برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور شانزدهم مافیا | خون‌بَس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11

رای به اعدام: محمد امین

تصمیمو گرفتم ، هیچجوره این حرکتش تو کتم نرفت .

فقط خواهشا به رضا اولویت ندید شهروندااا

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
تک‌رای‌ها فایده نداره.:دی

Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
سه تا بیگناه داخل بازی جز من هست. دیگه خودتون که نقش خودتون رو میدونید. اگر متوجه نشدید بازی داره خیلی ریز به سمت اعدام من میره دیگه خود دانید. من تلاش ام رو کردم و احتمالاً پست های قبلیم برای دو نقش حس خطر داشت. راضی هستم البته :دی اون سه تا بیگناه حتی "ذره ای" شک نکنند که اگر به من رای یا اولویت بدید در اشتباهید. با بقیه کاری ندارم.

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
خب. در رابطه با سوالی که از دو متهم این فازتون پرسیدم.:دی
مرسی از پاسخ‌های خوب‌تون هر دو عزیز.
یه جور دیگری جواب می‌دم. من که مفیستوفلس هستم و از دید خودم هر کاری که کردم درست بوده و هر کاری که غلط بوده، نکردم.:))
اما اون‌ورش که درصد قائل شدید:

رضا:
من اگه هلن بودم، نه بهت می‌گفتم ته بازی نگهت می‌دارم که اشتباه کنی، نه نگهت می‌داشتم؛ یه گوشه تا قبل این فاز.:دی

محمدحسین:
من اگه هلن بودم، تو قبل از آرش که باید جای خلفی اعدام می‌شد، اعدام می‌شدی؛ حتی اگه ۵ نفر (با مجموع ۱ رای) نقش‌شون مفیستوفلس بود.:دی

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
ایشالا خیر نبینید :)) تو ساده ترین روز بازی سرگیجه گرفتم👨‍🦯

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
نکته‌ای که یافتم هم باشه فاز بعدی. این فاز وضعیت خوبه، خرابش نکنم.:دی

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32

رای به اعدام: محمد امین گوسفند

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد

تمام. دیگه پست ندید. رامتین و محمدحسین رفتن دفاعیه. تا ۲۲:۵۰ فرصت ارسال دفاعیه هست. تا ۲۳:۰۰ هم اولویت بدید. اگر زودتر دفاعیه‌ها اومد و همه اولویت داده بودن ممکنه زودتر اعدامی رو مشخص کنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
گاد.

اشتباه شد. سریع رای عوض کردید. رامتین الان یک رای داره و محمدامین دو رای.

محمدامین و محمدحسین به دفاعیه میان.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
حتی ذره ای شک نکنید که من بیگناه هستم. دیگه الان واقعاً ناراحت میشم بهم رای بدید چون اگه نفهمیدید چه اتفاقی افتاد من نیازی به توضیح بعد از بازی نمیبینم. الان وقت تصمیم هست و باید درست تصمیم بگیرید و مسئولیت پذیر باشید.
من چند تا پست این فاز دادم که حتماً بخونید. بنظرم مسیر فکری که ترسیم کردم اصلاً بی ربط نبود که الان دم اعدام هستم. من اگر داخل بازی بمونم قطعاً برای اون تک مافیا و جلاد تیغ توی چشم خواهم بود و این رو فهمیدند به خوبی. پست های آخر من رو حتماً بخونید. جلاد و مافیا که قطعاً به من اولویت میدن و بعداً پیگیری کنید. حرفی هم باهاشون ندارم. سه تا بیگناه جز من هستید. اگر من رو انتخاب کنید متاسفانه به شدت اشتباه کردید. کسی هم که با من اومده دفاعیه، هم احتمال بسیار بسیار خوبی برای جلاد بودن داره، و هم احتمال مافیا بودن رو هم من براش متصور هستم هنوز. من فقط نقش خودم رو میدونم و آگاه ام اگر به من اولویت بدید بدجور اشتباه کردید.
واقعاً سرم رو میکوبم توی دیوار اگر با حرکت آخر محمد امین باز به من رای بدید. مگه خودتون نمیگفتید جلاد این فاز اسم رضا رو داده؟ دیگه واضح تر از این؟ صبر کرد صبر کرد دم آخر به رضا رای داد. بعد هم نوشت یکی باید بین محمد حسین و رضا اعدام بشن که در صورت ورود احتمالی خودش به دفاعیه به همراه من، باز رای به محمد حسین رو توجیه کنه.

اگر هم از بازی رفتم بیرون میخونه بیگناه، و کاری که میکنید اینه که "به هیچ عنوان" از پست های امروز من گذر نمیکنید! همون مسیر رو پیش بگیرید به جاهای جالبی میرسید.
اگر بودم که در کنارتون میجنگم، اگر هم نه ببخشید که به اندازه کافی نبودم. فعالیت این فاز البته بهم حس رضایت میده و با حس خوبی ترکتون میکنم. اُمیدوارم بیگناه ها در نهایت بازی رو ببرند 🌹

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
این پست توسط گاد ارسال شده. چون محمدامین در دسترسی به سایت مشکل داشت.

آقا من این هل شدنتون رو نمی فهمم. یه ایده پیاده کردم. برید این زمان خدایی پستم رو بخونید. ایدم خوب بود، مخصوصا برای خودم. چون خودم می فهمیدم اگه امین کی پی با ایده موافقت می کرد. یا همون دو نفر یکیشون جلاد می شد یا رامتین دیگه. :| دلیلی که به رضا رای دادم. نگفتم محمدحسن نیاد که. گفتم جفت بیان. کدوم جلاد احمقی اینکار رو می کنه؟ اگه فکر می کنید رضا رو حدس زدم و واسه همین می خواستم بیاد دفاعیه، خوب با ایده هادی مخالفت می کردم و می گفتم حتما این دو نفر باید بیان دفاعیه دیگه. کلی دلیل می تونستم بیارم. اگرم الان آخر فاز می خوام به زور رضا رو دفاعیه بیارم، خوب مگه من تنها اگه فکر می کنید جلادم چقدر زور دارم که با تک رایم بخوام رضا رو بفرستم بیرون. اصلا این کارتون منطقی نبود.
الانم خواهشا محمدحسین رو اولویت بدید و الا باختیم.
یه صحبتی هم می کنم خطاب به فری. اگه هلن هستی. با من مشکل شخصی باید داشته باشی و الا افتضاح داری بازی می کنی. اگر مشکل شخصی هم داری اینجوری بازی می کنی بهم بگو دیگه بازی نکنم زمانی که هستی حداقل.
یه لحظه بچه ها از اون شوک اولیه تون بخاطر پیاده کردن ایده من بیاید بیرون و درست فکر کنید.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پایان فاز چهارم
لیست‌ها به ترتیب اولویت:

امین کی‌پی: محمدحسین، محمدامین
هادی: محمدامین، محمدحسین
محمدامین: محمدحسین، محمدامین
محمدحسین: محمدامین، محمدحسین
رضا: محمدحسین، محمدامین
پویا: محمدحسین، محمدامین
رامتین: محمدامین، محمدحسین
فری: محمدحسین، محمدامین

محمدحسین ۵ رای داره در مقابل ۳ رای محمدامین.

محمدحسین اعدام می‌شه، متاسفانه مافیا و پدرخوانده و منشی بود.

مافیا به اتمام می‌رسه.​

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
شروع فاز پنجم

با توجه به این‌که اکثریت گفتید بازی سرعتی بشه، بازی رو سرعتی می‌کنیم. فاز پنجم تا ساعت ۰۰:۳۰ برقراره. هر جا هم بازیکنان رای بدن و بگن تغییرش نمی‌دن، اعدام می‌کنیم می‌ریم فاز بعد. اولویت و این‌ها نداریم. فقط رای می‌دید و می‌گید عوض نمی‌شه.

بازیکنان

امین کی‌پی

رامتین

رضا

محمدامین

هادی

تعداد: ۵ نفر

رهبران

پویا

فری​

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
چیکار دارید میکنید واقعا. :)) با رای رهبرشون تموم شدن:))

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
محمد امین:

این مشکل شخصی چیه افتاده تو دهن تو؟:| من با بازیت مشکل دارم نه با شخصت. ده ها بارم گفتم مشکلم با بازیت چیه؟ دیگه چرا مظلوم نمایی میکنی؟

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
قرا بود من اعدام بشم و حتی دفاعی هم نداشتم ولی خداوند از من دفاع کرد
ان الله یدافع عن الذین امنوا

باشد که ایمان بیاورید.

به قول معروف، دست خدا از آستین محمدامین و اون ایده اش بیرون زد =))

من دیروز به هادی شک داشتم واقعا که جلاده و اسم منو داده. ولی وقتی رایشو عوض کرد تقریبا مطمئن شدم که نیست. به رضا و امین کی پی هم شک جلاد بودن نداشتم. محمدحسین هم که بازیش برام مافیا بود نه جلاد
پس موند محمدامین
و چون اولویت جلاد بود بهش اولویت دادم.
من میگم به ترتیب به محمدامین و رضا رای بدیم. هادی و امین کی پی اگه واقعا بیگناهین بیاین و اعتماد کنین. اینطوری مطمئن باشین که نمیبازیم.

از این امین کی پی یه کم میترسم. خیلی بهش مطمئنم و یاد ترسا میفتم که اون دور خیلی بهش اعتماد داشتم ولی آخر گناهکار بود :))

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
خداوکیلی خوابم می‌آد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
آرای اولیه رو بدید ببینم چه می‌شه کرد.
احتمالا می‌خواید رو محمدامین اجماع کنید. من جلاد بودم، اسم محمدامینُ می‌دادم.
یه فاز دیرتر اعدامش کنید.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11

رای به اعدام: محمدامین

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22

رای به اعدام: رامتین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین