alt
صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 240 از 271

موضوع: Titanic, Battle of Love | مافیا دور ششم

1. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-24-2017, 05:16 PM #221
    آقا چه وضعشه
    امشب اعدام اجباریه با رای اجباری ولی تا ساعت ۵ هیچ صحبتی نشده
    هم مافیا مونده هم فرقه هم قاتل توی ۷ نفر فکر کنم کمتر از ۳ نفر بیگناه مونده باشه
    از بیگناهای باقی مونده خواهش میکنم تا شب فعالیت قابل قبولی داشته باشن
    به نظرم یکی از دلایلی که تا این فاز به نتیجه ی خاصی نرسیدیم این بوده که یه سری کاملا خارج از جریان بازی بودن. کیا؟ سحر و عماد. کسایی که اتفاقا تنها پست های قابل اعتناشون، به نحوی در راستای دفاع از عملکرد عجیب صدرا بوده

این پست عماد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها

‎ارش هی از دیروز صدرا صدرا میکنی خب صدرا چی؟ دلیلی نداری خب اگه چیزی میدونی بگو مام بدونیم برادر

و دو تا پست از سحر هم بود تو صفحه ی سه که بیشتر میخواست صدرا رو بی اهمیت نشون بده که شاید توجهی بهش نشه و بتونه تا آخر بازی زنده بمونه حالا سحر واقعا فعالیتش کم بوده و به عماد بیشتر مشکوکم من. حتی دیروز بلافاصله بعد از اینکه برای صدرا وسط بحث یهویی براش کار پیش اومد عماد اومد و وارد بازی شد.

از اون طرف، میتونید خودتون پستا رو بخونید، جناب صدرا دقیقا با همه کانتکت داشته به جز عماد و سحر حتی با محمد که حضور کوتاهی داشت هم کانتکت داشته ولی با اونا نه.

گذشته از این ها، همین در سایه بودن سحر و عماد هم در وهله ی اول به نظرم خودش خیلی جای گیر داره.

ستاره هم این وسط حس خوبی از پستاش نمیگیرم، شبیه ادواری که گناهکار بوده بازی میکنه، باری به هر جهت و تا حدی مبهم. احساس میکنم زیادی میخواد خودشو خونسرد نشون بده

ترسا هم کلن روندش خوب بوده فقط دیشب که اون وسط که دو نفر ریخته بودن سرش احساس کردم سعی کرد یه جوری خودشو به من بچسبونه و شاید با مشخص شدن نقش من، اونم تبرئه بشه. گوشه ی ذهنم هست این فعلا.

یه چیز هم درباره پژمان بگم. پژمان دیروز خیلی موازی با رضا به من گیر داد که چرا حرف ترسا رو زود فهمیدی و اینا بعد که از طرف ترسا یا ستاره بهش گفته شد که با رضا همدستی، سریع اومد گفت که مدالامو نگاه کن و من عمرا بیام انقدر مبتدی بازی در بیارم و اینا. که من حس خوبی از این حرفش نگرفتم. احساس کردم از قبل آماده کرده بود که اگه کسی اون حرفو زد بیاد بگه من زیاد تجربه دارم همچین کاری نمیکنم و راحت از اون اتهام پاک بشه

ArashPey آنلاین نیست.

2. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    07-24-2017, 06:11 PM #222
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    آقا چه وضعشه
    هم مافیا مونده هم فرقه هم قاتل توی ۷ نفر فکر کنم کمتر از ۳ نفر بیگناه مونده باشه
    به نظرم یکی از دلایلی که تا این فاز به نتیجه ی خاصی نرسیدیم این بوده که یه سری کاملا خارج از جریان بازی بودن. کیا؟ سحر و عماد. کسایی که اتفاقا تنها پست های قابل اعتناشون، به نحوی در راستای دفاع از عملکرد عجیب صدرا بوده

این پست عماد

و دو تا پست از سحر هم بود تو صفحه ی سه که بیشتر میخواست صدرا رو بی اهمیت نشون بده که شاید توجهی بهش نشه و بتونه تا آخر بازی زنده بمونه حالا سحر واقعا فعالیتش کم بوده و به عماد بیشتر مشکوکم من. حتی دیروز بلافاصله بعد از اینکه برای صدرا وسط بحث یهویی براش کار پیش اومد عماد اومد و وارد بازی شد.

از اون طرف، میتونید خودتون پستا رو بخونید، جناب صدرا دقیقا با همه کانتکت داشته به جز عماد و سحر حتی با محمد که حضور کوتاهی داشت هم کانتکت داشته ولی با اونا نه.

گذشته از این ها، همین در سایه بودن سحر و عماد هم در وهله ی اول به نظرم خودش خیلی جای گیر داره.

ستاره هم این وسط حس خوبی از پستاش نمیگیرم، شبیه ادواری که گناهکار بوده بازی میکنه، باری به هر جهت و تا حدی مبهم. احساس میکنم زیادی میخواد خودشو خونسرد نشون بده

ترسا هم کلن روندش خوب بوده فقط دیشب که اون وسط که دو نفر ریخته بودن سرش احساس کردم سعی کرد یه جوری خودشو به من بچسبونه و شاید با مشخص شدن نقش من، اونم تبرئه بشه. گوشه ی ذهنم هست این فعلا.

یه چیز هم درباره پژمان بگم. پژمان دیروز خیلی موازی با رضا به من گیر داد که چرا حرف ترسا رو زود فهمیدی و اینا بعد که از طرف ترسا یا ستاره بهش گفته شد که با رضا همدستی، سریع اومد گفت که مدالامو نگاه کن و من عمرا بیام انقدر مبتدی بازی در بیارم و اینا. که من حس خوبی از این حرفش نگرفتم. احساس کردم از قبل آماده کرده بود که اگه کسی اون حرفو زد بیاد بگه من زیاد تجربه دارم همچین کاری نمیکنم و راحت از اون اتهام پاک بشه

با حرف آخرت موافقم .... یه مدتم ک ب من گیر داده بودی .. پژمانم همش میگف صدرا صدرا
    این ینی چی ؟
    :/ یکمی غیره عادی نی ؟
    Fuck everybody who doubt me
    Moz_Men آنلاین نیست.

3. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-24-2017, 06:19 PM #223
    @صدرا
    چی میگی نفهمیدم
    چی غیر عادیه؟ ربطش به حرف آخرم چی بود

ArashPey آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    8
    مورد پسند : 32 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-24-2017, 06:24 PM #224
    من فک میکردم وقتی بیام حداقل پن شیش صفه جلو رفتین...
    الان ک دیدم جمعا ده تا پستم ندادین نمیدونم خوشال باشم ازینکه مجبور نیستم چندین صفه رو بخونم یا ناراحت از اینکه انقد فعالیت کمه !

جناب پژمان
    تو خیلی خوب به اینکه رضا پلیس بوده توجه کردی و زوری ربطش دادی ب من...
    ولی کلن بخش دومو گذاشتی کنار خیلی جالبه : ))
    رضا فرقه بوده ... دیروزم ک شواهد واضحی از همدستیه رضا و پژمان موجود بود...
    فک میکنی با یه جمله ی به مدالای من نگا کنین الان من میگم عه اره راس میگه این خیلی حرفه ایه ؟ = ))
    خب ... منم میگه بله تو جزو بازیکنای حرفه ای هستی شایدم واسه همینه ک سریع از هیچ و پوچ با دوستت دست گرفتی و ریختین سر من...
    چون تقریبن دگ همه در جریان اینکه من اکثرن اعدام میشم و تو دفاع ضعیفم هستن !

و البته... با جمله هایی مثل من دیروز تمرکزم رو ارش بود *ذهن بقیه رو بازی نده... دیروز تو شاید ارشو ریپ میکردی یا اونو تگ میکردی ولی کاملا داشتی همزمان به منم حمله میکردی...
    این از این...

ارش !
    نمیدونم چی باعث شده انقد توهم تو رو بگیره ولی من ابدن نمیخاستم خودمو به تو بچسبونم و دگ با اینجور حرفا منو نخندون...
    دیروز اگرم به نظر میومد ک دارم از تو دفاع میکنم ابدن اینجوری نبوده... دو نفر داشتن به من وصله میچسبوندن و تورو همگروهم میکردن منم فقط فرضیه هاشونو رد کردم و صد البته ک هر حرفی زدم فقط واسه رد دلیل مزخرفشون واسه هم گروه بودن منو تو بود...

- - - Updated - - -

حالا مسئله بعدی...
    امشب رای اجباریه...
    من امیدوارم بی گناها فعالیتشونو تا اخر شب بیشتر کنن...
    قابل توجه کسایی ک پستاشون انگشت شماره...!
    Tss_huni آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    07-24-2017, 06:25 PM #225
    @صدرا
    چی میگی نفهمیدم
    چی غیر عادیه؟ ربطش به حرف آخرم چی بود

:/ نفمیدی ؟ کلن خودش و میچسبونه ک از اتهام دراد ....
    اول ب تو .. بعد رضا
    Moz_Men آنلاین نیست.

6. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-24-2017, 06:36 PM #226
    @ترسا
    گفتم که، صرفا یه حس بوده و گوشه ی ذهنم میمونه. نیازی نبود ۶ خط واکنش نشون بدی

@صدرا
    آها گرفتم

ArashPey آنلاین نیست.

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    07-24-2017, 07:05 PM #227
    عاغا من کلاس دارم ...
    فلن
    Moz_Men آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    07-24-2017, 07:33 PM #228
    @پژمان

رضا دیروز سعی کرد جو رو ببره رو ترسا
    شاید حق با تو باشه و ترسا رو پرسیده باشه
    و ترسا گناهکار باشه
    ولی این وسط حرکت تو و پیشرویت با رضا اصلا حس خوبی بمن یکی حداقل القا نکرد

رضا مدارکش کافی نبودو فقط داشت جو میداد!
    کسی که بیرون گود باشه و فقط پستارو بخونه این جو رو میبینه

تو که بحثه مدالاتو کشیدی وسطو پا به پای رضا رفتی جلو چطو این جو رو ندیدی؟
    فق ا این حرفا ک من حس کردم رضا یچی میدونه و این داستانارو تحویل من نده!

رضا افتاده بود جلو و توئم پشتش داشتی همراهیش میکردی

باتوجه به اینکه ا ۷نفر یکی قاتلو ۲تا مافیا و یک یا دوتا (سهمیه هاشونو نمیدونمو بررسی نکردم بجز رضا جذب درست داشتن یا نه) فرقه هست!
    پس ۳نفر یا ۲نفر بیگناه مونده!!!

خلاصه فک نکن با جمله اینکه رضا پلیس بوده و من مدال دارمو این حرفا بتونی ا حرکات دیروزت در بری!

- - - Updated - - -

آقا چه وضعشه

این پست عماد

اینکه حس خوبی نداریو قبلا اینطوری بودم و الان اونطوریم نشد حرف حساب!!
    یچی بهتر رو کن برا گیر دادن

............................

برا این که اسممو آوردی تو پستت ریپ نزدم روت
    جمله ای ک درمورد ترسا گفتی خیلی بلده!!!

"ترسا خاس خودشو به تو بچسبونه تا نقشت ک مشخص شد تبرئه بشه؟؟"
    ینی این جمله رو باید قاب گرف!!
    الان خاسی بگی بیگناهی؟؟
    نقشت مثبته؟

ببین این حرفت گوشه ذهن من میمونه!
    خیلی ننه من غریبم بازی بنظرم اومد

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    3
    مورد پسند : 7 بار در 2 پست
    07-24-2017, 07:40 PM #229
    برادر من اون حرف رو به حساب دفاع من از صدرا میزاری؟ واقعا خیلی مسخرس
    من گفتم تویی که چندین بار اسم صدرا رو اوردی و میگی ۴ تا دلیل و برهانم بیار کنارش که منم متوجه منظورت بشم یه بحثی بکنیم و هنوزم سر این حرف هستم

پ.ن:بچه ها من تا ۱ ساعت پیش بیمارستان بودم تازه رسیدم سعی میکنم حرفی باشه جواب بدم،،،من خودم علاقمند به برگزاری این دور بودم ولی شرایط جوری شد که بازی ۴ ۵ روز دیرتر شروع شد بحث تو سایه بودن نیست وجدانا
    Red Dragon آنلاین نیست.

10. تازه کار

پسندیده
    3
    07-24-2017, 08:13 PM #230
    من پست های دیروز و امروز رو خوندم تقریبا کامل، از همون موقعی که رضا شروع به گیر دادن به ترسا کرد ستاره خیلی محکم و مطمئن پشت ترسا دراومده من دیروزم گفتم البته رضا گیرش رو پست ترسا زیادی بود ولی با توجه به نقشش احتمالا میشه توجیه کرد اون کاراشو. بعدشم بازی ترسا از اونجا به بعد عصبی تر بود که به اونم کاری نداریم زیاد ولی این که چرا ستاره کاملا با ترسا درومد و از اون طرفم کاملا مخالف بود با رضا جای فکر داره. ستاره اصلا تردید و شبهه ای نداری به ترسا؟ امروزم اومدی یه پست دادی که اره رضا ممکنه پرسیده باشه ترسا هم ممکنه گناهکار باشه که رفع تکلیف کنی. حتی رفتار ارش و ترسا هم خیلی مشکوک بود دیشب چیزی که خیلی جالبه این بحث های الکی بعدشه. یعنی یه جوری الان بهم پریدن که تو لازم نیست از من حمایت کنی اون یکیم میگه من حمایت نکردم احساس میکنم یه دعوا سوری راه انداختن. در مورد پژمان پژمان یعنی الان میگید با رضا بوده؟ خب اول باید مشخص کنید رضا اصلا کی جذب شده؟ اگه قبل از دیشب جذب شده پس قاعدتا پژمان باید جادوگر باشه آخه کدوم جادوگری میاد اینقدر پشت یارش در بیاد؟ اونم پژمان؟ که اصن من این فرضیه رو قبول ندارم، چرا؟ من میگم رضا احتمالا دیشب جذب شده سریعم زدنش چون اگه یار داشت خودش رو تنهایی نمینداخت وسط بازی و همه نظر ها رو به خودش جلب کنه؛ اینم اضافه کنم که پژمان و رضا هم جهت بود نظراشون ولی کسی از اون یکی حمایت نکرد! ولی قضیه ستاره و ترسا کامل مشخصه یکی اومده کمک اون یکی تا قضیه ناجور نشه
    به نظر من رضا دیشب جذب شده و با توجه به نقش پلیسش از بازی یه سری خبرایی داشته که اونجوری رفته سمت ترسا
    نکته اخر
    بازی دیروز رضا بیشتر به بیگناه میخورد تا گناهکار، گناهکار خیلی محتاط در از این حرفاست که بیاد تنهایی خودشو با این همه آدم درگیر کنه.
    Red Dragon آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-24-2017, 08:32 PM #231
    @ترسا
    گفتم که، صرفا یه حس بوده و گوشه ی ذهنم میمونه. نیازی نبود ۶ خط واکنش نشون بدی

@صدرا
    آها گرفتم
    خب من حس کردم لازمه ک در اون حد جوابتو بدم چون ذیروزم یه همچین اشاره هایی کرده بودی من ترجی دادم به طور کامل سوتفاهمی ک برات پیش اومده رو رفع کنم ..!

- - - Updated - - -

من پست های دیروز و امروز رو خوندم تقریبا کامل، از همون موقعی که رضا شروع به گیر دادن به ترسا کرد ستاره خیلی محکم و مطمئن پشت ترسا دراومده من دیروزم گفتم البته رضا گیرش رو پست ترسا زیادی بود ولی با توجه به نقشش احتمالا میشه توجیه کرد اون کاراشو. بعدشم بازی ترسا از اونجا به بعد عصبی تر بود که به اونم کاری نداریم زیاد ولی این که چرا ستاره کاملا با ترسا درومد و از اون طرفم کاملا مخالف بود با رضا جای فکر داره. ستاره اصلا تردید و شبهه ای نداری به ترسا؟ امروزم اومدی یه پست دادی که اره رضا ممکنه پرسیده باشه ترسا هم ممکنه گناهکار باشه که رفع تکلیف کنی. حتی رفتار ارش و ترسا هم خیلی مشکوک بود دیشب چیزی که خیلی جالبه این بحث های الکی بعدشه. یعنی یه جوری الان بهم پریدن که تو لازم نیست از من حمایت کنی اون یکیم میگه من حمایت نکردم احساس میکنم یه دعوا سوری راه انداختن. در مورد پژمان پژمان یعنی الان میگید با رضا بوده؟ خب اول باید مشخص کنید رضا اصلا کی جذب شده؟ اگه قبل از دیشب جذب شده پس قاعدتا پژمان باید جادوگر باشه آخه کدوم جادوگری میاد اینقدر پشت یارش در بیاد؟ اونم پژمان؟ که اصن من این فرضیه رو قبول ندارم، چرا؟ من میگم رضا احتمالا دیشب جذب شده سریعم زدنش چون اگه یار داشت خودش رو تنهایی نمینداخت وسط بازی و همه نظر ها رو به خودش جلب کنه؛ اینم اضافه کنم که پژمان و رضا هم جهت بود نظراشون ولی کسی از اون یکی حمایت نکرد! ولی قضیه ستاره و ترسا کامل مشخصه یکی اومده کمک اون یکی تا قضیه ناجور نشه
    به نظر من رضا دیشب جذب شده و با توجه به نقش پلیسش از بازی یه سری خبرایی داشته که اونجوری رفته سمت ترسا
    نکته اخر
    بازی دیروز رضا بیشتر به بیگناه میخورد تا گناهکار، گناهکار خیلی محتاط در از این حرفاست که بیاد تنهایی خودشو با این همه آدم درگیر کنه.
    خب حالا من یه سوال ازت دارم ...
    نظره تو راجبه بحثه دیروز بین منو رضا چی بود ؟

- - - Updated - - -

عجیبه ک هی برا من دنبال همگروهی میگردین :/..
    این ینی قشنگ مطمئنین من گناهکارم :/
    Tss_huni آنلاین نیست.

12. 07-24-2017, 08:35 PM #232
    @ ترسا

چرا ننه من غريبم بازي در مياري
    آي من بلد نيستم دفاع كنم و اين حرفا كدومه . از اين حرفا منم بلدم بزنم

الان واقعا خنده داره
    يعني من همدست رضا و بعد از فاز دو شروع ميكنم به حمايت از رضا . اونم به شكل واضح و ضايع
    باشه شما خوبين

ضمنا من اصلا يادم نمياد جايي از رضا حمايت كرده باشم كه دارين اينطوري جو رو عوض ميكنين

فقط ما نظرمون روي ترسا و ارش بود . هر كدوم هم با دلايل خودمون

حالا خانم ترسا و حاميانت هر جور ميخاين بازي بدين بدين

ولي از نظر من يقينا تو گناهكاري و همدستات هم پيدا ميشن بعد از تو

و يچيز جالب
    ميگين رضا خودش فرقه بوده
    خب بوده كه بوده
    اول پليس بوده و بعد جذب شده
    هر جور حساب كني چه رضا موقعي كه پليس بود چه موقعي كه جذب شده باشه حماقته كه يكي رو كه صد در صد مطمئن نيست بياد و گير بده بهش
    يعني حتي اگه رضا موقعي كه به ترسا گير داد جذب هم شده بوده باشه باز هم نمياد تا وقتي مطمئن نيست به ترسا بپره . . چون اگه ترسا بيگناه باشه فردا خودش زير تيغه

پس من صد در صد ميگم ترسا گناهكاره . با مسووليت خودم ميگم
    اگه گناهكار بود همدستاش هم معلوم ميشن

الان هم ببينين جو پستها رو كه يه عده چطور زير پوستي دارد ترسا رو فراري ميدن
    Pezhman آنلاین نیست.

13. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-24-2017, 08:50 PM #233
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare نمایش پست ها
    @پژمان

رضا دیروز سعی کرد جو رو ببره رو ترسا
    شاید حق با تو باشه و ترسا رو پرسیده باشه
    و ترسا گناهکار باشه
    ولی این وسط حرکت تو و پیشرویت با رضا اصلا حس خوبی بمن یکی حداقل القا نکرد

رضا مدارکش کافی نبودو فقط داشت جو میداد!
    کسی که بیرون گود باشه و فقط پستارو بخونه این جو رو میبینه

تو که بحثه مدالاتو کشیدی وسطو پا به پای رضا رفتی جلو چطو این جو رو ندیدی؟
    فق ا این حرفا ک من حس کردم رضا یچی میدونه و این داستانارو تحویل من نده!

رضا افتاده بود جلو و توئم پشتش داشتی همراهیش میکردی

باتوجه به اینکه ا ۷نفر یکی قاتلو ۲تا مافیا و یک یا دوتا (سهمیه هاشونو نمیدونمو بررسی نکردم بجز رضا جذب درست داشتن یا نه) فرقه هست!
    پس ۳نفر یا ۲نفر بیگناه مونده!!!

خلاصه فک نکن با جمله اینکه رضا پلیس بوده و من مدال دارمو این حرفا بتونی ا حرکات دیروزت در بری!

- - - Updated - - -

اینکه حس خوبی نداریو قبلا اینطوری بودم و الان اونطوریم نشد حرف حساب!!
    یچی بهتر رو کن برا گیر دادن

............................

برا این که اسممو آوردی تو پستت ریپ نزدم روت
    جمله ای ک درمورد ترسا گفتی خیلی بلده!!!

"ترسا خاس خودشو به تو بچسبونه تا نقشت ک مشخص شد تبرئه بشه؟؟"
    ینی این جمله رو باید قاب گرف!!
    الان خاسی بگی بیگناهی؟؟
    نقشت مثبته؟

ببین این حرفت گوشه ذهن من میمونه!
    خیلی ننه من غریبم بازی بنظرم اومد
    خیر خیر
    من گفتم حس کردم ترسا اومده خودشو به من بچسبونه که بعد اعلام نقشم تبرئه کنه خودشو. پیش نیاز این فرض میشه اینکه ترسا فکر کنه من بیگناهم، نه اینکه واقعا بیگناه باشم. در واقع اگه هم گناهکار باشم ممکنه یکی فکر کنه بیگناهم و بخواد این کارو بکنه. پس ینی نمیتونه بگی این حرفو زدم که بگم بیگناهم و اینا

- - - Updated - - -

برادر من اون حرف رو به حساب دفاع من از صدرا میزاری؟ واقعا خیلی مسخرس
    من گفتم تویی که چندین بار اسم صدرا رو اوردی و میگی ۴ تا دلیل و برهانم بیار کنارش که منم متوجه منظورت بشم یه بحثی بکنیم و هنوزم سر این حرف هستم

پ.ن:بچه ها من تا ۱ ساعت پیش بیمارستان بودم تازه رسیدم سعی میکنم حرفی باشه جواب بدم،،،من خودم علاقمند به برگزاری این دور بودم ولی شرایط جوری شد که بازی ۴ ۵ روز دیرتر شروع شد بحث تو سایه بودن نیست وجدانا

خب مشکل من همینه. هر چی پست دادی یا در مورد نرسیدنت بوده، یا تهش تحلیل فاز شب. تنها پستی که واقعا درمورد فاز روز بوده و اینا، (تا دیروز) همون پستی بود که توش گفتی چرا به صدرا گیر میدی بدون دلیل و اینا.

و در مورد دلیل، فکر نکنم عجیب بازی کردن صدرا بر کسی پوشیده باشه. این خودش مهم ترین دلیله. و یه سری حرکاتی که خودش و بقیه کردن شکم روافزایش داد که همه شو تو پستام توضیح دادم.

- - - Updated - - -

نکته اخر
    اتفاقا به نظرم فکر میکرده با اعدام ترسا همه بهش اعتماد میکنن. و اعدام ترسا رو هم آسون میدیده. و اینکه داستانم به این غیر مستقیم اشاره داره که از قبل جذب شده.

ArashPey آنلاین نیست.

14. تازه کار

پسندیده
    3
    07-24-2017, 08:52 PM #234
    ارش،من صدرا رو اصلا نمیشناسم،نه هیچ دوری تا حالا باهاش بازی کردم نه خارج از گود بازیشو دیدم،جز افراد جدیده برای من پس به نظرت منطقی اینطوری قانع نشم نه؟

الان حرف حساب تو راجع به صدرا چیه میگی چیکار کنیم؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

15. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-24-2017, 09:02 PM #235
    ارش،من صدرا رو اصلا نمیشناسم،نه هیچ دوری تا حالا باهاش بازی کردم نه خارج از گود بازیشو دیدم،جز افراد جدیده برای من پس به نظرت منطقی اینطوری قانع نشم نه؟

الان حرف حساب تو راجع به صدرا چیه میگی چیکار کنیم؟
    ببین اصلا ربطی به اینکه همیشه چطوری بازی میکنه نداره. عجیب بازی میکنه خصوصا اولا و قبل اینکه بهش گیر بدیم. یعنی قبول نداری پستای اولیه اش عجیب بود؟ اتفاقا اگه آشنایی نداشتی با سبک بازیش بیشتر باید برات عجیب میبود و مثلا میپرسیدی که این همیشه همین طوریه یا نه. چرا به جای اینکه این سوالو بپرسی میای از من میپرسی صدرا چشه چرا بهش شک داری ینی با بازی عجیب صدرا مشکلی نداشتی که این همون فرضیه های قبلیم رو تقویت میکنه.

ArashPey آنلاین نیست.

16. 07-24-2017, 09:04 PM #236
    خیر خیر
    من گفتم حس کردم ترسا اومده خودشو به من بچسبونه که بعد اعلام نقشم تبرئه کنه خودشو. پیش نیاز این فرض میشه اینکه ترسا فکر کنه من بیگناهم، نه اینکه واقعا بیگناه باشم. در واقع اگه هم گناهکار باشم ممکنه یکی فکر کنه بیگناهم و بخواد این کارو بکنه. پس ینی نمیتونه بگی این حرفو زدم که بگم بیگناهم و اینا

- - - Updated - - -

خب مشکل من همینه. هر چی پست دادی یا در مورد نرسیدنت بوده، یا تهش تحلیل فاز شب. تنها پستی که واقعا درمورد فاز روز بوده و اینا، (تا دیروز) همون پستی بود که توش گفتی چرا به صدرا گیر میدی بدون دلیل و اینا.

و در مورد دلیل، فکر نکنم عجیب بازی کردن صدرا بر کسی پوشیده باشه. این خودش مهم ترین دلیله. و یه سری حرکاتی که خودش و بقیه کردن شکم روافزایش داد که همه شو تو پستام توضیح دادم.

- - - Updated - - -

اتفاقا به نظرم فکر میکرده با اعدام ترسا همه بهش اعتماد میکنن. و اعدام ترسا رو هم آسون میدیده. و اینکه داستانم به این غیر مستقیم اشاره داره که از قبل جذب شده.
    ارش
    در مورد تيكه اخرت

پس رضا منطقا بايد از گناهكار بودن ترسا مطمئن بوده باشه ديگه. درسته ؟ وگرنه چطوري ميتونسته اعتماد بخره ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

17. تازه کار

پسندیده
    3
    07-24-2017, 09:15 PM #237
    ببین اصلا ربطی به اینکه همیشه چطوری بازی میکنه نداره. عجیب بازی میکنه خصوصا اولا و قبل اینکه بهش گیر بدیم. یعنی قبول نداری پستای اولیه اش عجیب بود؟ اتفاقا اگه آشنایی نداشتی با سبک بازیش بیشتر باید برات عجیب میبود و مثلا میپرسیدی که این همیشه همین طوریه یا نه. چرا به جای اینکه این سوالو بپرسی میای از من میپرسی صدرا چشه چرا بهش شک داری ینی با بازی عجیب صدرا مشکلی نداشتی که این همون فرضیه های قبلیم رو تقویت میکنه.
    تو خودت اوایل بازی ميگفتی صدرا مثل هر دورش بازی نمیکنه از همه میپرسیدی این عجیب نیست خودت ميگفتی این دور احساس میکنی از یکی خط ميگيره بعد من ميگم دور های قبلی صدرا رو ندیدم که متوجه تفاوت بشم چرا چرت جواب میدی برادر من؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-24-2017, 09:23 PM #238
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    @ ترسا

چرا ننه من غريبم بازي در مياري
    آي من بلد نيستم دفاع كنم و اين حرفا كدومه . از اين حرفا منم بلدم بزنم

الان واقعا خنده داره
    يعني من همدست رضا و بعد از فاز دو شروع ميكنم به حمايت از رضا . اونم به شكل واضح و ضايع
    باشه شما خوبين

ضمنا من اصلا يادم نمياد جايي از رضا حمايت كرده باشم كه دارين اينطوري جو رو عوض ميكنين

فقط ما نظرمون روي ترسا و ارش بود . هر كدوم هم با دلايل خودمون

حالا خانم ترسا و حاميانت هر جور ميخاين بازي بدين بدين

ولي از نظر من يقينا تو گناهكاري و همدستات هم پيدا ميشن بعد از تو

و يچيز جالب
    ميگين رضا خودش فرقه بوده
    خب بوده كه بوده
    اول پليس بوده و بعد جذب شده
    هر جور حساب كني چه رضا موقعي كه پليس بود چه موقعي كه جذب شده باشه حماقته كه يكي رو كه صد در صد مطمئن نيست بياد و گير بده بهش
    يعني حتي اگه رضا موقعي كه به ترسا گير داد جذب هم شده بوده باشه باز هم نمياد تا وقتي مطمئن نيست به ترسا بپره . . چون اگه ترسا بيگناه باشه فردا خودش زير تيغه

پس من صد در صد ميگم ترسا گناهكاره . با مسووليت خودم ميگم
    اگه گناهكار بود همدستاش هم معلوم ميشن

الان هم ببينين جو پستها رو كه يه عده چطور زير پوستي دارد ترسا رو فراري ميدن
    اول اینکه من ننه من غریبن بازی در نیاوردم قصدمم مظلوم نمایی نبود فقط یه حقیقتیو ک خودمم بهش اگاهم به زبون اوردم !
    دوم اینکه خیلی خیلی جالبه...
    خوده گاد به طور مستقیم و واضح اعلام کرده """ هیچ کس نمیتونه از بیگناهی یا گناهکار بودن کسی مطمئن باشه حتی خوده پلیس ""
    بعد تو بر چه اساسی انقد مطمئن و صد درصد میگی من گناهکارم ؟
    حتی خوته رضا هم نمیتونه اطمینان داشته باشه چه برسه به تو ک حتی از اینکه رضا منو پرسیده یا ن مطمئن نیستی!
    Tss_huni آنلاین نیست.

19. مدیرکل

پسندیده
    87
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-24-2017, 09:32 PM #239
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    ارش
    در مورد تيكه اخرت

پس رضا منطقا بايد از گناهكار بودن ترسا مطمئن بوده باشه ديگه. درسته ؟ وگرنه چطوري ميتونسته اعتماد بخره ؟
    اولا که به کارایی که یه گناهکار میکنه من نمیتونم هیچ وقت اعتماد کنم. دوم اینکه خود رضا هم با وجود خیاط نمیتونسته مطمئن باشه. من از کلیات بازی ترسا حس بدی نگرفتم. الان دلیل گیر شما به ترسا چیه؟ همون مبهم بودن اون حرفش؟

تو خودت اوایل بازی ميگفتی صدرا مثل هر دورش بازی نمیکنه از همه میپرسیدی این عجیب نیست خودت ميگفتی این دور احساس میکنی از یکی خط ميگيره بعد من ميگم دور های قبلی صدرا رو ندیدم که متوجه تفاوت بشم چرا چرت جواب میدی برادر من؟
    ببین من میگم بازی صدرا اون قدر عجیب هست که برای تو انقدر عادی نباشه. فکر کنم همه یه بار در مورد بازی صدرا یه چی گفته باشن اما تو تنها چیزی که گفتی این بود که چرا من به صدرا شک دارم. خب این ینی بازیش برات عجیب نبوده که خب این عادی نیست! (اصلا حرف من تغییر رویه ی صدرا نسبت به ادوار قبل نیست که تو میگی، میگم بازی ای که الان داره میکنه به خودی خود عجیب و مشکوکه)

ArashPey آنلاین نیست.

20. 07-24-2017, 09:38 PM #240
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tss_huni نمایش پست ها
    اول اینکه من ننه من غریبن بازی در نیاوردم قصدمم مظلوم نمایی نبود فقط یه حقیقتیو ک خودمم بهش اگاهم به زبون اوردم !
    دوم اینکه خیلی خیلی جالبه...
    خوده گاد به طور مستقیم و واضح اعلام کرده """ هیچ کس نمیتونه از بیگناهی یا گناهکار بودن کسی مطمئن باشه حتی خوده پلیس ""
    بعد تو بر چه اساسی انقد مطمئن و صد درصد میگی من گناهکارم ؟
    حتی خوته رضا هم نمیتونه اطمینان داشته باشه چه برسه به تو ک حتی از اینکه رضا منو پرسیده یا ن مطمئن نیستی!
    بابا دیگه داری خاکی میزنی

پلیس نمیتونه بیگناهی یکی رو مطمئن باشه . چون نقشای پدر خانده و اینا بهش بیگناه اعلام میشه

دیگه گناهکار رو که میتونه مطمئن باشه . یعنی میگی بیگناه بودی گاد بهش گناهکار اعلامت کرده ؟
    دست بردار دختر
    Pezhman آنلاین نیست.