برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
«ناراحت» نشدم پویا جان. درک هم می‌کنم که گزینه‌ها نزدیک بوده و رای دادن سخت، سوال من اینه که چه فاکتور و عاملی باعث شده توی این ۷ نفر من رو انتخاب کنی.

اول اینکه چرا معتقدی گادفادر حتما باید قوی‌ترین فرد مافیا در دسته‌بندی ذهنی تو باشه، و این دسته‌بندی ذهنی با توجه به اینکه ما رو نمی‌شناسی و تا حالا اینجا بازی نکردی از کجا می‌آد؟
ثانیا لطفا اشاره کن که کجای بازی من «محافظه‌کارانه» بوده.
ثالثا اگه من و امین یار هم باشیم، چرا امین باید بیاد فاز قبل‌تر از پرسش خودش (فازی که سعید اعدام شد) به من اعلام شک کنه و بهم رای بده وقتی که نه خودش در معرض خطر بوده و نه من؟
آرا در فاز اعدام عرفان. گفتم دیگه تو اون پستم. ولی تفاوتا واقعا کم بود.

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
آرش

دوتا دلیل داشت. اول اینکه من از ابتدای فاز به تو مشکوک بودم. :دی معذرت خواهی هم نمی‌کنم. چون رای‌هات مشکل داشت به نظرم. حداقل نسبت به بقیه. منتظر بودم ببینم به احسان رای میدی یا می‌ترسی که رای دادی. فکر کردم بردارم یا نه. چون رای زیاد نداشتی، برنداشتم. چون یا تو قرعه کشی نمی‌رفتی دفاعیه که خب مشکلی نبود. اگر می‌رفتی، همین که رای کافی نیاوردی یعنی اکثریت باهات مشکلی نداشتن. مهسا و احسان و فری بیگناهان من بودن که هر سه‌تاشون تقریبا مطمئن بودم بهت اولویت اول نمیدن. احسان که مشکل اصلیش با پویا بود و می‌خواست اون رو اعدام کنه. مهسا هم که به پویا رای داده بود و به تو اصلا اعتماد داشت. فری هم ندیده بودم اصلا مشکلی باهات داشته باشه. فقط در یک حالت اولویت میاوردی، که دفاعیه‌ات بد باشه که این سه نفر بیان به تو اولویت بدن. من جمله خودم که می‌شه چهار نفر. که یعنی گناهکار بودی در اون صورت. ولی درکل اصلا دوئل بین پویا و احسان بود و تو نخودی بود در دفاعیه. فکر می‌کردم توام به احسان اولویت بدی قاعدتا. بعد من همه‌ی این‌ها رودر عرض چند دقیقه همزمان که با سرعت نور داشتم تو تاپیک فعالیت می‌کردم و جواب بهاره و پویا رو می‌دادم بهشون فکر کردم و یه مقدار شک هم از اول فاز بهت داشتم. دلیلش هم در صفحه‌ی ۲۴ گفتم. یک سناریو هم سر رایت به هادی داشتم اگه بخوای می‌تونم شرح بدم.‌:دی

اتفاقا این سناریو موقع اولویت دادن خیلی در ذهنم بولد بود. اما چون سناریو بود و می‌تونست فقط ساخته‌های ذهن خودم باشه، بر اساسش اولویت رو بهت ندادم و تصمیمم این بود که بیام در شروع این فاز مطرح کنم و حرف‌هات رو بشنوم و ببینیم چی می‌شه که این گونه شد. :دی

حس ميكنم ترسا فرعي هست و تو هدف هاش پويا و من هستيم . چون هميشه تو راي هاش من رو بي دليل اورده ( دليل هات معقول نيست ! ) تو اولويت بعد دفاعيه هم پويا يهوييي مياره راي اول ! دو فاز اين كارو كرده .

من میگم در اعدام هیچ مافیایی شریک نبودی، بعد دلیلم معقول نیست. مال شما معقوله؟ :دی
فرعی نمونده تو بازی عزیز من. بکش بیرون تروخدا. بکش بیرون دختر خوب.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
آرا در فاز اعدام عرفان. گفتم دیگه تو اون پستم. ولی تفاوتا واقعا کم بود.
خب من که اون رو دفاع کردم اصلا. که اگه من مافیام و قصدم اعدام امین بوده و با رای دادن می‌خواستم اعتبار بخرم، چرا امین رو اولویت اول نذاشتم؟ واسه این چه توجیهی داشتی توی ذهنت؟

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
ساکت

با عدم مخالفت همه، وارد فاز سرعتی میشیم.

فاز اول سرعتی تا ساعت ۰۰:۳۰

لیست شرکت کنندگان به ترتیب الفبا:

آرش (Arsonist">Arsonist)

احسان (Ehsan">Ehsan)

بهاره (Bahare">Bahare)

پویا (Pouya">Pouya)

ترسا (Lotus">Lotus)

سپهر (Sepehr">Sepehr)

فری (FM">FM)

تعداد شرکت کنندگان: 7 نفر

بعدش ممکنه کوتاهتر بشه فازها. فکراتون رو خوب متمرکز کنید.

آرا تا الان:

دو رای به فری توسط پویا و ترسا

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
پویا درحالی که داری توسط آرش دریده می‌شی، دقت کن جواب سوالات من هم از فاز قبلی ندادی. :دی سوال من هم دقیقا همین بود که چه فاکتوری باعث شده تو که برای همه گناهکاری یکسانی قائل هستی، اومدی ترتیب چیدی؟:دی و از قضا من که فکر می‌کردی فرعی هستم و الان می‌دونی نیستم، در این ترتیب گناهکار دومتم؟

درواقع با مسائل دیگه کاری ندارم. فقط در مورد اون ترتیبی که همین دو ساعت پیش دادی توضیح بده. هم جواب سوال من رو میده هم آرش.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
فری کجاست الان؟ :|

پویا درحالی که داری توسط آرش دریده می‌شی،
دور از جون، خجالت بکش بزرگتری گفتن :دی :))

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Lotus
کارآموز مافیا
پسندها
19
امتیازها
35
مدال‌ها
4
رای بنده پویا هستش
شهردار هم مشخصه توضیح اضافه باعث گادکش میشه

چرا با وجود اینکه می‌گفتی من گادفادرم ولی بهم رای ندادی؟

آرش
اولویت اولم رو بارها گفتم پویاس اگر ایشون گادفادر نبود به شما رای میدم
سخته هضمش؟
بیگناهی دقت کن به بازی رای بده به پویا

رای به اعدام: پویا

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
آرش توام به من بگو با توجه به سبک بازی پویا و رای‌هاش، و اینکه خودش موج علیه سعید رو راه انداخت و از عاملین اصلی اعدام امین بود، چقدر احتمال میدی پدرخوانده یا جذبی باشه؟
در مورد فری هم نظرت رو بگو.

فری کجاست الان؟ :|

دور از جون، خجالت بکش بزرگتری گفتن :دی :))
منظورم لباسش بود. :سوت

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
اول اینکه چرا معتقدی گادفادر حتما باید قوی‌ترین فرد مافیا در دسته‌بندی ذهنی تو باشه، و این دسته‌بندی ذهنی با توجه به اینکه ما رو نمی‌شناسی و تا حالا اینجا بازی نکردی از کجا می‌آد؟
ثانیا لطفا اشاره کن که کجای بازی من «محافظه‌کارانه» بوده.
ثالثا اگه من و امین یار هم باشیم، چرا امین باید بیاد فاز قبل‌تر از پرسش خودش (فازی که سعید اعدام شد) به من اعلام شک کنه و بهم رای بده وقتی که نه خودش در معرض خطر بوده و نه من؟
خب من الان ٤ فاز با شما بازي كردم و تا يه حدي از صحبت هايي كه با هم داشتين شناخت پيدا كردم و ضمنا قبل بازي هم رامتين از بازيكنا و سطح بازيشون و اينا بهم گفته . به خاطر همين تو بالانس پدرخوانده رو تو يا پويا گذاشتم . ( البته كه دليل قطعي نميشه برام شايد ١٠ درصد تاثير داشته باشه )
تو پستم گفتم با توجه به اينكه تو فاز اول گفتي بازي امير بازي بيگناهي نيست اما در نهايت وقتي مجبوريم راي بديم تو به امير راي ندادي اما به من راي دادي چون بهت راي داده بودم . در ادامه هم جز عرفان وارد بحث و تنش با كسي نشدي به اون صورت .

مورد سوم هم چرا امكان نداره ؟ يعني تو مافيا هيچ كس به يار خودش اتهام نميزنه يا حتي راي نميده ؟ واقعا ايني كه گفتي دليل نميشد كه من بگم قطعا شما هم تيمي نيستين .

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
خب من که اون رو دفاع کردم اصلا. که اگه من مافیام و قصدم اعدام امین بوده و با رای دادن می‌خواستم اعتبار بخرم، چرا امین رو اولویت اول نذاشتم؟ واسه این چه توجیهی داشتی توی ذهنت؟
مافیا باشی و قصدت حفظ امین باشه ولی بهش رای ورود بدی و تلاش کنی برای اعدام عرفان.
قصدت اعتبار خریدن نبوده.

البته الآن که هیچی نبوده.:دی ولی تو ذهن من اون بود.

پویا درحالی که داری توسط آرش دریده می‌شی، دقت کن جواب سوالات من هم از فاز قبلی ندادی. :دی سوال من هم دقیقا همین بود که چه فاکتوری باعث شده تو که برای همه گناهکاری یکسانی قائل هستی، اومدی ترتیب چیدی؟:دی و از قضا من که فکر می‌کردی فرعی هستم و الان می‌دونی نیستم، در این ترتیب گناهکار دومتم؟

درواقع با مسائل دیگه کاری ندارم. فقط در مورد اون ترتیبی که همین دو ساعت پیش دادی توضیح بده. هم جواب سوال من رو میده هم آرش.

من واقعا موندم چه کار کنم. درصد و ترتیب می‌دم. می‌گین فلانه. نمی‌دم، می‌گین نداد. به کدوم ساز برقصم؟:))

اون ترتیب برآیند حدس و حس و نظر من بود در اون لحظه.

هدف پیدا کردن پدرخوانده بود. با حذف سپهر و بهاره و البته احسان، به شما 4تا رسیدم. بعد فری حذف شد با توضیحی که دادم.
بین شما 3 تا هم به رای قبلی نگاه کردم.

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sepehr
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
آرش توام به من بگو با توجه به سبک بازی پویا و رای‌هاش، و اینکه خودش موج علیه سعید رو راه انداخت و از عاملین اصلی اعدام امین بود، چقدر احتمال میدی پدرخوانده یا جذبی باشه؟
در مورد فری هم نظرت رو بگو.

منظورم لباسش بود. :سوت
درمورد فری شک جذبی بهش دارم ولی اونقدر زیاد نیست چون اصلا نمی‌دونم جذبی داریم یا نه و اونقدر هم به فری شک ندارم که بگم حتما جذبی داریم و فریه. البته اینکه رای نداد ولی اولویت داد عجیبه بیاد ببینم چی می‌گه.

درمورد پویا فعلا باید ببینم چی می‌گه و فاز قبل چی‌کار کرده. تا قبل از فاز قبل ۱۰-۱۵ درصد گناهکار بود برام فقط. جذبی ممکنه باشه چون اوایل بازی بیگناه‌تر بود. گادفادر هم از لحاظ بالانسی و … می‌تونه باشه ولی به نظرم یارهاش اونقدر هم بد بازی نکردن که بخواد اینجوری سلاخیشون کنه به قولن.
خب من الان ٤ فاز با شما بازي كردم و تا يه حدي از صحبت هايي كه با هم داشتين شناخت پيدا كردم و ضمنا قبل بازي هم رامتين از بازيكنا و سطح بازيشون و اينا بهم گفته . به خاطر همين تو بالانس پدرخوانده رو تو يا پويا گذاشتم . ( البته كه دليل قطعي نميشه برام شايد ١٠ درصد تاثير داشته باشه )
تو پستم گفتم با توجه به اينكه تو فاز اول گفتي بازي امير بازي بيگناهي نيست اما در نهايت وقتي مجبوريم راي بديم تو به امير راي ندادي اما به من راي دادي چون بهت راي داده بودم . در ادامه هم جز عرفان وارد بحث و تنش با كسي نشدي به اون صورت .

مورد سوم هم چرا امكان نداره ؟ يعني تو مافيا هيچ كس به يار خودش اتهام نميزنه يا حتي راي نميده ؟ واقعا ايني كه گفتي دليل نميشد كه من بگم قطعا شما هم تيمي نيستين .
خب تو مگه نگفتی دلیلش این بوده که پست‌ها رو نخونده بودی و نمی‌دونستی من نظرم از امیر برگشته؟ الان که می‌دونی این اتفاق افتاده دیگه چجوری میگی محافظه‌کار بودم سر رای ندادن به امیر؟

هم‌تیمی به هم‌تیمی وقتی اتهام می‌زنه و رای می‌ده که دلیلی داشته باشه و تیم ازش سودی ببره. سود درگیری امین با من درصورت مافیا بودن من چی می‌تونسته باشه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Lotus

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
دو رای به فری توسط پویا و ترسا
یک رای به پویا توسط احسان

پانزده دقیقه تا پایان فاز

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
احسان
مهم‌ترین دلایلت برای گناهکاری پویا در حال حاضر رو به صورت خلاصه بگو.

—————

فری اگه نیست چرا و چطور اولویت داده؟ :|

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
من واقعا موندم چه کار کنم. درصد و ترتیب می‌دم. می‌گین فلانه. نمی‌دم، می‌گین نداد. به کدوم ساز برقصم؟:))

اون ترتیب برآیند حدس و حس و نظر من بود در اون لحظه.

هدف پیدا کردن پدرخوانده بود. با حذف سپهر و بهاره و البته احسان، به شما 4تا رسیدم. بعد فری حذف شد با توضیحی که دادم.
بین شما 3 تا هم به رای قبلی نگاه کردم.

پویا جان، سفسطه و مغلطه و مسخره نکن دیگه. :دی

- همون فازی قبلی هم گفتم اینطور سفید کردن احسان توسطت، نمی‌شینه. چرا نمی‌دونی بقیه رو چیکار کنی؟ چون رای‌ها به نظرت دیگه ملاک نیستن. بعد چرا به احسان اعتماد داری؟ سر رای‌ها. :دی

- و اصلا حرفت درست. رسیدی به من و مهسا و آرش. سوال منم همینه. چی‌شد که اینجا تصمیم گرفتی آرش از من گناهکارتر، و من از مهسا گناهکارترم.

ترتیب چیدی عزیز من. یعنی بفرمایید طبق این لیست اعدام کنیم بریم. ترتیب غیر از اینه؟ تو اگه تفاوت شکت بین متها اپسلیونی بوده به قول خودت، چرا باید بیای ترتیب بدی؟ ایا انقدر رو اون شک اپسلیونی حساب باز می‌کنی؟

- و اصلا چرا مهسا که تو همین پاراگراف آخر حرفت باید جزو گزینه‌های شکت باشه، بیگناه دوم لیستت بود؟ :دی مگه نباید جاش کنار من و آرش میومد؟

نمی‌فهمم خدایی. :دی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
کارآموز مافیا
پسندها
19
امتیازها
35
مدال‌ها
4
ترسا
فری رو بعد پویا بزار بهش رای بدیم
اولویت اولت پویا باشه
فاز قبل هم که اولویت اول بهش دادی
پس خواهشا الان هم به پویا رای بده

از بین سپهر و فری جذبی پیدا میشه چون فاز قبل به بنده اولویت اول دادن

کارآموز مافیا
پسندها
22
امتیازها
5
مدال‌ها
1

رای به اعدام: فری

رای به اعدام: پویا

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
درمورد فری شک جذبی بهش دارم ولی اونقدر زیاد نیست چون اصلا نمی‌دونم جذبی داریم یا نه و اونقدر هم به فری شک ندارم که بگم حتما جذبی داریم و فریه. البته اینکه رای نداد ولی اولویت داد عجیبه بیاد ببینم چی می‌گه.

درمورد پویا فعلا باید ببینم چی می‌گه و فاز قبل چی‌کار کرده. تا قبل از فاز قبل ۱۰-۱۵ درصد گناهکار بود برام فقط. جذبی ممکنه باشه چون اوایل بازی بیگناه‌تر بود. گادفادر هم از لحاظ بالانسی و … می‌تونه باشه ولی به نظرم یارهاش اونقدر هم بد بازی نکردن که بخواد اینجوری سلاخیشون کنه به قولن.

خب تو مگه نگفتی دلیلش این بوده که پست‌ها رو نخونده بودی و نمی‌دونستی من نظرم از امیر برگشته؟ الان که می‌دونی این اتفاق افتاده دیگه چجوری میگی محافظه‌کار بودم سر رای ندادن به امیر؟

هم‌تیمی به هم‌تیمی وقتی اتهام می‌زنه و رای می‌ده که دلیلی داشته باشه و تیم ازش سودی ببره. سود درگیری امین با من درصورت مافیا بودن من چی می‌تونسته باشه؟
بعد از اونم خوندم پستي پيدا نكردم كه نسبت به امير نوشته باشي موضعت برگشته . من نديدم اگر هست لطفا برام بيار :) اونو اون موقع نوشتم كه شايد تو تايم ٣ تا ٩ تو نوشتي و من نخوندم . بعد از اون چك كردم نديدم به اون صورت كه موضعت برگشته باشه

لروما اونطوري نيست به نظرم . قرار نيست سود داشته باشه . ممكنه براتون بعدا سود داشته باشه كه بگين ببين فلان روز من با فلان بازيكن راي دادم پس نميتونم هم تيميش باشم . ايني كه ميگي رو من قبول ندارم . بازي مافيا اصول خاصي كه نداره من اگر مافيا باشم ممكنه بي دليل يه جايي راي هم بدم موقعي كه جوي عليه هم تيميم نباشه

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
بعد از اونم خوندم پستي پيدا نكردم كه نسبت به امير نوشته باشي موضعت برگشته . من نديدم اگر هست لطفا برام بيار :) اونو اون موقع نوشتم كه شايد تو تايم ٣ تا ٩ تو نوشتي و من نخوندم . بعد از اون چك كردم نديدم به اون صورت كه موضعت برگشته باشه

لروما اونطوري نيست به نظرم . قرار نيست سود داشته باشه . ممكنه براتون بعدا سود داشته باشه كه بگين ببين فلان روز من با فلان بازيكن راي دادم پس نميتونم هم تيميش باشم . ايني كه ميگي رو من قبول ندارم . بازي مافيا اصول خاصي كه نداره من اگر مافيا باشم ممكنه بي دليل يه جايي راي هم بدم موقعي كه جوي عليه هم تيميم نباشه
خب اگه ندیده بودی چطور مشکلت حل شد و من یهو برات سفید شدم پس اونموقع؟

مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13

همین جمله‌ی آخر. مشکلم دقیقا همینه. سه فازه هم مغزم رو داره پاره می‌کنه، هم نمی‌ذاره با وجدان راحت بهش رای بدم.‌ :))

کارآموز مافیا
پسندها
19
امتیازها
35
مدال‌ها
4
مهم‌ترین دلایلت برای گناهکاری پویا در حال حاضر رو به صورت خلاصه بگو.

آرش
سعی میکنم اون چیزایی که یادم مونده رو بگم
۱. خطا در درصدها از ابتدای بازی
۲. به قول یارش امین در بازی که مافیا فقط حضور داره با یارفروشی میشه خیلی جلو رفت
با سبک بازیش هم خیلی خوب تونست این کار رو انجام بده
۳. فدا نشدن برای شهر که فقط حرف بود و براش تبصره اورد
۴. یکباره در فاز قبل اومد رو تو در صورتی که اصلا در مورد تو حرف نزده بود این مورد تو مافیای حضوری خیلی گناهکارانه هست
مطمئنا باز هم هست که الان حضور ذهن ندارم

رای بده پویا لطفا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین