برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم تحقیقات جنایی - خوف خفگی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

حالا محدودیت پست واقعا دلم نمی‌خواد بذارم، ولی دیگه چت‌باکس نکنید این‌جا رو و یک‌خط یک‌خط نفرستید. ممنون.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بین ۳ تا گزینه می دونه دیگه. یکی از گزینه ها سحره

چشم گاد این آخرین پست یک خطه من خواهد بود. ممنون.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یه راه دیگه هم برای رد کفش هست.

فردا دو ستون مگه نداریم؟ انگیزه و رابطه اجتماعی.

از جرم‌شناس درخواست می‌کنم که اگه جواب رد کفش هست، سر نخ پنجمش از ستون انگیزه باشه.
اگه رد کفش مدرک نیست، سر نخ ششمش از ستون انگیره باشه.

هیچ تفاوتی هم نداره که بگید پویا ما رو گمراه کرد.
حله؟

جرم‌شناس جان بخون این‌جا را.

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
یه سوال می‌پرسم بهش فکر کنید. فرض کنید قاتل بین افرادی که رد کفش دارن وجود نداره. اون موقع چطور باید اثبات کرد که این موضوع هست و چطور می‌شه روند بازی رو از این مدل ترتیبی که دارید بهش سوق می‌دید خارجش کرد؟
می‌خواستم پویا رو متهم به این کنم که به این مسئله اصلا توجه نداره و ۱ درصد هم احتمال نمی‌ده قاتل در رد کفش نباشه، منتهی این پست آخرش اوکی بود برام‌. اینطوری فارغ از رای امشب فردا حداقل در این مورد اطلاعات کسب می‌کنیم از طریق جرم‌شناس. منتهی من خودم به عنوان کاراگاه شخصا چنین بردی رو نمی‌پسندم. عملا نوعی تقلب هست چون داریم جرم‌شناس رو به صورت اکتیو وارد بازی می‌کنیم و این دیگه قاتل رو کیش و مات می‌کنه. البته در قوانین هست و خب ما هم می‌تونیم استفاده کنیم و الانم نظرم اینه که همینو اجرا کنیم تا اون مشکلی که در ابتدای پستم بهش اشاره کردم حل بشه. با اینکه روش تمیز و قشنگی نیست.

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45

رای به اعدام: فری، رد کفش، کمربند
رای رو می دم چون اجماع نداشته باشیم افتضاحه.
من تا ساعت ۱۱:۴۰ موندم. پویا کارت رو متوجه نمی شم. مگه نمی گی رد کفش؟ مگه یکی از افراد رد کفش فری نیست؟ مگه نمی خوای جمعی ببری در وهله اول؟ پس وقتی انتخابت بین رای به اشکان و اجماع نشدن و رای به فری و اجماع شدن هست برای چی باید به اشکان رای بدی؟ این مسئله جز اینه که اجماع نشدن به سودته؟

راستی مسیر زمستون مدیر می تونه این باشه که آقا یکی از قاتلین احتمالی سحره. تو مدارک سحر دنبال مدیر بگردید.

• Smile
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47

رای به اعدام: فری، رد کفش، کمربند
رای رو می دم چون اجماع نداشته باشیم افتضاحه.
من تا ساعت ۱۱:۴۰ موندم. پویا کارت رو متوجه نمی شم. مگه نمی گی رد کفش؟ مگه یکی از افراد رد کفش فری نیست؟ مگه نمی خوای جمعی ببری در وهله اول؟ پس وقتی انتخابت بین رای به اشکان و اجماع نشدن و رای به فری و اجماع شدن هست برای چی باید به اشکان رای بدی؟ این مسئله جز اینه که اجماع نشدن به سودته؟

راستی مسیر زمستون مدیر می تونه این باشه که آقا یکی از قاتلین احتمالی سحره. تو مدارک سحر دنبال مدیر بگردید.
فری با جمله‌ای که گفت گردن می‌گیره، شانس قاتل بودنش اومد پایین برام.

وگرنه دارم ریفرش می‌کنم اگه رای به سمت دیگری بره، منم به فری عوض می‌کنم. فرق نداره.

از سرعت پاسخ باید متوجه بشی که چی به سودمه یا نیس.:دی ماهی نگیر.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

آرای حل پرونده تا به این لحظه:​

اشکان - رد کفش - کراوات: ۲ رای (فری، پویا)

فری - رد کفش - کمربند: ۴ رای (رامتین، سورن، عرفان، محمدامین)

سحر - انگشتر عقیق - شال‌گردن: ۱ رای (اشکان)

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
من فری رو گردن میگیرم

فری - ردکفش - کمربند

• Smile

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0

فری - رد کفش - کمربند با ۵ رای به سازمان ارائه می‌شه.

اشتباه بود و بازی ادامه پیدا می‌کنه.

(رای اشکان ۲ از ۷ است که زیر ۳۰ درصد است پس نمی‌تونه جواب رو گردن بگیره)

جرم‌شناس سرنخ پنجم و ششم رو انتخاب کرد:​

انگیزه‌ی قتل: عدالت

رابطه‌ی اجتماعی: رئیس

شغل مقتول
انگیزه‌ی قتل
رخداد همزمان
چهره‌ی مقتول
رابطه اجتماعی
تاریخ وقوع جرم
مدیر
نفرت​
قطعی برق​
خندان​
خانواده​
روز عادی​
متخصص​
قدرت​
آتش‌سوزی​
وحشت‌زده​
دوست​
روز تعطیل​
کارگر​
پول​
درگیری
متعجب​
همکار​
بهار​
دانشجو​
عشق​
دزدی​
دردکشیده
غریبه​
تابستان​
بیکار​
حسادت​
صدای جیغ​
عصبانی​
معشوق​
پاییز​
بازنشسته​
عدالت
هیچ‌چیز​
بی‌احساس​
رئیس
زمستان

آغاز روز سوم​

تا ۲۴:۰۰ شنبه

حداقل تعداد رای برای ارائه به سازمان: ۳ رای

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
مهدیُ چی؟ گردن‌ می‌گیری اشکان؟

یه سوال می‌پرسم بهش فکر کنید. فرض کنید قاتل بین افرادی که رد کفش دارن وجود نداره. اون موقع چطور باید اثبات کرد که این موضوع هست و چطور می‌شه روند بازی رو از این مدل ترتیبی که دارید بهش سوق می‌دید خارجش کرد؟
می‌خواستم پویا رو متهم به این کنم که به این مسئله اصلا توجه نداره و ۱ درصد هم احتمال نمی‌ده قاتل در رد کفش نباشه، منتهی این پست آخرش اوکی بود برام‌. اینطوری فارغ از رای امشب فردا حداقل در این مورد اطلاعات کسب می‌کنیم از طریق جرم‌شناس. منتهی من خودم به عنوان کاراگاه شخصا چنین بردی رو نمی‌پسندم. عملا نوعی تقلب هست چون داریم جرم‌شناس رو به صورت اکتیو وارد بازی می‌کنیم و این دیگه قاتل رو کیش و مات می‌کنه. البته در قوانین هست و خب ما هم می‌تونیم استفاده کنیم و الانم نظرم اینه که همینو اجرا کنیم تا اون مشکلی که در ابتدای پستم بهش اشاره کردم حل بشه. با اینکه روش تمیز و قشنگی نیست.

من این ایده رو ابتدای فاز خواستم بگم. گفتم شاید نیاز نشه.
ولی وقتی منطق جای خودشُ به مغلطه بده، می‌ریم دنبال روش‌های ساده‌تر.
به خاطر خودتون هم هست. زودتر تموم بشه اذیت نشید.

بدون این هم نمی‌شد برد بازی رو. اجماع به وضوح این‌ور بود.

ولی خوب بود تلاش‌تون.

ترتیب رای دادن هم مهم نیس برام شخصا. کاری که می‌باید کردم براتون.
اجماع کنید رای بدیم.

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
ای بابا! زودتر حذف میشدم که میفهمیدید پویا داره نابودتون میکنه 😂😂😂

پویا همدسته. تمام تلاشش دفاع از سحره. که خب موفق هم بوده.

من از عمد گردن گرفتم حذف شم که بفهمید من نیستم! انگاری یه حداقل میزان درصد رای نیازه!!!

من نمیدونم چرا کسی به حرف من گوش نمیده. حتی مهدی که با من هم نظر بود هم به سحر رای نداد!

میشه من سحر رو گردن بگیرم؟ اگه درست بود که مببریم، اگه غلط بود (که نیست) من میرم بیرون دیگه! اعصابم خورد شده از دستتون!

من تا نزدیک ۲۰ ساعت دیگه نیستم! دارم میرم مسافرت

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
رای
ای بابا! زودتر حذف میشدم که میفهمیدید پویا داره نابودتون میکنه 😂😂😂

پویا همدسته. تمام تلاشش دفاع از سحره. که خب موفق هم بوده.

من از عمد گردن گرفتم حذف شم که بفهمید من نیستم! انگاری یه حداقل میزان درصد رای نیازه!!!

من نمیدونم چرا کسی به حرف من گوش نمیده. حتی مهدی که با من هم نظر بود هم به سحر رای نداد!

میشه من سحر رو گردن بگیرم؟ اگه درست بود که مببریم، اگه غلط بود (که نیست) من میرم بیرون دیگه! اعصابم خورد شده از دستتون!

من تا نزدیک ۲۰ ساعت دیگه نیستم! دارم میرم مسافرت

نظری نداری درباره انتخاب انگیزه به عنوان سرنخ پنجم توسط آقای جرم شناس؟

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آقا الان سرنخ پنجم شد انگیزه؟ یعنی بر اساس چیزی که پویا گفت رد کفش مدرکه؟ مدیر و رئیس و عدالت چه ربطی به رد کفش داره آخه. من واقعا فکر می کنم یا آرش نذاشته اتفاقی که پویا می گفت و می خواست بیوفته یا خود جرم شناس نخواسته. نمی دونم. با گردن گرفتنه اشکان روی انگشتر عقیق و شال گردن سحر موافقم. هم یه رد کفش حذف می شه هم یه انگشتر عقیق و اون شال گردن لعنتی

• Love
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
آرش مطمئنی همه رو گناه‌کار نذاشتی؟:))

مستی محمدامین؟

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
آقا الان سرنخ پنجم شد انگیزه؟ یعنی بر اساس چیزی که پویا گفت رد کفش مدرکه؟ مدیر و رئیس و عدالت چه ربطی به رد کفش داره آخه. من واقعا فکر می کنم یا آرش نذاشته اتفاقی که پویا می گفت و می خواست بیوفته یا خود جرم شناس نخواسته. نمی دونم. با گردن گرفتنه اشکان روی انگشتر عقیق و شال گردن سحر موافقم. هم یه رد کفش حذف می شه هم یه انگشتر عقیق و اون شال گردن لعنتی

اگر نمیخواستن که طبق حرف پویا عمل نمیکردن :|

• Like
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
اگه گیج نیستید یا خودتونُ به گیجی نمی‌زنید،
یا مهدی اشکانُ گردن بگیره یا برعکس. نگرفتن هم به هر ترتیبی که دوست داشتین رای بدین.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Erfan

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
همدست چندتا داریم؟ بازی یه جوریه احساس ناامنی میکنم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47

این جدا از بازی هست.
تو فرض کن جرم‌شناس هستی و رد کفش مدرک هست. چه انگیزه‌ای می‌گی که ربط داشته باشه؟
رابطه اجتماعی پیشکش.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بابا پویا خدایی مدیر و رئیس و انگشتر عقیق به عدالت نمی خوره؟ خیلی برام عجیبه که زمستان تنها سر نخی باشه که راجع به مدرک گرفتیم. البته فکر که می کنم برای رد کفش چیز دیگه ای فکر نمی کنم بشه گفت. کسی چیزی به ذهنش می رسه؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
بابا پویا خدایی مدیر و رئیس و انگشتر عقیق به عدالت نمی خوره؟ خیلی برام عجیبه که زمستان تنها سر نخی باشه که راجع به مدرک گرفتیم. البته فکر که می کنم برای رد کفش چیز دیگه ای فکر نمی کنم بشه گفت. کسی چیزی به ذهنش می رسه؟

بالایی جدی هنوز؟:))

از گاد عذرخواهی می‌کنم بابت اسپم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین