alt
صفحه 37 از 37 نخستنخست ... 273334353637
نمایش نتایج: از 721 به 732 از 732

موضوع: خاطرات رفسـنجانی (نیایش سابق) | یازدهمین دوره مافیا

1. رییس جمهور

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-17-2017, 11:41 PM #721
    مث که منطق جواب نداده تو این بازی
    از الان دارم میگم،سگ تو روح بیگناهتون با این بازیتون
    افتضاح بودین،پژمان ترسا خصوصا شما ها

من حس پرزیدنتی دارم به خاتمی،به متینم امروز گفتم با اینکه همه کاراش منطقی بوده همه چیش اوکی بوده ولی حسم بهش پرزیدنته....حداد و رئیسی رو با منطق اعدام کردیم ریدن و بیگناه بودن،،،یه بارم احساس،اگه هم اشتباخ بود من از بازی خودم راضی بودم چون از نظر خودم خوب بودم

رای اعدام به خاتمی

متین قبول کن
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

2. THE GOD UP THERE

پسندیده
    201
    مورد پسند : 801 بار در 222 پست
    10-17-2017, 11:43 PM #722
    رای ها مساوی شد . عوضم نمیکنید دیگه؟
    خودم تصمیم میگیرم .

God آنلاین نیست.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    201
    10-17-2017, 11:50 PM #723
    خوب از 3 نفر که خاتمی و روحانی و شریعت بودن .
    پرسیده شد برای اعدام .
    زوج برای خاتمی بود و فرد برای شریعت
    17 . 77 . 26
    انتخاب شد .

پس شریعت اعدام میشه .
    بیگناه و پاپ بود .

خاتمی فرعی و پرزیدنت
    احمدی نژاد سامورایی
    روحانی سامورایی

خاتمی به عنوان پرزیدنت برنده بازی میشه .
    (کاملا حقش بود )

هرگونه فحاشی اینام داشتین انجام بدین مشکلی نیست اولش گفتم بالانس و داستان اصلا ساده نیست
    با تشکر از حضور همگی
    فعلا احساسی هستین من پست نمیدم

کاربر مقابل پست God عزیز را پسندیده است:

God آنلاین نیست.

4. رییس جمهور

پسندیده
    0
    10-17-2017, 11:55 PM #724
    ازتون نمیگذرم
    وجدانا از هیچکدومتون با این بازی سراسر شخمیتون نمیگذرم
    افتضاح پشت افتضاح پشت افتضاح
    از امتحانم واسه این بازی زدم،اشکمو در اوردین اخرش.اشکم در اومد به مولا علی.
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

5. مدیرمسئول کیهان

پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    10-17-2017, 11:55 PM #725
    من فق میتونم بگم ک مرسی متین مارو تحمل کردی، من جات بودم دو روز پیش بازیو میبستم : )))

ب هرحال اره...خاتمی حقش بود‌ برنده شه...‌بیشتر از همه وقت گذاشت و نسبت ب همه ی بیگناها بهتر بازی کرد..

تبریک ♡

کاربر مقابل پست شریعتمداری. عزیز را پسندیده است:

شریعتمداری. آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    10-17-2017, 11:57 PM #726
    سلام.

تبریک میگم به رضا بابت برد بازی. حقش بود. در واقع تو بیگناها جز برادر احمدی نژاد هیچ کس خوب نبود و الانم به نظرم به حق اون رای رو داد به نظرم هر بازیکن خوبی تو بازی بود عادلانه باید اون رای رو میداد

داستان هم ایشاالله فردا ختم می کنم این دور به من که چسبید
    Amir آنلاین نیست.

7. سید محرومان

پسندیده
    0
    مورد پسند : 3 بار در 1 پست
    10-17-2017, 11:58 PM #727
    امیر کیه؟:/
    ابراهیم رئیسی. آنلاین نیست.

8. رئیس فرهنگستان هنر

پسندیده
    0
    10-18-2017, 12:01 AM #728
    رضا عالی بود . منم که تبریکم رو تو همون بازی قبل از اعدام بهت گفتم بهت گفتم
    حدادعادل. آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    23
    مورد پسند : 63 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    10-18-2017, 12:06 AM #729
    با تبريك ويژه ب پرزيدنت ك فك كنم رضا بوده كلاهمو ب افتخار و احترامش بلند مي كنم
    واقعا با اين طرز بازي بيگناها احساس مي كنم بهم تجاوز شده
    اين اخر اخرا خدا خدا ميكردم خاتمي برنده بشه چون حقشه با اين افتضاحي ك ريسي احمدي نژاد شريعت مداري بار اوردن واقعا شرمم شد بگم بيگناه بودم
    بايد ي دور جديد بازي كنيم ك هرچه سريعتر اين دور تاريخي فراموش بشه
    جالب اينه مياين بيگناه اعدام مي كنيد بعد ميگيد كه مثلا پژمان و فلاني گند بازي كردن درصورتي ك حاضر نيستين بگيد ما مقصر بوديم

متين دمت گرم خدايي زحمت زيادي كشيدي و سوپرايز عالي بود اين دور
    همچنين از سيدك تشكر مي كنم
    من ي دور رويين تن بودم ك فكر كردم يكبار تو عمرم ضد ضربم ك اينچنين شد واقعا بدشانسم

- - - Updated - - -

ترسا خدايي برا اولين بار تو عمرم برا ي انسان ارزوي مرگ كردم و اونم تو و ستاره بودين
    MaleFactor آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    مورد پسند : 48 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    10-18-2017, 12:09 AM #730
    من واقعا دوست داشتم رضا ببره
    وقتی که دیدم جریان شراب دادن به اچار رو حتی بهتر از ترسایی که واقعا شراب داده بود توجیه کرد

کاربر مقابل پست Pezhman عزیز را پسندیده است:

God
    Pezhman آنلاین نیست.

11. مدیرمسئول کیهان

پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    10-18-2017, 12:29 AM #731
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaleFactor نمایش پست ها
    با تبريك ويژه ب پرزيدنت ك فك كنم رضا بوده كلاهمو ب افتخار و احترامش بلند مي كنم
    واقعا با اين طرز بازي بيگناها احساس مي كنم بهم تجاوز شده
    اين اخر اخرا خدا خدا ميكردم خاتمي برنده بشه چون حقشه با اين افتضاحي ك ريسي احمدي نژاد شريعت مداري بار اوردن واقعا شرمم شد بگم بيگناه بودم
    بايد ي دور جديد بازي كنيم ك هرچه سريعتر اين دور تاريخي فراموش بشه
    جالب اينه مياين بيگناه اعدام مي كنيد بعد ميگيد كه مثلا پژمان و فلاني گند بازي كردن درصورتي ك حاضر نيستين بگيد ما مقصر بوديم

متين دمت گرم خدايي زحمت زيادي كشيدي و سوپرايز عالي بود اين دور
    همچنين از سيدك تشكر مي كنم
    من ي دور رويين تن بودم ك فكر كردم يكبار تو عمرم ضد ضربم ك اينچنين شد واقعا بدشانسم

- - - Updated - - -

ترسا خدايي برا اولين بار تو عمرم برا ي انسان ارزوي مرگ كردم و اونم تو و ستاره بودين
    ن من واقن قبول دارم...
    تقصیر هیچ کس جز من نبود حقیقتن...

ا همه بیگناها واقعا معذرت میخام..: )))
    شریعتمداری. آنلاین نیست.

12. THE GOD UP THERE

پسندیده
    201
    10-28-2017, 05:34 PM #732
    قسمت پایانی داستان - جلد اول خاطرات رفسنجانی (نیایش سابق - رهبری درخشان پویا)
    15 بهمن 1366
    موج جدیدی از اقدامات انقلابی شروع شده، به آقا خبر دادن که مسئولین نظام یواش یواش همه دارن جا میزنند تبدیل به نفوذی دشمن میشن. آقا هم شیخ مَهدی خلخالی رو دوباره از پستو بیرون کشیدند تا اقدام انقلابی کنند.

ایشان در بخشی از حکم خود به شیخ مَهدی خلخالی فرمودند: " شنیده ایم که شما به یار دیرین ما گفتَ اید، خَرَ کی باشید،اجزای خَر را چَنان به وقتش در حلقوم شما فرو خواهم کرد تا بَدانیم که نباید با اَقرَبا ما اینطور رفتار کنید. لکن الان اسلام در خطر است، آن آقای رَیگان، هَمان کَ خود را پَرَزیدَنت آن کَشور شَیطانی می داند، در مسئولین ما نفوذ کرده و آنها را مال خود کرده است. شما مسئولید تا آن مسئولین را یافته و مسئولانه به مسئولیت آنها در قبال زَندگی خاتَمَ دهید. لکن طوری نکنید که طوری شود که بهانه به دست آن مَردک پَرَزیدنت دهد. "

شیخ مَهدی کمی از این حکم ترسید. و خودشو باخت، فکر می کنم نمی دونست باید چیکار کنه هی می گفت، نمنه دِ اقدام انقلابی؟ آلانا داش باشوما تُکدی ؟ وای دَدم وای، آلانا اعدام المیرم، این منه چاره‌سیز الر، اعدام الیرم من چاره‌سیز الر، وای نَ نَ، شیخ کلا زده بود شبکه 2 ترکیه و کوتاه هم نمیومد. نمی فهمیدم چی میگه گفتم شیخ کوتاه بپوش محکم باش. گفت: زهیر کپَ سنی ایشک، نمیدانی چه خاکی بر سرم شده که. شما لعنتیای کَپَ اوغلی گفته بودید امین از چشمش افتاده، منم با خیال راحت حداد رو اعدام الیرم الانا داش باشوما تکدی، اعدام کنم جرم میده، اعدام نکنم جرم میده، چیکار کنم آخه اکبر.

گفتم شیخ شما یکی از دارا ترین های ما بودید و خیلی داشتید همیشه. الانم توکل بر خدا کن حکم خدا رو جاری کن. شیخ گفت: اکبرا کَپَ ، کَپَ اکبر کَپَ ای ببینم روزی رو که طناب دار رو میندازم گردن خودت و از شرت خلاص میشم. گفتم شیخ آرزو بر جوانان عیب نیست، می بینی حالا. بیشتر سوخت و چند تا فحش داد که جاش تو خاطره نیست. ادب از ویژگی های بارز همنشینان با پویا بود کلا.

16 بهمن 1366
    اولین جلسه از دادگاه های مسئولین نظام شروع شد و حسین شریعتمداری، معروف به حسین بازجو رو به دادگاه آوردن. شریعتمداری خودش از همکاران سابق خلخالی بود و تو بسیاری از اعدام ها دست داشت. شریعت مداری به هیچی معتقد نیست. ولی ریش میزاره و تسبیح دست میگیره و گاهی هم مقاله می نویسه. یکی از مقاله هاش رو در مورد خود من مردک نوشته بود: "روزی یکی رفت خونه زن صیغه ایش، دید طرف اون روز بهش مایل نیست، گفت ببین تو نباشی عفت هست!! این مدعیان دروغین ریاست مجلس که از ریاست بر خانه خودشون هم عاجزن، چرا میرن با مک فارلین نشست و برخواست می کنند؟ بیان با اصغر کله پز نشست و برخواست کنند یک چیزی هم ما کاسب شیم." خیلی سعی کردم ربط زن صیغه ای و عفت رو با ماجرای مک فارلین بفهمم، ربط اصغر کله پز به تامین نیاز های جنگی رو هم نیز، ولی خب حقیقتا از من بر نمیاد. کلا ایجاد ارتباط های غیر قابل تحلیل در نوشته ها، از ویژگی بارز پویا و یاران پویا به شمار میاد.

بگذریم صدای نجوا های خلخالی میشنیدم که می گفت: ایشتکم اگر حکم به اعدام این بدم، میزنم اعدامش می کنم، دو روز بعد پویا میاد میگه من گفتم ؟ "غَلَط کردی من گفتم. برو نامَ منو بیار ببین چی گفتم. من گفتَم انقلابی، یعنی انقلابَ رَحمانی نه اینکه شما کردید." من اعدامش نمی کنم و حکم به تبرئه شریعت مداری داد و شریعت مداری اعدام نشد.

دادگاه دوم مربوط به ابراهیم رئیسی بود. البته همان موقع خبر عدم اعدام شریعت مداری به پویا رسید، پویا در پیامی تاریخی فرمودند: " بسم الله الرحمن الرحیم، انالله و انا الیه راجعون، درگذشت نابهنگام پاره تنم و قاضی منصف شرع شیخ مَهدی خلخالی را دریافت کردم. قطعا نبود ایشان هیچ رَخنه ای در دادگاه های شرع ایجاد نخواهد کرد. هزاران خلخالی در مکتب انقلاب ما رشد کرده اند و رشد می کنند. از این پس حجت الاسلام والمسلمین آسید متین خ.ا را به سمت دادگاه شرع منصوب می دارم. امید است که اقدام قاطع ایشان شر این آفات را از سر این انقلاب بردارد. با توفیقات روز و شب" و البته این نکته رو فراموش کردم بگم که خلخالی بصورت کاملا اتفاقی و در حین استراحت بین دو دادگاه و حین استعمال دخانیات، غرق شد. مرگ طبیعی و اتفاقی از ویژگی های بارز پویا و اطرافیانش بود.

آسِد متین شخصا دادگاه ابراهیم رئیسی رو بر عهده گرفتند. و در اقدامی انقلابی و فوری ایشان رو اعدام کردند. متوجه شدیم که حاج ابراهیم نه تنها نفوذی نبود که اصالت حوزوی خودش هم حفظ کرده بود. در همینجا متین گفت: " خاک بر سرتان، چرا با این یار پویا چنین کردید، انسان گاهی می بیند کسانی را اعدام می کنید که انسان می ماند که چرا اینطور شد " به ایشون گفتم، حاج آقا متین خودتان اعدامشان کردید، گفت: " من؟ مسئولین چرا دقت نمی کنند که چه کسی را اعدام می کنند، گاهی می شود که به من می گویند چرا در مورد فلان چیز نظر داده ای، چشمتان کور، نظر میدهم تا نظر دانتان پاره شود. به درک که اعدام شد، لکن مسئولین باید دقت کنند که مسئولیت پذیر باشند و مسئولیت کار هایشان رو خودشان بر عهده بگیرند." مسئولیت پذیری از ویژگی های بارز پویا و یارانش بود.

در همین بین و در زمانی که در دادگاه های انقلاب تنها چهار تن از مسئولین نظام باقی مانده بودند، قضاوت دشوار شد، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور آینده، حسن روحانی رئیس جمهور آینده تر، احمد خاتمی به عنوان زیبای خفته روحانیت و حسین شریعت مداری. خبر موثق داشتیم که در بین این چهارتن یک جاسوس از طرف ریگان وجود داره و سه نفر دیگر بیگناه هستند. به پویا گفتیم، ما برای پیدا کردن جاسوس در بین این 4 نفر راهکاری نداریم، مارا راهنمایی کنید، ایشان با یک دید مثال زدنی فرمود، "چَرا نداریم؟ هَرچهار پَدرسوخته را اعدام کنید، مَسئَله حل می شود."

اما ما تصمیم گرفتیم که مناظره برقرار کنیم، که از جزئیات مناظره عبور می کنم. نتیجه مناظره اعدام حسین شریعتمداری شد. حاج حسین یک عطرفروش ساده بیشتر نبود که ظاهری غلط انداز داشت. بعد از اعدام حاج حسین احمد خاتمی که نماینده ویژه ریگان بود توانست گریخت و پیروز این ماجرا شد. حسن روحانی و محمود احمدی نژاد هم تبرئه شدند. تلاش کردیم تا ارتباطی بین مرگ حسین شریعت مداری و فرار احمد خاتمی پیدا کنیم. ولی در نبود حاج حسین ارتباط دادن چیز های بی ربط برایمان سخت است.

14 خرداد 1368
    دیروز روح بلند پویا از میان ما پرکشید. بعد از قائله پرزیدنت و احمد خاتمی، پویا (ره) دیگر آن پویا (ره) سابق نشد. ایشان مکرر می فرمود: " مافیا، باید مافیا باشد، مافیایی که مافیا نباشد مافیا نیست،و آن مافیایی که مافیا نیست را تنها باید حواله امین خلفی کرد." ایشان از چینش مسئولین نظام توسط متین دل آزرده بود و معتقد بودند که فقط من خوبم و بقیه "خیلی خرن". با این حال چاره ای نبود جز این که آ سد متین رو به جانشینی ایشان تعیین کنیم.
    در بین علما رسم است که وصیت نامه آنها را وصی و جانشین آنها می خوانند، و متین به عنوان جانشین خلف ایشان این وصیت را قرائت کرد:

"بسم الله الرحمن الرحیم. با قلبی آرام و دلی مطمئن و ضمیری امیدوار به اینکه شما گوسفندان بتوانید بدون من بدرود حیات نگوئید از بین شما عزیزان می روم. می دانم که پس از من تمام آرمان های مرا حواله امین خلفی می کنید و چونان حماری در گل می مانید. یک بار چینش دادگاه ها را به دو تن از شما دادم، دیدم که با مافیا چه کَردید، تف در قبر تک تک شما.
    لکن می خواهم وصیت کنم تا لااقل شاید کمی از این اوضاع نَجات پیدا کنید که البتَ امیدی ندارم. روی سخن اولم با کسانیست که پس از من عهده دار مسئولیت شما می شود. پفیوز ها، این همه تَلاش کردم تا مافیا شَکلی به خودش بگیرد، چَرا نمی فهمید که نباید آن را خَراب کنید. بترسید از روزی که هَمانطوری که یَک روز مردم مرا به این جا رَسانده انــــد. دوبارَ یوم اللهی ایجاد کنند و خار هَمَ شما را، در چشم آن یکیتان فرو کنند. خوددار باشید و با مَردم درست رفتار کنید. درست است که آنها نمی فهمند شما چَ غلطی می کنید لکن طوری نشود که طوری شود که آنها بفهمند طوری شده.

روی دیگر صحبتم با مردم است، عَزیزان، می دانم که پس از من دیگر لَذَتی از مافیا نخواهید برد. لکن اگر کَمی خود را رها کنید، شاید لَذَت ببرید. تا اَمروز هَرچَ لَذَت از مافیا بردید از مدیریت من بودَ و شما هویج هم نبودید، لکن حال که من در میان شما نیستم و مدیریتم شامل حالتان نمی شود، سعی کنید خود برای خود لذت بَسازید، گَرچَ نمی توانید و خلا من بسیار محسوس خواهد بود.

و در آخر روی صحبتم با امین منتظری است. نور چشمانم، امین جانم، می دانم که این چند وقت چقدر بر شما سخت گذشته، و حال نبود من بر شما سخت تر می رود، ای به فدایت بشوم. احتمالا از اینکه تورا خلع کردم ناراحتی. نور چشمانم ناراحت نباش، من هرچه کردم بخاطر خودت کردم. این جماعت توانایی درک فضائل و معارف تورا نداشتند و چونان برادران یوسف تورا به چاه می افکند اگر قرار بود یعقوب وار با تو رفتار کنم. ای نور دو چشمم، کیست که نداند که تو عزیز کرده من بودی و هیچ کس مانند تو ظرفیت انتقال معارف مرا نداشت حتی خدیجه!
    بعد از من با تو چه ها می کنند و همین متین و امیراکبر خون دل ها به دل تو می کنند. لکن از قدرت دوری بگیر و از آنان بر حضر باش که معارف آنها بسیار خطرناک است. منتظرت خواهم بود تا به من ملحق شوی.

در آخر خدمت تمامی گوسپندان گرامی اعم از خواهران و برادران چند نکته را متذکر می شود:

1- من در دوران رهبریم، در بین مسئولین مختلف چینش هایی را انجام دادم در حالی که گمان می کردم برخی از آنها لایق منصب های بالاتری هستند و بعضی ها کمتر، لکن در حین دوره متوجه شدم که در موردشان اشتباه می کردم و آور ریت شدند. به همین دلیل بالانس مسئولین بهم خورد و به برخی ظلم شد. خب به درک. می خواستند خودشان را بیشتر از حدی که هستند نشان ندهند. به من چَ ارتباطی دارد. آنها هم که به ایشان ظلمی شده حقشان بوده، اعتراضی دارند به امین خلفی مراجعه کنند تا طریقه استعمال اعتراض را به ایشان توضیح دهد.

2- در همان دوران از برخی تعریف کردم و گمان بردم چیزی حالی ایشان است. اشتباه می کردم و تف در قبر تک تکشان، هیچ کدام جز من و امین هیچ پُخی نبودید. و ملاک حال فعلی من است که معتقدم پشیزی حالی هیچ کدامتان نیست.

3- اشخاصی ادعا می کردند که به من در زمینه چینش، بالانس مسئولین، داستان و امثالهم کمک می کردند. نجاست می خوردند. در حدی نبودند که بخواهند کمکی کنند. فقط امین کمی مرا یاری می کرد اون هم نهایتا 0.3 درصد.

4- امیراکبر غلط کرد اگر نسبتی به من داد. این مردک در حین حضورم هم به من نسبت می داد. هر نسبتی که از این مردک به من داده شود را به پیش امین خلفی ببرید تا استعمالش را یادش بدهد.

این وصیت را هرکسی برای مردم خواند، بخواند انتهای لقش، فقط امیراکبر نخواند. این مردک وصیت نامه مکتوب را هم می پیچاند.
    و به عنوان آخرین جمله که به خودشناسی شما کمک خواهد کرد." لکن هَمَ شما خیلی خرید، پارَ شدم تا شما را هَدایت کنم لکن نتوانستم"

بغض در گلویم جمع شده. نمی دانم در مورد وصیت نامه پویا (ره) چه بگویم. چقدر این مرد با مردم مهربان بود، چقدر این مرد به من علاقه داشت. و عجیب است مردی با این همه علاقه و محبت و اهمیت مردم چطور اینقدر در مورد امین منتظری خشن و صریح الهجه عمل می کرد و مارا از نزدیک شدن به این مرد می ترساند. خدایش بیامرزد.

پایان جلد اول ...

3 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.