برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
راستی اینم بگم.

همون موقع شک داشتم بگم یا نه. الان دوباره نقش هارو خوندم و به نظرم میاد گفتنش ضرری نداره.

اقا من میتینگ بودم وقتی که ترسا اعدام شد و شب شد. اصلا تو فروم نبودم، نمیدونستم چی شده.

آرش نزدیک ۵۰ تا مسیج واسم فرستاد 😂 هی وسط میتینگ میدیدم داره مسیج میده! پیش خودم گفتم این چرا ول نمیکنه؟ 😂

هیچی دیگه وسط میتینگ مسیجش رو باز کردم. گفت مافیا زدتت. سریع بگو میخوای به کی زنگ بزنی! اصلا نمیفهمیدم چی میگه 😂 بعد گفت میتونی دکتر رو حدس بزنی. ۲ زاریم که افتاد و با کمال ناامیدی یه نفر رو گفتم.

بعد که میتینگ تموم شد و اومدم تو فروم از ۲ جهت پشمام ریخت! اول اینکه ترسا بی گناه بوده! دوم اینکه حدسم در مورد دکتر درست بوده. البته اگه بشه اسمش رو حدس گذاشت 😂 چون واقعا فقط یه اسمی پروندم.

خلاصه اینکه من یکی از هم تیمی هام رو شناختم. مرسی که نجاتم دادی ❤️

گولشو نخوره کسی، نه کسی ادعای نقشیو کنه، نه واکنشی نشون بدید که بخواین مچشو بگیرید :)) تله است، حالا تله بیگناه برای گناهکار یا برعکس تشخیص با خودتون.

من دیروز جلوی مرگ شب رو گرفته بودم و اینو رسما هم اعلام کردم :)) فکر کردی میزارم با این ایده ها تعادل بازی رو بهم بزنی گستاخ ؟ :))

کسی تو تله اش بیوفته واقعا خره :))

دیگه تک روی نکنیا کمپ گلم :))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
عرفان دیس لایک داد به سوال "
سوال پنجم. به نظرت حداقل 2 مافیا رای ورود به دفاعیه دادن به ترسا؟"

سوال‌های واکنشی من تمومه.

فقط دو سوال می‌پرسم که جواب بده.

اول این‌که هادی برات چند درصد مافیا هست؟ اگه عدد سخته، بازه بگو.
دوم این‌که در جواب سوال پنجم گفتی که حداقل 2 مافیا رای ندادن به ترسا. هر موقع خواستی برو از رو آرا نگاه کن ببین به نظرت کی بوده.

مرسی. سوالی نکته‌ای چیزی بود بگو.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
مافیا، امشب جز محمدحسین، مهسا و هادی، اگر خواست می تونه اشکان رو هم بزنه :)) آزاد کردم براتون.

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
امیر اتفاقا هدفم اینکه پیش خودشون فکر کنن راست میگم یا دروغ 😂

ولی تو دیگه چه بی آبرویی هستی 😂 چرا تو روز روشن دروغ میگی آخه؟ 😂 در تحلیل بازی کلی باهات حرف دارم 😂

کاش ادغام نشه

————————————-

پویا من میتونم ازت یه سوال بپرسم؟

برام مهمه که زود جواب بدی. واسه همین هرموقع آماده بودی بگی.

لطفا مثل دفعه قبل به ورژن آسون تر سوالم جواب نده و دقیقا خود سوال رو جواب بده.

الان آماده ای؟

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
بله. هستم الآن.

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
با توجه به شناختی که از من داری، اگه ازت بپرسن خودت رو جای اشکان بذار و به این سوال جواب بده. احتمال جایزه بگیر بودن پویا رو چقدر میدونی؟

چی جواب میدادی؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
با توجه به شناختی که از من داری، اگه ازت بپرسن خودت رو جای اشکان بذار و به این سوال جواب بده. احتمال جایزه بگیر بودن پویا رو چقدر میدونی؟

چی جواب میدادی؟
کم.

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
بد پرسیدم!

احتمال جایزه بگیر بودن پویا رو چند درصد* میدونی؟

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
آهان راستی به نظرم میاد مافیا اولین قربانیشو داره اعلام می کنه بهم :)) آفرین خوشم اومد ازتون :))

• Smile
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ashkan27
کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
اگه بخوای بین ۱۸٪ و ۸٪ انتخاب کنی، کدوم؟

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ashkan27
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
میمونه تیر شب. اون برام مهم تره الان. حواستون باشه، اگر ببینم کسی دیگه جز این چهارتا مردن، اولین قدمم اینه:

اون سوتی بسیار بدی که یار عزیزتون داد رو، در غالب یک سوال ازش می پرسم، ولی برای اینکه ناراحت نشید، از چند نفر دیگه هم چند تا سوال از سوتی هاشون می پرسم از همون فاز :)) منتها اینقدر اون سوتی به شکلی که من خواهم پرسید بد خواهد بود و جواب دادن بهش سخته که بعید می دونم سالم بیاد بیرون :))

حالا میتونید کسی جز این 4 تا رو بزنید این فاز شب :))

• Haha
کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
اینم بگم و بخوابم.

من مهسا رو گردن میگیرم.

ازتون میخوام پشت دست من بازی کنید. اگه مهسا بی گناه بود، منو اعدام کنید.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
اینم بگم و بخوابم.

من مهسا رو گردن میگیرم.

ازتون میخوام پشت دست من بازی کنید. اگه مهسا بی گناه بود، منو اعدام کنید.

چون گردن گرفتی بهش رای میدم بیاد دفاعیه

رای به اعدام: مهسا

ولی اگر شهر باشه، این سری مثل ترسا ولت نمی کنه. دوتا دختر بازی داشت، جفتشو تو دادی بیرون. اینم بیگناه باشه، من خونخواهم جفتشون میشم :))

نمی کنم * :))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
یه توضیحی بدم.
من فعلا دارم اطلاعات وارد بازی می‌کنم فقط. به نظر خودم اطلاعات خوبی هم وارد شده.
صبر می‌کنم از همه دوستان سوال بپرسم. و شما نظراتی که دارید، بدید.
بعد خودمم نظراتمُ می‌دم.

اشکان هم عجیب‌ترین بازیکنی هست که دیدم. نمی‌دونم چگونه باید باهاش برخورد کنم.

امیر
توصیه نداری؟

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
توصیه ها در این لحظه:

رامتین: به مهسا رای نده به نفعت نیست :دی
پویا: به مهسا رای نده به نفعت نیست رئیس :))
محمدحسین: تو به مهسا رای بده به نفعته :دی
رضا: تو به مهسا رای نده به نفعت نیست :دی
امین: تو به مهسا رای بده به نفعته :دی
محمدامین: تو هم به مهسا رای بده به نفعته :دی
یاسین: پسر عمو تو هم به مهسا رای بده به نفعته :دی
عرفان: تو به مهسا رای نده به ضررته :دی

به بقیه توصیه ای ندارم فعلا :))

کارآموز مافیا
پسندها
132
امتیازها
20
مدال‌ها
4
علاقه من به امیر روز به روز داره بیشتر میشه 😍

دیگه واقعا رفتم بخوابم.

• Love
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
پويا

من يه سري تريگر دارم تو بازيم چه بيگناهي چه گناهكاريم يكجور فعال ميشه . اگر چيزي ببينم كه توي پست طرف هست و منطقي هست اتهامم بيانش ميكنم، منتهي اگر بيگناه باشم يجور ادامش ميدم، اگر گناهكار باشم جور ديگه خب طبيعيه.

اين ازون چيزايي بود ك ممكن بود تو گناهكاريمم بهش ايراد بگيرم . يني منطق و بيس اوليه براي اتهام رو از نظر خودم داشت ، اگرچه شدتش كم بود و تو پستمم گفتم ك احتمال بالا نيست ميخام روش بحث كنيم يچيزي اومده تو ذهنم قلقلك داده.

گناهكار بودمم ميگفتم اينو براي فشار گذاشتن روي بازيكن +اينكه يه حرفي تو بازي براي گفتن داشته باشم نگن تو سايه اي اتهام نميزني و تو متن قرار بگيرم و كنترلش دست خودمه هر موقع بخام طوري ميتونم كنار بكشم ك ضايع نشه .

قسمت دوم سوالت حوابش اينه در واقع ، نه رويكردم همين نبود قطعا ، ميومدم ميگفتم اهاي موج سواري نكنين من عقب ميكشم ازش و جواباش و حسش قانع كنندس . حس ادم ب لحن پشت پستهاي افراد طبيعتا وقتي گناهكاري متعادلتره چون ميدوني احتمال بالا بيگناهه طرف ، ولي وقتي بيگناهي شديدتر ميشه و از كوچكترين چيزا ممكنه پالس منفي بگيري و ب بد تفسير كني ، منم همونطور شدم در قبال ترسا .

سوال بعدي : نه اگه گناهكار بودم راي خروج نميدادم چون سردمدار بودم و رو گير من اغاز شد بازي . ولي حداقل يك نفر از تيممو ميگفتم ك راي بده چون اعتقاد ب تقسيم بندي تخم مرغا در جيب دارم .

هادي رو من ٤٠ درصد گناهكار ميبينم فعلا ٦٠ بيگناه .

اره راي هارو ديدم من فك كردم كسي ك ب هادي راي داده رضا هس الان ديدم امير بوده . ممدحسينم ب هادي داده ك خب توضيح داد و ب ترسا برگردوند . رامتين هم ب ممدحسين داده .

من موقع حواب ب اين فك كردم كه حداكثر دو نفر راي دادن براي ورود نه حداقل. همونطور ك گفتم اگر من تو گروه بودم يك نفرو بيرون نگه ميداشتم از مهلكه

الان فقط رامتين هست بيرون از دايره . شكم بالاي ٥٠ نيست ولي بهش ٤٩-٥١ مافياس فعلا طبق اين ديدگاهم ك يكي بيرون مونده از راي.

ولي خب شايدم اشتباه ميكنم و هر سه آل اين كردن و مطمعن بودن ك ميتونن در برن از زيرش . حالا كيا ميتونن باشن ك فك كردن ميتونن در برن و دستشون زياد نوتلايي نبوده تو اين اعدام؟ :دی

اگر اين فرض رو درست بگيرم انهام هام ازون سمت هست ، كسايي كه با اكراه و بدون دليل محكم و روي موج و بخاطر اجماع راي دادن . بايد بيشتر فك كنم .

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
رضا
کاش یه بار درست و حسابی جواب منو میدادی! یه پست از دیشب هست که گفتی میای و جواب میدی. شماره هم گفتم بهت کدوم. مشکل هادی با تو حل شده که شده. مشکل من با تو سر این قضیه چه ربطی به مشکل هادی داره آخه؟ هادی یک چیزی گفته و تو بهش جواب دادی. من تو جواب تو ایرادی که هادی بهش اشاره کرده رو صحیح میبینم و نوشتم چرا. چرا کلا ایگنور میکنی و هی سعی داری من و ایرادمو بی‌اعتبار جلوه بدی؟ لطفا نیفت رو دور اینکه نخوای بفهمی من چی میگم.

اشکان
تست میکنی آی پی رو یا چی؟ :)) فعلا دخالت نمیکنم تو کارت ببینم چیکار میخوای بکنی و دلیلش رو بعدا میگم.

رامتین
اتفاقا من بیشتر از رای‌های غیرموثر میترسم تا رای یکی که از اول چسبیده بود و ول نمیکرد.
متوجه نشدم منظورت کلا به اون چند نفر بود که اسم بردی ازشون.
دوست نداشتم چون خودت رو جدا کردی از ما.
گفتم که خودم رو گذاشتم تو شرایط اون حداقل ادعای نقش میکردم که بهم فرصت بدن، دقیقا نمیدونم چطوری و چی میگفتم الان، بلاخره یه ابزاریه که میتونی ازش استفاده کنی. یه بیگناه برای تو بازی موندن باید هر کاری بکنه به نظر من.
رامتین مگه من به تو گفتم گزینه بده آخه :دی منظورم از آسه برو بیا اینه که داری محتاط حرکت میکنی کلا. این نظر منه خب اگه نیستی کاریش نمیشه کرد. مشکوک هم فعلا فقط رضا رو دارم از قبل که با حرکت امروزش شکوفه هم داد :دی بقیه رو باید بخونم و بررسی کنم.

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین