برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم تحقیقات جنایی - خوف خفگی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
زود رای ندید. منتظر نظرات مخالف نظر خودم هستم. بعد می‌گم اگه اجماعی باشه چگونه تعیینش بکنیم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من بگم به فری هم مشکوکم.
یکی این که از اول سعی میکرد احتمالات بعید رو مطرح کنه که این به نظرم میتونه ویژگی قاتل باشه، حالا الان خیلی شیک و مجلسی و سریع رای داد.
ابزار خفه کردن هم داره.
رد کفش هم که داره.

یاروی اصلی خاندان یاقوت
پسندها
16
امتیازها
10
مدال‌ها
2
بنده هم‌اینک تازه از مرخصی استعلاجی برگشته‌ام و به خدای عزوجل قسم که قاتلی نشناسم جز فری که بدترین قاتلان است.
باید در او اکتشاف کنیم و رأیش بدهیم که خداوند با ماست.
(از سفر معنوی برگشتم، داوشمید.)

واضحه که فری کار اداری داشته، با کارت ملی رفته تو صف وایساده، عصبی شده با مدیر دعواش گرفته. درگیر شدن، با خودنویس زده تو گردن مدیر. بنده‌خدا آروم زمزمه کرده هعی و جان داده.

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
آقاااااااا
من یه سوتی بد دادم
شغل مقتول رو با شغل قاتل اشتباه گرفتم و فکر کردم مدیر زده طرفو کشته برا همین کراوات رو مطرح کردم. 🤦‍♂️

حالا فری چرا اومده از رو دست من رای داده و پستم رو لایک کرده و متوجه سوتی به این بزرگی نشده؟

رای به اعدام: فری - رد کفش -

رای به اعدام: کمربند

چرا رای اینطوری شد
ارش جان خودت درک کن دیگه :))

بنده هم‌اینک تازه از مرخصی استعلاجی برگشته‌ام و به خدای عزوجل قسم که قاتلی نشناسم جز فری که بدترین قاتلان است.
باید در او اکتشاف کنیم و رأیش بدهیم که خداوند با ماست.
(از سفر معنوی برگشتم، داوشمید.)

واضحه که فری کار اداری داشته، با کارت ملی رفته تو صف وایساده، عصبی شده با مدیر دعواش گرفته. درگیر شدن، با خودنویس زده تو گردن مدیر. بنده‌خدا آروم زمزمه کرده هعی و جان داده.

همش اوکیه فقط خودنویس مدرکه جرمه نه وسیله قتل. وسیله قتلش کمربنده

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اشاره میکنن مقتول با کراوات خفه میشه نه قاتل :))
آقا من اصلا نموخوام :))

ولی چیزی از این که سوتی دادم و فری اومد بر اساس اشتباه من رای داد (که احتمالا جو رو سریع ببره سمت اشکان) کم نمیکنه.

رایم احتمالا دیگه عوض نشه. تا ببینیم بقیه چی میگن

*مقتول با کراوات خودش خفه میشه نه کراوات قاتل

یاروی اصلی خاندان یاقوت
پسندها
16
امتیازها
10
مدال‌ها
2
آقاااااااا
من یه سوتی بد دادم
شغل مقتول رو با شغل قاتل اشتباه گرفتم و فکر کردم مدیر زده طرفو کشته برا همین کراوات رو مطرح کردم. 🤦‍♂️

حالا فری چرا اومده از رو دست من رای داده و پستم رو لایک کرده و متوجه سوتی به این بزرگی نشده؟

رای به اعدام: فری - رد کفش -

رای به اعدام: کمربند

چرا رای اینطوری شد
ارش جان خودت درک کن دیگه :))

همش اوکیه فقط خودنویس مدرکه جرمه نه وسیله قتل. وسیله قتلش کمربنده
مطمئنیم که خفه شده؟ به خاطر اسم بازی یعنی؟ یا سرنخ دادن من ندیدم

یاروی اصلی خاندان یاقوت
پسندها
16
امتیازها
10
مدال‌ها
2
مطمئنیم که خفه شده؟ به خاطر اسم بازی یعنی؟ یا سرنخ دادن من ندیدم
اوکی من قوانین جدید رو نخونده بودم. الآن خوندم. ولی مگه نمی‌شه با خودنویس مجرای تنفسی رو قطع کرد؟ بزنی تو نای مثلاً. یه جوری بزنی صدا سگ بده. این هم می‌شه دیگه. من بودم این رو انتخاب می‌کردم چون کمتر تو چشمه. کمربند ضایع‌ست خب. کمربند به عنوان آلت قتاله یعنی خفگی!

اوکی من قوانین جدید رو نخونده بودم. الآن خوندم. ولی مگه نمی‌شه با خودنویس مجرای تنفسی رو قطع کرد؟ بزنی تو نای مثلاً. یه جوری بزنی صدا سگ بده. این هم می‌شه دیگه. من بودم این رو انتخاب می‌کردم چون کمتر تو چشمه. کمربند ضایع‌ست خب. کمربند به عنوان آلت قتاله یعنی خفگی!
ولی چون خودنویس تو آلات قتاله نیست! بنابراین این بازی مسخره‌ست و آلت قتاله همون کمربنده. :(
ایح.
رأی من هم فری رد کفش کمربند. ببینیم فری قاتله یا نه. فری قاتل نبود یه تیر می‌زنم تو پای سروان قاسمی.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
خب من بازی داره یکم بیشتر برام جا میفته شکر خدا :دی
ولی پست دادن تو این قالب جدید هنوز برام جا نیفتاده. چجوری می‌تونیم بریم تو یه صفحه جدید بنویسیم؟ من اذیت میشم این پایین خب :))
خب عرض شود خدمت شما که، این نکته که پویا گفت که جرم‌شناس فقط نوع آلت رو نمی‌دونه و می‌تونه محدود به ۳ گزینه بشه دنیای جدیدی رو به روم باز کرد. تشکر می‌کنم.
دو سرنخ اول درگیری و دردکشیده بودن، ما تقریبا از این نتیجه گرفتیم که آلت مربوط به خفگی مستقیم هست. و دربین آلات دسته اول، من موافقم که مار پایتون دورترین گزینه‌ هست و قابل حذف. بقیه همه می‌تونن باشن و در مدارک اصلی هم چیزی رو نمی‌تونم به دو سرنخ اول ربط بدم. این تا اینجا.
سرنخ‌های بعدی مدیر و زمستان هستن.
مدیر در دسته مدارک اصلی به‌نظرم به اکثر چیز‌ها می‌خوره، در بین‌ اونا شاید انگشتر عقیق، ساعت مچی، پاسپورت و شاید خودنویس جزو بولد‌ترین‌ها هستن برام. (چرا مثلا کارت ملی یا کلید نه؟ یا کارت بانکی؟ چون اینا به‌نظرم کلمات خاص نیستن و خیلی از افراد می‌تونن به این‌ها ربط داده بشن. من دنبال چیز‌هایی هستم که عمومی نباشه در وهله اول) در آلات قتل هم کراوات، کمربند، زنجیر (زنجیر گردن مثلا) مرتبط‌تر هستن.

زمستان در دسته مدارک اصلی به ردکفش بیشتر می‌خوره (با توجه به اینکه خودم یکی از کسانی هستم که رد کفش رو دارم روی این حساس‌ترم، یه چیزی که در این مورد به ذهنم می‌رسه اینه که جرم‌شناس اگر بخواد راهنمایی بکنه احتمالا حواسش هست که چیزی رو بگه که با دیگر موارد ممکن اشتراک کمتری داشته باشه. در اون دسته تاریخ وقوع جرم تقریبا همشون این حالت رو مثل زمستان دارن که به چیزای زیادی مربوط نیستن. مثلا بهار و پاییز هم می‌تونن رد کفش رو برسونن و از اونور چیز مشترک مثل شال‌گردن هم ندارن که بهش ربط داده بشه، یعنی راهنمایی دقیق‌تری می‌شه در این حالت و جای اشتباه هم کمتره برای ما. و خب این سوال برای من ایجاد می‌شه که آیا زمستان بهترین راهنمایی ممکن برای رسوندن رد کفش هست؟). در آلات قتل هم زمستان به شال‌گردن، زنجیر (مثلا زنجیر چرخ ماشین در زمستان) بیشتر می‌خوره. اینایی هم که گفتم کلا ترتیب دارن.

از اونجایی که جرم‌شناس ۳ گزینه رو می‌دونه، من موافق این نیستم که از سرنخ‌هاش به آلت قتل برسیم. جرم‌شناس دلیلی نداره بیاد به جای ما فکر کنه خب. اگر بخواد در مورد آلت قتل راهنمایی مستقیم کنه، یعنی حدس زده یکی از گزینه‌ها احتمال بیشتری داره، که خب اطلاعاتش از ما بیشتر نیست در مورد حدس زدن، پس چرا باید این کارو بکنه؟ تنها استدلالی که می‌تونم بیارم برای این مورد اینه که چون جرم‌شناس مافیا باز خوبی هست. می‌تونه از روی پست‌های اون ۳ نفر با ضریب اطمینان بیشتری به قاتل برسه. منتهی باز این مورد با فلسفه بازی فکر می‌کنم خیلی جور نباشه. یا حداقل اینکه در روز دوم بعید می‌دونم بیاد چنین کاری بکنه. بنابراین من فرض اولیه‌م اینه که سرنخ‌ها بیشتر به مدارک اصلی ربط دارن تا آلات قتل.
من طبق نظر خودم و چیزایی که گفتم، اشتراک می‌گیرم ببینم در افراد چند مورد از موارد اشاره‌شده‌م وجود دارن (حالا اگر کسی مخالف موارد بود یا نظر تکمیلی داشت، بیان کنه).
از مواردی که برای مدیر گفتم: در فری ۱ مورد- رامتین ۳ مورد- اشکان 1 مورد- عرفان 0 مورد- سورن ۱ مورد- پویا 1 مورد- محمدامین ۱- امین ۰- مهدی ۲- سحر ۲ مورد رو دارن
از زمستان: رد کفش رو فری، اشکان و خودم دارن.
نتیجه‌گیری خام اینه که جمع بزنم که رامتین و خودم میشیم ۳ :)) اشکان و فری و سحر هم می‌شن ۲.
یه حالت من درآوردی هم اینه که مواردی که به آلات هم مربوط بودن رو اضافه کنم که صرفا احتمال بالاتر برده بشه که این شکلی ۲ مورد به رامتین باز اضافه می‌شه، ۱ به اشکان، ۱ به فری و ۱ به سحر.
رامتین ۵، اشکان ۳، فری ۳ و سحر هم ۳، منم که ۳ :دی
فعلا همینطوری اینا باشه تا ببینم چی می‌گین. :دی

آپدیت:یه چیزی بعد نوشتن پست الان به ذهنم اومد، دو سرنخ اول لزومی هم نداره جفتش صرفا برای مشخص کردن آلت باشه :39: خب چرا باید جرم شناس دو سرنخ بده که صرفا ما بفهمیم روش قتل به صورت مستقیم بوده یا غیرمستقیم؟ من درد کشیده رو تقریبا ۹۵ درصد مربوط به ستون اول می‌دونم و ۵ درصد دوم. اون ۵ درصد هم می‌ذارم برای میزان خطا و حالا تفاوت مسیر فکری افراد که شاید جرم‌شناس به چیز دیگری فکر می‌کرده ولی خب وزن نداره عملا برام. حالا فرقی هم نداره، یا بیام درد کشیده رو نشونه‌ی روش قتل بدونم یا درگیری رو. هر دو شبیه هم هستن تقریبا. یکیش رو باید بذاریم برای مدرک اصلی به‌نظرم حداقل. اگه درگیری یا درد کشیدنی بوده وسط، به‌نظرم رد خون هم خیلی مورد مهمی می‌شه برای بررسی کردن. که یک مورد مشکوک به رامتین، یک مورد به سحر و یک مورد به پویا اضافه می‌شه اینجا. پویا جمعا می‌شه ۲، سحر ۴ و رامتین ۶. نظر بدهید :دی اینایی که گفتم کلا منطق ریاضی وار و احتمالاتی داشت که البته طبیعتا نقص هم داره، چون مثلا اولویت یا وزن موارد مشترک هم باید بهشون توجه بشه که خب من بلد نیستم واردش کنم. صرفا به قول پویا بلند بلند فکرام رو نوشتم. به جز جنبه ریاضی می‌شه به جنبه مافیایی و پست‌ها هم توجه داشت که در رای‌م در نظرش می‌گیرم ولی فعلا داده‌ش کافی نیست ازنظرم. البته در این زمینه اقتدا می‌کنم به پویا اگر در این موارد نظر تکمیل بده در مورد افراد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

آرای حل پرونده تا به این لحظه:​

اشکان - رد کفش - کراوات: ۱ رای (فری)

فری - رد کفش - کمربند: ۳ رای (اشکان، رامتین، سورن)

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
سلام بچه ها. من دور قبلی که اصن نخوندم تاپیک رو. تازه الان داشتم میخوندم یکم بازی رو متوجه بشم.

اشکان :دی
در خصوص سرنخ مدیر، تو پست اول بجای کلمه ی مدیر کلمه ی رئیس نوشته شده. ینی اینجا بنظرم اشتباه لپی بوده. فلذا برداشت من اینه منظور رئیس هست نه مدیر و ناظم مدرسه.

----------------------------------------
با اینکه سرنخ اول مارو بیشتر میرسونه در وهله ی اول به قطع مسیر تنفس موافقم.

برای سرنخ های بعدی هم حالا اگر رئیس رو در کنار زمستان ببینیم همونی که پویا گفت معنادار ترینه برای مدرک، ینی رد کفش. نفمیدم چرا گفت انگشتر عقیق. ینی اگر از روی رئیس بخوای برسی به مدرک و کاری به زمستان نداشته باشی که خب به همون میزان مثلا ساعت مچی و دکمه پیراهن هم میتونن جز مدارک باشن. فعلا با توجه به همزمانی زمستان و رئیس، من هم رد کفش رو درست میبینم.

از روی رد کفش بخوایم بریم جلو، سه گزینه هست ک پویا گفت و من موافقم.
از بین اونایی ک مدرک رد کفش دارن، طناب و کروات و کمربند میشن گزینه ی الت های قتاله. بنظرم برای تصمیم گیری بین اینا باید بفرسیم سازمان. چون تا اینجا من هرطور نگاه کردم ب چیز دیگری نرسیدم. تا سرنخ بعدی بیاد.

از روی پست ها بنظرم باید رای بدم. که حالا فعلا عجله ای نیست. شاید به نتایج جدیدتری رسیدیم.

مهدی
چیزی ک گفتی جالب بود. فقط بنظرم درگیری لزوما نمیتونه وصل کنه مارو به قطع مسیر تنفس. چون مثلا یکی میتونه تورو با درگیری در گاوصندوق حبس کنه یا در استخر و اینا.ینی نشونه ی اون هم هست. اشاره به چهره ی درد کشیده بنظرم تصویر کاملی از قطع مسیر تنفس با یچیزی مثل طناب و کمربند اینا رو میده. ینی حس میکنم دو سرنخ اول واقعا برای همین باید باشه و ترکیبشون میرسونه اینو تو ذهن من.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
مهدی گفته که " مثلا بهار و پاییز هم می‌تونن رد کفش رو برسونن و از اونور چیز مشترک مثل شال‌گردن هم ندارن"

چند نفر از بهار و پاییز به رد کفش می‌رسن؟ هرکی می‌رسه بگه.:دی

شال گردن که اون‌ور هست.:دی خودت هم گفتی که "من موافق این نیستم که از سرنخ‌هاش به آلت قتل برسیم. جرم‌شناس دلیلی نداره بیاد به جای ما فکر کنه خب."

اگه دلیلش توضیحی که بعدش دادی، اصلا قابل پذیرش نیست.

جرم‌شناس وظیفه‌اش مشخص هست.

بسیار زیاد مشکوک بود پستت. شماره 48

در رابطه با اجماع هم امروز به این فکر کردم که شاید سر نخ بهتری در ادامه ارائه نشه و مجبور باشیم روی 3 گزینه‌ای که داریم و گفتم و تایید کردید (احیانا ممکنه گزینه‌های دیگری هم اضافه بشه) تصمیم بگیریم. من گفتم تا مطمئن نباشم رای نمی‌دم. ولی برای این‌که بعد بازی نگید ما به این تفکر ایده‌آلیستی و اشتباه پویا باختیم، موافق اجماع هستم.

فعلا هیچ نظر قطعی هم ندارم. اگرم عنوان می‌کنم فلان مورد مشکوک هست برام، می‌خوام از واکنش خود فرد و بقیه به یه چیزایی برسم. بر اساس اینا رای نمی‌دم. بر اساس مدارک رای می‌دم.
مگر 50-50 باشه و هیچ چیزی نشه گفت؛ اون‌جا مجبوریم استناد کنیم به حواشی.

من شاید اواخر فاز نباشم. گردن بیخودی نگیره کسی. اگه موافق بودید که قاتل بین 3 نفری که گفتم با اون مدرک هست، رو یک نفر اجماع می‌کنیم. فرق هم نداره. اگه غلط بود رو نفر دوم اجماع می‌کنیم و نفر سوم گردن می‌گیره. خوبه؟
از جرم‌شناس هم الآن می‌تونم درخواست کنم که اگر رد کفش مدرک اصلی نیست، زمستانُ در فاز انتهایی حذف کنه. یعنی دو حالت بیشتر نباشه برای ما. یا زمستان حذف می‌شه که یعنی رد کفش نیست. یا حذف نمی‌شه که یعنی درسته. شک هم تو ایجاد نکنید که شک روتون ایجاد نشود.

آخرین ویرایش:
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
"در خصوص سرنخ مدیر، تو پست اول بجای کلمه ی مدیر کلمه ی رئیس نوشته شده. ینی اینجا بنظرم اشتباه لپی بوده. فلذا برداشت من اینه منظور رئیس هست نه مدیر و ناظم مدرسه."

خیر سحر جان. چنین اشتباه واضحی را خود گاد تصحیح می‌کنه اگرم باشه.
رئیس در یک ستون دیگر هم بوده؛ برا همین تغییر کرده اون جا.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: God
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
سلام

من يه تحليل ريزي بر مبناي ٤ سر نخ انجام دادم همپوشاني داره با تحليل پويا و مهدي ولي از نقطه نظر خودمه خواستم اينجا باشه منم بلند فكر كرده باشم ك عقب نمونم :))

اول جواب پويا رو بدم ، پويا من رديفمو خوندم و ميدونم آلت قتلم چيه ، طبق سرنخ درگيري و درد كشيده ، كربن مونو اكسيد حذف ميشه بله .

قبول دارم بين سرنخاي قطع مسير تنفس ، مار پيتون دورترين هست بين بقيه ، چون همشون موارد انساني هستن و فقط اين يه موجود ديگست ، ولي خب درگيري با مار پيتون هم ميشه ! كسيم كه توسط پيتون خفه ميشه چهرش درد كشيده هست . خب من تو روز اول تو پست اول كه خودم گفتم نبايد به هر دليل وقتي حتي يه احتمال كوچيكم وجود داره حذف گزينه كامل نكنيم ، نميتونم مار رو حذف كنم براي شما! من خودم ك ميدونم نيست بله ولي خب برا شما روشن نيست خواستم بگذره تا با تحليل متوجه بشيم ، ثانيا من جوريم كه خوشم نمياد از شخصي كه بياد خودشو سفيد كنه ، من حرصم ميگيره تو مافيام همين بودم يادم نمياد بعد يه اتفاق بخوام بگم كه اها ديدي من سفيدم ديدي فلان شد من كه گفته بودم و … هر كي اينو بگه تو بازي من حرصم مياد و حس بد ميده بهم . دوس نداشتم بنابراين ، اينم دليل دوم . براي همدست بودن هم اگر دلايل ب ضرر من بود و مدركي داشتي يا حتي حس كردي ميتوني شك داشته باشي نميتونم خودمو مبرا كنم از اين فعلا .

——————

ببينين سرنخ درگيري گفته شده برا نوع قتل ، تمااام آلات اون ستون مشكوك ميشن به علاوه چند مورد از ستون پايين يني نبود اكسيژن :

كيسه پلاستيك چسب نواري استخر وان

تا اينجا هر شخص حداقل يكي ازين مواردو داره و كسي حذف نميشه (بله مار پيتون يني خودم كمترينه ولي برا شما نبايد كامل حذف شه )

سرنخ درد كشيده بنظرم هم ميتونه ب عنوان مدرك گفته شده باشه و هم ب عنوان تاييديه اي براي نوع قتل ، من اينطور در نظر گرفتم از اول .

مدارك مربوط ب درد كشيده رو بياريم بنظر خودم :

كش مو ( موهاشو كشيده موقع درگيري ) خاكستر سيگار ( مقتولو با سيگار سوزونده قبل قتل )
گوشواره طلا ( از گوشش كنده شده توي درگيري باعث درده )

رد خون (مشخصه مجروحش كرده تو درگيري )

يك مدرك هم ميتونيم از سر نخ درگيري بگيريم :

دكمه پيرهن !

خب اين تا اينجا ، بعدش سر نخ مدير گفته شده كه منم مث بقيه فك ميكنم جرم شناس از نوع قتل كه مطمعن شده فهميديم از دو سرنخ اول ، رفته سراغ هينت دادن برا مدرك اصلي .

براي مدير چندتا مدرك دارم من :

كليد خودنويس پاسپورت انگشتر عقيق ساعت مچي

كارت ملي و بانكي و غيره بقول مهدي خيلي عمومي تره بنظرم . اينارو بهتر ديدم از ديد خودم برا مدير

و اما براي زمستون كه مبهم ترينه برا من چون بقول پويا بحز رد كفش چيزي مرتبط پيدا نكردم براي مدرك اصلي

بياين نفرات اين مدارك رو جلوشون بزاريم:

رد كفش : فري اشكان مهدي

كش مو : فري امين سحر

خاكستر سيگار : ممل پويا اشكان

گوشواره : اشكان عرفان پويا

كليد : امين سورن اشكان

خودنويس : رامتين فري ممل

پاسپورت : پويا رامتين سورن

انگشتر عقيق : رامتين مهدي سحر

ساعت مچي : سحر اشكان مهدي

رد خون : پويا رامتين سحر

دكمه پيرهن ( با اين توضيح كه همپوشاني داره با سرنخ "مدير" و "درگيري" ) : سورن رامتين ممل

گاو صندوق هم از الات قتل ، همپوشاني داره با سرنخ "مدير" و "درد كشيده" و حتي " درگيري " يني ممكنه درگير شده يارو با مديرمون توي اتاقش و حبسش كرده توي يه گاوصندوق كوچيك كه به زور جاشده توش مقتولمون ، و بخاطر كمبود اكسيژن مرده در حالي كه درد كشيده بخاطر تنگي جا ( نوشتن و فرض اين برام بي نهايت سخته بخاطر كلاستروفوبيام -_- )

براي گاوصندوق فقط "امين" رو داريم.

با جمع اينها به اين اعدا رسيدم ، اگرچه بقول مهدي وزن رو رعايت نكردم فقط جمع بندي ذهنيمو خواستم مرتب كنم:

رامتين : ٥ مورد

اشكان : ٥ مورد

سحر : ٤ مورد

پويا : ٤ مورد

مهدي : ٣ مورد

ممل : ٣ مورد

سورن : ٣ مورد

فري : ٣ مورد

امين : ٣ مورد

خودم : ١ مورد

اين اينجا باشه تا شب فكر كنم ببينم رايم چيه

الان كه دوباره فك كردم و يه نكته ب نظرم رسيد با خوندن پستا ، اينه كه چون جرم شناس الت قتلو نميدونه ، زياد شايد دقيق نباشه كه سر نخ هاش رو براي الت قتل همپوشاني كنيم ، مثلا گاوصندوق امين بنظرم حذف شه ، يا مشابهش كروات اشكان كه ميتونه برا مدير باشه يا شال گردن سحر براي زمستون . اومدم كروات و شال گردنو اضافه كنم كه يادم رفته بود ديدم نه انچنان وزني ندارن الان در نظرم🤔 همون با مدركا جلو بريم . امين از ٣ ميشه ٢

آخرین ویرایش:
  • Haha
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
عرفان:
دارم پستتُ می‌خونم. جالبه. یه چیزی دیدم سریع بگم.

"رد خون (مشخصه مجروحش كرده تو درگيري )"

تو اون جا بودی و دیدی که مجروحش کرده؟:))

دگمه پیراهن خوب بود. توجه می‌کنم بهش در ادامه.

نوع تحلیل تو و مهدی اشتباه هست ولی؛ خیلی بخوام مودبانه بگم دقیق نیس اصلا. حتی اگه به جواب درست برسه شانسی. کلمات وزن دارن. اهمیت رد کفشُ با پاسپورت یکی گرفتی؟ بعد همه رو جمع کردی باهم؟
اگه کاراگاه هستید درست تحلیل کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ramtin
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
"
كش مو ( موهاشو كشيده موقع درگيري ) خاكستر سيگار ( مقتولو با سيگار سوزونده قبل قتل )
گوشواره طلا ( از گوشش كنده شده توي درگيري باعث درده )"

اینا چیه بهم بافتی لعنتی؟:))

کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
نه منظورم از "مشخصه" اينه كه بودنش جزو سرنخ "دردكشيده" و "درگيري" مشخصه 😂 يني مشخصا زده خونين مالين كرده كه ردش به جا مونده .

اره گفتم وزنا منفاوتن برا همين راي ندادم هنوز . زمستون و رد كفش چون الان يونيك هست خيلي وزن بالايي داره طبيعتا . فقط نميفهمم اگه رد كفش مدركه و خواسته بهمون با همون زمستون برسونه پس مال مدير چي؟ مگر مگر مگر بقول تو دل خوش كرده به حذف سر نخ ها!

همينه بنظرم . راي دادن كه ضرري نداره مث اون سري شايد سودم داشته باشه :)) امشبو يه راي بديم نبود فردا پسفردا هم هينتاي بيشتري مياد هم حذف ميكنه ازين ابهام درميايم .

من هم

فري رد كفش كمربند

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
در مورد پست تکان‌دهنده عرفان هم نظر بدید. من که قبلا گفتم چیه. همدست هست از نظر من بالای 80 درصد.

باز از مهدی یه چیزاییُ می‌تونم بپذیرم. عرفان نه. واقعا انتظار نداشتم با این حجم بافتن روبرو بشم.

یاروی اصلی خاندان یاقوت
پسندها
16
امتیازها
10
مدال‌ها
2
خب بچه‌ها یه دقه پیک‌هاتون رو بذارید زمین. قاسمی مزه‌ها رو بردار ببر. خب بچه‌ها. نگاه کنید. ما چی داریم. مدیر، زمستان، درد کشیده، درگیری. درست می‌گم رامتین‌جون؟ رامتین خو گری‌پاژ کرده... اممم بله. اینجا چی ابهام داره؟ درگیری. یعنی درگیری رخ داده با مقتول، یا هم اینکه وقتی مقتول داشته مقتول می‌شده به امید خدا، یعنی در کمال تأسف، تو کوچه بغلی داشتن همدیگه رو قیمه می‌کردن؟ ممکنه همچین چیزی؟ من چون چیز بودم، چون خیلی بالا بودم، گزارش‌های شما رو همه نشنیدم گل‌های گل. ولی خب. این ابهامیه که مهمه به‌نظرم. این هم هست که درسته مقتول خفه شده. ولی اگر اون درگیری مربوط به خود مقتول نبوده، می‌شه رد خون رو به عنوان مدرک نگه داشت. یعنی که موضوعیت داره همچنان. خب یه پیک بزنیم به سلامتی ابهام. اشکان برو بالا هیچیت نیست.
دیگه چی؟ دردکشیده چی می‌شه دقیقاََ؟ وقتی خوابیدی و می‌شینن رو صورتت... آهان چیزه، بالشت بذارن روت، که درد نمی‌کشی. ولی سیم مفتول بندازن خفه‌ت کنن درد داره دیگه. البته فقط اولش. پس این‌ها همه مرتبط می‌تونن باشن دیگه. نمی‌تونن؟ آ بارکلا پس پیک بعدی رو برو بالا که خوب می‌ری بالا. فری جان اون مزه نیست مدرکه. خیلی مشکوکی به ولاه.
خب بگذریم. خواستم که این نکات رو بهتون بگم. من می‌رم تو دسشویی فکر کنم. با اجازه.

• Smile
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نه منظورم از "مشخصه" اينه كه بودنش جزو سرنخ "دردكشيده" و "درگيري" مشخصه 😂 يني مشخصا زده خونين مالين كرده كه ردش به جا مونده .

اره گفتم وزنا منفاوتن برا همين راي ندادم هنوز . زمستون و رد كفش چون الان يونيك هست خيلي وزن بالايي داره طبيعتا . فقط نميفهمم اگه رد كفش مدركه و خواسته بهمون با همون زمستون برسونه پس مال مدير چي؟ مگر مگر مگر بقول تو دل خوش كرده به حذف سر نخ ها!

همينه بنظرم . راي دادن كه ضرري نداره مث اون سري شايد سودم داشته باشه :)) امشبو يه راي بديم نبود فردا پسفردا هم هينتاي بيشتري مياد هم حذف ميكنه ازين ابهام درميايم .

من هم

فري رد كفش كمربند
آره شاید هم با کلید کرده تو چشمش درد کشیده. درد نداره؟:دی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Erfan
کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
مهدی گفته که " مثلا بهار و پاییز هم می‌تونن رد کفش رو برسونن و از اونور چیز مشترک مثل شال‌گردن هم ندارن"

چند نفر از بهار و پاییز به رد کفش می‌رسن؟ هرکی می‌رسه بگه.:دی

شال گردن که اون‌ور هست.:دی خودت هم گفتی که "من موافق این نیستم که از سرنخ‌هاش به آلت قتل برسیم. جرم‌شناس دلیلی نداره بیاد به جای ما فکر کنه خب."

اگه دلیلش توضیحی که بعدش دادی، اصلا قابل پذیرش نیست.

جرم‌شناس وظیفه‌اش مشخص هست.

بسیار زیاد مشکوک بود پستت. شماره 48
از چه‌چیز زمستان به رد کفش می‌رسی؟ از رد روی برف دیگه؟ بهار چی داره؟ گل و گیاه. پاییز چی‌ داره؟ برگ‌های روی زمین. رو اینا رد کفش به جا می‌مونه.
جرم‌شناس نمیاد به جای ما فکر کنه که یک‌نفر رو حدسی آدرس بده، ولی چرا به این فکر نکنه که چه راهنمایی‌هایی می‌تونن مارو دچار اشتباه کنن و چه چیزهایی نه؟
من که خودم تو شمارش هم رد‌کفش رو شمردم اصلا. منتهی اون باگی که گفتم رو هم داره خود این کلمه زمستان. حالا جرم‌شناس بهش فکر کرده یا نه رو دیگه نمی‌دونم.

• Smile
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین