برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

کافه صندلی داغ هادی (Franking)

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
با درود. هادی عزیز پنجمین مهمان صندلی داغ هست. حسابی ازش پذیرایی کنید.:دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
سلام
یه کلیاتی از خودت بگو
هیچی ازت نمیدونم.

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام

خب اول یه نکته بگم که خیلی خیلی دلم برای فضای فروم، بحث و تبادل نظر، صحبت با آدمای جدید هرچند قدیمی:دی، تنگ شده بود . من نصف بچگیم تو فروم های مختلف گذشته، از امیر تشکر می کنم که با یه تگ کردنم تو گروه تلگرام، باعث شد مجددا فضای فرومو تجربه کنم و فلش بک بزنم به دوران قدیم .
اخرین بار فکر می کنم حداقل ۱۰ سال پیش تو فروم قرمزته ( همون جایی که با سحر آشنا شدم :دی ) صندلی داغ نشستم، فک می کردم اون آخریش باشه، نگو نبود :دی .

من هادی ۲۷ سال دارم :))
متولد بهمن ۱۳۷۴ ام، فوق دیپلم برق صنعتی دارم، لیسانسم اومدم بخونم ولی پشیمون شدم و ادامه ندادم و وارد کار آزاد شدم :دی

پدرم شیرازیه و مادرم شمالی ، خودمون هم قم زندگی می کنیم :)) این مورد جزو خوش شانسی های زندگیم محسوب میشه که شمال تا جنوب ایرانو هر سال میبینم :دی

گوش دادن به آهنگ ،دیدن فیلم و سریال، پیگیری شدید فوتبال اعم از اخبار و دیدنش هم جزو روزمره زندگیم محسوب میشه بجز کار .

مجردم، تنها عشقی که در حال حاضر دارم بچمه، یعنی کارم :دی

امیدوارم برای کلیات کافی بوده باشه :دی

Thomas Shelby
پسندها
606
امتیازها
835
مدال‌ها
47
سلام و درود هادی عزیز.

۱. کی و چجوری طرفدار چلسی شدی؟

۲. یکی از بهترین خاطراتت از چلسی که خیلی طولانی نیست، با خط خودت بنویس و عکس بگیر ازش بذار اینجا.:دی

۳. بهترین خاطره‌ات از چلسی که طولانی هم باشه، چیه؟ تعریف کن. اینُ دیگه لازم نیست با دست‌خط خودت بنویسی.

۴. یه مقداری از فرانک لمپارد تعریف کن. مهم‌ترین ویژگی‌هاش چیا هستن به‌نظرت؟ بهترین بازی‌های باشگاهی و ملی‌اش کدوماست؟

۵. یه خلاصه‌ای از عملکرد مربی‌های چلسی از نگاه خودت بگو و نمره بده. از دوره اول ژوزه مورینیو شروع بشه، بهتره.:دی

۶. فوتبال ملی طرفدار چه تیمی هستی؟ انگلیس؟:دی برو ویکی‌پدیا یا هرجا دیگه که دوست داری، جدول برخورد تیما تو جام جهانی هست. از یک‌هشتم‌نهایی به بعد پیش‌بینی کن.

۷. به عنوان مقدمه سری بعدی، جذابیت‌های مافیای اینترنتی به شکلی که ما بازی می‌کنیم، چیا هست؟

مرسی. همینا فعلا. تا سری بعدی، مراقب خودت باش.:دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
سلام هادی جان.

از کلوپ چلسی خاطره ای اگه تو ذهنت هست تعریف کن.اگر خاطره ای توی ذهنت نیست تصویری که توی ذهنت هست از اون دوران و بگو.

از بچه های چلسی با کی صمیمی تر بودی؟

===========

بهترین دور مافیای مجازی که توش حضور داشتی کدوم دور بوده؟

بهترین بازی خودت؟

دیدت به مافیای ما رو توصیف کن.

درباره سبکت و اهداف و آرزوهات در مافیا یه کوچولو صحبت کن.

مرسی، فعلا:دی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام و درود هادی عزیز.

سلام و درود پویای عزیزتر

۱. کی و چجوری طرفدار چلسی شدی؟

سال 2005 بود، شبکه 3 اون موقع ها ساعت 13:15 اخبار ورزشی می ذاشت، و اگه اشتباه نکنم هر هفته یه بازیکن خفن رو معرفی می کردن و هایلایت گل و پاس گل و حرکات خفنشو تو چند دقیقه پخش می کردند :دی از شانس خوبِ من یه روز که پای تی وی نشسته بودم فرانک لمپارد رو معرفی کردن و خب انگار از همون موقع مهرش به دلم نشست :دی یه حسِ عجیبی بهش پیدا کردم و در کنار شوچنکو ( که اون موقع محبوب ترین بازیکنم بود ) رفت تو لیست محبوبام و چلسی هم مثلِ میلان شد تیمِ مورد علاقه م :دی سال 2006 که شوچنکو از میلان رفت چلسی، کلا میلان برام مُرد و تمام فکرُ ذکرم شد چلسی و اصلِ چلسی فن بودنمو از سال 2006 و همزمان با ورود شوا می دونم :دی .

۲. یکی از بهترین خاطراتت از چلسی که خیلی طولانی نیست، با خط خودت بنویس و عکس بگیر ازش بذار اینجا.

عجب کارِ سختی :)) من دست خط م فوق العاده افتضاحه، ولی خب می زارم که به حرفمم پی ببرید دروغ نگفتم :دی

مشاهده فایل‌پیوست 97

۳. بهترین خاطره‌ات از چلسی که طولانی هم باشه، چیه؟ تعریف کن. اینُ دیگه لازم نیست با دست‌خط خودت بنویسی.

با اختلاف، سال 2012 و بازی نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان بود . اون سال خدا هم چلسی فن بود :دی از همون سال 2005 تا سال 2012، بارها و بارها بخاطر بدشانسی لیگ قهرمانان رو از دست داده بویدم . ما 2005 و 2006 و 2007 واقعا بدجورییییی شاخ بودیم و نفس کل جزیره رو بریده بودیم ولی خب چون شخصیت بازی تو لیگ قهرمانان رو نداشتیم نتونستیم قهرمان بشیم وگرنه اون سالا چلسی قطعا جزو 5 تیم برتر جهان بود و واقعا بازی باهاش بدجوری سخت بود . یه سالشو یادمه لیورپول با گل روح رفت فینال :دی سال 2008 که بدجورییییی مفت بر شدیم :( :دی منچسترِ لعنتـــی :دی . تو همون بازی فینال 2 تا تیرک زدیم و اون پنالتی جان تری :( هییییی . اون بدترین خاطره هر چلسی فن از تیم محبوبش هست بنظرم :دی . 2009 هم که نگم براتون ! منچستر مفت برمون کرد ولی بارسا سرمونو برییییید !!! واقعا حالم تا چند ماه بعد از اون بازی کذایی بد بود باورم نمیشد همچین اتفاقی افتاده !! حداقل 4 تا پنالتی واضح مونو نگرفت ( خیلی ارفاق کردم گفتم 4 تا ، مطمئنم بیشتر بود :دی ) و دقیقه +90 هم گل خوردیم :( دو سال آنچلوتی تیم مون واقعا سوپر بود ولی به اینترِ مورینیو و منچسترِ سر الکس خوردیم و هر جفتشون هم فینالیست شدن همون سالا و اون دو سال می تونم بگم انچنان بدشانس نبودیم و حق مون باخت بود تو جفت بازیا . اسکوآدمون خیلی خفن بود همه بروبچ پخته و رسیده شده بودن و واقعا حیف که با کارلتو لیگ قهرمانان نبردیم !
خب برمیگردیم به 2012 ، اون سال ویلاس بوآس با هزار امید و ارزو مربی مون شده بود و یادمه ما چلسی فنا ازش به عنوان مورینیو 2 یاد می کردیم :دی ولی خب اوضاع خوب پیش نرفت و با ستاره های تیمم رو لج افتاد و همین باعث شد کله پا شه و دی متئوی عزیز بشه مربی مون :دی اولین بازیشم تو لیگ قهرمانان بازی برگشت مون با ناپولی آماده اون روزا بود که رفت شو 3-1 باخته بودیم :)) بازی با بارسا ! آخ آخ که چه لذتی داشت مفت بر کردن بارسا :دی با اون پیشینه ی کثیف جلوی ما واقعا لذت بخش بود هر دو بازی ! تو هر کدوم از بازی 2 تا تیرک زدن و +10 سیو خفن هم مجموعا پیتر کبیر داشت تا در عین ناباوری بریم فینال ! فینالم که بایرنِ هاینکس اونم تو آلیانز آرنا اصن نگم براتون :)) ما 3 بار اون بازی رو باختیم !
بار اول وقتی دقیقه 84 گل خوردیم !
دوم وقتی که تو وقت های اضافه پنالتی دادیم
سوم هم وقتی یه پنالتی عقب افتادیم و ماتا خراب کرد پنالتی شو !

ولی ما اون بازیُ بردیــــــــــــم :61: امسال چمپیونز لیگ چقدر به رئالیا حال داد ؟ اون سال به من 1000 برابرش حال داد :دی چون نه اسکوآدِ قهرمانی داشتیم و هم اولیش بود !

فوتبال به اون نسل چلسی حداقل یه لیگ قهرمانان بدهکار بود :دی ممنون ازش که دین شو ادا کرد

۴. یه مقداری از فرانک لمپارد تعریف کن. مهم‌ترین ویژگی‌هاش چیا هستن به‌نظرت؟ بهترین بازی‌های باشگاهی و ملی‌اش کدوماست؟

خب فرانکی رو عجیب غریبش عاشقش بودم :دی یکی از دلایلی بود که باعث شد اصلا به طراحی سایت علاقه مند بشم و سایت Lampard.ir رو بیارم بالا :)) چقدر فعالیت می کردم یادش بخیر :دی تک و تنها پرچم شو تو ایران بالا نگه داشته بودم :)) مهم ترین ویژگیش پاسای بلند عمقیش، شوتاش + فینیشینگ عجیب غریبش بود بنظرم :دی شم گلزنیش وحشتناک بالا بود . شوتاش بی نظیر بود و در کل شما لمپارد تو تیم تون نداشتید که بدونید چه حالی میده هر بازی حداقل یه شوت خفن برامون بزاره کنار :دی وقتی که بود یه دلگرمی خاصی داشتم . این که بازی هایی که گره میخوره یه دفعه بووووووم ! چه لذتی داشت شوتاش . بهترین بازی باشگاهیش با توجه به اهمیت بازی بنظرم همون بازی 4-4 با لیورپول تو لیگ قهرمانان بود که دو گل زد .البته سابقه 4 گل زدن تو بازی هم جلو استون ویلا 2010 داشته ولی خب اهمیتش مثه بازی لیور نبود . ملی هم واقعا خاطره خاصی ازش یادم نمیاد چون تیم ملی انگلیس همیشه پر از هایپ بود و هیچوقت نمی تونستن از تمام پتانسیلی که دارند استفاده کنند :دی اما بازیش جلوی آلمان تو جام جهانی 2010 که یه گل زد و یه ایستگاهی از 40 متری زد به تیرک هیچ وقت یادم نمیره . همون صحنه خالق VAR امروزی هستش :دی

۵. یه خلاصه‌ای از عملکرد مربی‌های چلسی از نگاه خودت بگو و نمره بده. از دوره اول ژوزه مورینیو شروع بشه، بهتره.

مورینیو دوره اول : 9 از 10 . اون یک نمره رو صرفا بخاطر عدم کسب لیگ قهرمانان ازش کسر می کنم وگرنه تیم ما بی نقص بود همه جوره ! هنوزم به این فکر می کنم سال 2005 فقط با 15 گل خورده اونم تو لیگ برتر انگلیس (!) قهرمان شدیم تک تک موهای بدنم سیخ میشه :دی

اسکولاری : فاقد امتیاز :دی

آورام گرانت : 8 از 10 . لیگُ باختیم ولی چمپیونز تا فینال رفتیم و به ناحق قهرمان نشدیم و خب عملکردش خوب بود در کل .

گاس هیدینگ : 8 از 10 . امان از بارسای ملعون :دی بیچاره بدشانس بود وگرنه قطعا لیگ قهرمانانُ اون سال می گرفتیم می رفتیم فینال .

آنچلوتی : 8.5 از 10 . 1 نمره بخاطر عدم کسب چمپیونز لیگ و نیم نمره بخاطر دوم شدن مون تو فصل دومش با اون اسکوآد خفن و پخته ! :دی ولی خب بازم دمش گرم من که بازی هامون زمان کارلتو هیچوقت یادم نمیره . زیبا ترین سبک بازی رو بنظرم با اون داشتیم و همه تیمارو انگشت می کردیم :دی . سال اولش بیگ 4 رو رفت و برگشت بردیم (!) :دی حیف که با اون تیمِ خفن چمپیونز نگرفتیم .

بوآس : 5

دی متئو : 7.5 از 10 . فقط و فقط بخاطر کسب اولین چمپیونز لیگ مون . عجب شبی بود اون شببب

بنیتز : 7 . خب اون سال قهرمان لیگ اروپا شدیم . در کل متوسط بود .

کونته : اگه فصل دومش اونجوری خراب نمی کرد مثلِ مورینیو لایق نمره 9 بود . ولی 1 نمره بخاطر فصل دوم افتضاحش کم میشه و نمره ش میشه 8

مورینیو دوره دوم : 8 . 2 نمره فقط بخاطر فصل سوم افتضاحش کم میشه ! واقعا اون آخرا بدجوری رو اعصاب بود و اکثر طرفدارای چلسی به رفتنش راضی بودند .

ساری : 7.5 . خب تونستیم لیگ اروپا رو بگیریم که لذت بخش بود :دی

فرانک لمپارد : 7 . این 7 نمره هم بخاطر فصل اولی که تونستیم سهمیه بگیریم + بازیکنای جوون مون مثلِ مونت، جیمز، آبراهام، توموری و ... کشف ش با لمپارد بود و اون بهشون میدون داد که شناخته شن .

توماس فاکینگ توخل : 8/5 تا اینجا . اگه بتونه امسال یا سال آینده جزیره رو ببره، میره تو صدر مربی های خفن چلسی با نمره 9/5 :دی

۶. فوتبال ملی طرفدار چه تیمی هستی؟ انگلیس؟ برو ویکی‌پدیا یا هرجا دیگه که دوست داری، جدول برخورد تیما تو جام جهانی هست. از یک‌هشتم‌نهایی به بعد پیش‌بینی کن.

سنگال – هلند
آمریکا – انگلیس
انگلیس
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> انگلیس
آرژانتین – مکزیک
فرانسه – دانمارک
فرانسه
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> قهرمان انگلیس :دی
آلمان - اسپانیا
بلژیک - کراوسی
آلمان
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> برزیل
برزیل - سوئیس
پرتقال - اروگوئه
برزیل

فوتبال ملی خب طرفدار تیمِ خاصی نیستم . تا موقعی که لمپارد بازی می کرد انگلیسُ دوست داشتم ولی بعدش حسِ خاصی ندارم نسبت بهش . کلا دوست دارم تمام تیم های خفن ملی بگـا برن :دی بلژیکم موقعی که 3-4 تا بازیکن مون توش بود دوست داشتم . امسال هم بخاطر بازیکنای چلسی ترجیحم قهرمانی انگلیسیه :دی اگرم اون نشد برزیل بشه .

۷. به عنوان مقدمه سری بعدی، جذابیت‌های مافیای اینترنتی به شکلی که ما بازی می‌کنیم، چیا هست؟

خب تو مافیای اینترنتی این که میشه نقش های فراوانی بازی داد، بالانس های مختلف طراحی کرد و پیچیدگی ای که داره بازی واقعا جذابش می کنه . هیچ کدوم از اینا تو بازیِ حضوری پیاده نمیشه و صرفا روی حس هستش 60-70 درصد بازی ولی تو مافیای اینترنتی اکثرا رو استدلال هست .مهم ترین ویژگیش از نظرم اینه که شما روز 1 بازی یه حرفیو می زنی و ممکنه روز 5 بر علیه ت استفاده بشه مهم ترین ویژگیشه بنظرم . تو مافیای حضوری شما راحت از حرفی که زدی می تونی در بری ولی اینجا به هیچ عنوان . تک تک دیالوگ هایی که میگیم ممکنه بر علیه مون بشه و خیلی خیلی بیشتر باید حواس مون ب حرف زدن مون باشه :دی

مرسی. همینا فعلا. تا سری بعدی، مراقب خودت باش.

لذت بردم از سوالات . تا سری بعد بدرود :گل:

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
سلام بر هادی عزیز. شغال حرفه ای و مهربانم :)) چطوری خوبی ؟ :دی

اول. یه سوال کلی، به نظرت تا الان که با هادی 27 ساله طرفی، چند درصد از این هادی ساخته شده و مسیر و اهدافش راضی ای ؟ فرض کن که بهت این اختیار رو بدن که بخشی از زندگی، چه مسیری که اومدی، که اهدافی که داشتی رو تغییر بدی، چقدرشو تغییر میدی و با تغییرش فکر می کنی چی به دست میاری که از الان بهتره. (لعنت بهت رسما مارو بردی تو دهه 30 زندگی با این محاسبه سنت :)) خوبه مثل من بهمنی هستی :)) )

دوم، فرض کن بهت بگن، یه میزان پول می خوایم در اختیارت بزاریم، که فکر کنی با این پول کاملا تامین باشه زندگیت تا آخر عمرت، یعنی دیگه کار نکنی بخاطر درآمد، یا نگی اگر فلان قدر داشتم دیگه حسرت داشتن فلان خواسته ام رو نداشتم. می فهمی یعنی پولی که دغدغه مالی رو از زندگیت بگیره. اون میزان پول چقدر بود و چطوری مدیریتش می کردی ؟ یعنی چی می خریدی یا کجا سرمایه گذاری می کردی یا چطور خرجش می کردی.

سوم. پویا یه جمله ماندگار رو ازش سوال می کرد که "وصال مدفن عشقه"، حالا توی هادی، یه بار از نظر فلسفی بگو نظرت در مورد این جمله چیه و به نظرت غلطه یا درسته و چرا، یه بارم اگر تجربه ی شخصی ازش داری از نظر تجربی در حدی که می خوای و میتونی ازش بگو :دی

چهارم. تو به چه چیزی میگی هویتت ؟ یعنی بخوان هادی رو تعریف یا توصیف کنند، دوست داری به چه صفات یا مشخصاتی تعریف بشی و اینکه برای شناخته شدن به اون صفت ها چیکار کردی ؟ :دی اتفاقی بوده یا خودت تلاش کردی اینطور شناخته بشی ؟

پنجم، خب ما بنا به حوزه مطالعه و سرگرمیمون، روزانه طرف میشیم با کلی جمله اینستاگرامی و تلگرامی و جملات کتاب ها و دیالوگ فیلم ها و ...، سه تا از تاثیرگذار ترین و دوست داشتنی ترین جملاتی که در این محیطا باهاش برخوردی که حس کردی واقعا درون تو بوده و حالا یکی دیگه به زبونش آورده چی بوده. نقلش کن برامون :دی

فعلا همینا بسه، تا بعد اگر عمری بود :دی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام هادی جان.

سلام بر فری، خاص ترین فرد مافیا :دی

از کلوپ چلسی خاطره ای اگه تو ذهنت هست تعریف کن.اگر خاطره ای توی ذهنت نیست تصویری که توی ذهنت هست از اون دوران و بگو.

خاطره ی خاصی یادم نیست راستش . ولی یادمه روزی چند بار صفحه رو رفرش می کردم تا ببینم بچه ها چی گفتن :)) در کل لذت بخش بود دوران حضور تو کلوپ و اون موقعم تلگرام و اینا نبود که بحثی توش بکنیم و هرچه که بود تو همون کلوپ بود :))

از بچه های چلسی با کی صمیمی تر بودی؟

هنوزم یه گروه از بچه های کلوپ اون موقع داریم مثه امین و احسان و ممد زندیه و یوسف و سینا و .... هر روز تو سر و کله همدیگه می زنیم :)) ولی با هیچ کدوم صمیمی نیستم . فقط یه نفر بود که فک کنم شما نمیشناسیدش مدیر Chelseanews بود اون موقع اسمش رامین ( رضا ) با یوزر Insomnia . با اون صمیمی بودم یمدت حضوری اینام دیدمش ولی خب یکارایی فُلی انجام داد و ارتباطم با اونم قطع شد .

===========

بهترین دور مافیای مجازی که توش حضور داشتی کدوم دور بوده؟

احتمالا همین دورِ اخیر بوده (13) . دور 7 خیلی انگیزه داشتم و حس می کنم اگه اون دور زنده می موندم بهترین دورم اون دور میشد :دی .

بهترین بازی خودت؟

شغال :( :)) من فکر کنم تعداد دفعاتی که مافیای مجازی بازی کردم 2 رقمی نمیشه و خب بینِ یه مشت خفن و شاخ اینکه تونستم برنده بشم احتمالا بهترین دستادوردم بوده

دیدت به مافیای ما رو توصیف کن.

خب مافیای شما ( منم راه بدید بشه مافیای ما :( ) باعث میشه شخصیت افراد رو بیشتر بشناسیم، مغلطه کردن رو خیلی حرفه ای یاد بگیریم :)) و بنظرم حتی باعث افزایش اعتماد به نفسِ فرد هم میشه اگه با شما بازی کنه . ضمنا ذهنِ آدمم باز می کنه بنظرم . اینکه شما داری نگاه می کنی از رو یه متنی بین بحث X و Y ، آقای J میاد یه نکته ی مهم از توش در میاره درحالی که شما اون نکته ئه به ذهنت نرسیده بود، نشون میده تا چه حد می تونه این بازی پیچیده باشه و به ریزترین نکاتم باید توجه بشه .

درباره سبکت و اهداف و آرزوهات در مافیا یه کوچولو صحبت کن.

من سبکِ هجومی رو میپسندم. دوست دارم تلاش کنم که تاثیر گذار باشم تو روند بازی حتی اگه به ضرر خودم تموم شه . یکی از اهدافم که نزدیک بود بهش برسم اعدام کردن پویا بود که متاسفانه حاصل نشد :دی اون جمله ای که از همین بچه ها بهم گفت پویا تا حالا تو روز اعدام نشده ( حالا الان شو نمی دونم، اگرم شده کم شده حتما :)) ) هنوزم تو ذهنمه . نزدیک بود با اعدام پویا خودمو برا خودم جاودان کنم ولی نشد که بشه :دی .
آرزو هم دوست دارم بتونم مثلِ اکثر شما رو استدلال بازی کنم و اونقدری که شماها بازی رو درک می کنید بازی رو درک کنم + اونقدر خفن بشم که پویا جلوم لُنگ بندازه ( آرزو کردن عیب نیست، آرزو نداشتن عیب است ; قالَ هادی :)) )

مرسی، فعلا

خوش حال شدم فری جان، Felan خداحافظ :گل::دی

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
سلام

چه خبرا؟

این کار آزادت که عاشقشی چیه؟

جنگ های آینده بشریت رو چطور میبینی؟

آیا در آینده شاهد جنگ اتمی خواهیم بود؟

نظرت در مورد پاکستان؟

محدوده منطقه نیروگاه قم رو بگو.

منطقه نیروگاه قم رو وصف کن :))

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
سلام.

فعالیت های فیزیکی و بیشتر دوست داری و بیشتر انجام میدی یا فعالیت های ذهنی؟

قوی ترین درست در دوران مدرسه؟

دو نقطه قوت و دو نقطه ضعفت به صورت کلی؟

چه چیزی در هر جمعی/شخصی بیشتر آزارت میده؟ هم ویژگی های یک شخص و میتونی بگی هم تفکر قالب در یک جمع؟

خودت رو یک درونگرا میدونی یا برونگرا؟

معاشرت با کدوم دو قشر بالا برات راحت تره؟

شعارت/اصل/قانون/معرفه (فرض کن داری) در زندگی چیه؟

Thomas Shelby
پسندها
606
امتیازها
835
مدال‌ها
47
سلام دوباره. خسته‌نباشی هادی.:دی
۱. چه نقش‌هایی ُ بیشتر دوست داری بازی کنی؟ اول بی‌گناهی گناه‌کاری بگو، بعد ریز نقش‌ها.

۲. تو این چند دوری که بازی کردی، سبک چه بازیکن‌هاییُ بیشتر پسندیدی؟ توضیح هم هرچه بیشتر بدی بهتره.:دی که چرا پسندیدی و دقیقا چی خوبه.

۳. هر بازیکنی که دوست داری و بازیشُ بیشتر می‌شناسی اسم ببر. حداقل ده نفر. بین ۱ تا ۳ ویژگی از اونا رو به انتخاب خودت بگو که دوست داری بهت اضافه بشه ازشون.

۴. سوال بالا رو برای همون اشخاص جواب بده. با این توضیح که ۱ ویژگی مهم برای هرکدوم‌شون بگو که بهشون اضافه بشه بهتر می‌شن.

۵. به‌نظرت یه ناهار و گردش نیم‌روزه رفتن و گپ زدن، بیشتر شخصیت آدم‌ها و ویژگی‌هاشونُ مشخص می‌کنه یا خوندن یک دور گناه‌کاری و یک دور بی‌گناهی ازشون؟ توضیح هم هرچی خواستی بدی بده.

۶. نظرت راجع به گروه تلگرامی و بحث‌هایی که می‌شه چیه؟:دی

اون سوال نمره ریز به ویژگی‌های افرادُ بپرسم ازت یا نه؟:دی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام بر هادی عزیز. شغال حرفه ای و مهربانم چطوری خوبی ؟

سلام Seyed ، تُپُلوی من :دی خداروشکر، من همیشه خوبمم :دی

اول. یه سوال کلی، به نظرت تا الان که با هادی 27 ساله طرفی، چند درصد از این هادی ساخته شده و مسیر و اهدافش راضی ای ؟ فرض کن که بهت این اختیار رو بدن که بخشی از زندگی، چه مسیری که اومدی، که اهدافی که داشتی رو تغییر بدی، چقدرشو تغییر میدی و با تغییرش فکر می کنی چی به دست میاری که از الان بهتره. (لعنت بهت رسما مارو بردی تو دهه 30 زندگی با این محاسبه سنت خوبه مثل من بهمنی هستی )

بچه تر که بودم، خیلی کارا بوده که فکرشم نمی کردم درآینده انجام بدم ولی الان دارم انجامش میدم، کارایی که نباید انجامش میدادم و تو اون هادیی رویایی ساخته شده جایی نداشت . به همون میزان هم یسری کارا که باید انجام می دادم و فکر می کردم هیچ وقت انجامش نمیدم رو انجام دادم :دی عجب جمله ی سختی شد :)) درصد بخوام بگم حدود 65% راضیم . اگه بنا بود چیزی رو تغییر بدم دوست داشتم کلا دانشگاه نرم و مستقیم وارد کار آزاد میشدم و چند سال از وقتمو بیهوده تلف نمی کردم . با تغییرش هم حس می کنم چیزای خیلی خیلی زیادی بدست میاوردم . بدیهی ترین چیزش پول و رابطه س ( رابطه عاشقونه منظورم نیستا :)) )

دوم، فرض کن بهت بگن، یه میزان پول می خوایم در اختیارت بزاریم، که فکر کنی با این پول کاملا تامین باشه زندگیت تا آخر عمرت، یعنی دیگه کار نکنی بخاطر درآمد، یا نگی اگر فلان قدر داشتم دیگه حسرت داشتن فلان خواسته ام رو نداشتم. می فهمی یعنی پولی که دغدغه مالی رو از زندگیت بگیره. اون میزان پول چقدر بود و چطوری مدیریتش می کردی ؟ یعنی چی می خریدی یا کجا سرمایه گذاری می کردی یا چطور خرجش می کردی.

خب بنظرم عدد نمیشه گفت :دی چون انسان ذاتا حریصِ . من اگه 1 میلیارد دلارم داشته باشم اونجوری نیست که بشه گفت دیگه نمی خوام ! نهایتا چند سال با اون پول حال کنم و بعدش دیگه برام عادی و تکراری میشه و بازم پول بیشتر می خوام تا لذتایی که تجربه ش نکردم رو تجربه کنم .
اما سرمایه گذاری من با هر مبلغی عمده ش روی ملک خواهد بود . چون عاشق ملکم و هیچ سرمایه گذاری رو بهتر و کم ریسک تر از ملک نمی دونم :دی هم Safe هم سودده . یه سازنده میشناسم تا حالا بالای 1800 واحد ساخته . اینش خیلی مهم نیست، نکته ش اینجاس همه ی اون 1800 تا واحد رو داده اجاره :)) یعنی هیچ کدومشو نفروخته . به این میگن پولدار:دی لعنت بهت .

سوم. پویا یه جمله ماندگار رو ازش سوال می کرد که "وصال مدفن عشقه"، حالا توی هادی، یه بار از نظر فلسفی بگو نظرت در مورد این جمله چیه و به نظرت غلطه یا درسته و چرا، یه بارم اگر تجربه ی شخصی ازش داری از نظر تجربی در حدی که می خوای و میتونی ازش بگو

من راستش عشق و عاشقیم اندازه ی بالانسم ضعیفه :)) کلا انگار دکمه ی احساسات توم خاموش شده :دی . ولی با این حال من این جمله رو قبول ندارم . به کرات افرادی رو دیدم که سال ها عاشق هم موندن . برعکسشم بوده البته که با ازدواج کلا تو سراشیبی افتادن .اما بنظرم این جمله ای نیست که ما بتونیم کلی بکارش ببریم . بستگی به فردش داره .

چهارم. تو به چه چیزی میگی هویتت ؟ یعنی بخوان هادی رو تعریف یا توصیف کنند، دوست داری به چه صفات یا مشخصاتی تعریف بشی و اینکه برای شناخته شدن به اون صفت ها چیکار کردی ؟ اتفاقی بوده یا خودت تلاش کردی اینطور شناخته بشی ؟

من دوست دارم وقتی اسمم میاد یا وارد جمعی میشم همه بگن ایولللل هادی اومد :دی نگن ای بابا بازم این اومد :دی . دوست دارم یه فرد خوش اخلاق، خوش قول ( این خوش قول رو یاسین ببینه جرم میده :)) ) و صادق باشم برا بقیه . مثلا من آدم صبوری ام بشدت . یعنی به این زودیا از دست کسی عصبانی نمیشم، اگرم عصبانی بشم تو عصبانیت با طرف حرف نمی زنم، وایمیستم هروقت آتیشم فروکش کرد میرم و صحبت می کنم :دی همین صبور بودنِ خیلی بهم کمک کرده تا ذهنم پر از آت آشغال نشه و خیلی از مسائل رو ساده ازش بگذرم . این حاصل تلاش خودم بوده تو این سال ها و یکی از صفاتی که از خودم خیلی دوووست دارم همین صبور بودنه س . امیدوارم روز به روز بیشتر بشه و چشم نکنم خودمو :))

پنجم، خب ما بنا به حوزه مطالعه و سرگرمیمون، روزانه طرف میشیم با کلی جمله اینستاگرامی و تلگرامی و جملات کتاب ها و دیالوگ فیلم ها و ...، سه تا از تاثیرگذار ترین و دوست داشتنی ترین جملاتی که در این محیطا باهاش برخوردی که حس کردی واقعا درون تو بوده و حالا یکی دیگه به زبونش آورده چی بوده. نقلش کن برامون

1- بخند بروی دنیا ، دنیا به روت بخنده ( حتما که نباید فیلسوف و پروفسور جمله ی خفن بگن :دی بانو حمیرا یچیزی گفته که می خوام سر لوحه ی زندگیم کنم )

2- یه دیالوگ انگیزشی خفن فیلم در جستجوری خوشبختی داشت که الان یادم نمیاد :|

3- من از کارهایی که انجام دادم پشیمون نیستم ، اما از کارهایی که نکردم پشیمونم ( مارلون براندو کبیر )

فعلا همینا بسه، تا بعد اگر عمری بود

ببخشید دیگه وسیله پذیرایی نبود، ان شالله سری بعدی چایی چیزی میارم برات :گل::دی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام

سلـــــــــــــــــــــــــــــــــام

چه خبرا؟

سلامتی :دی

این کار آزادت که عاشقشی چیه؟

من توی کار خونم

جنگ های آینده بشریت رو چطور میبینی؟

حس نمی کنم در آینده جنگ بین ابر قدرت ها مثله جنگ های قدیم باشه :دی . یعنی احساس می کنم اگه جنگ عظیمی قرار باشه راه بیوفته حتما اتمی خواهد بود .

آیا در آینده شاهد جنگ اتمی خواهیم بود؟

قطعا (!) بعید می دونم ابر قدرت ها صرفا محضِ رضای دخترو این همه بمـب اتم جمع کنن برا خودشون :دی یروزی یجایی ازش استفاده خواهند کرد . امیدوارم که اون روز زنده نباشم .

نظرت در مورد پاکستان؟

:| خب اطلاعات زیادی ندارم راجع بهش . صرفا می دونم یه کشور مذهبی و جهان سوم پلاس هستند و به تعداد زیادی بمب اتم دارند .

محدوده منطقه نیروگاه قم رو بگو.

نیروگاه شمال استان قم محسوب میشه :دی شمال مون اینه دیگه خودت ببین چی می کشیم اینجا :( :دی

منطقه نیروگاه قم رو وصف کن

نیروگاه سیتی :دی یه شهر جداست کلا . چون اکثر ورودی هاش باید از پل رد بشی تا وارد نیروگاه بشی و اصلا وارد که بشی خودت تفاوت رو احساس خواهی کرد . چندتا محله ی بشدت بد داره مثلِ چهارراه سرگردون و شیخ آباد . که توصیه م اینه اگه مسیرتون به قم خورد هرگز پاتونو اینجاها نذارید :)) جمعیت زیادی داره و اکثرا هم رو محله شون غیرت دارن و افتخار می کنن که اونجا زندگی می کنن :دی البته الان چند سالی میشه خیلی آبادتر شده و دیگه مثلِ قدیما ترسناک و به عبارتی تگزاس نیست .

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
سلام و آرزوی توفیق روز افزون و مرض و سید :))

املاکی ای ؟ میگم چرا اینقدر مافیات خوب شده :)) اوه اوه اوه خدا به پلیر ها برسه :))

دیالوگ دومت هم که نقل کردی خیلی تاثیر گذار بود، نگاهم به خوشبختی عوض شد. احسنت.

ششم. با توجه به اینکه گفتی عشقولانه و اینا تعطیلی این سوال ازت راحت تره (:دی) یک نفر رو که تو زندگیت خیلی قبولش داری و بهش کراش عاطفی هم نداری، یعنی میگی این دیگه "خداس" بین آدمایی که من میشناسم. لازم نیست نامش ببری، فقط توصیفش کن، یعنی از نظر شخصیتی، موفقیت های زندگی شخصی یا اقتصادی و ... بگو دقیقا چه ویژگی هایی داره و تو جلب کدوماش شدی :دی

هفتم. رابطه ات با مرگ چطوریه ؟ اگر فردا یهو بهت بگن یه بیماری داری، تا آخر هفته بیشتر مهمون ما نیستی (خدا نکنه نداره، چند روز هم بهت فرصت دادم تازه ::))) اولا چه حسی بهت دست میده و دوما تا آخر هفته چیکار می کنی ؟ :)) (شوخی کردم، شغال هستی، ولی راضی به مرگت نیستم :)) )

هشتم. فرض کن تو منطقه ای که داری کار املاک می کنی، من یه خونه کلنگی دارم، بعد این خونه موقعیت تاپ داره، ولی من خودم نمی دونم و قشنگ معلومه گاگولم و اولین املاک اومدم پیش شما :دی میگم مثلا می خوام مشارکت ببندم 50-50، متریالشم مهم نیست :)) واکنشت چیه ؟ میری با اون سازنده هه می بندی و یه چیزی ازش کمیسیون بیشتر میگیری، یا آگاهم می کنی نسبی ؟ :دی مخصوصا هم گفتم مشارکت چون میدونی که قراره همونجا بمونم و این احتمال هست که بفهمم کردی تو پاچم :دی اینو که جواب دادی، همین سوال رو برای فروش ملک و رفتنم از کل قم در نظر بگیر :)) یعنی دیگه تا آخر عمرت قرار نیست منو ببینی در حالت دوم.

نهم. گفتی که انسان حریصه، و ممکن یه میلیارد دلار هم راضیش نکنه، به نظرت اونی که 1800 تا ملک داره و داره اجاره میده و تخمینا داره ماهی حداقل 7-8 میلیارد تومن اجاره جمع می کنه، و حدود 3-4 هزار میلیارد هم داراییشه، اگر فرض کنیم که ماهی 1 میلیارد خالصم خرجش باشه (30-35 هزار دلار)، و هفت و هشت تا ملک هم تو جاهای مختلف ایران و دنیا داره، بقیه اش رو دقیقا می خواد چیکار ؟ :)) یعنی مثلا فرض کن تورو گذاشتن جای اون، تهش به نظرت قراره به چی برسه این حرص ؟ :دی شعاری نمی خوام برخورد کنما، می خوام ببینم از نظر هادی تهش چیه ؟ :دی

ده. یه غول چراغ جادو داری، میاد میگه من تو کار ملک و پول نیستم ( :دی ) ولی یکی از این سه امکان رو داری: 1- پرواز کنی ، 2- ذهن بقیه رو بخونی، 3- تا دنیا برقراره سالم و سلامت بدون هیچ کاستی، زندگی کنی وبا اینکه فیلدش پول نیست، ولی یه رفاه نسبی نسبتا خوبم برات تضمین کنه. کدومش رو انتخاب می کنی ؟ :دی

چایی هم که بهمون ندادی، از شما املاکی ها چیزی برای آدم در نمیاد :)) فعلا تا بعد :دی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام.

سلام فری جان

فعالیت های فیزیکی و بیشتر دوست داری و بیشتر انجام میدی یا فعالیت های ذهنی؟

خب از اونجایی که ما شیرازیا یه گشادی عجیبی تومون نهادینه شده پس فعالیت ذهنی رو ترجیح میدم :))

قوی ترین درست در دوران مدرسه؟

تاریخ :دی

دو نقطه قوت و دو نقطه ضعفت به صورت کلی؟

نقطه قوت حس می کنم 1- صبوری 2- بخشنده بودن
نقطه ضعف هم 1- بی نظمی 2- عدم اعتماد به نفس کافی

چه چیزی در هر جمعی/شخصی بیشتر آزارت میده؟ هم ویژگی های یک شخص و میتونی بگی هم تفکر قالب در یک جمع؟

از کلاس گذاشتن بشدت بدم میاد، از اینکه کسی چیزایی که داره به رخِ کسی بکشه که نداره اونم با تمسخر . قطعا تو همچین جمعی نخواهم موند و می زنم بیرون .

خودت رو یک درونگرا میدونی یا برونگرا؟

من تا 19-20 سالگی یه درونگرای به توان 100 بودم . ولی بعدش درجه ش به مرور کم شد و الان خودم رو رسما یک برون گرا می دونم .

معاشرت با کدوم دو قشر بالا برات راحت تره؟

خب قطعا برون گرا . مگه این دنیا چی داره که بخوایم همونم مخفی کنیم از هم ؟ :دی

شعارت/اصل/قانون/معرفه (فرض کن داری) در زندگی چیه؟

" هیچی چیزی ارزش حالِ بدَمو نداره "

پس تا اونجا که بشه حال خوبمو برای مسائل نچندان مهم بد نمی کنم و ساده از کنارش میگذرم .

آخرین ویرایش:
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام دوباره. خسته‌نباشی هادی :دی
من از تمام دنیا، دارم فقط یه پویا :دی سلام سلامت باشی .

۱. چه نقش‌هایی ُ بیشتر دوست داری بازی کنی؟ اول بی‌گناهی گناه‌کاری بگو، بعد ریز نقش‌ها.

اول بی گناهی ، دوم گناهکار تیمی ، سوم گناهکار/فرعی تکی .
چون به حس و حدس خودم ایمان دارم، پلیس و کاراگاه رو دوست دارم بازی کنم برای بی گناهی + رویین تن
تو گناهکار تیمی هم بعد از گادفادر و جادوگر، یاکوزا رو دوست دارم بازی کنم .
تو فرعی ها هم انصافا با نقش شغال حال کردم :)) برعکس اسمش :دی + قاتل رو دوست دارم .

۲. تو این چند دوری که بازی کردی، سبک چه بازیکن‌هاییُ بیشتر پسندیدی؟ توضیح هم هرچه بیشتر بدی بهتره.:دی که چرا پسندیدی و دقیقا چی خوبه.

خودت، مهدی و یاسین

مهم ترین ویژگی ای که خودت داری اون قدرت و اقتدار هستش که اصن از پستات سرریز میشه از بس زیاده :دی یعنی آدم ناخوداگاه وقتی پستاتو می خونه سرشو میگیره پایین و میبینه در برابر عظمتت، هیچی برا گفتن نداره :))
مهدی بازیکنیه که حس می کنم ترسی از بیان کلمات نداره و تمام جهات بازی رو میبینه و از رو به رو شدن با هیچ شخصی هم ابایی نداره :دی
یاسین هم بازیش بشدت ساده و قابل فهم هست و اینو خیلی دوست دارم من . یعنی نه طومار میده نه احتمالای عجیب غریب میده و خب حس و حدسشم در حد خودم :)) خوبه :دی

۳. هر بازیکنی که دوست داری و بازیشُ بیشتر می‌شناسی اسم ببر. حداقل ده نفر. بین ۱ تا ۳ ویژگی از اونا رو به انتخاب خودت بگو که دوست داری بهت اضافه بشه ازشون.

پویا : اقتدار و قدرت
امیر : مغلطه و هم زدن بازی
مهدی : شجاعت
آرش : ریزبین ترین فرد بازی
چاوش : باهوش ترین فرد بازی ( چاوش اگه رو اوج باشه و وقت بزاره، حس می کنم همگی رو هم باید جلوش لنگ بندازیم :دی )
ترسا : احساسی کردن بازی :دی
فری : پنهان موندن بی گناهی و گناهکاری
عماد : نتیجه گرا ترین فرد بازی
محمد حسین : قابل اعتماد ترین فرد بازی
یاسین : ساده بودن در عین کارآمد بودن .

۴. سوال بالا رو برای همون اشخاص جواب بده. با این توضیح که ۱ ویژگی مهم برای هرکدوم‌شون بگو که بهشون اضافه بشه بهتر می‌شن.

خب هر فرد ویژگی های منحصر به فرد خودشو داره، و اگه اینا باهم ترکیب بشه قطعا چیز گولاخی خواهد شد :دی

پویا : باید فری وجودشو بیشتر کنه، تفاوت بی گناهی و گناهکاریش بنظرم قابل فهمِ :دی
امیر : باید یکم محمد حسین به وجودش اضافه کنه، تا مغلطه هاش قابل اعتماد باشن
مهدی : یک قاشق غذا خوری ترسا به بازیش اضافه کنه شجاعتش کارآمد ترم میشه .
آرش : یک مقدار عماد کم داره در بازیش :دی باید نتیجه گرا تر باشه .
چاوش : فقط یکم یاسین کم داره تا پستاش قابل فهم تر باشه .
ترسا : یک پیاله آرش باید به بازیش اضافه کنه تا ریزتر ببینه بازی رو و هر حرفیو نزنه .
فری : اگه یکم یاسین به بازیش اضافه کنه بنظرم جذاب تر خواهد بود .
عماد : مهدی وجودشو باید بیشتر کنه
محمد حسین : باید یک دیگ امیر به بازیش اضافه کنه :))
یاسین : اگه پویا به بازیش اضافه کنه، وحشتناک قوی خواهد شد . اقتدار در عین ساده بودن .

۵. به‌نظرت یه ناهار و گردش نیم‌روزه رفتن و گپ زدن، بیشتر شخصیت آدم‌ها و ویژگی‌هاشونُ مشخص می‌کنه یا خوندن یک دور گناه‌کاری و یک دور بی‌گناهی ازشون؟ توضیح هم هرچی خواستی بدی بده.

خب برای شخصِ من بنظرم گردش نیم روزه و گپ زدن کارآمدتر خواهد بود تو شناخت فرد . چون مافیا رو اندازه شما درک نکردم

۶. نظرت راجع به گروه تلگرامی و بحث‌هایی که می‌شه چیه؟:دی

مهم ترین نکته ش بنظرم صمیمی بودن افراد با همدیگه س و اینکه حس می کنم حسود تو اون جمع نیست :دی البته من همه ی بحثاشو نمی خونم ولی همین دوست داشتن و صمیمی بودن افراد رو میبینم لذت میبرم و حس خوب میگیرم در کل .

اون سوال نمره ریز به ویژگی‌های افرادُ بپرسم ازت یا نه؟:دی

هر چه می خواهد دل تنگت بگو :دی:111::گل:

Thomas Shelby
پسندها
606
امتیازها
835
مدال‌ها
47
درودی دوباره. این سوال چون طولانی هست، تکی بپرسیم.:دی

مهم‌ترین ویژگی‌هایی که برای موفقیت در بازی مافیا نیاز هست چیا هستن؟ به بازیکنای فعال در اون ویژگی‌ها نمره بده. به عنوان تقلب هم می‌تونی به صندلی داغ مهدی یا آرش مراجعه کنی.:دی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلام و آرزوی توفیق روز افزون و مرض و سید :))

سلام و درود امیر:دی

املاکی ای ؟ میگم چرا اینقدر مافیات خوب شده :)) اوه اوه اوه خدا به پلیر ها برسه :))

املاکی ام :( :))

دیالوگ دومت هم که نقل کردی خیلی تاثیر گذار بود، نگاهم به خوشبختی عوض شد. احسنت.

یادداشت کن هیچ وقت گمش نکنی :))

ششم. با توجه به اینکه گفتی عشقولانه و اینا تعطیلی این سوال ازت راحت تره (:دی) یک نفر رو که تو زندگیت خیلی قبولش داری و بهش کراش عاطفی هم نداری، یعنی میگی این دیگه "خداس" بین آدمایی که من میشناسم. لازم نیست نامش ببری، فقط توصیفش کن، یعنی از نظر شخصیتی، موفقیت های زندگی شخصی یا اقتصادی و ... بگو دقیقا چه ویژگی هایی داره و تو جلب کدوماش شدی :دی

خب این شخصی که میگی بسیار مهربونه، دعوا نمی دونه چیه :دی تا حالا ندیدم اعصابش خورد بشه به اون صورت، هروقت میبینمش حالم خوب میشه از بس که دلش صافه و هیچی تو دلش نیست . یچیزی تو مایه های محمدحسین :)) :love: درس شو داره میخونه در مراحل عالی و هوشش هم بشدت خوبه :دی از لحاظ اقتصادی به اون صورت شاخ نیست و بیشتر شیفته ی جنبه شخصیتیشم .

هفتم. رابطه ات با مرگ چطوریه ؟ اگر فردا یهو بهت بگن یه بیماری داری، تا آخر هفته بیشتر مهمون ما نیستی (خدا نکنه نداره، چند روز هم بهت فرصت دادم تازه ::))) اولا چه حسی بهت دست میده و دوما تا آخر هفته چیکار می کنی ؟ :)) (شوخی کردم، شغال هستی، ولی راضی به مرگت نیستم :)) )

من از مرگ خیلی میترسم . چون نمی دونم بعدش قراره چه اتفاقی بیوفته و چیزی که ندونی قائدتا موضوع ترسناکیه . کاری هم که می کنم احتمالا حلالیت گرفتن از کسایی که یروزی از دسم ناراحت شدن، پرداخت بدهی اگه داشته باشم و انجام یه کار عام المنفعه با سرمایه م . دعا و این چیزا هم قطعا می کنم ببینیم چی میشه دیگه :))

هشتم. فرض کن تو منطقه ای که داری کار املاک می کنی، من یه خونه کلنگی دارم، بعد این خونه موقعیت تاپ داره، ولی من خودم نمی دونم و قشنگ معلومه گاگولم و اولین املاک اومدم پیش شما :دی میگم مثلا می خوام مشارکت ببندم 50-50، متریالشم مهم نیست :)) واکنشت چیه ؟ میری با اون سازنده هه می بندی و یه چیزی ازش کمیسیون بیشتر میگیری، یا آگاهم می کنی نسبی ؟ :دی مخصوصا هم گفتم مشارکت چون میدونی که قراره همونجا بمونم و این احتمال هست که بفهمم کردی تو پاچم :دی اینو که جواب دادی، همین سوال رو برای فروش ملک و رفتنم از کل قم در نظر بگیر :)) یعنی دیگه تا آخر عمرت قرار نیست منو ببینی در حالت دوم.

چندتا بحث پیش میاد اینجا :دی اول اصولی شو میگم بعد اخلاقی شو
از لحاظ اصولی اون شخصی که پیش من میاد، حالا فرقی نداره چه اولین نفر چه چندمین نفر . صرفا "فقط" پیش من نمیاد . الان طرف می خواد کفش بخره میره چندجا قیمت میگیره دیگه چه برسه به ملک . پس اگه من یه عدد خیلی پرت بهش بگم از دفتر من که بره بیرون و به اولین جایی که مراجعه کنه و مشاوره بگیره متوجه میشه که من می خواستم بکنم تو پاچش :دی پس ما هیچوقت همچین ریسکی نمیکنیم که به طرف مقابل مون مشاوره پرت بدیم . در اینکه سعی می کنیم ملک هایی که بهمون میسپارن رو با بهترین قیمت و بیشترین کمیسیون وارد دفتر کنیم شکی نیست . ولی این دلیلی نمیشه که بخوایم به طرف مقابل مون مشاوره پرت بدیم . مثلا آپارتمان تک واحدی تو منطقه X رنج قیمتیش بین متری 25 تا 28 هستش . من سعی می کنم این واحد رو با کمترین قیمت موجود که 25 باشه بگیرم و روش کار کنم تا فروشش راحت تر باشه برام ولی اگه یدفعه به طرف بگم متری 20 تومن خب جای بعدی که بره دیگه کلاهشم بیوفته نمیاد از دفتر ما برداره :دی مورد بعدی که پیش میاد اینه که ما ( من ) این شغل رو به عنوان شغل اصلی مون انتخاب کردیم، مهم ترین رکن یه مشاور املاک اینه که امین باشه و مردم بتونن بهش اعتماد کنند . ما نیاز به کسب اعتبار داریم و حالا فرضا یه قرارداد هم بکنیم تو پاچه ی یه نفر اتفاق خاصی تو زندگی مون قرار نیست بیوفته . بعدش که قرار نیست فرار کنیم :)) بازم میخوایم همین کار رو ادامه بدیم و از اونجایی هم که قم شهر کوچیکیه و دیوارش موش داره و موشش گوش :دی اگه اعتبارمونو از دست بدیم مثل کاغذ مچاله شده می مونه، دیگه برنمیگیرده به حالت سابقش :دی .به هیچ عنوان همچین ریسکی نمی کنیم رو شغل اصلی مون و اعتباری که چندین سال طول کشیده تا جمعش کردیم و تو شهر قم جا بیوفتیم رو با یه تو پاچه کردن خراب نمی کنیم :دی اتفاق افتاده که یه مالک ملک شو ارزون تر از بهای واقعیش فروخته و یا یک مشتری ملکی رو گرون تر از بهای واقعیش خریده باشه اما تو پاچه کردنی در کار نبوده . مصرف کننده چشمش یه خونه رو میگیره ممکنه متری 2 میلیون هم بیشتر بخره و خودشم می دونه . یا یک مالک پول لازمه می دونه داره متری 4 میلیون زیر قیمت میده تا ازش بخرن . اما اصول کار ما اجازه نمیده صرفا بخاطر یک قرارداد چه طرف از اینجا بخواد جمع کنه بره و چه طرف بمونه و ببینیمش بازم بخوایم سرش کلاه بزاریم .
از لحاظ اخلاقی هم بارها شده می تونستیم بدون اینکه مشکلی برامون پیش بیاد ملک مشکل دار به مشتری بفروشیم با کمیسیون فضایی (!) ولی خب پولدار شدن من اگه قرار باشه با بدبخت کردن یکی دیگه باشه می خوام 100 سال دیگه نشم :دی

نهم. گفتی که انسان حریصه، و ممکن یه میلیارد دلار هم راضیش نکنه، به نظرت اونی که 1800 تا ملک داره و داره اجاره میده و تخمینا داره ماهی حداقل 7-8 میلیارد تومن اجاره جمع می کنه، و حدود 3-4 هزار میلیارد هم داراییشه، اگر فرض کنیم که ماهی 1 میلیارد خالصم خرجش باشه (30-35 هزار دلار)، و هفت و هشت تا ملک هم تو جاهای مختلف ایران و دنیا داره، بقیه اش رو دقیقا می خواد چیکار ؟ :)) یعنی مثلا فرض کن تورو گذاشتن جای اون، تهش به نظرت قراره به چی برسه این حرص ؟ :دی شعاری نمی خوام برخورد کنما، می خوام ببینم از نظر هادی تهش چیه ؟ :دی

بقیه ش رو می خواد چیکار ؟ بیخیال :دی اگه دیدگاه همه این بود که این همه میلیاردر تو دنیا نداشتیم :دی همه صرفا یه درآمد بخور نمیر در میاوردن و انقدرم خودشونو حرص نمی دادن :)) همین آقایی که میگی شاید آرزوش باشه زمین هایی رو بخره که الان بودجه شو (!) نداره ( با این حجم از دارایی ) . گفتی که این آقا شاید 4 هزار میلیارد سرمایه داشته باشه، فرض کن کل پولش نقد تو حسابشه . با این پول نهایتا بتونه یه مغازه متراژ بالا جای خوب تهران، یه ویلا لوکس تو شمال، و 5-6 تا واحد آپارتمان متراژ بالا تو بالا شهر تهران بخره ! همین :دی تموم شد سرمایه ش . پول درآوردن خیلی سخته ولی خرج کردنش خیلی راحته .
بچه که بودم فکر می کردم اگه یه خونه، یه ماشین و یه کار منطقی داشته باشم تمومه دیگه و تا آخر عمرم راحتم :دی ولی بدستش که میاری سوالای جدیدی تو زندگیت پیش میاد، چه ماشینی ؟ چه خونه ای ؟ چه کاری ؟
نظر خودم هم من موافق این سبک زندگی نیستم راستش :دی چون هنوز طرف تو+50 سالگی داره میره پای ساختمون و با کارگر و بنا و .... سر کار داره ! لعنتی بکپ خونه ت دیگه چی می خوای :)) کلا اینایی که پولدار هستند و برا خودشون خرج نمی کنند رو نمی تونم هضم کنم . من اگه 1/10 سرمایه این آقارم داشتم میرفتم تو استراحت دیگه :)) کلا ایده آل زندگیم اینه که تا 40 سالگی سخت کار کنم و بعدش دیگه موقع برداشت باشه و سخت نگیرم زندگی رو :دی هر عنی خواستم بشم تا 40 بشم که اگه نشم دیگه بعدش نمیشم :))

ده. یه غول چراغ جادو داری، میاد میگه من تو کار ملک و پول نیستم ( :دی ) ولی یکی از این سه امکان رو داری: 1- پرواز کنی ، 2- ذهن بقیه رو بخونی، 3- تا دنیا برقراره سالم و سلامت بدون هیچ کاستی، زندگی کنی وبا اینکه فیلدش پول نیست، ولی یه رفاه نسبی نسبتا خوبم برات تضمین کنه. کدومش رو انتخاب می کنی ؟ :دی

خب پرواز که در آینده ای نزدیک خیلیا می تونن بکنن :دی حالا خودمون بال نداریم ولی تاکسی پرنده که هست :دی پس گزینه 1 حذف میشه . خوندن ذهن بقیه هم جذابه ولی اولاش فقط و بعدش دیگه تکراری میشه :)) پس من گزینه سوم رو انتخاب می کنم و قطعا تو اون مدت به پرواز هم می رسم و با یه تیر دو نشون می زنم :دی

چایی هم که بهمون ندادی، از شما املاکی ها چیزی برای آدم در نمیاد :)) فعلا تا بعد :دی

از شهرمون رد میشی نمیای که بهت چایی مخصوص بدیم حال شو ببری :))

آخرین ویرایش:
Thomas Shelby
پسندها
606
امتیازها
835
مدال‌ها
47
سلامی دوباره. عرض به حضورت که اولا سری قبلیُ یه موقع نزنه به سرت که بپیچونی.:)) منتظر جواب اون بودم. گفتم شاید سخت باشه و طول بکشه، دوباره اومدم که اگه خواستی اینا رو زودتر جواب بدی.:دی

1. در دوران تحصیل، دبستان بیشتر لذت بردی یا راهنمایی یا دبیرستان؟ از هرکدوم یه خاطره بگو.

2. از بعد از مدرسه، از دانشگاه چیا یاد گرفتی؟ منظورم علم نیست فقط. از کار چیا یاد گرفتی؟
توضیح: فرض کن می‌خوای بری سراغ یه کار دیگه، غیر مرتبط با دانشگاهت و کار فعلیت. می‌گم چیا یاد گرفتی منظور اینه. چه چیزایی بهت اضافه شده که به خود کار/دانشگاه ربطی نداره و قابل انتقال به مرحله بعدی هست؟

3. هادی تو زندگیش چی کم داره الآن؟

4. وصل مدفن عشقه؟ چرا؟

5. چندتا دوست‌دختر داشتی؟:دی با ذکر زمان توضیح دهید.:))

6. دوست داری تو کدوم شهر ایران زندگی کنی؟ و آیا برنامه‌ای برای تغییر مکان داری یا خیر.

7. بهترین سفرهایی که رفتی کجاها بوده؟ به ترتیب.:دی یه خاطره از بهترینش بگو.

فعلا همینا.:دی بازم می‌آم. بقیه هم می‌گم بیان.:دی

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
سلامی دوباره. عرض به حضورت که اولا سری قبلیُ یه موقع نزنه به سرت که بپیچونی.:)) منتظر جواب اون بودم. گفتم شاید سخت باشه و طول بکشه، دوباره اومدم که اگه خواستی اینا رو زودتر جواب بدی.:دی

علیک سلام . وقتی گفتم هرچه می خواهد دل تنگت بگو فک نمی کردم انقدر سخت باشه :)) جواب میدم اونم سر فرصت، چشم :دی

1. در دوران تحصیل، دبستان بیشتر لذت بردی یا راهنمایی یا دبیرستان؟ از هرکدوم یه خاطره بگو.

از اونجایی که من برق صنعتی رو انتخاب کردم، وارد هنرستان شدم و بدون شک بیشترین لذت رو از دوران دبیرستان بردم :دی هنرستانی که توش درس می خوندیم رو روس ها ساخته بودن و فضای خیلی بزرگی داشت،سالن فوتسال داشت، کارگاه های متنوع، خیلی راحت گوشی می بردیم سر کلاس کاملا مجاز و حتی می تونستیم ایزی بپیچونیم کلاسارو و خلاصه که خیلی بهمون گیر نمی دادن و خوش گذشت :دی

دبستان : تو دوران دبستان من نور چشمیِ ناظممون بودم :دی تا چهارم ابتدایی ایشون ناظم بود و فکر می کرد من خیلی خفنم :)) هروقت یکی از معلما غیبت می کرد منو میاورد پای تخته میگفت به بچه ها ریاضی یاد بده :)) سال پنجم ایشون شد معلم ریاضی مون :| :دی روز اول منو اورد پای تخته گفت فلان مسئله ریاضی رو حل کن . منم فقط نگاش می کردم و بلد نبودم حلش کنم :)) بنده خدا کل ذهنیتش تو اون 4 سال ریده شد توش :)) دیگه تا آخر سال بهم با اخم نگاه می کرد :))

راهنمایی : دو تا خاطره از راهنمایی دارم که هیچ وقت یادم نمیره . یکیش خوبه یکیشم درس زندگیه :دی اول اون درس زندگی رو میگم :)) معلم علوم بهمون گفته بود یه آزمایشی رو انجام بدید و جواباشو بیارید . خب از اونجایی که من فامیلیم با الف شروع میشه نفر 4-5 بودم اگه اشتباه نکنم . به ترتیب لیست داشت می خوند و می پرسید که آیا انجام دادید یا ندادید . نفر اول گفت انجام دادم . دومم همینطور . اما بهشون نگفت که بیار من ببینم نتایج رو . نفر سوم هم گفت انجام ندادم بهش 0 داد :دی رسید به من که نفر چهارم یا پنجم بودم .منم خب انجام نداده بودم :دی اما چون دیدم از نفر اول و دوم نتیجه نخواست گفتم بزار بگم انجام دادم . رسید به من و گفت انصاری ؟ گفتم انجام دادم :| :)) حالا ادد به من گفت نتیجه رو بیار ببینم :| :)) استرسی بود که میکشیدم :دی رفتم پیشش گفتم دروغ گفتم انجام ندادم . بهم دو تا 0 داد . اولین و آخرین 0 ی که تو دوران تحصیل گرفتم. یدونه ش بخاطر انجام ندادن آزمایش، یدونه شم بخاطر دروغی که گفتم :دی همونجا بود که فهمیدم دروغ چقدر بده :دی دمش گرم که این کارو باهام کرد تا تو اون دوران یه درس مهم از زندگی بگیرم :دی
خاطره ی خوبمم اینه که از هر ناحیه یه نفر رو به عنوان نخبه انتخاب می کردند . اون سال سر صف اسم منو صدا زدن به عنوان دانش اموز نخبه به ناحیه معرفی شدم :دی یه خودکارم بهم جایزه دادن که اسمم روش نوشته شده بود :)) خیلی خوش حال بودم اون موقع ها یادمه :دی کارت نخبگی هم هنوز نگه داشتم ( اینم منبع ) به عنوان خاطره :دی حیف که در ادامه پخمه هم نشدیم چه برسه نخبه :))

دبیرستان ( هنرستان ) : سال اول خب دبیرستان بودیم و انتخاب رشته نکرده بودیم که بریم هنرستان :دی معلم شیمی مون خیلی گند اخلاق بود . هر چند هفته یک بار 2-3 نفر رو میاورد پای تخته و ازشون 5 تا سوال می پرسید که هر کدوم 4 نمره داشت . هر کسی که کمتر از 3 سوال رو جواب می داد زنگ می زد به خانوادش که بیان جمع کنن بچه شونو چه وضعشه :)) نکته ای که این وسط بود این بود که نمیگفت که کدوم جلسه قراره بپرسه . یعنی همیشه ما سر کلاسش استرس داشتیم که آیا امروز سوال می پرسه ؟ و اگه می پرسه مارو میاره پای تخته ؟ کلا تاکتیک جالبی بود بنظرم :دی همیشه استرس داشتن همه سر کلاساش :)) یبار منو آورد پای تخته . منم هیچی نخونده بودم و 0 عه 0 بودم در واقع . ولی در کمال ناباوری هر 5 تا سوالشو جواب دادم و 20 گرفتم :)) خودم کرک و پرم ریخته بود . داشتم خودمو آماده می کردم که زنگ بزنن بابا ننه م بیان جمعمم کنن ببرن منو :)) ولی نمی دونم چطوری تونستم جواب بدم . خاطره ی بشدت شیرینی بود و تمام اون استرس به شادی تبدیل شد .

هنرستانمون هم که عجیب غریب بود همه جوره :دی تکزاس بود رسما . هر هفته گله ای قرار می ذاشتن جلوی مدرسه دعوا می کردن :| هیچکس هم جلوشونو نمی گرفت . مواد میفروختن، سیگار می کشیدن :| به همه چی شبیه بود الی مدرسه :))من سرم تو کار خودم بود همیشه و دنبال دردسر نبودم . روز اول هنرستان کنارم یکی نشسته بود . باهاش حرف زدم و دیدم فوتبالیه :دی صحبتامون ادامه داشت تا شد یکی از رفیقام . و تا الان که الانه هنوزم بهترین رفیقمه :دی مهم ترین چیزی که هنرستان بهم داد همین رفیقمممم بود .

2. از بعد از مدرسه، از دانشگاه چیا یاد گرفتی؟ منظورم علم نیست فقط. از کار چیا یاد گرفتی؟
توضیح: فرض کن می‌خوای بری سراغ یه کار دیگه، غیر مرتبط با دانشگاهت و کار فعلیت. می‌گم چیا یاد گرفتی منظور اینه. چه چیزایی بهت اضافه شده که به خود کار/دانشگاه ربطی نداره و قابل انتقال به مرحله بعدی هست؟

تنها چیزی که از دانشگاه یاد گرفتم با کمال تاسف و تاثر، خ*** مالی بود :)) من 82 تا واحد پاس کردم :دی کلا هم 2 واحد افتادم . می تونم بگم از 4 ترم دانشگاهم کلا 20 بار هم سر کلاس نرفتم :دی یعنی بذارید اینجوری بگم روز اول رفتم همه ی کلاسامو و بعدش همین بهترین رفیقمو دیدم ازم پرسید چطور بود ؟ گفتم عالی بود خیلی خوب درس می داد :| اونم بهم خندید و گفت خجالت بکش کلاس چیه دیگه :| خلاصه که دیگه نذاشت برم سر کلاس :)) و کلا 2 سال دانشگاه رو ول بودیم . از این 82 تا واحد بیش از 50 تا واحدشو نمره ی اولیه م زیر 10 بود :دی ولی انقدر خوب یاد گرفته بودم همون نکته ای که اول گفتم رو که تونستم در کمال ناباوری همرو پاس شم :)) بجز اون 2 واحد که فیزیک عمومی بود زورم به استاد نرسید . 0/5 گرفته بودم امتحانو :)) رفتم پیشش گفت خجالت بکش بچه با چه رویی اومدی اینجا :)) فقط اون استاد رو نتونستم مجاب کنم وگرنه نمره 3 یا 2 یا 7 و .... هرچی گرفتم رو پاس کردم با سخن وری :)) چیزِ دیگه ای واقعا یاد نگرفتم چون اصلا سر کلاسا نبودم که چیزی یاد بگیرم :دی .

3. هادی تو زندگیش چی کم داره الآن؟

آرامش . پازل گمشده ی منه احتمالا :دی کار ما کلا دغدغه خیز هستش . اول اینکه مسئولیت زیادی داریم و اولین اشتباه برعکس این دور مافیا = هست با آخریش :)) نمی دونم باید چیکار کنم تا بتونم به آرامش برسم . ولی بدجوری دنبالشمممم

4. وصل مدفن عشقه؟ چرا؟

اینو جواب دادم تو سوال امیر :دی من میگم عشق و عاشقیم ضعیفه حالا هی بپرس :))

5. چندتا دوست‌دختر داشتی؟:دی با ذکر زمان توضیح دهید.:))

چیزی که بتونم اسمشو دوست دختر بذارم 0 بوده :دی کلیدنخورده محسوب میشم :)) با دخترای زیادی در ارتباط بودم هم تو دوران دانشگاه هم بخصوص محیط کارم . اما هیچ کدوم دوست دخترم محسوب نمیشدن :دی ۱-۲ نفرم بودن که بیرون میرفتیمو و چت میکردیم و ... از این کارا خلاصه :دی ولی مغزم دیگه نمیکشید و دکمه شونو زدم . با کی میری کجا میری چی میخوری چی میپوشی و .... یه مشت سوال مسخره که باید بهش جواب میدادم :| البته تو این مدت 1 نفر بوده که ازش خوشم میومده و قلبا دوست داشتم باهاش اوکی شم ولی اول اینکه دوست دختر داشتن وقت می خواد و باید براش وقت گذاشت که من نمیزارم :دی دومم من خودم پیشنهاد نمیدم به کسی و انتظار دارم طرف بیاد بهم بگه :)) کلا از جواب " نه " متنفرم و بخاطر ترس از این جواب پیشنهادم ندادم حتی . نمی تونم بگم پشیمونم یا چی :دی ولی خب متاسفانه یا خوشبختانه مدلم همینه .

6. دوست داری تو کدوم شهر ایران زندگی کنی؟ و آیا برنامه‌ای برای تغییر مکان داری یا خیر.

شیراز رو خیــلی دوست دارم :love: میرم اونجا لذت میبرم. بنظرم تنها ضعفی که داره اینه که از پایتخت دوره، همین :دی بعد از شیراز هم که خب طهران :دی
برنامه هم ندارم متاسفانه . خاک قم زمین گیرِ لامصب :دی آدم میاد توش دیگه نمی تونه دل بکنه ازش :)) به امید روزی که شرایط فراهم شه برم از این شهر :|

7. بهترین سفرهایی که رفتی کجاها بوده؟ به ترتیب.:دی یه خاطره از بهترینش بگو.

خب من همونطور که گفتم پدرم شیرازی و مادرم شمالیه :دی هر سال به این دو شهر سفر می کنیم :دی یعنی شمال و شیراز رو +20 بار رفتم هر کدومشو :دی
البته که بهتریناش با خانواده نبوده و با رفقا بوده قطعا :)) همین چند ماه پیش یه شمال رفتیم با دوستان خیییییییییلی خوش گذشت و بسی لذت بردیم :دی یه ویلای خفن پلاک 1 جنگل ویو ابدی . نگم براتون :دی خاطره هم خیلی زیاده واقعا ولی اکثرش یادم رفته :))

یبار ۱ روز کامل تو جنگل زندگی کردیم و چادر زدیم که واقعا شب عجیب غریبی بود . همه غلطی هم کردیم :)) خیلی خوش گذشت و شبشم واقعا ترسناک بود اما همون ترسه هم الان شده خاطره :دی اون روز رو هیچوقت یادم نمیره و خیلی دوست دارم یبار دیگه تجربه ش کنم .

اصفهانم چند بار رفتم که شهر خیللللللللللللللی زیباییه ولی خب به شیراز نمی رسه :سوت
+ تبریز رو خیلی دوست دارم یبار ببینم تا حالا ندیدم :( بنظرم شهر شاخی باید باشه با کلی زیبایی :دی

فعلا همینا.:دی بازم می‌آم. بقیه هم می‌گم بیان.:دی

خدا یار و نگه دارت باشه رئال مادرید :دی 😍

آخرین ویرایش:
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین