alt
صفحه 2 از 30 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 586

موضوع: بازی تاج و تخت | هفتمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    08-22-2017, 12:30 AM #21
    فاز شب 1

زدن کال دراگو رو کشتن نامردا
    بیگناه بود.
    فقط مافیا و بیگناه گفته میشه. نقش گفته نمیشه. سوال نکنید. حتی شما دوست گرامی.

فاز روز 2
    بازیکنان حاضر در بازی: 12 نفر

ند استارک
    راب استارک
    سانسا استارک
    آریا استارک
    جان اسنو
    استنیس باراثیون
    جیمی لنیستر
    سرسی لنیستر
    تیریون لنیستر
    دنریس تارگریان
    پیتر بیلیش
    مارجری تایرل

تعداد رای لازم برای اعدام: 7 رای
    نحوه اعدام: اختیاری
    زمان اتمام فاز: سه شنبه ساعت 24

فاز دوم رو شروع بفرمایید.

کاربر مقابل پست God عزیز را پسندیده است:

God آنلاین نیست.

2. کارآموز مافیا

پسندیده
    2
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    08-22-2017, 02:05 AM #22
    کلا زندگی به این دروگوی بیچاره وفا نداره.
    Daenerys Targaryen. آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    08-22-2017, 03:03 AM #23
    سلام به همه دوستان. من از ظهر سر نزده بودم فکر می کردم بازی امشب شروع میشه تازه. یه فاز گذشته

یه دور تند و جوری که خیلی حرفارو دقیق نخونم پست های صفحه قبلی رو دیدم. یه خواهش بکنم از دوستان لطفا تیکه های واقعی از سریال رو اینجا نیارید و حرفایی نگید که مربوط به اتفاقات سریاله من تازه شروع کردم دیدنش رو. رحم کنید.
    Margaery Tyrell. آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 11:18 AM #24
    به نظرتون میشه گفت دروگو نقش هدف دار داشته؟ (دکتر پلیس...)
    چون اخر شب اومد گفت اسما چه عجق وجقن در حالی که قبلشم پست داده بود. دقیقا قبل فاز شب اومد. احتمالا میخواسته اسما رو یه نگاه بندازه که هدف بده.

@مارجری (اسپویل) همشون میمیرن!
    Tyrion Lannister. آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 12:10 PM #25
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tyrion Lannister. نمایش پست ها
    چون اخر شب اومد گفت اسما چه عجق وجقن در حالی که قبلشم پست داده بود. دقیقا قبل فاز شب اومد. احتمالا میخواسته اسما رو یه نگاه بندازه که هدف بده.

احتمالش هست ولی خب دردی رو از ما دوا نمیکنه!

بازم بدبختی دور های قبلی رو داریم نصف بچه ها هنوز پست ندادن
    Jon Snow. آنلاین نیست.

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    08-22-2017, 06:48 PM #26

من همچین حسی نداشتم. در هر صورت به قول بالایی به دردی هم نمیخوره این مسئله فعلا.

باشه مرسی که اطلاع دادی
    Margaery Tyrell. آنلاین نیست.

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 07:41 PM #27
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jon Snow. نمایش پست ها
    احتمالش هست ولی خب دردی رو از ما دوا نمیکنه!

بازم بدبختی دور های قبلی رو داریم نصف بچه ها هنوز پست ندادن
    چرا ممکنه به درد بخوره
    مثلا* اگه یکیو اعدام کردیم و* مثلا* دکتر اعلام شد، میشه نتیجه گرفت دروگو پلیس بوده مثلا! البته احتمال لباس و چندتا بودن از یه نقش و اینام هست ولی درکل میشه روش فکر کرد.

8. تازه کار

پسندیده
    1
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    08-22-2017, 08:10 PM #28
    سلام
    با عرض پوزش ميرم پست ها رو بخونم و ببينم چه اتفاقاتي افتاده و صحبت هام رو ادامه ميدم
    Robb Stark. آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    0
    08-22-2017, 08:52 PM #29
    سلام؛ ممنون از پویا به خاطر برپایی این دور.
    اول کلام، من این سریال رو ندیدم و احتمالا نخواهم دید؛ اگر اصطلاحی یا بریده ای از سریال می ذارید، در نظر داشته باشید یکی مثل من متوجه حرفتون نمیشه.

چرا ممکنه به درد بخوره
    مثلا* اگه یکیو اعدام کردیم و* مثلا* دکتر اعلام شد، میشه نتیجه گرفت دروگو پلیس بوده مثلا! البته احتمال لباس و چندتا بودن از یه نقش و اینام هست ولی درکل میشه روش فکر کرد.
    این طور که من فهمیدم؛ تو میگی: «اگر یه روزی دکتر اعدام شد؛ میشه فهمید دروگو پلیس بوده؛ اما احتمال لباس و اینا هم هست پس نمیشه فهمید دروگو پلیس بوده. ولی بیاین روش فکر کنیم.»
    خب الان چیکار کنیم؟ حرفت چیه دقیقا؟
    Petyr Baelish. آنلاین نیست.

10. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    مورد پسند : 5 بار در 1 پست
    08-22-2017, 09:08 PM #30
    سلام مجدد پستهارو خوندم
    تيريون من نفهميدم چي ميگي يني چي چه ربطي داره كه اگه مثلا دكتر اعدام شد بيايم بگيم دروگو پليس بوده؟؟ باد معده چه ربطي ب قولنج داره؟
    فك كنم چون داستان نداريم شروع بازي برا خيليا سخت شده و كسي هم نمياد تو گود و استارت بزنه خب طبيعيه ممكنه متهم بشه شايد ريسك نميشه كرد
    هر كي نظري داره در مورد بحث و استارت جدي بازي بگه كه يجوري بتونيم ازين وضع دربيايم وگرنه روزهاي بدون اعدام همون چيزيه كه مافيا ميخاد چون اونا فاز شب دارن و بي دردسر يكي يكي همه بيگناهارو ميكشن و با اين اختياري بودن اعدام بيشترين سود رو مافيا ميبره متاسفانه... همه نظراشونو بگن .. بالطبع همه بيگناها بايد بيان تو و شركت كنن !
    Jaime Lannister. آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    1
    08-22-2017, 09:09 PM #31
    ماشالا
    اومدم پست بدم بعد برم پست هاي بقيه بچه ها رو بخونم و بيام صحبت كنيم فكر ميكردم يك ساعتي حداقل بايد بشينم دقيق فقط پست بخونم و رويداد ها رو بررسي كنم اما متاسفانه به پنج دقيق نكشيد رسيدم به پست خودم فقط كال كشته شده تو شب و چند پست بعدش كه اصلا رضايت بخش نيست براي اين سطح از بازي و متاسفانه اين روند فقط به سود گناهكاران هست
    من خودم به شخصه انچان وقت ندارم مثل سابق ٢٤ ساعت تو فروم برا بازي وقت بزارم اما به احترام گاد و بقيه بچه ها وظيفه دارم فارغ از برد و باخت به اندازه كافي وقت بزارم و بازي كنم

اين رويه تا الان نگران كنندست اميدوارم كسي بياد و شروع كنيم بحث رو پيش ببريم
    از ساير دوستان تقاضا دارم بيان و شركت كنند برد باخت ارزش اين رو نداره يه بازي بي روح و كسل كننده ادامه بديم و هم گاد انگيزش رو برا ادامه از دست بده و دور هاي بعد رمقي نداشته باشه و هم اينكه ديگر دوستان مافيا زده بشوند و در اخر زحمات مدير. ابن فروم و وقت و هزينش به فنا بره

بهتره استيني بالا زد

كسايي كه الان انلاينن ميشه بيام راجب بالانس شروع كنيم و در ادامه تجزيه و تحليل صحبت هاي همديگه

من از خودم و با حدس اوليه شروع مي كنم با توجه ب شناختم نسبت به پويا و بالانسش قطعا شش نفر مافيا در ماقبل ٧ بي گناه غير عقلانيه چه برسه بگيم شش مافيا نقش دار
    من يه نظريه مهم در اين راجب دارم با توجه به اينكه كسايي بودن ديروز لحظه اخري اضافه شدن و باتوجه به اينكه گاد كف دست خودش رو بو نكرده كه حتما لحظه اخري نفري اضافه ميشه طوري برنامه ريزي كرده كه در وهله اول كمترين ريسك در بالانس بازي پيش بياد و در وهله دوم اگر قرار بر اضافه شدن كسي بوده باشه بالانس گروه مافيا اسيبي نبين چون گاد كش احتمالا هست همينطور بي گناهانانگيزه كمتري دارن نسبت به مافيا
    مافيا چون گروهي هست قطعا ريسك اينكه نفري لحظه اخري اضافه بشه به گروهشون كه ايا معلوم هست فعال باشه بياد يا نياد و قطعا بدترين سم برا مافيا اينه يه هم تيمي جاي هم تيمي غايب پست بده
    پس من اطمينان دارم گاد جوري بالانس كرده كه نفراتي كه لحظه اخر وارد ميشن رو ترجيحا بي گناه بي نقش بازي بده ةه كمترين ريسك رو داشته باشه و اين وسط احتمال قوي تيم مافيا از پيش بسته شدست
    من حدس ميزنم مافيا ميتونه احتمال زياد ٤ نفر باشن شامل سه نقش دار مهم بعلاوه يك بي گناه
    يا دو نقش دار + يك بي نقش+ ياكوزا
    يا حتي در بهترين شرايط يك گاد فادر بعلاوه دو بي نقش بعلاوه ياكوزا كه نبايد دسته كم گرفت

با توجه به گفته هام ممكن بوده بازي ب جاي ١٣ نفر با ١١ يا ١٠ نفر اجرا ميشده پس قطعا گاد تعداد مافيا رو زياد نزاشته در عوض وجود ياكوزا و سهميه هاي نقريبا خوب با نفرات كمتر معقول ب نظر ميرسه

منتظر صحبت ها بقيه ام در اين مورد نظر بدن
    ضمنن با گوشي تايپ كردم و يك بار پريد از نو نوشتم و از غلط املايي و تاييپي احتمالي پوزش ميطلبم
    Robb Stark. آنلاین نیست.

12. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 09:47 PM #32
    راب عزیز () درباره بخش اول حرفت که کاملا موافقم من خودم اصلا اینجور بازی رو نمیپسندم و بارها هم گفتم ولی چون بار ها هم خودم خواستم بازی رو گرم کنم و ضررش رو دیدم وایسادم ببینم کسی میاد این دور رو استارت بزنه یا نه باز خودم باید گرمش کنم!

درباره بالانس، با وجود این که این هم کمکی به روند بازی نمیکنه ولی تا حدودی باهات موافقم، ولی فکر کنم مافیا بیشتر از 4 نفر باشه چون این دور نقش های فرعی مثل قاتل هم نداریم شاید گاد بخواد نبود قاتل رو با مافیا بیشتر جبران کنه، نمیدونم فقط یه حدسه. حالا باز تو فاز های بعدی بیشتر میشه دربارش حرف زد.

تیریون به نظر من این چیزایی که میگی نه تنها کمکی به بازی نمیکنه بلکه الکی ذهن بی گناها رو هم مشغول میکنه پس اگه بی گناهی بی خیال! چون واقعا به درد نمیخوره. چون داستان نداریم باید همه بیان شروع کنن پست دادن یه حرکتی چیزی بزنیم تا بازی درست حسابی استارت بخوره
    Jon Snow. آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 10:02 PM #33
    ای ایها الناسی که میگین حرفام چرت بود
    خب با نداشتن داستان و مشخص نبودن بالانس، راه بهتری برای شروع بازی دارید؟
    الان حرفای راب درمورد بالانس مافیا، خب اینم حدسه، به قول خودتون "که چی چیکار کنیم"
    باز با توجه به حرف من بیشتر میشه سرنخ دراورد بعدا !

14. تازه کار

پسندیده
    1
    08-22-2017, 10:08 PM #34
    جان اسنو منم قبول دارم بحث مفيدي نميتونه باشه اما در هرصورت لازمه شروع بحث بود
    ففط من برام جالبه حالا ك خوب پستم رو خوندي و دربارش نظر دادي چرا راجب اون بخش كه ممكن بوده با ده يا يازده نفر بازي استارت ميخورده و تيم مافيا نسبت ب اضافه شدن بازيكنان بازي تغييراتي احتمالا داده نشده و افراد اضافه شده ب احتمال قوي بي گناه بي نقش نبودن نظري ندادي كه ببينم نظر حداقل خلاصه تو چيه
    Robb Stark. آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 10:24 PM #35
    @تیریون

خب منم دارم سعی میکنم بازی راه بیفته دیگه اگه بیام بگه آره راست میگی بعد برم بازی راه میفته؟

@راب

اگه دقت کرده باشی نوشتم تا حدودی موافقم باهات و فقط اون چیزی که موافقش نبودم رو صحبت کردم دربارش! یعنی بقیه چیزایی که نگفتم رو فعلا باهات موافقم! درسته؟
    Jon Snow. آنلاین نیست.

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 10:30 PM #36
    یه چیزی در مورد حرفای راب عجیب بود برام
    نوشتی با توجه به اینکه چند نفر لحظات آخر اضافه شدن ممکنه گاد بالانس مافیا رو برای ۱۰ نفر چیده باشه.
    تا جایی که من میدونم و توی گروهای مشترکی که با گاد دارم ندیدم جایی حرف* از اضافه شدن چند نفر لحظات آخر زده باشه. اگه هم خودت لحظات آخر اومدی بازم ربطی نداره چون واضحا گفتی دو سه نفر اضافه شدن. از کجا میدونی اینو؟ یه توضیح بده به نظرم

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 10:35 PM #37
    یه چیزی در مورد حرفای راب عجیب بود برام
    نوشتی با توجه به اینکه چند نفر لحظات آخر اضافه شدن ممکنه گاد بالانس مافیا رو برای ۱۰ نفر چیده باشه.
    تا جایی که من میدونم و توی گروهای مشترکی که با گاد دارم ندیدم جایی حرف* از اضافه شدن چند نفر لحظات آخر زده باشه. اگه هم خودت لحظات آخر اومدی بازم ربطی نداره چون واضحا گفتی دو سه نفر اضافه شدن. از کجا میدونی اینو؟ یه توضیح بده به نظرم
    آخ آخ راست میگی
    Jon Snow. آنلاین نیست.

18. تازه کار

پسندیده
    1
    08-22-2017, 10:50 PM #38
    تريون عزيزم زود ب خاكي نزن اگه واقعا تو خوندن مشكل داري جداقل رو حرف زدن يكم مز مزه كن من اصلا و ابدا نگفتم كه دوسه نفر اضافه شدن گفتم كسايي
    در ضمن خود گاد واضح تو گروه مافيا قبل شروع بازي گفته كه هركي هم شركت نكرده و ميخاد بازي كنه اين يعني جا برا نفرات جديد هست و ميشه با كمترين ريسك در بالانس اضافه كرد
    بله عزيزم اونايي كه شيوه نوشتن و بازي منو ميدونن ميشناسن دقيقا من كيم و لحظه اخري درخواست دادم حتي ضايع هم تو گروه اشاره كردم و سپس وارد بازي شدم و بي گناه بي نقش و با توجه به همه اين قضايا همچنين بحثي رو پيش اوردم

ضمننا من اول پاراگراف اكيدا گفتم حدس من اينه و حرف تو هم دليلي نميشه چون گاد اعلام نكرده نفراتي اضافه شدن پس ممكنه همچنين چيزي نباشه

- - - Updated - - -

در ضمن جان اسنو من اشاره كردم پستم رو خوندي و وارد جزييات نشدي الانم با اخ اخ گفتن هاي كه تاييد كرد پست تريون نشون دادي سرسري گرفتي و حتي هنوز متوجه نشدي تريون هم پست من رو خوب نخونده و نظر داده

خيلي جالب شد ها مشخص شد اگه تريون حواسش نبوده كه من تاكيدي رو جمله دو سه نفر نداشتم و برداشت اشتباه كردم بلكه جان اسنو نه تنها زحمت نداده پست منو خوب بخونه بلكه حتي زحمت نداده اناليزي ك تريون درباره من كرده رو بره چك كنه و اناليز كنه و بعد بياد با اخ اخ جون گفتن چيزيو تاييد كنه ك اصلا ومبدونه چي ب چيه
    ايا واقعا عجيب نيست؟
    Robb Stark. آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 10:53 PM #39
    تیریون هم خوب زود این گیرو داد به راب یعنی شاید از این موضوع خودش خبر داشت بخاطر همین سریع متوجه شد! الان احساس میکنم یکی از این دو نفر یه ریگی به کفششون هست! نظر بقیه چیه؟

- - - Updated - - -

@راب

آنالیز چیه؟! خب راست میگه دیگه ما از کجا باید بدونیم تو لحظات آخر کسایی وارد بازی شدن؟! داداش خب پست داده پستش هم به نظرم مفید و جالب بود دارم سعی میکنم بازی جریان پیدا کنه چرا حمله میکنی؟ که البته همین که سریع فهمید و این گیرو به تو داد یا از هوش سرشارشه یا خودش خبر داشته.
    Jon Snow. آنلاین نیست.

20. تازه کار

پسندیده
    1
    08-22-2017, 10:53 PM #40
    جان اسنو فعلا ك تو گاف دادي ب جا تقويت كردن پست تريون و نظرات رو سريع اوردن رو من تريون اول برو ببين چه كردي تو
    Robb Stark. آنلاین نیست.