alt
صفحه 3 از 30 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 586

موضوع: بازی تاج و تخت | هفتمین دوره مافیا

1. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    08-22-2017, 10:56 PM #41
    @راب

نظر ها رو بیارم رو تو؟ با یه آخ آخ گفتن نظرات میاد رو تو؟! اینقدر جو گیرن بچه ها؟! یا شما خیلی به خودت مشکوکی
    Jon Snow. آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    1
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    08-22-2017, 10:57 PM #42
    جان اسنو تفره نرو خود تريون. تو پستش ابهامات. دادي. ك مهمترينش اينه گفته ك من گفتم. وسه نفر اضافه شدن در صورتي ك ب هيچ وج من از جمله دو سه نفر استفاده نكردم يعني اينقرد هويجي ك ممچنين نكته اي رو نگرفتي ؟؟
    Robb Stark. آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 11:00 PM #43
    @راب

تو فقط گیرت سر دو سه نفر یا سه چهار نفره؟! گفتی یه کسایی دیگه حالا این چه چیز مسخره ایه که بهش گیر میدی؟ تازه تو که این همه گیر دادی پست من رو دقیق نخوندی پست های منم میخوندی میدیدی به خودش هم گفتم این که اینقدر سریع واکنش نشون دادی با این پستت مشکوکه! با چشمای باز تر بازی کن!!!
    Jon Snow. آنلاین نیست.

4. تازه کار

پسندیده
    1
    08-22-2017, 11:37 PM #44
    جان اسنو من نيازي ندارم نصيحت با چشمان بازتر بازيكن رو از كسي قبول كنم كه خودش چش بسته خونده نوشته و بازي كرده
    بقيه ميان راجب بحث امروز نظر ميدن بيش از اين ادامه دادن هم ممكنه بي گناه باشي و اين همه هويج بودي و اين وسط ممكنه اگه واقعا بي گناه باشي گناهكاران از اين بحث مخصوصا تو فاز شب سواستفاده كنن
    اينم يه نظريه و حدسيه ك گفتم

راستي فكر ميكردم هويجي فقط اما متوجه شدم شلغمم هستي چون زحمت ندادي بري گروه تلگرام مافيا ببيني كي لحظه اخر چي گفته
    براي اثباط اينكه حرفمم ثابت بشه اگه من دارم وانمود مي كنم اخرين نفري بودم اضافه شدم و تو تلگرام ضايع نظر دادم و جاي اون نفر نظر دادم پس هموني ك لحظه اخر گفت تو چ تاپيكي بازي ميشه مياد يقيه منو ميگيره چرا دروغ ميگي

مثل اين ميمونه يكي بياد ادعاي نقش پليس رو بكنه كه از قضا پليس تو بازي باشه و ببينه كشي داره ادعاي نقشش رو مي كنه

- - - Updated - - -

جان اسنو. در. جواب سوالت هم بگم من گيري رو سه نفر زو نفر يا يك نفر و .. ندارم. بلكه تو پستم كه راجب بالانس حدس زدم گفتم كسايي اضافه شدن برام. جاي گير نداشت چند نفر. وارد بازي شدن لحظه اخر
    Robb Stark. آنلاین نیست.

5. تازه کار

پسندیده
    0
    08-22-2017, 11:44 PM #45
    متاسفانه من هم این سریال رو ندیدم و کلا یه کم برام سخته ارتباط برقرار کردن با اسم ها.
    همیشه توی مافیا به اینایی که میان راجع به بالانس نظر میدن حسه خوبی نداشتم.
    بحث ها رو دارم میخونم.
    Ned Stark. آنلاین نیست.

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 11:48 PM #46
    @راب

تو خودتم پستای خودتو بخونی نمیفهمی چن چندی با خودت از بقیه انتظار داری بفهمن؟

همونطور که گفتی منتظر میمونم بقیه بیان نظرشونو بگن
    Jon Snow. آنلاین نیست.

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 11:54 PM #47
    نقل قول نوشته اصلی توسط Robb Stark. نمایش پست ها
    تريون عزيزم زود ب خاكي نزن اگه واقعا تو خوندن مشكل داري جداقل رو حرف زدن يكم مز مزه كن من اصلا و ابدا نگفتم كه دوسه نفر اضافه شدن گفتم كسايي
    در ضمن خود گاد واضح تو گروه مافيا قبل شروع بازي گفته كه هركي هم شركت نكرده و ميخاد بازي كنه اين يعني جا برا نفرات جديد هست و ميشه با كمترين ريسك در بالانس اضافه كرد
    بله عزيزم اونايي كه شيوه نوشتن و بازي منو ميدونن ميشناسن دقيقا من كيم و لحظه اخري درخواست دادم حتي ضايع هم تو گروه اشاره كردم و سپس وارد بازي شدم و بي گناه بي نقش و با توجه به همه اين قضايا همچنين بحثي رو پيش اوردم

ضمننا من اول پاراگراف اكيدا گفتم حدس من اينه و حرف تو هم دليلي نميشه چون گاد اعلام نكرده نفراتي اضافه شدن پس ممكنه همچنين چيزي نباشه

- - - Updated - - -

در ضمن جان اسنو من اشاره كردم پستم رو خوندي و وارد جزييات نشدي الانم با اخ اخ گفتن هاي كه تاييد كرد پست تريون نشون دادي سرسري گرفتي و حتي هنوز متوجه نشدي تريون هم پست من رو خوب نخونده و نظر داده

خيلي جالب شد ها مشخص شد اگه تريون حواسش نبوده كه من تاكيدي رو جمله دو سه نفر نداشتم و برداشت اشتباه كردم بلكه جان اسنو نه تنها زحمت نداده پست منو خوب بخونه بلكه حتي زحمت نداده اناليزي ك تريون درباره من كرده رو بره چك كنه و اناليز كنه و بعد بياد با اخ اخ جون گفتن چيزيو تاييد كنه ك اصلا ومبدونه چي ب چيه
    ايا واقعا عجيب نيست؟
    نه ببین واضح*گفتی که «کسانی لحظه آخر اومدن" نه یه نفر
    اتفاقا چون فهمیدم یه نفر لحظه آخر اومد اون جمله رو به حرفم اضافه کردم و گفتم بازم ربطی نداره چون گفتی دو سه نفر
    حالا کجا گفتی دو سه نفر؟
    نشون میدم، یه جمع و تفریق ساده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Robb Stark. نمایش پست ها

من از خودم و با حدس اوليه شروع مي كنم با توجه ب شناختم نسبت به پويا و بالانسش قطعا شش نفر مافيا در ماقبل ٧ بي گناه غير عقلانيه چه برسه بگيم شش مافيا نقش دار
    من يه نظريه مهم در اين راجب دارم با توجه به اينكه كسايي بودن ديروز لحظه اخري اضافه شدن و باتوجه به اينكه گاد كف دست خودش رو بو نكرده كه حتما لحظه اخري نفري اضافه ميشه طوري برنامه ريزي كرده كه در وهله اول كمترين ريسك در بالانس بازي پيش بياد و در وهله دوم اگر قرار بر اضافه شدن كسي بوده باشه بالانس گروه مافيا اسيبي نبين چون گاد كش احتمالا هست همينطور بي گناهانانگيزه كمتري دارن نسبت به مافيا
    مافيا چون گروهي هست قطعا ريسك اينكه نفري لحظه اخري اضافه بشه به گروهشون كه ايا معلوم هست فعال باشه بياد يا نياد و قطعا بدترين سم برا مافيا اينه يه هم تيمي جاي هم تيمي غايب پست بده
    پس من اطمينان دارم گاد جوري بالانس كرده كه نفراتي كه لحظه اخر وارد ميشن رو ترجيحا بي گناه بي نقش بازي بده ةه كمترين ريسك رو داشته باشه و اين وسط احتمال قوي تيم مافيا از پيش بسته شدست
    من حدس ميزنم مافيا ميتونه احتمال زياد ٤ نفر باشن شامل سه نقش دار مهم بعلاوه يك بي گناه
    يا دو نقش دار + يك بي نقش+ ياكوزا
    يا حتي در بهترين شرايط يك گاد فادر بعلاوه دو بي نقش بعلاوه ياكوزا كه نبايد دسته كم گرفت

با توجه به گفته هام ممكن بوده بازي ب جاي ١٣ نفر با ١١ يا ١٠ نفر اجرا ميشدهپس قطعا گاد تعداد مافيا رو زياد نزاشته در عوض وجود ياكوزا و سهميه هاي نقريبا خوب با نفرات كمتر معقول ب نظر ميرسه

منتظر صحبت ها بقيه ام در اين مورد نظر بدن
    ضمنن با گوشي تايپ كردم و يك بار پريد از نو نوشتم و از غلط املايي و تاييپي احتمالي پوزش ميطلبم
    درحالت عادی به صورت دیفالت باید مثل بقیه فکر میکردی که یه نفر لحظه ی آخر اضافه شده (همونی که لحظه آخز تو گروه گفت، که اینطوری که میگی خودت بودی) اما طوری گفتی که انگار خبر داری دو نفر دیگه هم لحظه آخر اومدن!
    یه شفاف سازی بکن مرسی

- - - Updated - - -

آها یادم رفت تفریقو
    13- 10، 11= 2،3
    Tyrion Lannister. آنلاین نیست.

8. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-22-2017, 11:57 PM #48
    یه چیز بگم این آخر فازی!

تجربه به من ثابت کرده اینایی که میان استارت بازی رو میزنن و خودشون رو میندازن وسط اکثرشون بی گناهن چون خودم سابقه طولانی دارم در این مورد اینو میگم که از فاز بعد الکی به هم نپرید!
    Jon Snow. آنلاین نیست.

9. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    08-23-2017, 12:00 AM #49
    فاز تموم شده. پست ندین فعلا.
    نقشدارها سریع هدف بدن.

God آنلاین نیست.

10. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    08-23-2017, 12:18 AM #50
    فاز شب 2
    اتفاقی نیفتاد.

فقط مافیا و بیگناه گفته میشه. نقش گفته نمیشه. سوال نکنید. حتی شما دوست گرامی.

فاز روز 3
    بازیکنان حاضر در بازی: 12 نفر

ند استارک
    راب استارک
    سانسا استارک
    آریا استارک
    جان اسنو
    استنیس باراثیون
    جیمی لنیستر
    سرسی لنیستر
    تیریون لنیستر
    دنریس تارگریان
    پیتر بیلیش
    مارجری تایرل

تعداد رای لازم برای اعدام: 7 رای
    نحوه اعدام: اختیاری
    زمان اتمام فاز: چهارشنبه ساعت 24

فاز سوم رو شروع بفرمایید.

از این فاز گادکش هم داریم. تشخیصشم فقط با گاد هست. هیچ توضیحی هم عمومی یا خصوصی داده نمیشه.
    هر کسی هم بدون اطلاع، فعالیت نکنه و گادکش بشه، از ادوار بعدی با این گاد محروم میشه.

God آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-23-2017, 12:42 AM #51
    سلام.
    عذر می خوام که روز دوم نبودم امیدوارم امروز باشم.
    من پست هارو خوندم. داستانی وجود نداره و وقتی داستانی وجود نداره از قتل روز اول هیچی نمیشه فهمید.
    شروع بازی همیشه با بحث سر بالانس و درگیری دو یا چند نفر شروع میشه و این دور فکر می کنم این شدت بگیره.
    در مورد بالانس به نظرم نظر راب کامل بود، فکر نمی کنم بالانس بیشتر از 4 یا حداکثر 5 مافیا رو داشته باشه، و نقش های موجودم بنا به تعداد سبک یا سنگین میشه.
    می مونه یه نکته و اونم احساس شخصی نسبت به پست های محدودیه که تا الان داده شده.

اول اینکه من شخصا از قوانین کلی دل خوشی ندارم. مثل جمله زیر:
    تجربه به من ثابت کرده اینایی که میان استارت بازی رو میزنن و خودشون رو میندازن وسط اکثرشون بی گناهن چون خودم سابقه طولانی دارم در این مورد اینو میگم که از فاز بعد الکی به هم نپرید!
    دوم اینکه حسی که از راب میگیرم، اینه که می خواد بازی رو جدی کنه، می خواد مو شکافانه اینکارو کنه که تا اینجاش خوبه ولی طوری اینکار رو می کنه که ازش بترسیم.
    این سبک بازی می تونه ویژگی فردی باشه، ولی من خیلی مطمئن نیستم که این ترفندی برای دست گرفتن بازی و ایجاد حریم برای خودش نباشه.
    امیدوارم جدی بودن با پریدن به دیگران اشتباه نشه. این می تونه خطرآفرین ترین اتفاق فاز های اول باشه.

سوم اما جان اسنو هست که فارغ از جمله ای که ازش آوردم، کلا سعی می کنه که روش شوخی و خنده رو بازی کنه.
    این خوبه به شرط اینکه سر نقاط بحرانی نخواد با این روش از زیر مسئولیت نقل قول هاش در بره.
    مثل همون نقل قولی که بالا ازش آوردم و ریش سفیدی ها با حکم های کلی از این دست.

میمونه تریون که فعلا نظری در موردش ندارم.
    Arya Stark. آنلاین نیست.

12. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-23-2017, 01:00 AM #52
    @آریا

اگه منو بشناسی باید بدونی و چند بار هم گفتم من کلا تو همه زمینه ها سعی میکنم به شوخی خنده برگذار کنم کارو ریش سفیدی نبود واقعا از زیرش هم در نمیرم معمولا اینجوری درگیر شدن کار مافیا نیست اونم تو فاز های اول.
    Jon Snow. آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-23-2017, 01:05 AM #53
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jon Snow. نمایش پست ها
    @آریا
    اگه منو بشناسی باید بدونی و چند بار هم گفتم من کلا تو همه زمینه ها سعی میکنم به شوخی خنده برگذار کنم کارو ریش سفیدی نبود واقعا از زیرش هم در نمیرم معمولا اینجوری درگیر شدن کار مافیا نیست اونم تو فاز های اول.
    من از پشت این یوزر ها، پدرم رو هم نمیشناسم.
    در کل شوخی و خنده تو بازی خوبه و مشکلی باهاش نیست.
    صرفا چون دیده بودم با این روش سعی کردن فشار رو کم کنند بدون اینکه درگیر عواقب احتمالیش بشن، خواستم در موردش صحبت کنیم.
    اما خب قانون کلی در مافیا وجود نداره، بارها افراد درگیر اتفاقا اصلی ترین گزینه ها بودند چون از همین تفکر می خواستن استفاده کنند.
    Arya Stark. آنلاین نیست.

14. تازه کار

پسندیده
    0
    08-23-2017, 08:11 AM #54
    سلام. منم متاسفانه سریالو ندیدم و اصلا نمیتونم با اسما خوب ارتباط برقرار کنم
    ببخشید که فازا اول رو نبودم. پستها رو یه نگاه سرسری کردم. سعی میکنم از امروز بیشتر توی بازی باشم
    Stannis Baratheon. آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-23-2017, 10:03 AM #55
    خدایی اسما سخت نیست به جز دنریس و دیگه نهایت تیریون بهونه نیارید یکی یه چیزی گفت همه پشت سرش میگن
    من منتظر راب هستم بیاد جوابمو بده برم

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-23-2017, 02:07 PM #56
    امشب "باید" یه نفر اعدام بشه، بعد 3 فاز الاف چرخیدن و خوشبختانه دیشبم که اتفاقی نیفتاد. همه بیان بگن به کی شک دارن
    Jon Snow. آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-23-2017, 02:57 PM #57
    @جان اسنو

رای به اعدام باید نصف به علاوه یک باشه، یعنی ۷ تا. بعید میدونم ۷ نفر فعال هم داشته باشیم!
    و اینکه به نظرت آیا باید صرفا یه اعدام داشته باشیم فرقی نمیکنه کی؟ حتی اگه بیگناه دربیاد؟

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    مورد پسند : 5 بار در 1 پست
    08-23-2017, 03:21 PM #58
    واقعا اينطوري نميشه اصلا كسي ايده اي برا اتهام زدن و دنبال سر نخ بودن نداره ... داستان نباشه همين ميشه شايد خيليام مث من بدون داستان بازي نكردن و هيچ ايده و روشي براي بازي اينجوري بلد نيستن... در مورد بالانس بحرفيم؟ خب چه كمكي ميتونه بكنه كه از ١٣ نفر ٤يا ٥ مافيا داريم و بقيه بيگناه ... مافيا چنتا تير داره و تيراش كي تموم ميشه ....يا بيايم بيخود اتهام بزنيم از رو سريال مثلا بيايم بگيم بد من هاي سريال رو خوشمون نمياد ازشون اونا متهمن ! يا از رو طرز حرف و پست دادن بيايم اتهام بزنيم؟ اونم در حاليكه چن نفر پست ندادن هنو و چن نفريم ك دادن سلام احوالپرسي كردن يا فقط تيكه هايي از سريالو گفتن يا گفتن اسما سخته يا گفتن اسپويل نكنين من نديدم! الان چي داريم ما واقعا؟ چيكار كنيم!!يلخي يلخي يه نفرو اعدام كنيم بعد شبشم مافيا يكيو بزنه بعد فرداش باز ينفر اعدام بعد شبش مافيا بزنه تا اخر ببينيم شانس با كدوم تيم ياره! دت وود بي هل آو عه گيم
    Jaime Lannister. آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

پسندیده
    1
    08-23-2017, 03:47 PM #59
    @تیریون

اونو که میدونم ولی خب شاید اگه یکم جو بدیم به بازی بقیه هم یه تکونی به خودشون دادن!

الان وضع بی گناها بد نیست حتی امشب اگه بی گناه هم اعدام کنیم بالاخره تو بحث ها و رای اعدام های قبلش یه چیزایی دستمون میاد، از این حالت خلسه ای که الان داریم بهتره حداقل!

به کسی مشکوکی؟

- - - Updated - - -

@جیمی

خب خودت جی؟ ایده ای نداری؟ اتهامی چیزی؟ از خودتون شروع کنید خب همش منتظرید بقیه یه کاری بکنن
    Jon Snow. آنلاین نیست.

20. تازه کار

پسندیده
    1
    08-23-2017, 04:29 PM #60
    تريون متاسفانه با گوشي ميام و قدرت ريپلاي و هايلايت ندارم و برام سخته بيام تكه تكه حرفاي ك گفتيو بلد كنم و جواب بدم
    اما
    سوالت رو جواب ميدم اما تو چرا زير سوال من در رفتي ؟
    من گفتم تو چندين پست كاملا منظورم رو گفتم الانم ميگم من اعلام كردم ميخوام درمورد بالانس نظر بدم و حدسام رو گفتم و باتوجه به اينكه خودمم لحظه اخري اضافه شدم تاكيد بر جمله كسايي اضافه شدن كردن
    حالا كسايي ميتونه اشاره به يك يا چند نفر باشه
    درضمن من اصلا نه تفريقي انجام دادم نه حاصلضربي و ن تقسيمي فقط گفتم ممكنبود بازي با ١١ ده يا دوازده نفر برگزار ميشد كه اين يه حدس عاديه كه گفتم
    Robb Stark. آنلاین نیست.