برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور هفدهم مافیا | بزم بزهکاران

رای به اعدام:

• پویا

رای: 0 0.0%
  • رامتین

• یاسین

• مجموع رای دهندگان
    3
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AKP

مافیایی
پسندها
133
امتیازها
65
مدال‌ها
8
داداش من دومين نفر پست شروع دادم و تو بازيم از همون اول مطمعني بازي ديگه اي رو نگاه نميكني؟ :))

تازه وارد شدم ؟ 😨😨😨😨😨
نمیزاری بخوابم که:)) ، رفتم 15 صفحه تک تک اسکرول کردم 4 5 تا پست ازت دیدم تا اونجاش کلا. منظورم اینه امروز تازه فعال شدی. خودتم یه جا ناراحت بودی که زیاد تو بازی نیستی دیگه. بزار عصر میرم پای لپ تاپ دقیق میشمارم باز :))
در ضمن اون پست اولیت که شعار تیم مافیا توش بود رو تنها کسی که ریپلای کرد خودم بودم:))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
خب اون ١٥ صفحه توفاز صفر بود نصف بيشترش :)) شايد تو صفحات بيشتري نبودم ولي در متن بودم و جزو جريان بازي بودم . اره فاز صفر و فاز يك چون اول كارم بود فرصت كم داشتم الان تايم خاليم بيشتر شده خداروشكر.

يجوري گفتي سلام خوش اومدي حس كردم ممدرضا اس ام اسم 🧎🏻‍♂️ :دی

بگذريم حالا ، هستم در خدمتتون :گل: البته بیشتر همين تايم :دی

اها اینو يادم رفت بگم . شعار تيم مافيا نبود شعار بيگناها بود عزيزم :دی

و البته هنوزم با اينكه قهرم با يوونتوس ولي عرق دارم بهش ، بيا تو اون مورد كل كل نكنيم :دی

آخرین ویرایش:
Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
من یه استراحتی می‌کنم فعلا و به کارام برسم.
اینم تاکید کنم که چه سوال‌های زنده چه اونایی که گفتم ساعت ۲۲ بفرستید، اجباری نیست اصلا. هیچ برداشتی هم نمی‌کنم اگه کسی نیاد یا جواب نده.
به هیچ‌کس هم نگفتم و نمی‌گم که بیا سوال بپرسم ازت. خودشون گفتن. پرسیدم.
اینه که من راحتم در بازی. شما هم راحت باشید.

هرجا هم هرکسی حس کرد حرکات یا حرف‌های من ناعادلانه هست و نباید فلان کار را بکنم (هرچی که باشه)، به گاد اطلاع می‌ده به صورت بی‌نام. گاد به من می‌گه.
تا الآن هم گاد چیزی نگفته.

توصیه ها در این لحظه:

رامتین: به مهسا رای نده به نفعت نیست :دی
پویا: به مهسا رای نده به نفعت نیست رئیس :))
محمدحسین: تو به مهسا رای بده به نفعته :دی
رضا: تو به مهسا رای نده به نفعت نیست :دی
امین: تو به مهسا رای بده به نفعته :دی
محمدامین: تو هم به مهسا رای بده به نفعته :دی
یاسین: پسر عمو تو هم به مهسا رای بده به نفعته :دی
عرفان: تو به مهسا رای نده به ضررته :دی

به بقیه توصیه ای ندارم فعلا :))
مرسی از توصیه.

سوال بنده در مورد این‌که با اشکان چگونه برخورد کنم را هم در صورت صلاح‌دید پاسخ دهید. با سپاس.

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
مرسی از توصیه.

سوال بنده در مورد این‌که با اشکان چگونه برخورد کنم را هم در صورت صلاح‌دید پاسخ دهید. با سپاس.

در همون نهفته است :دی شما باهاش بازی نکن :دی

• Smile
واکنش‌ها[ی پسندها]: Pouya
کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
من قبل اینکه پست‌ها رو بخونم چند تا نکته و مطلب بگم.

اول اینکه متاسفانه قاضی رو از دست دادیم و کل شهر از این اتفاق ناراحت بودن و هستند ولی خب بازی ادامه داره و مطمئنا میشه جبران کرد ، شاید باورتون نشه من پست اخر رو ساعت ۲۰:۳۰ اماده کرده بودم ولی هر بار از ارسالش پشیمون می‌شدم اخر هم گفتم شام بخورم و یه ذره شلم بازی کنم بعد پست رو بدم ، قشنگ حس خوبی نداشتم که به ترسا رای بدم که حسم هم درست بود ولی خب دیگه اجماع شده بود رو ترسا و کاری نمی‌شد کرد.

مطلب بعدی در مورد پویاس ، اینکه پارتیزانه یا نه خب برای خیلیا جای سوال داره و همه پویا رو خوب میشناسن و میدونن هدف معمولی از این کارش نداره و خیلی خاص هست هدفش ، درسته در انتخاب ترسا به عنوان گناهکار اشتباه کرد ولی برای من شهروند هستش هنوز‌.

مورد بعدی پست‌های کارگردان هستش، همانطور که خودش گفت پست‌هاش رو الکی نمیده و اهدافی داره ، من برام سوال پیش اومده چرا فاز اول به هادی رای داده بود، میخوام همتون به این موضوع فکر کنید و بهم جواب بدید ، پویا دوست خوبم نظر شما هم دوست دارم بدونم در این مورد.

مورد بعدی رامتین هستش ، من گیر دادم به این موضوع که رامتین همون نقش فری رو داره بدون دلیل نبود اونایی که به فری مشکوک بودن باید ادامه بدن و به رامتین هم مشکوک باشن ، من رامتین رو شهروند نمی‌بینم ، کلی پست داده بعد ادعاش اینه همه چرت میگن فقط خودش داره پست فنی میده :)) ۹۰ درصد پست‌هات اسپم هستن :دی من یه جمله گفتم با مهسا موافقم فورا تارگت بک زد پست داد یاسین حرکاتش مشکوکه !! چه مشکوکی اخه ، مشکوک شما هستی با این شیوه بازی کردنت ...

چند تا نکته در مورد بازی پلیرها بگم که تا اینجای بازی پستاشون رو خوندم ، هنوز هم میگم بین امین‌ها مافیا هست ، رامتین و فری رو شهروند نمی‌بینم ، هادی اگر شهروند نباشه میتونه فرعی باشه ، محمد حسین بازیش به شدت مشکوک هس ، گناهکار بود اون بازی بی‌گناهیش رو نمیتونست بکنه الان هم یه سبک جدید ابداع کرده که حس من میگه بازم بی‌گناه نیست و گناهکاره و یکی از فرعی‌ها هم میتونه باشه..
در مورد ال امین هم یه نکته بگم ، من نمیدونم چرا چند نفر انقدر زود ال امین براشون سفید شد 😐 بازیکنی که گناهکار بوده راحت پلیرها رو گول زده چطوری اینجای بازی برای بعضیا سفید میشه واقعا در تعجبم ، به شخص من خیلی زود نمیتونم بهش اعتماد کنم پس به این نکته توجه داشته باشید.

راستی میخواستم دیشب یه تیکه به اشکان بندازم گفتم ناراحت میشه ولی خب پسرعمو یه مشابهش رو بهش انداخت، تو روحت پسرعمو 😁

مطلب اخر اینکه من خیلی دوست دارم یه فاز با حس من بازی بشه ، اگر حس من اشتباه کرد و مافیا ندادم بیرون دیلیت اکانت میکنم جدا :دی اوایل اومدم سایت حسی فقط بازی میکردم همیشه هم برنده بودم ، هی گفتن بیا استدلال و منطق هم یاد بگیر ، از اون موقع که استدلال و منطق رو اوردم تو بازیم بردهام کمتر شد :)) خودم دوست دارم هر دو با هم ترکیب کنم و موفق باشم ولی انگار بازی استدلالی به ما نیومده :)) حالا بقیه یجوری فکت میارن انگار با درصد بالا موفقن و الا بازی حسی من از بازی شماها خیلی موفق تر بود 😐😄
من ببینم شهر عقب بیفته یه کاری میکنم همه با من و حسم بازی کنن ، هر کی هم نکنه شهیدش میکنم 😒

همین دیگه اینا فعلا بمونه تا برم پست ها رو در فاز جدید قشنگ بخونم.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
من قرار بود شب بیام ولی الان یه سیگار کشیدم اومدم.
اول به یاسین جواب بدم. بعد دوست خوبم آک پارتی. بعد مهسا.
من رامتین رو شهروند نمی‌بینم ، کلی پست داده بعد ادعاش اینه همه چرت میگن فقط خودش داره پست فنی میده :)) ۹۰ درصد پست‌هات اسپم هستن :دی
من کجا همچین ادعایی کردم که همه چرت میگن و فقط خودم پست فنی؟! میدم؟ دقیق بگو.
این که ۹۰ درصد پستام اسپمه هم توضیح بده‌.

آره داداش من مافیام قاضی شهر رو دادم بیرون اومدم وسط جمع خوشحالی کنم که تو بیای منو بگیری :دی
احسنت. خواستم واکنش بگیرم و این واکنش یه مافیا پلیره. حالا اگه عرفان بود چهار تا تیکه مینداخت و با خشم جواب میداد.

بقیه پست هم اعلی بود‌. الان حوصله ندارم در مورد تک تک افراد نظر بدم ولی در ادامه شاید این کارو کردم اگه حسش اومد.

راستی AKP جان. خوشگلی بانمکی اهل کجایی؟ سربندر؟

رامتین: به مهسا رای نده به نفعت نیست :دی
کاش اینو نمیگفتی چون اصلا همچین قصدی نداشتم.

در مورد مهسا یه نظر کلی بگم. میره همه پستا رو میخونه و میاد جلو و نظرش رو در مورد جاهایی که توجهش جلب شده میگه. که این نوع بازیش برام بیگناهانه است. هر چند سوالاش از من به نظر خودم بیخوده

آخرین ویرایش:
  • Like
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
رامتین

من فعلا فقط یه سوال دارم ازت.
اصرار داشتی بعد این که ترسا اعدام بشه، تکلیف خیلی چیزا مشخص میشه. خب چی شد؟ مشخص شد یا نه؟

بله اصرار داشتم مشخص میشه ، چون باور داشتم ترسا بیگناه نیست و با احتمال بالایی مافیاست . الان که شهروند رفته بیرون، دارم پست های روز 1 رو مجددا می خونم . بین کسایی که قاطعانه می گفتند ترسا شهرونده، حتما 1 مافیا هست . تعدادشون هم کمه :دی به نتیجه برسم حتما در میون میزارم .
در کل اعدامش دیتا داد به بازی . ولی متاسفانه دیتای بد ! من گردن گرفتم اشتباهمو و تلاش می کنم جبران کنم . سوال دیگه ای بود در خدمتم .

پویا

من هستم، اگه سوالی از من داری در خدمتم .

• Like
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اتفاقا من بیشتر از رای‌های غیرموثر میترسم تا رای یکی که از اول چسبیده بود و ول نمیکرد.
اینم شیوه ای است. ولی تاییدش نمیکنم. حداقل در مورد خودم.

متوجه نشدم منظورت کلا به اون چند نفر بود که اسم بردی ازشون.
Ok
دوست نداشتم چون خودت رو جدا کردی از ما.
اینم Ok :))
گفتم که خودم رو گذاشتم تو شرایط اون حداقل ادعای نقش میکردم که بهم فرصت بدن، دقیقا نمیدونم چطوری و چی میگفتم الان، بلاخره یه ابزاریه که میتونی ازش استفاده کنی. یه بیگناه برای تو بازی موندن باید هر کاری بکنه به نظر من.
به نظر من خیلی تلاش کرد. اما خب شهر نادیده گرفت. من خودمم ازش دفاعدنکردم که به علت جو مسموم بود. ولی میپذیرم که اشتباه کردم اما نمیپذیرم همه در یه حد در اعدامش نقش داشتن.

رامتین مگه من به تو گفتم گزینه بده آخه :دی منظورم از آسه برو بیا اینه که داری محتاط حرکت میکنی کلا. این نظر منه خب اگه نیستی کاریش نمیشه کرد. مشکوک هم فعلا فقط رضا رو دارم از قبل که با حرکت امروزش شکوفه هم داد :دی بقیه رو باید بخونم و بررسی کنم.
خب ببین الان گیرت به من اینه محتاطم. نشونه های احتیاطم چیه؟ الان منم میتونم بگم چون گزینه نداری پس محتاطی!
واقعا این گیرا رو نمیفهمم. پست میدم واکنش بگیرم، بحث میکنم و... بعد یکی میگه محتاطی یکی میگه اسپم میدی. دور قبلم میگفتن.
بازی غیر محتاطانه چجوریه از نظرتون؟

و باز هم میگم اگه بیگناهی با این بحث، الکی انرژی و وقت خودتو تلف نکن.

بله اصرار داشتم مشخص میشه ، چون باور داشتم ترسا بیگناه نیست و با احتمال بالایی مافیاست . الان که شهروند رفته بیرون، دارم پست های روز 1 رو مجددا می خونم . بین کسایی که قاطعانه می گفتند ترسا شهرونده، حتما 1 مافیا هست . تعدادشون هم کمه :دی به نتیجه برسم حتما در میون میزارم .
در کل اعدامش دیتا داد به بازی . ولی متاسفانه دیتای بد ! من گردن گرفتم اشتباهمو و تلاش می کنم جبران کنم . سوال دیگه ای بود در خدمتم .
پس منظورت این بود که اگه مافیا باشه کلی دیتا وارد بازی میشه و چون برات قریب به یقین، مافیا بود، اصلا لازم ندونستی مقیدش کنی به این که بگی اگه مافیا باشه کلی دیتا وارد بازی میشه.
برو. موفق باشی.

رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
اول از همه بگم من بي ادبي نديدم در پستم ، عصبي بودم و هستم ، اگر بي احترامي كردم ببخشيد

بله يكي از روشهاي كتاب مافيا اين بوده در قديم و حتي الان . چون ميدونه كي سفيده كي سياه ، محتاط تره و سعي ميكنه نقش پر رنگ در اعدام سفيد نداشته باشه و با اكراه راي بده ، كه بعد بامبول دربياره روش . تو اجماع نكردي ، ميتونه صادق باشه برات ولي صد در صد؟ خير

تناقضي وجود نداره اينجا! تو در اعدامش نقش داشتي و راي دوم رو دادي . ولي بلافاصله اومدي سلب مسعوليت كردي! يني قبول نميكني كه گناهكارت بود كه راي دادي بهش.

اينم در ادامه اون كارت قرار ميگيره ، اگر مافيا باشي اول بر هلاف احماع رفتار ميكني بعد مياي راي ميدي تاثيرتو ك گذاشتي و طرف رفت بيرون مياي ب كسايي ك راي دادن به خروج ، ميتوپي كه اي داد بيداد ديدين چيشد من نميخاستما شما مجبورم كردين . بي تربيتا حالا بياين اعدامتون كنم . نظرمم اينه كه هر ٣ مافيا تو اعدام يه شهروند كه لباسم نميتونه داشته باشه و قطعي سفيد اعلام ميشع دست داشتن . ب همين سادگي و خوشمزگي!

من هنوز اتهام بالاي گناهماري بهت نميزنم . سعي ميكنم عجله نكنم و ديدمو باز كنم وگرنه هم خودم هم شهر ممكنه ضرر كنه . ولي براي بار سوم ميگم اگر بيگناهي بكم دقت كن ب اطرافت و اتهامي ك ميزني . وگرنه اصرار داشته باشي ب روند و رويكردت ديگه نميتونم احتمال بيگناه سطحي نگر بودن رو برات بالا نگه دارم و اونوقته ك مافياي نابلد ميشي برام . مرسي

منم هستم الان فقط اگه زودتر باشه چون تايم استراحتمه برنامش دست خودم نيست فعلا

پويا
عرفان
داشتم جوابتو میدادم که یهو سایت ترکید :)) مثکه ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند که وارد مکالمه نشم =))
چون عذرخواهی کردی وارد مکالمه میشم :دی

آقا جان خیلی قضیه رو میپیچونی. کل حرفت الان اینه که دور دوم رای دادم که تاثیر داشته باشم! یعد سلب مسئولیت کنم! مسخره است. ترسا انقدر همون دور اول رای اعدام داشت که نیازی به من نبود. اگه مطمئن بودم سفیده که اتهامت اینه، دیگه دور دوم هم رای نمیدادم.

• Like
کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
رامتین
خب ببین الان گیرت به من اینه محتاطم. نشونه های احتیاطم چیه؟ الان منم میتونم بگم چون گزینه نداری پس محتاطی!
نه به گزینه ربط ندادم اینو. اوکیه میپذیرم که به خاطر جو ایجاد شده شاید ترسیدی از ترسا دفاع کنی. راستی منم نمیگم همه در یه حد دخیل بودن تو اعدام. با اینم کاری ندارم کلا. این بحث رو فرسایشی نمیکنم، چون نظر شخصی و سلیقه‌ایه. روند بازیت در ادامه این قضیه رو حل میکنه فکر کنم.

• Like
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
پویا من چون میدونستم 10 خونه نیستم، میخواستم توی draft سایت جوابم به سوالاتت رو بنویسم، و هر جا بودم با گوشی فقط ارسال رو بزنم سر ساعت 10. سایت که خراب شد نتونستم از درفت اینجا استفاده کنم و الان دسترسی به لپ تاپ ندارم. اگر برات همزمانی خیلی مهمه، خواهشاً ساعت رو تغییر بده. اگرم نه من رسیدم خونه جواب ها رو مینویسم میفرستم. دیر میرسم کمی فقط. پوزش.

مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
خب من تصمیم گرفتم پست های کارگردان رو از اول بازی مرور کنم بلکه به چیزی برسم . از اونجایی که قطعا تو فاز 1 کارگردان در مجموع به نفع مافیا بازی کرده سعی می کنم نکاتی که مهم بنظرم رسید رو مطرح کنم

اولین حرفش که نظرمو گرفت :

حالا که جدی ام، تا یادم نرفته، این فاز من پشت دست پویا بازی می کنم. یعنی به هرکی رای بده بهش رای میدم، در واقع پویا دو تا رای داره این فاز. مگه رای نده که اونوقت بدون توجه به بازی به هادی رای میدم. :دی دشمنای هادی می تونید رو این یه رای حساب کنید برای این فاز :)) با سه رایم که فرد میره دفاعیه.

اشکان
پویا یار فروشه، حواست به خودت باشه، این "فکت" بیگناه و گناهکار هم نداره :))

البته اگر یارشی =))

اینجا اولین باریه که داره از پویا حمایت می کنه . تو فاز 1 و میبینید که تیکه هم میندازه بهش

نکته ی بعدی اینجاست :

سلام. پویا هنوز رای نداده، پس من فعلا رایمو به هادی میدم :))

بازی هم برای این فاز توصیه ای ندارم. تا اونجایی که بررسی اجمالی کردم، دارین در جهت تعادل پیش میرین، چه مرضیه بخوام کاری کنم :)) هر موقع داشتین تعادل رو بهم میزدید، میام توصیه می کنم :))

اینجا که این این پستُ داد، مشخص بود ترسا میاد دفاعیه . پس گفت دارید در جهت تعادل بازی می کنید .

بعدی :

البته حیفه، یه توصیه ای دارم. هادی و رضا بازی هاشون خیلی شبیه همه، در واقع رضا از هادی هادی تره و هادی هم از رضا رضا تره، امام امیر :))

من در اینجا این دو نفر رو دعوت به صلح می کنم. به نظرم با هم بازی کنید. :دی باز خودتون می دونید :))

اینجا اومده من و رضا رو به صلح دعوت کرده، البته نه فقط اینجا، بلکه چند بارِ دیگه هم این جمله رو گفته . من بعید می دونم کارگردان از درگیری یک شهروند و یک مافیا جلوگیری کنه . بالاخره کارگردانه نمیشه بازی خیلی لوس و بی مزه بره جلو :دی من که شهروندم ، و با پستایی که ازش دیدم رضا برام تا حد زیادی سفید میشه .

بعدش که مهم ترین نکته هست بنظرم :

راستی عرفان، بهت نگفتم، الانم چون بازیه دیگه خصوصی نمیشه بهت پیام داد، عمومی میگم، یه همزن گرفتن، از همزمن تو حرفه ای تر، درجه 1، می خوام از شنبه بیارم تاپیک تست بگیرم ازش :)) بیا یکم انتقال تجربه کن ببینم چطوری بافت داستان یه دست میشه :))

من شخصا حس می کنم اون پستی که اول بازی داد و گفت یه مافیا میبینم که خیلی بازی رو بد شروع کرده، منظورش عرفان بوده . رفتم پست اول بازی شو خوندم . نکاتی که جالبه رو باهاتون در میون می زارم :

خب در مورد بالانس که داشتم فک میکردم ، طبق تجربه تو 13 نفر 3 تا مافیا معقوله ، دور قبلم همین بود فک کنم ، 3 تا مافیا که با توجه به توضیحات نقشها میشه به یه نفر دو نقش هم داد با توجه به بالانس

پدرخوانده که حتما داریم ، نقششم خفن تر شده و در واقع ارتش تک نفره هست به موقع خودش.

آدمکش هم اصولا داریم ، حالا الان به ذهنم اومد میشه یه نفر پدرخوانده+ آدمکش باشه

از بین وکیل و شارلاتان قطعا یکیش هست و میتونه دوتاشم باشه که با توجه به تعدد نقشای مافیا من احتمال دومی رو کم میبینم و بیشتر رو وکیل هستم.

مفتش هم چون مویرگی در قوانین و چنتا از نقش های بیگناهی ریشه داره به نظرم هست.

هکر هم نقش جذابیه ولی دیگه زیادی قوی میشن :دی

از اونجایی که تمامی نکاتی که گفت جالب بود، همشو بُلد کردم براتون :دی حیف حیف حیف که تر زدم تو شهر دیروز . وگرنه می دونستم چیکارت کنم آقای عرفان :دی از شهروندا می خوام بیان و راجع به این پست بالانسش نظر بدند . چطوری یه شهروند ناآگاه می تونه انقدر دقیق نظر بده ؟ :))

هنوز خیلی از پستای کارگردان رو مجددا مرور نکردم . ولی تا همینجاش به 3 تا نکته رسیدم :

1- پویا دیگه برام سفید قطعی نیست . الان روش 50-50 ام و نمی خوام چشم بسته بهش اعتماد کنم

2- رضا رو بیخیال میشم من . بنظرم مثل خودم شهرونده

3- عرفان حتما جزو گزینه های رای مه . از شهروندا خواهش می کنم بیان و نظرشونو بگند

دوستان اگه سوالی از من هم دارید، خواهشا بپرسید . فرداااااا باید مافیا بزنیم !

