alt
صفحه 3 از 37 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 732

موضوع: خاطرات رفسـنجانی (نیایش سابق) | یازدهمین دوره مافیا

1. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    1
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-13-2017, 05:50 PM #41
    کاشونی چرا عصبانی میشی حالا سخت نگیر. میفتی سکته میکنی دست تنها میشم.
    روزهای اول که تقریبا همیشه همین‌طوره من هم با بحث مشکل ندارم من با قاطعیت مشکل دارم.
    حرف‌های خانوم ابتکار تکمیل به نوعی تکمیل می‌کنه پست من رو.

مدیر مسئول کیهان هم فکر کنم یه پست داده که بیشتر از همه پست‌های بازی عجیب بوده واسه من.
    احمد خاتمی. آنلاین نیست.

2. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    2
    10-13-2017, 06:02 PM #42
    @خاتمی من و شما تند رو هستیم نا سلامتی
    نه اتفاقا عصبی نیستم لحن من اینطوره خانم ابتکار هم درست میفرمایند اما به قول حسن کلید اقا ما نظرمون رو بگیم بعد بقیه هم بیان اعلام حضور و اعلام نظر کنن راجب داستان نه اجباری هست و نه خصومتی فقط صرفا برا اینکه هم یکم اشنا بشیم با هم و نظرات هم
    مدیر مسئول کیهان هم که پستش موجوده وایس ببینیم پاسخش چیه
    امامی کاشانی. آنلاین نیست.

3. رئیس فرهنگستان هنر

پسندیده
    0
    10-13-2017, 06:08 PM #43
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسن روحانی. نمایش پست ها
    یه سوال:اگه پلیس یا پلیس فدرال یا گشت ارشاد فعالیت بکنن همون شب بهشون اعلام میشه،پس ربطی به فرداش نداره که چیزی بخواد بهشوت گفته بشه.
    قاتل هم سامورایی بزنه که چیزی اعلام نمیشه نه به خود طرفین نه هیچی

پس چرا احتمالایی که دادی اینا هستن در صورتی که احتمالای اشتباهی هستن و ربطی ندارن؟
    تو تمام ادواري كه بازي كردم متنفر بودم از كساني كه همون روز اول ميان به يه چيز مشخص پيله ميكنن و به تناوب نوبتي ميان سوال ميكنن
    كلا هيچ وقت حس خوبي به اين داستانا نداشتم

با شما تا حالا شده دو نفر كه اين سوال رو كردن . احتمالا اخريش هم نخواهي بود

وقتي طرف ميگه يه گزارشاتي هست كه معلوم نشده و فردا امارش رو در ميارم يعني اينكه احتمالا يه اتفاقي ديشب افتاده ولي همون ديشب خودش رو نشون نداده

يعني مثلا پايس ها يا گشت يكي رو سوال كردن و بازتابش امروز در پستها مشخص بشه شايد

يا مثلا قاتل سامورايي رو هدف قرار بده و اتفاقي اون شب نيفته . بازتابش اينه كه امروز قاتل ديگه مصونيت پرسش نداره
    يا احتمالات ديگه . ممكنه باشن و ممكنه نباشن

ايا با واژه احتمالات اشنا هستين ؟

احتمالا منتظر نفر بعدي هستم

و يچيز ديگه
    خيلي به تحليل داستان علاقه ندارم .
    باعث ميشه كه وقت و توجه همه الكي بره سمت تحليل داستان و يه عده هم اين پشت مشتا قايم بشن . حالا اين وسط يه عده هي اصرار به تحليل دارن

در همين حد كه سه چهار تا چيز سطحي فهميديم بسه ديگه . هي چرا ميچكولين ؟
    جالبتر اينكه همه تحليلا رو هم نگاه كنين چيز جديدي اضافه نشده
    . همه اومدن همون قبليا رو دوباره گفتن
    بكشين بيرون از داستان
    حدادعادل. آنلاین نیست.

4. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    1
    10-13-2017, 06:36 PM #44
    کاشونی جون یادم نبود اوکیه پس حالا که تندروییم مشکلی نیست!
    یه چند نفری هستن هنوز پست ندادن بیاید محروم نکنید ما رو از نظرات گران بهاتون.
    احمد خاتمی. آنلاین نیست.

5. رئیس مجلس خبرگان

پسندیده
    6
    10-13-2017, 06:57 PM #45
    پستای اخیرو خوندم. بیشتر بحث و اختلاف سر تحلیل داستانه. چیز خاصی هم نمیشه ازش دراورد فعلا. حالا شاید از داستان های شبای بعد بتونیم اطلاعاتی به دست بیاریم و‌بعد برگردیم ببینیم کی امروز با چه ذهنیتی تحلیل کرده. فعلا در حد همون پستی که خودم دادم و‌نه بیشتر، میشه اطلاعات از داستان گرفت.

@خاتمی
    میای به کاشانی میگی عصبانی شدی و اینا، بعد کاشانی به شوخی میگه ناسلامتی ما تندرو هستیم، تو هم میگی اهان تندرو هستیم حله پس. چی شد الان چون شخصیت یوزرش تندروعه میتونه تو‌بازی زود عصبانی بشه؟ نفهمیدم.

احمد جنتی. آنلاین نیست.

6. نماینده مجلس

پسندیده
    1
    10-13-2017, 07:30 PM #46
    خب خب
    نکته قابل توجه داستان
    فقط یه مشکلی بود، اونم اینه که باید یه توضیح می داشتم چرا نرفتم دفتر حزب ؟ که گفتم شنیدم دار و دسته رجوی داشتن فعالیت می کردن و نیرو می گرفتن، و از اونور دموکرات های جدایی طلب هم تیر اندازی کردن، در مورد گزارش هم گفتم که خب موفق نبودن، البته بچه ها میگن یه کارای موفقی هم شده که فردا آمار اونها رو جمع می کنم و ارائه میدم. فعلا چیزی برام مشخص نیست.

تا داستانه امشبم صبر میکنیم .. نمیشه نتیجه ای گرفت
    عارف. آنلاین نیست.

7. رئیس جمهور سابق

پسندیده
    0
    مورد پسند : 5 بار در 1 پست
    10-13-2017, 07:39 PM #47
    ببخشید بچه ها وقت نکردم بیام . پست ها رو بخونم تا قبل فاز میام
    احمدی نژاد. آنلاین نیست.

8. مدیرمسئول کیهان

پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    10-13-2017, 07:43 PM #48
    نقل قول نوشته اصلی توسط امامی کاشانی. نمایش پست ها
    زودی اومدی زودی میپرونی و بری
    واقعا داستان رو خوندی ؟
    شریعت مداری آیا واقعا این رجوی ها که داشتن نیرو میگرفتن رو میشه به چه چیزی تشبیح کرد؟
    در ضمن اگه بری پست ها رو بخونی چند نفر دیگه هم همین نظر رو داشتن و خودم هم عقیدم اینه
    چرا انقد خشم؟
    من یه سوال پرسیدم با همون نقل قول و یه جمله ی : بله من از این نقل قول این برداشتو کردم » جوابمو بدی
    و من سوال کردم مطمئنی یا نه.. ایا گفتم تو داری غلط میگی؟ جوابه من یه اره مطمئنم یا نه احتمال میدم بود
    این جبهه گیریت و گفتن جملاتی مثل « زودی اومدی و زودی میپرونی و بری » کاملن بی دلیل بود
    ک من نگهش میدارم این موردو
    شریعتمداری. آنلاین نیست.

9. رئیس دفتر بازرسی

پسندیده
    2
    10-13-2017, 07:45 PM #49
    در مورد داستان شب فقط آخرش میتونه قابل اعتنا باشه که اونم چون هنوز اول بازیه دقیق نمیشه گفت مربوط به چیه. فعلا بیشترین احتمال همونه که نیرو گرفتن رجوی یعنی فرقه و تیراندازی دمکرات ها یعنی مافیا
    در مورد کارای موفقی شده که فردا آمارشونو جمع میکنن هم چیزی به دهنم نمیرسه حالا بعدا بیششتر میتونیم بفهمیم.

اندک بحثایی هم توی بازی شده که هنوز نمیشه ازش چیز زیادی فهمید. فقط حداد عادل جان چرا انقدر عصبی شدی واسه سوال حسن روحانی؟

اما بازیکن نقش امامی کاشانی! این بنده خدا شخصیت واقعیش زیاد تندرو نیست
    ناطق نوری. آنلاین نیست.

10. رییس جمهور

پسندیده
    0
    10-13-2017, 07:56 PM #50
    نقل قول نوشته اصلی توسط حدادعادل. نمایش پست ها
    تو تمام ادواري كه بازي كردم متنفر بودم از كساني كه همون روز اول ميان به يه چيز مشخص پيله ميكنن و به تناوب نوبتي ميان سوال ميكنن
    كلا هيچ وقت حس خوبي به اين داستانا نداشتم

با شما تا حالا شده دو نفر كه اين سوال رو كردن . احتمالا اخريش هم نخواهي بود

وقتي طرف ميگه يه گزارشاتي هست كه معلوم نشده و فردا امارش رو در ميارم يعني اينكه احتمالا يه اتفاقي ديشب افتاده ولي همون ديشب خودش رو نشون نداده

يعني مثلا پايس ها يا گشت يكي رو سوال كردن و بازتابش امروز در پستها مشخص بشه شايد

يا مثلا قاتل سامورايي رو هدف قرار بده و اتفاقي اون شب نيفته . بازتابش اينه كه امروز قاتل ديگه مصونيت پرسش نداره
    يا احتمالات ديگه . ممكنه باشن و ممكنه نباشن

ايا با واژه احتمالات اشنا هستين ؟

احتمالا منتظر نفر بعدي هستم

و يچيز ديگه
    خيلي به تحليل داستان علاقه ندارم .
    باعث ميشه كه وقت و توجه همه الكي بره سمت تحليل داستان و يه عده هم اين پشت مشتا قايم بشن . حالا اين وسط يه عده هي اصرار به تحليل دارن

در همين حد كه سه چهار تا چيز سطحي فهميديم بسه ديگه . هي چرا ميچكولين ؟
    جالبتر اينكه همه تحليلا رو هم نگاه كنين چيز جديدي اضافه نشده
    . همه اومدن همون قبليا رو دوباره گفتن
    بكشين بيرون از داستان
    از "وقتی" جواب میدم

این بخش اول صحبتت که یه چیز بدیهی رو داری میگی،معلومه یعنی یه اتفاقایی افتاده ولی همون دیشب خودشو نشون نداده.حداقل بدیهی ترین برداشت اینه
    ولی چ ربطی به پلیس و گشت داره و چرا بازتابش باید تو پستا مشخص بشه؟اصن به گاد چ ربطی داره که بخواد بازتاب توی پستا رو که دست بازیکنه که بازتاب بده یا نده رو توی داستان بیاره
    قاتل سامورایی رو بزنه که خودشون یا بقیه نمیفهمن چ بازتابی داره،اعلام نمیشه به هیچ مدلی،فقط صداش موقعی در میاد که قاتل یا سامورایی هدف قرار بگیرن و بترکن که اون موقع مشخص میشه،پس بازم اینو نمیشه به اون جمله نسبت داد.
    اینا چیزایی هستن که واژه احتمال رو هم نمیتونی بهشون نسبت بدی چون ربطی به اون حرف ندارن.
    کلا یه چیزی اومدی پروندی و الانم نمیتونی راجبش توضیح بدی و سعی داری با القا کردن اینکه اونایی که تحلیل میکنن گناهکارن از زیر قضیه در بری
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

11. تولیت مرقد امام

پسندیده
    0
    10-13-2017, 08:21 PM #51
    درود بر سران انقلاب
    نکاتی که تو داستان بوده رو بعضی از بچه ها اشاره های کردن هنوز نتیجه ای نمیشه گرفت
    پست ها رو بخونیم ببینیم چه خبره

کاربر مقابل پست حسن خمینی. عزیز را پسندیده است:

حسن خمینی. آنلاین نیست.

12. رئیس فرهنگستان هنر

پسندیده
    0
    10-13-2017, 09:07 PM #52
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناطق نوری. نمایش پست ها
    در مورد داستان شب فقط آخرش میتونه قابل اعتنا باشه که اونم چون هنوز اول بازیه دقیق نمیشه گفت مربوط به چیه. فعلا بیشترین احتمال همونه که نیرو گرفتن رجوی یعنی فرقه و تیراندازی دمکرات ها یعنی مافیادر مورد کارای موفقی شده که فردا آمارشونو جمع میکنن هم چیزی به دهنم نمیرسه حالا بعدا بیششتر میتونیم بفهمیم.اندک بحثایی هم توی بازی شده که هنوز نمیشه ازش چیز زیادی فهمید. فقط حداد عادل جان چرا انقدر عصبی شدی واسه سوال حسن روحانی؟ اما بازیکن نقش امامی کاشانی! این بنده خدا شخصیت واقعیش زیاد تندرو نیست
    نفر سوم . درست ميگم ؟ خوشبختم

- - - Updated - - -

از "وقتی" جواب میدماین بخش اول صحبتت که یه چیز بدیهی رو داری میگی،معلومه یعنی یه اتفاقایی افتاده ولی همون دیشب خودشو نشون نداده.حداقل بدیهی ترین برداشت اینه ولی چ ربطی به پلیس و گشت داره و چرا بازتابش باید تو پستا مشخص بشه؟اصن به گاد چ ربطی داره که بخواد بازتاب توی پستا رو که دست بازیکنه که بازتاب بده یا نده رو توی داستان بیارهقاتل سامورایی رو بزنه که خودشون یا بقیه نمیفهمن چ بازتابی داره،اعلام نمیشه به هیچ مدلی،فقط صداش موقعی در میاد که قاتل یا سامورایی هدف قرار بگیرن و بترکن که اون موقع مشخص میشه،پس بازم اینو نمیشه به اون جمله نسبت داد.اینا چیزایی هستن که واژه احتمال رو هم نمیتونی بهشون نسبت بدی چون ربطی به اون حرف ندارن.کلا یه چیزی اومدی پروندی و الانم نمیتونی راجبش توضیح بدی و سعی داری با القا کردن اینکه اونایی که تحلیل میکنن گناهکارن از زیر قضیه در بری
    نميخاي بگيري . نه ؟ ما داريم در مورد اتفاقات بازي صحبت ميكنيم يا گاد ؟ اصلا مگه چيزي هست كه گاد ندونه و بخاد فردا بفهمه ؟

- - - Updated - - -

بعد اصلا اينا بكنار چرا انقدر مانور ميدي رو اين داستان ؟ نتيجه چي گرفتي الان ؟هدفي داري ايا ؟بگو شايد بتونم كمكت كنم ؟
    حدادعادل. آنلاین نیست.

13. امام جمعه مشهد

پسندیده
    0
    10-13-2017, 09:23 PM #53
    یکی دیگه بیاد داستانو تحلیل میکنه میزنم تو دهنش 30 صفحه فقط تحلیل کردین داستانو اونم همش یه مدل
    همون نشونه هایی که بقیه هم گفتن رو فعلا تو ذهن نگه میدارم و با داستان شب های بعدی این شاید احتمالات قوی تر و شاید هم ضعیف تر بشن
    نمیدونم چرا کلا از قیافه ی مموتی خوشم نمیاد مموت چطوری ؟

- - - Updated - - -

ی سوال دارم از همتون
    اینکه یه چیزی پیدا کنه یه نفر و بهش گیر بده(حتی ممکنه گیر پیش پا افتاده و مسخره ای باشه)، بنظرتون میخواد بازی از این حالت در بیاد و بحث شکل بگیره یا اینکه میخواد فقط یکی رو این وسط خفت کنه و اعدامش کنه؟به قول معروف این حرکت رو بیگناهی میبینید یا گناهکاری؟
    لطفا جواب بدین همگی
    علم الهدی. آنلاین نیست.

14. رییس جمهور

پسندیده
    0
    10-13-2017, 09:38 PM #54
    نقل قول نوشته اصلی توسط حدادعادل. نمایش پست ها
    نفر سوم . درست ميگم ؟ خوشبختم

- - - Updated - - -

نميخاي بگيري . نه ؟ ما داريم در مورد اتفاقات بازي صحبت ميكنيم يا گاد ؟ اصلا مگه چيزي هست كه گاد ندونه و بخاد فردا بفهمه ؟

- - - Updated - - -

بعد اصلا اينا بكنار چرا انقدر مانور ميدي رو اين داستان ؟ نتيجه چي گرفتي الان ؟هدفي داري ايا ؟بگو شايد بتونم كمكت كنم ؟
    کسی که نمیخواد بگیره و ۲هزاریش کجه شمایی دوست عزیز
    بله ما داریم راجبه اتفاقات بازی صحبت میکنیم ولی احتمالاتی که شما مطرح کردی غلطه و این حرفیه که من دارم میزنم.
    کجای حرف من برداشت کردی که گاد چیزی رو ممکنه ندونه و فردا بفهمه؟من اون حرف در جواب شما که گفتی "بازتابش توی پستای فاز روز میاد زدم"،دارم میگم چرا گاد باید همچین حرفی بزنه،اتفاقی که توی فاز شب افتاده مربوط به فاز شب و بازتابی هم داشته باشه مربوط به فاز شب بعدیشه،بازتاب فاز روزی داشته باشه این قضیه مربوط به بازیکناس نه گاد که بخواد توی فاز روز بازتاب بده
    در واقع من دارم اشتباه حرف تو رو میگم.

من مانور اضافه ای روی داستان ندادم،یه تحلیلایی کردم و یه سری تحلیل و نظر خوندم،از شما هم سوالایی کردم که تا الان نه درست جواب دادی نه منطقی و فقط سعی در جو دادن داری که من دارم رو داستان مانور میدم و از جواب دادن طفره میری
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

15. مدیرمسئول کیهان

پسندیده
    0
    10-13-2017, 09:42 PM #55
    نقل قول نوشته اصلی توسط علم الهدی. نمایش پست ها
    یکی دیگه بیاد داستانو تحلیل میکنه میزنم تو دهنش 30 صفحه فقط تحلیل کردین داستانو اونم همش یه مدل
    همون نشونه هایی که بقیه هم گفتن رو فعلا تو ذهن نگه میدارم و با داستان شب های بعدی این شاید احتمالات قوی تر و شاید هم ضعیف تر بشن

- - - Updated - - -

ی سوال دارم از همتون
    اینکه یه چیزی پیدا کنه یه نفر و بهش گیر بده(حتی ممکنه گیر پیش پا افتاده و مسخره ای باشه)، بنظرتون میخواد بازی از این حالت در بیاد و بحث شکل بگیره یا اینکه میخواد فقط یکی رو این وسط خفت کنه و اعدامش کنه؟به قول معروف این حرکت رو بیگناهی میبینید یا گناهکاری؟
    لطفا جواب بدین همگی
    ممکنه هر دوش باشه
    فقط از رو حرکته گیر پیش پا افتاده نمیشه نظری داد و این حرکت کنار روند دیگه ی باریکنا میتونه قابل بررسی و کمک کننده واسه گرفتن یه نتیجه باشه
    شریعتمداری. آنلاین نیست.

16. تولیت مرقد امام

پسندیده
    0
    10-13-2017, 10:08 PM #56

- - - Updated - - -

ی سوال دارم از همتون
    لطفا جواب بدین همگی
    خب نوکرتم هرچیزی ممکنه این وسط من و شما اینجاییم که تحلیل کنیم و تشخیص بدیم هدف چه بوده
    من نمیخوام از حداد عادل دفاع کنم اما حس می کنم تو یه محفل خصوصی هماهنگ شده روش مانور داده بشه این همه تیکه انداختن رو هم کنار بزارید هرکسی حرفی داره مستقیم بره ازش سوال بپرسه درسته؟
    حسن خمینی. آنلاین نیست.

17. رئیس جمهور سابق

پسندیده
    0
    مورد پسند : 5 بار در 1 پست
    10-13-2017, 10:14 PM #57

- - - Updated - - -

ی سوال دارم از همتون
    لطفا جواب بدین همگی
    پستارو خوندم در مورد داستان که نظر تکراری نمیخوام بدم نظرم همونیه که ۴۰ نفر گفتن. صحبت قطعی هم نمیشه کرد و از داستانای بعدی باید بفهمیم .
    در مورد این سوال هم هر دو حالتی که گفتی محتمله . البته من این حرکت رو بیشتر از گناهکارا ها دیدم تو دور هایی که بازی کردم ولی فاز های اول فک نکنم گناهکار همچین کاریو بکنه و خودش رو زود تو بازی بندازه جلو . دیگه نمیدونم .
    احمدی نژاد. آنلاین نیست.

18. رییس جمهور

پسندیده
    0
    10-13-2017, 10:19 PM #58

- - - Updated - - -

ی سوال دارم از همتون
    لطفا جواب بدین همگی
    بستگی به اون نکته پیدا شده و در ادامه اون بحث داره و هردوش ممکنه.
    ولی معمولا بیگناها باید سعی در سوال کردن و باز کردن بازی داشته باشن
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

19. رئیس فرهنگستان هنر

پسندیده
    0
    10-13-2017, 10:37 PM #59
    کسی که نمیخواد بگیره و ۲هزاریش کجه شمایی دوست عزیز
    بله ما داریم راجبه اتفاقات بازی صحبت میکنیم ولی احتمالاتی که شما مطرح کردی غلطه و این حرفیه که من دارم میزنم.
    کجای حرف من برداشت کردی که گاد چیزی رو ممکنه ندونه و فردا بفهمه؟من اون حرف در جواب شما که گفتی "بازتابش توی پستای فاز روز میاد زدم"،دارم میگم چرا گاد باید همچین حرفی بزنه،اتفاقی که توی فاز شب افتاده مربوط به فاز شب و بازتابی هم داشته باشه مربوط به فاز شب بعدیشه،بازتاب فاز روزی داشته باشه این قضیه مربوط به بازیکناس نه گاد که بخواد توی فاز روز بازتاب بده
    در واقع من دارم اشتباه حرف تو رو میگم.

من مانور اضافه ای روی داستان ندادم،یه تحلیلایی کردم و یه سری تحلیل و نظر خوندم،از شما هم سوالایی کردم که تا الان نه درست جواب دادی نه منطقی و فقط سعی در جو دادن داری که من دارم رو داستان مانور میدم و از جواب دادن طفره میری

دقيقا داري مانور مشقي ميدي رو اين موضوع
    منم تو اين شرايط زياد بودم نگران نباش .

از توي همين جريان من گناهكار معرفي ميكنم
    من دارم ميگم حدس من از اين حرف گاد اينه كه يه اتفاقي شب افتاده كه احتمالا ميتونه بازتابش تو فاز بعد باشه
    باز شما حرفاي شاعرانه خودتو ميزني

اين كه نميگيري در نگاه اول عجيب نيست . ولي اين كه نميخاي بگيري جالبه .
    چون ظاهرا دوست نداري بحث از اين موضوع خارج شه
    حدادعادل. آنلاین نیست.

20. امام جمعه موقت تهران

پسندیده
    1
    10-13-2017, 10:39 PM #60
    جنتی کهنسالی روت تاثیر گذاشته گویا. با شوخی یه چیزی گفت با شوخی جوابش رو دادم. مشکلی می‌بینی؟

عارف جان می‌گم پست‌های این فاز رو خوندی اصلا؟ کلا از وقتی فاز شروع شد خوندی پست‌ها رو یا نه؟

پست‌ها رو که خوندم این داداشمون مدیر مسئول کیهان بازیش واسم عجیبه کلا.
    راستش از کاشونی و کیهان حس خوبی نمی‌گیرم به نظرم از بین این دو تا حداقل کار یکیشون می‌لنگه.
    و یه احساس غریبی بهم می‌گه سوال علم الهدی کاملا قصدش اشاره به بحث حسن و عادله می‌خواد دو به هم زنی کنه.
    احمد خاتمی. آنلاین نیست.