alt
صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 16222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 520 از 587

موضوع: بازی تاج و تخت | هفتمین دوره مافیا

1. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    08-26-2017, 11:14 PM #501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jon Snow. نمایش پست ها
    @آریا

تو آخرش جواب پست دیشب من رو ندادی، من میگم تو فکر کن اصلا الان دیشبیم! هیچ اتفاقی هم نیفتاده، تو بعد ساعت 12 میخواستی بیای به کی گیر بدی به عنوان مافیا بودن؟ قبلا هم گفتم مارجری دیروز صبح حداقل گفت که احتمالا بهت رای بده و بهت مشکوک بود ولی تو در حالی که دیروز با خیلی ها درگیر بودی با مارجری کمتر بحثی داشتی! تو اگه بی گناه باشی واسه چی باید بیای با گیر دادن مارجری سریع حالت تهاجمی بگیری و یه کله بری که حتما اعدام شه؟ قطعا قبل از اون اتفاقات گزینه های مشکوکی واسه خودت داشتی و دیشبم گفتم که الان باید بری یقه اونا رو هم بگیری؛ قبول کن این حرکتت بی گناهانه نیست اگرچه هم واسه گناهکاری تو به اندازه کافی دلیل دارم هم واسه مارجری ولی این حرکت تو به مراتب مشکوک تره!
    من امروز صبح اگر میومدم و با پستی روبرو نمیشدم، همون رایی رو میدادم که دیشب دادم و پاشم وایسادم الانم چیزی نسبت به دیشب عوض نشده در مورد تریدن در واقع به نظرم اشتباه کردن که مارگری رو اینطوری وارد داستان کردن، چون من دیشب مارگری رو کسی میدیدم که حس خوبی نسبت به من نداشته و برای باز کردن گره بازی خواسته به من رای بده امروز اگر اینطوری نمیومد، من اینقدر مطمئن نبودم که بخوام بهش رای بدم. بلکه سعی می کردم قانعش کنم این اشتباهی استراتژیکشون بود که حالا آخر بازی در موردش صحبت می کنم، بگذریم.

ولی وقتی مارگری اونطوری صبح به من حمله ور شد و استدلالی رو کرد که باگ زیاد داشت، وقتی گذاشتمش کنار حذف شدن استینس، وقتی گذاشتمش کنار رای 11:30 ئش و ... مطمئن شدم که مارگری هم عضوی از این پازله
    سوال من از تو اینه، وقتی مطمئنی دو نفر مافیا هستند و شرایط بازی طوریه که 7 نفر، سه مافیا هست، اینکه کدوم مافیا رو بزنی اهمیتی داره ؟ اونم وقتی چه امشب تریدن رو بزنی و فردا مارگری و چه امشب مارگری و فردا تریدن ؟

حرکت من وقتی مشکوک بود که من دیشب یقمو برای تریدن جر میدادم، شب که میدیدم جو روشه یهو عوض می کردم!! نه امروز که داریم برای " هیچ " و " همه چیز " می جنگیم. این هیچ و همه چیز هم برای مافیاست و هم برای بیگناها، قبول داری ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Petyr Baelish. نمایش پست ها
    دیشب که به تیرین رای دادی؛ امروزم که چیزی برات عوض نشده قاعدتا. به تیرین رای بده.
    من جفتشون رو یه نفر می بینم همونطور که در جواب جان گفتم، فرقی نمی کنه برای من بین این دو نفر. من بیشتر دنبال نفر سومشونم
    Arya Stark. آنلاین نیست.

2. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:15 PM #502
    @دنریس
    پاشو بیا مرد حسابی
    Jon Snow. آنلاین نیست.

3. تازه کار

پسندیده
    0
    08-26-2017, 11:16 PM #503
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arya Stark. نمایش پست ها
    من جفتشون رو یه نفر می بینم همونطور که در جواب جان گفتم، فرقی نمی کنه برای من بین این دو نفر. من بیشتر دنبال نفر سومشونم
    حالا به هرحال رای رو الان بدی به تیرین بهتره. میشه دو رای؛ تیرین دروغ مستند هم ازش گرفته شده و از این جهت گزینه بهتری هست نسبت به مارجری. بعد هم این حالت پیش نمیاد که رایت روی مارجری بمونه و کسی اعدام نشه مثلا.
    Petyr Baelish. آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:19 PM #504
    جیمی و پیتر، لطفا رای نهاییتون رو بین مارگری و تریدن مشخص کنید. بر اساس همون رای بدیم که اگر نفر چهارم قانع شد با پخش شدن آرا مواجه نشیم.

- - - Updated - - -

حالا به هرحال رای رو الان بدی به تیرین بهتره. میشه دو رای؛ تیرین دروغ مستند هم ازش گرفته شده و از این جهت گزینه بهتری هست نسبت به مارجری. بعد هم این حالت پیش نمیاد که رایت روی مارجری بمونه و کسی اعدام نشه مثلا.
    جیمی با تریدن موافقی ؟ اجماع داریم ؟
    Arya Stark. آنلاین نیست.

5. تازه کار

پسندیده
    0
    08-26-2017, 11:19 PM #505
    من رای نهاییم همین تیرین هست؛ تغییر نمیکنه قطعا. الان استدلال برای اعدام تیرین قوی تر هست.

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:20 PM #506
    راستی می تونم بدونم دنریس کجاست ؟ قراره رای دقیقه آخری بده بدون استدلال و سوال و جواب ؟
    Arya Stark. آنلاین نیست.

7. تازه کار

پسندیده
    0
    08-26-2017, 11:21 PM #507
    مارجری ول کن اون پستتُ. بیا برامون از حست راجع به تیرین بگو.

8. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:23 PM #508
    در مورد آریا، به نظر من کسی که خودش اعلام میکنه پست های فلانی رو نمیخونم دیگه تکلیفش مشخصه

تیرین؛

اول اینکه چرا اون دروغ اول و نیمی از پست دایورت شد کلا؟ از وسطش شروع کردی جواب دادن؛ بقیه ش رو هم جواب بده.

دو تا نکته گفتی جفتشم جواب دادم دیگه.

---

اینکه جو هست. تو بجای اینکه بیای جواب بدی؛ با جو شروع میکنی پست رو. این قسمت از پستت هیچی نداره. هیچ استدلال و منطقی پشتش نیست، جز فرافکنی. اگر هست بگو؛ که چرا من باید بیام جای آریا جواب بدم و چرا جای خودش پست ندم؟ و مگه خودش مرده، که بعدا نیاد جواب بده؟
    قاعدتا اگر بیگناهی نباید نیاز به فرافکنی داشته باشی.

تو میای به جای آریا جواب میدی و تهمت فرافکنی میزنی؟ وقتی آریا اونطوری علیه من جوسازی میکنه، حرفی باقی نمیمونه!

تو به نیمی از پست من جواب ندادی؛ و در اون قسمت هایی هم که جواب دادی، عملا به سوال های مستقیمی که ازت شده بود جواب ندادی. این رو تو جواب هات مشخص میکنم.
    ضمن اینکه در جواب هات زیاد جو دادی؛ جو هایی هم که دادی با رنگ آبی مشخص شده.

اولا اینکه دو نکته اشاره کردی جفتشم جواب دادم، دوما این شما بودی که به نیمی از حرفای من جواب ندادی، این که چرا بحث من با جیمی رو نادیده گرفتی، و اینکه چرا گفتی من آخر شب محو شدم. در مورد اینا جواب ندادی دیگه، نه؟

منم بارها خوندم پاسخ هات رو و تو بهت باگ قضیه رو گفتم؛ منتها باگ رو جواب ندادی. و هرکسی هم که بهت گفت استدلالت اشتباهه؛ گفتی شما نمی بینید.
    ضمن اینکه من نگفتم استدلال درسته یا نادرست؛ بلکه گفتم آریا این رو گفت و تو این رو گفتی. من قضیه رو نقل کردم؛ این جمله «من یه پست دادم و ایراد استدلال آریا رو گفتم.» هم اشاره به پستی بود که ایراد استدلال آریا رو گفتم.
    چیزی که گفتی ربطی به چیزی که من میگفتم نداشت. ساده تر؛ من میگم آریا این رو گفت. تو میگی شماها اشتباه گفتید. مسئله روال ماجراست نه درست و نادرستی!
    آبی؛ آریا، جیمی، دنریس - با استناد به اون پستی که گفت استدلالت غلطه -، استنتیس، من؛ نمی خوایم ببینیم؟ هم تیمی هستیم همه؟ اصلا ول کن این رو. کی تا حالا اعلام کرده استدلالت درسته؟ درواقع تویی که صدبار توضیح دادی؛ کی گفته از استدلالت قانع شده؟

به لطف جوسازی و پروپاگاندایی که آریا علیه من ساخته
    بعدشم این که کسی نگفته دلیل نمیشه قانع نشده باشه.
    کسی هم نگفته که رفتم پستای تیریون رو دقیق و بدون ذهنیت قبلی خوندم و قانع نشدم. چیزی که برای فهمیدن حرف های من نیازه و جوسازی آریا نیازه.

دروغ سوم؛ گیری که آریا به استدلالت داد؛ اولین بار در این لینک ارسال شد. ساعت 4:29 دقیقه. و پیش کشیدن بحث هم تیمی بودن آریا با جیمی اولین بار در این لینک انجام شد. ساعت 5:29. این مینیمال ترین حالت اتهام بود؛ وگرنه در نیم خط گفتی. اگر قبل تر گفتی بگو.

من میگم آریا وقتی بحث غلط بودن استدلال من رو پیش کشید که بحث هم تیمی بودنش با جیمی مطرح شد. الان تو اون پست اولیه، آریا فقط گفته که تو و جان هم تیمی هستید، حرفی از غلط بودن استدلالم و اون جوسازیایی که بعدش کرد زده بود. پس الکی تهمت دروغ گفتن نزن و با قرمز کردنش جو نده، با تشکر.

اینکه جوابت به سوال ربط نداره؛ تو میگی هدفش این بوده که بگه هم تیمی بوده؟ یعنی چی؟ وقتی طرف میگه من ممکنه با جیمی هم تیمی باشم. یعنی چی کارش رو توجیه نمی کنه؟ یعنی کارش معنیش این بوده که هم تیمی نیستن و خودش میگه هم تیمی هستن؟ می فهمی چی می گی؟

نه من میگم هدفش از اون حرکات دیروزش علیه من، این بوده که بحث هم تیمی بودن خودش و جیمی رو هرجوری شده خاتمه بده و باعث شه بقیه به حرفای من توجه نکنن اصلا. با جوسازی محض.چه کسایی قبلا گفتن که توی حرفای من تناقض بوده؟ آریا، بیلیش، جیمی، و استنیس. و خیلی اتفاقی شب استنیس میمیره و بیگناه در میاد و صبح هم آریا میاد میگه که استنیس طرف ما بود نه شما.

اینم باز جواب سوال نیست. تو گفتی «اگر من از آریا شکست خوره باشم، ربطی به من نداره.» من دارم میگم داره؛ میشه مثلا ریگی به کفشت باشه. حالا میگی معنیش اینه که دعوا زرگری داشتین؟ فرقی نداره که. اگر قبول کنیم شکست خوردی یعنی گناهکاری. یعنی یه جای کارت می لنگه. اون اصل سوال رو جواب نمیدی اصلا.

باشه، مهم اینه که شکست نخوردم. توضیح دادم چرا دلیلم برای هم تیمی نبودن جان و جیمی با دلیلم برای هم تیمی بودن جیمی و آریا فرق داره.

من بهت میگم چرا به مارجری شک نداشتی؛ میگی بهتر از شماست که فلان؟ «بد بد، باهات قهرم تا روز قیامت.» ـه؟ اینکه میگم چرا به مارجری شک نداشتی، چه ربطی به گناهکاری / بی گناهی من داره؟
    سوال من اینه؛ چرا دوگانگی داری. چرا اگر چیزی شبیه یا با لول پایین تر برات مشکوکه؛ این نیست؟ من شیطان بزرگ اصلا. تو جواب سوال رو بده.

دلایل کسانی که آریا رای دادن چی بود؟ دلیل مارجری چی بود؟ دلیل دنریس چی؟
    آبی: باز رفتی سر عروسک بازی. من دارم ازت سوال میپرسم؛ تو میگی این بدتره یا اون. خب چه ربطی داره؟ من بد؛ تو جواب سوال رو بده.

خب نمیشه که هم شما مافیا باشید هم مارجری که اونی رو انتخاب میکنه آدم که دلیلش بدتره و بیشتر مافیا میزنه. دوگانگی چیه. همین طوری پشت سر هم تهمت بزن جو بده، اوکی؟
    گفتم که دلیلی که به مارجری مشکوک نشدم این بود که قبلش اعلام کرده بود به آریا رای میده، و آریا هم به نظرم گناهکاره، چرا باید کسی که داره به کسی که فکر میکنم گناهکاره رای میده گیر بدم؟؟؟؟؟

همه ی این کارها رو در دقیقه 11:59 می خواستیم انجام بدیم؟ این رو هیچ در نظر بگیریم. استنتیس به آریا رای میداد؟ دست کم استنتیس چند بار خودش گفت رای های آریا مشکوکه. اگر قرار بود رایش خریده بشه، چرا کشته شده پس؟ یعنی چرا نمونده برای این فاز، که این فاز رایش رو بخرین مثلا؟

دقیقا برای همین کشته شده که شما دست پیشو داشته باشید و بگید چرا کشته شده پس

جیمی که تو لیستش بودی؛ ببین دیشب چند بار گفته می خواد بهت رای بده. آوانس میدم، این نمیذارم توی دروغ چهارم.
    لازم نیست برای کسی که فکر میکنم گناهکاره از صبح لیست رای درست کنم. یعنی من الان مثلا بخوام به آریا رای بدم باید بگم: «نه این رو توی لیستم نذاشتم از صبح. بمونه برای فاز بعد؟» احتمال گناهکاری تو با پست های خودت و اعضای دیگه برام بالاتر رفت؛ بهت رای دادم.

مهم اینه که تا وقتی که من بودم تو لیستش نبودم، منم رفتم، چطور یهویی نظرش تغییر کرد رفتم تو لیستش ها؟
    و همین دلیلی که میگی برای دنریس هم صادقه دیگه، اتهام گناهکاری آریا براش بالا رفته و رای داده. فکر میکرده گناهکاره. اینم شد جواب؟؟
    خلاصه حواستون باشه اینا دارن بدجور جو سازی میکنن علیه من. ازتون خواهش میکنم پستای دیروز منو بدون ذهنیت قبلی بخونید که بفهمید تناقض داشته یا نه. سوالی بود در خدمتم.
    Tyrion Lannister. آنلاین نیست.

9. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:24 PM #509
    جان، میشه در مورد پست اصلی امشب من نظر بدی ؟

- - - Updated - - -

جیمی ؟
    Arya Stark. آنلاین نیست.

10. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:28 PM #510
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jaime Lannister. نمایش پست ها
    چی میگی خدایی؟ تو گزینه اعدام من نبودی؟ بله اون فاز که بازی رو شروع کردم تو سه گزینه رای به اعدامم نبودی! دقت کن 3 گزینه! ولی فاز بعدش با جو دادنا و سعی در عصبی نشون دادن من شکم بهت بیشتر شد! پست همون روزمم هست که گفتم ند و دنریس و تیریون گزینه های منن برا امروز! خوب بخون پستارو!
    چی میگی برادر اون پستی که اوردم مال دیشبه نه دو فاز قبل.

- - - Updated - - -

جو بده فقط آفرین
    منم میتونم 4 تا جمله از حرفت درارم همین طوری بگم این و این و این دروغه ملت بیاین بهش رای بدین
    جواب هم دادم که چرا حرفام دروغ نیست.

11. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    08-26-2017, 11:29 PM #511
    تو این برهه ای که تو بازی گیر کردیم، من بهتر دیدم برگردم به قبل، چون نمی تونستم با گوشی پست بدم رفتم صرفا پست های قبل رو خوندم و روی کاغذ نکاتی رو یادداشت کردم که اومدم خونه بفرستم. ببینید تو دستمون ما الان چی داریم؟ ما فقط اینو میدونیم که ند استارک 100 درصد مافیا بوده. اینو کسی شک داره؟ من از روی این رفتم به گذشته و پست های قبلی و نتایجی که بهش رسیدم رو میگم.

اولین گیر های منطقی رو جیمی و جان به ند دادند، ( با اینکه هممون به مسئله "خودزنی" تو مافیا علم داریم. اما هیچ کس اول بازی بیهوده نمیاد روی هم تیمی خودش تمرکز کنه و گیر 3 پیچ بهش بده. مخصوصا که الان مشخص شده مافیا 3 از 13 بوده.) جان اسنو اینجا به صراحت میگه که از همه بیشتر به ند شک داره:

اعصاب نذاشتید اصن نمیفهمم چیکار میکنم

واسه این فاز همچنان به ند و دنریس شکم بیشتر از همه ست

بعدش دنریس اولین کسیه که مورد حمله ند استارک قرار می گیره، و بعدش هم به جان حمله میشه و به جان اتهام هم تیمی بودن با دنریس میزنه ند:

جان نه فقط تو میفهمی که میای با حست میری جلو و گیر میدی من گیر دادم به اینکه برای چی دنریس توقع داشته شبه دوم کسی کشته بشه.نکنه هم تیمی هستی باهاش و اومدی ازش دفاع کنی؟
    پست 156 پیتر بیلیش میاد یه سری از حرف های کلی رو میزنه و میگه که اون حالت ها رو حس خوبی ازش نمیگیره و این ها. اما بعدش من و دنریس رو اعلام می کنه برای شک و میگه که مارجری برام اولویت نیست و تو همون پست به دنریس رای اعدام میده.

جیمی تو پست 159 میاد حرف از این میزنه که پس این پلیس یا اسنایپر چیکار دارن می کنن دقیقا؟ یه بحثی هم در مورد نیم ستاره میگه که بعدا با این هم کار دارم. :

@بیلیش من گفتم اکه امروز درست اعدام نکنیم وضعمون خیطه و بی راه هم نگفتم ..اتفاقا خوب شد یادم انداختی میخاستم بگم که این پلیس و اسنایپر چیکار دارن میکنن !! ینی تو این 3 فاز یه گناهکار نپرسیدن؟ امشبم کاری از پیش نبرن دیگه به درد لای جرز میخوره فاز شبشون!
    یه احتمال قوی تو مافیا وجود داره اونم اینه که کسایی که یه نقشی رو دارن معمولا تو پست هاشون برای یک بار هم که شده اسم اون نقش رو میارن. اینجا من ذهنم به این سمت میره الان که جیمی پلیس بوده، الانم تو پست های بالاتر بعد اینکه جیمی تاکید می کرد آریا مطمئنه که بی گناهه بهش گفت که گادفادر به پلیس بی گناه گفته میشه. در هر صورت این احتمال خیلی قویه که جیمی پلیس بوده باشه و پرسیده و آریا رو بی گناه جواب گرفته. که به نظر من گادفادره. ( آریا هم از روی همین که گادفادر بوده، شاید شک بکنه جیمی پلیسه و میاد باهاش طرح موافقت و عهد برادری می بنده البته این نظر منه صرفا الان.) ضمن اینکه، به خاطر این فاز، احتمال جذب جیمی رو من بالا می دونم الان.

اولین کسی که به ند رای اعدام داده تو بازی جان بوده و دو بار پیاپی هم رایش ند بوده، این باعث میشه که من جان رو بی گناه 100 درصد بدونم. حداقل تا فاز قبل ( اگر نگیم جذب شده)

من بعد از پست 200 ام چند بار می گم که من قطعا رای اعدام می دم. با اینکه در حالت دیفالت ... ( که همه اینا رو بیلیش چند بار گفت) اما خب الان تو این شرایط ویژه باید اعدامی داشته باشیم و حتما رای خواهم داد.

پست 209 آریا استارک میاد و بعد از بررسی ریز تمام پست ها در مورد 3-4 نفر هم حرف می زنه. اما عجیبه که کسی که رفته پست ها رو خونده و یوزر پشت ند رو هم میشناسه و ... میاد اینارو میگه:

و سوال بعدیم از جان هست. الان ند مشکوکه و رو مخ، به این علت که اومد یه پست داد برای فرار از گاد کش شدن و ...، یه سوال، چرا من،
    استنیس یا مارجری رو اعصاب نیستیم؟
    جز این بود که ند از ما فعال تر شد ؟
    خیلی جالبه به نظرم. اسم 2 نفر دیگه و سگ خور خودش رو هم میاره، برای اینکه حرکت ند رو منطقی جلوه بده.

اما من.
    ببینید من به این نتیجه رسیده بودم که ما باید اعدام داشته باشیم. یه برهه ای دیدم واقعا نمی تونم روی بازی تمرکز کنم و فقط همه چی حسه. جوانب کار رو سنجیدم و گفتم بیام خودمو جلو بندازم. ( یک دلیلم هم این بود که ممکن بود امروز کلا نتونم بیام. که خدا رو شکر تو این وضع تونستم.) من اومدم تو پست 273 از قصد یه حرف مشکوک زدم. خواستم ببینم مافیا بهم گیر میده بابت اون حرف؟ ولی هیچکس حتی یه جمله راجع به اون پست نگفت. من تو اون پست واضحا اومدم گفتم مافیا با تیر نامحدود فلان می کنه. توقع داشتم بحث بیاد روی من و بیام توی مجادله و حداقل بازی ادامه اش آسون تر باشه (حداقل برای خودم)

واقعا بازی بدجور به هم پیچیده. از اونجایی که مافیا امشب هم با تیر نامحدود یکی رو مورد حمله قرار می ده فکر می کنم تو اوضاع خطرناکی قرار داریم. حتما رای اعدام میدم امشب
    این پستیه که ازش حرف می زنم. اما هیچکس کاری به این پست نداشت و هر چقدر منتظر موندم خبری نشد. هزینه اعدام رو به جون خریده بودم به قیمت باز شدن گره بازی. اما خب متاسفانه یا خوشبختانه نشد و کسی توجه نکرد.

من برای رای؛ این فاز گزینه**هام به ترتیب جیمی، مارجری هستن. دنریس اولویت نیست فعلا. آریا هم منتظرم بیاد بعد از 10.
    این رو بیلیش میاد میده. عجیبه برام که با ند کلا کاری نداره. 4 تا اسم هم میاره. آخر سرم میاد به تیریون رای میده.

این خوب نیست من خودم گزینه اولم ند هست و چطور بگم که درصد بالاااایی میدم که گناهکاره! خیلی بیشتر از دنریس و تیریون ... ولی نمیخام هم از طرفی ریسک کنم و امشب هم مافیا به خواستش برسه و اعدام نداشته باشیم بخاطر پراکندگی! بنابراین به هرکی از گزینه هام که رایش بیشتره غیر از خودم!! رای خواهم داد....اون دیشب بود و یه تصمیم انی بود چون واقعا جوی که روم بود وحشتناک بود و تنها با همون راه میتونستم ثابت کنم بیگناهیمو که گاد امون نداد!
    این پست 320 جیمیه. میگه گزینه اولش ند هست که خب الان برای من دلیل بی گناهیش (حداقل تا فاز قبل) هست.

از تریدن، آریا، دنریس، جیمی و جان، می خوام به مارجری رای بدن. یا دست کم مارجری رو بررسی کنن.
    این پست 335 بیلیشه. اینجا میاد میگه "تریدن" چند نفرم بهش شک می کنن سریع. گرچه دلیل مستحکمی نیس، اما چرا باید به راحتی از کنارش عبور کرد؟ یه بار هم بحث نیم ستاره شده بوده. از همه بیشتر تو این بازی من از بیلیش نیم ستاره دیدم. و یهو ند هم نیم ستاره میذاره بین پست هاش. چرا نباید مشکوک باشه؟

تریدن، شباهت بین آریا و بیلیش (حتی اگه بحث پست دادن آریا با یوزر بیلیش هم مطرح نباشه، بحث اینه که وقتی یه گروه مافیا هستی و احتمالا در تلگرام گروهی هم ساختی براش، اگر کسی تو گروه باشه که مدام یکی رو تریدن خطاب کنه، تو ناخودآگاهت اثر می کنه و ممکنه تو هم از این اسم استفاده کنی)
    نیم ستاره، شباهت بین ند و بیلیش ( میدونم تریدون هم نیم ستاره میذاشته، اما تریدون خودش اومد دلیلشو زودتر از همه گفت که کسی مشکوک نشه. الان برای من که شک دارم بیلیش مافیا باشه طبیعیه به نیم ستاره های ند مشکوک شم فعلا)

ببینید، من فاز قبلی اصلا رایی نداشتم. دلیلی نبوده که بخوام خودمو مشکوک کنم. من اومدم رای دادم چون به نظرم یکی باید اعدام می شد فاز قبل. حالا با این پیش فرض، منی که میخوام یکیو اعدام کنم، و قبلا هم به آریا شک داشتم ( به خاطر نبودن، به خاطر گادکش نشدن، به خاطر پست های بعد اومدنش) خب من وقتی نظرم اینه که حتما اعدام کنیم، و می بینم آریایی که خودم شک دارم بهش رای هم داره. یکی به من بگه دقیقا برای چی باید بهش رای ندم؟ کجای رایم غیر منطقیه؟ من اگر میخواستم با موج سواری آریا استارک رو اعدام کنم. اولا اونطوری واضح چند بار نمی گفتم رای میدم. دوما میذاشتم دقیقا آخر فاز رای میدادم نه اینکه وقتی نصف افراد بازی آنلاینن و حتما روی رایم بحث میشه !!! سوما وقتی به 4 رای رسید هم با ندی که مافیا بوده قطعا میام رای 5 رو هم به آریا میدم.

درسته نحوه فعالیت مارجری یکم مشکوک میزنه ولی دلیل نمیبینم یهو جو بیاد سمتش با وجود کسایی که شک روشون هست و الان نیستن و فراموش شدن!!! ند کجاست الان؟ ینی مارجری بی از ند مافیا میزنه؟ قبول ندارم یکم چشاتونو وا کنین وقت نمونده
    اینم پست فاز قبل جیمیه، که آریا اصرار داره بگه به هرکی اراده می کرد جیمی رای میداد، در صورتی که حرف های جیمی تو فاز قبلی اینو ثابت نمی کنه. جیمی به ند شک داشته، اصلا جیمی اون موقع الان برام مسجل شده که مافیا نبوده که بخواد به حرف تو گوش کنه آریا خان ! این حرفت که میگی من اگر میخواستم مارجری رو اعدام کنم رای جیمی رو راحت داشتم چرت محضه.

من واقعا دیگه بیشتر نمیدونم چجوری توضیح بدم. من حجت رو تمام کردم. می دونم کار بی گناه سخته. اما امیدوارم چشماشون رو باز کنن و با دقت الان تصمیم بگیرن. من خیلی این فاز وقت گذاشتم و واقعا دلم نمیخواد زحماتم با یه رای اشتباه هدر بشه و مافیا بازی رو تموم کنه. :-(
    Margaery Tyrell. آنلاین نیست.

12. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    مورد پسند : 5 بار در 1 پست
    08-26-2017, 11:30 PM #512
    من که رای دیشبم و کسی که ازش مطمعنم گناهکاره تیریون هس! و فرقی نداره بقول اریا که کدوم یکی رو امروز کدومو فردا اعدام کنیم فقط بحث اینه که گناهکار اعدام کنیم! به نظر منم تیریون جلوتر از مارجری هس الان حداقل برا من ....برا اجماع رای باید به یکی رای بدیم منم اگه رو تیریون موافقین رای دیشبم رو با کمال میل تکرار میکنم و خوشالم که بالاخره به داد و هوارای من توجه کردین!! ند که نشد امیدوارم این بشه! بسم الله

@ تیریون
    بس کن برادر دست و پا نزن خودتم میدونی من همون فاز که رای دادم گزینه هامو گفتم و تو بودی بیخیال اعدامتو قبول کن!
    Jaime Lannister. آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:31 PM #513
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tyrion Lannister. نمایش پست ها
    جو بده فقط آفرین
    منم میتونم 4 تا جمله از حرفت درارم همین طوری بگم این و این و این دروغه ملت بیاین بهش رای بدین
    جواب هم دادم که چرا حرفام دروغ نیست.
    مثل دیشب فقط دوست دارم

ابطال رای: به مارگری
    رای به اعدام: تریون
    Arya Stark. آنلاین نیست.

14. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:31 PM #514
    افراد مافیا هر کی که هستن بهشون تبریک میگم به بهترین شکل تا الان تونستن کاری کنن بی گناها گوه گیجه بگیرن ببخشید از این لفظ استفاده میکنم ولی باید گفته میشد

جان عزیز ترین کستون امشب دیگه مسخره بازی در نیارید بیاید تو 5 دقیقه آخر رای بدید دوباره اعدامی نداشته باشیم مافیا گیرمون آورده به خدا اینا میدونن رو مخ ماها کار کنن اصلن لازم نیست به خودشون زحمت دیگه ای بدن

@مارجری
    آریا که هیچی، یار آریا کیه؟ در واقع افراد مافیا رو بگو

@آریا
    الان واقعا وقت نظر دادن نیست وقت تصمیم گرفتنه
    Jon Snow. آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:32 PM #515
    اینم پست فاز قبل جیمیه، که آریا اصرار داره بگه به هرکی اراده می کرد جیمی رای میداد، در صورتی که حرف های جیمی تو فاز قبلی اینو ثابت نمی کنه. جیمی به ند شک داشته، اصلا جیمی اون موقع الان برام مسجل شده که مافیا نبوده که بخواد به حرف تو گوش کنه آریا خان ! این حرفت که میگی من اگر میخواستم مارجری رو اعدام کنم رای جیمی رو راحت داشتم چرت محضه.
    خود طرف میگه رای میدادم، این استدلال می کنه که رای نمیداد بابا جیمی به چه زبونی باید بگه رای میداد ؟

جان اصلا ببینم مگه اتهام تو به من این نبود که من رای رو از جیمی و دنریس برداشتم آوردم رو تو و تریون ؟ جیمی مگه با این اتهام همگروه من نبود ؟ ببینم رای میداد به مارگری یا نه ؟
    Arya Stark. آنلاین نیست.

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:33 PM #516
    مثلث گناهکاری حداقل دو نفر از این سه نفره (بیلیش آریا جیمی) ولی در هر حالت آریا مرکزشه
    من دلایل خودمو دارم، استدلال مارجری هم حرفی باقی نمیگذاره دیگه.

رای به اعدام : آریا استارک

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:34 PM #517
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jon Snow. نمایش پست ها
    افراد مافیا هر کی که هستن بهشون تبریک میگم به بهترین شکل تا الان تونستن کاری کنن بی گناها گوه گیجه بگیرن ببخشید از این لفظ استفاده میکنم ولی باید گفته میشد

جان عزیز ترین کستون امشب دیگه مسخره بازی در نیارید بیاید تو 5 دقیقه آخر رای بدید دوباره اعدامی نداشته باشیم مافیا گیرمون آورده به خدا اینا میدونن رو مخ ماها کار کنن اصلن لازم نیست به خودشون زحمت دیگه ای بدن

@مارجری
    آریا که هیچی، یار آریا کیه؟ در واقع افراد مافیا رو بگو

@آریا
    الان واقعا وقت نظر دادن نیست وقت تصمیم گرفتنه
    نظر نده، تصمیم بگیر، فقط خواهشا تصمیمتو برای 11:55 نزار، اگر رایی که الان دادی رو بهش معتقدی اعلام کن، اگر نه به تریون رای بده.

دنریس که اتفاقی یا عمدی الان نیست احتمالا یه رای دقیقه آخری داریم. می مونه تو تکلیف رو روشن کن خلاص کن همه رو پست های منو خوندی و 7-8 تا دلیل آوردم، پست های مارگاری هم خوندی، پست های پیتر رو خوندی، پست های تریون هم خوندی، تصمیم بگیر دیگه
    Arya Stark. آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    08-26-2017, 11:35 PM #518
    مارجری ول کن اون پستتُ. بیا برامون از حست راجع به تیرین بگو.
    حسم رو به تمام افراد میگم.

آریا به نظرم 99 درصد مافیا و گادفادره، 1 درصد میذارم برای اشتباه کردنم ( کما اینکه سابقه اش هم بوده با همین شخص به هم بپریم و جفتمون بی گناه باشیم) اما الان منطقی ترین دلیلم به آریاس بین افراد و حتی اگر اشتباه بکنم هم منطقی که برای حسم دارم اشتباه نیست به نظرم.

بیلیش که خودتی از قبل حس خوبی نداشتم بهت و چند بار هم گفتم. میدونم هم چقدر قوی هستی. تو رو الان 90 درصد مافیا می دونم.

جیمی رو بعد از برگشت به عقبی که داشتم 100 درصد قبل فاز قبلی بی گناه می دونم. الان هم 70 درصد جذب شده اس به نظرم.

جان رو 100 درصد بی گناه می دونم فعلا.

دنریس رو که نمیدونم کجاست کلا. ریز نشدم روی بازیش اما از روی رای ها و فلان بی گناه می دونستمش و الان هم ایده ای ندارم که جذب شده یا نه.

تیریون رو تو بازی حس بی گناه گرفتم ازش. ولی الان واقعا هیچ ایده ای ندارم. ممکنه همون 1 درصدی که فکر می کنم آریا رو اشتباه کنم باعث بشه تیریون برنده بشه. اما خب تو این وضع من ترجیح میدم حسی که منطقی تره رو پی اش رو بگیرم. ضمنا این چند پست بالایی که دادین رو مشغول پست نوشتن بودم و نخوندم. الان می خونم
    Margaery Tyrell. آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:37 PM #519
    من تا آخر فاز دیگه رای نمیدم، مگه دنریس بیاد چیزی مطرح کنه علیکم السلام.

فقط اگر اونطرفی ها اعدام شدن و بازی ادامه پیدا کرد، خواهشا درگیر فرضیه های عجیب نشید پیتر و جیمی عزیز و به جون هم نیوفتید. نفر دوم و سوم مافیا بین مارگری و دنریس و جان ( بنا به وضعیت رای شب) پیدا میشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Arya Stark. نمایش پست ها
    من تا آخر فاز دیگه رای نمیدم، مگه دنریس بیاد چیزی مطرح کنه علیکم السلام.

فقط اگر اونطرفی ها اعدام شدن و بازی ادامه پیدا کرد، خواهشا درگیر فرضیه های عجیب نشید پیتر و جیمی عزیز و به جون هم نیوفتید. نفر دوم و سوم مافیا بین مارگری و دنریس و جان ( بنا به وضعیت رای شب) پیدا میشه
    پست نمیدم یعنی
    Arya Stark. آنلاین نیست.

20. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-26-2017, 11:41 PM #520
    @جیمی @آریا شما دو تا فقط به تیریون رای دادید یا کس دیگه ای هم بود؟

خب یه سوال؛ الان تیریون رو با اتهام هم دستی با چه کسی میخواید اعدام کنید؟ آریا تو کل روز داری با مارجری دعوا میکنی آخرش میای به تیریون رای میدی؟ یعنی چی؟! جیمی تو چرا؟!
    Jon Snow. آنلاین نیست.