برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور شانزدهم مافیا | خون‌بَس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
آرش که فکر می کنم دفاعیه بیاد و رای فری موثر شه. از نظر من یکی از افرادی که رای پرت می خواد بده به امین کی پی بده رای پویا هم موثر شه.

منطقیه

رای به اعدام: آک پارتی ملقب به امین کی پی

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آراء

رضا
: امین خلفی
امین کی‌پی: پویا، محمدحسین، رامتین
هادی: آرش
آرش: فری، هادی، محمدامین
امین خلفی: رضا، امین کی‌پی​

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آرش
پاراگراف اولت که بذار خودم باهاش یه بحثی کنم شاید من هم مثل تو قانع شدم. پاراگراف دوم اوکی.
پاراگراف سوم:
و در نهایت هم بخشی که راجع به گناهکار بودن هادی گفتی، عزیزم خب وقتی تیمت عقبه باید حمله کنی دیگه. هادی‌ای که میل به درگیری توی بازی داره، وقتی گناهکار باشه و تیمش عقب باشه قطعا می‌آد یه نفر به قول خودش گنده انتخاب می‌کنه که از بازی بندازه بیرون، ولی وقتی بیگناه باشه و تیمش جلو باشه که دلیلی نداره انتحاری بازی کنه.
خب بعدش چی؟ تو میای دفاعیه. اصلا اعدام می شی. بیگناه نیستی مگه؟ هادی چجوری می خواد در بره؟ تو بازی مافیا وقتی مافیا تعدادشون از مثبتا کمتره همیشه یه مثبت برای یه منفی Trade خوبی برای مثبت هاس نه منفی ها.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
ئههه پویای زرنگگگ. تازه می خواستم این ایده رو بدم که به رامتین رای بدیم پویا رایش موثر شه :))
به هر حال. آرش که فکر می کنم دفاعیه بیاد و رای فری موثر شه. از نظر من یکی از افرادی که رای پرت می خواد بده به امین کی پی بده رای پویا هم موثر شه.

فُکُلی، تو به فکر خودت باش. ایده‌هات برا من، قبل این‌که به ذهنت برسه رفته هوا.

من بهتر از هرکسی می‌دونم آرا چگونه خواهد شد و رای موثر چه‌جوری بدم یا ندم.

الآن تشویق کردی رای بدن پشت دست من؟

دو فاز دیگه فرستادمت بیرون. تا اون موقع فکر کن باهوشی و لذت ببر از کارهات تا بعد خدمتت برسم.:دی فعلا خوب داری کارهایی که می‌خوامُ انجام می‌دی برام.

این تغییر رای هم یه شوخی کوچولو بود که برای تغییر رای‌های آینده که در لحظات آخر انجام خواهم داد آماده باشید.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
بعد آرش
اون موقع که هادی بهت شک انداخت، چیزی که گفت که گیرت به محمدحسین بود چیز بزرگی نبود که بتونه بقیه رو همراه کنه و در نتیجه گم بشه بین آرا. اولا ممکن بود نگیره و الکی خودش رو انداخته باشه وسط. دوما الان به همین دلیل اگر تو اعدام شی. رد خونت قطعا هادیه. یعنی در صورتی که تو میگی، هادی نباید می نداخت روی تو. باید مینداخت رو اشکان مثلا. یا خلفی مثلا. کسایی که اگرم اعدام شدن و مثبت بودن، قبل حرف هادی افراد مشکوک بهشون زیاد بود.

پویا
دیگه از هر موقعیتی باید استفاده کرد خب. :دی من واقعا الان دارم فکر می کنم باهوشم و لذت می برم ولی :))

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
آرش
پاراگراف اولت که بذار خودم باهاش یه بحثی کنم شاید من هم مثل تو قانع شدم. پاراگراف دوم اوکی.
پاراگراف سوم:

خب بعدش چی؟ تو میای دفاعیه. اصلا اعدام می شی. بیگناه نیستی مگه؟ هادی چجوری می خواد در بره؟ تو بازی مافیا وقتی مافیا تعدادشون از مثبتا کمتره همیشه یه مثبت برای یه منفی Trade خوبی برای مثبت هاس نه منفی ها.
لباس که فکر نمیکنم بهم داده باشن. ولی اعدام بشم هم می‌گن لباس بیگناهی داشته. ینی پلنشون اینه که بعدش از زیرش در بره دیگه. مافیا هر تعدادی هم داشته باشه در نهایت باید بیاد وسط بیگناه اعدام کنه. چه کسی هم بهتر از هادی که معروفه به گیرهای حسی و حرکات انتحاری.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
با تشکر از گاد اول :دی خیلی برداشت داغونی کردم شرمنده.

امین کی پی

درسته همین دو تاس. خب این که می گی منظورت این بوده که فعلا کاریشون نداری، عجیبه. فعلا کاریشون نداری چه ربطی به شیر یا خط داره؟ دو تا معنی متفاوتن.
راجع به دومی، الان آرش با در نظر گرفتن اینا بهت می تونه رای بده؟ :دی

من باید عکس هنری فوندا رو بزارم اواتارم یه جا هم بنویسم You don't really mean you'll kill me, do you? :دی 🤦‍♂️ چقد روی اصطلاحات زوم میکنید. یه صدباری توضیح دادم این قضیه رو دیگه همین چیزی که خود ارش تازه گفت نمیدونم چطوری بگمش دیگه. بعد بازی یکی یکی بیاید مشکل فلسفی من با وجود رهبرها و اینکه تهش هرچه قدرم بخوای منطق بزاری پشتش باید چشمات ببندی از ترس اینکه اشتباه نکرده باشی و اینکه شیر یا خط از این قضیه نشات میگیره رو بهتون بگم :))
میتونه رای بده، ولی اگر مافیا نباشه اشتباه کرده. یه فرعی توی بازی مونده، فرض فرعی بودن روی من بزارید، نمیام که کل فورسم رو بزارم روی آرش بعد کلی اتهام هم بخوره یهو رایم رو عوض کنم روی گزینه ای که احتمال میدم شاید هم رای نیاره :دی منتفیه کلا حرفاتون به نظرم.:دی

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا
دیگه از هر موقعیتی باید استفاده کرد خب. :دی من واقعا الان دارم فکر می کنم باهوشم و لذت می برم ولی :))

باهوشی. ولی اونجایی که فکر می‌کنی ایده می‌تونی سر رای رو من پیاده کنی، یه چیز دیگه هستی.:دی
لذت هم عالی. هدف لذت بردنه اصلا.

من رایُ اختراع کردم بیشرف.:))

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Erfan
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
رامتین
رامتین ممنون بابت جوابت. ادامه بازیت رو میبینم. در مورد بحث جلاد و امین کی پی که گفتی هم نظری ندارم واقعاً. چنین چیزی تا الان برام قابل تشخیص نبوده، و کلاً هم تشخیص جلاد سخته.

هادی
هادی سوالی که ازت پرسیده بودم برام خیلی مهم بود در تشخیصت ولی کلاً اسکیپ کردی. اگه میشه حتماً و حتماً جواب اون سوال رو بده.

محمدامین
محمد امین من به اندازه ای که میتونستم و فرصت ام اجازه داده به بازی کمک کردم. دیشب هم پست کلی که دادم فکر کنم نظراتم تا اونجای بازی رو خیلی خوب کاور میکرد.

اتهام اصلی من اشکان بود که گادکش شد. این فاز نسبت بهش نرم تر شده بودم البته، منتهی صادقانه بگم اگر داخل بازی بود بهش رای میدادم چون بازیش خیلی پر تناقض بود. الان هم مردد هستم و در مدت باقیمونده پست ها و دفاعیه ها رو میخونم تصمیم میگیرم. در مورد پست آخر هم رامتین من اصلاً یادم رفته بود پویا اون رو گفته چون تمرکز اصلیم روی پست رهبرها نیست. حرکت پویا در مورد رای به امین خیلی زیرکانه بود که بعداً از خجالتش در میام. من این فاز قطعاً رای نهایی به امین کی پی نخواهم داد طبق حرفی که زدم و نگران نباشید.

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
فری این جمله رو خیلی مغرضانه نوشتی:
آرش این رو نگفت. :دی هرچند اگر می‌گفت حواسم نبوده و یادم رفته برای من منطقی‌تر بود. اما اینی که تو الآن می‌گی هم نبوده. و از فری اونم وقتی هلن باشه واقعاً بعیده این‌طوری پست دادن. :|
آگاهم کن. چون من چنین چیزی برداشت کردم.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
بعد آرش
اون موقع که هادی بهت شک انداخت، چیزی که گفت که گیرت به محمدحسین بود چیز بزرگی نبود که بتونه بقیه رو همراه کنه و در نتیجه گم بشه بین آرا. اولا ممکن بود نگیره و الکی خودش رو انداخته باشه وسط. دوما الان به همین دلیل اگر تو اعدام شی. رد خونت قطعا هادیه. یعنی در صورتی که تو میگی، هادی نباید می نداخت روی تو. باید مینداخت رو اشکان مثلا. یا خلفی مثلا. کسایی که اگرم اعدام شدن و مثبت بودن، قبل حرف هادی افراد مشکوک بهشون زیاد بود.

پویا
دیگه اونش رو نمیدونم حتما تشخیص داده به قول خودش گنده اعدام کنه که بیگناه‌تر به نظر بیاد. ینی بعد اعدام من بگین هادی اگه گناهکار بود که نمیرفت سمت آرش مثلا. دو سر سوده اینجوری.

آگاهم کن. چون من چنین چیزی برداشت کردم.
من در جواب رامتین هم گفتم که آدم آگاهانه حذف به قرینه لفظی نمی‌کنه که. زبان ساده‌ی چیزی که گفتم می‌شه همون یادم رفت و جا انداختم، حالا تو نمی‌خوای بفهمی به نظر.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
ضمنا فکر نکنید وقتایی که نیستم یا واکنش نمی‌دم، حواسم به بازی نیست.:دی
یه جمله معروف و قدیمی دارم که من همیشه هستم؛ مگه این‌که نباشم. این‌جا کمی نیاز به تغییر داره. چون وقتایی که نیستم هم در واقع هستم.

دو بی‌گناهُ به دفاعیه فرستادید. حالا مجبورید بین‌شون انتخاب کنید. اون فرد سوم که ممکنه بره دفاعیه هم بی‌گناهه حتی.:))

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
رای به اعدام خلفی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

تمام. کسی پست نده.

آرش و امین کی‌پی و امین خلفی رفتن دفاعیه. تا ۲۲:۵۰ وقت دارن دفاعیه بفرستن.

تا ۲۳:۰۰ هم باید یک لیست اولویت برام بفرستین. در این لیست ترتیب مهمه. اسم هر سه نفری هم که توی دفاعیه هستن باید توش باشه.

مثلا امین و پویا و فری در دفاعیه هستن. لیست شما باید یک چیزی شبیه به این باشه: ۱.امین ۲.پویا ۳.فری​

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
ببینید عزیزان، الآن چند روز از بازی گذشته نمیدونم، تا قبل پایان فاز یک بازی به من گفتن مافیا هستی چون یه "حتما" گفتی و یه "شیر یا خط". دو روز از خودم دفاع کردم در برابر این حرفا، تهش با توجه به اتفاقات شب جوری شد که دیگه کسی نتونست به من بگه مافیا. حتی خود آرش که داشت من رو سوال و جواب میکرد. پس مافیا نیستم و اینکه مافیا نیستم خیلی خیلی واضح و مشخصه. یه شب میتونستم پوش بشم که نشدم، دیگه تایمش گذشت.

الآن لحظه اخری گفتید من میتونم فرعی باشم توی بازی که توضیح دادم اگر فرعی میبودم باید قاعدتا باید آرش که دو روز بهش گفتم اگر مجبور باشم بهت رای میدم و بهت مشکوکم، از اونور هادی اومده فورس اساسی گذاشته روش، تا یه ساعت پیش هم همه داشتن بهش حمله میکردن رو بکنم بیرون. پس اینکه لحظه آخری رایم رو از روی آرش برداشتم نشون میده حتی فرعی هم نیستم. نهایتش اینه که یه بیگناهی هستم که رای اشتباه داده. مشخصا مافیا نیستم، با فکت و استدلال فرعی هم نیستم. بعد رای میدید به من؟:دی

رامتین که اولش سر "حتما" به من گیر داد موقعی که آرش فورس رو گذاشت رو من کشید عقب و جلوی آرش ریز از من دفاع کرد الآن یهو به من رای سه رو داد و من با رایش تو دفاعیه هستم :دی اگه رفتم بیرون حواستون باشه به این قضیه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: FM
مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
دفاعیه ای ندارم
جز سه سر که داره به نشانه ی تاسف تکون میخوره

یه سر

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
اول از همه بگم که من دیگه با یوزر اصلی بازی نمی‌کنم، چون از هر ۱۰ بار ۹ بار با بایس سیدبندی و دلایل حسی می‌ریزین سرم. تازه دارم می‌فهمم پویا چرا دلش نمی‌خواد دیگه بازی کنه. این دور هم همینه. یعنی اینقدر اون بایسه براتون گنده‌ست و دوست دارید اسم آرش از بازی حذف بشه که به این فکر نمی‌کنین که آرش بیگناه اگه اعدام بشه هم یه مهره مهم از بازی حذف شده، هم بازی‌ای که توش جلو بودیم و می‌تونستیم راحت‌تر از این حرف‌ها ببریم داره میفته دست مافیا و گناهکارها اونم به این راحتی.

از اون ۴ تا بیگناه دیگه می‌خوام من رو اولویت آخر بذارن. اولویت خود من خلفیه. ولی اگه من اعدام شدم بعدش کسایی که بهم رای و اولویت دادن رو ول نکنین. هادی احتمال قریب به یقین برای من گناهکاره، اگه هم حس می‌کنین نظر من درموردش بایس داره بازیش و حرفاش رو ببینین و به حس خودتون رجوع کنید چون زیاد پیش اومده که نظر من درباره‌ی پلیرهای این سبکی اشتباه باشه. و محمدامین هم برخلاف اینکه براش توضیح دادم ایراداتش رو و قبول کرد (و فقط یه بحث انگیزه‌ی هادی موند که اون هم دلیل نمی‌شه برای رای دادن به من)، رایش رو از من برنداشت و شما هم اگه دیدین توی رایگیری بهم اولویت داد ولش نکنین به نظرم. می‌مونه خلفی که خودم ترجیح می‌دادم بهش فرصت داده بشه باز ولی اگه من اعدام شدم و اون نشد به اولویت‌هاش توجه کنین و رفتارش درباره‌ی بحثش با رضا رو خوب بسنجید. بین بقیه رامتین احتمال زیاد بیگناهه و هرکی دیدید باهاش بحث الکی می‌کنه بهش شک کنید، رضا هم به نظرم بیگناه بوده تا اینجای کار یا حداقل مافیا نبوده. از رهبرها هم بازی فری توی اواخر این فاز و اومدنش روی من به شدت مشکوک بود همون‌طور که می‌بینید و من فکر می‌کنم ممکنه مفیستوفلسی باشه که نخ اعدام آرش رو از کسایی که بهش اعلام شدن گرفته. اگه من اعدام شدم ولش نکنین به امان خدا و هلن بودنش رو راحت نپذیرید. پویا هم اگه هلن باشه می‌خواد تکی ببره و روی حرف‌هاش خیلی حساب باز نکنید.

من هر سوالی شد جواب دادم و هر اتهامی و حسی که بود توضیح دادم، صحبت دیگه‌ای باقی نمی‌مونه به جز خودتون و وجدانتون.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پایان فاز دوم

ابتدا من یک توضیح بدم راجع به اعدام در این دور: در این دور کسی اعدام می‌شه که بیشتری برد رو در رقابت‌های ۲ به ۲ با بقیه‌ی کاندیداها داشته باشه. و ملاک بردن یک کاندیدا اینه‌که در مقابل حریف چه تعداد نفر اون رو اولویت بالاتری قرار دادن. به همین دلیل تک تک اولویت‌هایی که می‌دید مهمه و محاسبه می‌شه در اعدام یک نفر.

لیست‌ها به ترتیب اولویت:

پویا: کی‌پی، خلفی، آرش
فری: آرش، خلفی، کی‌پی
خلفی: آرش، کی‌پی، خلفی
کی‌پی: خلفی، آرش، کی‌پی
آرش: خلفی، کی‌پی، آرش
هادی: آرش، خلفی، کی‌پی
محمدامین: خلفی، آرش، کی‌پی
محمدحسین: خلفی، آرش، کی‌پی
رضا: خلفی، کی‌پی، آرش
رامتین: آرش، خلفی، کی‌پی

خب بین خلفی و آرش، خلفی ۶ به ۴ آرش رو شکست می‌ده. بین خلفی و کی‌پی، خلفی ۸ به ۲ کی‌پی رو شکست می‌ده.

خلفی اعدام می‌شه، متاسفانه بی‌گناه و بی‌نقش بود.​

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
فاز سوم

اتفاقات شب

تکاور اعمال نقش کرد و فاز شب نداشتیم.

چند نکته:

1. فاز سوم تا ۲۳:۰۰ دوشنبه برقراره. یعنی این فاز دو روزه است.

2. اعدام در این فاز اجباری است. یعنی باید تا ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه رای‌های خودتون رو صورت خصوصی برای گاد ارسال کرده باشید.

3. قانون حداقل ۲۵۰ کلمه در کل فاز و حداکثر ۳۰۰۰ کلمه در روز آخر این فاز برقرار هست. برای چک کردن تعداد کلمات می‌تونید از این سایت استفاده کنید.

بازیکنان

آرش

امین کی‌پی

رامتین

رضا

محمدامین

محمدحسین

هادی

تعداد: ۷ نفر

رهبران بازی:

پویا

فری​

آخرین ویرایش:
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
خوبه خوشم اومد. ادامه بدید.
(یاد صحنه دست زدن مرحوم در فیلم شوالیه تاریکی بخیر)

یه نظرسنجی بریم.
چند نفر دوست دارن من این فاز نقش هلنُ بازی کنم و انتقام خون دوست بسیار قدیمی و باجنبه‌ام امین خلفیُ بگیرم و گناه‌کارا رو پاره کنم؟
هرکی دوست داره، لایک بده. هرکی دوست نداره، دیس لایک.
3 تا لایک بگیرم بازیش می‌کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین