برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

تحلیل تحلیل دور چهارم مافیا | دیوها و دخمه‌ها

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
خب بریزید تحلیل کنید. دور خوبی بود در مجموع و راضی بودم. ممنون از شرکتتون. هدف ها رو هم فردا میذارم.

کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
نابود شدم،،،،نابود.

پدرام نفسمو گرفتی :))

خسته نباشید به همه،علی الخصوص ممدامین،،،یه تنه بازی اونور رو به دوش کشید دمش گرم.

تحلیل کامل بمونه واسه فردا،،،میام حتما.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
خسته نباشین همگی:))
اگر عصبانیتی دیدید تو بازی من 90 درصد ساختگی بود. به غیر از اونجا که میخواستم لپ تاپو بکوبم تو سرم:))

در کل بازی خوبی بود. فعالیتا راضی کننده بود.

تشکر از آرش که زحمت کشید واقعا.

خسته نباشید به ممل که تنها بود واقعا:دی

تحلیل بنمایید.

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
خسته نباشید
خسته نباشید
برید کنار کوزت دوران اومده جارو بکشه اینجا رو، خاک گرفته از دور قبلی:29::))

اوکی این دور برام سخت بود،،،حقیقتا تنها بودم، میخواستم هدف بدم، تفنگ‌ساز رو بشناسم و خودمم بهش بشناسونم *-*
هیچکس نبود باهام همفکری کنه...در حدی بودم هر شب میرفتم میگفتم آرش امشب دیگه اعدامم میکنن=))
از اینا گذشته واقعا خوب بود و کشمکش هاتون با همدیگه دائم میخندوند منو:))
و خنده دار ترین بخشش این بود که تو فازای اول همتون گیر این بودید که نکنه معجونتون سمی باشه=))
در کل دمتون گرم
خوب بود
دم آرشم گرم رسما تو داستان منو لو داده بود:))
مملگر مرسی از تو نشناختمت اما تیر دادی بهم دستت درد نکته (:
کلا لذت بردم مرسی از همگی...قلبای صورتیم تقدیم به همتون♡

مافیایی
پسندها
0
امتیازها
85
مدال‌ها
13
سلام به همگی. :))

تبریک به بی گناهان. به نظرم میشد بازی رو همون شبی که فری تفنگ گرفت واضح تر کرد و خیلی زود تمومش کرد. عماد و فری به نظرم بهترین بی گناه بازی بودن. رضا خوب و منسجم بود این اواخر. ولی در کل یک حس محافظه کارانه داشت این بازی که متفاوت از رضای کلاسیک بود. پدرام هم پلیر قدرتمندیه. ولی به نظرم خیلی خوبه که همه جانبه تر به ماجرا نگاه کنه و Biased نباشه تو تحلیل هاش.

محمد امین به نظرم این بازیش تو نقش تفنگساز خوب بود. فقط اتفاقی که براش پیش اومد مافیا کلاً کم فعالیت بود و نمی تونست به تنهایی بازی رو گیج کنه برای بی گناهان.

در مورد اون حرکت تینا هم بگم که من شب سوم به عماد دو تا معجون داده بودم. :)) وقتی تینا این دو تا معجون رو خطاب به عماد گفت برام واضح شد تینا از چیزی خبر داره. برای همین عماد هم وارد این ماجرای سوتی تینا شد. :)) گفتم احتمالاً هم گروهی هستن و میدونن که دو تا معجون بهشون رسیده. برای همین از تینا پرسیدم حاضره عماد رو تیر بزنه یا نه. :)) بعد آرش بهم گفت همون شبی که دو تا معجون به عماد دادم، دزد بی شرف معجون ها رو ازش دزدیده و تینا برای همین از ماجرا خبر داره. :)) من حواس پرت از قوانین بازی اصلاً به این مورد دقت نکرده بودم. بدشانسی هم که آوردم زور بازوی چاقوکش رو معجونی که شب پیش خورده بودم رد شد و تیر تینا کار خودش رو کرد.

در مورد هدف هام من شب اول به خودم دو معجون دادم، شب دوم فری دو معجون دادم :))، شب سوم به عماد دو معجون :))، شب چهارم می خواستم به فری دو تا بدم :))، بعد تصمیم گرفتم به فری یکی بدم و به رضا یکی :))، بعد آخرش گفتم نه بهتره رضا رو عوض کنم به محمد امین. :)).

تازه‌وارد
پسندها
0
امتیازها
0
محمدونی
آره دقیقا جالب بود قضیه عماد:))
اون شب محض نبودش من هدف دزدی دادم به جاش واسه همین اومدم گفتم...ولی جدی جدی اسما رو قاطی کرده بودم:109::))

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
درود.
چار خط نوشتن درباره بازی فکر نکنم کار چندان سختی باشه. نمره هارو کم میدم که سری بعد زودتر تحلیل کنید. ضمنا با گوشیم تایپو ها رو ندید بگیرین:37:

اولا که تحلیل داستانم حرف نداشت. زر مفت نزنین خواهشا:37:
تشخیص گناهکارمم اکسترا اوردینری بود. همون اول تفنگ ساز و نشونتون دادم. رای بازداشتم دادم بهش:37:
سعی کردم چوپان خوبی براتون باشم ولی گوسفندای خوبی نبودین بعضیاتون:)) (دور از جون ممد) (بزرگتره از من).

مافیایان: ریدن کار یدقشون بود. بدترین مافیای تاریخ کهکشان. محض یه پست داد ولی همون یه پست بوی گند مافیای مونده میداد:)) ببخشید رک گفتم:37: از این نظر جالب بود ک غیر قابل پیش بینی بود. ولی تجربه انقدر هست که حدس بزنیم چنین بالانسایی رو. تینا باید بهتر کار میکرد بنظرم.

ممل تفنگ ساز: از ی جایی ب بعد باید میفهمید اگر مافیا سرش ب تنش می ارزید تا الان خودشو نشون داده بود. و بعد از زدن ممد توسط تینا:/ باید شروع میکرد یکی یکی اعدامشون. ضمن اینکه نمودتر بازیشو اگر بخوام بکشم یه خط صافه. حس میکردم داره خودشو کورکت میکنه تو پست دادن مرتبا که تر و تمیز باشه پستاش. و یکی دو جا هم اوور ری اکشن داشت نسبت به من اولیش در واکنش به پست اولم که نوشته بود عاشقت شدم فری:37: یکم زیادی بود بنظرم. :)) در کل راضی بودم ازش. ولی هرچند نمره دادن کار احمقانه ایه ولی 8 میدم بهش. بهترین گناهکار بازیم بود بنظرم:)). بهترین تحلیل داستان رو هم داشت ممل. :دی

بیگناهان:
محمد: دوتا معجون تو شب دوم نثارم کرد. به این میگن حکیم تو یه فاز بی گناهی و حتی شاید نقش من براش مسلم شد این اون طرز فکریه که از بی گناها انتظار داشتم ببینم. 9 میدم. ی مقدارم چون جنتلمنه:)) اون تیکه ای که از تینا هم گرفت عالی بود هرچند قسمت عمادش درست نبود ولی اینکه از اون سوتی نگذشت عالی بود. کاش مثل سابق فعالتر میبود.

عماد: نبود نبود یهو بعد مرگ من اومد بازی و فیصله داد. مختصر و مفید. یکم تحلیلش انحراف داشت ولی میپذیریم. همیشه باید با انرژی بیاد و زودتر، نه وقتی کدخدا عنان از کف داده:37: 9

رضا: حس میکردم بعیده گناهکار باشه ولی خودش مث چی میرید ب حسای خوبم نسبت بهش:)) اونجا بعد مرگ محمد اومدم با این هدف که تفنگ ساز و بندازم گوشه رینگ میگم ممل و رضا خودتونو ثابت کنید دقیقا میاد همون ضد پیشنهادی رو میده که از تفنگ ساز انتظار داشتم بده:)) ولی خوب تا حد خوبی با اون بازداشتش گذاشتمش کنار برای تفنگ ساز گلی متاسفانه تو روز بعد رفت تو لیست مافیام:)) انقدم یک دندگی خوب نبست برای بی گناه:دی سعی کن بیگناها رو بشناسی و باهاشون همکاری کنی.. 7ونیم :دی رضا هم ی نیم بهش اضافه کردم چون پسر خوبیه:دی

پدرام: از بین جدیدا بهترین بود انصافا. تنها نکته منفیش این بود که به جای تکیه به منطق یکم متکی به حس بود و اونجا که ب محاکمه کشوندمش قاطی بودم چون بعد رضا ممل محض گزینه چهارمم بود بیشتر ب خاطر خاک ریختن تو کفش بی گناها اون حرکتو کردم. حس کردم ناراحت شد :دی 6.5

آرش: مای نامبر 1 گاد. 1000.

:37:

آخرین ویرایش:
کاربلد مافیا
پسندها
0
امتیازها
105
مدال‌ها
14
خوب بریم سر تحلیل،دیر شد ولی بازم نفر دومیم که تحلیل میزارم،پس بقیه ریدین :دی

محض و تینا که از نظرم نمره ای نمیگیرن پس همینجا باید گفت که گروه مافیا از نظرم نمرش صفره یا حداقل n/a

از ممل شروع میکنم چون به نظرم پرتحلیل ترین بازیکن بازی بود :دی

جدا به عنوان یه پلیر تنها و بدشانس(از جهت دیوار بودن مافیا)خیلی خوب بازی کرد،،،شاید هرکس دیگه ای بود انقدر انگیزه نمیداشت برای بازی،،،تحلیل داستانش درست بود ولی به نظرم جاهایی از حرفاش(که شاید جدا نمیشد کاریش کرد) سوراخای گنده ای داشت که سر همینا شد که در نهایت رضا هم بهش رای داد...کلا وقتی انقدر رو داستان و تحلیل داستان مانور داده میشه یه جایی بالاخره یه سری اطلاعات مشخص میکنه و نمیشه ماست مالیشم کرد :دی،در کل ولی خوب بازی کرد و به نظرم ۸.۲۵ نمره خوبیه براش :دی

بی گناهای بازی:

ممد دونی:

ممد خوب بود ولی خیلی کم بود،یه جایی هم داشت سوتی میداد راجب بیگناهی من که جمع شد،در کل ولی خیلی فعالیتش کم بوده این چند دور اخیر،اهداف شبشم خوب بود تقریبا :))

نمره ۷

فری

فری خیلی خوب بازی کرد،ولی چندتا نکته ک باعث میشه ازش نمره کم کنم،اولا خیلی به نظرم نسبت ب رضا زیادی شک داره :دی واقعا بازیشو تشخیص میده ولی قاطع نیست و هی راجب رضا کرمش میگیره :دی دور قبل ک مافیا بودیمم همینطور بود و میخواست رضا رو ب چخ بده که نزاشتم :دی.نکته بعدیم به هر حال کنترلشو از دست داد و گادکش شد و از پدرامم اعصابش خورد شد و کشوندش ب محاکمه که اگه من سوتی میدادم و رای اعدام میدادم به پدرام(یا رضا میبود و میداد)عملا ب فنا میرفتیم. به فری به خصوص به خاطر دلیل دوم نمره ۷.۵ میدم،گادکش پوئن منفی بدیه :دی

رضا

خوب بود،منطقی بازی کرذ،سوال و جواباش اکثرا خوب و درست بود،گات فیلینگشم عالی بود :دی.

در کل من درک خوبی از بازی رضا دارم و فکر میکنم این موضوع متقابله :دی

نمره ۸

پد فاکین رام :))

پدرام به عنوان یه دور اولی خیلی خیلی خوب فعال بود،ولی زیادی قاطع بود ب عنوان ی بیگناه...شاید اگه رضا اون شب انلاین میبود رای به اعدامش میداد‌ ۹۹٪ و اعدام میشد،،،تنها دلیل زنده موندنش من بودم و شانس،ولی شک وحشتناک زیاد و مسخره ای ب من داشت،من احتمال بیگناهیشو در نظر گرفتم ولی اون هیچ جای بازی نشون نداد که ممکنه من بیگناه باشم،سر همین و صرفا ب خاطر بازی نمره رو ۶.۵ میدم.پتانسیل خوبی داره امیدوارم بازم بازیکنه.

و در نهایت گاد عزیز ارش که با داستان فوق العاده و نقشای قشنگ بازی رو جذاب تر از همیشه کرد...نمرش که ۲۰عه ولی ۲ تا ایراد رو باید بگیرم،،،اولا ب نظرم مافیا خیلی ضعیف بود و ثانیا پلیرای جدیدی که اضافه کرد منهای پدرام شدیدا غیرفعال بودن،سارا‌که هر دو بازی رو لفت داد محض که هیچی،تینا هم خیلی کم فعالیت و کم فروغ بود.....ولی پلیر جدید همیشه این چیزا رو داره.دمت گرم ارش.

آرش
پسندها
258
امتیازها
460
مدال‌ها
38
خب مثل اینکه تحلیل‌دون یه سری ته کشیده :)) مدال پدال تعلق نمی‌گیرد :سوت

بازی در مجموع بازی خوبی بود از نظرم. از دور قبل بهتر بود چه از لحاظ هیجان و فان چه از لحاظ سطح و کیفیت بازی. قطعا اعتراف می‌کنم که بالانس به خوبی دور قبل نبود و باگ‌های درشتی داشت که فرصت نکرده بودم دربیارم. تا یه حدی هم کم‌کم داره دستتون می‌آد که باید با این بالانس چیکار کنین :دی

در مورد داستان، ایده‌اش از Dungeons & Dragons می‌اومد :دی نوشتنش برای خودم لذت بخش بود امیدوارم از خوندنش هم لذت برده باشید. برخلاف دور قبل سعی کردم زیاد واضح نشونه‌ ندم که کدوم بازیکن ممکنه کدوم کاراکتر باشه. بیشتر باید از روی هدفهای شبتون می‌فهمیدین چون توی داستان هم خیلی واضح اشاره می‌کردم. جریره کله‌اش رو می‌کنه این‌ور اون‌ور و می‌گرده، پس داروغه‌ست که داره «گشت» انجام می‌ده. شیدوش چپ‌چپ نگاه می‌کنه و مظنون می‌شه، پس شکارچیه که داره «کمین» می‌کنه تا ببینه طرف گناهکاره یا بی‌گناه. دیوها که همونطور فهمیدین نشونه‌ی تفنگ بودن و به نظرم از بعد تفنگ اول می‌شد فهمید حداقل. آسپیان دیوها رو خوب می‌شناخت و اسم دیو بعدی رو به طرف می‌گفت پس تفنگ‌ساز بود. گردآفرید که تابلو دزد بود :)) گرگین هم بقیه رو به خطر می‌نداخت و چاقوکش بود. نشونه‌ی معجون هم که روحیه دادن و امید دادن هجیر به بقیه بود. همین دیگه کلیاتش اینا بود :دی

فایل بازی هم توی این لینک و هدف‌ها و سایر جزییات توش هست: لینک

توی فاز شب محمد دانی عالی و فوق‌العاده بود و سه تا معجون به کدخدا داد و خلاصه توی شب کاری که دقیقا باید می‌کرد رو کرد. تینا خیلی خوب بود خصوصا اهداف دزدی که به جای محمد محض داد. عماد هم هدف‌هاش خوب بود اما تفنگ نگرفت که به ثمر بشینه :دی

مافیا
تفنگ‌ساز: محمدامین

مافیا رو عمدا جوری گذاشته بودم که برد محمدامین به‌صورت تکی براش راحت‌تر باشه عملا :)) و می‌خواستم ببینم کی متوجه این موضوع می‌شه و کار مافیا رو یکسره می‌کنه :))‌ نقشه‌هاش خوب بود و تا یه حدی مشکوک شدن بهش تقصیر چینش بازیکن‌ها بود چون به خاطر ادوار قبل یه سری از بازیکن‌ها به مافیا بودن یا حداقل تفنگ‌ساز بودن همدیگه کمتر شک داشتن. توی روز واقعا خوب و پرتلاش بازی کرد و یه تنه بار گناهکاری بازی رو به دوش کشید. توی تفنگ‌‌هاش می‌تونست بهتر عمل کنه تا بازی رو به نفع خودش پیش ببره خصوصا چون تینا رو هم نشناخته بود و شانسی بهش تفنگ داد :))‌ کلا اولین دور گناهکاریش توی فروم بود که واقعا بازی کرد :دی و بازیش در سطح خودش بود. ۸.۵ می‌دم.

دزد: محمد محض

محمد روزهای اول براش مشکل نت و شلوغی سر و اینا پیش اومد و نتونست بازی رو دنبال کنه بعدش هم دیگه بازی زیادی جلو رفته بود. صفر :دی

چاقوکش: تینا

تینا فشار زیادی توی بازی روش بود خصوصا چون یارش هم تازه‌وارد بود به جمع و بازی‌های ما و هم این‌که دست تنها بود. قرار گرفتن توی همچین موقعیتی برای کسی که دور دومشه بازی می‌کنه واقعا سنگینه و البته کتمان نمی‌کنم که عمدا می‌خواستم بچه رو آب‌دیده کنم :))‌ هدف‌های شب مافیا رو تینا داد کلا و خیلی خوب بود اهدافش و حتی داشت یه معجون دیگه از فری هم می‌دزدید که به بهونه‌ی نبودن محمد جلوش رو گرفتم :)) توی روز باید خیلی بیگناهانه‌تر و هوشمندانه‌تر بازی کنه و کمتر سوتی بده که این هم درست می‌شه کم‌کم :دی ۶.۵ دادم بهش.

شهروندان
کدخدا: فری

فری بازی رو خیلی خوب شروع کرد و البته خودش رو توی ریسک شناسایی قرار داد اما باز هم خوب داشت از همین استفاده می‌کرد. منتهی دیگه زیادی تلاش کرد بازی رو حول خودش تشکیل بده و همین‌ هم بیشتر برای ادعای نقش و ... وسوسه‌اش کرد. در کل انتظار ادعای نقش نداشتم ازش ولی خصوصیت فری که خیلی دوستش دارم اینه که اصلا اذیتت نمی‌کنه توی بازی و چیزی که باید رو راحت می‌پذیره. :دی حقیقتش کدخدا نقش واقعا سختیه و سخت‌ترین نقش بی‌گناهیه، فری هم عملا اولین کدخدای تاریخ بود و از این لحاظ واقعا قابل قبول بازی کرد برام :دی ۸ می‌دم بهش.

درویش: رضا
رضا این ۲ دور اون رضای همیشگی نبود، یه بخشیش به نظرم به خاطر نبودن یار مقابل اصلیش توی بازیه یعنی من :)) از نظر سطح و کیفیت نمی‌گم‌ ها، از نظر اون انرژی و سمج بودنش توی بازی. البته درویش هم نقش استاندارد بیگناهی نیست و رضا تا حد زیادی می‌خواست وایب گناهکار بده تا نقش درویش بودنش رو بازی کنه. کلا درویش نقش خیلی پیچیده‌ایه، خودم که نوشتمش هم نمی‌دونم دقیقا چطوری باید باهاش بازی کرد تا بهینه‌ترین حالت باشه :دی چالش بزرگیه درویش بودن. درنهایت هم رضا محمدامین رو تشخیص داد و رای آخر رو نثارش کرد تا برخلاف گذشته finisher خوبی باشه (قبلا خیلی موراتا بود :))) ۷.۵ می‌خواستم بدم اما به‌خاطر رای آخرش ۸ می‌دم بهش.

حکیم: محمد دانی

محمد واقعا استاد این مدل نقش‌هاست، شیخ و دکتر و حکیم و ... :دی هدف‌های شبش که عالی بود بالاتر گفتم. حتی معجون رو هم به‌موقع خورده بود ولی تفنگ دست چاقوکش بود و بدشانسی آورد. توی فاز روز اما من قوانین خیلی سفت و سختی برای حرف نزدن از فاز شب و ادعای نقش نذاشته بودم و محمد هم همین‌طوری به صورت دیفالت برای اشاره به نقش و اشاره به اتفاقات شب وسوسه هست همیشه :دی کلا تمرکزش ۱۰۰ نبود اما از نظر حواس جمعی و نکته گیری خوب بود. به زبون‌ آزمایشگاهی بگم sensitivity رو داشت accuracy نداشت :دی ادوار بعدی با این نقش‌ها، باید کلا حرف زدن از فاز شب رو ممنوع کرد :)) ۸.۵ می‌دم بهش.

داروغه: پدرام
سارا رو اول بازی توی لیست گذاشتم تا اوکی رو از پدرام بگیرم و جابجاشون کنم. عمدا این کار رو کردم :)) پدرام به نظرم با توجه به شناخت کمش از بازیکن‌ها و تجربه‌ی کمترش با این نقش‌ها، کاملا خوب و قابل قبول بازی کرد. بازیش منطقی بود تا حد زیادی برای من منتهی یه‌کم زیادی یه‌دنده‌اس :دی. داستان رو هم خوب کدش رو شکسته بود اما توی تحلیل گند زده بود و آخر بازی خودش هم فهمید :)) باید خیلی زودتر از داستان و هدف‌هایی که داده به نقش‌ها پی می‌برد اما نبرد :دی اهدافش هم معمولی بود ضمن این‌که به قول پویا تم گناهکاری بازیش زیاده :دی ۶.۵ میدم بهش و امیدوارم باز هم بیاد :دی

شکارچی: عماد
عماد بیگناه هر دور داره solidتر و ترسناک‌تر می‌شه و واقعا اگه از اواسط بازی به بعد زنده بمونه سخت می‌شه گولش زد یا بازی رو از چنگش درآورد :دی خیلی مسلط بود و تشخیص‌هاش عالی بود. درست مثل محمدامین شکارچی دور قبل بیگناه سفید بازی کرد و با وجود گادکش فری بازی رو عملا عماد جمع کرد :دی تو اکثر شب‌ها هم درست کمین کرده بود و اگه تفنگ می‌گرفت کار مافیا رو می‌ساخت :دی ادوار بعدی اگه توی بازی بودم و عماد اوایل بازی مرد به من شک کنین چون گناهکار باشم اگه بتونم قطعا می‌زنمش :)) ۹ می‌دم بهش و جزو بهترین بازی‌هاش بود.

مدال‌ها:
you da real mvp: عماد (۱۰ امتیاز)
بهترین بیگناه: عماد (۵ امتیاز)
بهترین گناهکار: محمدامین (۵ امتیاز)
بهترین عملکرد در فاز شب: محمد دانی (۱۰ امتیاز)
بهترین عملکرد در فاز روز: عماد و محمدامین (۵ امتیاز)
بیگناه برنده: عماد، پدرام، رضا (۵ امتیاز)
بهترین تحلیل‌گر: محمدامین (۵ امتیاز)
آقاشون جنتلمنه: فری :دی (۵ امتیاز)

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین