alt
صفحه 3 از 38 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 746

موضوع: The Hateful Ten | پنجمین دوره مافیا

1. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    03-08-2017, 12:26 PM #41
    سلام، خیلی خوشحالم که منُ هم تو جمع ـتون راه دادین و از این حرفا.
    اول سخن، به این نکته اشاره کنم که من ساعت های حضورم در بازی، بر واحدِ ساعت در روز، به این صورت هست که گاهی 5 تا 8 صبح هستم، گاهی 8 تا 10، گاهی هم 10 تا 12 - که مشخصاً الان 10 تا 12 ـه - اینکه چرا ساعت های دیگه نیستم، دلیل داره، مه خب اون دلیل رو من نمی گم .
    پس اگر اتهامی زدم، جواب بدین، خودم فرداش میام پی می گیرمش، اگر اتهام زدین، جو ندین، فرداش میام بهش جواب میدم.
    اگر پیشنهادی در این رابطه دارید، پیشنهادتون رو روی یک برگه بنویسید، زیرش رو امضا کنید، و بعد می تونید باهاش موشک درست کنید و لذت ببرید .
    با سپاس از همراهی ـه شما.

---

این دو صفحه رو خوندم، چیزی نبود که لازم باشه ورود کنم درش، فقط از همین تریبون به دوستمون جودی میگم، خدا قوت دلاور!

نقل قول نوشته اصلی توسط .Joe نمایش پست ها
    بینندگان عزیز
    شنوندگان عزیز
    فرقههههههه ریدددددد
    بعدش ؟ .
    .Minnie آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    2
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست
    03-08-2017, 01:48 PM #42
    چه بازیه سردیه .. یکم پست بدید

2 کاربر پست .Daisy عزیز را پسندیده اند .

.Daisy آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    12
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    03-08-2017, 02:13 PM #43
    اين حجم از پست ندادن بي سابقه اس اما بلاخره مافيا و فرقه بايد پاشن بيان تو بازي.

مافيا ديشب اقدام به قتل نكرده (چون اگه ناموفق بود اعلام ميشد طبق قوانين) حالا يا ساقي مست كرده گادفادر رو كه احتمالش تخيليه، يا با توجه به تير محدودشون ريسك نكردن فاز اول كسيو بزنن فقط به خاطر كم شدن تعداد و خواستن از تيراشون استفاده ي استراتژيك هم بكنن.

فرقه اما جذب ناموفق داشته. حالا يا مافيا رو زده (گاد گفته قوانين دور قبل و طبق قوانين دور قبل مافيا جذب نميشه) يا رويين تن رو زده و يا هدف دكتركربلايي رو (اگه داشته باشيم) البته فكر كنم اين امكانم وجود داره كه برده رو اشتباه شناسايي كرده باشن بايد اينو از گاد بپرسم كه ناموفق ميگه يا چي.

در مورد بيگناها هم با توجه به حرفاي كمي كه ديروز زده شد به كريس حس تقريبا مثبتي دارم. جو گيج خيلي عجيب بازي كرده منتظرم با پستاي بعدي بفهمم فازش چيه. جودي هم يكم عصبي به نظر ميومد حالا با پستاي بعديش بيشتر ميشه فهميد. خيليا هم شركت نكردن كه براي من سر صف گناهكاري قرار دارن. چون معمولا وقتي فعاليت كمه گناهكارا نيازي نميبينن بيان شركت كنن و خودشون رو تو دردسر بندازن، حالا هميشه گادكش داريم كه اين موضوع برطرف ميشه ولي الان گادكش نداريم و خودمون بايد اعدام كنيم پس يكي از گزينه هاي راي من هم ميتونه كسايي كه خودشون رو درگير نكردن باشه.

- - - Updated - - -

+ مست شدن گادفادر خيلي هم تخيلي نيست الان كه فكرشو ميكنم اما به هرحال احتمال تير نزدن بيشتره.
    .Oswaldo آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    12
    03-08-2017, 05:56 PM #44
    @جو

یه سر به سایت زدم چند دقیقه پیش شما آنلاین بودی ولی الان اومدم دیدم پستی ندادی. توضیحت چیه؟
    .Oswaldo آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    03-08-2017, 06:17 PM #45
    من از صبح نبودم انتظار داشتم الان میام با کلی پست مواجه شم! چه وضعشه؟ بیاید تو بازی خواهشا اینطوری نکنید! همونطور که اسوالدو گفت اینایی که نمیان پست بدن رو مجبوریم سریع اعدام کنیم! پاشید بیاید پست بدید الان چیکار میخوایم بکنیم با این وضع؟

@جو تو یه حرفی زدی دیگه رفتی که بری دیگه؟! تا تو نیای نقشتو بگی من بی خیالت نمیشم، اون پست فاز اولت هنوز رو اعصابمه باید بیای نقشتو بگی! به طرز ناشیانه ای میخواستی با اون پست تریپ من خیلی نگران بی گناهام و به من اعمتاد کنید برداری آره؟ بدو بیا نقشتو بگو!

کاربر مقابل پست .Jody عزیز را پسندیده است:

.Jody آنلاین نیست.

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    03-08-2017, 06:58 PM #46
    جدی همینقدر پست دادین؟!
    من خودمم معذرت میخوام نبودم دیروزو
    یه کاری پیش اومد نشد بیام
    الانم زیاد حرفی ندارم بزنم ، نمی خوام دنبال یه چیزی بگردم واسه حرف زدن چون چیزه خاصی نظرمو جلب نکرد
    ولی یه چیزی که میخوام بگم اینه که به نظره من چندان عاقلانه به نظر نمیرسه که همه بیان نقشارو بگن! خب مشخصه که کسی نمیاد بگه من مثلا گادفادرم !
    کساییم که بی گناهن ممکنه یه سریا براشون خطرناک باشه تو شب در صورت معرفی کردن خودشون
    از طرف دیگه کربلاییم نمیتونه که هر شب از خودش محافظت کنه!
    میمونه فقط رویین تن درسته؟ قوانینو کامل نخوندم الان نقشارو کامل نمی دونم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط .Oswaldo نمایش پست ها
    اين حجم از پست ندادن بي سابقه اس اما بلاخره مافيا و فرقه بايد پاشن بيان تو بازي.

مافيا ديشب اقدام به قتل نكرده (چون اگه ناموفق بود اعلام ميشد طبق قوانين) حالا يا ساقي مست كرده گادفادر رو كه احتمالش تخيليه، يا با توجه به تير محدودشون ريسك نكردن فاز اول كسيو بزنن فقط به خاطر كم شدن تعداد و خواستن از تيراشون استفاده ي استراتژيك هم بكنن.

فرقه اما جذب ناموفق داشته. حالا يا مافيا رو زده (گاد گفته قوانين دور قبل و طبق قوانين دور قبل مافيا جذب نميشه) يا رويين تن رو زده و يا هدف دكتركربلايي رو (اگه داشته باشيم) البته فكر كنم اين امكانم وجود داره كه برده رو اشتباه شناسايي كرده باشن بايد اينو از گاد بپرسم كه ناموفق ميگه يا چي.

در مورد بيگناها هم با توجه به حرفاي كمي كه ديروز زده شد به كريس حس تقريبا مثبتي دارم. جو گيج خيلي عجيب بازي كرده منتظرم با پستاي بعدي بفهمم فازش چيه. جودي هم يكم عصبي به نظر ميومد حالا با پستاي بعديش بيشتر ميشه فهميد. خيليا هم شركت نكردن كه براي من سر صف گناهكاري قرار دارن. چون معمولا وقتي فعاليت كمه گناهكارا نيازي نميبينن بيان شركت كنن و خودشون رو تو دردسر بندازن، حالا هميشه گادكش داريم كه اين موضوع برطرف ميشه ولي الان گادكش نداريم و خودمون بايد اعدام كنيم پس يكي از گزينه هاي راي من هم ميتونه كسايي كه خودشون رو درگير نكردن باشه.

- - - Updated - - -

+ مست شدن گادفادر خيلي هم تخيلي نيست الان كه فكرشو ميكنم اما به هرحال احتمال تير نزدن بيشتره.
    چیشد که نظرت عوض شد ؟
    .John آنلاین نیست.

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    03-08-2017, 07:28 PM #47
    نقل قول نوشته اصلی توسط .John نمایش پست ها
    جدی همینقدر پست دادین؟!
    من خودمم معذرت میخوام نبودم دیروزو
    یه کاری پیش اومد نشد بیام
    الانم زیاد حرفی ندارم بزنم ، نمی خوام دنبال یه چیزی بگردم واسه حرف زدن چون چیزه خاصی نظرمو جلب نکرد
    ولی یه چیزی که میخوام بگم اینه که به نظره من چندان عاقلانه به نظر نمیرسه که همه بیان نقشارو بگن! خب مشخصه که کسی نمیاد بگه من مثلا گادفادرم !
    کساییم که بی گناهن ممکنه یه سریا براشون خطرناک باشه تو شب در صورت معرفی کردن خودشون
    از طرف دیگه کربلاییم نمیتونه که هر شب از خودش محافظت کنه!
    میمونه فقط رویین تن درسته؟ قوانینو کامل نخوندم الان نقشارو کامل نمی دونم

- - - Updated - - -

چیشد که نظرت عوض شد ؟

اگه طرف صحبت منم که خب باید بگم اشتباه میکنی! منم با این کار مخالفم ولی فقط میخوام هدف جو رو از این کارش بدونم. پستش خیلی بی منطق و مسخره بود! پس بهتره خودش بیاد جواب بده.

.Jody آنلاین نیست.

8. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    03-08-2017, 07:52 PM #48
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Jody نمایش پست ها
    اگه طرف صحبت منم که خب باید بگم اشتباه میکنی! منم با این کار مخالفم ولی فقط میخوام هدف جو رو از این کارش بدونم. پستش خیلی بی منطق و مسخره بود! پس بهتره خودش بیاد جواب بده.

نه منظوره خاصی نداشتم اگرم بخوایم با منظور بگیریم بیشتر میشه گفت روی صحبتم جو بود
    درکل دیدم تنها بحث نسبتا جدی هست از اول بازی نظرمو دربارش گفتم.
    پستش که خب حالت طنزم داشت یجورایی، شوخی کرده بود شایدم
    نظری نمیدم تا وقتی خودش بیاد ببینیم چه جوابی میخواد بده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط .Daisy نمایش پست ها
    چه بازیه سردیه .. یکم پست بدید
    پست بدید؟
    خب توام بازیکنی تو بیا گرمش کن خب
    .John آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    12
    03-08-2017, 08:19 PM #49
    - - - Updated - - -

چیشد که نظرت عوض شد ؟
    منظورت چيه؟ كجاي حرفمو ميگي؟
    .Oswaldo آنلاین نیست.

10. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    03-08-2017, 09:09 PM #50
    منظورت چيه؟ كجاي حرفمو ميگي؟
    اخرش احتمال ساقیو یکم بالاتر بردی
    چیشد یهو؟ منظورم اینه که چه فکری باعث شد حس کنی زیادم غیر ممکن نیست؟
    .John آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    03-08-2017, 09:18 PM #51
    بحث خاصی نشده که بشه مانور داد یا نظر گفت. ولی با جودی موافقم جو پستاش حس مثبتی نمیده. حداقل بمن نداد .
    فقط درمورد جودی هم بنظرم اصرارشو سماجتش خیلیه دیگه البته جو هم پاسخگو نیسو بحث نمیکنه ام مشکوکه

کاربر مقابل پست .Sanford عزیز را پسندیده است:

.Sanford آنلاین نیست.

12. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    03-08-2017, 09:22 PM #52
    نه منظوره خاصی نداشتم اگرم بخوایم با منظور بگیریم بیشتر میشه گفت روی صحبتم جو بود
    به نظر نمیومد زیاد حالت طنز داشته باشه حداقل برداشت من این بود که داره جدی صحبت میکنه.

درباره فاز شب، به نظرم احتمال این که مافیا از تیرش استفاده نکرده باشه بیشتره، با توجه به این روند مزخرف بازی! اولا خیلی بعیده که ساقی تونسته باشه به مورد مشکوکی بر بخوره و درست حدس بزنه، بعدشم خود مافیا احتمالا دیده چیزی از تو فاز اول در نیومده، همونطور که احتمالا از این فاز در نمیاد! پس ترجیح داده تیرش رو حفظ کنه و میخواد هدف دار تر کار کنه. این وسط تنها اتفاق خوب جذب نا موفق فرقه بوده.

من نمیدونم چیکار میخوان بکنن بقیه! خداوکیلی پاشید بیاید!
    .Jody آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    12
    03-08-2017, 09:24 PM #53
    اخرش احتمال ساقیو یکم بالاتر بردی
    چیشد یهو؟ منظورم اینه که چه فکری باعث شد حس کنی زیادم غیر ممکن نیست؟
    چون حساب كردم شانسي هم زده باشه ١١ درصد شانس گادفادر زدن داره
    .Oswaldo آنلاین نیست.

14. تازه کار

پسندیده
    4
    03-08-2017, 09:54 PM #54
    @جو

یه سر به سایت زدم چند دقیقه پیش شما آنلاین بودی ولی الان اومدم دیدم پستی ندادی. توضیحت چیه؟
    مگه هرکی انلاین میشه پست نده یه نکته ی منفیه که باید بخاطرش توضیح داد !
    .Bob آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    03-08-2017, 09:58 PM #55
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Bob نمایش پست ها
    بالاخره تعداد پست ها کمه بهونه این که فقط رسیدم پست ها رو بخونم هم نیست! از همه انتظار میره شرکت کنن تو بحث ها!
    .Jody آنلاین نیست.

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    03-08-2017, 10:01 PM #56
    چون حساب كردم شانسي هم زده باشه ١١ درصد شانس گادفادر زدن داره
    واقعا همون موقع حساب کردی؟
    .Sanford آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    12
    03-08-2017, 10:03 PM #57
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Bob نمایش پست ها
    هر كي نه، ولي جو اره، چون ميگفت كه امروز مياد و ادعاي نقش ميكنه و فلان و جودي هم ازش سوال پرسيده، حالا اين شخص مياد پستا رو ميخونه و بدون اينكه چيزي بگه ميره، جاي تعجب و حتي مشكوك شدن داره.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط .Sanford نمایش پست ها
    واقعا همون موقع حساب کردی؟
    اولش تو ذهنم خيلي كمتر بود بعد ديدم به جز خودش ٩ نفر هستن كه شانسي بزنه ١١ درصد شانس گادفادر زدن رو داره، كه از چيزي كه قبلش تو ذهنم بود بيشتر بود، ضمنا فاصله ي بين اون دو پست چند ثانيه بود مثلا.

ولي با توجه به شرايط همون كه گادفادر تير نزده باشه رو خيلي محتمل تر ميدونم.
    .Oswaldo آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    03-08-2017, 10:13 PM #58
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Joe نمایش پست ها
    من چهار بعد گناه کاری تو بازی در نظر گرفتم
    بعد z
    Y
    X
    بعد چهارم نامشخص

من نسبت به مارکویس حس درستی ندارم میبرمش تو معادله ببینم چه کاراست
    ولی بوی ترس و بوی گناه ازش بالا میاد

- - - Updated - - -

تو دستشویی ما خلافی چیزی کردی ؟ جواب بده چه کار گناهی تو دست شویی ما کردی ؟
    گفتم که گناهکاری

- - - Updated - - -

اقا نظرتون چی از روز اول شر گفتن رو کنار بزاریم؟؟

بیان از روز اول یه جوری جبهه خودمونو مشخص کنیم
    نقش ازاده پس به نفع ما بی گناهان

من بی گناه با نقشیم ولی چون نمیخوام روز اول نقشم رو بگم ولی از فردا در خدمتیم

این چالش افشای نقش باید اجرا بشه

اگه نظریه ای داری توضیح بده که همه بفهمن. همه میتونن 4 تا ایکسو ایگرگ بنویسن و بگن م من یه تئوری ریاضی دارم ولی هر تئوری ای نیاز به اثبات داره.

یه چیزی هم بگم من این دور حوصله ندارم کسی حرف بی منطق بزنه بهش رای میدم کاری هم به بی گناهی یا گناهکاریش ندارم چه بسا یک بی گناه خنگ ضررش از صد تا گناهکار هم بیشتره. پس سعی نکنید با خنگ بازی و کوچه ی علی چپ از اعدام فرار کنید.

ضمن اینکه واکنش عصبی جودی به پست "گفتن نقشها" برام اصلا خوشایند نبود احساس کردم بهش برخورده.

علاوه بر این یکی اول بازی بیاد بگه نقشامونو بگیم هم جای تعجب داره. تجربه به من ثابت کرده کسی که نقششو میگه هدف داره. یا میخواد جذب بشه یا میخواد نقشی که میخواد و تو ذهن بازیکنا جا بندازه یا میخواد واکنشا رو ببینه. ولی از اون پست حس مثبتی نگرفتم.
    .Marquis آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    03-08-2017, 10:33 PM #59

- - - Updated - - -

پست بدید؟
    خب توام بازیکنی تو بیا گرمش کن خب

شما چطور برداشت کردی اون پست حالت طنز داشت؟ اون پست اصلا طنز نبود فکر کنم فقط شما از اون پست برداشت طنز کردی مایلم بدونم چرا؟
    .Marquis آنلاین نیست.

20. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    03-08-2017, 10:40 PM #60
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Marquis نمایش پست ها
    اگه نظریه ای داری توضیح بده که همه بفهمن. همه میتونن 4 تا ایکسو ایگرگ بنویسن و بگن م من یه تئوری ریاضی دارم ولی هر تئوری ای نیاز به اثبات داره.

یه چیزی هم بگم من این دور حوصله ندارم کسی حرف بی منطق بزنه بهش رای میدم کاری هم به بی گناهی یا گناهکاریش ندارم چه بسا یک بی گناه خنگ ضررش از صد تا گناهکار هم بیشتره. پس سعی نکنید با خنگ بازی و کوچه ی علی چپ از اعدام فرار کنید.

ضمن اینکه واکنش عصبی جودی به پست "گفتن نقشها" برام اصلا خوشایند نبود احساس کردم بهش برخورده.

علاوه بر این یکی اول بازی بیاد بگه نقشامونو بگیم هم جای تعجب داره. تجربه به من ثابت کرده کسی که نقششو میگه هدف داره. یا میخواد جذب بشه یا میخواد نقشی که میخواد و تو ذهن بازیکنا جا بندازه یا میخواد واکنشا رو ببینه. ولی از اون پست حس مثبتی نگرفتم.
    درباره بخش اول صحبتات کاملا موافقم و حتی خودم هم همراهی میکنم اگر قرار شد افرادی با همچین سبک بازی رو اعدام کنیم!

من واکنشم عصبی نبود! توضیح هم دادم، اون نحوه پست دادن جان تو فاز یک واقعا برام عجیب بود تازه بعدش هم که به قول دوستان میاد و جواب پست ها رو هم نمیده، در حالی که قرار بود دیروز نقشش رو بگه! من اصراری به گفتن نقش ندارم فقط میخوام بدونم هدف جان از اون پست مسخره چی بود، که جواب هم نمیده.

شما چطور برداشت کردی اون پست حالت طنز داشت؟ اون پست اصلا طنز نبود فکر کنم فقط شما از اون پست برداشت طنز کردی مایلم بدونم چرا؟
    شاید به نفعشه اون پست جدی گرفته نشه!
    .Jody آنلاین نیست.