alt
صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 391011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 260 از 271

موضوع: Titanic, Battle of Love | مافیا دور ششم

1. مافیایی

پسندیده
    8
    مورد پسند : 32 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-24-2017, 09:42 PM #241
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    بابا دیگه داری خاکی میزنی

پلیس نمیتونه بیگناهی یکی رو مطمئن باشه . چون نقشای پدر خانده و اینا بهش بیگناه اعلام میشه

دیگه گناهکار رو که میتونه مطمئن باشه . یعنی میگی بیگناه بودی گاد بهش گناهکار اعلامت کرده ؟
    دست بردار دختر
    کسی هم حق نداره بگه من می دونم (به عنوان ادعای پلیسی و قطعی، نه استدلال از بازی) فلانی گناهکاره. اونم اعدام میشه. پلیس هم گناهکار بشناسه می تونه با تیر بزنه

این عین حرف گاده تو قوانین اورده من کپی کردم...
    تو با حرف گادم مشکل داری ؟!
    چرا میتونه گناهکارو مطمئن باشه ؟.. جدا از اون تو از کجا انقد مطمئنی ک رضا منو پرسیده ؟
    شاید یقه منو فقط سره هیچی گرفته و اونی ک اسمشو پرسیده بوده با تیر زده !
    چرا باید دست دست کنه و خودشو معطل فاز روز و اعدام کردنم کنه وقتی میتونه با تیر منو بزنه ؟!
    خلاصه بگم... تو الان دقیقن زدی زیر قوانین و این از نظر من فقط حرکت یه گناهکاره !
    Tss_huni آنلاین نیست.

2. 07-24-2017, 09:51 PM #242
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    اولا که به کارایی که یه گناهکار میکنه من نمیتونم هیچ وقت اعتماد کنم. دوم اینکه خود رضا هم با وجود خیاط نمیتونسته مطمئن باشه. من از کلیات بازی ترسا حس بدی نگرفتم. الان دلیل گیر شما به ترسا چیه؟ همون مبهم بودن اون حرفشه)
    ارش خودت رو به اون راه نزن دیگه . هم تو منو میشناسی هم من تو رو

من اصلا هیچوقت بخاطر مبهم بودن حرف ترسا بهش گیر ندادم که داری بلد میکنی اینو . کجا گفتم اینو ؟

رضا بود که بخاطر مبهم بودن حرف ترسا بهش گیر داد .

مگه از نظر تو گیر رضا به ترسا مسخره نبود ؟
    تو فقط به من بگو چرا پلیس باید روز دوم بخاطر یچیز مسخره به ترسا گیر بده ؟
    فقط همینو بگو

خیاط ؟؟؟؟؟ چرا روز دوم باید لباس تن ترسا باشه ؟ در معرض اعدام بود روز قبلش ؟ نه . شب میخاستن بزننش ؟ نه
    پس الکی فرارش نداده ارش

در ضمن یه چیز دیگه

خودت گفتی رضا با اعدام ترسا میخاست اعتماد جمع کنه

ببینم تو از کجا میدونی ترسا گناهکاره ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Tss_huni نمایش پست ها
    کسی هم حق نداره بگه من می دونم (به عنوان ادعای پلیسی و قطعی، نه استدلال از بازی) فلانی گناهکاره. اونم اعدام میشه. پلیس هم گناهکار بشناسه می تونه با تیر بزنه

این عین حرف گاده تو قوانین اورده من کپی کردم...
    تو با حرف گادم مشکل داری ؟!
    چرا میتونه گناهکارو مطمئن باشه ؟.. جدا از اون تو از کجا انقد مطمئنی ک رضا منو پرسیده ؟
    شاید یقه منو فقط سره هیچی گرفته و اونی ک اسمشو پرسیده بوده با تیر زده !
    چرا باید دست دست کنه و خودشو معطل فاز روز و اعدام کردنم کنه وقتی میتونه با تیر منو بزنه ؟!
    خلاصه بگم... تو الان دقیقن زدی زیر قوانین و این از نظر من فقط حرکت یه گناهکاره !
    عزیزم اینایی که میگی مال شب اوله که رضا یک گناهکار رو پرسید و با تیر زدش

چه ربطی به شب دوم داره ؟
    البته باز اگه نخای بگی نخیر رضا شب اول نپرسیده شلیک کرده خخخخخخخ

- - - Updated - - -

@ترسا
    چرا دست به دامن قوانین میشی .
    مگه من گفتم پلیسم. خخخخخخخ . من دارم کار رضا رو تحلیل میکنم . زیر قوانین زدم ؟ خخخخخ

- - - Updated - - -

ضمنا اینایی که میگفتن من و رضا هماهنگیم میخاستم بگم که اصلا این حرف زدنتون در مورد مدالها هماهنگ نیست

خنده بلند
    ضایع ها
    Pezhman آنلاین نیست.

3. تازه کار

پسندیده
    3
    مورد پسند : 7 بار در 2 پست
    07-24-2017, 10:07 PM #243
    با بازی صدرا آشنایی نداری
    قبلا همین قدر پست رو تو طول بازی هم نمیداد

یه جوری هم کلن هر کی میاد ریپلایش میکنه و با همه کار داره. در نوع خودش غیر عادیه !
    شما بازیو استارت بزن همه میان، نیازی نیست منتظرشون باشی.

صدرا زیادی برا این دور مشتاق نشون میدی، خبریه؟

والا تحلیل من از این دو پستت اینه که کاملا بحثت سبک و سیاق بازی صدراس و الان داری بحثو عوض میکنی
    Red Dragon آنلاین نیست.

4. 07-24-2017, 10:10 PM #244
    @ارش و ترسا

دارین مشورت میکنین ؟ چرا جواب نمیدین

دراگون تو نظری نداری
    این چه وضعیه واقعا . هیچکی نیست . اخرش هم میان الکی پستا رو نخونده یه چیز میگن میرن
    Pezhman آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-24-2017, 10:12 PM #245

من اصلا هیچوقت بخاطر مبهم بودن حرف ترسا بهش گیر ندادم که داری بلد میکنی اینو . کجا گفتم اینو ؟

فقط همینو بگو

خیاط ؟؟؟؟؟ چرا روز دوم باید لباس تن ترسا باشه ؟ در معرض اعدام بود روز قبلش ؟ نه . شب میخاستن بزننش ؟ نه
    پس الکی فرارش نداده ارش

در ضمن یه چیز دیگه

- - - Updated - - -

عزیزم اینایی که میگی مال شب اوله که رضا یک گناهکار رو پرسید و با تیر زدش

چه ربطی به شب دوم داره ؟
    البته باز اگه نخای بگی نخیر رضا شب اول نپرسیده شلیک کرده خخخخخخخ

- - - Updated - - -

@ترسا
    چرا دست به دامن قوانین میشی .
    مگه من گفتم پلیسم. خخخخخخخ . من دارم کار رضا رو تحلیل میکنم . زیر قوانین زدم ؟ خخخخخ

- - - Updated - - -

ضمنا اینایی که میگفتن من و رضا هماهنگیم میخاستم بگم که اصلا این حرف زدنتون در مورد مدالها هماهنگ نیست

خنده بلند
    ضایع ها
    خب میبینم کلن زدی کانال شوخی و مسخره بازی...
    اول اینکه اسم اینکار دست به دامن قوانین شدن نیست
    تو یه قانون واضحیو ک واسه "بیگناه هاست " زیر پا گذاشتی این مسلمن منو مشکوک تر از قبل میکنه و البته اینکارت بی دلیل نبوده و اون حرفت اتفاقی از دهنت در نیومده .. چرا؟ چون تو کلی مدال داری : )))))

دوم ... البته ک تو پلیس نیستی همین کارتو مشکوک ترم میکنه چون هموم طور ک سید گفته خوده پلیسم نمیتونه مطمئن صد درصدی باشه چ برسه به کسی کحتی مستقیم از زبون پلیس نشنیده ک من پرسیده شدم و گناهکارم...
    چندین احتمال مختلف وجود داره ک باعث شه کسی نتونه صد درصد مطمئن شه....
    تو چجوری تمام اون احتمالارو رد میکنیو در کمال تعجب اعلام میکنی صددرصد و به طور قطع مطمئنی من گناهکارم ؟

- - - Updated - - -

@ارش و ترسا

دراگون تو نظری نداری
    این چه وضعیه واقعا . هیچکی نیست . اخرش هم میان الکی پستا رو نخونده یه چیز میگن میرن
    جو الکی نده !
    Tss_huni آنلاین نیست.

6. 07-24-2017, 10:17 PM #246
    @
    ترسا

دیگه من اسم این رو دست و پا زدن میزارم .

اولا بگو من کدوم قوانین رو نقض کردم ؟ میخای ذهنها رو منحرف کنی که بگردن دنبالش ؟

دوما . تو فقط به من بگو اگه گناهکار باشی و رضا تو رو پرسیده باشه چه دلیلی داره که بهش بیگناه معرفی بشی

و اینکه چرا رضا که پلیس بود و تو هم بیگناه چرا الکی باید بیاد به تو گیر بده و حتی تو اخرای فاز انقدر سر و صدا کنه و از بقیه بخاد بیان رای بدن ؟ مگه نمیگی سر هیچ و پوچ گیر داده . فقط بگو واسه چی رضا باید اینطوری گیر بده

همین دو مورد رو توضیح بده من دیگه حرفی ندارم
    Pezhman آنلاین نیست.

7. تازه کار

پسندیده
    3
    07-24-2017, 10:25 PM #247
    @ارش و ترسا

دراگون تو نظری نداری
    سلام برادر من اسمم عماده

به نظرم حرفات قابل تامله
    Red Dragon آنلاین نیست.

8. 07-24-2017, 10:32 PM #248
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    سلام برادر من اسمم عماده

به نظرم حرفات قابل تامله
    اقا جان یعنی چی واقعا

یک روز دارم حرف میزنم بعد میای میگی قابل تامله ؟ همین ؟ یعنی چی الان قابل تامله

مسخره بازیه بابا . دو نفر که کلا نیستن . اینم میگه قابل تامله

- - - Updated - - -

من خسته شدم دیگه . دیگه با این توضیحات و دفاعیات ابکی ترسا هر کی قانع نشه ترسا گناهکاره یه مشکلی داره .
    جالبه یجا میگه چرا پلیس باید دست دست کنه تیر نزنه که اعدامم کنه . انگار پلیس تیر نامحدود داره. . دیگه ضایع تر از این

من رایم رو میدم دیگه خود دانید

رای به اعدام : ترسا

Pezhman آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-24-2017, 10:38 PM #249
    @
    ترسا

دیگه من اسم این رو دست و پا زدن میزارم .

اولا بگو من کدوم قوانین رو نقض کردم ؟ میخای ذهنها رو منحرف کنی که بگردن دنبالش ؟

دوما . تو فقط به من بگو اگه گناهکار باشی و رضا تو رو پرسیده باشه چه دلیلی داره که بهش بیگناه معرفی بشی

و اینکه چرا رضا که پلیس بود و تو هم بیگناه چرا الکی باید بیاد به تو گیر بده و حتی تو اخرای فاز انقدر سر و صدا کنه و از بقیه بخاد بیان رای بدن ؟ مگه نمیگی سر هیچ و پوچ گیر داده . فقط بگو واسه چی رضا باید اینطوری گیر بده

همین دو مورد رو توضیح بده من دیگه حرفی ندارم
    میتونب هر اسمی ک دوست داری روش بزاری خدای مدال دارا...

ولی چرت و پرت نگو چون من عین قانونو کپی کردم و فرستادم زیرشم نوشتم این حرف گاده ک کپی شده بعد تو تازه میپرسی کدوم قانونو نقض کردم؟
    خب این دو حالت داره یا اصن پستای منو نمیخونی... یا میخونی ولی میخای چرت و پرت بگی ک از مهلکه در بری...

برگردیم بحث رضا...
    ممکنه ب من لباس داده باشن... تو نمیتونی اینو در نظر نگیری حتی اگه یه درصد باشه احتمالش بازم اون یه درصد قابل انکار نیست پس همچنان اینکه تو میگی صد درصد مطمئنم مشکوکه...
    و اینه خیلی پیش میاد دوتا بیگناه به جون هم بیفتن ..*. حالا نقششون هرچیزی میتونه باشه..
    جدا از اون ممکنه دیروز رضا به عنوان یه پبیس یقه منو نگرفته باشه بلکه به عنوان فرقه به من گیر داده باشه...
    ک اینم چیز عجیبی نیست چون اکثرن گناهکارا یقه بی گناها رو تو فاز روز میگیرن...

و در اخر همه ی چیزایی ک بالا گفتم احتمال هستن چه کوچیک چ بزرگ هر کدوم از اینا یه احتماله پس هیچ اطمینانی واسه صددرصد گناهکاریه من وجود نداره در نتیجه تو داری حرف بی منطق و بی دلیل میزنی ک البته قطعن یه دلیلی پشتش داری...
    مثلن میخای با گفتن جمله ی من مطمئنم ترسا گناهکاره ذهن بقیه رو به بازی بگیری و تاثیر بزاری زو قضاوتشون و رای دادنشون...
    به هرجهت همه ی حرفایی ک تواین پست و چند پست قبلی زدم امشب هیچ گزینه ای بهتر از تو واسه رای نمیبینم...

جدا از جنابعالی هر کسی سوالی در این مورد داشت بیاد بپرسه من تا اتمام فاز بهش همه چیو توضی میدم ولی لطفا اول پستارو کامل بخونین بعد بیاین باز بپرسین...
    نبینم پستارو نخونده کسی بیاد بگه ترسا چرا رای داد یهویی رای داد و دلیلت چیه و اینجور سوالای وقت تلف کنی !
    پستا حتمن خونده شه...

رای به اعدام : پژمان

- - - Updated - - -

اقا جان یعنی چی واقعا

یک روز دارم حرف میزنم بعد میای میگی قابل تامله ؟ همین ؟ یعنی چی الان قابل تامله

مسخره بازیه بابا . دو نفر که کلا نیستن . اینم میگه قابل تامله

- - - Updated - - -

من خسته شدم دیگه . دیگه با این توضیحات و دفاعیات ابکی ترسا هر کی قانع نشه ترسا گناهکاره یه مشکلی داره .
    جالبه یجا میگه چرا پلیس باید دست دست کنه تیر نزنه که اعدامم کنه . انگار پلیس تیر نامحدود داره. . دیگه ضایع تر از این

من رایم رو میدم دیگه خود دانید

رای به اعدام : ترسا

زارت
    Tss_huni آنلاین نیست.

10. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-24-2017, 10:45 PM #250

فقط همینو بگو

پس الکی فرارش نداده ارش

در ضمن یه چیز دیگه

- - - Updated - - -
    ببین من بیرون بودم با دقت پستا رو*نمیتونستم بخونم. الان دوباره پستا رو خوندم فهمیدم که دلیل اصلی رای دادنت به ترسا همون گیر دادن رضای پلیسه. راستش نشستم دوباره پیش خودم فکر کردم. به نظرم بعید نیست که ترسا گناهکار باشه با اون اوصاف. حرفاتو درست نخوندم ببخشید مغزم ناخودآگاه گناهکار بودن ترسا رو دفع میکرد چون رضا گناهکار درومده بود و بیشتر درگیر صدرا اینا بودم. در کل حرفات منطقیه.

نظرت راجع به پستایی که راجع به عماد و صدرا دادم چیه؟ کلن ایگنور کردی رفتی

ضمنا مسائلو قاطی نکن. من اون اعتماد خریدن رو در جواب عماد گفتم که گفت رضا اگه گناهکار بوده چرا میخواسته ترسا رو اعدام کنه.

ArashPey آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-24-2017, 10:45 PM #251
    دفاعیات ابکی = )))
    تو اصن خودت نمیدونی سره چی حتی به من رای دادی ...
    همه حرفامم ک میپیچونی... زشته کسی ک انقد مدال داره انقد حرفارو بپیچونه و خودشو به اون راه بزنه...
    Tss_huni آنلاین نیست.

12. 07-24-2017, 10:45 PM #252
    میتونب هر اسمی ک دوست داری روش بزاری خدای مدال دارا...

ولی چرت و پرت نگو چون من عین قانونو کپی کردم و فرستادم زیرشم نوشتم این حرف گاده ک کپی شده بعد تو تازه میپرسی کدوم قانونو نقض کردم؟
    خب این دو حالت داره یا اصن پستای منو نمیخونی... یا میخونی ولی میخای چرت و پرت بگی ک از مهلکه در بری...

برگردیم بحث رضا...
    ممکنه ب من لباس داده باشن... تو نمیتونی اینو در نظر نگیری حتی اگه یه درصد باشه احتمالش بازم اون یه درصد قابل انکار نیست پس همچنان اینکه تو میگی صد درصد مطمئنم مشکوکه...
    و اینه خیلی پیش میاد دوتا بیگناه به جون هم بیفتن ..*. حالا نقششون هرچیزی میتونه باشه..
    جدا از اون ممکنه دیروز رضا به عنوان یه پبیس یقه منو نگرفته باشه بلکه به عنوان فرقه به من گیر داده باشه...
    ک اینم چیز عجیبی نیست چون اکثرن گناهکارا یقه بی گناها رو تو فاز روز میگیرن...

و در اخر همه ی چیزایی ک بالا گفتم احتمال هستن چه کوچیک چ بزرگ هر کدوم از اینا یه احتماله پس هیچ اطمینانی واسه صددرصد گناهکاریه من وجود نداره در نتیجه تو داری حرف بی منطق و بی دلیل میزنی ک البته قطعن یه دلیلی پشتش داری...
    مثلن میخای با گفتن جمله ی من مطمئنم ترسا گناهکاره ذهن بقیه رو به بازی بگیری و تاثیر بزاری زو قضاوتشون و رای دادنشون...
    به هرجهت همه ی حرفایی ک تواین پست و چند پست قبلی زدم امشب هیچ گزینه ای بهتر از تو واسه رای نمیبینم...

جدا از جنابعالی هر کسی سوالی در این مورد داشت بیاد بپرسه من تا اتمام فاز بهش همه چیو توضی میدم ولی لطفا اول پستارو کامل بخونین بعد بیاین باز بپرسین...
    نبینم پستارو نخونده کسی بیاد بگه ترسا چرا رای داد یهویی رای داد و دلیلت چیه و اینجور سوالای وقت تلف کنی !
    پستا حتمن خونده شه...

رای به اعدام : پژمان

- - - Updated - - -

زارت
    اخه دختر جون . لباس مگه مفته که هر موقع دلشون خاست به هر کی بدن خخخخخخ

فقط بگو شب دوم اونم وقتی شب اول هیچ خبری نبوده چرا بیان به تو لباس بدن ؟
    این واقعا چه حرف مسخره ایه ؟

اصلا گیریم رضا به عنوان فرقه یقه تو رو گرفته باشه . اگه بیگناه باشی چرا باید بیاد با حالت صد در صد روی تو و حتی بخواد اعدامت کنه ؟ جان من بگو
    بیگناه اعدامت کنه و فرداش خودش اعدام شه ؟ مغز خر خورده ؟

تو قطعا گناهکاری و رضا هم تو رو پرسیده و برای همین گیر داشته روت . این احتمالات دیگه هم که داری میگی مزخرفه

این رای اخرت هم که قشنگ فرار به جلوئه . البته الان منتظر رای همدستات هم هستم .
    تو اگه خودت رو بیگناه میدونی بیا دفاع کن و یه گناهکار پیدا کن و بهش رای بده .
    چرا به من رای میدی . چون بهت گیر دادم؟ خخخخخخخ
    همیشه گناهکارا اولین عکس العملشون رای بکه خخخ
    Pezhman آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-24-2017, 10:50 PM #253
    اخه دختر جون . لباس مگه مفته که هر موقع دلشون خاست به هر کی بدن خخخخخخ

فقط بگو شب دوم اونم وقتی شب اول هیچ خبری نبوده چرا بیان به تو لباس بدن ؟
    این واقعا چه حرف مسخره ایه ؟

اصلا گیریم رضا به عنوان فرقه یقه تو رو گرفته باشه . اگه بیگناه باشی چرا باید بیاد با حالت صد در صد روی تو و حتی بخواد اعدامت کنه ؟ جان من بگو
    بیگناه اعدامت کنه و فرداش خودش اعدام شه ؟ مغز خر خورده ؟

تو قطعا گناهکاری و رضا هم تو رو پرسیده و برای همین گیر داشته روت . این احتمالات دیگه هم که داری میگی مزخرفه

این رای اخرت هم که قشنگ فرار به جلوئه . البته الان منتظر رای همدستات هم هستم .
    تو اگه خودت رو بیگناه میدونی بیا دفاع کن و یه گناهکار پیدا کن و بهش رای بده .
    چرا به من رای میدی . چون بهت گیر دادم؟ خخخخخخخ
    همیشه گناهکارا اولین عکس العملشون رای بکه خخخ
    مرد حسابی چه صد درصدی چه اعدامی ؟
    اگه رضا صددرصد مطمئن بود ک دیروز رای میداد !!
    چرا رای نداد وقتی مطمئن بود؟
    بعدشم چرا نباید ب من لباس بدن؟ منم جزو بازیکنام !
    قشنگ داری همه احتمالارو رد میکنه و زدی تو خط مسخره بازی و من خیلی خونسرد و ریلکسم !

بعدم اینکه اگه من میخاستم رای یک بدم همون پستی ک رای دادیو نقل قول میکردم من وقتی رایمو دادم و پستم رسید صفحه رفرش شد و دیدم توام رای دادی !

و اینکه منم میتونم با چارتا خخخخخ ک واسه عهد قجره خودمو خیلی کول نشون بدم و غیر مستقیم بگم من خیلی ارومم ولی طرف مقابلم خیلی عصبی شده :/
    ولی ن انقد خز نیستم پس دور برت نداره و جدی بازی کن !
    Tss_huni آنلاین نیست.

14. 07-24-2017, 10:50 PM #254
    ببین من بیرون بودم با دقت پستا رو*نمیتونستم بخونم. الان دوباره پستا رو خوندم فهمیدم که دلیل اصلی رای دادنت به ترسا همون گیر دادن رضای پلیسه. راستش نشستم دوباره پیش خودم فکر کردم. به نظرم بعید نیست که ترسا گناهکار باشه با اون اوصاف. حرفاتو درست نخوندم ببخشید مغزم ناخودآگاه گناهکار بودن ترسا رو دفع میکرد چون رضا گناهکار درومده بود و بیشتر درگیر صدرا اینا بودم. در کل حرفات منطقیه.

نظرت راجع به پستایی که راجع به عماد و صدرا دادم چیه؟ کلن ایگنور کردی رفتی

ضمنا مسائلو قاطی نکن. من اون اعتماد خریدن رو در جواب عماد گفتم که گفت رضا اگه گناهکار بوده چرا میخواسته ترسا رو اعدام کنه.
    والا این صدرا و عماد درست بازی نمیکنن که . یکی که اصلا نیست اون یکی هم معلوم نیست چند چنده
    دور بعدی واقعا من بازی نمیکنم با این وضع

در گیر بحث ترسا هستم . ایگنوری در کار نیست . بعد از اعدام ترسا بهش فکر میکنم

ولی

به من بگو رضا اصلا چه گناهکار و چه بی گناه . چرا باید بیاد روز دوم اونم سر یه چیز به قول خودتون مسخره ترسا رو اعدام کنه ؟
    غیر از اینه که به گناهکاری ترسا اطمینان داشته ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    8
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    07-24-2017, 10:52 PM #255
    و تاکید میکنم باز !
    رضا اگه میخاست منو اعدام کنه ب من رای میداد!
    الکی خام چرت و پرتای این نشین :/
    رضا نمیتونه حرف بزنه اینم داره سواستفاده میکنه قشنگ داره ا طرف رضا بازی میکنه و حرف میزنه...
    البته اینکه خوبه دیروز من خودم تو بازی حضور داشتم این ا طرف من حرف میزد... الان ک رضا خودشم نیست...
    Tss_huni آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    47
    مورد پسند : 31 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    07-24-2017, 10:53 PM #256
    من پست های دیروز و امروز رو خوندم تقریبا کامل، از همون موقعی که رضا شروع به گیر دادن به ترسا کرد ستاره خیلی محکم و مطمئن پشت ترسا دراومده من دیروزم گفتم البته رضا گیرش رو پست ترسا زیادی بود ولی با توجه به نقشش احتمالا میشه توجیه کرد اون کاراشو. بعدشم بازی ترسا از اونجا به بعد عصبی تر بود که به اونم کاری نداریم زیاد ولی این که چرا ستاره کاملا با ترسا درومد و از اون طرفم کاملا مخالف بود با رضا جای فکر داره. ستاره اصلا تردید و شبهه ای نداری به ترسا؟ امروزم اومدی یه پست دادی که اره رضا ممکنه پرسیده باشه ترسا هم ممکنه گناهکار باشه که رفع تکلیف کنی. حتی رفتار ارش و ترسا هم خیلی مشکوک بود دیشب چیزی که خیلی جالبه این بحث های الکی بعدشه. یعنی یه جوری الان بهم پریدن که تو لازم نیست از من حمایت کنی اون یکیم میگه من حمایت نکردم احساس میکنم یه دعوا سوری راه انداختن. در مورد پژمان پژمان یعنی الان میگید با رضا بوده؟ خب اول باید مشخص کنید رضا اصلا کی جذب شده؟ اگه قبل از دیشب جذب شده پس قاعدتا پژمان باید جادوگر باشه آخه کدوم جادوگری میاد اینقدر پشت یارش در بیاد؟ اونم پژمان؟ که اصن من این فرضیه رو قبول ندارم، چرا؟ من میگم رضا احتمالا دیشب جذب شده سریعم زدنش چون اگه یار داشت خودش رو تنهایی نمینداخت وسط بازی و همه نظر ها رو به خودش جلب کنه؛ اینم اضافه کنم که پژمان و رضا هم جهت بود نظراشون ولی کسی از اون یکی حمایت نکرد! ولی قضیه ستاره و ترسا کامل مشخصه یکی اومده کمک اون یکی تا قضیه ناجور نشه
    به نظر من رضا دیشب جذب شده و با توجه به نقش پلیسش از بازی یه سری خبرایی داشته که اونجوری رفته سمت ترسا
    نکته اخر
    بازی دیروز رضا بیشتر به بیگناه میخورد تا گناهکار، گناهکار خیلی محتاط در از این حرفاست که بیاد تنهایی خودشو با این همه آدم درگیر کنه.
    چی میگی تو بردار؟ ترمزو بکش باهم بریم!
    من محکم پشت ترسا درنیومدم
    من به رضا گفتم دلایلت برا گیر دادن ب ترسا در این حد نیس ک اینجوری جو بدی!!!
    و واقعا کاراش جو دادن بود!
    اینکه کشتهشده و پلیس جذبی بوده حالا مشخص میکنه ک پرسیدتش و بهونه واسه اعدام نداشته وسعی میکرده به هر طریقی اعدامش کنه!!

تو خودت دیروز موافق بودی ک دلایل کافی نی
    الان اومدی دیقن چی میگی؟!!!

حرف منم اونجوری ک دوست داری برداشت نکن! همونی ک نوشتم واضحهه!

گفتم الان ک مشخص شده رضا پلیس بوده درست! این احتمالم میدیم ک ترسا پرسیده بوده ک جو میداده پ اینم درست!
    ولی رفتار پژمانم فلان(تو پست قبل توضی دادم)

و ادامش توضی دادم ک الان از ۷نفر ۲یا۳ نفر بیگناهن پس اینکه احتمال بدیم ترسا پرسیده شده و گناهکاره دلیل بر بیگناهیه پژمان نیس

تو روز روشن ملت حرفو میچرخونن تحویل میدن|

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

17. تازه کار

پسندیده
    3
    07-24-2017, 10:53 PM #257
    حالا چرا قاطی میکنی چیزی نگفتم که
    بخاطر این اینطوری شدم که الان بیشتر قضیه درگیر ارش و صدرا شدم هر چی میگم ارش گوش نمیده تمرکز ندارم ولی تو که گیر میدی به بقیه پست هارو نمیخونید خودتم مث که پست منو نخوندی یه پست دادم اول شب درباره ترسا و رضا پس به اون بحثم توجه کردم
    الان به نظرم با توجه به حرفای بقیه و اون پستی که خودم دادم رضا دلیلی نداشت اونقدر الکی به ترسا گیر بده اوایل بازی مگه این که از نقش پلیسیش استفاده کرده باشه
    ارشم جواب درست حسابی نمیده الان دلایلی که برای اعدام ترسا دارم محکم تره تا بقیه
    Red Dragon آنلاین نیست.

18. 07-24-2017, 10:54 PM #258
    مرد حسابی چه صد درصدی چه اعدامی ؟
    اگه رضا صددرصد مطمئن بود ک دیروز رای میداد !!
    چرا رای نداد وقتی مطمئن بود؟
    بعدشم چرا نباید ب من لباس بدن؟ منم جزو بازیکنام !
    قشنگ داری همه احتمالارو رد میکنه و زدی تو خط مسخره بازی و من خیلی خونسرد و ریلکسم !

بعدم اینکه اگه من میخاستم رای یک بدم همون پستی ک رای دادیو نقل قول میکردم من وقتی رایمو دادم و پستم رسید صفحه رفرش شد و دیدم توام رای دادی !

و اینکه منم میتونم با چارتا خخخخخ ک واسه عهد قجره خودمو خیلی کول نشون بدم و غیر مستقیم بگم من خیلی ارومم ولی طرف مقابلم خیلی عصبی شده :/
    ولی ن انقد خز نیستم پس دور برت نداره و جدی بازی کن !
    اولا که رای حد نصابی بود و رضا میخاست رای بده . حتی به ماها هم توپید که بیاین رای بدین .

دو . خب لباس بدن که چی بشه ؟ عروسی میخای بری مگه . لباس بدن . بعدش چی ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

19. مدیرکل

پسندیده
    87
    مورد پسند : 27 بار در 10 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    07-24-2017, 10:54 PM #259
    والا این صدرا و عماد درست بازی نمیکنن که . یکی که اصلا نیست اون یکی هم معلوم نیست چند چنده
    دور بعدی واقعا من بازی نمیکنم با این وضع

در گیر بحث ترسا هستم . ایگنوری در کار نیست . بعد از اعدام ترسا بهش فکر میکنم

ولی

به من بگو رضا اصلا چه گناهکار و چه بی گناه . چرا باید بیاد روز دوم اونم سر یه چیز به قول خودتون مسخره ترسا رو اعدام کنه ؟
    غیر از اینه که به گناهکاری ترسا اطمینان داشته ؟
    تازه سحرم هست اگه فراموش نکرده باشی
    نمیدونم حرفات منطقیه. من فکر میکردم دلیلت همون ربط دادن من و ترساست به خاطر همین ایگنور میکردم
    با اینکه من و ترسا رو خیلی به ربط دادین و ممکنه گناهکار اعلام شدنش باعث بشه یه سری از این موضوع سو استفاده کنن و با اعدام من تو این تعداد کم برنده بشن! ولی فکر کنم به ترسا رای بدم.

ArashPey آنلاین نیست.

20. تازه کار

پسندیده
    3
    07-24-2017, 10:55 PM #260
    حالا چرا قاطی میکنی چیزی نگفتم که
    بخاطر این اینطوری شدم که الان بیشتر قضیه درگیر ارش و صدرا شدم هر چی میگم ارش گوش نمیده تمرکز ندارم ولی تو که گیر میدی به بقیه پست هارو نمیخونید خودتم مث که پست منو نخوندی یه پست دادم اول شب درباره ترسا و رضا پس به اون بحثم توجه کردم
    الان به نظرم با توجه به حرفای بقیه و اون پستی که خودم دادم رضا دلیلی نداشت اونقدر الکی به ترسا گیر بده اوایل بازی مگه این که از نقش پلیسیش استفاده کرده باشه
    ارشم جواب درست حسابی نمیده الان دلایلی که برای اعدام ترسا دارم محکم تره تا بقیه
    با پژمان بودم اینو
    Red Dragon آنلاین نیست.