برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
این پست رضای خدا بیامرز یکی از شهرونداس

مهسا به ال امین هم شک داشت یادمه ، تو این دور هم دقت کنید خیلی تو سایه بود ، اون مهسای شهروندی که من یادم میاد این نیست ، صاف می‌کرد همرو 😁

مهسا خانم یجا هم گفتی بهترین بی‌گناهیم بوده ، چه بی‌گناهی هستی ۳ تا تارگت‌های بازیت بودن رضا ترسا و ال امین 😁 ۳ تا شهر ...

رای به اعدام: مهسا
یاسین ترو جدت استدلال های درجه یک صبحتو خراب نکن. می خوای رای بدی رای بده دیگه :)) بزار عنوان بهترین بازیکن تو ذهن من حداقل بمونی :))

همچین میگه چرا سه تا شهر تارگت فلان روزت بودن، انگار بقیه شهرا نقطه زنی کردن :)) ولمون کن بابا ترو جون صدرا :)) رای بده بره :))

• Haha
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yasin
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
مرسی دروغ زیبایی بود. شما پرسیدی، ولی از پرسش دنبال حدس مفتشی بودی که نشد. منم میدونم چرا :))
اگر مهسا راست بگه رامتین باید مافیا باشه که واقعاً با عقل من جور در نمیاد دیگه. اگه بنظر شما بازی رامتین مافیا بوده نشونم بدید.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
ساکت

پارتیزان خودش رو فدا می‌کنه و مفتش رو هم به درستی حدس می‌زنه.​

پویا پارتیزان و مهسا مفتش و هکر بود.​

رامتین​

محمدحسین​

یاسین​

رامتین جادوگر بود محمدحسین و یاسین رو جادو کرده بود. برنده‌ی بازی می‌شه. تبریک بهش.

یاسین جایزه‌بگیر بود و امین کی‌پی رو به‌درستی وکیل حدس زد. برنده‌ می‌شه. تبریک بهش.

بازی تا ۳ نفر ادامه پیدا کرد بنابراین کارگردان هم برنده می‌شه. تبریک به امیر.

بازی به پایان می‌رسه. با تشکر از همه‌ی افرادی که شرکت کردند. کم‌وکسری هم بود که قطعا بود، من از تک‌تکتون عذر می‌خوام و امیدوارم من رو ببخشید. میدونم که به من اعتماد کردین و من نتونستم به خوبی جواب اعتمادتون رو بدم. بذارید به حساب کم‌تجربگی در گادی. باز هم عذرخواهی می‌کنم.​

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین