برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

کافه صندلی داغ صدرا (Sadra)

Thomas Shelby
پسندها
606
امتیازها
835
مدال‌ها
47
سلام. ادامه سری سینمایی.

چه چیزایی از فیلم لوین دیویس جذبت کرد؟

در مورد کودا، نقاط اوج فیلم به‌نظرت کجا بود؟ در مورد شخصیت معلم هم توضیح بده.

سینمای ایرانُ چقدر دنبال می‌کنی؟ بهترین فیلمایی که دیدی چیا هستن؟

از فیلمای اصغر فرهادی هر کدوم ُ که دیدی نظر بده.

سریال ایرانی هست که بخوای معرفی کنی به کسی؟ چنتا بگو اگر هست.

سریال خارجی چیا دیدی. شخصیتای مورد علاقه‌تُ بگو.

فرض کن یه فیلم می‌خوای بسازی، داستانشُ تو چند خط بنویس.

همینا فعلا.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
سلام سلام.

۱. چه چیزی در دنیا هست که اگر امکانش رو داشتی، تغییرش می‌دادی؟

۲. مهم‌ترین خوابی که در ذهنت مونده رو بگو.

۳. یک‌سری نقاط در زندگی‌ت هستن که بیشترین تاثیر رو در تبدیلت به صدرای امروز داشتن. می‌تونی تعریف‌شون کنی که چی بودن و چه اتفاقاتی افتادن؟

۴. چه چیزهایی تو رو عصبانی می‌کنه؟

۵. صدرای الان رو در نظر بگیر و اتفاقات زندگی‌ت تا ۵۰ سالگی رو خیال کن. مثلا در این سن با فلان آدم که چنین ویژگی‌هایی رو داره ازدواج می‌کنم. در این سن این اتفاقات می‌افته و ... فکر کن داری فازهای مافیا رو شرح می‌دی اما همين رو برای سال‌های زندگیت بگو. :دی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
سلام. ادامه سری سینمایی.

درود بر پویای عزیز و پوزش برای تاخیر.

چه چیزایی از فیلم لوین دیویس جذبت کرد؟

کلیشه ای نبودنش از جمله دلایلی هست که شاید بیشتر از همه بعدهای دیگه ش من رو تونست جذب کنه چون انتظاری که از فیلم داشتم شبیه بقیه ی فیلمای موزیکال بود که یه نفر با استعدا و آرزوی خوانندگی یهو درهای موفقیت به روش باز میشن و تبدیل میشه به آرزویی که همیشه داشته، قرارداد میبنده، معروف میشه، کنسرت میذاره و ... اما این فیلم قشنگ کلیشه هارو شکست. کرکتر غیرمعمولی اما ساده لویین دیویس هم خودش باعث جذاب شدن داستان میشد، بنظرم جذاب ترین نکته هم در مورد لویین دیویس این بود که، خودش بود، خود واقعیش و آدمی معمولی که با بدبختی هاش سر و کله میزد و برای موفقیتش تلاش میکرد، همین باعث میشد خیلی با فیلم ارتباط بگیرم. فضاسازی و رنگ فیلم هم خیلی روش نشسته بود بنظرم و از نظر تکنیکالی خوب بود.

در مورد کودا، نقاط اوج فیلم به‌نظرت کجا بود؟ در مورد شخصیت معلم هم توضیح بده.

باید بگم که کودا یکی از حال خوب کن ترین فیلمایی بوده که دیدم، خیلی هم خوش ساخت. روند فیلم طوری پیش میرفت که اصلا خسته کننده نبود دقیقا مثل فیلم C'mon C'mon. املیا جونز هم که :دی
شاید برای مایی که از بیرون داریم زندگی امثال رابی رو میبینیم، سختی هاش اونقدر به چشممون نیاد و بنظرم فیلم هایی مثل کودا باید ساخته و دیده بشن که درک بهتری از شرایط آدما داشته باشیم. انتخاب بین خونواده و آرزوهای شخصی تو همچین شرایطی یکی از سخت ترین انتخاب هایی هست که آدم تو زندگی باهاش برخورد میکنه و بنظرم این فیلم طوری بود که مخاطب رو هم در انتخاب بین این دو قرار میداد، ارتباط صمیمی بین خونواده رابی هم خیلی خوب بود. نمیدونم منظورت از نقطه اوج فیلم دقیق چی هست و چی مدنظرته اما از پیامدار ترین سکانس های فیلم که یادمه سکانسی بود که فرانک وسط جلسه پاشد و با زبون اشاره اعتراض خودش رو به گوش بقیه رسوند و یا سکانسی که رابی آهنگش رو با زبون اشاره برای خونواده ش هم خوند. در مورد معلم هم بنظرم وجود یک معلم که بتونه استعدادت رو برای خودت پیدا کنه، پروشش بده و به موفقیت برسونه برای همه نیازه، شاید اگه اون معلم نبود رابی هیچوقت استعداد و جایگاه واقعی خودش رو پیدا نمیکرد.

سینمای ایرانُ چقدر دنبال می‌کنی؟ بهترین فیلمایی که دیدی چیا هستن؟

سینمای ایران رو دنبال نمیکنم خیلی، در حد اینکه دوستا بیان بگن بریم سینما فلان فیلم رو ببینیم یا داداشم بگه فلان فیلم سینمایی رو گرفتم بیا ببینیم. یه برهه ای بود البته خیلی نسبت به فیلم های ایرانی گارد داشتم و فکر میکردم که فیلم های ایرانی زباله ن چون بعضیاشون واقعا هم هستن اما من یه جورایی دید کلیم نسبت به سینمای ایران همین بود تا همین دو سه سال پیش، اما این فیلم های اخیری که میبینم حالا فارغ از بازیگری،داستان و نویسندگیش، از لحاظ تکنیک های تدوین، کادرهای سینماتیک، کالرگریدینگ، جلوه های ویژه و ... پیشرفت خیلی خوبی داشته نسبت به سال های قبل. برای بهترین ها اخراجی هارو بگیم یا نگیم ؟ :)) حوض نقاشی یکی از فیلم هایی بود که من خیلی دوست داشتم، مغزهای کوچک زنگ زده، شنای پروانه هم بد نبود، خیلی دلم میخواد این فیلم جدید روستایی رو هم ببینم به اسم برادران لیلا. :دی

از فیلمای اصغر فرهادی هر کدوم ُ که دیدی نظر بده.

از اصغر فرهادی درباره الی رو دیدم اما یادم رفته واقعا چون خیلی وقت پیش دیدم، اونم تو شلوغی اما فروشنده رو رفتیم سینما دیدیم، فیلم بدی نبود، بنظرم یخرده لطفش برای یه متجاوز زیاد بود.

سریال ایرانی هست که بخوای معرفی کنی به کسی؟ چنتا بگو اگر هست.

والا فکر کنم سریالای ایرانی رو هیچکدوم کامل ندیدم، الان دارم این یاغی رو میبینم نسبت به بقیه سریالا که میدیدم بیشتر پیگیرشم اما باید کامل شه که بخوام پیشنهادش رو بدم.
مقداری از سریال خاتون رو دیدم، تا اونجا که دیدم خوب بود تونستم ارتباط بگیرم اما به دلیل وقفه ای که تو تولیدش پیش اومد دیگه اشتیاقم رو برای ادامه دادنش از دست دادم.
شهرزاد رو تقریبا کامل دیدم و دوست داشتم، کرکتر قباد رو بیشتر. :دی
نهنگ آبی رو هم چندتا اپیزود دیدم خیلی جذبم نکرد.
اما بهترین سریال ایرانی افسانه جومونگه، حتما ببینید. :)):))

سریال خارجی چیا دیدی. شخصیتای مورد علاقه‌تُ بگو.

true detective - cohle فصل 1
mr.robot - elliot
himym - barney
the spy - cohen
sex education - adam
got - tyrion lannister
vikings - ragnar
13rw - tony

فرض کن یه فیلم می‌خوای بسازی، داستانشُ تو چند خط بنویس.

در مورد زندگی یه جوون دور افتاده از اجتماع که دایره ی ارتباطاتش کوچیک و کوچیک تر میشه. اینکه چطوری با مشکلات رو به رو میشه، چجوری تو اجتماع حضور پیدا میکنه، برخورد با خونواده، غریبه، آشنا، دیدش نسبت به آدمای توی خیابون، چجوری با خودش مشورت میکنه و ... ! بیشتر میخوام معایب اجتماعی نبودن و حضور نداشتن تو اجتماع و نداشتن ارتباطات درست رو به تصویر بکشم، ساعت 3 شب واسه داستان سرایی بهتر از این سخته یکم. :))

همینا فعلا.

درخدمتیم سلطان شما امر بفرما. :دی

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
سوالات امین

سلام سلام.

سلام امین، خوش اومدی :دی

۱. چه چیزی در دنیا هست که اگر امکانش رو داشتی، تغییرش می‌دادی؟

خب قاعدتا اگه بخوام این رو جواب بدم از جانب خودم کلا دنیا رو میکوبم از نو میسازم اونجوری که باب میل خودم هستش. :دی اما تو دنیای فعلی اگه قدرت تغییر یک چیز رو داشتم قطعا برابری ایجاد میکردم، کاری میکردم دورافتاده ترین شهرها و روستاها هم از پایتخت که خیلی فانتزیه اما حدقل از مرکز استان خودشون چیزی کمتر نداشته باشن از لحاظ حدقل امکانات رفاهی، آموزشی، درمانی و ...

۲. مهم‌ترین خوابی که در ذهنت مونده رو بگو.

راستش خیلی به تفسیر و تعبیر خواب اعتقادی ندارم پس هر خوابی ببینم میزان اهمیتش برام خیلی کم هست اما یه سری از خوابا تو ذهنم مونده بخاطر شرایطی که تو خواب بوده و نیاز داشتم اون رو در واقعیت داشته باشم یا اتفاقات بدی که مثلا افتاده و باعث شده یادم بمونه و اینا اما مهم ترین خواب ندارم درواقع. یکی از خواب هایی که زیاد دیدم (خیلی زیاد هم نه از اونایی که یادم مونده) این بوده که تو خواب مار زیاد دیدم. حالا یه بار من و نیش زده، یه بار قبل اینکه نیش بزنه کشتمش و ... بعضا با اینکه اعتقادی ندارم ولی تعبیرشم ممکنه برم بخونم ببینم مردم چجوری این رو تفسیر میکنن. :)):)) اما هر تفسیری هم باشه اهمیت نمیدم. عموما هم وقتی خواب یادم میمونه که تو شب دو بار خوابیده باشم، یعنی بخوابم حالا با سر و صدا یا ... از خواب بیدار شم دوباره بعدش بخوابم. حالا برای اینکه جواب سوالت رو هم دقیق داده باشم یادمه یه بار خواب دیدم که بابام شهید شده و خب فرداش خیلی ناراحت بودم چون بابام خونه هم نبود. :دی

۳. یک‌سری نقاط در زندگی‌ت هستن که بیشترین تاثیر رو در تبدیلت به صدرای امروز داشتن. می‌تونی تعریف‌شون کنی که چی بودن و چه اتفاقاتی افتادن؟

من خیلی اجتماعی نیستم، یعنی نبودم، الان بهترم خیلی اما همچنان اهل مهمونی های شلوغ، جشن ها و ... نیستم و تا اونجایی که بتونم سعی بر این دارم حضور پیدا نکنم بخاطر همین اجتماعاتی که درشون قرار میگیرم خیلی محدودن. بنظرم دلیل این اجتماعی نبودن هم علاوه بر ژنتیک بیشتر محیط مدرسه هام بوده، من زنگ های تفریح معمولا تنها بودم چون هرجا میرفتی یا داشتن در مورد مدارس دخترونه صحبت میکردن یا در مورد سیگار و گل و ... یه عده درس خون نچسب هم بودن که تایپ من نبودن و خب تنها بودم معمولا همینطور دوست نداشتم خودم رو به کسی یادآوری کنم مثلا وقتی یکی از دوستام که باهاش صمیمی هم بودم تا حدودی میرفت پیش بقیه دوستاش من نمیرفتم پیششون که باهاشون قاطی شم. فکر کنم تا حالا این رو نگفتم اما یکی از اجتماع هایی که خیلی تاثیر روم گذاشت همین بچه های مافیاییا بودن. من قبل از اینکه با شماها آَشنا شم کلا دیدم نسبت به خیلی از مسائل یه شکل دیگه بود و وقتی وارد این جمع شدم تیکه های آریا و آرش باعث میشد که فکر کنم در مورد خیلی چیزا. :دی فهمیدم که دنیا واقعا خیلی بزرگ تر از اون چیزی هستش که من فکر میکردم. پس از اون به بعد دایره ی دوستام رو با دقت بیشتری انتخاب کردم و الان تقریبا ازشون راضیم. یک دوست صمیمی هم دارم که بشدت تو همه ی مسیرهایی که رفتم کمک حالم بوده و سعی میکنم همیشه قدرش رو بدونم. اون موقع ها که رپ گوش میدادم هم بعضی از آلبوم ها خیلی روم تاثیر میذاشتن مثل آلبوم اشتباه خوب و حالا سایر اتفاقات جزئی. درکل همیشه سعی کردم از چیزهای خوب الگوبرداری کنم نه اینکه یک نفر رو الگوی مطلقم بردارم و بگم آره این صددرصد تمومه و من باید مثل این باشم. شاید یک نفر تو حوزه ی سیاسی آدم موفقی باشه اما دلیل نمیشه تو حوزه ی اخلاقی هم آدم خوبی باشه پس سعی کردم از هرچیز خوبی که دیدم الگو بگیرم. شکست ها تو زندگی، کتاب هایی که خوندم، فکر کردن زیاد در مورد خودم (من خیلی فکر میکنم، شاید خیلی از تایم بیکاریم رو فکر میکنم فقط، در مورد خودم، آیندم، چیکار میکنم ؟ چیکار کردم ؟ و ... ، باعث میشه به خودم بیام.) هم تاثیراتی داشتن بالاخره. بابام هم به عنوان یک حامی همیشه تو راه هایی که قدم برداشتم از عواملی بوده که باعث شده شخصیتم به همچین چیزی تبدیل شه که الان هستم، حالا خوب یا بدش رو نمیدونم اما حس بدی نسبت به خودم ندارم. :))

۴. چه چیزهایی تو رو عصبانی می‌کنه؟

من خیلی دیر عصبانی میشم، خیلی خیلی دیر. فکرنکنم کسی باشه که عصبانیت رو تجربه نکرده باشه. حالا بعضی ها ملایم تر بعضی ها هم سفت و سخت تر اما یادم نمیاد هیچوقت کنترل خشمم از دستم در رفته باشه. بیشترین چیزی که ممکنه عصبانیم کنه اینه که از خود واقعیم فاصله بگیرم، احساس بیهودگی کنم و از این قبیل. بی احترامی از جانب غریبه هم عصبانیم میکنه و یه سری چیزهای معمولی هستن که ممکنه هرکسی رو عصبانی کنه : به یکی بگی این کارو نکن و اون هی تکرارش کنه، یکی برای صدمین بار تمرکزت رو به هم بزنه و ....

۵. صدرای الان رو در نظر بگیر و اتفاقات زندگی‌ت تا ۵۰ سالگی رو خیال کن. مثلا در این سن با فلان آدم که چنین ویژگی‌هایی رو داره ازدواج می‌کنم. در این سن این اتفاقات می‌افته و ... فکر کن داری فازهای مافیا رو شرح می‌دی اما همين رو برای سال‌های زندگیت بگو.

خیلی آرمان گرایانه تعریفش میکنم. تو 24 سالگی در حالی که برای ارشد دارم میخونم همزمان مشغول کار تو یه شرکتم برای جمع کردن رزومه. در عین حال واسه آیلتس میخونم که بتونم جاب آفری چیزی بگیرم. :دی حالا اگه رفتم یا موندم (فعلا برنامه ی خاصی ندارم صرفا عشقشو دارم:))، اگه میتونی راهنماییم کنی خیلی پذیرام. :دی) ممکنه تو مسیرم تفاوت های جزئی ایجاد کنه. تو 26-27-28 سالگی در عین حال که دارم پی اچ دیم رو میگیرم دنبال تاسیس یه شرکتم که بتونم با شرکت ها یا سازمانهای بزرگ قرارداد ببندم تو حوزه ای که داریم کار میکنیم، کارآموز میگیرم، دانش بنیانش کنم و باهم به یه موفقیت کوچیکی برسیم و در حالی که تو یه شرابط استیبلم دنبال سرمایه گذاری تو کارهای دیگه م. تو بازه ی 30 تا 33 سالگی احتمالا ازدواج کردم با یه دختر خیلی مهربون و صبور که شیطنت های خاص خودش رو داره :)) قدرت درک بالایی داره و لوس نیست. :دی غر میزنه ولی کم :دی تحصیل کرده س، هنرمنده :دی:)) با این وضعیتی که تا الان داشتم احتمالا دماغش هم عملیه. :)):)):)) بعد ازدواج صاحب یک پسر میشم، در صورتی حق داره بدنیا بیاد که شبیه بچگی های خودم باشه. :)) عکسش رو باید ببینی حتما. :)) دیگه تا خود 50 سالگی همون شرکتم رو انقدر پیشرفت و گسترش دادم و فیچر جدید اضافه کردم که به یکی از غولا تبدیل میشم چون زیاده خواهم. :)) و در 50 سالگی در عین حال که دارم قهوه م رو میخورم، رای به اعدام مهدی میدم. :))

خیلی خوش اومدی، بیشتر بیا گپ بزنیم. :دی

کارکشته مافیا
پسندها
24
امتیازها
265
مدال‌ها
26
سلام، می‌خواستم اول جوابای سوالای صندلی خودم رو بدم و بعد بیام ازت سوال بپرسم ولی دیگه دیدم تا فردا وقت هست گفتم بیام سریع‌تر. اولش هم یه چیزی بگم، اگه یادت باشه من تو جدول نمره‌دهیم به فاکتور‌های مافیا تو قسمت زیبایی متن بهت ۷.۵ داده بودم که جزو پایین‌ترین نمرات اون بخش بود. اما این چیزی که تو صندلیت ازت دیدم (که خوب و شسته رفته و با رعایت فاصله‌ها و ... بوده)، به‌نظرم می‌تونی در مافیا هم بیاریش و این خیلی به پیشرفت کمک می‌کنه. حتما این کار رو بکن. از زیبایی ظاهری پست‌های صندلیت چون لذت بردم به شخصه.

من سوالامم قر و قاطیه. :دی

۱- فرض کن قراره دوباره متولد شی و از ۰ شروع کنی، اما تا این لحظه که زندگی کردی و تجربیات مختلف داشتی، می‌تونی ۳ تا اتفاق مهم رو به خاطر بسپری و تو زندگی جدیدت به اونا علم داشته باشی از قبل. چی هستن اونا؟

۲- چند نفر در زندگیت هستن که ۱۰۰ درصد بهشون اعتماد داری؟ آیا کسی در زندگیت بوده که یه زمانی برات جزو این دسته بوده باشه اما الان از اون جمع خارج شده باشه؟

۳- کپی رایت ایده اصلی این سوال فکر می‌کنم متعلق به چاوش هست، فرض کن یک آزمون خیالی قراره در زمینه‌های زیر انجام بشه به صورت دونفری و تو از جمع ما حق داری برای هر مورد یک نفر رو با خودت به عنوان هم‌تیمیت به موقعیت موردنظر ببری. کیا رو انتخاب می‌کنی؟ (از هر نفر در حداکثر دو زمینه حق استفاده داری فقط).

تیم گناهکاری مافیا در یک سایت دیگه.

جنگ نظامی علیه دشمن.

خواستگاری.

مسابقه هوش.

مسابقه اطلاعات عمومی.

مذاکره برای حل یک مشکل خانوادگی.

عملیات جاسوسی.

برنامه استندآپ کمدی.

کنسرت موسیقی.

۴- بین این چیزایی که میگم یک گزینه رو انتخاب کن. دلیل هم نمی خواد. ولی اگر گفتی، تشکر می کنم.

هوش | تجربه

علم | قدرت

ثروت | محبوبیت

موسیقی | کتاب

لپ‌تاپ | گوشی موبایل

جنگل | دریا

۵- از انتقادی که خودت طالبش نبوده باشی خوشت میاد؟ مثلا نشستی، یکی بیاد همینطوری شروع کنه بی مقدمه خاصی، ازت انتقاد کنه. از خودت (به عنوان وجدانت) یک انتقاد سازنده بکن.

۶- ۵ تا قطعه موسیقی و آهنگ که به‌نظرت در دسته‌بندی‌های زیر بهترینن رو اسمشون رو بگو جداگونه.

ایرانی - خارجی - بی‌کلام

۷- در جواب‌هایی که به سوال قبلی دادی، در هر قطعه بهترین بخشش رو که ازش بیشترین لذت رو می‌بری رو بگو. ( مثلا بگو فلان آهنگ، از دقیقه ۱:۲۵ تا ۲:۳۰ اش بهترین بخششه).

۸- فرض کن نوازنده موسیقی قهاری شدی، ۳ تا آهنگ به ترتیب بگو که دوست داری برای خودت کاور اشون کنی.

۹- حاضری واسه بهبود وضعیت زندگیت دست به چاپلوسی و کارایی از این قبیل بزنی؟

۱۰- یک سوال از صندلی داغ من که ازم شده بود رو انتخاب کن و خودت بهش جواب بده.

آخرین ویرایش:
کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
سلامی دوباره. :دی

۱. فکر کن قراره یک مشکلی رو در مقياس جامعه حل کنیم. مثلا Harassment. آیا باید صفر و یکی به‌ش نگاه کرد یا صفر تا صدی؟ مثلا کارگردانی رو تصور کن که برای بازیگرهای خانم به نحوی ایجاد Harassment می‌کنه.و تو به عنوان قانون گذار می‌خوای کاری کنی که در جامعه به صورت عملی و سریع این مشکل حل بشه در همه‌ی حوزه‌ها. ایده‌ت چیه؟ (اگر توضیحات بیشتری خواستی قبل از پاسخ، تو گروه بپرس.)

۲. نظام آموزشی و مدرسه رو انتخاب کن. با رجوع به خاطراتت ازش، چند چیز رو انتخاب کن که به صورت عملی می‌شه درش تغییر داد و در این صورت تو رضایت خاطر بهتری از دوران مدرسه‌ت می‌داشتی.

۳. آخرین‌بار که از عمق وجودت خوش‌حال شدی، چه زمانی بود و چه اتفاقی افتاده بود؟

۴. اگر روی داستان زندگیت می‌تونستی یک اسم بذاری، چه اسمی می‌گذاشتی؟

۵. از نگاه اطرافیان و خودت، بيشتر شبیه پدرت هستی یا مادرت؟ (از نظر رفتاری)

۶. ۵ مورد از نزدیک‌ترین دوستانت رو بیار تو ذهنت و بگو با هر کدوم به چه دلیلی دوست هستی و چه ویژگی‌ای دارن که برات جذابه.

۷. آیا تا حالا به پایان دادن به زندگیت فکر کردی؟ اگر آره مواجه شدنت باهاش رو بگو.

۸. دوست‌داری بچه‌هات کدوم ویژگی‌ها از تو رو نداشته باشن؟

۹. اگر مطلع بشی که فقط یک ماه دیگه زنده هستی، از برنامه‌ی روزانه‌ت تا اهدافت در زندگی چه تغییری می‌کنن؟

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
سوالات مهدی

سلام، می‌خواستم اول جوابای سوالای صندلی خودم رو بدم و بعد بیام ازت سوال بپرسم ولی دیگه دیدم تا فردا وقت هست گفتم بیام سریع‌تر.

درود بر مهدی عزیز :دی انشالله به اونا هم میرسی، کمک خواستی بگو. :دی

اولش هم یه چیزی بگم، اگه یادت باشه من تو جدول نمره‌دهیم به فاکتور‌های مافیا تو قسمت زیبایی متن بهت ۷.۵ داده بودم که جزو پایین‌ترین نمرات اون بخش بود. اما این چیزی که تو صندلیت ازت دیدم (که خوب و شسته رفته و با رعایت فاصله‌ها و ... بوده)، به‌نظرم می‌تونی در مافیا هم بیاریش و این خیلی به پیشرفت کمک می‌کنه. حتما این کار رو بکن. از زیبایی ظاهری پست‌های صندلیت چون لذت بردم به شخصه.

بنظر خودم وقتایی که بخوام جدی بازی کنم نوشتار بدی ندارم (از لحاظ نظم) منتهی معمولا با ضیغ وقت و بی حوصله بازی میکنم. این دور انشالله تلاش بر این هست که سبک رو کلا بکوبیم بسازیم اگه خدا یاری کنه.:دی خیلی مخلصیم، ارادت.

من سوالامم قر و قاطیه.:دی

فدای سرت، همینکه از سوالای فری بهترن کافیه. :))

۱- فرض کن قراره دوباره متولد شی و از ۰ شروع کنی، اما تا این لحظه که زندگی کردی و تجربیات مختلف داشتی، می‌تونی ۳ تا اتفاق مهم رو به خاطر بسپری و تو زندگی جدیدت به اونا علم داشته باشی از قبل. چی هستن اونا؟

اگر بنا بر این باشه که صرفا علمش رو داشته باشم باید بگم که شروع زودتر خیلی چیزها چون وقت و عمر بسیار با ارزش هست و بیهوده گذروندنش خیلی ضربه بزرگیه. اگر میگفتی میتونی یه سری چیزها رو با خودت ببری، قطعا بغضی از دوستای حال حاضرم رو میبردم که یه وقت تو زندگی جدید گمشون نکنم. :دی اما چیزی که بهش علم داشته باشم یعنی صرفا یه چیزی رو بلد باشم نسبت به زندگی قبل احتمالا کار با نرم افزارهایی که بلدم چون یه آب باریکه ای هست برای امرار و معاش. :دی

۲- چند نفر در زندگیت هستن که ۱۰۰ درصد بهشون اعتماد داری؟ آیا کسی در زندگیت بوده که یه زمانی برات جزو این دسته بوده باشه اما الان از اون جمع خارج شده باشه؟

انگشت شمار هستن، به 10 تا نمیرسه. بله بوده کسایی حالا نمیگم صددرصد اما خب مقدار اعتماد زیاد بوده و الان دیگه از چشمم افتاده.

۳- کپی رایت ایده اصلی این سوال فکر می‌کنم متعلق به چاوش هست، فرض کن یک آزمون خیالی قراره در زمینه‌های زیر انجام بشه به صورت دونفری و تو از جمع ما حق داری برای هر مورد یک نفر رو با خودت به عنوان هم‌تیمیت به موقعیت موردنظر ببری. کیا رو انتخاب می‌کنی؟ (از هر نفر در حداکثر دو زمینه حق استفاده داری فقط).

از این سوالا خوشم میاد. :دی:دی

تیم گناهکاری مافیا در یک سایت دیگه. مهدی

جنگ نظامی علیه دشمن. امیر

خواستگاری. یاسین

مسابقه هوش. چاوش

مسابقه اطلاعات عمومی. آرش

مذاکره برای حل یک مشکل خانوادگی. پویا

عملیات جاسوسی. خلفی

برنامه استندآپ کمدی. محمدامین

کنسرت موسیقی. آریا

۴- بین این چیزایی که میگم یک گزینه رو انتخاب کن. دلیل هم نمی خواد. ولی اگر گفتی، تشکر می کنم.

هوش | تجربه

علم | قدرت

ثروت | محبوبیت

موسیقی | کتاب

لپ‌تاپ | گوشی موبایل

جنگل | دریا

من سعی میکنم رایزنی کنم و دوتا بردارم یکی علم و قدرت و بعد لپ تاپ و موبایل.
دلیل انتخاب اولی خب ترکیب جذابیه از اونجا که همیشه دوست داشتم انقدر اطلاعات عمومیم بالا باشه که بتونم تو زمینه های مختلف هر سوالی رو جواب بدم.
دومی هم بدون اونا زندگی یکم سخته. :دی

۵- از انتقادی که خودت طالبش نبوده باشی خوشت میاد؟ مثلا نشستی، یکی بیاد همینطوری شروع کنه بی مقدمه خاصی، ازت انتقاد کنه. از خودت (به عنوان وجدانت) یک انتقاد سازنده بکن.

بدم نمیاد، همیشه دوست دارم بدونم بقیه از بیرون من رو چطوری میبینن. ویژگی هایی که بنظرشون بده رو بهم بگن و اینجور صحبتا...! از خودم بخوام انتقاد کنم میگم بابا لامصب یکم گرم باش، احساساتت و بروز بده مردک، انقدر تو دار نباش، بریز بیرون.

۶- ۵ تا قطعه موسیقی و آهنگ که به‌نظرت در دسته‌بندی‌های زیر بهترینن رو اسمشون رو بگو جداگونه.

آقا من همین الان اعلام میکنم این جواب بر اساس نظر شخصی و سلیقه هستش و بنده عددی نیستم بخوام برای موسیقی ارزش تعیین کنم پس نیاید بگید این که یه آهنگ بدرد نخور و مسخرس و اینا.:دی

۷- در جواب‌هایی که به سوال قبلی دادی، در هر قطعه بهترین بخشش رو که ازش بیشترین لذت رو می‌بری رو بگو. ( مثلا بگو فلان آهنگ، از دقیقه ۱:۲۵ تا ۲:۳۰ اش بهترین بخششه).

به روی چشم. :دی البته از صفر تا صدشون لذت میبرم واقعا. جواب این و بالایی رو باهم میدم دیگه. :دی

ایرانی

Homayoun Shajarian & Sohrab Pournazeri - Liberation: Moonlight, Introduction | دقیقه 4 تا 5:10
Keyhan Kalhor - Dusk_ II. Autumn | دقیقه 2:14 تا 4:30
Kian Pourtorab - Nafase Akhar | دقیقه 2:12 نا 3:34
Naser Cheshmazar - Sleep | دقیقه 0:12 تا 1:08
Homayoun Shajarian - Khoob Shod | کروسش
Bomrani - Darooni | دقیقه 0 تا 2:07

خارجی

Gary Moore - One Day | دقیقه 0 تا 0:26
Opeth - To Bid You Farewell | دقیقه 0 تا 2:45
Anathema - The Lost Song PT.2 | دقیقه 2:30 تا 4:28
Thom Yorke - All For The Best | دقیقه 4:15 تا 5:13
Chris De Burgh - Sailor | دقیقه 0:18 تا 1:06

بی‌کلام

Camel - Stationary | دقیقه 2:36 تا 5:09
Crows In The Rain - They Sing Sagas of My Death | دقیقه 3:05 تا تا 5:30
Crows in the Rain - Meteorite Shower | دقیقه 1:57 تا 3:31
Crows In The Rain - Now You Can Sleep | همش
Crows In The Rain - Lights In Front Of A Dead Sea | دقیقه 0 تا 2:40
Crows In The Rain - Dri:merz Path / Way | دقیقه 1:02 تا آخر
Ludovico Einaudi - Experience | دقیقه 1:30 تا 2:32
Gary Moore - The Prophet | دقیقه 2:33 تا 3:34
Olafur Arnalds - Autumn Day | دقیقه 1:33 تا 1:56

۸- فرض کن نوازنده موسیقی قهاری شدی، ۳ تا آهنگ به ترتیب بگو که دوست داری برای خودت کاور اشون کنی.

Vicente Amigo - Las Cuatro Lunas
Le Trio Joubran - Masar
Joe Satriani - The Forgotten Part 2

۹- حاضری واسه بهبود وضعیت زندگیت دست به چاپلوسی و کارایی از این قبیل بزنی؟

قطعا خیر، اصلا ژنتیکمون یه چیزی دقیقا برعکس اینه. :دی

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین