alt
صفحه 3 از 30 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 581

موضوع: متجاوزان بیشرف | دهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 04:28 PM #41
    متین شدم
    اصولا هیچوقت هیچوقت به کسایی که با اطمینان بالایی از داستان شب حرف میزنن مشکوک بودم...
    هیچوقت هیچوقت=همیشه

- - - Updated - - -

احسنت
    نکته جالب و خوبی مطرح کردی. چجوری به ذهنت رسیده حالا؟
    گفتم اگه لباس ترسا رو در نظر بگیریم به چه دلیلی مافیا این کارو کرده...تو اینجور مواقع تو چیکار میکنی؟ خودتو میذاری جای طرف دیگه و احتمالات رو میگی اوناییکه به ذهنم رسید رو گفتم مثل این حرکت و همون خیاط و زدنش...یا حتی اینکه ترسا مافیا بوده و بهش لباس دادن...که همش دور از ذهنه تقریبا
    زدن یا خوردن مافیا یعنی احتمال مردن اعضای مافیا از جذب فرقه. از اونایی که فهمیدن بپرس اگه بازم نفهمیدی
    حله گرفتم
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

2. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 04:34 PM #42
    نقل قول نوشته اصلی توسط M A T I N نمایش پست ها
    خیلی تو شب اول تمایلی به تحلیل داستان ندارم و به دردم نمیخوره . صرفا پلیس از دست رفت . احتمال اینم که لباس گرفته باشه 5 درصده . ولی یک اتفاق مبارک افتاد و اینکه جنگیر مرد . فرقه خیلی تضعیف شد . و یک نکته دیگه که میخوام بگم احتمال اینکه فرقه شب اول جذب کرده باشه کمه با وجود جنگیر . چون جذب مطمئن میتونن انجام بدن .
    ولی حالا اینا خیلی به درد نمیخوره الان . یکم به بازی برسیم . و یک چندتا سوال دارم

ممد فلور

تا جایی که در خاطر من هست گناهکارها همش دنبال سامورایی میگردن . هدفت این بود سامورایی پیدا کنی؟
    ارش

حالا ممد یک دری وری گفت . اینکه اینقدر سریع واکنش نشون دادی جالب بود . و تقریبا یک جوری متقابل جوابشو دادی . داستان چیه ترسیدی؟
    ایدی مهدی

یک سوال نظرم جلب کرد . از کجا میدونی مافیا به جنگیر جذب ناپذیر گفته میشه؟
    پژمان

والا حرف عماد ربطی به این قضیه نداشت . من اینا برداشت کردم که یعنی فاحشه ممکنه ترسا رو زده باشه . نه اینکه ترسا نقشش فاحشه بوده .
    کاری به اینکه احتمالش خیلیی کمه ندارم میخوام منظورت دقیقا بفهمم .
    بعد یعنی منظورت اینکه ترسا رو زدن و بهش لباس پلیس دادن؟ یا ترسا مافیا بوده . خودشون لباس پلیس دادن و کشته شده؟
    جواب دری‌وری رو با دری‌وری میدن دیگه ممد پست داد آنلاین بودم جواب دادم. حالا مثلا از چی‌ بترسم از این که ممد فکر کنه من سامورایی ام؟ ترس داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    متین شدم

هیچوقت هیچوقت=همیشه

- - - Updated - - -

گفتم اگه لباس ترسا رو در نظر بگیریم به چه دلیلی مافیا این کارو کرده...تو اینجور مواقع تو چیکار میکنی؟ خودتو میذاری جای طرف دیگه و احتمالات رو میگی اوناییکه به ذهنم رسید رو گفتم مثل این حرکت و همون خیاط و زدنش...یا حتی اینکه ترسا مافیا بوده و بهش لباس دادن...که همش دور از ذهنه تقریبا

حله گرفتم
    اصلا پلیس نمیتونه ادعای نقشی بکنه که مافیا بخواد جلوشو با لباس دادن به ترسا بگیره، چرت گفتی کلن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 04:34 PM #43
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    يه دور سريع نقشا رو خوندم

تنها صورتي كه ترسا پليس نبوده باشه و پليس اعلام شده باشه اينه كه لباس داشته باشه . كه خب شب اول بعيده

حالت ديگه اي به ذهنم نميرسه
    شاید فاحشه روش حرکت زده منظورم اینه،این جا موند
    حالا باید بازم شب های بعدی رو ببینیم
    Red Dragon آنلاین نیست.

4. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-26-2017, 04:36 PM #44
    ناموسا آواتار بذارید

اینم لینک صفحه ی اواتار گذاری.
    http://mafiaia.ir/profile.php?do=editavatar
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    09-26-2017, 04:42 PM #45
    اصلا پلیس نمیتونه ادعای نقشی بکنه که مافیا بخواد جلوشو با لباس دادن به ترسا بگیره، چرت گفتی کلن
    ادعا منظورم نه اینکه بیاد مستقیم بگه که مثل دو دور قبل که یه ریز اومدی که پلیسی و من فهمیدم یادته؟ مثلا اونجوری بعد اقا منم دارم میگم اگه تازه اینا تو ذهنشون بوده باشه سر لباس دادن به این دلیل به اون دلیل رد میشه و فرضیه ای که دادین سر لباس بیخودیه به نظرم

6. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-26-2017, 04:47 PM #46
    نقل قول نوشته اصلی توسط SmRs نمایش پست ها
    داستان رو خوندم و با پستای این فاز ، ی موضوعی بود راجع به جذب کردن یا نکردن فرقه با توجه به این پست پویا پس نمیشه متوجه شد
    با توجه به داستان به این فکر کردم که شاید یکی از این 4 منطقه به بیگناها ربط داشته باشه
    بعد تو داستان شب ی موضوع به نظرم رسید میگم
    نمیدونم در این حد میشه به داستان استناد کرد یا نه

به اسم ها کاری ندارم منظورم به منطقس
    شرق شهر بود که قرار بود مهدی ادم بفرسته و رضا بود و فرقه
    از ادمای سید بود و ینی غرب شهر پس میتونیم غرب شهر رو منطقه فعالیت فرقه بگیریم؟
    و با توجه به اون شرق شهر نشونه مافیا
    با توجه به اینک اعمال نقش و جذب موفق و ناموفق هم اعلام نمیشه دلیل اینک غرب شهر خبری نبود هم تا حدودی جور در میاد
    راجع به 2 تا منطقه دیگه
    بازم نمیدونم میشه اینقد به داستان تکیه کرد یا نه

با توجه به اون قسمت حکم نداشتن و همینطور نقش پلیس و اینک فقط کسایی ک بهش گناهکار اعلام میشن رو میتونه بزنه حس میکنم این مرتبط با بیگناهاست
    البته همش حدسه با توجه به داستان شبای دگ بیشتر میشه بررسیش کرد
    و با این وضع اون منطقه دگ مرکز شهر ک ترسا کشته شد احتمال زیاد مربوط به قاتل میشه
    اگ اینطور باشه تحلیل داستان شب های دگ راحت تر میشه بنظرم
    اتفاقا من برعکس، با توجه به سابقه ی داستانای پویایی فکر میکنم مثلا شهر شرق بیشتر میخوره مال تیمی/کسی باشه که رضا رو زده تا اینکه مال فرقه باشه. یا مثلا مرکز مال تیمی/کسی باشه که ترسا رو‌ زده. هرچند نفهمیدم چرا دوتا مرکز شهر داشتیم. یه احتمال اینه که یکیش مال بیگناها باشه، یه احتمال دیگه هم اینه که دوتا قاتل داشته باشیم مثل دور‌ ۸ یا شاید حتی دوتا مافیا!

- - - Updated - - -

ادعا منظورم نه اینکه بیاد مستقیم بگه که مثل دو دور قبل که یه ریز اومدی که پلیسی و من فهمیدم یادته؟ مثلا اونجوری بعد اقا منم دارم میگم اگه تازه اینا تو ذهنشون بوده باشه سر لباس دادن به این دلیل به اون دلیل رد میشه و فرضیه ای که دادین سر لباس بیخودیه به نظرم
    هوم. ادعا نکردم من البته در اون حد خطری نداره اون جور ادعا ها که بخوان لباس حرومش کنن. فرضیه لباس هم زاده ی ذهن همیشه خلاق متین بود فکر کنم (“صدرا لباس داره ”)

Arash آنلاین نیست.

7. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-26-2017, 05:02 PM #47
    پاشید بیاید پست بدید د بالای ۱۰ نفر فکر‌کنم پست ندادن هنوز

Arash آنلاین نیست.

8. تازه کار

پسندیده
    46
    مورد پسند : 24 بار در 4 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 05:08 PM #48
    سلام خدمت دوستان
    همه میدونن من فازای اول پست نمیدم به اون صورت. مخصوصا با وجود چیزایی مثل "شاید ترسا فاحشه بوده چون رو دفترچش قلبه" و "احتمال لباس داشتنش 5 درصده" 5 آخه؟ از کجا اینارو میارید خدایی؟ حالا ولش کن مهم نیست.
    این نکته رو هم بگم که با توجه به اختلاف ساعت کلا انتظار فعالیت زیاد در زمینه پست دهی نداشته باشید

پ.ن: این پست صرفا برای اینه که بگم هستم منم.
    AriA آنلاین نیست.

9. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 05:47 PM #49
    حس می کنم الکی پیِ تحلیل فاز شب، اونم شبِ اول، رو دارید می گیرید . این همه طولٌ و تفصیل؟ فاحشه و خیاطٌ و جن گیر؟ (جن گیر صرفاً برای هماهنگی قافیه بود

- چیزی که توی تحلیل ها دقت کردم این بود که محمدرضا احتمال بالایی به کشته شدن ترسا توسط قاتل داد که امین خلفی هم واکنش نشون داد. منم از این احتمالِ بالایی که به قاتل داده شد خوشم نیومد. محمدرضا اون قسمت آخر تحلیلت رو توضیح میدی؟ (موج سواری در نظر گرفته نشود )

@ آریا
    Donnie Darko آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    09-26-2017, 06:09 PM #50
    این نکته رو هم بگم که با توجه به اختلاف ساعت کلا انتظار فعالیت زیاد در زمینه پست دهی نداشته باشید ������
    الان خواستی فخر بفروشی باز؟ سید شدی؟ :

11. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 06:35 PM #51
    سلام.
    دسترسی درست درمون به سیستم و نت ندارم. پست هارو خوندم. کما فی السابق هم از فان داستان لذت بردم ایشاالله از فردا عصر فعالانه در بازی هستم، اگرم دسترسی به نت کافی باشه سعی می کنم امشب هم در خلال بحث هایی که به داستان ربطی نداشته باشه شرکت کنم. تحلیل داستان پویا اونم شب اول کار من یکی نیست فعلا همین و تا یادم نرفته دوتا کامنت:

سبک بازی جدید متین رو ندیده بودم. نمی دونم دور اولشه اینطوریه یا دوری که من نبودم هم اینطوری بود، به هر حال جدیت و اقتدارشو دوست داشتم.

و
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    ترسا در داستان هم به طرز ناجوانمردانه‌ای مرد دلم کباب شد
    Amir آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    09-26-2017, 07:33 PM #52
    نقل قول نوشته اصلی توسط AriA نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    همه میدونن من فازای اول پست نمیدم به اون صورت. مخصوصا با وجود چیزایی مثل "شاید ترسا فاحشه بوده چون رو دفترچش قلبه" و "احتمال لباس داشتنش 5 درصده" 5 آخه؟ از کجا اینارو میارید خدایی؟ حالا ولش کن مهم نیست.
    این نکته رو هم بگم که با توجه به اختلاف ساعت کلا انتظار فعالیت زیاد در زمینه پست دهی نداشته باشید ������

پ.ن: این پست صرفا برای اینه که بگم هستم منم.������
    سلام عزیزم،خیلی دلتنگت بودم خوش اومدی
    Red Dragon آنلاین نیست.

13. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-26-2017, 08:48 PM #53
    @محمد
    راجع به چی بحث کنیم خب؟ راجع به آواتار تو؟ فاز روز دوم داره تموم میشه و هنوز به صفحه ی ۴ هم نرسیدیم. بعید میدونم تا آخر فاز‌ هم به صفحه ی ۵ برسیم (طرح تشویقی اعضای داخل سایه)

در مورد ممدرضا هم من دلیل حرفشو همون موقع فهمیدم اگه‌ خواستید میگم. ولی نه، خودش بیاد بگه به من چه

انصافا چرا این آواتار؟ قاتل نیستی؟

@عماد آواتار بذار

Arash آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    09-26-2017, 09:02 PM #54
    ارش با موبایلم خونم‌ نیستم،سعی میکنم‌امشب بزارم

- - - Updated - - -

عه میشد با موبایلم

حالشو ببرین
    Red Dragon آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    23
    مورد پسند : 63 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 09:36 PM #55
    با سلام و عرض ادب
    پوزش میخوام نتونستم تا الان بیام تو بازی
    از این لحظه به بعد در خدمت شما هستم
    برم پست ها رو بخونم
    MaleFactor آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 09:42 PM #56
    سلام . داستان رو خوندم گویا خیلی پیچیده و زیر پوستی هست داستان این دور ، همونطور که خود پویا اول گفت ، بنابراین با یه شب نمیشه به تحلیل درستی رسید فعلا باید بدیهیات و کلیات رو در نظر داشته باشیم و برای کشف جزئیات منتظر شبای بعد بمونیم...

خب ترسا پلیس گفته شده و رضا جن گیر ، ظاهرا شب خوبی هم برای کاراگاه داستان نبوده ...احتمال لباس داشتن این دو به نظرم زیاد نیست و من به شخصه احتمالش رو خیلی کم میدونم ولی هممون میدونیم که این بازی احتمال 1 درصد هم باید داد! پس منتظر میشینیم فعلا!

چنتا سوال :
    @پژمان

پویا گفت در مورد مرده ها تو داستان یه نکات ریزی داره

اول داستان رو خوندم فکر کردم فدایی و شیخ رو از دست دادیم
    از نشانه های مقتولا

عکس قلب رو دفترچه ترسا و. این که رضا دور و بر سید میپلکیده نظرم رفت رو فدایی و شیخ
    حقیقتش متوجه نشدم چرا فدایی و شیخ! و با جوابت به ممد هم قانع نشدم! اگه میشه یبار دیگه توضیح بده

@عماد

-اینا جنایتکارن،عوضین.ادم میکشن،ادم میخورن،ادم میخرن

به نظرتون از این قسمت میشه متوجه شد چه گروه های گناهکاری تو بازی هست؟

-کارتی چیزی نداشت،یه دفترچه داره که روش قلبه نوشته ترسا

وقتی پلیس مرده و رسما گفته شده به نظرتون کارتی نشانی چیزی نباید پیدا میشد؟دفترچه که روش قلب داره؟
    من یه حسی دارم که این قلب شاید نشونه ای چیزی باشه،شاید شاید مثلا فعالیت فاحشه ولی خوب ممکنه حرفم کاملا بی ربط باشه،باید فازای بعدی رو ببینیم

-غرب شهر

چیز خاصی دستگیرم نشده فعلا از اینجا
    ممکنه اون گروه/فرد که نشونه اش توی غرب شهر‌میاد امشب فعالیتی نداشته

شرق شهر

نکته قابل ذکری ندیدم

مرکز شهر با چاوش

مجوز نداشتن،به نظرم اینجا محافظتی یا جلوگیری از نقشی چیزی شده برای همین اتفاقی نیافتاده

اینا برداشتای من بود تا اینجا،بازم بقیم بیان نظراتشون رو بگن ببینیم به جایی میرسیم یا نه
    عماد یکم برام عجیب اومد این پستت چون همه احتمالات رو برای هر بند از داستان بررسی کردی تقریبا ولی برای قسمت شرق شهر که یکی از اتفاقای مهم شب در اون رخ داده و رضا فرقه مرده نکته قابل ذکری ندیدی؟ عجیبه برام! تو که اون کلمات جنایتکار و عوضی و فلان و بیسار رو نظرت بهش جلب شده که ممکنه نشونه باشن و اون قلب روی دفترچه ترسا رو تحلیل کردی که شاید کار فاحشه بوده و چرا کارت نداشته که بفهمیم پلیس واقعی بوده یا نه ، یا جایی که چاوش بود رو احتمال میدی که مجوز نداشتن میشه جلوگیری شده باشه ، چجوری نکته قابل ذکری توی شرق شهر و مرگ رضا که شاید نشونه های واضح تری در دید اول به ادم بده ندیدی؟

@محمد رضا

پس میتونیم غرب شهر رو منطقه فعالیت فرقه بگیریم؟
    و با توجه به اون شرق شهر نشونه مافیا
    با این وضع اون منطقه دگ مرکز شهر ک ترسا کشته شد احتمال زیاد مربوط به قاتل میشه
    امین و محمد هم پرسیدن و منم که میخوندم نظرم جلب شد به اینکه چرا شرق رو نشونه مافیا و اون قسمت کشته شدن ترسا نشونه قاتل در نظر گرفتی؟ چرا برعکس نه؟

- چیزی که توی تحلیل ها دقت کردم این بود که محمدرضا احتمال بالایی به کشته شدن ترسا توسط قاتل داد که امین خلفی هم واکنش نشون داد. منم از این احتمالِ بالایی که به قاتل داده شد خوشم نیومد. محمدرضا اون قسمت آخر تحلیلت رو توضیح میدی؟
    (موج سواری در نظر گرفته نشود
    )
    این قسمت اصلا حس خوبی به من نداد ، یه حس ترس و محافظه کاری تو این جمله دیده میشه ! ممد ینی میگی هر کی یه حرف یکی براش سوال شد و جواب خواست برا اون حرف اگه دیگرانم این کارو قبلا کرده باشن اسمش موج سواری میشه؟ مگه اتهام زدن و تو هم داری اتهام میزنی که این جمله رو گفتی تهش؟ یا رای دادن و تو هم رای دادی که این جمله رو گفتی که متهم به موج سواری بشی؟ الان من هم باید اخر جمله هام مینوشتم منم سوالای مشابه پرسیدم موج سواری برداشت نکنین

- - - Updated - - -

قسمت اخر پست در خطاب به محمد بود یادم رفت اشاره کنم بالاش
    Erf_Ju آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 10:43 PM #57
    محمدرضا اول میگی نمیدونی میشه استناد کرد یا نه بعد خیلی راحت آخرش میای نتیجه گیری هم میکنی با درصد بالایی؟ رضا چون از غرب فرستاده شده پس غرب فرقه ست..خب اصلا میگیم این درست...چطوری نتیجه گرفتی شرق و شمال و مرکز رو واسه کیه؟ چطوری با قاطعیت میگی ترسا رو قاتل زده؟
    اصولا هیچوقت هیچوقت به کسایی که با اطمینان بالایی از داستان شب حرف میزنن مشکوک بودم...چون بهر حال گناهکارا یه قدم جلو ترن تو تحلیل داستان چون فعالیت گروه خودشونو میدونن
    من کجا درصد بالاش رو گفتم؟
    گفتم با توجه به داستان این ب نظرم رسید ک نمیدونم میشه اینجور استناد کرد یا نه بقیش رو با توجه به اون رفتم جلو
    راجع ب فرقه ک بحثی نیست
    راجع به مافیا هم تو داستان اولیه دوتا گروه بودن یکی شرق و یکی غرب ، خب دوتا گروه گناهکار داریم برای همین وقتی غرب فرقس گروه دیگه تو شرق مافیاست نمیدونم رو چیش مشکل داری
    بعدم با توجه به اون دوتا گفتم ک ترسا رو قاتل زده چون تنها گزینه ای ک میموند قاتل بود
    میخوای مشکوک باشی مشکلی نیست ولی ی جور پستمو عوض نکن تا بخوای ذهنیت ایجاد کنی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    اتفاقا من برعکس، با توجه به سابقه ی داستانای پویایی فکر میکنم مثلا شهر شرق بیشتر میخوره مال تیمی/کسی باشه که رضا رو زده تا اینکه مال فرقه باشه. یا مثلا مرکز مال تیمی/کسی باشه که ترسا رو‌ زده. هرچند نفهمیدم چرا دوتا مرکز شهر داشتیم. یه احتمال اینه که یکیش مال بیگناها باشه، یه احتمال دیگه هم اینه که دوتا قاتل داشته باشیم مثل دور‌ ۸ یا شاید حتی دوتا مافیا!
    خب تو الان همون حرف منو زدی ک

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    حس می کنم الکی پیِ تحلیل فاز شب، اونم شبِ اول، رو دارید می گیرید . این همه طولٌ و تفصیل؟ فاحشه و خیاطٌ و جن گیر؟ (جن گیر صرفاً برای هماهنگی قافیه بود

- چیزی که توی تحلیل ها دقت کردم این بود که محمدرضا احتمال بالایی به کشته شدن ترسا توسط قاتل داد که امین خلفی هم واکنش نشون داد. منم از این احتمالِ بالایی که به قاتل داده شد خوشم نیومد. محمدرضا اون قسمت آخر تحلیلت رو توضیح میدی؟ (موج سواری در نظر گرفته نشود )

@ آریا
    قسمت اخرش منظورت کجاست دقیقا؟
    جواب امینو دادم اگ قانع نشدی بگو
    SmRs آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    11
    مورد پسند : 14 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-26-2017, 10:47 PM #58
    حقیقتا اگه کسی بیگناه باشه از شبه اول و داستان تقریبا چیزی نمیتونه سر در بیاره.اصولا همیشه گناهکارا بهترین‌تحلیل ها رو برای داستان های شب ارائه میدن.کلا این دو روز که خیلی پسته مهمی داده نشده ولی تنها پستی که توجهم رو حلب کرد پست متین بود!!!خیلی برام جالب و عجیب بود که از ۲تا مکالمه ی فان اومده و سعی کردی سوال در بیاره!!!البته میدونم الان متین میاد میگه این کار رو کرده تا یخه بازی بشکنه و همه پست بدن ولی کلا اینجور پستها جالبن برام.
    Rabin آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    09-26-2017, 10:51 PM #59
    @عرفان

الانم میگم نکته قابل ذکری برای اضافه کردن ندیدم،یعنی همه چی واضح به نظرم گفته شده چیزی نبود که بخوام بهش اضافه کنم یا سوال کنم.صرفا رضا کشته شده
    نمیدونم شایدم من بدم خوندم،چیزی بوده که جا انداختم عرفان؟

- - - Updated - - -

بد خوندم*
    Red Dragon آنلاین نیست.

20. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-26-2017, 10:52 PM #60
    @محمد‌رضا
    آهان حله. فکر کردم جنگیر توی غرب شهر مرده.
    بازم به نظرم چیزی مشخص نیست. دور ۸ رو‌ یادت بیاد تا ۴ روز منگ داستان بودیم صرفا میشه حدس زد چه چیزایی اهمیت داستانی داره که شبای بعد بیشتر توجه‌ کنیم بهشون.

Arash آنلاین نیست.