alt
صفحه 3 از 72 نخستنخست 12345671353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 1424

موضوع: Harry Potter & The Big God | نهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    35
    مورد پسند : 55 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 06:23 PM #41
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    نمیدونم والا من دیدم همه عوض کردن! ولی حواست باشه چی میذاری آرش بهت گیر نده
    من اصلا هری پاترو ندیدم ک بخام دنبال عکس ازشون بگردم
    ارش اگ مشکلی با اواتار فعلیم داره خودش یه عکس پیدا کنه برام = )))
    به هر چه خوب تر اندر جهان نظر كردم

كه گويمش به تو ماند! تو خوب تر ز آنی

Tss_huni آنلاین نیست.

2. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 06:37 PM #42
    نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    @ آرش و سحر

همون حسی که از هادی فرانکی گرفتم به نظرم تحلیل از بازی در این مقطع و با حضور متین به عنوان گاد، ذکر هرگونه احتمالی برای گره گشایی از بازی آب در هاون کوبیدنه مگر اینکه عمدی ذهنیات بخواد به سمتی کشونده بشه
    برای همین حس خوبی نگرفتم از پست هاتون
    پس اجازه بده منم از این گیرت حس خوبی نگیرم
    چون هم هدف من از اون حرف کاملا مشخص بود، هم یه حرف خیلی واضح در مورد داستان بود که همه موافقت کردن. حتی نمیشه اسمش رو "تحلیل" گذاشت. بعد مثلا من با اون حرف به چه سمت و سویی میتونستم ذهنا رو بکشونم مگه؟ به سمت اینکه مافیا و فرقه در بازی حضور دارن مثلا؟ و اینکه من هر نقشی داشته باشم، چه بیگناه چه گناهکار، از بالانس بازی نمیتونم خبر داشته باشم چه برسه به اینکه بخوام بالانس رو جور دیگه نشون بدم. چه سودی داره اینکار مثلا باز اگه با اشاره به داستان میگفتم "پس ممکنه فلان گروه تو بازی نباشه" یا همچین چیزی، میشد به هدف حرفم شک کرد، ولی این چیزی که گفتم هیچ مشکلی نمیتونه داشته باشه قطعا.

اینم امکان داره تو با گفتن این موضوع بعد از تایید حرف پژمان در مورد هادی، میخواستی نذاری جو رو هادی متمرکز بشه و بحث های دیگه هم به وجود بیاد در کنارش، امکانش هست، نه؟

- - - Updated - - -

آواتار که دل بخواهیه اگه اجباری باشه گاد باید بگه به من ربطی نداره که
    ولی ترجیحا کسایی که اواتار ندارن یه چی بذارن که راحت بشه تشخیص داد.

- - - Updated - - -

در کل اینکه از محمد که همیشه موافق بحثای اول بازیه این گیر رو* میبینم، عجیبه
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 07:37 PM #43
    سلام.

پست هارو خوندم

تنها نکته ای که وجود داره اینه که حالا که همه دارند روز اول بازی از حس هاشو صحبت می کنند، با کمال احترام منم از پژمان، محمد و دوست عزیزمون میوه اویچ بود، کرفس بود چی بود (Maverick) حس خوبی نگرفتم.
    پژمان عزیز یه جوری داره استدلال می کنه رو تذکر قانونی که انگار دوست داره همین اول کار یه نفر رو اعدام کنه !!

این نوع برخورد جدی حس خوبی به من نمیده حقیقتا.
    Amir آنلاین نیست.

4. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 07:55 PM #44
    نقل قول نوشته اصلی توسط SahaR نمایش پست ها
    تحلیل از بازی نبود ؛ ارش به موردی اشاره کرد و منم موافقت خودمو اعلام داشتم و فقط به یه اره موافقم ؛ رضایت ندادم
    بهرحال باید برای شروع حرفی زده بشه اینطوری ک همه بیان بگن متین میخواد دهنمونو صاف کنه پس هی بیایم سلام علیک کنیم باهم ک نمیشه
    و قیاس مع الفارغ کردی به کل.در زمینه ی پست من و پست هادی
    چون اون یه نیمچه حمله ی بیمورد اول بازی داشت ولی خب پست من جواب سوال به پرسش اول بازیه ارش برای شروع بود .. ک فکر میکنم جدا از منطق هیشکیم نبود اون مساله حتی خودت

اینطوری دو حالت هست
    تو با اصل بررسی کردنه اول بازی با علم ب این موضوع ک بالانس ممکنه عجیب باشه مشکل داری ک خب ؛ این یعنی ب تمام کسانی ک با ارش اعلام موافقت کردن ؛ حس بد داری الان
    چون بهرحال صدرا پژمان و هادی هم موافقت کردن و خب از نظر تو این دور از منطق و اب در هاون کوبیدنه
    و دوم اینکه ؛ صرفا یه حس منفی به دلیلی از شخص من گرفتی ؛ ک خب از نظرت پستم سمت و سو داشته ؛ ددرین صورت میتونم بپرسم ذهنیات میتونه با اون پست ، به چه سمتی کشیده بشه ؟
    اگر گاد پویا بود من کلاً هیچی نمی گفتم. ولی گاد متینه و میدونم خیلی عجیب غریب تر داستان رو می نویسه که حتی طوری میشه که نظر بازیکنان 180 درجه با چیزی که متین تو داستان گفته متفاوت میشه.
    دوم اینکه من فقط حسم رو گفتم. حالا ممکنه کلاً حس اشتباه باشه. پس ایرادی بهش وارد نیست و به نظرم باید گفته بشه و دلیلش ذکر بشه.

در مورد سمت و سویی که گفتی چرا گفتم، به نظرم پیش فرض درست کردن در مورد گروه ها و بالانس در حال حاضر خطرناکه. کافیه بری دو دور پیش رو بخونی. از همون اول مثلاً مافیا با فرض سه یا چهار نفر پیش رفت و به بالانس اصلی فکر نشد. همون طور که دور پیش هم این طوری بود. همه فکر می کردن فرقه هست مگر تا اواخر فاز.

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashPey نمایش پست ها
    پس اجازه بده منم از این گیرت حس خوبی نگیرم
    چون هم هدف من از اون حرف کاملا مشخص بود، هم یه حرف خیلی واضح در مورد داستان بود که همه موافقت کردن. حتی نمیشه اسمش رو "تحلیل" گذاشت. بعد مثلا من با اون حرف به چه سمت و سویی میتونستم ذهنا رو بکشونم مگه؟ به سمت اینکه مافیا و فرقه در بازی حضور دارن مثلا؟ و اینکه من هر نقشی داشته باشم، چه بیگناه چه گناهکار، از بالانس بازی نمیتونم خبر داشته باشم چه برسه به اینکه بخوام بالانس رو جور دیگه نشون بدم. چه سودی داره اینکار مثلا باز اگه با اشاره به داستان میگفتم "پس ممکنه فلان گروه تو بازی نباشه" یا همچین چیزی، میشد به هدف حرفم شک کرد، ولی این چیزی که گفتم هیچ مشکلی نمیتونه داشته باشه قطعا.

اینم امکان داره تو با گفتن این موضوع بعد از تایید حرف پژمان در مورد هادی، میخواستی نذاری جو رو هادی متمرکز بشه و بحث های دیگه هم به وجود بیاد در کنارش، امکانش هست، نه؟

- - - Updated - - -

در کل اینکه از محمد که همیشه موافق بحثای اول بازیه این گیر رو* میبینم، عجیبه
    با کمال میل استقبال می کنم از حست
    همون مطلیی هم که به سحر گفتم اینجا برقراره.

در ضمن بذار یه حس دیگه رو هم بگم از این حسِ متقابلی که به حس من داشتی هم تعجب کردم
    در مورد هادی هم بعد پژمان من دومین نفری بودم که نظرم رو در موردش گفتم پس قرار نبوده جوی رو از روی کسی بردارم.
    در مورد اینکه عجیبه که چرا محمد برخلاف همیشگی مخالف بحث های اول بازیه، به خاطر تفاوت به گادها هست

@ سید

پسر عموی عزیز. به حست احترام میذارم
    Donnie Darko آنلاین نیست.

5. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-12-2017, 08:16 PM #45
    اگر گاد پویا بود من کلاً هیچی نمی گفتم. ولی گاد متینه و میدونم خیلی عجیب غریب تر داستان رو می نویسه که حتی طوری میشه که نظر بازیکنان 180 درجه با چیزی که متین تو داستان گفته متفاوت میشه.
    دوم اینکه من فقط حسم رو گفتم. حالا ممکنه کلاً حس اشتباه باشه. پس ایرادی بهش وارد نیست و به نظرم باید گفته بشه و دلیلش ذکر بشه.

در مورد سمت و سویی که گفتی چرا گفتم، به نظرم پیش فرض درست کردن در مورد گروه ها و بالانس در حال حاضر خطرناکه. کافیه بری دو دور پیش رو بخونی. از همون اول مثلاً مافیا با فرض سه یا چهار نفر پیش رفت و به بالانس اصلی فکر نشد. همون طور که دور پیش هم این طوری بود. همه فکر می کردن فرقه هست مگر تا اواخر فاز.

با کمال میل استقبال می کنم از حست
    همون مطلیی هم که به سحر گفتم اینجا برقراره.

در ضمن بذار یه حس دیگه رو هم بگم از این حسِ متقابلی که به حس من داشتی هم تعجب کردم
    در مورد هادی هم بعد پژمان من دومین نفری بودم که نظرم رو در موردش گفتم پس قرار نبوده جوی رو از روی کسی بردارم.
    در مورد اینکه عجیبه که چرا محمد برخلاف همیشگی مخالف بحث های اول بازیه، به خاطر تفاوت به گادها هست

@ سید

پسر عموی عزیز. به حست احترام میذارم
    در مورد داستان که داستان دور* اونجرز متین نسبت به داستان دور قبل پویا خیلی پیچیده نبود ضمن اینکه شغال و دلقک از نظر داستان و بالانس اهمیتی به اندازه ی قاتل ندارند قطعا

در*مورد حس هم من نگفتم میخواستی جو رو از هادی برداری، گفتم میتونه برای این باشه که متوجه شدی هادی حرف بدی زده و میخواستی یه بحث دیگه هم ایجاد کنی که روی هادی تمرکزی شکل نگیره همین اول بازی به هر حال وقتی میای اون حرف رو*راجع به حرفای من و*سحر میزنی، قطعا انتظار داشتی که بیای جواب بدیم و بحث کنیم دیگه. حالا تئوری توطئه نمیخوام ایجاد کنم اول بازی، صرفا میگم امکانش هست.

و اینکه بحث اول بازی هیچ ربطی به اینکه گاد کیه نداره، یه بحثیه برای شکل گرفتن بازی و موضوعش هم خیلی مهم نیست. پس دلیلی نداره که این دور نخوای بحث اول بازی به وجود بیاد مگر اینکه نخوای بازی شکل بگیره مثلا
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    مورد پسند : 48 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 08:21 PM #46
    من وسط عروسي هستم و شايد تا شب جسته گريخته با موبايل بتونم بيام
    الانم هنوز عروس دوماد نيومدن و از بيكاري نشستم پستا رو خوندم

اون كه مخاطب من بود اسمش هادي بود
    جالبه كه خودش نيومد جواب منو بده . حالا اينكه تو اين مدت انلاين شد يا نشدش رو نميدونم .

اما جالب كه بجاي هادي سيد اومد و سعي تو پاك سازي فضا داره
    ) سلام سيد جان - ارادت )

ببين قضيه سادست

اون دوستمون يه كار خلاف قوانين كرد

حالا فرض كن گاد بياد و اون پست هادي رو ببينه و بگه اون دوستمون به هلت نقض قوانين گاد كش بشه
    و از قضا بيگناه هم باشه

اونوقت تكليف چيه ؟
    نميدونم منظور رو رسوندم يا نه

ولي من كاملا مشكوكم به اين پست و حالا حمايت تو ازش

ولي هنوز منتظر هادي هستم كه پاسخ بده

- - - Updated - - -

من وسط عروسي هستم و شايد تا شب جسته گريخته با موبايل بتونم بيام
    الانم هنوز عروس دوماد نيومدن و از بيكاري نشستم پستا رو خوندم

اون كه مخاطب من بود اسمش هادي بود
    جالبه كه خودش نيومد جواب منو بده . حالا اينكه تو اين مدت انلاين شد يا نشدش رو نميدونم .

اما جالب كه بجاي هادي سيد اومد و سعي تو پاك سازي فضا داره
    ) سلام سيد جان - ارادت )

ببين قضيه سادست

اون دوستمون يه كار خلاف قوانين كرد

حالا فرض كن گاد بياد و اون پست هادي رو ببينه و بگه اون دوستمون به هلت نقض قوانين گاد كش بشه
    و از قضا بيگناه هم باشه

اونوقت تكليف چيه ؟
    نميدونم منظور رو رسوندم يا نه

ولي من كاملا مشكوكم به اين پست و حالا حمايت تو ازش

ولي هنوز منتظر هادي هستم كه پاسخ بده
    Pezhman آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    49
    مورد پسند : 53 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 08:40 PM #47
    این حجم از پست بعیده
    از وقتی که کمرنگ حاضر شدم توی مافیا شماها پررنگ تر هی ظاهر میشین
    اون از دور گادی پویا اینم از این دورو روز اولش

خب من زحمت کشیدم نقشارو خوندم ولی هنوز هضمش نکردم
    پستارم تا نصفه خوندم نصفش مونده
    بخونم بیام منم نظر ارزشمندمو بدم

استادم ک تو بازیه خدا بداد برسه

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

در انتهای خارهای يک کاکتوس،

به غنچه ای میرسی

که ماه را بر لبانت مینشاند.

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 08:42 PM #48
    آقا خواهشا کسایی که بی گناهن خودشونو درگیر این مسائل نکنن الان من میدونم دیگه قراره از یه موضوع ساده شروع بشه تا دو سه فاز تنها بحث اصلی هم همین باشه! به جای این که این همه جو بدید وایسید خود هادی بیاد جواب بده!! فکر کنم همه حداقل یه بار از قول هادی حرف زدن تا اینجا! بی خیال!

- - - Updated - - -

در مورد داستان که داستان دور* اونجرز متین نسبت به داستان دور قبل پویا خیلی پیچیده نبود ضمن اینکه شغال و دلقک از نظر داستان و بالانس اهمیتی به اندازه ی قاتل ندارند قطعا

در*مورد حس هم من نگفتم میخواستی جو رو از هادی برداری، گفتم میتونه برای این باشه که متوجه شدی هادی حرف بدی زده و میخواستی یه بحث دیگه هم ایجاد کنی که روی هادی تمرکزی شکل نگیره همین اول بازی به هر حال وقتی میای اون حرف رو*راجع به حرفای من و*سحر میزنی، قطعا انتظار داشتی که بیای جواب بدیم و بحث کنیم دیگه. حالا تئوری توطئه نمیخوام ایجاد کنم اول بازی، صرفا میگم امکانش هست.

و اینکه بحث اول بازی هیچ ربطی به اینکه گاد کیه نداره، یه بحثیه برای شکل گرفتن بازی و موضوعش هم خیلی مهم نیست. پس دلیلی نداره که این دور نخوای بحث اول بازی به وجود بیاد مگر اینکه نخوای بازی شکل بگیره مثلا
    آقا یکی منو توجیه کنه اگه بخش آبی معنیش همون برداشتن جو نیست پس چیه؟!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    10
    مورد پسند : 54 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 08:45 PM #49

خب درسته محمد
    بهرحال من خواستم بیش از حد تهدیدای متینو جدی نگیرم و با این پیش زمینه نیام تو بازی ک مثلا قراره یه بالانس خیلی عجیب وسط باشه و اینا و در جواب ارش ؛ حرفم اون بود چون منطقی ترین چیزی ک میشد برداشت کرد ازون یه جمله همین بود ؛ حالا کسی نگفت حتما همینه بالانس ک خطرناک باشه و ...
    ولی خب من خیلی از دورایی ک بازی کردم ب گادی ِ متین بوده و همیشم طوری ک میگی عجیب نبوده و اتفاقا بیشتر اوقات خیلی واضح اتفاقات رو میگه تو داستانا و ساده مینویسه
    حالااول بازیم کسی نخواست تحلیل آنچنانی کنه صرفا بنظرم اون بحث برای شروع بازی چیز خوبی بود ک مطرح شه و سمت و سوی خاصیم نداشت
    ولی اوکی ؛ ب قول تو حسه و میتونه گفته بشه
    اما خب همونطور ک تو مورد اولم گفتم و جوابی ندادی
    بنظرم همه ؛ رو این بحثه یجورایی مانور دادن و اعلام موافقت کردن ، اینکه حس بدت فقط ب منو ارش رسید ؛ عجیب و بی معنی بود. ولی خب باشه
    و هيچ چيز مال خود آدم نيست مگر همان چيزهايى كه خيال می‌کند دلبستگی‌هایی به آن دارد. بعد یکی یکی آن‌ها را از آدم می‌گیرند.
    SahaR آنلاین نیست.

10. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-12-2017, 08:50 PM #50

- - - Updated - - -

خودم مگه مردم که از بقیه میپرسی

مشخصه که بخش آبی یعنی نذاری جو رو یکی تشکیل بشه و متمرکز بشه، نه اینکه جو رو برداری.

حس خوبی از این پستت که میای بقیه رو خطاب میدی نگرفتم

Arash آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    10
    مورد پسند : 54 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 08:50 PM #51
    آقا خواهشا کسایی که بی گناهن خودشونو درگیر این مسائل نکنن الان من میدونم دیگه قراره از یه موضوع ساده شروع بشه تا دو سه فاز تنها بحث اصلی هم همین باشه! به جای این که این همه جو بدید وایسید خود هادی بیاد جواب بده!! فکر کنم همه حداقل یه بار از قول هادی حرف زدن تا اینجا! بی خیال!

- - - Updated - - -

همیشه اول بازی بحث ها سطحی هست و با مسایل مسخره شرو میشه ولی با خرد شدن تو همین بحثاست ک بازی شرو میشه اگه هیشکی هیچی نگه اینطوری نمیشه برداشت خاصیم کرد بهرحال.
    بخاطر همین ؛ بزار موضوع بمونه و بحث هم بشه فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه تو فاز اول
    بخش ابی هم معنیش برداشتن جو هست
    و هيچ چيز مال خود آدم نيست مگر همان چيزهايى كه خيال می‌کند دلبستگی‌هایی به آن دارد. بعد یکی یکی آن‌ها را از آدم می‌گیرند.
    SahaR آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    49
    ویترین مدال
    09-12-2017, 08:58 PM #52
    هادی یه پست داده و پژمانم بهش گیر داده تا اینجا مشکله خاصی نیسو واسه شروع بحثم خوبه
    ولی اینکه بعد گیره پژمان اومدین دونه دونه میگین منم مشکوکم منم موافقم بنظرم زیاد جالب نیس!!!!
    ینی حداقل همون حس بدی که دارین ازش حرف میزنینو منم از این واکنشا گرفتم

بنظرم در این حد نبود ک بحث اینجوری پیش بره

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

به غنچه ای میرسی

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 09:15 PM #53
    نه دیگه دقیقا مشکلم همینه ؛ زیر پست گاد نمیبینم خودمم تشکر زدم ولی صفحه ریلود شد واسم
    حالا مهم نیست
    ولی خب صدرا نفمیدم چرا در جواب هادی گفت ؛ میخواسته ریپلای از ارش بگیره و نشده ؛ این ربطی ب تشکر از پست هادی نداشت
    :/ منظورتون لایکه ؟ جونه شما لایک و همینجوری زدم :/ نمیدونستم اینقد جدی میشه ... آخع خودمم یادم نی کدوم لایکیدم
    یه پست و رد شدم لایک زدم دگ روز اول بود

- - - Updated - - -

اون پستیم ک زیره پست هادی گذاشتم ریپلای آرش بود ک نگرفت ..
    جا اینکه پاسخ با نقل قول و بزنم .. پاسخه خالی و زدم :/ شما ب حرفه ای بودن خودتون ببخشید
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 09:21 PM #54
    خب هلو به همه

بحثا رو خوندم و خیلی سورپرایز شدم که روز اول همچین پستا و بحثایی میبینم اولین باره که روز اولو اینجوری شلوغ میبینم و این خبر از یه دور خفن میده قطعا

در مورد عارش و اون پستش که محمد هم واکنش نشون داد به نظرم انچنان big deal نبود که حس خوب یا بد بده به ادم به من که همچین حسی نداد یه پست فان در نظر گرفتم من فقط اونو و از روش رد شدم ولی اینکه محمد میگه حس بد رو باید گفت حتما باید گفت دیگه حس حسه کاریش نمیشه کرد!

و اما نقطه عطف فاز اول این بازی پست گیر هادی به صدرا که چرا زیر پست من تشکر زدی دو حالت داره بنظرم:

اول اینکه شاید یه عکس العمل ناشیانه و یه پست همینجوری و در لحظه بوده که به ذهنش رسیده بدون هیچ فکر و منظوری

دوم اینکه میتونه یه عمل از پیش تعیین شده برای حذف یه نفر از بازی بوده باشه چون همونطور که پژمان گفت یه بیگناه منطقی نیست که تو شرایطی که هیچ بازیکن بیگناه یا گناهکاری رو نمیشناسه هنوز بیاد و ریسک کنه که یه نفر از بازی حذف شه با اعمال قوانین! و اون یه نفرم بزنه بیگناه باشه!

نمیدونم کدوم حالتو در نظر بگیرم واکنشها هم این وسط جالب بوده واقعا!

همه به هم دو به دو حس بد دارن خیلی عجیبه روز اولی و البته جالب!
    Erf_Ju آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    49
    ویترین مدال
    09-12-2017, 09:22 PM #55
    نقل قول نوشته اصلی توسط RenD نمایش پست ها
    :/ منظورتون لایکه ؟ جونه شما لایک و همینجوری زدم :/ نمیدونستم اینقد جدی میشه ... آخع خودمم یادم نی کدوم لایکیدم

- - - Updated - - -

جا اینکه پاسخ با نقل قول و بزنم .. پاسخه خالی و زدم :/ شما ب حرفه ای بودن خودتون ببخشید
    وه این بچه رو انقد اذیت میکنین)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط RenD نمایش پست ها

- - - Updated - - -

نه !

هميشه برای عاشق شدن،

به دنبال باران و

بهار و

بابونه نباش!

گاهی

به غنچه ای میرسی

گروس عبدالملکیان

setare آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 09:23 PM #56
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare نمایش پست ها

- - - Updated - - -

Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

17. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-12-2017, 09:41 PM #57
    جالبه دوبار از ظهر تاحالا هادی رو* آنلاین دیدم ولی جواب نداده
    عاشق خونسردیشم

Arash آنلاین نیست.

18. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 10:09 PM #58
    خب درسته محمد
    بهرحال من خواستم بیش از حد تهدیدای متینو جدی نگیرم و با این پیش زمینه نیام تو بازی ک مثلا قراره یه بالانس خیلی عجیب وسط باشه و اینا و در جواب ارش ؛ حرفم اون بود چون منطقی ترین چیزی ک میشد برداشت کرد ازون یه جمله همین بود ؛ حالا کسی نگفت حتما همینه بالانس ک خطرناک باشه و ...
    ولی خب من خیلی از دورایی ک بازی کردم ب گادی ِ متین بوده و همیشم طوری ک میگی عجیب نبوده و اتفاقا بیشتر اوقات خیلی واضح اتفاقات رو میگه تو داستانا و ساده مینویسه
    حالااول بازیم کسی نخواست تحلیل آنچنانی کنه صرفا بنظرم اون بحث برای شروع بازی چیز خوبی بود ک مطرح شه و سمت و سوی خاصیم نداشت
    ولی اوکی ؛ ب قول تو حسه و میتونه گفته بشه
    اما خب همونطور ک تو مورد اولم گفتم و جوابی ندادی
    بنظرم همه ؛ رو این بحثه یجورایی مانور دادن و اعلام موافقت کردن ، اینکه حس بدت فقط ب منو ارش رسید ؛ عجیب و بی معنی بود. ولی خب باشه
    مورد اول منظورت این بود کسانی که اعلام موافقت کردن همون حس رو دارم. قاعدتاً باید بگم بله . ولی شما با آب و تاب توضیح دادید گفتم شما رو نشونه بگیرم

عطفِ به پست رضا به آرش و حس آرش به رضا: کلا این بازی طوریه حسِ خوب در کار نیست

- - - Updated - - -

جالبه دوبار از ظهر تاحالا هادی رو* آنلاین دیدم ولی جواب نداده
    عاشق خونسردیشم
    هادی به خاطر خونسردیش توی دفاع کردن و در اعدام ها برای من اسطوره است
    Donnie Darko آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    21
    مورد پسند : 9 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 10:23 PM #59
    من جایی داشتم بازی پرسپولیس الاهلی رو میدیدم با گوشی سر می زدم هر از چندی هنوز همه پستارو نخوندم ، بخونم الان میام ببینم چی میگین
    Franking آنلاین نیست.

20. کارآموز مافیا

پسندیده
    11
    مورد پسند : 14 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-12-2017, 10:28 PM #60
    سلام خدمته همه ی دوستان ایشالا که دور خوبی باشه
    برم پستها رو بخونم
    Rabin آنلاین نیست.