alt
صفحه 1 از 37 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 732

موضوع: خاطرات رفسـنجانی (نیایش سابق) | یازدهمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست

خاطرات رفسـنجانی (نیایش سابق) | یازدهمین دوره مافیا

#1 10-11-2017, 06:16 PM
    به نام خدا

لطفا حتما پست های ابتدایی رو بخونید. تغییرات داره قوانین و نقشها.

قوانین اصلی:

- فاز روز راس ساعت 24 شب به پایان می رسد. زمان فاز شب حداکثر 30 دقیقه هست و نقشدارها باید حداکثر تا ساعت 12:30 شب اهداف خود را از طریق تلگرام به گاد اطلاع دهند. دیرتر بشه پذیرفته نخواهد شد. فاز روز آینده بسته به حجم داستان از ساعت 1 تا 1:30 بامداد آغاز می شود.

- فاز روز به هیچ عنوان تمدید نمی شود و فقط در شرایطی زودتر بسته می شود که خودِ فرد اعدام شونده اعلام کند دیگر دفاعی ندارد.

- وصیت نداریم. هرکس که اعدامش را پذیرفت، می تواند هر چیزی در رابطه با نقش خود یا دیگران یا اطلاعاتی که دارد بگوید. قبل از پذیرش اعدام، کوچکترین ادعا یا اشاره به نقش با گادکش شدن مجازات خواهد شد و فاز ادامه می یابد.

- هیچ بازیکنی حق ویرایش پستی که ارسال نموده را ندارد و در صورت تخطی از این قانون، مجازات وی گادکش شدن خواهد بود.

- هیچ یک از بازیکنان طی بازی حق سؤال کردن دربارۀ قوانین بازی در تاپیک اصلی بازی را ندارند. سؤالات مورد نظر خود را از گاد بازی بپرسید.

- تشکر زدن زیر تمامی پست ها به جز پست های "گاد" ممنوع است. فقط در روز اول و بار اول تذکر داده میشود و در باقی دفعات و روزها بدون هیچ بحثی بازیکن گادکش می شود. تشکر زیر پست های گاد به منزله توجه و خواندن داستان هست و بسیار مهم.

- هيچ كس حق ندارد قسم بخورد يا وعده ي خاصي در قبال حكم به اعدام كسي يا بيگناهي خودش بدهد. ادعای راست یا دروغ پیرامون نقش و حتی کوچکترین اشاره به نقش در این دوره ممنوع هست و تخطی ازین قانون موجب اعدام فرد در همان فاز خواهد شد.

- اتفاقاتی که پس از اتمام فاز شب در داستان قابل بازگوشدن هستند: (هیچ چیز به صراحت گفته نمیشه )

1- قتل یا جذب موفق با ذکر نقش فرد کشته شده در داستان . (تیر و جذب ناموفق لزوما در داستان وجود ندارد.)
    2- حذف هریک از گروه های گناهکاری.

تبصره: داستان می تواند حاوی اطلاعاتی درباره بعضی از نقش های بیگناهان باشد ولی لزوما در داستان وجود ندارند .

- رأی به اعدام ها و رأی به باطل کردن اعدام ها باید شرایط زیر رو دارا باشد:

رأی به اعدام:

بولد، سایز 14، رنگ قرمز

مثال: رأی به اعدام: Pouya

—------------------—

رأی به باطل کردن اعدام:

بولد، سایز 14، رنگ مشکی

مثال: رأی به اعدام باطل Pouya :

- کسی اجازه ندارد در فاز شب در مورد اتفاقات بازی حرفی بزند.

- همه ي اعضا می توانند به صورت مخفي (زدن تیک "استفاده از حالت مخفی" در منوی تنظیمات شخصی) در بازي شركت كنند.

- اتفاقات بازی فقط در همین تاپیک در جریان خواهند بود. به هیچ وجه خارج از تاپیک در مورد بازی صحبت نکنید.

- در ابتدای بازی ادعای نقش هرگونه حتی اشاره کوچک . حتی ریز . حتی یک نقطه حتی .... ( منم پویا نیستم ) هر نقشی و هر شخصی با هر سابقه ای بلافاصله گادکش میشود .

بعد از اولین کسی که رای بیاورد و اعدام نشود:
    - اشاره به نقش کاملا ازاد میباشد.ولی توصیه من به شما اینکه نکنید چون سرویس میشید

- فونتی که بازیکن ها از اون استفاده میکنن، فونت دیفالت خود فروم هست.
    تبصره: بازیکنان مجازند برای مهمتر نمودن کلمه یا عبارتی از بولد و رنگ قرمز نیز استفاده کنند.

================================================== ==========================================

قوانین و توضیحات تکمیلی:

1. نحوه اعدام ها: کاملا دست منه

در صورت تغییر این اعداد، تعداد آرای مورد نیاز در ابتدای فاز اعلام خواهد شد.

2. ادعای نقش، لو دادن، کوچکترین اشاره به نقش در این دور ممنوع نیست بالا توضیح دادم

3. داستان بازی بی ارتباط به اتفاقات روز و شب نیست، اما لزوما حاوی اطلاع قابل استناد نیست. بهتره به اطلاعات مبهم داستان استناد نکنید. ضمنا اسامی که در داستان ازشون نام برده میشه درحالی که هنوز در بازی حضور دارند و کشته نشدند هیچ ارتباطی با نقششون نداره و اصلا نمی تونید بهش استناد کنید. هرکس اعدام شه یا در شب بمیره، نقش به صراحت اعلام میشه. به جز این، تنها چیزی که گفته میشه جذب موفق فرقه هست. جذب یا قتل ناموفق ممکنه گفته بشه یا نشه. اعمال نقش های بیگناهان و گناهکاران هم گفته نمیشه.

4. قوانین و نقش ها کاملا واضحه و تفسیر بردار نیست. هیچ بازیکنی حق تفسیر قانون یا سوال در مورد قانون در تاپیک بازی رو نداره. هر سوالی داشتین از من می پرسین. اگه جوابش واضح بود، به خود شخص گفته میشه. اگه مربوط به ابهام یا نکته ای بود که من بهش توجه نکرده بودم، در یک پست عمومی در موردش توضیح میدم.

5. بالانس: بالانس هرچیزی ممکنه مثلا همه بیگناه مثلا 7 گروه مافیا فقط یک نکته در ابتدای بازی اصلا بیگناه بی نقش نداریم

6. ترتیب اجرای نقش ها در فاز شب به این شکل هست (برای مواردی کاربرد داره که یک نقش توسط بیش از یک نفر هدف قرار داده بشه):

دست گاد میباشد هرجور دوست داشته باشم اجرا میکنم

7. قانون حداقل تعداد پست:

قانون برای گادکش:
    هر فردی و با هر نقشی در 2 فاز پیاپی (فاز 1 آزاد هست و استثنا میشه) کمتر از 5 پست مفید بده گادکشه. تشخیص مفید هم با گاد هست. ممکنه 10 پست بدین ولی بیخود باشه. ممکن هم هست 1 پست به اندازه 5 پست مفید باشه. چون قانون در دو فاز اعمال میشه، پس امان گرفتن نداریم.
    در صورت سوء استفاده از این قانون و فعالیت کم، قانون سنگسار گذاشته میشه بدین صورت که در هر فاز هرکس فعالیت از متوسط افراد، خیلی کمتر باشه چه بیگناه باشه و چه گناهکار، سنگسار میشه. جزئیاتش اعلام خواهد شد.

9. سوختن سهمیه ها برای هر نقشی متفاوته و به خود شخص گفته میشه. ولی همه سهمیه ها تا پایان شب 5 میسوزه و بعدش فقط فاز روز داریم.

10. این دور هیچ راهنمایی نداریم و کسی به راهنمایی اصرار کنه پارش میکنم.

حتما این پست و پست نقش ها رو تا قبل شروع بازی دقیق بخونین. پست نقش ها امروز فرستاده میشه. بازی هم ایشالا فردا ظهر با پست داستان آغاز میشه.

هر کسی هم که تلگرام داره به من پیام بده.
    امیدوارم دور خوبی داشته باشیم.

6 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

2. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    10-11-2017, 07:24 PM #2
    نقش های بازی به شدت تغییر کرده . بخونید . خواهشا بخونید بعد به من فحش ندید
    تفسیرم نکنید از خودتون بعد نگید من فکر کردم اینجوری چرا اونجوری شد

نقش های مافیا:

پدرخوانده:
    همه کاره ی تیم مافیاست و توانایی کشتن شهروندان را به مدت محدود داراست. به طور کامل ضد پرسش ( به جز پلیس فدرال) و ضد ضربه است.
    اگر اعدام بشود تمام سهمیه های مافیا خواهد سوخت .

فال گیر :
    با حدس زدن . یکبار میتواند توانایی جذب افراد برای تیمش رو دارد .
    به تعداد محدود میتواند حدس بزند .
    باید حدس بزند شخص مورد نظر او توسط چه شخصی کشته میشود .
    یا اعدام رو با میزان رای دقیق حدس بزند .
    هدف های مافیا رو نمیتواند حدس بزن .
    به عنوان مثال : امشب فلانی با تیر پلیس اسنایپر میشه . اگر درسته باشه شب بعدش میتونه جذب داشته باشه .

تروریست:
    در صورت هدف قرار گرفتن برای قتل یا جذب، به همراه فرد ِ مهاجم کشته می شود. در شب مذکور، هر نقش دیگری که تروریست را هدف قرار دهد نیز خواهد مرد.
    در صورت اعدام، یک نفر از کسانی که به او رای داده اند، خواهند مرد.

وکیل:
    با وکلالت می تواند از اعدام افراد تیمش جلوگیری کند .

نقش های فرقه جادوگری:

جادوگر:
    جادوگر رئیس فرقه است و می تواند تعدادی از شهروندان را جذب کند.
    به طور کامل قابلیت ضد مردن و ضد پرسش (به جز گشت ارشاد) رو دارد .
    جادوگر اعدام شود تمام سهمیه جذب میسوزد.
    اگر جادوگر بخواهد یک فرد گناهکار را جذب کند، جذب با موفقیت صورت نمی گیرد و فرد گناهکار می میرد (به جز افراد ضد ضربه)؛ مگر آنکه گناهکار به هر طریقی ضد ضربه شود .
    هر شخصی جذب شود نقشش از بین نمی رود ولی فقط توانایی یکبار استفاده از نقشش رو بعد از جذب دارد .
    تبصره: نقش های فرعی قابل جذب نیستن.

ساقی:
    توانایی مست کردن شهروندان (به جز رویین تن و قاضی و پاپ و پرزیدنت و گادفادر) رو دارد .
    فرد مست شده نمی تواند از نقشش استفاده کند و در صورت استفاده، سهمیه اش می سوزد.

قدیس:
    میتواند از اعدام افراد گروهش به مدت محدود جلوگیری کند . با دادن 2 سهمیه میتواند یک جذب برای تیمش بخرد.

نقش های بیگناهان:

پاپ:
    مهم ترین نقش بازی در کنار پرزیدنت و مهم ترین بیگناه است. وی بطور کامل ضد ضربه است و هیچ چیز نمی تواند در ضد ضربه بودن وی خلا ایجاد کند.
    همچنین وی می تواند یک بار از اعدام مصون بماند و در صورتی پاپ اعدام شود بازی تمام شده و پرزیدنت به تنهایی برنده بازی میشود .
    پاپ در دو شب پیاپی به صورت اختیاری قابلیت مکاشفه دارد به این صورت که نام دو نفر را به گاد اعلام می کند. در صورتی که این دو نفر هر دو بیگناه باشند در مکاشفه دوم شراب روحانی به وی داده خواهد شد و می تواند با شراب روحانی هر نقشی، بجز پرزیدنت را بکشد .(حتی سامورایی و رویین تن) استفاده از شراب روحانی می بایست در شب دوم مکاشفه صورت گیرد و استفاده از آن اختیاری نیست.
    شراب روحانی قابلیت کشتن پرزیدنت رو ندارد ولی ضد اعدام و ضد پرسش اون از بین میرود .
    نقش افرادی اعلام شده به گاد به وی اعلام نخواهد شد و در صورتی که هر دو آنها گناهکار باشند، قابلیت یکبار مصونیت وی از اعدام از بین خواهد رفت و وی متوجه این مسئله نخواهد شد.

رویین تن:
    مهم ترین عضو بیگناهان است، در فاز شب قابل کشته شدن یا جذب نیست ( به جز شراب روحانیه پاپ و تیر اسنایپر) و فقط با اعدام از بازی حذف می شود.

سامورایی:
    سامورایی یکی از مهمترین نقش های بی گناهان است و در صورت هدف قرار گرفتن برای جذب، جادوگر را می کشد.
    اگر پدرخوانده او را هدف قرار دهد، خواهند مرد. هیچ نقشی ( به جز پرزیدنت و پاپ) در برابر شمشیر سامورایی مصونیت ندارد و هیچکس نمی تواند از مرگ شخص جلوگیری کند.
    قاتل یک مرتبه میتواند در برابر شمشیر سامورایی مقاومت کند ولی تمام تجهیزات خود را از دست میدهد .
    سامورایی بار اول که هدف تیر یا جذب قرار بگیرد، ضربت خورده و ضعیف می شود؛ اما در بار دوم خواهد مرد. با این حال همچنان قاتل و جذب کننده خود را می کشد؛ حتی اگر بیش از یک نفر باشند.
    در صورتی که اسنایپر سامورایی رو هدف قرار دهد . اسنایپر خواهد مرد .
    در صورت اعدام سامورایی، رویین تن تبدیل به بیگناه بی نقش میشود .
    سامورایی با جام زهر پرزیدنت و شراب پاپ خواهد مرد و توانایی شمشیر زنی ندارد .

پلیس:
    قابلیت پرسیدن افراد را به مدت محدود دارد.
    نقش های ضد پرسش به او بیگناه اعلام می شود.

پلیس فدرال:
    قابلیت شناسایی گروه مافیا حتی پدرخوانده رو دارد . اما تمام گروه های دیگر به او بیگناه گفته میشود .

گشت ارشاد :
    قابلیت شناسایی گروه فرقه رو دارد حتی جادوگر . اما تمام گروه های دیگر به او بیگناه گفته میشود .

قاضی :
    مانند پلیس معمولی میباشد .
    و قابلیت جلوگیری از اعدام افراد رو به مدت محدود رو نیز دارد .

آچار فرانسه:
    دارای 3 سهمیه میباشد .
    یک سهمیه پلیس دارد .
    یک سهمیه تیز زدن .
    یک سهمیه دارد که میتواند یک فرد رو ضد جذب و ضد کشتن کند .
    از هر سهمیه یکبار فقط میتواند استفاده کند .

شیخ:
    معتمد شهروندان است و آنها برای فرار از شر گناهکاران به شیخ پناه می برند.
    در تعدادی از شب ها می تواند حداکثر 2 نفر را تحت حمایت خود قرار دهد؛ به این ترتیب که فرد مذکور از مرگ و جذب فرقه مصون خواهد بود.
    خود شیخ در برابر قتل و جذب مصونیت ندارد (مگر از خودش هم حفاظت کند) و در صورتی که بیش از 2 گناهکار را تحت حمایت خود قرار دهد، خواهد مرد.

دکتر:
    هر شخصی رو مورد هدف قرار دهد ان شخص در ان شب ضد جذب و ضد ضربه خواهد بود ..
    یک شخص رو دوبار پشت سر هم نمیتواند هدف قرار دهد.

سیاهپوست:
    اگر در روز اعدام شود مافیا یا فرقه گفته میشود . اگر در شب توسط مافیا کشته شود مافیا گفته میشود و در غیر این صورت فرقه گفته میشود .
    اگر در روز اعدام شود شب بعدش هیچ بیگناهی کشته یا جذب نمیشود .
    توسط پلیس معمولی پرسیده شود گناهکار گفته میشود.
    تبصره : قابلیت جذب ندارد .

اسنایپر:
    2بار قابلیت شلیک دارد که یک بار ان اجباری میباشد . هر نقشی به جز پرزیدنت . پاپ رو میکشد .
    اگر سامورایی رو هدف قرار دهد خواهد مرد .

سایر نقش ها

قاتل:
    در شب اقدام به قتل می نماید؛ از پرسش تمام پلیس ها مصونیت دارد .
    توانایی کشتن پدرخوانده، جادوگر و رویین تن را ندارد و در صورتی که بخواهد سامورایی را بکشد، تمام مصونیت های خود را از دست میدهد و در صورت جذب کشته میشود .
    در صورت هدف قراردادن پرزیدنت و پاپ نیز مصونیت خود در برابر پرسش پلیس را از دست می دهد.
    قاتل قابل جذب نیست و کشته شدن در شب نیست . (به جز جام زهر پرزیدنت و شراب روحانی پاپ و تیر اسنایپر) .
    در صورتی که تعداد بازیکنان باقی مانده در بازی به 4 نفر کاهش یابد، قاتل به تنهایی برنده بازی می شود.
    قاتل در حضور پرزیدنت توانایی برنده شدن ندارد .

دلقک:
    اگر در روز اعدام شود . یک بیگناه (به جز رویین تن و سامورایی و پاپ ) . یک فرقه (به جز جادوگر) . یک مافیا ( به جز پدرخوانده ) خواهند مرد .
    و دلقک برنده بازی میشود .

خیاط:

خیاط تنها در صورتی برنده بازی خواهد شد که سه نفر از کسانی که از او لباس گرفته اند در همان روز اعدام شوند.
    در صورت برنده شدن از بازی حذف میشود .
    در صورتی که خیاط به دو نفر لباس دهد و آن دو نفر در آن روز اعدام نشوند، در پایان فاز روز خواهد مرد.
    پ.ن : اگر فردی که لباس میدهد در شب کشته شود با لباس کشته میشود و سهمیه خیاط محاسبه نمیشود .
    در صورت کشته شدن در شب گناهکار معرفی میشود .
    تنها پرزیدنت و پاپ از لباس گرفتن توسط خیاط مصون هستند. و در صورتی که خیاط به پرزیدنت یا پاپ لباس بدهد خواهد مرد.
    پ.ن : خیاط دارای سهمیه نامحدود میباشد و تا اخر بازی میتواند استفاده کند .

پرزیدنت:

مهم ترین نقش بازی در کنار پاپِ بیگناهان است. او بصورت کامل ضد ضربه، ضد جذب ، ضدپرسش و برای یک بار ضد اعدام است.
    وی دشمن پاپ است و در صورتی که پاپ اعدام شود یا بیگناهی بجز پاپ در بازی نباشد بازی به پایان رسیده و او برنده بازی خواهد شد.
    گناهکاران در حضور وی به هیچ وجه برنده بازی نخواهند شد.
    او سه تیر و یک جام زهر در اختیار دارد که استفاده از تیر ها اجباری و استفاده از جام زهر اختیاری است.
    در صورتی که تیر او با روئین تن برخورد کند پرزیدنت قابلیت ضدضربه خود را از دست می دهد و روئین تن به بیگناه بی نقش تبدیل می شود.
    در صورتی که تیر او به پلیس/اسنایپر برخورد کند پلیس/اسنایپر با لباس گناهکار خواهد مرد اما او از پرسش و تیر اسنایپر باقی مانده مصون نخواهد بود.
    در صورتی که تیر او به سامورایی برخورد کند قابلیت فرار از اعدام او از بین می رود و در صورت اعدام، اعدام خواهد شد. و سامورایی به بیگناه بی نقش تبدیل می شود.
    در صورتی که تیر او به گادفادر یا جادوگر برخورد کند. آنها زنده خواند ماند ولی قابلیت جذب و تیر خود را از دست می دهند. و قابلیت ضدضربه/ضدجذب وی نیز از بین می رود و در صورت برخورد هرگونه تیر به او و یا جذب شدن خواهد مرد.
    در صورتی هر سه تیر وی به نقش های فوق اصابت کند، پرزیدنت خواهد مرد.
    در صورت برخورد تیر پرزیدنت با نقش های ذکر شده، وی متوجه برخورد تیرش به این نقش ها نخواهد شد.
    شیخ و دکتر می توانند از اصابت تیر های عادی وی جلوگیری کنند. و در صورت جلوگیری بند های سامورایی، پلیس، روئین تن، گادفادر و جادوگر شامل حال پرزیدنت نمیشود .
    جام زهر پرزیدنت توانایی کشتن هر نقشی را بجز پاپ و جادوگر و پدرخوانده و رویین تن رو دارد و در صورتی که جام زهر به پاپ خورانده شود پرزیدنت خواهد مرد.

پ.ن : برد و باخت خیاط و دلقک مجزا از بقیه گروه ها میباشد .
    تبصره : تمام نقش هایی که از اعدام جلوگیری میکنند سهمیه ان ها تا اخر بازی قابل استفاده میباشد .

6 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    10-12-2017, 03:00 AM #3
    خوب نقش ها درست شدن . و برای همه فرستاده شدن .
    یوزرها ساخته شدن و برای همه فرستاده شدن .
    همه یوزرها اخر اسم نقطه دارن.
    رمز همشون هم 6تا صفر هست .
    رمزتون حتما عوض کنید .
    یوزرتون حتما مخفی کنید .

نقش ها و قوانینن با دقت بخونین . خیلی عوض شدن و تغییرات زیاد بوده .
    اولین و اخرین راهنمای من داخل بازی : پاپ و پرزیدنت حتما داخل بازی هستن .

بازی هم هر موقع سید داستان فرستاد استارت میخوره .
    دور خوبی داشته باشین .
    استارت بازی هم با 13 نفره .

هر سوالی راجع به نقش ها و بازی داشتین تلگرام در خدمتم

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    10-12-2017, 03:58 AM #4
    خاطرات آغازین، قسمت اول

20 مهر 1396
    اینجا هوا خیلی گرمه، البته 9 ماه پیش که آوردنم اینجا اینقدر گرم نبود. تقصیر خودم شد، آخه نمی دونم چه مرضی بود تا آوردنم گفتم منو بردارید ببرید پیش حضرت پویای راحل، این دوتا فرشته هی بهم سیخونک زدن بابا بیخیال حوصله داریا برای خودت درد سر درست نکن، ولی خب اون دنیا بلاخره من هرچی داشتم و نداشتم از پویای راحل داشتم، درسته اخلاق نداشت، انصاف نداشت، دین نداشت، به خدا هم معتقد نبود، ولی بلاخره حق آب و گل داشت بهم. حداقل باید یه سر بهش میزدم.
    اصلا چرا من دوباره همه اینها رو می نویسم. برگردیم به همون روز واقعه.

19 دی 1395
    صبح جلسه مجمع تشخیص مصلحت مافیا بودیم. تقریبا همه بودن، این نوح زمان احمد جنتی گیر داده بود که چرا براش حرم سرا راه نمیندازیم هی بهش گفتم حاج آقا بعد سه بار کیلومتر صفر کردن الان 90 سالته، بابا بیخیال، شما که جوان بودی به گربه های قم هم رحم نمی کردی، پاشو کرده بود که "امیراکبر" اگر برای من حرم سرا راه انداختی، انداختی، ننداختی صلاحیتت رو برای دور بعد خبرگان رد می کنم بفهمی با کی طرفی. گفتم یعنی تا 1402 زنده ای شما ؟ گفت هه من یه طرح ریختم تا 1502 مافیا پارلمانی بشه چی فکر کردی ؟

کلا زبون این جنتی رو نمی فهمم. تو همین بین معصومه ابتکار اومد، تازه تو دولت حسن کلیدساز وزیر زنان شده، اینقدر از سر و کول هممون بالا رفت که بلاخره این وزارت زنان رو راه انداخت، نمی دونم حالا می خواد اونجا چیکار کنه. البته بدم نیست، منم گاهی به هوای سخنرانی میرم اونجا یکم دید میزنم به یاد ایام شباب. خدا رو چه دیدی شاید یه زمان که عفت نبود یکیشون رو ... حالا بگذریم داشتم می گفتم اومد سراغم.
    - گفت حاج آقا امروز ظهر برنامتون چیه؟ یهو رنگم پرید، تو دلم گفتم یعنی اینقدر زود ... عفت رو چیکار کنم حالا ... برنامه استخر عصر... کلا پوکر فیس شدم. که دستشو رو هوا تکون داد و منو از فکر و خیال پروند، گفت آییییییییییییت الله ؟؟؟؟
    -گفتم: بهله بفرمائید خانم دُکتر. ببینید من ظهر والا یه جلسه با حداد عادل دارم. می خواد بیاد این واژه هایی که جدید ساخته رو بهم معرفی کنه، ولی اگر کار واجبی دارید می تونم ...
    -گفت: نمی خواد حاج آقا شما همیشه سرتون شلوغه (قشنگ معلوم بود تو دلش داره میگه مردشورتو ببرن یبس بیشعور) من یه موقع دیگه مصدع اوقات میشم. با اجازه ...

تا اومدم بگم خانم دکتر صبرکنید رفت. ای امیر گندت بزنن، تو چیت از اون "سِد متین" ناقص کمتره؟ مفت مفت اونو کردی رهبر مافیا اونم از قول پویا، الان داره برای خودش عشق و حال می کنه، تو عرضه نداری یه وزیر درب و داغونو زمین ... لا اله الا الله، ای برو بمیر ...

خلاصه از جلسه مجمع اومدیم بیرون و رفتم دفترم. کلا جلسه ام با حداد هم کنسل کردم، شنیدم که گفته بود حیف شد دوست داشتم حاج آقا رو یه بار دیگه هم شده ببینم، جملش یه جوری بود مخصوصا که حداد با آقا نزدیکه و بیخودی حرف نمیزنه، یکم به این جملش شک کردم. ولی حوصله نداشتم با گندی که زده بودم قیافه نحسشو ببینم. حوصله پای منقل نشستنم باهاش نداشتم. تازگیا جنساش مثل قدیم ناب نیست. قاطی داره. اون دفعه نمی دونم چی آورده بود یه لحظه فکر کردم دارم با بانو کیدمن عربی می رقصم. هیچی دیگه ماه رمضونم بود قبل سحر تو اون سوز سرما رفتم دوش گرفتم سینه پهلو کردم. بره بمیره کلا مردک مفنگی.

رفتم دفتر یه چرت زدم، حالم اصلا جا اومد. بعد پاشدم رفتم استخر، لامصب هیچی مثل این استخر فرح دیبا اینا بهم حال نمیده، لعنتی میام اینجا، تصور می کنم خود فرح گوربگور شده تو استخره اصلا یه حالی میشم. حالا بگذریم مهم نیست چه حالی به هر حال میشم. حس کردم ولی استخر یه جوریه، لباسامو کندم و یه شیرجه مشتی زدم تو آب و یکم شنا کردم. دیدم محافظا دارن میرن بیرون، "محسن رضایی" رو صدا کردم، گفتم سردار اینا کجا دارن میرن ؟ گفت حاج آقا خودتون دستور دادید برن دیگه یادتون نیست مگه؟ همیشه این دستور رو میدید. وا حاج آقا شوخیتون گرفته با ما ؟

گفتم مردک چرا چرت و پرت ...

و خب من وارد این دنیا شدم. اینجا اطلاعات به خوبی وزارت اطلاعات ما نیست، همش ذخیره نمیشه. این بخش قبلی هم حقیقتا خیلی مهم نبود و حوصله دوباره نوشتنش رو ندارم، چیز مهمی هم توش نیست. اینور خیلی جالب بود. کلا خیلی فرق داشت با اونجا، خبری هم از عفت نبود و این از همه چیش بهتر بود.

اومدیم اینور، سراغ پیر و مرادم پویا رو گرفتم. گفتن ببین تو قرار بود مستقیم بری پیش پویا، ولی الان برنامه کمی تغییر کرده. همینجا یکم بمون، ببین چه خبره بعد حالا میری نترس. اولش پامو کردم تو یه کفش که بزارین من پیر و مرادمو ببینم. بعد یکی از فرشته ها یه چیزی از جیبش در آورد که ... حالا مهم نیست الان راه رفتنم یکم طبیعی تر شده.

21 دی 1395
    دو روزه کلا تو آسمون دارم دور دور می کنم. البته چیز جدیدی نبود برام، یه زمانی با آسِد متین و پویا میشستیم پای منقل تجربه تو آسمون پرواز کردن رو داشتم. ولی خب این یه جور دیگه بود، ضمن اینکه دردم داشتم. دیدم دارن جنازمو دانشگاه تهران، آخ بمیرم حسنین چقدر حالشون بده، هم حسن روحانی هم حسن خمینی، خودشون رو حفظ کردن، ولی تو دلشون من می دونم چه خبره. الان دیگه میشنوم چی میگن، مثلا شنیدم که حسین کلیدساز می گفت، ای گور به گور شی الهی اکبر، می مردی این دو سه ماه یکم جلو زبونت رو می گرفتی ؟ الان باید کاملا اتفاقی حین شنا سکته کنی ؟ اگر خفه میشدی سخنرانی نمی کردی من مجبور نبودم با این رفیق 59 سالت تنها بمونم. انتخابات چه خاکی تو سرم بریزم، بمیری اکبر بمیری.

بنده خدا هزیون میگه، اول میگه چرا مردی بعد میگه بمیری. بگذریم. حسن خمینی هم که حالش خرابه، نمی دونم چرا تابوت منو دید یاد باباش افتاد، زار زار گریه می کنه. خدایی باباش اون همه ریش و پشم داشت، عمامش مشکی بود، چه ربطی به من داره آخه ؟ تازه موهای منم بور نیست که. ولش کن خل شده.

این مردک محمودم هست که،. کلا خیلی ها الان خوشحالن ولی من محتویات ما تحتشو دارم می بینم، این یکی اونجا عروسی داره. جهنم، با این سیستمی که داره میره دو سال دیگه اینم اتفاقی موقع کوه نوردی نفسش میگیره میاد پیش خودم طلافیشو سرش در میارم. ما تحت لقش !!

ادامه دارد ...

پی نوشت: فردا عصر با نوشتن قسمت دوم داستان آغازین بازی استارت می خوره.

3 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

5. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    10-12-2017, 02:52 PM #5
    خاطرات آغازین، قسمت دوم

23 دی 95
    دو روزه دفنم کردن کم حوصله شدم، دیگه مثل قبل خاطرم نمیاد، قبلا خاطره می نوشتم که رو کنم هم یکم تن متین رو بلرزونم، هم یکم عفت قربون صدقم بره، هم چاپ کنم روشن فکر به نظرم بیام یه چند تا از این پلنگا تو سخنرانی ها عکسامو بگیرند سر دست هاشمی هاشمی کنند یه جوری شم. اینو از این ممدخاتمی کلک یاد گرفتم. ممد خاتمی این سیستم رو راه انداخت اون موقع که این سیستم مد نبود. پدرسوخته نگو باهاش پلنگ بازی می کرده. الان خاطره بنویسم که چه؟ ولش کن حالا می نویسم.
    دو روزه منو کنار دست پویا خاک کردن. گفتم دیگه الان وقتشه یه سر بهش بزنم. صدا کردم پویا ؟ جوابی نیومد، گفتم آقا ؟ جوابی نیومد، گفتم حاج آقا دیدم یهو صدا زد:
    "لکن خیلی خری، چَته بیشرف هنوز نَیامَدَ خواب من را آشفتَ کردی"
    چقدر دلم برای این ابراز احساسات پویا تنگ شده بود، خیلی وقت بود دیگه کسی اینطوری دست نوازش سرم نمی کشید و بازم پویا با همون کلام زیباش داشت منو مورد تفقد قرار میداد. بهش گفتم خیلی دلمان برایتان تنگ شده بود. شما که نبودید این متین پدری از من درآورد که خون دل ها به دل من زد. نمی دونی با من چکار کرد در نبود شما.

پویا فرمود: "چقدر وِر میزنی شما، اون مَتین چَ غلطی می تواند با تو بکنَد بیشرف، مَن که می دانم چوب در تمامی نواحی اش کردی، دیگر به من نگو، لکن من خودم شما دو نفر را بزرگ کردم و می دانم چه مَوجود خبیثی هستی، برو تا یک چوب در داخلت فرو نکردم خناس"
    چقدر خوشحال شدم، پویا هنوزم مثل سال های اولیه نهضت مافیا به من محبت داشت و به من محبت می کرد. چقدر دلم برای این صمیمیتشان دلم تنگ شده بود. البته کمی خلقشون تنگ بود که غیر طبیعی بود و من هیچ وقت پویا رو اینطور ندیده بودم! بخاطر همین صحبت رو کوتاه کردم و فقط پرسیدم. آقا اینور چه خبره ؟

پویا جواب دادند:"لکن می خواهی خَبَرَت چه خَبَر باشُد بیشَرف. هیچی"

آرامش در گفتار پویا موج میزد و من محو آرامش ایشان شدم. سر همین مزاحمشون نشدم خیلی و ترجیح دادم با حاج احمدآقا پسرشون صحبت کنم. ما با حاج احمد اینا خیلی صمیمی بودیم و بعد برگشتشون به ایران همسایه ما شدند. پسرش حسن همبازی یاسرمون بود. صداش کردم، احمد؟ دیدم جواب نمیده، گفتم احمد ؟ دیدم باز جواب نمیده، گفتم احممممد ؟
    دیدم یه صدایی اومد گفت، مرگ، مرتیکه کوسه، ببند حلقتو!! عصبانی بود. من تا به حال عصبانیت در بیت پویا ندیده بودم و برام عجیب بود. بیت پویا همیشه به اخلاق خوش معروف بودند و در بدترین شرایط آرامش داشتند.

گفتم احمدآقا چیزی شده؟ گفت ببین من الان 20 و چند ساله ازت خیلی شاکیم، ولی چون خودتم اتفاقی فوت کردی بخشیدمت، ولی نمی تونم از کارایی که این سال ها با حسن کردی بگذرم. بی انصاف با نوه پیر و مرادت پویا هم ... ؟
    این رو که گفت تا ته داستان رو خوندم. فکر کنم همه چی رو دیده بود. گفتم نه ببین چیزه، دیدم انکار جواب نمیده، گفتم خب به من چه پویا نوه اش اینقدر بوره! ژن تون خوب بوده خب چیکار کنم من !! تازه احمد نوه خودتو ندیدی ...

به اینکه که رسید، دیدم پویا رنگش سرخ شد و ابرو های دلرباش رو کشید تو هم، البته کلا ارگونومی ابرو های پویا توی هم بود بای دیفالت و تشخیصش یکم سخت بود، ولی خب من با ایشان سری از هم سوا بودم و می تونستم تشخیص بدم که معنی عصبانیت چیه. تو همین فکر بودم که ایشان فرمودند: " اکبر خَفَ شوید تا یَک چیزی در حَلقَ شما نَتَپاندَم "

من در حالی که بند کفنم پاپیون شده بود رومو برگردوندم و مثل بچه آدم گرفتم خوابیدم و به سرنوشت حسن روحانی تو انتخابات سال دیگه فکر کردم.

فاز روز اول

افراد حاضر در بازی:
    احمد جنتی
    احمدی نژاد
    حسن روحانی
    حسن خمینی
    عارف
    حدادعادل
    حسین شریعت مداری
    احمد خاتمی
    ناطق نوری
    ابراهیم رئیسی
    علم الهدی
    معصومه ابتکار
    امامی کاشانی

تعداد افراد حاضر:
    13 نفر

تعداد رای برای اعدام:
    7 رای

نحوه اعدام:
    اختیاری

قوانین و نقش ها رو حتما بخونید. نقش های جدیدی هست که می تونه سرنوشت بازی رو دگرگون کنه و یک اشتباه در روز اول بازی، آخرین اشتباه کل بازی باشه.
    نقش هارو حتما بخونید و قوانین رو رعایت کنید. این اولین و آخرین راهنمایی گاد ها در بازیه.

کاربر مقابل پست God عزیز را پسندیده است:

God آنلاین نیست.

6. رئیس مجلس خبرگان

پسندیده
    6
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-12-2017, 03:58 PM #6
    درود
    به عنوان عضو اکبر نضهت... ضهنت... نهضت مافیا بازی را آغاز میکنم.
    احمد جنتی. آنلاین نیست.

7. رئیس دفتر بازرسی

پسندیده
    2
    10-12-2017, 04:42 PM #7
    در دهه هفتاد عده ای شعار میدادند رئیس زوری نمیخوایم ناطق نوی نمیخوایم
    ولی الان در دهه نود با بوی خوش اعتدال همان ها طرفدار من شده اند.
    دیروز گود زورخونه یه میانداری کردم حالم جا اومد الانم بیایم کمی در خاطرات رفیق مرحومم اکبر غرق شوم.
    ناطق نوری. آنلاین نیست.

8. رییس جمهور

پسندیده
    0
    10-12-2017, 05:09 PM #8
    با درود و سلام

یه کلید کوچک بنفش کسی ندیده؟
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

9. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    1
    10-12-2017, 05:32 PM #9
    ما داریم جاده بهشت رو صاف می‌کنیم فعلا.
    بچه‌ها یه تونل زدن اون طرفش از زیر پل صراط درومدیم.حیف نون‌ها پول می‌گیرین ولی اصلا دقت ندارن.
    این مافیا چه بساطیه اینا همش برنامه امریکاست که جلوه دین رو کمرنگ کنن بین ما خاک بر سرتون جمیعا.
    احمد خاتمی. آنلاین نیست.

10. رئیس جمهور سابق

پسندیده
    0
    مورد پسند : 5 بار در 1 پست
    10-12-2017, 06:25 PM #10
    یا الله
    احمدی نژاد. آنلاین نیست.

11. رئیس فرهنگستان هنر

پسندیده
    0
    10-12-2017, 06:37 PM #11
    سلام علیکم

نوکر حیدر اهنگر دادگر هستم
    حدادعادل. آنلاین نیست.

12. نماینده مجلس

پسندیده
    1
    10-12-2017, 07:34 PM #12
    محمدرضا عارف سیاستمدار اصلاح طلب ، مهندس برق، استاد دانشگاه، رئیس بنیاد امید ایرانیان ، نماینده مردم تهران ، ری ، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس و رئیس فراکسیون امید در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ، عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام ، عضو پیوسته و رئیس گروه علوم مهندسی فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و رئیس هیئت مدیرهٔ بنیاد باران و همچنین عضو شورای عالی جمعیت هلال احمرجمهوری اسلامی ایران و مشاور عالی رئیس این جمعیت ملی در امور بشردوستانه هستم .

خیلی مخلصیم
    عارف. آنلاین نیست.

13. معاون امور زنان

پسندیده
    0
    10-12-2017, 10:38 PM #13
    من نميدونم " معصومه ابتکار. " چه فرقي با " معصومه ابتكار. " داره از صبحه علاف اينم سر اخر كپي كردم ديدم رفت خب چه فرقي ميبينين تو اين دو تا عبارت شما؟ ديگه كم كم ميخاستم سرمو بكوبم ب ميز كه متين نجاتم داد
    البته چيزي نميتونه از مقدار حالي كه با خوندن داستان كردم كم كنه واقعا عاليه بي صبرانه منتظر ادامشم ...سيد خيلي خري
    معصومه ابتکار. آنلاین نیست.

14. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    2
    10-12-2017, 10:41 PM #14
    بسم الله الرحمن الرحیم
    بازگشت همه به سوی اوست
    وحدت و انسجام مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی باید حفظ شود/ آقای هاشمی از آغاز دوران مبارزه به فکر تبیین اسلام بود

ایت الله رفسنجانی از ابتدای مبارزه به فکر توجه نسل‌های جوان به حقیقت اسلام و قرآن بود.از همان روزها که آقای هاشمی تنها 24 سال سن داشت، به این فکر بود که نسل جوان را با حقیقت اسلام آشنا کند؛ وقتی آقای هاشمی در سال 53 و در اوج خفقان رژیم شاه به زندان افتاد، گفت که من دیدم اوضاع محاکمه من جوری است که دوران زندانی‌ بودنم طولانی خواهد بود، لذا به فکر تفسیر قرآن افتادم و در آن سلول که مرا شکنجه می‌دادند دلخوش به تفسیر قرآن بودم.

هیچگاه فراموش نمی کنم خاطرات شمال با ایشان را به همه جامعه روحانی به جز اقای عارف تسلیت عرض مینمایم
    امامی کاشانی. آنلاین نیست.

15. سید محرومان

پسندیده
    0
    مورد پسند : 3 بار در 1 پست
    10-12-2017, 10:54 PM #15
    اینجا چرا زنو مرد قاطیه؟
    متین مگه نگفتم دیوار بکش؟
    ابراهیم رئیسی. آنلاین نیست.

16. نماینده مجلس

پسندیده
    1
    10-12-2017, 11:08 PM #16
    نقل قول نوشته اصلی توسط ابراهیم رئیسی. نمایش پست ها
    اینجا چرا زنو مرد قاطیه؟
    متین مگه نگفتم دیوار بکش؟

تو الان نگرانی که مبادا ب گناه بیفتی اخوی ؟
    عارف. آنلاین نیست.

17. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    2
    10-12-2017, 11:19 PM #17
    مرگ بر ضد ولایت فقیه
    این اصحاب فتنه دست از کاراشون بر نمیدارن منم موافق نظر ایت الله ریسی ام باید دیوار کشیده بشه تا اصحاب فتنه اینجا دست به اقدامات غیر اسلامی نزنند
    خدا روح ایت الله رفسنجانی رو شاد نگه داره همیشه سکوت اختیار میکرد هرچند اقایون انگ همدستی با فتنه رو به ایشان چسبونده بودن. ریسی جون این ماه اختلاس مختلاسی تو استان قدس رضوی نداشتی شماره کارت بهت بدم بفرستی برا تهی دستان

18. سید محرومان

پسندیده
    0
    مورد پسند : 3 بار در 1 پست
    10-12-2017, 11:26 PM #18
    نقل قول نوشته اصلی توسط عارف. نمایش پست ها
    تو الان نگرانی که مبادا ب گناه بیفتی اخوی ؟
    مکانی ک یک زن بتواند در کنار یک مرد گام بردارد مکان شیاطین استو بس:/
    باید بدم گشت ارشادارو دوبرابر کنن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط امامی کاشانی. نمایش پست ها
    مرگ بر ضد ولایت فقیه
    این اصحاب فتنه دست از کاراشون بر نمیدارن منم موافق نظر ایت الله ریسی ام باید دیوار کشیده بشه تا اصحاب فتنه اینجا دست به اقدامات غیر اسلامی نزنند
    خدا روح ایت الله رفسنجانی رو شاد نگه داره همیشه سکوت اختیار میکرد هرچند اقایون انگ همدستی با فتنه رو به ایشان چسبونده بودن. ریسی جون این ماه اختلاس مختلاسی تو استان قدس رضوی نداشتی شماره کارت بهت بدم بفرستی برا تهی دستان
    همه را خرج هیئتو نذریه حسینی کردم
    انشالله ماه بعدی
    ابراهیم رئیسی. آنلاین نیست.

19. رییس جمهور

پسندیده
    0
    10-12-2017, 11:26 PM #19
    مکانی ک یک زن بتواند در کنار یک مرد گام بردارد مکان شیاطین استو بس:/
    باید بدم گشت ارشادارو دوبرابر کنن
    دیگر زمان اینگونه حرف ها سرآآآمده است،اکنون در دوره تعامل هستیم.
    راستی،هرکی نگه بغ بغو
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

20. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    2
    10-12-2017, 11:54 PM #20
    - - - Updated - - -

همه را خرج هیئتو نذریه حسینی کردم
    انشالله ماه بعدی
    هروقت نوبت اهدایی ما میرسد جیب مبارک خالی است تقصیر منه که 10 میلیون از رای های حسن کلید رو باطل کردم و به نام شما زدم
    دور بعد هم که میخاهی کاندید ریاست بشی اون زمان رو هم بیاد بیار احمد