alt
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: The Hateful Ten | تحلیل بازی و Rating

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست

The Hateful Ten | تحلیل بازی و Rating

#1 03-12-2017, 08:48 PM
    تو این تاپیک عملکرد درخشان بازیکنای دور پنجم مافیا رو تحلیل و تفسیر کنید

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    4
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    03-13-2017, 12:59 AM #2
    گاد نقشارم اعلام کن خب
    .Bob آنلاین نیست.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست
    03-13-2017, 01:21 AM #3
    بیگناها

افشین جو کربلایی

ارش اسوالدو رویین تن

ترسا. جان. ساقی

بابک باب. بینقش

رضا. جودی. کاراگاه

صدرا. دیزی. دکتر

مافیا

فری. مارکوی . گادفادر

امین. مینی. بینقش

فرقه
    محمد. کریس. جادوگر

ستاره. سنفورد. برده

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    03-14-2017, 04:28 PM #4
    چرا تحلیل نمیکنین؟
    روتون نمیشه؟
    هممون حرفی واسه گفتن نداریم؟

- - - Updated - - -

چرا تحلیل نمیکنین؟
    روتون نمیشه؟
    هممون حرفی واسه گفتن نداریم؟

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

کاربر مقابل پست setare عزیز را پسندیده است:

setare آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    8
    مورد پسند : 32 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    03-14-2017, 07:44 PM #5
    خب خب خب ^^
    منم اومدم
    اول به صورت کلی میگم ک بازیه قشنگی بود در عین احمقانه بودنش:/
    فعالیتا اولش کم بود یکی دو روز اخر یهو زیاد شد خودم نمیتونستم درست حسابی روزا تو بازی باشم ولی سعی کردم ا جریان بازی بیرون نرم
    ممنون ا همه و گاد واسه برگزاریه این دور♡

شهروندا

آرش: تقریبن هیچ حرکت مثبتی تو بازی نزدی:/ اسیبایی ک زدی بیشتر ا کمکات بود :/
    حالا من سره باب بهت حق میدم ولی واقن چطور جو رو اعدام کردی؟ ..چطور چطور؟
    ولی بازم اینکه تو بازی بود و تلاششو حداقل میکرد خوب بود بنظرم♡

رضا : اینکه نتونستی منو ب عنوان گادفادر اعدام کنی جای تاسف داره ... واقن ازت ناامید شدم ک نتونستی منو پای چوبه دار بکشی ولی همینکه شناساییم کردی جای تقدیر داره
    اخه چطوری هم من هم مارکوس هم باب مافیا باشم ؟ چطور چطور؟
    اینکه مینیو پرسیدی کاره خوبی کرد امین و ا دور خارج کردیم حداقل= )
    اشتباهت این بود ک یجورایی جوگیر شده بودی ... مطمئن بودی ک همه میدونن بی گناهی با خیال راحت وسط بودی و این اخریا زیاد منطقی فکر نمیکردی فق میخاسی گیر بدی و مچ* گیری کنی ب نوعی
    با اینحال همینکه تونستی مینیو اعدام کنی و به باب و جو رای ندادی نشون میده بازیه خوبیو درکل داشتی ♡

افشین: ازین ب بعد وقتی میخای فوش بدی وایسا ببین طرفت دختره یا پسر:/ بی ادب
    من با اینکه زیاد چرت میگفتی پستاتو با دقت میخوندم و قبل از اینکه اعدام شی حتی با پستی ک اسوالدو و مارکوسو متهم کرده بودی منو ب شک انداخته بودی و دقیق تر شده بودم رو اون دونفر
    با بازیت ریدی ب نوعی ... باحال بود جالب بود ولی نباید زیاده روی میکردی .. خیلی ریسکی بازی کردی .. هرچند ک مرگت کمک هم کرد یجورایی .. حداقل شناسایی شد مارکوس
    با این وجود ارش و رضا تا اخرین لحظه مقاومت میکردن در برابره فهم گناهکاریه فری ... همینکه بعده اعلام نقشا بعده بازی قبول کردن فری مافیا بود باز جای شکر و تعجب بسیار داره ...

صدرا: مرسی ک هستی
    ببین بنظرم واسه اینکه بازیو بهتر درک کنی برو دورای قبلو بخون ...
    تو باید اول بفمی بازی چیه بعد توش شرکت*کنی ... اگه نمیتونی خوب پست بدی سعی کن پیش خودت حداقل بقیه رو حلاجی کنی .. دو سه بار اول شاید تو تشخصیات خیلی اشتباه کنی اما ا همین اشتباهاست ک درس میگیری و دفعات بعدی بهتر میتونی نقشارو حدس بزنی ...
    حدس زدن نقشا البته تمام کار نیست .. خوب پست دادن خودش ی هنره بزرگه
    واسه اینکار برو دورای قبلو بخون ... دوره اول تو همین سایت ..پستای پویا ، چاوش ، متین ، امین و ... میتونن بهت کمک کنن .. سرسری رد نشو ازشون

بابک: نمیتونم نظره زیادی بدم راجبت ...اولین بار بود ک بات بازی میکردم ... اگه تو فازه اخر محکم تر پست میدادی بنظرم بهتر میشد ... خیلی سست بودی! ... تو ک ب خودت شک نداشتی داشتی؟... باید با لنگه کفش میزدی تو صورت ارش* .. اما سست بازی کردی ... با اینحال بازم سعی خودتو کردی ...

خودم : منم ک .. راستش من این دور خیلی خوب تونستم نقشارو بچینم تقریبن همه رو درست حدس زده بودم ..
    فق اشتباه من باب بود
    .. اونم چون بنظرم بازیه سسته باب و اصراری ارش تا حدودی تاثیر زیادی روش گذاشتن هرچند ک تقصیره منم بود بابد حداقل رو کریس و مارکوس ک مطمئن بودم واسه اعدام پافشاری میکردم و ب باب رای نمیدادم ...
    بزرگترین اشتباهم این بود ک پافشاری نکردم ... فریو شناخته بودم .. شاید اگه مثه ارش و رضا کلید میکردم و ولش نمیکردم میتونستم اعدامش کنم ... ولی زود دست کشیدم ...
    ب هرحال ا بازیه خودم نسبتن راضیم ... نمره هفتو میدم ب خودم ... = )

مافیا

فری: نباید جو رو اعدام میکردی ... حرکتت شک برانگیز بود ازون بد تر حرفای روز بعدت بود ... نمیدونم با اون همه سوتی ای ک دادی چرا بقیه بت شک نکردن ..
    بازم همینکه تا اخرش طاقت اوردی خوب بودی ینی ...

امین: استاد ... من هیچ جوره نمیتونستم بت اعتماد کنم ... پستاتو میخوندم با خودم میگفتم اره اره درست میگه..بعد دوباره میگفتم اینکه همیشه درست میگه = ) ... اگه ب خودم بود شاید تا اخرش تو تردید میموندم .*..
    اون شب ک اعدام شدی زیر پوستی ا مارکوس دفاع میکردی ... همون باعث شد شکم بیشترشه .. هرچند من ب خوده پژمانم گفتم تو بحث با رضا برنده تو بودی و رضا فق میخاست بت گیر بده بدون اینکه منطقی پشته گیرش باشه ...
    با اینحال شکم بت .. و فمیدن اینکه رضا کاراگاهه باعث شد بت رایو بدم ...
    پسته اولتم خ خوب بود= )
    بنظرم باید بیشتر ب فری کمک میکردی ... البته اون خودش بازیکن خوبیه ... اما مطمئنم اگه تو بیشتر کمکش میکردی میتونستین درست حسابی برنده بازی بشین ..

فرقه

ستاره : خودتم میدونی ک بت شک داشتم هیچ جوره ام اعتماد نکرده بودم بت ..*. اون روز ک باب اعدام شد منم صبحش دیده بودم بت رای دادن .. میخاستم بیام رای بدم اما یجورایی حس میکردم ک رایشون برمیگرده ترجیه دادم صبر کنم تا شب ...
    همه فمیده بودن تو فرقه ای این خوب نبود زیاد اما پستات خوب بودن ... میتونستی بهتر باشی اما درکل تو گناهکاره خوبی نیستی ...

محمد: من اولش نظره خاصی نداشتم راجبت .. ب مرور ک اسمت افتاد تو بحثا دقیق شدم روت ... شبی ک مینیو زدیم تقریبن نود درصد منم مطمئن شده بودم ک جادوگری ...
    بنظرم زیاد سعی خودتو نکردی ک ا مهلکه بیرون بری ... انگار برات مهم نبود هی میگن کریس کریس!
    جذب ستاره بهترین حرکتت بود ...

مرسی از همه ک جمع شدین و بازی کردین
    همینکه من ضدضربه نبودم و زنده موندم خودش ینی بازیه خوبی بود و ب تنهایی میتونی تو خاطرات من ب عنوان یکی ا بازیای موردعلاقم ثبت شه..
    مرسی از گاده عزیز واسه حمایتش ا من
    بازیو راه انداخت و بدون قانون بودن بازی واقن جالب بود!
    همه دورهم ریدیم و بازیو تموم کردیم .. ماندگاریه بازیم ب همینشه ...
    مرسی ا همه

یادتونم بمونه ک باز من اومدم اولین نفر تحلیل کنم
    بدویین

- - - Updated - - -

خب خب خب ^^
    منم اومدم
    اول به صورت کلی میگم ک بازیه قشنگی بود در عین احمقانه بودنش:/
    فعالیتا اولش کم بود یکی دو روز اخر یهو زیاد شد خودم نمیتونستم درست حسابی روزا تو بازی باشم ولی سعی کردم ا جریان بازی بیرون نرم
    ممنون ا همه و گاد واسه برگزاریه این دور♡

شهروندا

آرش: تقریبن هیچ حرکت مثبتی تو بازی نزدی:/ اسیبایی ک زدی بیشتر ا کمکات بود :/
    حالا من سره باب بهت حق میدم ولی واقن چطور جو رو اعدام کردی؟ ..چطور چطور؟
    ولی بازم اینکه تو بازی بود و تلاششو حداقل میکرد خوب بود بنظرم♡

رضا : اینکه نتونستی منو ب عنوان گادفادر اعدام کنی جای تاسف داره ... واقن ازت ناامید شدم ک نتونستی منو پای چوبه دار بکشی ولی همینکه شناساییم کردی جای تقدیر داره
    اخه چطوری هم من هم مارکوس هم باب مافیا باشم ؟ چطور چطور؟
    اینکه مینیو پرسیدی کاره خوبی کرد امین و ا دور خارج کردیم حداقل= )
    اشتباهت این بود ک یجورایی جوگیر شده بودی ... مطمئن بودی ک همه میدونن بی گناهی با خیال راحت وسط بودی و این اخریا زیاد منطقی فکر نمیکردی فق میخاسی گیر بدی و مچ* گیری کنی ب نوعی
    با اینحال همینکه تونستی مینیو اعدام کنی و به باب و جو رای ندادی نشون میده بازیه خوبیو درکل داشتی ♡

افشین: ازین ب بعد وقتی میخای فوش بدی وایسا ببین طرفت دختره یا پسر:/ بی ادب
    من با اینکه زیاد چرت میگفتی پستاتو با دقت میخوندم و قبل از اینکه اعدام شی حتی با پستی ک اسوالدو و مارکوسو متهم کرده بودی منو ب شک انداخته بودی و دقیق تر شده بودم رو اون دونفر
    با بازیت ریدی ب نوعی ... باحال بود جالب بود ولی نباید زیاده روی میکردی .. خیلی ریسکی بازی کردی .. هرچند ک مرگت کمک هم کرد یجورایی .. حداقل شناسایی شد مارکوس
    با این وجود ارش و رضا تا اخرین لحظه مقاومت میکردن در برابره فهم گناهکاریه فری ... همینکه بعده اعلام نقشا بعده بازی قبول کردن فری مافیا بود باز جای شکر و تعجب بسیار داره ...

صدرا: مرسی ک هستی
    ببین بنظرم واسه اینکه بازیو بهتر درک کنی برو دورای قبلو بخون ...
    تو باید اول بفمی بازی چیه بعد توش شرکت*کنی ... اگه نمیتونی خوب پست بدی سعی کن پیش خودت حداقل بقیه رو حلاجی کنی .. دو سه بار اول شاید تو تشخصیات خیلی اشتباه کنی اما ا همین اشتباهاست ک درس میگیری و دفعات بعدی بهتر میتونی نقشارو حدس بزنی ...
    حدس زدن نقشا البته تمام کار نیست .. خوب پست دادن خودش ی هنره بزرگه
    واسه اینکار برو دورای قبلو بخون ... دوره اول تو همین سایت ..پستای پویا ، چاوش ، متین ، امین و ... میتونن بهت کمک کنن .. سرسری رد نشو ازشون

بابک: نمیتونم نظره زیادی بدم راجبت ...اولین بار بود ک بات بازی میکردم ... اگه تو فازه اخر محکم تر پست میدادی بنظرم بهتر میشد ... خیلی سست بودی! ... تو ک ب خودت شک نداشتی داشتی؟... باید با لنگه کفش میزدی تو صورت ارش* .. اما سست بازی کردی ... با اینحال بازم سعی خودتو کردی ...

خودم : منم ک .. راستش من این دور خیلی خوب تونستم نقشارو بچینم تقریبن همه رو درست حدس زده بودم ..
    فق اشتباه من باب بود
    .. اونم چون بنظرم بازیه سسته باب و اصراری ارش تا حدودی تاثیر زیادی روش گذاشتن هرچند ک تقصیره منم بود بابد حداقل رو کریس و مارکوس ک مطمئن بودم واسه اعدام پافشاری میکردم و ب باب رای نمیدادم ...
    بزرگترین اشتباهم این بود ک پافشاری نکردم ... فریو شناخته بودم .. شاید اگه مثه ارش و رضا کلید میکردم و ولش نمیکردم میتونستم اعدامش کنم ... ولی زود دست کشیدم ...
    ب هرحال ا بازیه خودم نسبتن راضیم ... نمره هفتو میدم ب خودم ... = )

مافیا

فری: نباید جو رو اعدام میکردی ... حرکتت شک برانگیز بود ازون بد تر حرفای روز بعدت بود ... نمیدونم با اون همه سوتی ای ک دادی چرا بقیه بت شک نکردن ..
    بازم همینکه تا اخرش طاقت اوردی خوب بودی ینی ...

امین: استاد :ddoktar: ... من هیچ جوره نمیتونستم بت اعتماد کنم ... پستاتو میخوندم با خودم میگفتم اره اره درست میگه..بعد دوباره میگفتم اینکه همیشه درست میگه = ) ... اگه ب خودم بود شاید تا اخرش تو تردید میموندم .*..
    اون شب ک اعدام شدی زیر پوستی ا مارکوس دفاع میکردی ... همون باعث شد شکم بیشترشه .. هرچند من ب خوده پژمانم گفتم تو بحث با رضا برنده تو بودی و رضا فق میخاست بت گیر بده بدون اینکه منطقی پشته گیرش باشه ...
    با اینحال شکم بت .. و فمیدن اینکه رضا کاراگاهه باعث شد بت رایو بدم ...
    پسته اولتم خ خوب بود= )
    بنظرم باید بیشتر ب فری کمک میکردی ... البته اون خودش بازیکن خوبیه ... اما مطمئنم اگه تو بیشتر کمکش میکردی میتونستین درست حسابی برنده بازی بشین ..

فرقه

ستاره : خودتم میدونی ک بت شک داشتم هیچ جوره ام اعتماد نکرده بودم بت ..*. اون روز ک باب اعدام شد منم صبحش دیده بودم بت رای دادن .. میخاستم بیام رای بدم اما یجورایی حس میکردم ک رایشون برمیگرده ترجیه دادم صبر کنم تا شب ...
    همه فمیده بودن تو فرقه ای این خوب نبود زیاد اما پستات خوب بودن ... میتونستی بهتر باشی اما درکل تو گناهکاره خوبی نیستی ...

محمد: من اولش نظره خاصی نداشتم راجبت .. ب مرور ک اسمت افتاد تو بحثا دقیق شدم روت ... شبی ک مینیو زدیم تقریبن نود درصد منم مطمئن شده بودم ک جادوگری ...
    بنظرم زیاد سعی خودتو نکردی ک ا مهلکه بیرون بری ... انگار برات مهم نبود هی میگن کریس کریس!
    جذب ستاره بهترین حرکتت بود ...

مرسی از همه ک جمع شدین و بازی کردین
    همینکه من ضدضربه نبودم و زنده موندم خودش ینی بازیه خوبی بود و ب تنهایی میتونی تو خاطرات من ب عنوان یکی ا بازیای موردعلاقم ثبت شه..
    مرسی از گاده عزیز واسه حمایتش ا من
    بازیو راه انداخت و بدون قانون بودن بازی واقن جالب بود!
    همه دورهم ریدیم و بازیو تموم کردیم .. ماندگاریه بازیم ب همینشه ...
    مرسی ا همه

یادتونم بمونه ک باز من اومدم اولین نفر تحلیل کنم
    بدویین

- - - Updated - - -

وقتی نمیتونم پستامو ویرایش کنم دلم میخاد کلن ا سایت برم بیرون -.-
    ویرایش توسط Tss_huni : 03-14-2017 در ساعت 07:41 PM
    Tss_huni آنلاین نیست.

6. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    03-15-2017, 04:56 PM #6

خوب بود بازی بدی نبود

بیگناها که افتضاح، گناهکارا باز بهتر بودن یکم

ببینید تو مافیا تیم ها چه بیگناها چه گناهکارا، مثل یه زنجیر می مونن، یکی دو نفر گند بزنن بقیه هم پشت سرش گند میزنن

مثلا جو انقدر بد بازی کرد که من فکر کردم بدبازی کردنش از عمده و میخواد بگه که گناهکار نیست. واقعا درک نخواهم کرد که چرا اینطوری بازی کرد. اعدامش هم تقصیر من نبود واقعا. یعنی همینایی که هی به من میگن چرا جو رو ااعدام کردی و تابلو بود بیگناهه و اینا، انقدر جرئت نداشتن رای ها رو مساوی کنن که جو اعدام نشه. این از جو، ضمن اینکه اون فاز مارکویس جوری حرف میزد که فکر کردم داره زیر پوستی میگه کربلایی منم، بعدش فکر کردم اشتباه فهمیدم ولی خب درنهایت مارکویس مافیا بود.
    بعدشم باب من اصلا نمیفهمم چرا یه بیگناه باید اینطوری کنه وقتی که یه نقشی رو داری و یه نفر دیگه هم ادعای نقشتو کرده، اولین واکنشت و بهترین واکنش اینه که بیای بگی اون دروغ میگه و گناهکاره احتمالا، نه اینکه اولین حرفت این باشه که گاد به دو نفر گفته، اونم به خاطر اینکه مارکویس هم مثل باب داشت میگفت خیاط نداریم. خب عزیز من اون خودش مافیا بود که میگفت خیاط نداریم دیگه. خیلی حرکت بدی بود واقعا و من اصلا فکر نمیکردم بابک همچین کاری بکنه با توجه به بازی خوب دور قبلش به خاطر همین فکر کردم سوتی گناهکاری داده. البته اواخر فاز شک کردم به اینکه چرا سنفورد فرقه از اعدام باب حمایت میکنه با اینکه خودش میدونه باب جادوگر نیست و اگه پدرخوانده باشه هم دلیلی نداشت که حرف منو قبول کنه ولی خب انقدر حرف باب برام سنگین بود که چشم پوشی کردم از شکم

جودی هم پرسش هاش خوب بود که خب اولی تا حدی شانس هم داشت. ولی اوج بازیش اونجا بود که با وجود ادعای مارکویس و باب میگفت جان مافیاست. ینی میخواستم سرمو بکوبم به دیوار literally

جان هم کلن خوب بود راضی بودم. حداقلش تقریبا کار اشتباهی نکرد تقریبا یکم پستای اول بازیش گناهکارانه بود ولی در کل خوب بود.

فرقه. ستاره خوب نخ داده بود اما خب شناسایی شدن. جذباشون ولی خیلی ریسکی بود خصوصا جذب مینی که رو هوا بود عملا و اصلا نباید همچین کاری میکردن اونم به عنوان اخرین سهمیه که داشتن، یعنی اگه یه جذب با ریسک کم میکردن و جواب میداد خیلی شانسشون بالا میرفت. درسته که امین بازیکن عالی ایه ولی بعضی وقتا تعداد مهم تره تو مافیا. محمد از پستاش میشد حس گناهکاری گرفت ولی کاملا بهش حق میدم دو دور پشت هم یه نقش رو داشتن واقعا کسل کننده اس ستاره ولی اگه لو نمیرفتن واقعا داشت خوب پیش میرفت. نکته ی دیگه هم همون بود که با هم هیچ کنتاکتی نداشتن و من قبل از پست مینی هم واقعا میخواستم گیر بدم به این موضوع

مافیا هم خوب بود کلن. اولین تیرشون رو دیر زدن و شب دوم باید میزدن به نظرم. یه چیز دیگه هم به نظرم اینکه امین نباید انقدر شتاب زده ادعای کاراگاه بودن میکرد. انگار مثلا از مردن تو شب نمیترسید (که خب واقعا هم نمیترسید) و در کل روند ادعای رضا منطقی تر بود. ضمن اینکه یه جوری به نظر اومد که انگار میدونست رضا کاراگاهه، چون رضا واقعا اولش ادعای کاراگاه بودن نکرد. حداقل یه کاراگاه واقعی به حرف رضا اون طوری واکنش نمیده به نظرم.
    فری هم خوب بود، بازم میگم دو دور پشت هم یه نقش رو داشتن سخته. از دور قبل بهتر بود. تاکید بیش از حدش رو ااعدام کریس رو نمیفهمیدم و وبه نظرم یکم مصنوعی اومد. البته اون زمان تحت حمایت کامل من بود رای دادنش به جو هم با توجه به اینکه یه جورایی ادعای کربلایی بودن کرده بود از نظر من، طبیعی بود برام. خوب گولم زد خلاصه

کلن تو گروه هم گفتم، این که پدرخوانده و جادوگر همدیگه رو بشناسن با وجود برده همخونی نداشت، خصوصا اینکه فرقه برده داشت و مافیا نه ولی خب تاحالا هم امتحان نشده بود این دو تا قانون با هم دیگه و شجاعت پژمان رو برای وضع قوانین جدید تحسین میکنم به همچین گادایی نیاز داریم ولی وقتی قوانینی مثل فحش آزاد وجود داشت یا اعلام نکردن شخص به قتل رسیده، ظرفیتش هم باید از سمت بازیکنا وجود میداشت

با تشکر از پژمان که گادی رو بر عهده گرفت و بازیکنایی که بازی کردن و البته مرسی از محمد که داستان زیبایی رو نوشت قشنگ بود واقعا و بازیمون رو شست
    در کل دور خوبی بود. همه ریدیم دور هم خندیدیم ولی دورای بعدی قول بدیم با سطح بالاتری بازی کنیم *به خودش در آینه چشم غره می رود*
    ویرایش توسط ArashPey : 03-15-2017 در ساعت 04:59 PM

2 کاربر پست ArashPey عزیز را پسندیده اند .

ArashPey آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    03-15-2017, 11:40 PM #7
    منم چند خطی صحبت بنمایم

هرچند واقعا نمیدونم چی بگم

ینظرم وقتی مافیا و فرقه تعدادشون خیلی کمتر از بیگناه هاس، و سهمیه ام پاسخگو نیس باید باهم متحدانه عمل کنن بعد که تعداد برابر شد فکره پیروزی علیه رقیبشونو کنن
    برای همین کلا ال امین باید صبر میکرد روز آخر نخ منو لو میداد و اعدام میکردو میبرد! این حرکتش باعث شد همه لو بریم (چون از پستای فرقه ام گادفادر لو رفته بود هرچند بیگناه ها خنگ بودن نمیفمیدن) با این لو رفتنه اگه بیگناه ها درست بازی میکردن عملن هیچکدوممون همون روز سوم شانسی واسه برد نداشتیمو راحته راحت میتونستن ببرن!!
    بنظرم اصلا استراتژی نداشت مافیا!

درمورد بیگناه هام بگم که جو مشخص بود بیگناهه، این از روی اینکه میشناختم گناهکارارو نمیگم! کلا هیچ گناهکاری نمیاد ادعای نقش کن اونم روز دوم!!

عارش وقتی فکر کردی مارکوس کربلاییه بعد مرگ جو دیدی کربلایی جوئه باید همونجا مارکوسو اعدام میکردی واقعا این حرکتت توجیهی واسش نیس. ولی سر اعدام بابک بهت حق میدم کاملا منطقی بود

بابک درکت نمیکنم خب وقتی مارکوس درست میگه که خیاط نداریم طبیعتا مافیاس که میدونه اینو دیگه البته من حدسم این بود که قبلا یکی از این گادها توی یه دوری یه همچین حرکتای ناجوانمردانه ای زده و تو سر برداشت از اون دور این فکرو کردی.

جان عالی بود واقعا با اینکه حسو حاله مافیا نداشتو همه کاری میکرد بجز پست خوندن بازم خوب تر از بقیشون بود

جـــو رو حرفی ندارم ولی تشخیص مارکوس عالی بود

جودی ام که خوب نقشارو پرسید. ولی بنظرم تو تشخیص نقش ها هنوز جای رشد داره

صدرام که دمت گرم خوب رفع اتهام کردی

فـــرقه
    محمد بنظرم گناهکار میشه اصلا نمیتونه عادی باشه! ینی کلا یه شخص دیگه میشه. ناخوداگاهش قبول میکنه که گناهکاره و اصن نمیتونه عادی بازی کنه.. این حدس من به عنوان هم گروهیش بود... بنظرم بیش از حد محتاط میشه و ترسش بالا میره

خـــودمم که عالی بودم، به خودم ۱۰ میدم از ۱۰.. هیچکسم حق اعتراض نداره
    نخم که عالی بود... خب مافیا چون کریسو میشناخت لو داد.. تازه مطمئنم هرکسی بجز ال امین بود عمــــرن پیدا نمیکرد

پستام بیگناهانه بود واقعا... اون روز اخرم خب لو رفته بودمو میدونستم که هیچکسم باورم نمیکنه. ولی تو ذهنم بود حرکتی بزنم که حداقل کریس بتونه در بره.. ینی یجورایی از پستای من شک کنن که نکنه جادوگره کسه دیگس... که خب چون جو اعدام شده بودو جودی هم اعلام نقش کرده بود شانس این روند کم بودو نشد که بشه...
    ولی همین که با ذهن عارش کمی بازی کردمو بیخیال اعدام من شد نمره خوب داره بنظرم

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

2 کاربر پست setare عزیز را پسندیده اند .

setare آنلاین نیست.

8. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    03-16-2017, 07:39 PM #8
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare نمایش پست ها
    عارش وقتی فکر کردی مارکوس کربلاییه بعد مرگ جو دیدی کربلایی جوئه باید همونجا مارکوسو اعدام میکردی واقعا این حرکتت توجیهی واسش نیس. ولی سر اعدام بابک بهت حق میدم کاملا منطقی بود
    آخه بعد از اعدام رفتم پستای مارکوس رو دوباره خوندم فکر کردم اشتباه فهمیدم و ادعای نقش کربلایی نکرده. حالا باید خودش بیاد بگه کرده یا نکرده. بعدشم درگیر فرقه شدم بعدشم که باب اونطوری گفت دیگه مطمئن شدم که ادعای نقش کربلایی نکرده مارکوس. مرسی که حق میدی

نقل قول نوشته اصلی توسط setare نمایش پست ها
    ولی همین که با ذهن عارش کمی بازی کردمو بیخیال اعدام من شد نمره خوب داره بنظرم
    من که میدونستم شما فرقه اید فقط به رای تو برای اعدام باب مافیا نیاز داشتم. و تا 11:30 هم به این فکر نکردم که اگه باب مافیاست و تو میگی که جادوگره چرا داری بهش رای میدی

2 کاربر پست ArashPey عزیز را پسندیده اند .

God
    ArashPey آنلاین نیست.