alt
صفحه 8 از 14 نخستنخست ... 456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 160 از 271

موضوع: Titanic, Battle of Love | مافیا دور ششم

1. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-23-2017, 07:09 PM #141
    @محمد

کدوم سوال، متوجه نشدم

ArashPey آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    07-23-2017, 07:16 PM #142
    @آرش

نه سوال داری نه مشکل خاصی نه حرفی:/
    دوباره بازی شرو شد زوم کردی رو من
    اگه حسته کاری ا دسم برنمیاد
    اگه سوالی داری بپرس ج بدم

اینکه چرا پستارو نخوندم یه نگاه به ساعت ارسال پستم بنداز

ا خاب بیدار شدم داستان شبو خوندم ج دادم
    پستارو گذاشتم بعدش بخونم

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

3. 07-23-2017, 07:19 PM #143
    @آرش

ستاره به دلت ننشسته؟ چی میخوای براتون بیاریم؟ یعنی چی آخه مرد حسابی

من به ترسا واقعا شک دارم از وقتی اومده سه چهار تا پست کاملا گنگ داده اصلا نمیشه ازش چیزی فهمید ده بار هم به تو گفتم توضیح بده به من اگه فهمیدی منتقل کردی به یه ورت حالا بیشتر دربارش میگم. الان قطعا آنلاین نیست بعدا بیاد میگه رضا از نبود من استفاده کرده گیر داده بهم میشناسم همه رو دیگه! و همین الان جواب میدم: چیکار کنم میخواستی باشی

- - - Updated - - -

درباره قضیه فرقه: آرش و عماد گفتن که غیر منطقیه از سهمیه ش استفاده نکنه که حرف درستی هم هست. ولی واقعا نمیدونم پس چرا بعد داستان اشاره نشده!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

4. 07-23-2017, 07:24 PM #144
    @ آرش

همون جا که پرسیدم هدفت چی بوده از گفتنش. به نظرم اگه سهمیه داشتن سوخته باشه دیگه تو داستان اعلام نمیشه در ضمن چه ربطی به راکد بودن بازی داره؟

در مورد صدرا دو رویه ی متناقض وجود داره. میتونه یکی بهش گفته باشه این طور بازی کنه. میتونه بعد از دو سه دور بازی کردن دستش اومده باشه که فعال تر و کنشی تر بازی کنه. شما هم البته روز اول همین رویه رو داشتید
    من منتظر ترسا هستم. به نظرم ترسا یه چیزی باید تو چنته داشته باشه.
    عماد و خودت هم گیر دادین به داستان های شب که به نظرم این بیش تر از کارهای گناهکاراست
    “Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn’ Ambar-metta”
    Donnie Darko آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    8
    مورد پسند : 32 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-23-2017, 07:39 PM #145
    خب من دوباره اومدم..
    هنو دو صفه عقبم این پستو بدم برم اون دو صفه روهم بخونم بیام...

خب اول اینکه جواب رضای عزیزو بدم :/
    رضا
    من نمیفمم کدوم قسمت حرفمو نمیفمی!... هرجور نگاه میکنم کاملن واضح حرفمو زدم...
    حالا اینکه نمیفمی حرف منو دو حالت داره...
    یک اینکه از اولین پستم یه برداشتی کردی ک اشتباه بوده.. حالا اون برداشت اشتباه همچنان تو ذهنته و در کنار حرفای من تورو گیج میکنه...
    یا اینکه با زیرکی تمام خودتو زدی ب اون راه و مدام میگی نفهمیدم ک اینم میتونه دلایل مختلفی داشته باشه...
    یکی ازون دلایل میتونه این باشه ک منو دست پاچه کنی.. ک من دلیلی واسه دست پاچه شدن نمیبینم... یا ممکنه بخای با اوردن اسم من وقتی من تو بازی نیستم ک جوابتو بدم اسممو بندازی تو ذهن بقیه... ک بازم فرقی برای من نمیکنه من سوالی باشه جواب میدم...

@پژمان
    ن کاملن داری اشتباه میکنی... هیچ اشتباهی تو حرف من نبود یه نظریه داشتم ارائه دادم... اینکه نظرم اشتباه بوده شاید درست باشه... اینکه کلن حرفی ک میزنم غلط باشه...ره خب ممکنه به هرحال من سید نیستم ک بدونم داستان دقیقن چی به چیه : )
    ولی منظورت از اشتباه اینه ک من سوتی دادم یا یه همچین چیزی... ن این نیست...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    من اومدم . ایشالا از امروز به بعد کامل فعال هستم.

داستان شب دوم رو خوندم، نمیدونم سید دقیقاً چی تو ذهنش داره که این ها رو سر هم می کنه . اما یه چیزی اینکه موشکافی داستان شب به نظرم در ادامه که پست ها داده میشه باید بهش دقت میشه.
    " و همانا کسانی که به داستان شب چسبیدن و ول کن ماجرا نیستن از گناهکاران هستن." (الیزابت، دورِ And there were none)

یه سری پست هست باید فوروارد کنم جواب بدم. ولی یه چیزی دقت کردم که آرش و صدرا که دوست دارن تو همه ی بحث ها حضور داشته باشن. عماد هم بیرون از گود دیدمش، نمیدونم شاید فرصت نداره.

----------------------
    و یه چیزی توی قوانین بازی نوشته شده جذب موفق و ناموفق گفته میشه. یعنی این دو شب جادوگرِ پلید سکوت پیشه کرده؟

و حواسمون هم به بالانس بازی باشه (با وجود قاتل الان باید عملاً پنج تا گناهکار داشته باشیم، مافیا (3)، فرقه (2)، فرعی (2))، یک یار فرقه و دلقک خدابیامرز شدن.

- - - Updated - - -

@ پژمان

الان پستتو دیدم. من این دو روز فرصت پیدا نکردم تو بازی باشم و عملاً فک کنم دو پست دادم. ولی از امروز به بعد دیگه تو روشنایی ام

- - - Updated - - -

ترسای عزیز نمیدونم چرا از این پستت یک حسِ ترس گرفتم.
    یکی اینکه اگر چیزی رو بر اساس حدس میگی دیگه جداً و اینا نداره. یعنی این طور فهمیدم ترس از این داری که حس و تصویر ذهنی خودتو از وقایع بگی.
    دوم اینکه این حرفی که آرش به صدرا زد اسمش اتهام نبود به نظرم، شکِ منطقی بود که منم همین شک رو کردم.

ترس ؟: )
    ترس بود چون صادقانه بخام بگم من تو هر دوری ک بازی کردم با هر نقشی همیشه یه سوتی دادم تو حرفام ... تاکید میکنم ک با هر نقشی...
    واسه همین دگ کلن با احتیاط بیشتری حرف میزنم ...
    ولی اون ترسی ک شما میگی... ن همچین چیزی نبوده چون تصویر ذهنیه خاصی نسبت به وقایع ندارم هرچی هست چیزایی ک به طور واضح تو داستان بوده و تحلیلایی ک میشد ازش دراورد ک اون تحلیلا هم همش تو تاپیک گفته شده...

و حرف دومت... خب منم گفتم نمیشه اسمشو اتهام گذاشت نگفتم ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط setare نمایش پست ها
    منم موافقم نمیشه دوشبه اول جادوگر سهمیه نزنه

شاید بوی تریاک نشونه جذبه؟:/
    جذب موفق یا ناموفقو کاملن واضح سید میگه ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    سوال مطرح کردم دیگه به نظرم این احتمال وجود داره سهمیه واقعا سوخته باشه با توجه به راکد بودن بازی تو دو روز اخیر، اگه بخوایم به اشتباه نکردن سید اعتماد کنیم

کاری که میخوام بکنی اینه که دلسوزانه همه ی پستا رو بخونی همین

محتاط هم نمیدونم، عماد بود فکر کنم که برعکس، گفت بی احتیاط بازی کردم

جذب موفق یا نا موفق باید گفته بشه به صورت واضح. اگه سید انقدر حواسش بوده که تو داستان بیاره قطعا آخر داستان هم واضح میگفت
    ______

آقا بیاید یه کاری کنیم، تا شاید امروز به یه نتیجه ای برسیم
    هرکس یک یا دو نفر که شک داره بهش رو بگه

من خودم اول صدرا به دلایلی گفتم، صرفا شک دارم بهش
    ستاره هم یه جوری بوده به دلم ننشسته، حس خوبی از پستاش نگرفتم.

من ک به طور خودکار به همه شک دارم اول بازی..:/
    ولی خب منم به یکی دو نفر شک دارم ولی چون چیزی ندیدم ازشون درست نیس الکی چیزی بگم..
    با این حال روشون زومم...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @آرش

ستاره به دلت ننشسته؟ چی میخوای براتون بیاریم؟ یعنی چی آخه مرد حسابی

من به ترسا واقعا شک دارم از وقتی اومده سه چهار تا پست کاملا گنگ داده اصلا نمیشه ازش چیزی فهمید ده بار هم به تو گفتم توضیح بده به من اگه فهمیدی منتقل کردی به یه ورت حالا بیشتر دربارش میگم. الان قطعا آنلاین نیست بعدا بیاد میگه رضا از نبود من استفاده کرده گیر داده بهم میشناسم همه رو دیگه! و همین الان جواب میدم: چیکار کنم میخواستی باشی

- - - Updated - - -

درباره قضیه فرقه: آرش و عماد گفتن که غیر منطقیه از سهمیه ش استفاده نکنه که حرف درستی هم هست. ولی واقعا نمیدونم پس چرا بعد داستان اشاره نشده!
    اره دقیقن همینو میخام بگم !
    خودت بگو چند بار وقتی نبودمم اسممو اوردی... ؟
    Tss_huni آنلاین نیست.

6. 07-23-2017, 07:40 PM #146
    @ ترسا

یه بی گناه باید فارغ از نقشش حداقل حس و تفکرشو از پست ها بگه و ترسی نداره. این وسط اگه اشتباهی گفته بشه یا کژفهمی پیش بیاد مطمئنم بی گناهی از بازخورد پست های طرف گرفته میشه. مگر اینکه گناهکاران اینقدر جو بدن و زیاد باشن که بتونن اون نفر رو اعدام کنن. البته این نظر منه. اگر بی گناهی احتمال هر چند کوچیک مطرح کن کسی خواست بپیچونه یا گیر بده جفت پا برو تو صورتش

اون مورد دوم، من به بخش دوم جملت دقت کافی نکردم. اوکیه، اوکیه

7. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-23-2017, 07:40 PM #147
    @ آرش

همون جا که پرسیدم هدفت چی بوده از گفتنش. به نظرم اگه سهمیه داشتن سوخته باشه دیگه تو داستان اعلام نمیشه در ضمن چه ربطی به راکد بودن بازی داره؟

در مورد صدرا دو رویه ی متناقض وجود داره. میتونه یکی بهش گفته باشه این طور بازی کنه. میتونه بعد از دو سه دور بازی کردن دستش اومده باشه که فعال تر و کنشی تر بازی کنه. شما هم البته روز اول همین رویه رو داشتید
    عماد و خودت هم گیر دادین به داستان های شب که به نظرم این بیش تر از کارهای گناهکاراست
    چی تو چنته داشته باشه مثلن ؟: )
    Tss_huni آنلاین نیست.

8. 07-23-2017, 07:42 PM #148
    @ ارش

من هم از بازي صدرا و ستاره حس خوبي ندارم . ولي فعلا باشه يه گوشه از ذهنم

در حال حاضر همه حرفا چيزي جز يه حس نيست بجز يه چيز

اونم اين حمايت عجيب غريبي كه تو از ترسا كردي و در حالي كه ترسا يه حرف گنگي زد كه خودش هم هنوز نميدونه چيه تو اومدي گفتي اره من كاملا فهميدم
    Pezhman آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-23-2017, 07:42 PM #149
    @ ترسا

یه بی گناه باید فارغ از نقشش حداقل حس و تفکرشو از پست ها بگه و ترسی نداره. این وسط اگه اشتباهی گفته بشه یا کژفهمی پیش بیاد مطمئنم بی گناهی از بازخورد پست های طرف گرفته میشه. مگر اینکه گناهکاران اینقدر جو بدن و زیاد باشن که بتونن اون نفر رو اعدام کنن. البته این نظر منه. اگر بی گناهی احتمال هر چند کوچیک مطرح کن کسی خواست بپیچونه یا گیر بده جفت پا برو تو صورتش

اون مورد دوم، من به بخش دوم جملت دقت کافی نکردم. اوکیه، اوکیه
    دقیقن درسته : )
    خب منم همین کارو کردم دیه نکردم ؟
    یبر اساس داستان شب اول یه احتمال دادم ک تیر مال قاتله...
    ولی خب تو همون پستمم اعلام کردم ک مطمئن نیستم و قبول دارم ک دلیلم محکم نیس...
    ولی با این وجود حرفمو گفتم...درسته؟.. میتونستم نگم و الانم مجبور نبودم سر اینکه دو نفر عمدی یا غیر عمدی حرفمو نمیفمن سر و کله بزنم...
    Tss_huni آنلاین نیست.

10. 07-23-2017, 07:44 PM #150
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tss_huni نمایش پست ها
    چی تو چنته داشته باشه مثلن ؟: )
    مثلا ترس از لو رفتن به عنوان گناهکار

11. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-23-2017, 07:47 PM #151
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    @ ارش

من هم از بازي صدرا و ستاره حس خوبي ندارم . ولي فعلا باشه يه گوشه از ذهنم

در حال حاضر همه حرفا چيزي جز يه حس نيست بجز يه چيز

اونم اين حمايت عجيب غريبي كه تو از ترسا كردي و در حالي كه ترسا يه حرف گنگي زد كه خودش هم هنوز نميدونه چيه تو اومدي گفتي اره من كاملا فهميدم
    اصلن ازین حرفت خوشم نیومد!
    حرف تو دهن من نزار یه بار گفتی ترسا اشتباه کرده الان میگی خودشم نمیدونه چی گفته...
    اینکه داری حرف تو دهن من میزاری و هرجور ک میخای همه چیو جلوه میدی چه معنی ای داره؟
    حرف من کاملن واضحه واضح بود... از طرف من حرف نزن لطفن ک کلامون نره توهم..
    مشکلی هس بپرس ! اینکارات خیلی بی معنیو احمقانس...

- - - Updated - - -

مثلا ترس از لو رفتن به عنوان گناهکار
    عجب.. : ))
    حرف اصلیت چیه ؟.. بهتر سوالمو بپرسم...
    چرا همچین نظری داری؟
    Tss_huni آنلاین نیست.

12. 07-23-2017, 07:50 PM #152
    @ ترسا

من براي خوش اومدن كسي بازي نميكنم عزيزم

اشتباه كردي يا سوتي دادي يا هر چي . كاري با اون ندارم

مشكلم الان با ارشه . بعد ايشالا تو . خدا رو چه ديدي . -'شايدم كلامون رفت تو هم
    Pezhman آنلاین نیست.

13. 07-23-2017, 07:52 PM #153
    اصلن ازین حرفت خوشم نیومد!
    حرف تو دهن من نزار یه بار گفتی ترسا اشتباه کرده الان میگی خودشم نمیدونه چی گفته...
    اینکه داری حرف تو دهن من میزاری و هرجور ک میخای همه چیو جلوه میدی چه معنی ای داره؟
    حرف من کاملن واضحه واضح بود... از طرف من حرف نزن لطفن ک کلامون نره توهم..
    مشکلی هس بپرس ! اینکارات خیلی بی معنیو احمقانس...

- - - Updated - - -

عجب.. : ))
    حرف اصلیت چیه ؟.. بهتر سوالمو بپرسم...
    چرا همچین نظری داری؟
    به ترتیب پست هایی که گفتم دقت کن. جوابتو می گیری.

14. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-23-2017, 07:53 PM #154
    @ ترسا

من براي خوش اومدن كسي بازي نميكنم عزيزم

اشتباه كردي يا سوتي دادي يا هر چي . كاري با اون ندارم

مشكلم الان با ارشه . بعد ايشالا تو . خدا رو چه ديدي . -'شايدم كلامون رفت تو هم
    به طرز شیکی کل خرف منو پیچوندی فک نکن نفهمیدم... : ))
    به شدت مشتاقش هستم چون اون کسی ک بالاتر در جواب ارش گفتم بهش مشکوکم تو بودی...: ))

- - - Updated - - -

به ترتیب پست هایی که گفتم دقت کن. جوابتو می گیری.
    ترتیب پستات ؟:/
    Tss_huni آنلاین نیست.

15. 07-23-2017, 07:56 PM #155
    @ ترسا

شما اجازه داري به همه مشكوك باشي ليدي

ولي چرا ترسيدي يه دفه ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

16. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-23-2017, 07:57 PM #156
    @ آرش

هدفم که گفتم سوال مطرح شد پرسیدم و آره، سهمیه سوختن تو داستان اعلام نمیشه، منم چیزی غیر از این نگفتم. حرفم ربطی به داستان نداشت اصلا.
    ربطش به راکد بودن هم اینه که شاید کسایی که شبای قبل نبودن، هدف هم نتونستن بدن یا یادشون رفته، و سهمیه شون هم سوخته شده.

ArashPey آنلاین نیست.

17. 07-23-2017, 07:57 PM #157
    شما این پست رو نگاه کنید، اولین پست ترسا:

http://mafiaia.ir/showthread.php?85-...ull=1#post3690

حالا برگردیم سر بازی...
    فری ک همون طور ک اول ارش کشت بنظر میاد قتلش ب دست پلیس بوده...
    میمونه کاوانیو عرفان... عرفانو با تیر زدن..
    من جدن اینو فقط بر اساس حدس خودم میگم.. تا جایی ک من شخصا یادمه اکثرن مافیا با چاقو ادم میکشتن..
    ممکنه اشتباهم بکنم چون ادمی نیستم ک برم دورای قبلیو هی مرور کنم این فقط چیزیه ک ته ذهنم از داستاناست...
    پس احتمال کمرنگی میدم به اینکه تیر واسه قاتل باشه...
    درباره بخش قرمز که یه نفر دیگه هم فک کنم گفت، محمد بود. جدا... حدس؟

دو تا بخش آبی اصن نابود کردن منو قبلا اکثرا چاقو مال مافیا بوده پس الان تیر واسه قاتل نیست؟!!؟! وات؟ چه ربطی داره اصن!!!

تو پستای بازیکنام چیزی ندیدم...
    فقط الان یه اتهام خیلی کوچیک... ک البته فک نمیکنم هنوز اسمش اتهام باشه به صدرا زده شد...
    من فعلن راجبش نظری نمیدم و دلم میخاد بحثو دنبال کنم چون اول بازیه و خودم شخصن هر دفعه از اولای بازی یقه یکیو گرفتم گند زدم...
    واسه همین پستارو میخونم... چیزی توجهمو جلب کرد حتمن میگم ...
    بعد اینجا اتهام میزنه، ولی خیلی کوچیک! اینقدر کوچیک که حتی اتهام نیست اصلا! اصن دربارش نظرم نمیخواد بده کلا ولش کن بعدا گیر میدن بهم بذار واسه بعد

از نظر من این پست اول ترسا کلا مشکوک بودن از سر و روش میبارید هیچ چیز عادی به چشمم نخورد تو پست! دوست داره عادی پست بده ولی نتونست به نظرم.

این پست دوم:

http://mafiaia.ir/showthread.php?85-...ull=1#post3698

اشتباه منظورمو فهمیدی
    گفتم با توجه به اینکه قبلن دیدم چندبار که چاقو مال مافیاست پس تیر مال قاتله*..
    اما از اونجایی ک این حرف دلیل محکمی نیست پس من این اختمالو کمرنگ میبینم و نمیگم صد درصد تیر مال قاتله
    به هرحال داستانای بعدی بیشتر کمکمون میکنن باید بادقت بخونیم
    دیگه من هایلایت نمیکنم خودتون بخونید خط دومو اگه فهمیدید به من بگید! هم تو این پست هم تو پست قبلی یه چیزی میگه بعد تا آخر پستش هی کمرنگ تر میکنه چیزی که میگه رو، آخراش دیگه میگه کلا ولش کنید

بعدش دو سه تا پست به صدرا میپره که با جذبه بازی کنه یکم کسی نزدیکش نشه اونا رو دیگه خودتون برید ببینید حال ندارم

بعد دوباره پست:

http://mafiaia.ir/showthread.php?85-...ull=1#post3722

@رضا

نمیدونم چرا منظورمو نمیگیری .. = ))
    میگم چاقو قبلن مال مافیا بوده ... پس مرگ با تیر ممکنه این دور مال مافیا نباشه... طبق داستان دیشب و تفسیر بچه هاهم مرگ عرفان یا توسط مافیا بوده یا قاتل...پس اگه مال مافیا نبوده مال قاتله...
    ولی چون حرفی ک میزنم دلیل محکمی نیست و اصلا تو این دور ما مرگ با چاقو نداشتیم این احتمال کمرنگه
    جان من یکی بیاد بگه اصن پشت این حرف دلیل و منطقی هست؟ اصن یعنی چی؟! چرا؟! مرگ عرفان یا کار مافیا بوده یا قاتل؟ یاد جواد خیابانی افتادم بعد دوباره مثل دو تا پست قبلی آخرش میگه احتمالش کمه!

خلاصه خواستم بگم بی دلیل اتهام نزدم دلایلم این هاست! حالا بقیه هم بخونن ببینن بی راه میگم یا نه؟!

18. 07-23-2017, 07:58 PM #158
    به طرز شیکی کل خرف منو پیچوندی فک نکن نفهمیدم... : ))
    به شدت مشتاقش هستم چون اون کسی ک بالاتر در جواب ارش گفتم بهش مشکوکم تو بودی...: ))

- - - Updated - - -

ترتیب پستات ؟:/
    اون "ترس از لو رفتن به عنوان گناهکار" رو بذار به جای چی تو چنته داره. بعد بیا در ادامش پست 146منو بخون.

19. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-23-2017, 07:58 PM #159
    @ ترسا

شما اجازه داري به همه مشكوك باشي ليدي

ولي چرا ترسيدي يه دفه ؟
    ترس ؟ : ))
    دوست داری فک کنی ک من ترسیدم ؟ همین فکرو کن توام بدون شک اجازه داری ک هر فکری میخای بکنی مستر... : ))
    Tss_huni آنلاین نیست.

20. 07-23-2017, 07:58 PM #160
    آقا من مشغول نوشتن این پست بودم پست های جدید رو نخوندم بخونم جواب میدم