnie Darko عزیز را پسندیده است:

God
    Donnie Darko آنلاین نیست.