alt
صفحه 2 از 37 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 732

موضوع: خاطرات رفسـنجانی (نیایش سابق) | یازدهمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    10-13-2017, 12:56 AM #21
    با توجه به اینکه تو این 5 مین هیچ اتفاق خاصی نمیفته

فاز تموم میشه

اعدامی نداریم

نقش دار ها تا ساعت 12:30 هدف هاشون تلگرام کنن 12:31 شد نمیپذیرم با تشکر

God آنلاین نیست.

2. رئیس مجلس خبرگان

پسندیده
    6
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-13-2017, 12:59 AM #22
    fc1qfd.jpg
    عشقم... ازین به بعد همه هزینه ها برا تو میشه...

احمد جنتی. آنلاین نیست.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    10-13-2017, 02:34 AM #23
    15 اردیبهشت 1396
    این حسن هم خوب بلده چیکار کنه، من فکر می کردم بعد من به مشکل بخوره، ببین تو مناظره با ابراهیم رئیسی و "چاوش میرسلیم" چه کرد. نشستیم با حاج آقا پویا اینور تخمه شکوندیم و مناظره رو دیدیم. عجب مناظره ای بود.

تو یه بخش از مناظره، چاوش گفت: (( آی روحانی، حزب و حزب بازی پدر ملت رو درآورده، تمیسشبمسینتبنیسم یسنشمتیمشسنیتش ستنشیتسشمنی اینو چی میگی؟ جوونامون مثل خود من ماشین سیشندینمشس منیتسشنمی یشسنتیشمین ینتسشم اختراع می کنند، بعد کسی به اونجاشم نمیگیره، اینو چی میگی ؟ مردم خستن آی روحانی، برین کنار بزارین باد بیاد این چه وضعیه. ))

کلا این میرسلیم از زمان مرحوم پویا همینطوری بود، چیزایی به ذهنش میرسید که عقل جنم به آن نمیرسید. خاطرم هست یک روز در محضر پویا نشسته بودیم، همین آقای میرسلیم وارد شد. گفت یه طرح به ذهنم رسیده یتسشنم، اینو چی میگی آقای هاشمی ؟ مرحوم پویا ابروهاشو توی هم کشید و گفت: "لکن چه چیزی را چَ میگویَد پفیوز ؟" ما از جهان بینی مرحوم پویا به وجد آمدیم که چطور تشخیص داد که آقای میرسلیم هیچ چیز نگفته ! تیز بودن و بصیرت از ویژگی های بارز مرحوم پویا بود.

بگذریم. آقای رئیسی یک جایی گفت: ((این روش های پورن همگانی دیگر روی جوانان ما جوابگو نیست، مردم ما نیاز به روش های جدید گوزمکانی دارند، ولی این دولت اصلا به آن توجه نمی کند. مثلا چرا جوانان ما تفریحات سالم ندارند ؟ باور نمی کنید من خودم به یه روستایی سر زدم، یعنی اول فکر کردم روستاست، بعد فهمیدم اردوگاه است، اما مهم نیست، مهم نفس کلمه است مردم اونجا جای اینکه تلویزیون تماشا کنند عکس مرحوم هاشمی و مرحوم "امین منتظری" رو زده بودند به دیوار و بهش دارت پرتاپ می کردن و چقدر شاد بودند. دولت چرا از این تفریحات سالم برای اونها فراهم نمی کنه ؟ چیزی از دولت کم میشه اگر 4 تا پستر از آقای روحانی چاپ بشه و رایگان در بین مردم پخش بشه تا باهاش دارت بازی کنند؟))

این ابراهیم اما داستان جالبی دارد، ایشان را ما اون زمان به عنوان مترسک در کارها استفاده می کردیم. یعنی ایشان مامور بود هرچه مرحوم پویا می گفت همان را اجرا کند به اسم خودش. مثلا خاطرم هست یک بار در جمعی نشسته بودیم. می خواستیم معین کنیم چه کسی رئیس جمهور شود و چه کسی رئیس قوه قضائیه. ما هی بحث می کردیم که فلانی مناسب است و بیساری مناسب است و مرحوم پویا تنها با آن نگاه نافذ مارا نگاه می کرد. بعد به این نتیجه رسیدیم که در یک انتخابات آزاد آقای ناطق نوری رئیس جمهور شود و آقای امامی کاشانی رئیس قوه قضائیه، نظر مرحوم پویا را جویا شدیم، ایشان کمی محاسن خودش را خاراند و فرمود: "لکن مزَخرَف نگوئید، ما به دِموکراسی اعتقاد داریم،لکن نه آن دموکراسی که شما لَعین ها می گوئید. مَن می دانَم که نظر مردم به آقای متین است، ایشان را طبق نظر مردم رئیس جمهور کنید و آقای "مَهدی خلخالی" هم رئیس قوه قضائیه شما باشد"
    آقای عارف هم در همان جلسه بود، گفت: "اما آقا ..." پویا با جذبه تمام گفت: "خَفَ شَوید تا چیزی در حلقومتان فرو نکردم" و آقای عارف تا امروز خفه ماند. توجه به نظر جمع و پایبندی به اصول دموکراسی از ویژگی های بارز مرحوم پویا بود.
    من گفتم: آخر قربانتان شوم، طرفداران آقای ناطق اعتراض می کنند ... امام با قاطعیت و لطافت مثال زدنی فرمودند پس این ابراهیم اینجا چَکاره است، یا جَذبَشان کنید و یا اَگر نَمی توانید، بِدهید طَرَفداران ناطَق را از نطق بیاندازد. و آقای رئیسی چنان کرد.

این را گفتم یاد یک خاطره از اوایل انقلاب مافیا افتادم.

7 تیر 60
    امروز صبح عفت اومد، عمامه ام رو از پشت روی سرم گذاشت، پشت موهامو با دستش صاف کرد و زیر گوشم نجوا کرد، اکبببببببر، دلم هُوری به نیمه پائینی بدنم ریخت، گفتم جان اکبببر؟ گفت میشه امروز نری؟ گفتم نرم ؟ مگه بیت پویاست، من از سران این کشورم، بعد سه سال هنوز باورت نشده؟ امروز تو حزب جلسه داریم باید برم.
    عفت یکم عشوه صداشو بیشتر کرد، انگار دلش نبود که برم. حقم داشت، عفت از ماجرای ترور دیروز متین خبر نداشت و فکر می کرد حالا هم قراره همین اتفاق برای من بیوفته. هنوز بعد این همه سال زندگی منو نشناخته.

از خونه زدم بیرون. جلسه حزب که نباید می رفتم، پس کجا باید می رفتم؟ خب معلومه، پیش گوگوش. گوگوش بعد از انقلاب توی ایران موند، خیلی از این انقلابیون دنبالش بودن و توی یه مخفیگاه قایم شده بود، بچه های کمیته یه بار تونستن مخفیگاهش رو کشف کنند، به من زنگ زدن، گفتن می خوایم تحویلش بدیم به "مَهدی خلخالی" می دونستم که خلخالی اهل مماشات نیست و اگر دستش بهش برسه اعدامش می کنه، حیف نبود ؟ سر همین خودمو رسوندم و گفتم شخصا در موردش تصمیم میگیرم و بعدش به کمک بچه ها فراریش دادم. حالا هم که خب با هم خیلی جور شدیم. گاهی عفت رو می پیچونم میرم پیشش.

فقط یه مشکلی بود، اونم اینه که باید یه توضیح می داشتم چرا نرفتم دفتر حزب ؟ که گفتم شنیدم دار و دسته رجوی داشتن فعالیت می کردن و نیرو می گرفتن، و از اونور دموکرات های جدایی طلب هم تیر اندازی کردن، در مورد گزارش هم گفتم که خب موفق نبودن، البته بچه ها میگن یه کارای موفقی هم شده که فردا آمار اونها رو جمع می کنم و ارائه میدم. فعلا چیزی برام مشخص نیست.
    ولی حیف شد، بهشتی مرد خوبی بود، پشتش حرف و حدیث زیاد بود ولی نباید اینطوری تو انفجار کشته میشد. بلاخره انفجاره دیگه، یه موقع ممکنه دامن تک تک مارو بگیره.

ولی این خاطره رو عفت نباید بخونه ها، یادم باشه بندازمش تو دستگاه کاغذ خورد کن ... داستان میشه برام

فاز روز دوم

افراد حاضر در بازی:
    احمد جنتی
    احمدی نژاد
    حسن روحانی
    حسن خمینی
    عارف
    حدادعادل
    حسین شریعت مداری
    احمد خاتمی
    ناطق نوری
    ابراهیم رئیسی
    علم الهدی
    معصومه ابتکار
    امامی کاشانی

تعداد افراد حاضر:
    13 نفر
    تعداد رای برای اعدام:
    7 رای
    نحوه اعدام:
    اختیاری

نکته: داستان همه بخش هاش می تونه نشونه باشه و هیچ بخشش نمی تونه نشونه باشه، در واقع هیچ چیز به صراحت گفته نمیشه، ولی ممکنه یه چیزی به صراحت گفته شده باشه. اما دوتا نکته به فهم داستان کمک می کنه.

1- نام افراد وقتی اهمیت داره که رنگشون قرمز رنگ باشه و اگر نباشه صرفا فان هست و به هیچ وجه نمی تونه نشونه باشه
    2- خاطره هایی که فلاش بک میزنه به زمان گذشته، یعنی دهه 60 و 70 و 80، بیشتر حاوی نشونه هست و داستان هایی که بعد از فوت رفسنجانیه بیشتر فان، اما این به معنی این نیست که تو داستان های عصر حاضر هیچ نشونه ای نیست.

God آنلاین نیست.

4. امام جمعه مشهد

پسندیده
    0
    10-13-2017, 03:59 AM #24
    اهم اهم
    1.2.3 امتحان میکنیم...1.2.3
    نبینم اینجا کسی غغغغغغغلطی بکند ها
    اگر غلطی خواستید بکنید در ایالت خودتان...اینجا ر من دستور میدهم چه کنند مردم چه نکنند

ابراهیم جان بیا در بغل عشق عمو ببینه
    علم الهدی. آنلاین نیست.

5. معاون امور زنان

پسندیده
    0
    10-13-2017, 12:50 PM #25
    خب ديگه زياد تو نقشتون فرو نريد گير ميكنين ميمونين اون تو نميتونيم درتون بياريم

كشور به هر كدوم از اين شخصيت ها يكي بيشتر نياز نداره همون يكي هم زياده واي ب حال اينكه دو تا بشن

از ظاهر داستان در نگاه اول اينطور به نظر ميرسه كه ديشب دو گروه فعاليت قابل ذكر داشتن گويا ، يه دار و دسته رجوي كه من به فرقه ربطش ميدم كه اقدام ب جذب كردن و يه دموكرات ها كه تير اندازي كردن و مافيا رو تداعي ميكنه كه خوشبختانه هر دو نا موفق بود البته بعيدم نبود انچنان ، چون توي يوزر فيك اونم شب اول ك كسي پست انچناني نداده و شناخت نسبي وجود نداره ب افراد ، تير يا جذب يه مقدار ريسكي و هردمبيل ميشه و احتمالش زياد هس تو ديوار بخوره ، حالا دليلشو فقط خودشون ميدونن و خدا.

يجا همرگفته يه سري فعاليت موفق شده كه فعلا مشخص نيست و فردا امارشو جم ميكنه ، حدسي ندارم در اين مورد و بايد منتظر داستان شب دوم باشيم ولي همين كه اينو بدونيم كه ديشب براي تير و جذب اقدام شده و ناموفق بوده خوبه در نوع خودش برا تحليل شب اول.
    معصومه ابتکار. آنلاین نیست.

6. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    1
    10-13-2017, 01:02 PM #26
    الان نمیشه چیزی از داستان فهمید.
    این که کجاش فان کجا نیست هم سخت می‌کنه کاره.
    ولی فعلا از نکات قابل توجه اونی که خواستن گوگوش رو اعدام کنن رفته فراری داده.
    اون که فردا امار جمع می‌کنه و اون انفجار که دامنش تک تک رو می‌گیره هم ممکنه به درد بخوره.
    احمد خاتمی. آنلاین نیست.

7. رئیس فرهنگستان هنر

پسندیده
    0
    10-13-2017, 01:33 PM #27
    نقل قول نوشته اصلی توسط معصومه ابتکار. نمایش پست ها
    خب ديگه زياد تو نقشتون فرو نريد گير ميكنين ميمونين اون تو نميتونيم درتون بياريم

كشور به هر كدوم از اين شخصيت ها يكي بيشتر نياز نداره همون يكي هم زياده واي ب حال اينكه دو تا بشن

از ظاهر داستان در نگاه اول اينطور به نظر ميرسه كه ديشب دو گروه فعاليت قابل ذكر داشتن گويا ، يه دار و دسته رجوي كه من به فرقه ربطش ميدم كه اقدام ب جذب كردن و يه دموكرات ها كه تير اندازي كردن و مافيا رو تداعي ميكنه كه خوشبختانه هر دو نا موفق بود البته بعيدم نبود انچنان ، چون توي يوزر فيك اونم شب اول ك كسي پست انچناني نداده و شناخت نسبي وجود نداره ب افراد ، تير يا جذب يه مقدار ريسكي و هردمبيل ميشه و احتمالش زياد هس تو ديوار بخوره ، حالا دليلشو فقط خودشون ميدونن و خدا.

يجا همرگفته يه سري فعاليت موفق شده كه فعلا مشخص نيست و فردا امارشو جم ميكنه ، حدسي ندارم در اين مورد و بايد منتظر داستان شب دوم باشيم ولي همين كه اينو بدونيم كه ديشب براي تير و جذب اقدام شده و ناموفق بوده خوبه در نوع خودش برا تحليل شب اول.

تقریبا با نظرت موافقم . ولی چرا تیر اندازی برات قاتل رو تداعی نکرد ؟

و اینکه من فکر میکنم اون قسمتی که گفته یه چیزایی هست که فردا امارش رو میگیرم یعنی نقشی که فردا عمل کنه . جان سخت نداریم وگرنه احتمالش بود جان سخت زده شده باشه

احتمالایی که میشه داد اینه که یا پلیس یا پلیس فدرال یا گشت ارشاد دیشب فعالیت خوبی داشته باشن
    یا اینکه قاتل سامورایی رو هدف قرار داده باشه مثلا
    حدادعادل. آنلاین نیست.

8. معاون امور زنان

پسندیده
    0
    10-13-2017, 02:07 PM #28
    @حداد
    بخاطر اينكه گفته دموكراتهاي جدايي طلب كه به خودي خود گروه رو تداعي ميكنه نه قاتل تكي! مثل دارو دسته كه فرقه رو تداعي ميكنه.
    قاتل سامورايي رو زده باشه؟ نفهميدم اينو مگه قاتل سامور بزنه صداش فردا در مياد؟ قاتل اگه سامور بزنه مصونيتسو از دست ميده و اگه يكي بزنتش يا جذب كنه مصونيت نداره و ممكنه بميره! كجا اشاره شده كه شب بعد صداش در مياد يا شب بعد ميميره يا چي؟

9. رئیس مجلس خبرگان

پسندیده
    6
    10-13-2017, 02:22 PM #29
    داستان عالیه
    اکبر گوگوش کجا کلئوپاترا کجا عقبی

خب جدی بشیم
    فقط یه مشکلی بود، اونم اینه که باید یه توضیح می داشتم چرا نرفتم دفتر حزب ؟ که گفتم شنیدم دار و دسته رجوی داشتن فعالیت می کردن و نیرو می گرفتن، و از اونور دموکرات های جدایی طلب هم تیر اندازی کردن، در مورد گزارش هم گفتم که خب موفق نبودن، البته بچه ها میگن یه کارای موفقی هم شده که فردا آمار اونها رو جمع می کنم و ارائه میدم. فعلا چیزی برام مشخص نیست.
    به نظرم بیشتر این نقش داستان قابل اعتناست از نظر اتفاقات شب، و تا حد قابل قبولی واضحه به نظرم.
    • نیرو گرفتن مجاهدین که خیلی به جذب میخوره. حالا نمیدونم صرفا نشونه ی وجود فرقه است، یا نشونه ی جذب موفق.
    • یه تیراندازی داشتیم که خب میتونه مافیا قاتل یا پرزیدنت باشه (اسنایپر و آچارفرانسه هم تیر دارند ولی خب قطعا شب اول نمیزنند) که در این مورد دو تا برداشت میشه کرد، یکی این که چون دموکرات ها بودن، بگیم گروه اند و مافیا، یکی این که چون جدایی طلب اند بگیم نقشای فرعی هستند.
    • یه گزارش موفق نبودن هم هست. که اونم احتمالا برمیگرده به یه نقش گناهکاری دیگه. ایده ای ندارم چه گزارشی و چه نقشی.
    • حالا یه کارای موفق هم انجام شده این وسط که فردا قراره بگه. در مورد این دو تا حالت به ذهنم میرسه، یکی که دیشب یه اتفاقی افتاده و فردا تاثیرشو میبینیم، یکی هم اینکه مثل داستان دور قبل قرار باشه یه نشونه هایی به جای همون شب، شب بعد بیاد. احتمال دومی رو بیشتر میدونم. چون جان سخت هم نداریم. حالت دیگه ای به ذهنم نمیرسه. ضمن اینکه احتمالا به قتل هم ربطی نداره، چون کسی نمرده. حالا میتونه پرسش پلیس ها یا مکاشفه ی پاپ یا چیزای دیگه باشه.

در مورد انفجار هم نه مافیا عملیات تروریستی داره نه فرقه عملیات انتحاری. به نظرم نشونه نیست و به داستان ربط داره بیشتر. حالا جلوتر مشخص میشه.

احمد جنتی. آنلاین نیست.

10. رییس جمهور

پسندیده
    0
    10-13-2017, 03:08 PM #30
    دار و دسته رجوی داشتن فعالیت میکردن و نیرو میگرفتن یه جورایی کاملا حس فرقه رو القا میکنه،من فعلا با یه درصد بالایی به عنوان نشونه فرقه در نظر میگیرمش

دموکرات های جدایی طلب که تیراندازی کردن هم بیشتر به مافیا میخوره تا چیزای دیگه پس اینم به عنوان نشونه مافیا میزاریم گوشه ذهن

اینجا که نوشته گزارش هم که گفتم موفق نبودن منظورش به هر دو مورده یا فقط جدایی طلبا؟چون من بیشتر اینطور برداشت کردم که دار و دسته رجوی نیرو گرفته ولی جدایی طلبا تیرشون به سنگ خورده،حالا اگه میشه بقیم نظرشون رو بگن که این جمله به هردو ربط داره یا فقط تیراندازی؟

این قسمت کارای موفقی که انجام شده ولی فردا معلوم میشه و مشخص نیست چیزی به ذهنم نرسید الان،نقشا رو دوباره میخونم چیزی دستگیرم شد میگم
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

11. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    2
    10-13-2017, 03:12 PM #31
    من الان برای بار سوم داستان رو خوندم 2 بار اول واقعا اصلا حواسم به بازی نبود اینقدر محو لیس زدن عفت دور گردن و گوش اکبر بودم که همش دنبال این بودم واکنش اکبر چیه میپره بلندش میکنه زمینش میزنه یا نه رو هوا میقاپش
    خب خارج از فیک و شوخی ها و شخصیت های که دیروز باشون زندگی کردیم بریم سراغ بازی. من به شخصه تحلیل احمد جنتی رو از همه تا الان بیشتر موافقم
    1-رجوی ها که میشه با قاطعیت گروه فرقه ان اما جذب کردن یا نکردنشون رو متوجه نشدم هنوز
    2-دموکرات ها رو قاتل نمیدونم مگر اینکه بیش از یک قاتل در بازی داشته باشیم چون از کلمه جمع استفاده شده "دموکرات های " خب اینو در حد فرضیه میدونم اگر دموکرات ها رو بیش از یک قاتل بدونیم
    اما خودم بیشتر حس میکنم دموکرات ها همون مافیا باشن و اینکه دیشب قتلی صورت نگرفت رو باید شکر گزار باشیم و امیدوار بوده باشیم از سهیمه استفاده کردن و به سنگ خوردن هدفشون

3- راجب گزارش ناموفق من نظر مخالف احمد جنتی دارم ما احتمالا دو پلیس داریم یک پلیس فدرال یک هم پلیس عادی حالا یکی از پلیس ها ممکنه پرسشی داشته و موفق نبوده- همچنین گزارش ناموفق رو هم میشه به وجود نقش اچار ربط داده شاید آچار هم اگه بوده دیشب یا سوال کرده یا از سهمیش استفاده کرده

4- اما راجب گزارش موفق واقعا یه حس امیدواری تو قلبم تداعی میشه و اونم امید به پرسش پلیس فدرال باشه و تونسته باشه پدر خونده یا مافیا رو شناسایی کرده باشه که اگه اینجور باشه باید ببینم در ادامه بازی چه رویداد های اتفاق میفته. اما این قضیه هم میتونه بلعکس باشه یعنی پرسش گشت ارشاد باشه و جادوگر یا اصحاب فرقه رو پرسیده

در کل به نظرم انچنان انچنان مبهم نبوده داستان متین تعداد احتمالات به انگشت های دست میرسه
    ببینیم بقیه چه میگن
    امامی کاشانی. آنلاین نیست.

12. رئیس فرهنگستان هنر

پسندیده
    0
    10-13-2017, 03:57 PM #32
    نقل قول نوشته اصلی توسط معصومه ابتکار. نمایش پست ها
    @حداد
    بخاطر اينكه گفته دموكراتهاي جدايي طلب كه به خودي خود گروه رو تداعي ميكنه نه قاتل تكي! مثل دارو دسته كه فرقه رو تداعي ميكنه.
    قاتل سامورايي رو زده باشه؟ نفهميدم اينو مگه قاتل سامور بزنه صداش فردا در مياد؟ قاتل اگه سامور بزنه مصونيتسو از دست ميده و اگه يكي بزنتش يا جذب كنه مصونيت نداره و ممكنه بميره! كجا اشاره شده كه شب بعد صداش در مياد يا شب بعد ميميره يا چي؟
    شما جايي ديدي كه گفتم فردا صداش در مياد ؟

- - - Updated - - -

واضحا يعني عملياتي كه اون شبش عمل نميكنه و اتفاقي نميفته
    حدادعادل. آنلاین نیست.

13. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    2
    10-13-2017, 04:58 PM #33
    نقل قول نوشته اصلی توسط god نمایش پست ها

پرزیدنت:

مهم ترین نقش بازی در کنار پاپِ بیگناهان است. او بصورت کامل ضد ضربه، ضد جذب ، ضدپرسش و برای یک بار ضد اعدام است.
    وی دشمن پاپ است و در صورتی که پاپ اعدام شود یا بیگناهی بجز پاپ در بازی نباشد بازی به پایان رسیده و او برنده بازی خواهد شد.
    گناهکاران در حضور وی به هیچ وجه برنده بازی نخواهند شد.
    او سه تیر و یک جام زهر در اختیار دارد که استفاده از تیر ها اجباری و استفاده از جام زهر اختیاری است.
    در صورتی که تیر او با روئین تن برخورد کند پرزیدنت قابلیت ضدضربه خود را از دست می دهد و روئین تن به بیگناه بی نقش تبدیل می شود.
    در صورتی که تیر او به پلیس/اسنایپر برخورد کند پلیس/اسنایپر با لباس گناهکار خواهد مرد اما او از پرسش و تیر اسنایپر باقی مانده مصون نخواهد بود.
    در صورتی که تیر او به سامورایی برخورد کند قابلیت فرار از اعدام او از بین می رود و در صورت اعدام، اعدام خواهد شد. و سامورایی به بیگناه بی نقش تبدیل می شود.
    در صورتی که تیر او به گادفادر یا جادوگر برخورد کند. آنها زنده خواند ماند ولی قابلیت جذب و تیر خود را از دست می دهند. و قابلیت ضدضربه/ضدجذب وی نیز از بین می رود و در صورت برخورد هرگونه تیر به او و یا جذب شدن خواهد مرد.
    در صورتی هر سه تیر وی به نقش های فوق اصابت کند، پرزیدنت خواهد مرد.
    در صورت برخورد تیر پرزیدنت با نقش های ذکر شده، وی متوجه برخورد تیرش به این نقش ها نخواهد شد.
    شیخ و دکتر می توانند از اصابت تیر های عادی وی جلوگیری کنند. و در صورت جلوگیری بند های سامورایی، پلیس، روئین تن، گادفادر و جادوگر شامل حال پرزیدنت نمیشود .
    جام زهر پرزیدنت توانایی کشتن هر نقشی را بجز پاپ و جادوگر و پدرخوانده و رویین تن رو دارد و در صورتی که جام زهر به پاپ خورانده شود پرزیدنت خواهد مرد.

ایا میشه با بالانس 13 نفر و حضور قطعی پاپ و پریزدنت و در نظر داشتن قاتل مافیا و فرقه حضور همه اینا ها رو متصور بود؟آیا اگر همه اینها حضور داشته باشند گاد در داستان باید بجز دموکرات ها و رجوری ها میبایست به گروه یا شخص دیگری اشاره میکرد؟ پس من تا حدودی راجب احتمال دو قاتل بودن رو کمتر میدونم مگر اینکه مافیایی نباشه بازم
    چیزی که الان یکم حس میکنم دیشب پرزیدنت تیری استفاده نکرده
    هدف من اینه با نشونه های داستان گروه ها رو مشخص کنیم که کم کم تو داستان مشکلی نداشته باشیم و با قاطعیت بتونیم حرف بزنیم
    خب به اذن گاد پرزیدنت و پاپ که در بازی هستن
    پاپ: عدم نشانه تا اینجا
    فرقه: رجوی ها
    مافیا: دموکرات ها
    پلیس+آچار+فدرال+سیاهپوست(وج ود هر کدام احتمالی):گزارش ها

چیزی که میشه در این دور متصور بود یه دور بسیار پیچیده و شگفت آور هست
    بیاید کمک کنیم و نتیجه گیری کنیم درمورد نشانه های داستان و حضور قطعی یا عدم حضور نقش ها در داستان رو

- - - Updated - - -

اضافه کنم به پست بالا

پرزیدنت : عدم نشانه در داستان

14. رییس جمهور

پسندیده
    0
    10-13-2017, 05:03 PM #34
    نقل قول نوشته اصلی توسط امامی کاشانی. نمایش پست ها
    ایا میشه با بالانس 13 نفر و حضور قطعی پاپ و پریزدنت و در نظر داشتن قاتل مافیا و فرقه حضور همه اینا ها رو متصور بود؟آیا اگر همه اینها حضور داشته باشند گاد در داستان باید بجز دموکرات ها و رجوری ها میبایست به گروه یا شخص دیگری اشاره میکرد؟ پس من تا حدودی راجب احتمال دو قاتل بودن رو کمتر میدونم مگر اینکه مافیایی نباشه بازم
    هدف من اینه با نشونه های داستان گروه ها رو مشخص کنیم که کم کم تو داستان مشکلی نداشته باشیم و با قاطعیت بتونیم حرف بزنیم

بیاید کمک کنیم و نتیجه گیری کنیم درمورد نشانه های داستان و حضور قطعی یا عدم حضور نقش ها در داستان رو

[/center]

- - - Updated - - -

اضافه کنم به پست بالا

به نظرم با وجود یه داستان نمیتونی همه نقشا رو با احتمال قابل قبول حتی پیدا کرد و خیلی زوده برای این کار ولی منم از همه میخوام ک بیان و نظرشون رو راجبه بازی و داستان بدن

سوای این مطلب بیاین وسط همه اعلام حضور کنین ببینیم چطوریاس،اینکه میگم بیاین نظر راجبه داستان بدین اینطوری نباشه که صرفا یه داستان تحلیل کنین و برین،صرفا داستات تحلیل کردن و خیلی توجه بهش و حرف دیگه ای نزدن صورت خوشی نداره
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

15. معاون امور زنان

پسندیده
    0
    10-13-2017, 05:13 PM #35
    @حداد
    و اینکه من فکر میکنم اون قسمتی که گفته یه چیزایی هست که فردا امارش رو میگیرم یعنی نقشی که فردا عمل کنه . جان سخت نداریم وگرنه احتمالش بود جان سخت زده شده باشه

احتمالایی که میشه داد اینه که یا پلیس یا پلیس فدرال یا گشت ارشاد دیشب فعالیت خوبی داشته باشن
    اينجا ديدم .. يعني نقشي كه فردا عمل كنه و بعد به تحليل نقشا شروع كردي جان سخت پليس ها و قاتل !
    ---------------------------------------

زياد غرق شدن تو داستان اونم وقتي هنوز يه شب رو ميدونيم چيو ميتونه مشخص كنه؟ اينو خطاب ب همه ميگم ... هر كي يه تحليلي گفت و تمام. ديگه وقت گذاشتن و دعوت به وقت گذاشتن برا دراوردن نشونه كه ممكنه وجود داشته باشه ممكنه نداشته باشه معني نداره ! مانور رو جزعيات كم احتمال دردي دوا نميكنه چيزي ك مشخصه دو گروه اقدام كردن و گفته شده ناموفق بودن! و اون ناموفق بودنه مشخصه كه برا دوتاشون گفته شده و برا دموكرات نگفته فقط يا مثلا اون گزارش ناموفق مال يه گروه ديگه نيست! داره در مورد اين دو گروه حرف ميزنه بعد ميپره ناموفقي يه گروه يا شخص ديگه رو بدون پيش زمينه ميگه؟ چطور اين ب فكرتون رسيد :

تو شب اول و با يه داستان نيازي ب پيچيده كردن و دادن احتمالاي نامحتمل نيست و لزومي هم ب اين كار نيست و اين نشونه ها تو شباي بعد مشخص ميشن و چيزي كه واضحه از داستان گناهكار بيرون نمياد!

16. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    1
    10-13-2017, 05:15 PM #36
    کاشونی جون عجیبه برام که از داستان شب اول با این قاطعیت می‌خوای دسته بندی و تعیین تکلیف کنی.
    البته با یه قسمت‌هایی از حرف‌هات موافقم مثلا عدم وجود دو قاتل یا نبود یکی از گروه‌ها.
    ولی بازم این پستت یه جوری بود خیلی خواستی بقیه رو از همین اول درگیر داستان کنی.
    احمد خاتمی. آنلاین نیست.

17. رییس جمهور

پسندیده
    0
    10-13-2017, 05:27 PM #37
    نقل قول نوشته اصلی توسط حدادعادل. نمایش پست ها
    تقریبا با نظرت موافقم . ولی چرا تیر اندازی برات قاتل رو تداعی نکرد ؟

یه سوال:اگه پلیس یا پلیس فدرال یا گشت ارشاد فعالیت بکنن همون شب بهشون اعلام میشه،پس ربطی به فرداش نداره که چیزی بخواد بهشوت گفته بشه.
    قاتل هم سامورایی بزنه که چیزی اعلام نمیشه نه به خود طرفین نه هیچی

پس چرا احتمالایی که دادی اینا هستن در صورتی که احتمالای اشتباهی هستن و ربطی ندارن؟
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

18. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    2
    10-13-2017, 05:29 PM #38
    @خاتمی
    خب من ترجیح میدم بحثی رو آغاز کنم که بقیه هم بیان اظهار نظر کنن تا اینکه بازی همینجور سرد ادامه پیدا کنه و منتظر یه عده باشیم تا با اشتباه یک نفر شروع کنن اسکی رفتن و از ایندسته از اتفاقات که به مرور در دور های پیشین در ابتدای بازی دیده شد.
    خاتمی تو میشه بگی در این پریود تایم چه صحبت یا حرفی بزنیم مناسب تر و مفید تر از حدس زدن و گفتگو راب داستان و نشانه ها هست؟
    الان میشه منو توجیح کنی تو فاز روز دوم که بازی جدی میشه معمولا بهتره چه کاری کنیم؟

- - - Updated - - -

^^راب= راجب
    من صفحه کلیدم به مشکل خورده ظاهرا پیشاپیش اگر در حین تایپ کردن حرفی جا گذاشتم به بزرگی خودتان ببخشید

19. مدیرمسئول کیهان

پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    10-13-2017, 05:41 PM #39
    خب مثل اینکه دیشب خبری نبوده
    من چیز خاصی نفمیدم از داستان و ترجیح میدم بزارم داستانای دیگه هم ک شاید بشه یچیزی فهمید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط امامی کاشانی. نمایش پست ها

[/center]

- - - Updated - - -

اضافه کنم به پست بالا

الان شما مطمئنی ک مثلا رجوی ها مال فرقه ان؟
    با یه داستان تونستی نشونه هارو ربط بدی؟
    شریعتمداری. آنلاین نیست.

20. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    2
    10-13-2017, 05:46 PM #40
    نقل قول نوشته اصلی توسط شریعتمداری. نمایش پست ها
    خب مثل اینکه دیشب خبری نبوده
    من چیز خاصی نفمیدم از داستان و ترجیح میدم بزارم داستانای دیگه هم ک شاید بشه یچیزی فهمید

- - - Updated - - -

الان شما مطمئنی ک مثلا رجوی ها مال فرقه ان؟
    با یه داستان تونستی نشونه هارو ربط بدی؟
    زودی اومدی زودی میپرونی و بری
    واقعا داستان رو خوندی ؟
    فقط یه مشکلی بود، اونم اینه که باید یه توضیح می داشتم چرا نرفتم دفتر حزب ؟ که گفتم شنیدم دار و دسته رجوی داشتن فعالیت می کردن و نیرو می گرفتن،
    شریعت مداری آیا واقعا این رجوی ها که داشتن نیرو میگرفتن رو میشه به چه چیزی تشبیح کرد؟
    در ضمن اگه بری پست ها رو بخونی چند نفر دیگه هم همین نظر رو داشتن و خودم هم عقیدم اینه