برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
بهاره چرا اسکی میری کلا؟
دلیل رایت به پویا چیه دقیقا؟ اینکه تا الان اولویت نداده؟
بله . به نظرم چطور ممكنه پويا چند تا فاز اول ٢ تا گناهكار تحويل مون بده الان قفل باشه ؟ چون به نفعش نيست الان و كسي نمونده و اگر باشه فقط ١ نفره
واقعا نميدونم 😐 پويا نباشه ارش هستش .. بين پويا و ارش موندم واقعا . ترسا هم اگر جذبي داشته باشيم در نظر دارم

• Dislike
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
خب درصد بقیه هم پایینه عزیزم.
من سوالم اینه که چرا تو اون ترتیب من یکی مونده به اخر هستم.
یک دلیلی باید داشته باشه دیگه.

تو بازی ای که احتمال اشتباه بالاست، گارد نداشته باشید.

منم گارد ندارم.
گارد ندارم.
دلیل رو ندونم چطور از خودم دفاع کنم؟ و اگر نداشته باشی هم قاعدتا باید شک ‌کنم.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پایان فاز روز پنجم

سه رای به پویا توسط مهسا و بهاره و احسان
سه رای به احسان توسط احسان و آرش و سپهر
دو رای به آرش توسط پویا و ترسا

دو رای به بهاره توسط ترسا و سپهر
یک رای به ترسا توسط بهاره

پویا و احسان حد نصاب رفتن به دفاعیه رو آوردن. آرش و بهاره حد نصاب نیاوردن ولی نفر سوم مشترک شدن و وضعیت مثل فاز شب سوم شد. آرش طبق قرعه به دفاعیه رفت.

امیدوارم این دفعه کسی از بازی انصراف نده!

فری هم امان گرفت رای نده.

پویا و احسان و آرش، تا ساعت 22:40 دفاعیه ها رو بفرستن.

راستی قرعه کشی هم توی کانال نمیذارم دیگه خز شد.
هر کی شک داره بیاد پی وی فیلمشو براش بفرستم.

آخرین ویرایش:

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
دفاعیه آرش:
من دفاع خاصی ندارم چون نمی‌دونم دلیل رای‌ها چیه دقیقا، ترسا که گفت می‌خواسته ببینه به احسان رای می‌دم یا نه، که خب دادم و اگه خونه بودم زودتر هم می‌دادم همونجوری که اعلام کرده بودم مشکوک‌ترین گزینه‌مه. اگه دیر رای دادم به خاطر این بود ببینم تا کی رایش رو روی خودش می‌ذاره.
پویا رو هم نفهمیدم چطور براش گناهکار شدم، خیلی سوسکی و ریز اومد رو من این فاز به دلیل رای درحالی که خودش می‌گفت فقط به رای اکتفا نکنید، خب دقیقا دفاع من هم همینه، که اگه بحثم با امین و نوع رای دادنم به امین رو ببینی مشخصه مافیا نیستم.
بازیم هم کاملا بازی یک بیگناه بوده و با هر دوری که بخواین می‌تونین مقایسه بکنین و می‌فهمین که بیگناه هستم. درواقع از پویای‌ بیگناه که بازی من رو می‌شناسه و مرض‌ها و حرکات گناهکاریم رو می‌دونه، بعیده که فکر کنه من با بازی این دورم بیگناه نیستم.
هم ذهنم باز بوده و رو یک گزینه کلید نکردم، هم جستجوگر بودم و تک‌تک افراد بازی رو بررسی کردم.
از بیگناهان می‌خوام که بهم اولویت ندن، اون یک یا دو مافیای باقی‌مونده هم بدونن و شک نکنن که اگه توی بازی بمونم شده تک‌تک پست‌ها رو از اول بازی بشینم بخونم نوت‌برداری کنم، پیداشون می‌کنم.

دفاعیه پویا:
حقیقتا هرچی لازم بوده گفتم.
اگه من رفتم بیرون، پست‌های آخر فازمُ بخونید. اولویت‌ها و نظراتم اونجاست. نمی‌شه اسم برد این‌جا.
هر فاز هم به نوع رای‌دادن افراد دقت کنید. گناه‌کار بالاخره گیر خواهد افتاد.

دفاعیه احسان:
بیگناها لطفا پستهای این فاز بنده رو قشنگ بخونن

اگر فکر میکنید من بیگناه نیستم به من رای بدید همانطور که گفتم بنده حاضرم فدای شهر بشم تا مشخص شه شک به من خیلی بیخود هستش ولی اگر من رو بیگناه میدونید لطفا به پویا اولویت اول بدید

اگر با بیرون رفتن من و بعد پویا بازی ادامه داشت و گادفادر مشخص نشد دیگه با احتمال بالا آرش گادفادر بازی خواهد بود

بنده دلایلم رو در مورد بقیه بازیکنا گفتم

در مورد جذبی هم اگر وجود داشته باشه بعدا میشه ایشون رو هم پیدا کرد فقط به بازی افراد در این دور و رای هاشون خیلی دقت کنید

باز هم میگم اگر اعدام شدم و نقشم بیگناه اعلام شد به هیچ عنوان پویا رو ول نکنید نزارید گولتون بزنه با پستهاش

اول گفت حاضرم فدا شم بعد تبصره گذاشت برای خودش این موردشم مشکوکه کلا فکت مافیایی خیلی داره نمیدونم چرا انقدر راحت بهش اعتماد میکنید

بعد از خروج من از بازی احساس خطر کردید تو بازی در فازهای بعد دیدید پویا در بازی همچنان هست و به گزینه های دیگه رای دادید و رسیدید به ۵ یا ۶ نفر دیگه به پویا رای بدید حتما

بیگناها دقت کنید خواهشا اشتباه نکنید با این وضعیت اگر ببازید واقعا نمیتونم ببخشمتون

حرفی برای گفتن ندارم دیگه و گفتنیا رو گفتم

امیدوارم که بیگناها پیروز این بازی باشند

گاد:
یه نکته هم بگم. در دفاعیه نمیشه اسم افراد خارج از دفاعیه رو آورد، مگر برای دفاع از خود.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
نتيجه رای گیری رو ملاحظه میکنید:

1662143393661.png

پویا باید اعدام میشد ولی رای گیری توسط یکی از گردن کلفت های بازی لغو شد.

نقش دارها تا 23:50 هدف شب بدین.

آخرین ویرایش:

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آغاز فاز روز ششم

اتفاقات قابل ذکر فاز شب:

مهسا کشته شد. بیگناه و طبیب بود.

لیست شرکت کنندگان به ترتیب الفبا:

آرش (Arsonist">Arsonist)

احسان (Ehsan">Ehsan)

بهاره (Bahare">Bahare)

پویا (Pouya">Pouya)

ترسا (Lotus">Lotus)

سپهر (Sepehr">Sepehr)

فری (FM">FM)

تعداد شرکت کنندگان: 7 نفر

رای دادن اجباری است و باید به 1 تا ۳ نفر رای بدین. حداقل رای برای رفتن به دفاعیه: نداریم! 3 نفری که بیشتر رای بیارن میرن دفاعیه.

سپهر و ترسا
یک فرصت عدم فعالیتشون سوخته و فقط یک فرصت دیگه دارن.
فری یک بار امان رای ندادن گرفته و اگه رای نده گادکش میشه.

زمان پایان فاز:
ساعت ۲۲:۰۰ شنبه 12 شهریور ۱۴۰۱

ادعای علنی در مورد نقش خود یا دیگران بدون اغماض، باعث گادکش شدن خواهد شد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من شهردار نیستم. خواستم به احسان ثابت کنم به‌وقتش از همه پاک‌بازترم. فقط دیگه به خودت رای نده. نتایج مشخصه و از آرش هم به دلیل نداشتن علم غیب عذرخواهی می‌کنم.

رای ندادن فری با این‌که در بازی بود و پست داد واقعا عجیب بود. همه رای دادن جز یک نفر؟ بازیشُ تو دور 11 و 13 مرور کردم در این فاصله. هر کاری ازش برمی‌آد به‌نظرم. هم ممکنه پدرخوانده باشه هم اگه جذبی داشته باشیم، با این حرکتش.

رای به اعدام: فری

هر توضیحی هم بده عوض نخواهد شد.

یه بی‌گناه کم شد متاسفانه ولی وضعیت خوبه هنوز. من دو تا سفید دارم که آرش و احسان هستن. شما رو نمی‌دونم.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
پویا بهاره

دلیل رای و اولویت اول دادنتون به من رو در یک پست بازگو کنید.

احسان
چرا با وجود اینکه می‌گفتی من گادفادرم ولی بهم رای ندادی؟

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
خب. اولویت‌ها بسیار جالبه‌. :دی من یک‌سری شک و شبهه‌ها داشتم نسبت به آرش و تصمیم‌گیری خیلی برام سخت بود در اولویت‌دهی‌. ،وری که گاد خودش اومد سراغ گفت فقط تو موندی. :دی اما الان دیگه نیازی به ذکرشون نیست.

قاعدتا الان باید به فری و سپهر رای بدم. حتی تو این فاصله رفتم یکدور رای‌گیری اول رو نگاه کردم.
دقیقا پنجمین رای به هادی که اون رو می‌‌برد دفاعیه، متعلق به فری هست. و ششمی دقیقا سعید که پشت سر هم بود. به نظرم خیلی ساده می‌تونیم بگیم وقتی دیدن اوضاع هادی خوب نیست سریع تصمیم به سناتور زدن گرفتن و اومدن رای دادن. بعد هم تو اولویت‌های اول و دوم قایم شدن. این رو که دیدم قانع شدم رای بدم و فقط یه مشکل می‌مونه اونم گیر فری به سعیده. :دی

خب، درنتیجه حدس می‌زنم با وجود رای امشبش، و در سایه‌ بازی کردنش، فری جذبی باشه. :دی من از گاد هم پرسیدم که جذبی یاکوزا به صدرا اعلام شده یا نه، که فرمودن نه. :دی پس عجیبنیست که صدرا هم به فری رای داده باشه. درنتیجه:

رای به اعدام: فری

این فعلا باشه.می‌مونه گادفادر رو ببینیم کیه. سپهر رو الان نمی‌دونم چیکارش کنیم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sepehr
کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
من فكر كنم ارش با توجه به اينكه خيالش از عدم اعدام امشب مشخص بود به خودش راي داده و نقشش برام مشخص شد و ارش ديگه سفيده

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
فری

چرا رای ندادی ولی اولویت دادی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
پویا بهاره

احسان

نداشتن علم غیب کافی نیست؟:دی

من فاز قبل واقعا دلیل خاصی برای هیچ‌کسی نداشتم. فری هم الآن دارم؛ باتوجه به رای ندادنش، و توضیحاتی که گفتم.

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
پویا بهاره

احسان
من كه امروز اومدم و گفتم ارش رو گادفادر ميبينم و سپهر رو جذبي . انتهاي فاز كه اومدم و ديدم پويا هنوز راي نداده و بر خلاف دو فاز قبل مردده و با حرف هاي مهسا و احسان شكم بهش بيشتر شد . كلا بين تو و پويا ٥٥-٤٥ بودم تقريبا . بعد دفاعيه هاتون دوباره رفتم پست هاي اخر رو خوندم و يكم پويا برام درصدش كنار شد و به خاطر همين اول به تو راي دادم بعد پويا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
نداشتن علم غیب کافی نیست؟:دی

من فاز قبل واقعا دلیل خاصی برای هیچ‌کسی نداشتم. فری هم الآن دارم؛ باتوجه به رای ندادنش، و توضیحاتی که گفتم.
نه کافی نیست، چون نمی‌تونم قبول کنم که من برات مشکوک‌ترین گزینه باشم، نمی‌گم علم غیب داشته باش، می‌گم دلیل بیار که چرا به من رای دادی. دلیل خاص یا غیرخاص حالا، هرچیزی که باعث شده من رو بالاتر از بقیه قرار بدی. چون حتی نمی‌تونم تصور کنم بازی من به یک بیگناه که من رو می‌شناسه و بازیم رو دیده، حتی «حس» بد بده.

من كه امروز اومدم و گفتم ارش رو گادفادر ميبينم و سپهر رو جذبي . انتهاي فاز كه اومدم و ديدم پويا هنوز راي نداده و بر خلاف دو فاز قبل مردده و با حرف هاي مهسا و احسان شكم بهش بيشتر شد . كلا بين تو و پويا ٥٥-٤٥ بودم تقريبا . بعد دفاعيه هاتون دوباره رفتم پست هاي اخر رو خوندم و يكم پويا برام درصدش كنار شد و به خاطر همين اول به تو راي دادم بعد پويا

چرا من رو گادفادر می‌دیدی؟

ترسا

تو چرا رایت رو از من برنداشتی اگه به اون دلیل داده بودی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نه کافی نیست، چون نمی‌تونم قبول کنم که من برات مشکوک‌ترین گزینه باشم، نمی‌گم علم غیب داشته باش، می‌گم دلیل بیار که چرا به من رای دادی. دلیل خاص یا غیرخاص حالا، هرچیزی که باعث شده من رو بالاتر از بقیه قرار بدی. چون حتی نمی‌تونم تصور کنم بازی من به یک بیگناه که من رو می‌شناسه و بازیم رو دیده، حتی «حس» بد بده.

ترسا

تو چرا رایت رو از من برنداشتی اگه به اون دلیل داده بودی؟

دیگه شرمنده تشخیصت ندادم. مشکوک‌ترینی بودی که تفاوتش زیاد نبود.
تو دیگه ریاضی بلدی. فرض کن 1 از 7 باشه، من 6 تا احتمال اشتباه دارم. یا 2 از 7.
حق می‌دم بهت ها. منم ناراحت می‌شم کسی رای بده بهم.

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2

چون كه تو بالانس مافياي سعيد ، هادي ، امين يه گادفادر پيدا نشده بود كه تو و پويا به نظرم با بالانس جور بودين ( اين يه دليل ) . از طرفي سبك بازيت با اينكه تو بازي بودي برام محافظه كارانه بود . و اينكه با توجه به اينكه به نظرم كسايي كه سريع تر به امين راي دادن احتمالا همتيميش بودن و تو كسي بودي كه جزو اونا بودي و زودتر از بقيه راي دادي بهش من شكم بيشتر به سمت تو رفت و سپهر رو گزينه جذبيت ديدم چون سپهر از فاز دوم كلا نسبت بهت تغيير موضع داد .
——-
در مورد فري من خيلي دنبالش نكردم چون خيلي تو سايه بوده بايد برم پست ها و راي هاشو دوباره چك كنم .

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
من نمی‌تونم اولویت‌های فری رو هضم کنم. ولی با پویا مشکل دارم الان. موضوع این هست که ببینیم مافیا دنبال اعدام چه کسی بوده. چون اینجا قاعدتا به اعدام نیاز داره مخصوصا که احتمالا دو بیگناه در دفاعیه بوده. (شاید هم سه. شاید هم یک. :دی)

طبق اولویت‌ها. یا دنبال حذف پویا بودن مافیا. که می‌شیم من و مهسا و احسان. :دی

یا دنبال حذف احسان بوده. می‌شه فری و سپهر‌.

یا دنبال حذف آرش. که می‌شه پویا و بهاره.

اگر کسی فکر می‌کنه من مافیا هستم همراه احسان. بگه. فاز سرعتی نیست. وقت داریم صحبت کنیم.

من فکر می‌کنم پویا و بهاره وزنشون بیشتر باشه با اینکه فری واقعا اولویت‌هاش مشکوکه و به جذبی‌ها می‌خوره. پس شاااید مافیا رای‌هاشون رو پخش کرده باشن. واضحا فری و پویا منظورمه.

چیزی که مهمه، اگر پویا پدرخوانده هست تا الان حسابی بساط کباب کردن هم‌تیمی‌هاش به راه بوده. :دی عجیب نیست الان هم به فری رای بده. ولی واقعا هضمش برام سخته.

درنتیجه احتمالا فری همون جذبیه و پدرخوانده یکی دیگه‌ست؟ من با بازی مشکل داشتم، و دارم که اولویت‌ دادم. مشکلاتم هم گفتم چند بار. پاسخ قانع کننده نمی‌گیرم. اما تو کتم هم نمیره این حجم از یار فروشی. :دی نمی‌دونم دیگه. فری کاش بیاد توضیح بده.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
داستان دور چهاردهم - جنگ شاه و امپراتور _ قسمت ۷

یک هفته از جنگ سپری شده بود و جنگ به حالت فرسایشی رسیده بود، نه نیروهای امپراتوری موفق به نفوذ در سوریه شده بودند و نه نیروهای پادشاهی موفق شده بودند نیروهای امپراتوری را از مرز به عقب برانند. تحلیلگران نظامی انتظار این مقاومت را از نیروهای پادشاهی نداشتند.

در همین حال محسن فلاحی، رئیس سازمان اطلاعات شاهنشاهی، گزارش محرمانه ای را که شاه فرهاد سوم در مورد صدر اعظم منصور اصغرنژاد خواسته بود تهیه کرد و در کاخ پادشاهی آن را تقدیم به پادشاه کرد.
در گزارش مطالب عجیبی نوشته شده بود که شاه را به شدت متعجب کرد.

شاه فرهاد سوم: گزارش اطلاعاتیه یا فیلمنامه کمدی؟

محسن فلاحی در حالی که سرش را پایین انداخته بود سکوت کرد و شاه بخشی از گزارش را با صدای بلند خواند: "طبق بررسی های دقیق متوجه ارتباطات نامتعارف جناب صدر اعظم شدیم، البته این ارتباطات با عوامل خارجی نیست، بلکه با جنگیرها، فالگیرها و جادوگران داخلی است، ایشان در نوشتن بودجه سال گذشته کشور بیش از نظر اعضای کابینه به نظر اجنه توجه داشته و...

فلاحی: پادشاها! ما هم ابتدا شوکه شدیم و برای همین گزارش را دیرتر تقدیمتان کردیم، فیلم دیدارهای ایشان موجود است و ضمن گزارش، تقدیم مقام همایونی شده است.

شاه فرهاد: عجب عجب عجب! حیف که کشور در وضعیت جنگی است و وضعمان در میدان جنگ هم بد نیست و نمیخواهیم حاشیه سازی سیاسی کنیم. وگرنه کار سلف خودمان محمدعلی شاه را تکرار میکردیم و این مجلس دیوانه را که یک مجنون را به عنوان صدراعظم انتخاب کرده به توپ میبستیم. مرخصی فلاحی!

سه روز بعد و در دهمین روز جنگ، سرانجام نیروهای امپراتوری در جبهه غربی موفق شدند خط اول مقاومت نیروهای پادشاهی را بشکنند. نیروهای هوایی و زمینی و دریایی امپراتوری، بیشترین حجم آتش را در آن منطقه وارد کردند و نیروهای پادشاه پس از تقدیم ۱۴ هزار کشته، تا شهر نبل عقب نشینی کردند.
نیروهای امپراتوری سرانجام وارد خاک سوریه شدند و موفق شدند خود را به شهر عفرین برسانند. آنها در جشن پیروزی خودشان، فرماندار آن منطقه، مهسا طبیبیان را تیرباران کردند.

امپراتور دانیال پس از این پیروزی ابراز شادی کرد و به ادامه جنگ امیدوار شد. در سوی دیگر شاه فرهاد سوم با مشورت مشاوران نظامی، برنامه دقیقی برای پس گرفتن مناطق از دست رفته طراحی میکرد. نیروهای امپراتوری هنوز حضور خود در عفرین را تثبیت نکرده بودند و حالت شکننده ای داشتند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mamalgr
کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
دوستان يه سوال . ممكنه الان لازم فرعي داشته باشيم يا حداكثر ٣ تا با اين بالانس تمومه ؟

حس ميكنم ترسا فرعي هست و تو هدف هاش پويا و من هستيم . چون هميشه تو راي هاش من رو بي دليل اورده ( دليل هات معقول نيست ! ) تو اولويت بعد دفاعيه هم پويا يهوييي مياره راي اول ! دو فاز اين كارو كرده .

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
دیگه شرمنده تشخیصت ندادم. مشکوک‌ترینی بودی که تفاوتش زیاد نبود.
تو دیگه ریاضی بلدی. فرض کن 1 از 7 باشه، من 6 تا احتمال اشتباه دارم. یا 2 از 7.
حق می‌دم بهت ها. منم ناراحت می‌شم کسی رای بده بهم.
«ناراحت» نشدم پویا جان. درک هم می‌کنم که گزینه‌ها نزدیک بوده و رای دادن سخت، سوال من اینه که چه فاکتور و عاملی باعث شده توی این ۷ نفر من رو انتخاب کنی.
چون كه تو بالانس مافياي سعيد ، هادي ، امين يه گادفادر پيدا نشده بود كه تو و پويا به نظرم با بالانس جور بودين ( اين يه دليل ) . از طرفي سبك بازيت با اينكه تو بازي بودي برام محافظه كارانه بود . و اينكه با توجه به اينكه به نظرم كسايي كه سريع تر به امين راي دادن احتمالا همتيميش بودن و تو كسي بودي كه جزو اونا بودي و زودتر از بقيه راي دادي بهش من شكم بيشتر به سمت تو رفت و سپهر رو گزينه جذبيت ديدم چون سپهر از فاز دوم كلا نسبت بهت تغيير موضع داد .
——-
در مورد فري من خيلي دنبالش نكردم چون خيلي تو سايه بوده بايد برم پست ها و راي هاشو دوباره چك كنم .
اول اینکه چرا معتقدی گادفادر حتما باید قوی‌ترین فرد مافیا در دسته‌بندی ذهنی تو باشه، و این دسته‌بندی ذهنی با توجه به اینکه ما رو نمی‌شناسی و تا حالا اینجا بازی نکردی از کجا می‌آد؟
ثانیا لطفا اشاره کن که کجای بازی من «محافظه‌کارانه» بوده.
ثالثا اگه من و امین یار هم باشیم، چرا امین باید بیاد فاز قبل‌تر از پرسش خودش (فازی که سعید اعدام شد) به من اعلام شک کنه و بهم رای بده وقتی که نه خودش در معرض خطر بوده و نه من؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین