alt
صفحه 2 از 23 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 455

موضوع: قاتلین در شهر | هشتمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    23
    مورد پسند : 63 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    09-05-2017, 08:32 PM #21
    سلام به همگی
    اخ که بازی با لب تاب چقدر راحت و خوبه این دور گذشته با موبایل دهنم صاف شد
    MaleFactor آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    09-05-2017, 11:14 PM #22
    سلام سلام
    بعد از صد سال دوری از مافیا دوباره بازگشتیم امیدوارم دور خوبی باشه
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    09-06-2017, 12:01 AM #23
    فاز شبه. سریع هدف بدین بی وجدانا.

4 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    09-06-2017, 12:34 AM #24
    داستان شب 1:

ابتدا باید تاکید کنم که داستان کلا جدا از بازی هست؛ مگر مرگ شخصیت ها و نشانه های واضح در این رابطه. به هیچ عنوان نمیشه از داستان نقش فردی که هنوز در بازی هست رو فهمید. استناد الکی نکنید. داستانام مختصر مفیده کلا؛ منم مثل خودتون درگیریم زیاده.

کاراگاه پس از مواجهه با پیام تهدید آمیز در دفتر سید، تحقیقاتش در رابطه با مظنونین رو به شکل جدی تر آغاز کرد.
    غروب بود که رفت پیش متین. معاون فعلی ساواک که آدم شوخی به نظر می رسید. چیز خاصی دستگیرش نشد.
    مهمترین جملات سرهنگ متین که در دفترچه کاراگاه ثبت شد ازین قرار بود:
    "سید؟ کدوم احمقی سید می کشه آخه! اگه بخوان کسی بکشن باید منو بکشن که ندارن کاراگاه. شهامتشا ندارن."
    "شمام خودتونو درگیر نکنید. خودمون پیگیری می کنیم؛ یکی از مظنونین همیشگی میگم امشب اعتراف کنه برات."
    "وقتم پره؛ امشبم حال دادم بهت. دیگه مزاحم نشو لطفا. آفرین."
    کاراگاه که از شخصیت متین خوشش اومده بود، شب به دفترش برگشت و به کار روی پرونده ادامه داد. همون جا هم خوابید. صبح اما با چند پیام مواجه شد که دستیارانش براش گذاشته بودن:

1. به جان یکی از سربازان وظیفه که مامور پاییدن اطراف خونه (کاخ) سید بود، دم صبح تعرض شده ولی گزارش کردن که اتفاقی نیفتاده و به کارش ادامه میده.
    2. یه بیشرفی ساعت 2 زنگ زده بود که سرگرد فلانی مرده؛ رفتیم دیدیم کذب بوده. داریم پیگیری می کنیم ببینیم تماس از کجا بوده که مادرشُ به عزاش بشونیم.
    3. تو خیابون ولی عهد نصفه شب صدای جیغ شنیده شده؛ ولی مامورا که رسیدن کسیُ ندیدن. توبیخشون می کنم قربان.

کاراگاه بعد از خوندن پیام ها خیلی اعصابش خراب بود:
    "اول پیاله و بدمستی؟ گور قبر همه تون."
    "امروز تکلیفُ روشن می کنم. خودم باید اقدام کنم."
    کاراگاه به دوست قدیمیش امین زنگ زد و ازش کمک خواست. آدم با نفوذی بود و اتفاقا گفت خبرای مهمی داره.
    کاراگاه لبخندی زد و از دفترش خارج شد... .

اتفاقات قابل بازگویی:
    هیچی

فاز روز 2
    بازیکنان حاضر در بازی: 14 نفر

متین (M A T I N)
    رابین (Rabin)
    مهدی (
    IDEMAHDI)

آرش (ArashPey)
    عرفان (Erf_Ju)
    رضا (Vecchia Signora)
    هادی (Franking)
    محمد (Donnie Darko)
    امین خلفی (
    Amin Khalafi)
    افشین (MaleFactor)
    زینب (Z3IN48)
    محمدرضا (SmRs)
    رضا (Dashreza)
    صدرا (RenD)

تعداد رای لازم برای اعدام: 8 رای
    نحوه اعدام: اختیاری
    زمان اتمام فاز: چهارشنبه ساعت 24

هرکس نقش ها و قوانینُ هنوز نخونده، انشالله به تیر غیب به هلاکت برسه.
    فاز 2 رو شروع بفرمایید.

4 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

5. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 12:54 AM #25
    هوم
    اون سه تا گزینه من رو یاد دور سوم همین جا، انجمن جنایت کاران میندازه. که هر کدومش مال یه گروه بود.
    خصوصا اولی و دومی منو یاد قتل و سومی یاد جذب میاندازه. البته ممکنه یکیش برای بیگناها باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 01:41 AM #26
    آقا مورد اول و دوم تو فاز های بعد بیشتر میتونه کمک کنه، ولی فعلا حدسی که دارم اینه که دومی کار دکتر بوده! سومی هم که احتمال زیاد فعالیت فرقه بوده. از بقیش چیزی سر در نمیارم فعلا

بقیه هم منتظریم بیاید کم کم پست بدید که استارت کارو بزنیم!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

7. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 08:10 AM #27
    منم این سه تا گزارش رو دیدم یاد دور انجمن جنایت کاران افتادم که گزارش هر پلیس نماینده ی کارهای هر گروه یا فرد بود. برخلاف فعالیت دیروز افراد بازی، فعالیت دیشب زیاد بوده که به در بسته خوردن . دو تای اول تداعی قتل دارن. به نظر میرسه حاج آقا یا دکتر دیشب اقدام مثبت داشتن یا ضدضربه ها مورد هدف قرار گرفتن. صدای جیغ رو اگر مشابه دورهای قبل در نظر بگیریم، برای من فعالیت فرقه رو تداعی می کنه.
    به هر حال برخلاف بیش تر دورهای قبل که بی گناهان کشته میشدن یا جذب میشدن، هیچ کدومشون رو نداشتیم بحمدالله

اونجا که در مورد امین و متین صحبت شد نمیدونم چقدر به وقایع شب ربط دارن. احتمال هم هست که دیشب پلیس یکی رو پرسیده باشه.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 12:35 PM #28
    نقل قول نوشته اصلی توسط God نمایش پست ها
    داستان شب 1:

ابتدا باید تاکید کنم که داستان کلا جدا از بازی هست؛ مگر مرگ شخصیت ها و نشانه های واضح در این رابطه. به هیچ عنوان نمیشه از داستان نقش فردی که هنوز در بازی هست رو فهمید. استناد الکی نکنید. داستانام مختصر مفیده کلا؛ منم مثل خودتون درگیریم زیاده.

کاراگاه پس از مواجهه با پیام تهدید آمیز در دفتر سید، تحقیقاتش در رابطه با مظنونین رو به شکل جدی تر آغاز کرد.
    غروب بود که رفت پیش متین. معاون فعلی ساواک که آدم شوخی به نظر می رسید. چیز خاصی دستگیرش نشد.
    "سید؟ کدوم احمقی سید می کشه آخه! اگه بخوان کسی بکشن باید منو بکشن که ندارن کاراگاه. شهامتشا ندارن."
    "شمام خودتونو درگیر نکنید. خودمون پیگیری می کنیم؛ یکی از مظنونین همیشگی میگم امشب اعتراف کنه برات."
    کاراگاه که از شخصیت متین خوشش اومده بود، شب به دفترش برگشت و به کار روی پرونده ادامه داد. همون جا هم خوابید. صبح اما با چند پیام مواجه شد که دستیارانش براش گذاشته بودن:

1. به جان یکی از سربازان وظیفه که مامور پاییدن اطراف خونه (کاخ) سید بود، دم صبح تعرض شده ولی گزارش کردن که اتفاقی نیفتاده و به کارش ادامه میده.
    2. یه بیشرفی ساعت 2 زنگ زده بود که سرگرد فلانی مرده؛ رفتیم دیدیم کذب بوده. داریم پیگیری می کنیم ببینیم تماس از کجا بوده که مادرشُ به عزاش بشونیم.
    3. تو خیابون ولی عهد نصفه شب صدای جیغ شنیده شده؛ ولی مامورا که رسیدن کسیُ ندیدن. توبیخشون می کنم قربان.

کاراگاه به دوست قدیمیش امین زنگ زد و ازش کمک خواست. آدم با نفوذی بود و اتفاقا گفت خبرای مهمی داره.

اتفاقات قابل بازگویی:
    هیچی

فاز روز 2

متین (M A T I N)
    رابین (Rabin)
    مهدی (
    IDEMAHDI)

آرش (ArashPey)
    عرفان (Erf_Ju)
    رضا (Vecchia Signora)
    هادی (Franking)
    محمد (Donnie Darko)
    امین خلفی (
    Amin Khalafi)
    افشین (MaleFactor)
    زینب (Z3IN48)
    محمدرضا (SmRs)
    رضا (Dashreza)
    صدرا (RenD)

فاز 2 رو شروع بفرمایید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط God نمایش پست ها
    داستان شب 1:

اتفاقات قابل بازگویی:
    هیچی

فاز روز 2

متین (M A T I N)
    رابین (Rabin)
    مهدی (
    IDEMAHDI)

آرش (ArashPey)
    عرفان (Erf_Ju)
    رضا (Vecchia Signora)
    هادی (Franking)
    محمد (Donnie Darko)
    امین خلفی (
    Amin Khalafi)
    افشین (MaleFactor)
    زینب (Z3IN48)
    محمدرضا (SmRs)
    رضا (Dashreza)
    صدرا (RenD)

فاز 2 رو شروع بفرمایید.

Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    4
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    09-06-2017, 01:09 PM #29
    سلام ، اتفاقاتی که دیشب افتاد : فرقه نتونسته جذب کنه و مافیا هم نتونسته بکشه ، تا اینجاش خیلی خوبه ( البته اگه سومین مورد به این معنا نباشه که فرقه جذب کرده ، قبلا یادمه اگه جذب میکرد گاد یه نشونه ای میگفت، الانو نمیدونم فقط گفته کسی دیده نشد ) ، مورد خیلی مشکوک دومیه ، تنها حدسی که میتونم بزنم ، از اونجا ک گفته بیشرف یعنی گناهکاره ، و یه نقش غیر کشتنی داره ، میتونه به نقشی مثل بازیگر مربوط باشه
    Dashreza آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    21
    مورد پسند : 9 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 01:15 PM #30
    خب من تازه رسیدم بخونم پست ها. اول که درست حسابی داستانو خوندم و نحوه مرگو دیدم یاد اون دور فوتی افتادم که سید گاد بود و هر گروه* مافیا که یکیو می زد یجوری تو داستان معرفی میشد ( البته اون دور همه بجز چاوش مافیا بودن من منظورم این نیست، فقط نحوه بازگوییه مرگ رو میگم )
    بعید می دونم این نکته که پویا داره تو داستاناش میگه و اول داستان چند تا روش مرگ داشت، انقدر بی ربط باشه و تونسته باشه اینجوری سردرگمم مون کنه
    اما خب این چیزی نیست که بشه در حال حاضر بهش استناد کرد چون تا چند تا فاز نگذره درست متوجه نمیشیم چی به چیه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Dashreza نمایش پست ها
    سلام ، اتفاقاتی که دیشب افتاد : فرقه نتونسته جذب کنه و مافیا هم نتونسته بکشه ، تا اینجاش خیلی خوبه ( البته اگه سومین مورد به این معنا نباشه که فرقه جذب کرده ، قبلا یادمه اگه جذب میکرد گاد یه نشونه ای میگفت، الانو نمیدونم فقط گفته کسی دیده نشد ) ، مورد خیلی مشکوک دومیه ، تنها حدسی که میتونم بزنم ، از اونجا ک گفته بیشرف یعنی گناهکاره ، و یه نقش غیر کشتنی داره ، میتونه به نقشی مثل بازیگر مربوط باشه
    گاد تو پست اول صراحتا اعلام کرده که جذب موفق جزو اتفاقات قابل بازگو فاز شب هست
    Franking آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    4
    09-06-2017, 01:18 PM #31
    ندیدم اینو ، پس مطمئننا جذب نداشتیم

- - - Updated - - -

دوستان یه نکته ؛ ادیت و آپدیت پست اوکیه ؟ قبلا یادمه به خاطر اینکه گسی حرفشو عوض نکنه نمیذاشتیم باشه ، الان هم اینجوری باشه بهتر نیست ؟
    Dashreza آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    21
    مورد پسند : 9 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 01:18 PM #32
    در مورد داستان هم الان نمیشه اصلا دقیق نظر داد، چون*چیزی برا دقت وجود نداره، فقط میشه حدس زد
    در و دیوار زدن فرقه و مافیا نزدیک ترین حدسمه
    مورد سوم رو هم هنوز چیزی به ذهنم نرسیده
    Franking آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 01:32 PM #33
    با سلام. امیدوارم دور خوبی داشته باشیم
    در مورد داستان گفتنی ها رو گفتن دوستان. اطلاعات بیشتر و دقیق تر رو شب های آتی میشه می فهمید. فعلا من در نظر می گیرم 2 تا حمله نافرجام بوده و یک جذب، صدای جیغ رو خیلی بهش فکر کردم ولی جز جذب ناموفق چیزی به ذهنم نمی رسه. (میدونم جذب ناموفق ممکنه گفته بشه یا نشه)
    در کل جذب و قتل نداشتیم که مهم همینه فعلا.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

14. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 03:43 PM #34
    این متفاوت بودن مورد اول و دوم هم ذهن منو مشغول کرده بود. رفتم نقشا رو*خوندم یادم به این افتاد:

"
    قاتل قابل جذب نیست و برای 1 مرتبه می تواند از تیر فرار کند. بدین صورت که اگر برای اولین بار مورد هدف قرار گیرد، زنده خواهد ماند و اقدام به قتلش نیز انجام نخواهد شد (در صورتی که در آن شب اقدام به قتل نکرده باشد، خواهد مرد)."
    به نظرم اگه بگیم قاتل هم داریم، این اتفاق محتمل تر از اینه هم مافیا هم قاتل تیر رو به دیوار زده باشن اونم شب اول و اونم توی بازی با یوزر اصلی که نسبتا راحت تر میشه حدس زد کیا ضدضربه نیستن.
    ینی مورد اول به زدن و نمردن میخوره بیشتر (مافیا) و مورد دوم به اینکه میخواسته بزنه ولی نزده. (قاتل)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Dashreza نمایش پست ها
    ندیدم اینو ، پس مطمئننا جذب نداشتیم

- - - Updated - - -

دوستان یه نکته ؛ ادیت و آپدیت پست اوکیه ؟ قبلا یادمه به خاطر اینکه گسی حرفشو عوض نکنه نمیذاشتیم باشه ، الان هم اینجوری باشه بهتر نیست ؟
    ادیت که نمیشه کرد. آپدیت هم اتوماتیکه مشکلی نداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 05:41 PM #35
    سلام داستان شب رو خوندم نظرات رو هم همچنين ... دوستان گفتن گفتنيا رو و منم تكرار مكررات نميكنم به نظرم سه تا اقدام اصلي داشتيم ديشب كه خوشبختانه هر سه هم نا موفق بوده گويا و فك نميكنم بين اون سه تا اعمال نقش بيگناهي گفته بشه! نميدونم احتمالش كمه بنظرم با توجه به شيوه اي كه از داستاناي پويا داريم ولي خب با يه شب نميشه تصميم گرفت و مهم بود كه هيچ عمل گناهكارانه اي انجام نشه كه نشده

فقط از رضا ميخام بپرسم كه چطور حدس زدي كه مورد دوم! كار دكتر بوده؟ با تاكيد به دوم ! چرا مورد اول نه مثلا؟ چرا اصلا دكتر؟ چرا شيخ نه؟ يا چرا احتمال ضد ضربه نه؟ يا همين احتمال قاتل كه عارشم گفت و قابل بررسيه؟ چيزي ميخاي بهمون بفهموني يا چي؟ ميشه قصدتو از دادن اين پست و اون فوكوسي كه رو مورد دوم و اين كه كار دكتر بوده ، داشتي رو بپرسم؟؟
    Erf_Ju آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 06:28 PM #36
    سلام سلام
    خب در مورد داستان شب نشونه ها و گزارش ها رو منم مورد سه رو با بعضی از دوستان موافقم که میگن جذب فرقه و اینا بخاطر ی سری نشونه ها که تو دورهای قبلی چه اینجا چه جاهای دیگه هم بوده و از اونجایی که پویا اصولا خلاق نیست همونا رو میاره شوخی میکنم...ولی منم موافقم که سومی جذب فرقه میتونه باشه...اولی و دومی هم باز موافقم که اقدام به قتل میتونسته باشه...حالا باز تو شب های آینده بیشتر میشه پی برد به این نشونه ها...این در مورد داستان
    ی حرفی دوستمون داش رضا زد که میگه جذب موفق فرقه...بعد حالا میگیم حواسش نبوده بعد یهو باز خیلی محکم میگه جذب ناموفق فرقه...همیشه برای من محکم حرف زدن و با قطعیت حرف زدن مخصوصا تو اتفاقات شب ی ذره غیر قابل قبوله مگه اینکه از چیزی خبر داشته باشه طرف...درسته هم خیلیای دیگه هم من مورد سوم رو جذب فرقه در نظر گرفتیم اما هیچوقت محکم گفته نشده که بله دقیقا جذب فرقه ست...بعد حالا که فهمیدی که بازگو نمیشه باز محکم میگی که نه جذب نداشتیم(که اینو من نفهمیدم حقیقتا جذب موفق نداشتیم یا کلا اقدام به جذب نداشتیم منظورت کدومه؟)....من مشکلم با این محکم حرف زدنته
    پ.ن:تازه الان دیدم پستش هم ویرایش شده که جذب ناموفق فرقه شده اول جذب موفق بود...خب این به نظرتون چیه؟آقا درسته اصلا همه ی حرفای شما...اصلا اقدام به جذب فرقه هم اوکی میگیریم...اینکه موفق بوده یا نبوده رو اول اومدی گفتی موفق بعد میگی ندیدی پویا گفته که جذب بازگو میشه...این باز قابل قبوله...اما اینکه بیای پستت رو ویرایش کنی هرگز یه حس بدی واقعا بهم دست داد
    منتظر پاسخت هستم داش رضا
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    69
    مورد پسند : 39 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 06:45 PM #37
    تا الان هیچ پستی نخوندم نمیدونمم چی شده صرفا خواستم اعلام وجود کنم
    M A T I N آنلاین نیست.

18. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 07:43 PM #38
    خب خب .. گفتنیارو گفتین
    هیچی رو نمیشه با قاطعیت گف
    همه نظرام مث همه
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 08:16 PM #39
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    این متفاوت بودن مورد اول و دوم هم ذهن منو مشغول کرده بود. رفتم نقشا رو*خوندم یادم به این افتاد:

"
    قاتل قابل جذب نیست و برای 1 مرتبه می تواند از تیر فرار کند. بدین صورت که اگر برای اولین بار مورد هدف قرار گیرد، زنده خواهد ماند و اقدام به قتلش نیز انجام نخواهد شد (در صورتی که در آن شب اقدام به قتل نکرده باشد، خواهد مرد)."
    به نظرم اگه بگیم قاتل هم داریم، این اتفاق محتمل تر از اینه هم مافیا هم قاتل تیر رو به دیوار زده باشن اونم شب اول و اونم توی بازی با یوزر اصلی که نسبتا راحت تر میشه حدس زد کیا ضدضربه نیستن.
    ینی مورد اول به زدن و نمردن میخوره بیشتر (مافیا) و مورد دوم به اینکه میخواسته بزنه ولی نزده. (قاتل)

- - - Updated - - -

ادیت که نمیشه کرد. آپدیت هم اتوماتیکه مشکلی نداره.
    الان میگی مافیا قاتل رو زده و قاتل هم یکی دیگه رو زده؟ در نتیجه هیچ اتفاقی نیفتاده؟ آخه آخر حرفت میگی قاتل میخواسته بزنه ولی نزده!

یه چیز دیگه!!

یه چیزی در مورد داستان که به نظرم میشه گوشه ی ذهن نگهش داشت.گاد توی توصیف مرگ سید به تعداد ضربات چاقو اشاره کرده و بعدش علامت تعجب گذاشته. به نظرم این تعداد رو ذکر کرده احتمالاً هدفی پشتش بوده ، اینکه چرا مرحوم تنها 4 ضربه چاقو خورده برای من شک برانگیز بود
    دقیقا چیش واست شک برانگیزه؟! چه چیز شک برانگیزی وجود داره؟! خودت اومدی اینو میگی بعدشم میگی البته گاد قبلا نشون داده نمیشه درباره بالانس پیشبینی کرد! اگه منظورت اینه تعداد خاصیو اشاره کرده خب کرده دیگه به چی شک داری الان من واقعا نمیفهمم توی این چند دوری که بازی کردم هیچوقت هدف از این بحثارو درک نکردم و الانم نمیکنم!

فقط من به این جمله ها حساسم یا کسای دیگه هم هستن که حساس باشن؟

@عرفان

خب اولا این رو از من داشته باشید

ولی فعلا حدسی که دارم اینه که دومی کار دکتر بوده!
    اینو میذارم بعدا سو استفاده نشه بقیه بیان بگن من گفتم قطعا کار دکتر بوده! دلیلی که گفتم مورد دوم فکر میکنم کار دکتره اینه که گاد گفته:

ولی اولی اینه:

ببین برای مورد اول گفته اتفاقی نیفتاده و به کارش ادامه میده، تو از این بیشتر حس اینو میگیری که طرف ضد ضربه بوده یا از دومی؟ چون دومی گفته گزارش قتل دادن، ولی کذب بود! به نظر من اینطوری اومد که دومی خیلی بیشتر تا اولی میخوره که کار دکتر باشه (اگر قراره یکیشون کار دکتر باشه البته!) رو دکتر هم فوکوس نداشتم اصلا در اون لحظه نزدیک ترین چیزی که با توجه به داستان به ذهنم رسید این بود که نوشتم! پست آرش درباره قاتل هم که بعد پست منه همین الان داشتم ازش میپرسیدم که در ادامه پست تو رو دیدم.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

20. تازه کار

پسندیده
    4
    09-06-2017, 09:02 PM #40
    والا من با ویرایش خیلی مشکل دارم ، بچه ها میتونن حرفشو عوض کنن و اپدیت میشه ، اصلا خوب نیست بنظرم یه فکری به حال این بکنیم ،
    این که سومی مربوط به فرقست مشخصه ، اگه اینو محکم نمیگی بنظرم یخورده مشکوکه ، من از سید یادمه که نشونه جذب یا جذب نشدنش فرق داشت ، والا اینجا تاحالا بازی نکردم نمیدونم چجوریه؟ بعد هم که خب بچه ها گفتن این اتفاقا بازگو میشه فهمیدم جذب نشده پس
    Dashreza آنلاین نیست.