برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دوم مافیا سرعتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سحر جان من منفی بودم بهت رای می دادم بیای دفاعیه که عزیز دل.
مهدی پالیزوان‌ کاملا چشم و گوشش رو بسته داره حرف خودش رو می زنه که حرف غلطیم هست وسط اون حرف ها یکی دو تا تیکه هم به ما میندازه که بازی‌ها داغون شده و افت داره و اینا. به شدت پوش کردن و من از این فرد می بینم.
امیر
بحث ترس اینا نیست خیلی قشنگ نوشتی ها اگه درست بود من پشمام می ریخت که چقدر خوب من رو تحلیل کردی اما واقعا من بهت شک دارم.
من هیچ جوره نمیفهمم شکن به محمدحسین رو. قبل اینکه لپتاپ رو بکشه اصلا چرا شک کردی. بعد اینکه لپتاپ رو کشید هم برای من معقوله حتی.
....
امین کی پی من منفی بودم قرار بود از رو من ورداشته بشه بیاد رو سحر خودم بهش رای می دادم.

مافیایی
پسندها
5
امتیازها
50
مدال‌ها
8
اقا رای بدین پالیزوان.
بیشترین فکت روش میشینه خدایی خستم کردین ((:
اکی محمدامین من این فاز با تو بازیم میشه. رای میدی پالیزوان ؟ خدایی کسی که تارکت قفلی داشته از اول بازی رو من
هیچ تحلیلی. هیچیی. پوش من تو فاز قبل
من و محمدامین رو در یه ساید گذاشتن
بستن اتهام اگاهی داشتن من که اخر نفمیدیم از کجا اومد!!
و کلا شک نکردن به هیچیزی !!! و جلو رفتن.

مافیایی
پسندها
3
امتیازها
50
مدال‌ها
4
سحر تو دیگه خیلی جالبی واقعا . من دارم فکت میارم که ممل داره از روی تو هم میزنه ، نقل قول میارم که چقدر پستاتون شبیه به همدیگه ست که انگار یه نفر داره به جای این 2 تا اکانت پست میده ، بعد میگی از بین من و ممل جفت مافیا ؟ در اینکه ممل مافیاس شکی نیست ، ولی تو اینجا داری روغن ریخته رو نذر امامزاده میکنی . ممل بره بیرون یا نره بیرون تو خودت رفتنی هستی . با استعلام مافیای ممل مطمئن باش تو سفید نمیشی .

من نمیدونستم که میشد به 2 نفر رای داد وگرنه اشتباه بقیه شهر رو نمیکردم و دستمو نمیکردم تو جیبم و منفعل عمل نمیکردم . وقتی توی 8 تا دستتون رو میکنید توی جیبتون ، همین میشه که یه مافیا میاد شهر 100 رو پوش میکنه . دیروز رای میدادید سحر میرفت بیرون الان با خیال راحت مافیای بعدی رو میدادیم بیرون . واقعا درک نمیکنم چرا دیروز اجماع نشد واسه سحر

رای به اعدام سحر

رای به اعدام ممل

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
رای به اعدام:
مهدی پالیزوان
امین خلفی
سحر

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
مافیا بین محمد امین و سحر و امیر که دیگه هست الان. شوخی بوده و گر نه بازی من امشب. سحر از اول بازی منو خوابونده بود تو آب نمک ولی الان بهم میگه شهروند، که البته میتونه از این روی باشه که امروز وضعیت قرمزه و دیگه مافیا راحت میاد وسط رای جمع کنه. از طرفی محمد امین پشت دست من و کی پی بازی کرده، ولی همیشه تو سایه بوده حس بازیش. امیرم رای بی ربط میده به من که نمیفهمم چرا. اگر بین این سه نفریک مافیا هم نباشه که من دیگه میبازم بازی رو. منم دقیقاً به کی پی نمیتونم بگم مافیا چون مسیر فکریش مثل خودم بوده تو بازی و اگر مافیا بود تبریک میگم بهش. پالیزوان بنظرم شهرونده. اگرمافیا بود خلاف جریان اونطوری رای یک رو نمیکشید زیر آرش. مافیا این مواقع میترسه.

موج های بازی رو هم دقت کنید چون تو روز وقاحت که امروز هست، ممکنه مافیا حتی به یار خودش تارگت بزنه تا بازی رو گیچ کنه و chain لو نره.

مافیایی
پسندها
73
امتیازها
50
مدال‌ها
9
ممل و امیر به نظرم قطعی مافیان، مافیا سوم رو ول کنید فعلا. میتونه بین سحر و پالیزوان باشه بعدا فکر میکنیم راجع بهش.
فعلا رای بدین فقططط به ممل تو دادگاه. پخش کنید رای ها رو باختیم. نباید 3 نفر میومدن دفاعیه. بااااید حق رای مافیا گرفته میشد. اشتباه کردین. منتها اشکال نداره دیگه. تو دفاعیه فقطططط به یک نفر رای میدین ها. پخش شه بدبختیم

رای به اعدام: ممل

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
سحر تو دیگه خیلی جالبی واقعا . من دارم فکت میارم که ممل داره از روی تو هم میزنه ، نقل قول میارم که چقدر پستاتون شبیه به همدیگه ست که انگار یه نفر داره به جای این 2 تا اکانت پست میده ، بعد میگی از بین من و ممل جفت مافیا ؟ در اینکه ممل مافیاس شکی نیست ، ولی تو اینجا داری روغن ریخته رو نذر امامزاده میکنی . ممل بره بیرون یا نره بیرون تو خودت رفتنی هستی . با استعلام مافیای ممل مطمئن باش تو سفید نمیشی .

من نمیدونستم که میشد به 2 نفر رای داد وگرنه اشتباه بقیه شهر رو نمیکردم و دستمو نمیکردم تو جیبم و منفعل عمل نمیکردم . وقتی توی 8 تا دستتون رو میکنید توی جیبتون ، همین میشه که یه مافیا میاد شهر 100 رو پوش میکنه . دیروز رای میدادید سحر میرفت بیرون الان با خیال راحت مافیای بعدی رو میدادیم بیرون . واقعا درک نمیکنم چرا دیروز اجماع نشد واسه سحر

رای به اعدام سحر

رای به اعدام ممل
حاجی دو هشت تا رای ندادن که طبیعیه، اینو میکنی فکت شهروندی خودت؟ :)) خوب الان سحر نره محمدامین میره، اونو هم میگی مافیاست، دیگه کجاش شهر صد پوش میشه؟ :))

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
محمد امین
سحر
امیر

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8

رای به اعدام: محمدامین

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
رول بوک تم ناراحت و دلخور و بی اعصاب رو من نوشتم برای مافیا :دی اینطوری بازیش نمی کنند سحر جان :دی

میگی چرا به پالیزوان نمیگی چرا من و محمدامین رو تیم بسته. قیاس مع الفارقه دخترم.

من کی پی و محمدامین رو کاور کردم، ترسا هم محمد امین رو کاور کرد. من رو به فکت کاور کی پی و محمد امین یه ساید بستی، خب اوکی، ترسا هم دقیقا محمدامین رو به دلیل من کاور کرد، اون چرا شد سفید و نیومد تو ساید ما ؟

این چه ربطی به این داره که پالیزوان داره یه نفر که من تارگت کردم و یه نفر که کاور کردم رو همزمان میزنه. من نمی تونم با پالیزوان تارگت همزمان داشته باشم و پالیزوان کاور منو بزنه ؟ این چه منطقیه خدایی ؟

محمد امین برای بار آخر: من از روز دوم که محمد حسین یهو سفید شد، گرفتم رو محمدحسین، دلیلمم همون فاز گفتم. محمدحسین از نظرم داشت نقش امیر تو دور قبل سرعتی رو فیک می کرد، اینم حسی بود. اوکی ؟ وقتی همه دارن به آرش رای میدن، من دارم به محمدحسین رای میدم، باید فرداش بیاد بگه که اگر تله گذاشتی بیا بگو عزیزم ؟ واقعا بیگناه که از طرف مقابلش و ساید بستن باهاش نترسه این برخورد رو می کنه ؟ :دی اونم محمدحسین ؟

اصولا من سوالمه چرا کسی از جمله خلفی از من نمی پرسن، چرا دیگه کاری باهاش ندارم ؟ خودم جواب میدم. چون کسی که وقتی بهش میگن موج سوار، میاد تو شیکم من و بهم رای میده و نمی ترسه از این موضوع، از نظر من مافیا پشت دار نیست. اگر هست آفرین پیشرفت کرده پفیوز :دی من بازی سرعتی رو اینطوری بلدم.

و اینکه یه بار دیگه بگی می تونستی بهتر بازی کنی و نکردی فحش میزارم برات. بیشرف بازی سرعتی برات فلسفه بشینم، اونم با این وضع جسمی ؟ گرچه وضع جسمیم این نبود گفتم نمی خواستم بازی دستم بگیرم. ربطی هم به این دور خاص نداره. این چه فکتیه تو بپیچی به پای من ؟

ممدامین تا اینجا ازت می پذیرم چون بازیتو میشناسم، دفعه بعد با این جماعت بهت رای میدم. چون دیگه مرضه.

بعد اصلا محمدحسین از کجا برای تو سفید شده ؟

خلفی خیلی خری.

رای به اعدام: سحر

رای به اعدام: محمدحسین

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
سحر و محمدامین در دفاع هستن.

ساکت.
7 نفر هستین. 3 مافیا و 3 شهروند و 1 جلاد.
2 شهروند آوردید دفاع.:))
مافیا قطعی رای میده یه نفر بره بیرون دیگه.
بیش از این اذیت تون نمی کنم.:دی
تبریک به محمدحسین، امیر و مهدی پالیزوان. امین کی پی هم جلاد بود.

اینجا پست ندید. گروه یا تاپیک تحلیل.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
نقشها این بود:

محمدحسین پدرخوانده، امیر شیاد و مهدی ساقی.

امین کی پی جلاد.
آرش بازپرس، یاسین کاراگاه، سحر نگهبان، محمدامین دکتر، ترسا، فری و امین خلفی بی نقش.

مدال‌ها:

گناه‌کار برنده به محمدحسین، امیر و مهدی پالیزوان. 10 امتیاز
بهترین بازیکن به امیر. ۱۰ امتیاز

حالا دفعات بعدی اگه سطح بازی تون بالاتر رفت، مدالهای بیشتری میدیم.:دی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین