alt
صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 271

موضوع: Titanic, Battle of Love | مافیا دور ششم

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    مورد پسند : 316 بار در 114 پست

Titanic, Battle of Love | مافیا دور ششم

#1 07-21-2017, 01:10 PM
    به نام خدا

مافیا دور ششم
    تایتانیک، نبرد بر سر عشق

قوانین اصلی:

- فاز روز راس ساعت 23 شب به پایان می رسد. زمان فاز شب حداکثر 30 دقیقه هست و نقشدارها باید حداکثر تا ساعت 23:30 شب اهداف خود را از طریق تلگرام به گاد اطلاع دهند (@fireforce. فاز روز آینده بسته به حجم داستان از ساعت 12 تا 1 بامداد آغاز می شود. قبل از شروع فاز شب و در طول فاز روز تنها در صورت پذیرش گاد اهداف فاز شب پذیرفته می شود و الزامی در پذیرش آن توسط گاد وجود ندارد.

تبصره: در صورتی که بازی تا فاز پنجم ادامه پیدا کند فاز روز پنجم راس ساعت 20 بسته خواهد شد و نیم ساعت فاز شب خواهیم داشت و فاز روز ششم ساعت 22 و فاز روز هشتم ساعت 24 همان روز به پایان میرسد. حتما این قانون را در دفاعیات و نحوه عملکرد خود و حضور در فاز روز پنجم مد نظر قرار دهید. در واقع با استارت بازی در روز جمعه 30 تیر ماه، بازی در روز سه شنبه 3 مرداد ماه به پایان خواهد رسید.

- اهداف شب تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهد کرد پس در اعلام اهداف شدیدا دقت فرمائید. این قانون شامل اهدافی که پیش از شروع فاز شب پذیرفته شده نیز می شود.

- فاز روز حتی المقدور تمدید نمی شود مگر با صلاحدید گاد. فقط در شرایطی زودتر بسته می شود که خودِ فرد اعدام شونده اعلام کند دیگر دفاعی ندارد.

- وصیت نداریم، ادعا نقش نداریم و پست پایانی در هنگام قبول اعدام تنها پستی است که می توان در آن وصیت و ادعای نقش کرد.

- هیچ بازیکنی حق ویرایش پستی که ارسال نموده را ندارد و در صورت تخطی از این قانون، مجازات وی گادکش شدن خواهد بود.

- هیچ یک از بازیکنان طی بازی حق سؤال کردن دربارۀ قوانین بازی در تاپیک اصلی بازی را ندارند. سؤالات مورد نظر خود را از طریق تلگرام از گاد بازی بپرسید.

- تشکر زدن زیر تمامی پست ها به جز پست های "گاد" ممنوع است. فقط در روز اول و بار اول تذکر داده میشود و در باقی دفعات و روزها بدون هیچ بحثی بازیکن گادکش می شود. تشکر زیر پست های گاد به منزله توجه و خواندن داستان هست و بسیار مهم.

- هيچ كس حق ندارد قسم بخورد يا وعده ي خاصي در قبال حكم به اعدام كسي يا بيگناهي خودش بدهد. ادعای راست یا دروغ پیرامون نقش و حتی کوچکترین اشاره به نقش در این دوره ممنوع هست و تخطی ازین قانون موجب اعدام فرد در همان فاز خواهد شد.

- اتفاقاتی که پس از اتمام فاز شب صراحتا قابل بازگوشدن هستند:

1- قتل یا جذب موفق یا غیر موفق با اعلام صریح نقش مقتول (یا نقش اعلامی خیاط)
    2- حذف هر یک از گروه های گناه کاری

تبصره: در خلال داستان و بصورت غیر صراحت به اعمال نقش های ایجابی بی گناهان نیز اشاره می شود. با این حال داستان ملاک خوبی برای استناد نبوده و مشکلات ناشی از استناد غلط و گمراهی از داستان بر عهده بازیکنان است.

- رأی به اعدام ها و رأی به باطل کردن اعدام ها باید شرایط زیر رو دارا باشد:

رأی به اعدام:

بولد، سایز 14، رنگ قرمز

مثال: رأی به اعدام: Pouya

—------------------—

رأی به باطل کردن اعدام:

بولد، سایز 14، رنگ مشکی

مثال: رأی به اعدام باطل Pouya :

- کسی اجازه ندارد در فاز شب در مورد اتفاقات بازی حرفی بزند.

- همه ي اعضا می توانند به صورت مخفي (زدن تیک "استفاده از حالت مخفی" در منوی تنظیمات شخصی) در بازي شركت كنند.

- اتفاقات بازی فقط در همین تاپیک در جریان خواهند بود. به هیچ وجه خارج از تاپیک در مورد بازی صحبت نکنید.

- هر گونه اشاره کوچک و بزرگ، مستقیم و غیر مستقیم، عامدانه و سهوی به نقش خود و دیگران که بر اثر نقش های بازی به آن اشراف پیدا کرده اید بدون اغماض، توجه به نقش، توجه به بازیکن و شرایط بازی گاد کش شدن به همراه خواهد داشت. و بازی متوقف و گاد کش انجام، نقش خاطی اعلام و ادامه بازی از فاز همانروز شروع خواهد شد. تشخیص این مسئله بر عهده گاد خواهد بود.

- فونتی که بازیکن ها از اون استفاده میکنن، فونت دیفالت خود فروم هست.
    تبصره: بازیکنان مجازند برای مهمتر نمودن کلمه یا عبارتی از بولد و رنگ قرمز نیز استفاده کنند.

God آنلاین نیست.

2. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    07-21-2017, 02:08 PM #2
    نقش های بازی

نقش های مافیا:

همه کاره ی تیم مافیاست و توانایی کشتن شهروندان را به تعداد محدود داراست. به طور کامل ضد پرسش و ضد ضربه است.
    پدرخوانده توانایی کشتن راهب و قاتل (برای یک بار) را ندارد.
    درصورتی که پدرخوانده روئین تن یا جادوگر را مورد هدف قرار دهد، روئین تن و جادوگر زنده خواهند ماند و تمام سهمیه های پدرخوانده خواهد سوخت. و ضد ضربه و پرسش بودن خود را از دست میدهد.
    تبصره: در صورتی که لباس دریافت کند و اعدام شود، نقش لباس اعلام می شود و سهمیه های باقیمانده به نایبش انتقال می یابد.
    در صورت اعدام بدون لباس، مافیا مابقی تیرهای خود را از دست میدهد.

تمام نقش های بیگناهان را از ابتدا می داند. (البته این دور همه می دانند ) طی چند شب می تواند به یک نفر لباس بدهد که در صورت کشته شدن همان شب، پرسش پلیس و یا اعدام روز بعد نقشی که خیاط به آن فرد داده اعلام می شود. شخص مورد نظر متوجه دریافت لباس نمی شود.
    جادوگر و قاتل و سامورایی لباس نمی پذیرند.
    تبصره: اگر پدرخوانده شخصی را که خیاط به او لباس داده بکشد، برای 1 مرتبه همان نقشی که خیاط به وی داده اعلام می شود؛ ولی در مراتب بعدی در داستان شب به شکلی واضح به وجود خیاط در بازی اشاره می شود.

نقش های فرقه جادوگری:

جادوگر رئیس فرقه است و می تواند تعدادی از شهروندان را جذب کند.
    جادوگر به صورت نا محدود ضد قتل و پرسش است.
    اگر جادوگر بخواهد یکی از اعضای مافیا را جذب کند، جذب با موفقیت صورت نمی گیرد و مافیا می میرد (به جز پدرخوانده). مگر آنکه مافیا مورد حمایت دکتر قرار بگیرد.
    در صورتی که جادوگر پدرخوانده یا روئین تن را جذب کند تمام سهمیه های جذب خود را از دست خواهد داد. و ضد پرسش و ضد ضربه بودن خود را از دست می دهد.
    جذب جادوگر روی قاتل و کسانی که دکتر از آنها محافظت می کند اثر ندارد.
    پس از جذب نقش فرد جذب شده از بین خواهد رفت (بجز راهب)

بیگناهان

مهم ترین عضو بیگناهان است، در فاز شب قابل کشته شدن نیست و فقط با اعدام از بازی حذف می شود. و جذب بر روی رویین تن عمل نمی کند.
    در صورتی که توسط جادوگر و پدرخوانده مورد هدف واقع شود، تمام سهمیه آنها را سلب خواهد کرد.
    در صورتی که توسط قاتل مورد هدف واقع شود، قاتل خواهد مرد.
    حالت بیگ بنگ: در صورتی که در یک شب و به صورت همزمان، جذب شود و مورد اصابت قاتل و پدرخوانده قرار گیرد. قاتل و روئین تن خواهند مرد و تمام سهمیه های فاز شب گناه کاران و بیگناهان خواهد سوخت.

نقش حامی را ایفا می کند. هر شب و بصورت نا محدود می تواند از 1 نفر حمایت کند و مانع کشته شدن آن در برابر مافیا و قاتل شود .دکتر نمی تواند بیش از 2 مرتبه از یک فرد حمایت کند.
    توالی حمایت از یک نفر مانعی ندارد.

قابلیت پرسیدن افراد را به تعداد محدود دارد.
    گادفادر و جادوگر و قاتل بیگناه بی نقش به او معرفی خواهند شد.
    نقش اعضای گروه مافیا و فرقه و قاتل (قاتل غیر خنثی) به او گناهکار اعلام می شود.
    در صورتی که فرد مورد نظر لباس داشته باشد، بیگناهی یا گناهکاری با توجه به لباس گفته می شود.
    پلیس یک تیر دارد که می تواند کسی را که گناهکار به او اعلام شده مورد اصابت قرار دهد.
    این تیر میتواند در همان شب و یا در شب های بعد مورد استفاده قرار گیرد.
    در صورتی که پلیس کشته شود، و در همان شب از تیر خود استفاده کرده باشد تیر وی موثر خواهد بود.

یک جلیقه زد گلوله دارد که تا یک مرتبه می تواند از تیر قاتل یا مافیا فرار کند.
    در صورتی که جذب فرقه شود، قابلیت ضد گلوله بودن وی حفظ خواهد شد.
    در صورتی که قاتل او را مورد اصابت قرار دهد تبدیل به قاتل خنثی خواهد شد.

نقش های فرعی:

هرشب اقدام به قتل می نماید؛ اما می تواند در یکی از شبها با این توضیح که از پرسش پلیس مصون است، قتلی انجام ندهد. در سایر شبها، در صورت پرسش به پلیس گناهکار اعلام می شود.
    در صورتی که گادفادر یا جادوگر یا راهب را مورد هدف قرار دهد، تبدیل به قاتل خنثی می گردد. به این مفهوم که تیر های خود را از دست می دهد.
    بعد از خنثی شدن اگر توسط پلیس پرسیده شود بیگناه معرفی می شود. و همچنین قابلیت جذب فرقه را دارد.
    در صورت هدف قرار دادن روئین تن خواهد مرد.
    در صورتی که تعداد بازیکنان باقی مانده در بازی به 4 نفر کاهش یابد، قاتل به تنهایی برنده بازی می شود.

در صورتی که دلقک در فاز روز اعدام شود، به قید قرعه یک مافیا، یک فرقه و یک بیگناه کشته خواهند شد. و دلقک برنده بازی خواهد بود
    برنده شدن دلقک نقشی در برنده شدن بقیه گروه ها ندارد.
    در صورتی که تنها باقی مانده مافیا پدرخوانده باشد، اتفاقی برای پدرخوانده نمی افتد.
    در صورتی که تنها باقی مانده فرقه، جادوگر باشد اتفاقی برای جادوگر نمی افتد.
    در صورتی که تنها باقی مانده بیگناهان، روئین تن یا پلیس یا دو نفر از اینها باشد، اتفاقی برایشان نمی افتد.
    قرعه کشی از بین بیگناهان شامل روئین تن و پلیس نمی شود.

God آنلاین نیست.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    07-21-2017, 02:37 PM #3
    قوانین و توضیحات تکمیلی:

این پست خیلی مهمه. حتما بخونید.

1. نحوه اعدام ها: فاز روز اول، اعدام اختیاریه و حداقل 7 رای برای اعدام لازمه. فاز روز دوم هم اختیاری. از فاز 3 به بعد، اعدام اجباریه و کسی که بیشترین رای رو بیاره (هر تعدادی) اعدام میشه. رای به اعدام هم از فاز روز 4 اجباریه و هر کس که رای نده بدون توجه به نقش و ... گاد کش میشه.

تبصره 1: رای دادن به خود باطله.
    تبصره 2: برای هر بازیکن تا یک بار امکان رای ندادن در فاز هایی که رای دادن اجباریه وجود داره. که با مجوز گاد صورت می گیره و این مجوز تنها به دلایل خارج از بازی و مشکلات شخصی محکمه پسند داده میشه.

2. ادعای نقش، لو دادن، کوچکترین اشاره به نقش در این دور ممنوعه. نقش ها طوری هست که چیزی برای لو دادن وجود نداره و کوچکترین اشاره به نقش هم اشتباهه. هر بازیکنی با هر سابقه و هر نقشی، کوچکترین اشاره درست یا غلط به نقشش بکنه به طوریکه گاد یا برخی از بازیکنان متوجه بشن، در همون لحظه اعدام میشه. نقشش گفته میشه، و فاز روز از ادامه همون روز آغاز و تا وقت قانونی فاز شب ادامه پیدا می کنه.
    تبصره: هر موقع رای اعدام به حد نصاب رسید، بازیکن می تونه بعد از پذیرش اعدامش، نقشش رو اعلام کنه و هر اطلاعاتی در مورد خودش یا نکته ای که داره تا قبل پایان فاز بگه. در وصیتی که پیش از شروع هر فاز شب داده میشه نیز میشه به نقش خودش اشاره کنه. ولی اجازه اشاره به نقش دیگران رو نداره و فقط می تونه در مورد بازیکن ها از منظر یک بی اطلاع اظهار نظر کلی کنه.

3. داستان بازی بی ارتباط به اتفاقات روز و شب نیست، اما لزوما حاوی اطلاع درست و قابل استناد نیست. بهتره به اطلاعات داستان استناد نکنید. ضمنا اسامی که در داستان ازشون نام برده میشه درحالی که هنوز در بازی حضور دارند و کشته نشدند هیچ ارتباطی با نقش اونها نداره و اصلا نمی تونید بهش استناد کنید. هرکس اعدام شه یا در شب بمیره، نقش به صراحت اعلام میشه. به جز این، تنها چیزی که گفته میشه جذب موفق فرقه هست. جذب یا قتل ناموفق ممکنه گفته بشه یا نشه. اعمال نقش های بیگناهان و گناهکاران هم گفته نمیشه.

4. قوانین و نقش ها کاملا واضحه و تفسیر بردار نیست. هیچ بازیکنی حق تفسیر قانون یا سوال در مورد قانون در تاپیک بازی رو نداره. هر سوالی داشتین از من می پرسین. اگه جوابش واضح بود، به خود شخص گفته میشه. اگه مربوط به ابهام یا نکته ای بود که من بهش توجه نکرده بودم، در یک پست عمومی در موردش توضیح میدم.

5. بالانس: بازی از 3 گروه اصلی بیگناهان، مافیا و فرقه و نقش های فرعی قاتل و دلقک تشکیل شده.

از بیگناهان همه نقش هایی که توضیح دادن هست. و از هر کدوم هم لزوما 1 نفر هست و بقیه بیگناه بی نقشن
    از مافیا پدرخوانده هست، خیاط ممکنه باشه یا نباشه. بقیه بی نقشن ( 3 نفر )
    فرقه جادوگر داره و نفر دوم بی نقشه ( 2 نفر )
    فرعی، هم قاتل حتما هست و دلقک ممکنه باشه یا نباشه ( 1 یا دو نفر)

با این وضعیت بالانس تقریبا مشخصه، 5 نفر گناه کار از دو تیم، 1 یا دو نفر فرعی و 6 یا 7 بیگناه

6. قانون حداقل تعداد پست:

یک قانون برای سنگسار داریم: در هر فاز 3 نفر که کمترین فعالیت رو داشتن، به یکی از افراد حاضر در بازی به صورت گزینه 1، 2، 3 و بدون اسم گفته میشه. یعنی من میرم به یه نفر میگم از 1 تا 3 انتخاب کن، اگه فرد انتخاب شده گناهکار باشه سنگسار میشه و واضحا گفته میشه که فلانی سنگسار شد. بیگناهم باشه که هیچی. هیچ گناهکاری در برابر سنگسار مصونیت نداره.
    این قانون از فاز روز دوم تا هر زمانی که گاد بخواد اجرا میشه. منتهی استثنا هم داره: اگر فعالیت ها خوب باشه کلا، یعنی دو بازیکن که نفر سوم و دوم از آخره، کمیت و کیفیت پستاش خوب باشه، جز اون 3 نفر قرار نمی گیره و در این حالت 2 گزینه پوچ قرار داده میشه. ترتیبشم مخلوط هست. به ترتیب فعالیت نیست و نمیشه فهمید چه کسی انتخاب شده.
    سنگسارو جدی بگیرین چون قطعا اجرا میشه. هشدارم داده نمیشه. کم فعالیت کردین و یهو دیدین سنگسار شدین تعجب نکنین حد فعالیت خوب هم نزد گاد محفوظ هست. چون گفته بشه سوء استفاده می کنید صرفا باید سعی کنید 3 نفر آخر نباشین اگه گناهکارین. بودین و نجات یافتین لطف و تقدیر بوده

یک قانون هم برای گادکش داریم:
    هر فردی و با هر نقشی در 2 فاز پیاپی کمتر از 5 پست بده گادکشه. این برخلاف سنگسار هشدار داده میشه و هر فردی 1 فاز رو می تونه از گاد امان بخواد؛ ولی بعد اون بدون شوخی و بخشش هست. خواهشا رعایت کنین که گادکش اتفاق نیفته، چون بازی به هم می ریزه. البته یک فاز رو می تونید با هماهنگی با گاد استثنا کنید. البته با دلایل گاد پسند

هر کسی هم که سنگسار یا گادکش بشه نقشش اعلام میشه.

7. هیچ نقش بیگناهی نمی تونه بیگناه بشناسه. هرکسی تو بازی بیاد بگه من می دونم (به شکل قطعی و 100%، نه احتمالی) فلانی بیگناهه، اعدام میشه و نقشش رو میگم و میریم فاز بعدی. خیلی راحت. این از لو دادن و اشاره و اینام بدتره. کسی هم حق نداره بگه من می دونم (به عنوان ادعای پلیسی و قطعی، نه استدلال از بازی) فلانی گناهکاره. اونم اعدام میشه. پلیس هم گناهکار بشناسه می تونه با تیر بزنه. کلا نه چیزی برای لو دادن هست نه ضرورتی برای ادعا. اشاره هم حماقته به نظرم؛ با وجود تیر و جذب و ... . دیگه نمی دونم چه فحشی بدم که کسی اشاره هم نکنه.

8. سوختن سهمیه ها :

نقش هایی که دو سهمیه دارند: پایان شب 2، پایان شب 5
    نقش هایی که سه سهمیه دارند: پایان شب 1، پایان شب 3، پایان شب 5
    نقش هایی که چهار سهمیه دارند: پایان شب 1، پایان شب 2، پایان شب 3، پایان شب 5
    نقش هایی که 5 سهمیه دارند: هر شب تا آخر شب 5

از شب 5 به بعد هیچ نقش شبی اعمال نمیشه.

9. این دور مثل همه دور ها به همه راهنمایی می کنم. هر کسی هم که بیاد بگه ما ضعیفیم کمک کن ازش استقبال میشه با ماچ و بوسه (خانم های بازی استثنان ). منتها اگر راهنمایی کردم یه دفعه دید با احمدی نژاد محشور شده، خودش میدونه، کرم دارم بدم کرم دارم، ممکنه راهنمایی کنم زودتر بخوام از شرتون خلاص شم. خود دانید بعدا اعتراض کنید یه سری فحش های بد از دهه هفتادی ها و هشتادی ها یاد گرفتن نثارتون می کنم

حتما همه نقش ها و توضیحات تکمیلی رو تا قبل شروع بازی دقیق بخونین.

هر کسی هم که تلگرام داره به من پیام بده: @fireforce8

پی نوشت: پیرامون داستان اینو بگم که هرکی در داستان تایتانیک یه نقشی داره، ولی با اسم واقعی خودش یا لقب اون نقش بهش اعمال میشه. جدولشو زیر داستان قرار میدم داستان هم تقریبا جنبه کمدی داره بر مبنای داستان تایتانیک، یه جاهایی هم ممکنه غیر اخلاقی شه که خب خانم های حاضر می تونند نخونند مشکل من نیست (می دونم خیلی هم نمی خونند )

God آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    07-21-2017, 03:58 PM #4
    داستان بازی:

دی روسی ( امین کاوانی ): جک (ترسا) یالا پسر، تو باید بتونی، تو می تونی، تمرکز کن، تمرکز کن یالا لعنتی، زندگی هر دو ما الان وابسته به توئه فکر کن، فکر کن، یالا لعنتی
    ترسا: خفه شو، می فهمی خفه شو بزار ببینم چه نجاستی دارم می خورم، برو اون چمدون های لعنتی رو بزار دم در اصلا، گم شو
    ترسا: یسسسسسسسس من بردم، من بردم عوضی، همون شد که می خواستم، دیدی گفتم نمی تونی منو ببری حروم زاده! آره دقیقا همون شد که می خواستم، حالا برو و برای بچه محلات تعریف کن که نتونستی یه پسر گدای پاپتی رو هم ببری، بده من اون بلیط های کوفتی رو یالا تا مادرت رو ... به عزات نشوندم
    قمارباز: خفه شو بی همه چیز، کدوم بلیط چه کشکی این فقط یه دست گرمی بود.
    ترسا: همه این حروم زاده ها شاهدن که ما داشتیم سر بلیط های تایتانیک پوکر میزدیم، حالا داری میزنی زیرش ؟ کدوم دست گرمی بده من اونا رو لعنتی
    کاوانی: (در گوش ترسا) هی یالا پسر من بلیط رو از جیبش زدم در رو
    ترسا: تو یه آشغال دوست داشتنی هستی پسر بدو در تایتانیک داره بسته میشه، الان بهمون میرسه

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-

کال هاکلی (سید): بفرمائید خانم فیشر ( محمد )، رز (آرش) نمی خوای دستت رو به من بدی تا راحت تر سوار شی؟
    آرش: نه ممنون خودم می تونم سوار شم بفرمائید. (ایشششششش)
    سید: (درگوش آرش): عزیزم تو که آخر این سفر قراره همسر من بشی، چرا اینقدر مقاومت می کنی، من چه اشکالی دارم که اینقدر سخت میگیری؟ تازه برای امشبمون یه برنامه توپ دارم، یه اتاق لوکس گرفتم با یه تخت سلطنتی مخصوص دوتائیمون که ...
    آرش: ولی من ترجیح میدم که شب رو در اتاق مادرم اقامت داشته باشم. اینطوری هر دو ما راحت تریم، قرار بود به من اجازه بدی تا آخر این سفر فکر کنم.
    سید: ولی ...
    آرش: خواهش می کنم، ولی نیار ...
    سید: باشه عزیزم هرچیزی که تو بخوای ( بلاخره قلبشو تسخیر می کنم ... )

+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

کاپیتان ( سحر ): خوش آمدید قربان، خوش آمدید سِر، کوچولو خوش اومدی، انتهای راهرو سمت راست خدمه همراهیتون می کنند، بله تا یک ساعت دیگه کشتی راه میوفته. هی افسر وایلد ( صدرا )، به این خدمه لعنتی بگو بلیط هارو درست چک کنند، چند تا از این حروم زاده های درجه 3 رو دیدم که اومده بودن تو قسمت لوکس، این اولین سفر تایتانیکه، اگر این خوک های از خود راضی که از دماغ فیل افتادن ببینند که اینا پاپتی ها اومدن تو قسمتشون، هر دو ما از کار بی کار میشیم.
    سحر: زودتر هم سوارشون کن لعنتی هارو خیلی به ساعت حرکت نمونده. خیلی خوش اومدین قربان، خیرمقدم میگم، لطف کردید، خوش اومدین قربان، خوش اومدین سِر. (لبخند ملیح)
    صدرا: بله قربان

- و تقریبا همه 2224 نفر سرنشین کشتی در 10 آوریل 1912 سوار کشتی تایتانیک، بزرگترین کشتی ساخته شده توسط بشر تا آن تاریخ شدند.

شرکت کنندگان:
    ArashPey
    آرش - رز
    setare
    ستاره - پیری رز
    Tss_huni
    ترسا -جک دانسون (پسر فقیر)
    FM90
    فری پیل پاکسون (جوینده گنج)
    Vecchia Signora
    رضا - صاحب کشتی
    Moz_men
    صدرا - افسر هنری وایلد (دستیار کاپیتان)
    SahaR
    سحر - کاپیتان جان اسمیت
    Donnie Darko
    فرانسیس فیشر ( مادر رز )
    Erf_Ju
    عرفان - دیده بان کوه یخ 1
    Red Dragon
    عماد - مهندس طراح کشتی
    Amin Khalafi
    امین کاوانی - دوست جک
    Pezhman
    پژمان - دیدان کوه یخ 2
    K.metal.r
    کامیار - نوه رز پیر

تعداد شرکت کنندگان:
    13 نفر

تعداد رای برای اعدام:
    7 رای

نحوه اعدام و سنگسار:
    رای و اعدام اختیاری - بدون سنگسار

God آنلاین نیست.

5. 07-21-2017, 04:08 PM #5
    اگه میشه فروم رو*برگردونین به صفحه سفید نوشته مشکی

چشمامون درد گرفت
    Pezhman آنلاین نیست.

6. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-21-2017, 04:10 PM #6
    سلام درود
    اگه با استایل جدید مشکل دارید از پایین صفحه اونجا که نوشته TheBeaconDark رو به استایل قبلی ینی VBiranPlus

بعد از یه سال مافیا

ArashPey آنلاین نیست.

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    07-21-2017, 04:28 PM #7
    هلو گایز ....
    امیدوارم بازیه خوبی بشه
    Fuck everybody who doubt me
    Moz_Men آنلاین نیست.

8. 07-21-2017, 05:55 PM #8
    سلام

زیاد ورجه وورجه نکنید دست به چیزیم نزنید این کشتی به هیچی بند نیست افتادید مردید به من ربطی نداره!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

9. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-21-2017, 06:09 PM #9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    سلام

زیاد ورجه وورجه نکنید دست به چیزیم نزنید این کشتی به هیچی بند نیست افتادید مردید به من ربطی نداره!
    که ینی مثلا وقتی افتادن مردن بگی تقصیر من نیست من نبودم ها؟

ArashPey آنلاین نیست.

10. 07-21-2017, 06:30 PM #10
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moz_Men نمایش پست ها
    هلو گایز ....
    امیدوارم بازیه خوبی بشه
    وای خدا باز این
    Pezhman آنلاین نیست.

11. 07-21-2017, 07:00 PM #11
    سلام به همگی.

امیدوارم سفر خوبی در بزرگ ترین کشتیِ دنیا داشته باشیم (استعاره به یک دورِ خوب )

:غرقِ در نقش:

کاپیتان اسمیت شما هم لطف کنید ما رو از مسیر مطمئن ببرید. چند روزی هست خواب های پریشان می بینم که دارم از یک جایی سقوط می کنم

رز عزیزم، شب بیا اتاق مامانی بخواب، خوشم نمیاد پلاسِ اتاقِ افراد دیگه باشی. ما از خانواده ی اشرافی هستیم، نباید با هر فردی معاشرت داشته باشیم

پی نوشت: از گرداننده ی فروم تقاضا میشه پلتفرم کشتی (فروم) رو عوض کنن، چشمامون از حدقه دراومد
    “Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn’ Ambar-metta”
    Donnie Darko آنلاین نیست.

12. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    07-21-2017, 07:32 PM #12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    وای خدا باز این
    ناراحتی بازی و ترک کنم ؟ نکنه میترسی کشتی و من غرق کنم ؟

- - - Updated - - -

زیادی تو نقش نرو ..

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    سلام به همگی.

امیدوارم سفر خوبی در بزرگ ترین کشتیِ دنیا داشته باشیم (استعاره به یک دورِ خوب )

:غرقِ در نقش:

کاپیتان اسمیت شما هم لطف کنید ما رو از مسیر مطمئن ببرید. چند روزی هست خواب های پریشان می بینم که دارم از یک جایی سقوط می کنم

رز عزیزم، شب بیا اتاق مامانی بخواب، خوشم نمیاد پلاسِ اتاقِ افراد دیگه باشی. ما از خانواده ی اشرافی هستیم، نباید با هر فردی معاشرت داشته باشیم

پی نوشت: از گرداننده ی فروم تقاضا میشه پلتفرم کشتی (فروم) رو عوض کنن، چشمامون از حدقه دراومد

زیادی تو نقش نرو
    Moz_Men آنلاین نیست.

13. 07-21-2017, 08:15 PM #13
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    که ینی مثلا وقتی افتادن مردن بگی تقصیر من نیست من نبودم ها؟
    آرش بذار دو روز بگذره بعد بهت گیر بدم شروع نکن این بازی کثیفو !

آره ولی مردید به من ربطی نداره بعدا نگید تقصیر مالک کشتیه! من فقط اینجا رو خریدم تو مراحل ساختش هیچ دخالتی نداشتم!

14. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-21-2017, 08:22 PM #14
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش بذار دو روز بگذره بعد بهت گیر بدم شروع نکن این بازی کثیفو !

آره ولی مردید به من ربطی نداره بعدا نگید تقصیر مالک کشتیه! من فقط اینجا رو خریدم تو مراحل ساختش هیچ دخالتی نداشتم!
    این حجم از شونه خالی کردن از مسئولیت اونم قبل از اینکه حتی اتفاقی بیافته برام به عنوان یه مسافر ویژه قابل هضم نیست. *چشم غره میرود و پکی به سیگار میزند*

ArashPey آنلاین نیست.

15. 07-21-2017, 08:28 PM #15
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    این حجم از شونه خالی کردن از مسئولیت اونم قبل از اینکه حتی اتفاقی بیافته برام به عنوان یه مسافر ویژه قابل هضم نیست. *چشم غره میرود و پکی به سیگار میزند*
    بالاخره کار از محکم کاری عیب نمیکنه! حتی پول بیمه هاتون رو هم من نمیدم سازنده ها باید بدن کلا به من ربطی نداره! دیگه زیاد حرف بزنید همینجا میندازمتون تو آب خوراک کوسه ها بشید! بشینید یه گوشه سرتون تو کار خودتون باشه!

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    07-21-2017, 09:49 PM #16
    چه سبکه بازیه ؟

با این کشتیت فری پیل پاکسون
    Moz_Men آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    0
    مورد پسند : 3 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-21-2017, 10:52 PM #17
    خب خب خب دوساعت داشتم پست های نا تمامِ گاد عزیز رو میخوندم ؛ تمومی نداشت.تازه داستان تموم نشده هنوزاما گفتم ابراز وجود کنم اگر کسی هست تا قبل از اتمام فاز اول یه چیزی بگیم همینطوری خشک و خالی فاز تموم نشه
    SahaR آنلاین نیست.

18. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-21-2017, 10:54 PM #18
    خسته نباشی، الان دیگه؟

ArashPey آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    07-21-2017, 11:00 PM #19
    نقل قول نوشته اصلی توسط SahaR نمایش پست ها
    خب خب خب دوساعت داشتم پست های نا تمامِ گاد عزیز رو میخوندم ؛ تمومی نداشت.تازه داستان تموم نشده هنوزاما گفتم ابراز وجود کنم اگر کسی هست تا قبل از اتمام فاز اول یه چیزی بگیم همینطوری خشک و خالی فاز تموم نشه

اَهلاً وَ سَهلاً
    Moz_Men آنلاین نیست.

20. THE GOD UP THERE

پسندیده
    69
    07-21-2017, 11:30 PM #20
    فاز روز که خیلی خوب و پر نقش بود ولی با نیم ساعت تاخیر فاز روز بسته میشه.
    فاز شب از این لحظه شروع میشه. نقش دار ها تا 12 شب وقت دارند نقششون رو بفرستند

God آنلاین نیست.