برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

پست‌های ماندگار

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
در این تاپیک می‌تونید پست‌ها و حرف‌هایی که توی بازی‌ها (یا هرجای دیگه) زده شده و براتون ماندگار بوده، نقل قول کنید تا ثبت شه. :دی پست‌هایی که خیلی خندیدیم، پست‌هایی که بازی رو عوض کرده، سوتی‌ها، پست‌های حساس، هرچی که به ذهنتون می‌رسه. :دی

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
آریا، دور اول:
نظر من راجع به وضعیت فعلی اینه که اگر دقت بکنید میبینید که تعداد زیادی از بازیکنا وسط دعوا هستن و تعداد زیادی هم کنار نشستن. من خودم از اون افرادم که اصولا کنار میشینم. البته نه در دوران جوانی، اون زمانا حوصله داشم ولی الان اوضاع فرق کرده. به هر حال، برمیگردم سر اصل موضوع حاشیه هارو بهتره دنبالش نریم.
نظرم نسبت به بازیکنارو اول بگم:
یه نفر هست که کلا از اول بازی هر چی میگه داره دریوری میگه و من نمیفهمم چطور بقیه واکنش درست حسابی ای بهش نشون نمیدن. اصلا نه کسیو درست حسابی خطاب قرار میده نه از خودش دفاع میکنه و نه اصلا فک میکنم پستارو میخونه.
دو نفر هستن که وسط بازی هستن و من واقعا نمیدونم هنوز که هدفشون چیه. اگر دقت کنید به صحبتاشون کلا دارن به این و تاون میپرن بیخود و بیجهت. حالا اسم نمیبرم.

یه نکته که هست اینه که شهید رامتین حرفای زیادی تو بازی زد و بیگناه بود. اگر حرفای رامتینو مورد نقد و بررسی قرار بدیم به احتمال زیاد یه چیزی متوجه میشیم. جالا من هنوز نرفتم مورد بررسی قرار بدم ولی درکل گفتم که گفته باشم.

از اینجا به بعد بازی خیلی مهمه. قاتل که نداریم پلیسم که نداریم. امشب دو تا احتمال وجود داره، یکیش اینه که یکی میمیره و یه نفر کم میشه دومیشم اینه که کسی نمیمیره و کسی کم نمیشه که خیلی مهمه.

خلاصه تا اینجای کار بازی خیلی خوب داره پیش میره. شایدم نمیره البته.

آخرین نکته رو هم بگم و برم. اول پست گفتم یه نفر هست که همش دریوری میگه دقت کردین؟ حالا که به آخر پست رسیدم هنوزم میگم. اون یه نفر هنوز داره به دریوری گفتن ادامه میده. بله درست حدس زدین اون یه نفر منمو الانم میگم که بنده رایمو بدون خوندن پستا دادم و صرفا جهت دادن رای. الانم این پستو میدم صرفا برای دادن پست. تازه دقت کردین که فونت پستم یه ذره بزرگتره؟ برا اینه که حجمش بیشتر به نظر بیاد. خلاصه که همین دیگه برا امشب بسه

:77:=))

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین