alt
صفحه 3 از 23 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 455

موضوع: قاتلین در شهر | هشتمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 09:08 PM #41
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dashreza نمایش پست ها
    والا من با ویرایش خیلی مشکل دارم ، بچه ها میتونن حرفشو عوض کنن و اپدیت میشه ، اصلا خوب نیست بنظرم یه فکری به حال این بکنیم ،
    این که سومی مربوط به فرقست مشخصه ، اگه اینو محکم نمیگی بنظرم یخورده مشکوکه ، من از سید یادمه که نشونه جذب یا جذب نشدنش فرق داشت ، والا اینجا تاحالا بازی نکردم نمیدونم چجوریه؟ بعد هم که خب بچه ها گفتن این اتفاقا بازگو میشه فهمیدم جذب نشده پس
    داداش کجای کاری کسی حرفشو عوض نمیکنه! آپدیت فرق داره کلا! اگه یه پست بدی بعد به فاصله چند دقیقه بعد دوباره خودت پست بدی دیگه تو یه پست جدا نمیاد ادامه همون قبلیه میاد میزنه آپدیت! وگرنه ویرایش که ممنوعه تو قوانین هم گفته شده! قوانینو بخون حداقل
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    4
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    09-06-2017, 09:18 PM #42
    دوستان شرمنده ) ویرایش نیست مثل اینکه
    امین من نخوندم تو دیگه چرا نخوندی یا صرفا اومدی گیر بدی به ما ؟
    Dashreza آنلاین نیست.

3. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 10:09 PM #43
    یه مطلب کلی بگم. همانا کسانی که به داستان شب چسبیدن و ول کن ماجرا نیستن از گناهکاران هستن (الیزابت)

@ رضا

به کجا چنین شتابان؟ چرا اینقدر عصبی؟

یه بحثی هست که گاد میگه داستان جدای از بازی هست. خب شخصیت ها و روند داستان رو خود گاد میبره جلو.
    یه بحث دیگه نشانه های موجود در داستان هست. مثلا داستان شب اول وقایعی مثل مرگ خدابیامرز با سیانور، یا چهار با ضربه چاقو میتونن نشانه باشن که به نظرم باید گوشه ی ذهن نگهشون داشت و با داستان های شب های آینده تطبیق داد. شاید اصطلاح "شک برانگیز" که به کار بردم زیاد جالب نبود و حس قوی تلقین می کرد. ولی به عنوان نشانه بهش نگاه کردم و به نظرم هیچ ایرادی نداره . در مورد بالانس هم حدس اولیه رو بر اساس نشانه ها گفتم و بنا به دلیلی که گفتم دیگه مفصل توضیح ندادم.
    این جمله هیچ حساسیتی نداره از دیدِ من. فقط این طور تصور کردم که میخوای یه دلیلی بیاری که گیری داده باشی که به نظرم ارزشی هم نداره این گیر دادنت

@ داش رضا و امین

مگه پست های شما قابلیت ویرایش دارن؟!
    اگر پست بدید و به فاصله ی زمانی کم ترش مطلب ارسال کنید، به همون پست قبلی اضافه میشه و پست رو آپدیت می کنه نه اینکه به متن دست بزنه. دیگه ویرایش میرایش نداریم.
    از نظر من خیلی عجیب بود حرفاتون.

- - - Updated - - -

@ متین

قدمه رنجه فرمودین
    Donnie Darko آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-06-2017, 10:18 PM #44
    نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    یه مطلب کلی بگم. همانا کسانی که به داستان شب چسبیدن و ول کن ماجرا نیستن از گناهکاران هستن (الیزابت)

@ رضا

به کجا چنین شتابان؟ چرا اینقدر عصبی؟

یه بحثی هست که گاد میگه داستان جدای از بازی هست. خب شخصیت ها و روند داستان رو خود گاد میبره جلو.
    یه بحث دیگه نشانه های موجود در داستان هست. مثلا داستان شب اول وقایعی مثل مرگ خدابیامرز با سیانور، یا چهار با ضربه چاقو میتونن نشانه باشن که به نظرم باید گوشه ی ذهن نگهشون داشت و با داستان های شب های آینده تطبیق داد. شاید اصطلاح "شک برانگیز" که به کار بردم زیاد جالب نبود و حس قوی تلقین می کرد. ولی به عنوان نشانه بهش نگاه کردم و به نظرم هیچ ایرادی نداره . در مورد بالانس هم حدس اولیه رو بر اساس نشانه ها گفتم و بنا به دلیلی که گفتم دیگه مفصل توضیح ندادم.
    این جمله هیچ حساسیتی نداره از دیدِ من. فقط این طور تصور کردم که میخوای یه دلیلی بیاری که گیری داده باشی که به نظرم ارزشی هم نداره این گیر دادنت
    عصبی نیستم من چرا گیر دادید خدایی تا دو تا پست میدم همه میگن عصبی

خودت به نظرم از کسایی هستی که از دیشب تا حالا چسبیدن به داستان و اگه ایرادی بخوای در این باره بگیری باید به خودت باشه اول! چاه مکن بهر کسی

نشانه ها که درست اونو همه میدونیم وایمیسیم چند شب بگذره احتمال زیاد دستمون میاد چه نشونه ای واسه چه فعالیتیه، ولی این که اومدی به یه عدد 4 گیر دادی میگی شک برانگیزه واسه من بی معنی بود! و تا حدی شک برانگیز واسه خودم!

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    69
    مورد پسند : 39 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 10:28 PM #45
    چقدر دری وری گفتین داستان شب که چیزی خاصی نداشت . همه هم تحلیل کردن . تحلیلی نمیمونه دیگه .
    و اینکه کلا از این حرف های دری وری خارج بشین بیاین درست بازی کنیم میخوامم بازی رو دست بگیرم . هرکی مخالفه بیاد جلو .
    من به امین خلفی مشکوکم . هیچ دلیلم براش ندارم . حسی هست کاملا . هر موقع اینطوری پست میده معمولا گناهکاره .
    M A T I N آنلاین نیست.

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 10:28 PM #46
    منم این سه تا گزارش رو دیدم یاد دور انجمن جنایت کاران افتادم که گزارش هر پلیس نماینده ی کارهای هر گروه یا فرد بود. برخلاف فعالیت دیروز افراد بازی، فعالیت دیشب زیاد بوده که به در بسته خوردن . دو تای اول تداعی قتل دارن. به نظر میرسه حاج آقا یا دکتر دیشب اقدام مثبت داشتن یا ضدضربه ها مورد هدف قرار گرفتن. صدای جیغ رو اگر مشابه دورهای قبل در نظر بگیریم، برای من فعالیت فرقه رو تداعی می کنه.
    به هر حال برخلاف بیش تر دورهای قبل که بی گناهان کشته میشدن یا جذب میشدن، هیچ کدومشون رو نداشتیم بحمدالله

اونجا که در مورد امین و متین صحبت شد نمیدونم چقدر به وقایع شب ربط دارن. احتمال هم هست که دیشب پلیس یکی رو پرسیده باشه.
    پویا فک کنم چندین بار گفت ک اسامی تو داستان شب هیچ ربطی ب بازی و نقششون ندارن و قابل استناد نیست
    واقعا نخوندی یا ی جور سعی داری ذهنیت ایجاد کنی؟
    SmRs آنلاین نیست.

7. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    ویترین مدال
    09-06-2017, 10:53 PM #47
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها

خودت به نظرم از کسایی هستی که از دیشب تا حالا چسبیدن به داستان و اگه ایرادی بخوای در این باره بگیری باید به خودت باشه اول! چاه مکن بهر کسی

نشانه ها که درست اونو همه میدونیم وایمیسیم چند شب بگذره احتمال زیاد دستمون میاد چه نشونه ای واسه چه فعالیتیه، ولی این که اومدی به یه عدد 4 گیر دادی میگی شک برانگیزه واسه من بی معنی بود! و تا حدی شک برانگیز واسه خودم!
    این اسمایلی () جدای از وضعیت ظاهریش برای من عصبی بودن رو میرسونه. در ضمن به جملات خودت هم دقت کنی اینو ضمنی برداشت می کنی. حالا ممکنه دوزش زیاد نباشه.
    اتفاقاً اگه دقت کردی اونجا در مورد Chaos صحبت کردم، استاپ کردم و ادامه ندادم.
    در ضمن داستان دیشب رو هم خیلی ساده تحلیل کردم و وارد احتمالات عجیب و غریب نشدم.
    به هر حال اگر به نظرت این صحبت های من مشکوکه میتونی منو گوشه ذهنت نگه داری

نقل قول نوشته اصلی توسط SmRs نمایش پست ها
    پویا فک کنم چندین بار گفت ک اسامی تو داستان شب هیچ ربطی ب بازی و نقششون ندارن و قابل استناد نیست
    واقعا نخوندی یا ی جور سعی داری ذهنیت ایجاد کنی؟
    نه دیگه، نشد . اولاً اصلاً قصد ذهنیت منفی ایجاد کردن هم ندارم. مگه مربضم حرفت درسته. اسامی توی داستان (متین و امین) ذکر شدن رو نباید بر اساس اومدنشون تو داستان براشون نقش ایجاد کنیم. ولی به نظرم جملات:
    خودمون پیگیری می کنیم؛ یکی از مظنونین همیشگی میگم امشب اعتراف کنه برات.
    و
    آدم با نفوذی بود و اتفاقا گفت خبرای مهمی داره.
    اینا به خودی خود میتونن یک فعالیت پرسش و تفحص در نظر گرفته بشن. اصلاً هم به متین و امین نقشی نسبت ندادم و وقایع اطرافشون رو به عنوان نشانه در نظر گرفتم

در ضمن اگر من پلیس بودم حتماً یکی رو دیشب رو می پرسیدم

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:07 PM #48
    این اسمایلی () جدای از وضعیت ظاهریش برای من عصبی بودن رو میرسونه. در ضمن به جملات خودت هم دقت کنی اینو ضمنی برداشت می کنی. حالا ممکنه دوزش زیاد نباشه.
    اتفاقاً اگه دقت کردی اونجا در مورد Chaos صحبت کردم، استاپ کردم و ادامه ندادم.
    در ضمن داستان دیشب رو هم خیلی ساده تحلیل کردم و وارد احتمالات عجیب و غریب نشدم.
    به هر حال اگر به نظرت این صحبت های من مشکوکه میتونی منو گوشه ذهنت نگه داری
    عصبی نه ولی تو چند دوره قبلی که بازی کردم گفتم من به کسایی که میان گیر میدن به داستان و مخصوصا چیزای ریزش حس خوبی ندارم. الانم با این حرفت که منو بذار گوشه ذهنت میخوای بحث رو زودتر جمعش کنی درسته؟ راه های بهتری واسه پیچوندن بود واقعا

@متین
    خارج بشیم

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:11 PM #49
    چقد چرت :/

- - - Updated - - -

ینی بعضیاتون فقد واس چرت و پرت گفتن خلق شدید :/

- - - Updated - - -

آخه این کجاش عصبی بودن و میرسونه ؟
    :/ من این و هروخ طرف مقابلم داره شر میگ براش میزارم
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

10. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:12 PM #50
    الان میگی مافیا قاتل رو زده و قاتل هم یکی دیگه رو زده؟ در نتیجه هیچ اتفاقی نیفتاده؟ آخه آخر حرفت میگی قاتل میخواسته بزنه ولی نزده!
    .
    اون تبصره ای که برای قاتل هست یه جوریه که انگار اقدام به قتلش انجام نمیشه، نه که ناموفق باشه. ناموفق یعنی اقدام کنه ولی دکتر سیو کنه یا بخوره به ضدضربه. اون که میگم میخواسته بزنه ولی نزده، منظورم شخص توی نشونه ی دوم بود. که منو به دلیلی که گفتم یاد قاتل میندازه.

ببخشید ولی چرا میگی گیر دادید و اینا؟ اصلا مگه قبل از حرف محمد کسی گفته بود عصبی؟
    حس خوبی از حرفت نگرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط M A T I N نمایش پست ها
    چقدر دری وری گفتین داستان شب که چیزی خاصی نداشت . همه هم تحلیل کردن . تحلیلی نمیمونه دیگه .
    و اینکه کلا از این حرف های دری وری خارج بشین بیاین درست بازی کنیم میخوامم بازی رو دست بگیرم . هرکی مخالفه بیاد جلو .
    من به امین خلفی مشکوکم . هیچ دلیلم براش ندارم . حسی هست کاملا . هر موقع اینطوری پست میده معمولا گناهکاره .
    چطوری پست میده؟

نه دیگه، نشد . اولاً اصلاً قصد ذهنیت منفی ایجاد کردن هم ندارم. مگه مربضم حرفت درسته. اسامی توی داستان (متین و امین) ذکر شدن رو نباید بر اساس اومدنشون تو داستان براشون نقش ایجاد کنیم. ولی به نظرم جملات:
    و
    اینا به خودی خود میتونن یک فعالیت پرسش و تفحص در نظر گرفته بشن. اصلاً هم به متین و امین نقشی نسبت ندادم و وقایع اطرافشون رو به عنوان نشانه در نظر گرفتم

حرفات منطقیه. نکته سنجی خوبی بود، میشه از داستان نتیجه گرفت که پلیس دیشب موفق پرسیده باشه. "یکی از مضنونین اعتراف کنه" و اینا.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

11. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:20 PM #51
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    اون تبصره ای که برای قاتل هست یه جوریه که انگار اقدام به قتلش انجام نمیشه، نه که ناموفق باشه. ناموفق یعنی اقدام کنه ولی دکتر سیو کنه یا بخوره به ضدضربه. اون که میگم میخواسته بزنه ولی نزده، منظورم شخص توی نشونه ی دوم بود. که منو به دلیلی که گفتم یاد قاتل میندازه.

ببخشید ولی چرا میگی گیر دادید و اینا؟ اصلا مگه قبل از حرف محمد کسی گفته بود عصبی؟
    حس خوبی از حرفت نگرفتم.

چطوری پست میده؟

حرفات منطقیه. نکته سنجی خوبی بود، میشه از داستان نتیجه گرفت که پلیس دیشب موفق پرسیده باشه. "یکی از مضنونین اعتراف کنه" و اینا.
    آرش عزیزم منظورم کلی بود! دور قبلم تا دو کلمه حرف میزدم سید میگفت عصبی بازی میکنی فقط الآن رو نگفتم

درباره قاتل، خب فرقی نمیکنه که! تو بیان خودت دو تا حرف مختلف زدی پس

12. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:23 PM #52
    عصبی نه ولی تو چند دوره قبلی که بازی کردم گفتم من به کسایی که میان گیر میدن به داستان و مخصوصا چیزای ریزش حس خوبی ندارم. الانم با این حرفت که منو بذار گوشه ذهنت میخوای بحث رو زودتر جمعش کنی درسته؟ راه های بهتری واسه پیچوندن بود واقعا
    اولاً اون عدد 4 چیزِ ریز نیست، بعدِ جملش یک علامت تعجبه! و من اینو یه نشانه در نظر گرفتم. حالا میخواد درست باشه میخواد نباشه.

دوماً در مورد پایان بحث و پیچوندن که گفتی. اگه سوالی داری ازم بپرس، هیچ ترسی هم از این بابت ندارم.
    واقعاً نمیفهمم هدفت از این گیر دادنِ بیخود چیه. یا بی گناهِ عجولی هستی و میخوای همین طوری یه جریانی تو بازی راه بندازی یا گناهکاری و با هدفِ خاصی داری بازی می کنی. خودت فکر نمی کنی رفتارت مشکوکه؟!

13. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:24 PM #53
    آرش عزیزم منظورم کلی بود! دور قبلم تا دو کلمه حرف میزدم سید میگفت عصبی بازی میکنی فقط الآن رو نگفتم

درباره قاتل، خب فرقی نمیکنه که! تو بیان خودت دو تا حرف مختلف زدی پس
    آها. دور قبل که بیشتر رو عصبی بودن عرفان بود حرفت "کلی" بودن رو نمیرسوند ولی اوکیه.

در مورد قاتل نمیفهمم چی میگی راستش. مشکلی داری با حرف من یک کم بیشتر توضیح بده بازش میکنم.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:25 PM #54
    اولاً اون عدد 4 چیزِ ریز نیست، بعدِ جملش یک علامت تعجبه! و من اینو یه نشانه در نظر گرفتم. حالا میخواد درست باشه میخواد نباشه.

دوماً در مورد پایان بحث و پیچوندن که گفتی. اگه سوالی داری ازم بپرس، هیچ ترسی هم از این بابت ندارم.
    واقعاً نمیفهمم هدفت از این گیر دادنِ بیخود چیه. یا بی گناهِ عجولی هستی و میخوای همین طوری یه جریانی تو بازی راه بندازی یا گناهکاری و با هدفِ خاصی داری بازی می کنی. خودت فکر نمی کنی رفتارت مشکوکه؟!
    اوه اوه .. چه نقدی
    SadRa آنلاین نیست.

15. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:36 PM #55
    نقل قول نوشته اصلی توسط RenD نمایش پست ها
    چقد چرت :/

- - - Updated - - -

ینی بعضیاتون فقد واس چرت و پرت گفتن خلق شدید :/

- - - Updated - - -

آخه این کجاش عصبی بودن و میرسونه ؟
    :/ من این و هروخ طرف مقابلم داره شر میگ براش میزارم
    شما به درک عمیقی از اسمایلی ها نرسیدید.

کلا نظرت در مورد بازی چیه صدرا؟! خوش میگذره بهت؟

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:38 PM #56
    شما به درک عمیقی از اسمایلی ها نرسیدید.

کلا نظرت در مورد بازی چیه صدرا؟! خوش میگذره بهت؟
    عره داش ... رواله
    نظرارم ک گفتین دگ .... این فاز 3 تا عملیات ناموفق
    دگ حرفی نمیمونع ... ینی چیزی نی ک بگم
    یه فکرایی تو سرمع ولی خا فعلن بزا بمونه تا فاز بعدی
    SadRa آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:40 PM #57
    این که بخوایم رو داستان و جزئیاتش ریز بشیم بیشتر گمراهمون می کنه تا اینکه به یه نتیجه ای برسیم. پس فایده این بحث ها چیه؟ البته الان میاید میگید خب تو بیا جای ما پست بده. حق دارین ولی خب این حرف ها هم به نظرم فایده نداره در مورد جزئیات. اگه قرار باشه رو سطر سطر داستان ها فکر کنیم قطعا بیشتر گمراه می شیم و بیشتر موقعیت برای مافیا فراهم می کنیم که بتونن سناریو های مختلف بسازن و ایده های مختلف پیاده کنن. من این کار رو به نفع نمی دونم

@متین
    مثل همیشه بازیو اگرسیو شروع کردی فقط اینجا که گفتی میخوای بازیو دستت بگیری و هرکی مخالفه بیاد جلو رو نفهمیدم. مخالف با چی؟
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    23
    مورد پسند : 63 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    09-06-2017, 11:50 PM #58
    سلام مجدد به دوستان
    ببخشید من امروز بارگیری داشتیم تا الان اومدم یه نیم ساعتی پست ها رو خوندم و وقایع دیروز
    حرفی که من دارم اینه همه ما دور های زیادی از مافیا بازی کردیم تجربه کسب کردیم و حس ها و حدس ها و دکلمه ها و دیالوگ های معروفی نسبت به دور های گذشته داریم که عین اب خوردن میشه خیلی سریع یه نتیجه گیری کنیم
    راجب واقیع دیروز که دوستان اشاره های خوبی کردن و بیشتر شبیه هم بودن حالا میشه این رو هم اضافه کرد مثلا حتما دیروز دکتری در کار نبوده و شاید مافیا یا قاتل اگه باشه همدیگر رو زدن یا اینکه مثلا قاتل پاد فادر رو زده باشه یا رویین تن یا گاد فادر قاتل رو زده باشه - خلاصه حدس های زیادی میشه زد اما خوبیش اینه تعداد حدس ها و دلایل به کمتر از انگشت ها دست ادم میرسه
    به نظرم باتوجه به اینکه تو خط اول و دوم اتفاقات فاز شب یه جورای به قصد جان شده پس راحت تر میشه گفت که هم قاتل تیر زده هم مافیا و وجود قاتل محرز میشه چون پلیس هم که اگه دیشب سوال کرده امشب میتونه تیر بزنه
    همینطور اشاره به جذب ناموفق هم تو مورد سوم داستان راحت تر میشه درک کرد

خوشبختانه تو شب اول داستان به طوری بود که نسبتا یه نتیجه گیری های تو ذهنمون تداعی شده

نکاتی هم میشه از داستان روز اول و نحوه کشتن سید هست که به نظرم ممکنه گاد به چند ضربه و مسمومیت سید خواسته برسونه که چون شیوه ها متفاوت بوده پس گناهکارای زیادی داریم فرقه قاتل مافیا و با توجه به تعداد نفر میشه اطمینان حاصل کرد

حالا که دوستان دارن از تجربیات گذشتشون میگن منم میخوام حس و تجربم از دور قبل بگم روی حرفم با داش رضا و محمد هستش: دور قبل من اومدم بازی رو باز کنم که به دلیل استفاده نکردن از کلمه حس میکنم یا حدس میزنم در صحبتم تریون یا همون ارش شروع کرد به گیر دادن به من و اینقدر وقت من رو گرفت سر این مسئله که نه تونستم درباره دیگر اتفاقت حرفی بزنم بلکه عصبی هم شدم حالا اینم حدسه چون تریون دور قبل به گناه کارانی که روز های اول دنبال سوتی از این و اون میگیرن تا فتنه بیندازن و سرگرم کنن بازی رو درس دیگری از مافیا رو برای همه ما تداعی کرد که میشه حتی روز اول ریسک کرد و با گرفتن یک سوتی که ممکنه عمدی یا غیر عمد بود گیر داد اصرار ورزید و بعد اینکه طرف بی گناه اعدام یا کشته شد خیلی راحت خودش رو تبرئه بکنه و بازی ضغیف طرف رو دلیل انتخاب و هدفش کنه/ من این داغ رو برای یکبار دیگه دور پیش از ارش رو دستم گذاشته شد این رو هم اصلا برای اینکه نظرات رو روی داش رضا بردارم نیست فقط یاد دور پیش خودم افتادم که دور پیش عجولانه یه پستی دادم سوتی داشت و باعث شد مافیا بهم گیر بده بعشم کشتنم ممکنه داش رضا هم مثل من بوده باشه تو دور پیش شایدم در ادامه ثابت شد محمد خوب سوتی گرفته
    هرچند سخنان من میتونه بلعکس هم باشه اما نظر قطعیم راجب بحث داش رضا و محمد رو باید اتفاقات اینده و صحبت های دیگران و خودشون داد.

راجب صحبت های بقیه هم نظر ندارم از وجود کسایی مثل متین توبازی نهایت لذت و ذلت رو خواهیم داشت

بقیه هم که صحبتاشون

- - - Updated - - -

بقیه هم که صحبت هاشون شیبه هم بودن
    MaleFactor آنلاین نیست.

19. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    09-07-2017, 12:00 AM #59
    ساکت. فاز شبه. سریع هدف بدین.

God آنلاین نیست.

20. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-07-2017, 12:00 AM #60

و

میگی جملم درسته بعد بازم میگی داستان دورشون؟
    ینی چجوری ب اسماشون ک تو داستان اومده استناد نمیکنی ولی با داستان دورشون نتیجه میگیری؟

این ی تیکه از پست اول پویا
    اتفاقاتی که پس از اتمام فاز شب صراحتا قابل بازگوشدن هستند:

1- قتل یا جذب موفق با ذکر نقش دقیق فرد کشته شده.
    2- حذف هریک از گروه های گناهکاری.

تبصره: داستان می تواند حاوی اطلاعاتی در رابطه با برخی نقش ها باشد (مثلا نحوه مرگ ها)، اما اسامی آمده در داستان به هیچ عنوان قابل استناد نیست و ربطی به بازی ندارد.

از کجاش میتونی درنظر بگیری اینقد واضح راجع ب متین و امین و اتفاقات دورشون؟
    راجع ب ذهنیت ایجاد کردن هم دلیل های مختلفی میتونه وجود داشته باشه باید بعدا ببینیم ک قراره چجوری پیش بری
    SmRs آنلاین نیست.