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
کاش اینو نمیگفتی چون اصلا همچین قصدی نداشتم.

در مورد مهسا یه نظر کلی بگم. میره همه پستا رو میخونه و میاد جلو و نظرش رو در مورد جاهایی که توجهش جلب شده میگه. که این نوع بازیش برام بیگناهانه است. هر چند سوالاش از من به نظر خودم بیخوده

خب چرا ؟ :)) بهتره که، نظر خودت به نظر کارگردان نزدیک بوده :))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
خب سایت درست شد گویا.

یه سری سوال دیگه می‌پرسم. اینا رو هر موقع خواستید بفرستید.

1. به نظر شما اگر هادی می‌رفت دفاعیه فاز قبل، مافیا از بند وکیل استفاده می‌کرد که هادیُ بندازه بیرون و بعدش شک روی ترسا خیلی بیشتر بشه؟
2. اگر فرد دیگری به جای هادی به دفاعیه می‌رفت (همراه ترسا) چی؟
3. هادی براتون چند درصد مافیاست؟
4. این فاز هادی در دفاعیه هست. توصیه‌ای دارید برای استراتژی یا هرکسی هر رایی خواست بده؟
5. مافیا به‌نظرتون بیشتر در رای‌های ابتدایی ورود به دفاعیه ترسا هست یا انتهایی؟ یا رای نداده؟

همینا.

هادی
چشم بسته که نباید اعتماد کنی. 50 چرا یهو؟ من مثبت هستم بهت، با این مردد شدم حقیقتا. هرچند احتمال مافیا بودنت برام کمه هنوز.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سلام. من اومدم تو تاپیک سایت خراب شد. نبودم تا الان. 3 صفحه آخر رو نخوندم. اما راجع به پیشنهاد پویا ساعت 10 اومدم بگم که موافق این کار نیستم. نمی دونم چه ایده ای داره اما با این کار اگه خودش پارتیزان باشه، پارتیزان بودن خودش رو قطعی کرده، اگه نباشه هم پارتیزان اصلی لو میر ه اینطوری. چون اگه پارتیزان اصلی بخواد درصد بالایی به پارتیزانی پویا بده بعد ادعا کردنش خیلی سخت می شه براش، و اگه بخواد درصد پایین بده خودش الو می ره. من خودم جواب نمی دم. از بقیه بیگناهانم می خوام اینکار رو نکنن.
پویا الان هستم برای صحبت. می رم شام می خورم 15 دقیقه دیگه. الان که هستی بیا.

کاربلد مافیا
پسندها
128
امتیازها
155
مدال‌ها
22
مهسا
کاش یه بار درست و حسابی جواب منو میدادی! یه پست از دیشب هست که گفتی میای و جواب میدی. شماره هم گفتم بهت کدوم. مشکل هادی با تو حل شده که شده. مشکل من با تو سر این قضیه چه ربطی به مشکل هادی داره آخه؟ هادی یک چیزی گفته و تو بهش جواب دادی. من تو جواب تو ایرادی که هادی بهش اشاره کرده رو صحیح میبینم و نوشتم چرا. چرا کلا ایگنور میکنی و هی سعی داری من و ایرادمو بی‌اعتبار جلوه بدی؟ لطفا نیفت رو دور اینکه نخوای بفهمی من چی میگم.
خیلی جالبه. الآن هم من مدعی هستم که تو جوابم رو نمی‌دی هم تو مدعی هستی که من جوابت رو نمی‌دم. :))
شما حس گناه‌کاری از من گرفتی و بهم رأی دادی. ازت پرسیدم چرا. گفتی به‌خاطر ایراد ناخودآگاهی که هادی مطرح کرد و حس خوبی هم به بازیت نداشتم. گفتم نکته‌ای که هادی گفته صادق نیست، چرا و چگونه‌ش رو توضیح دادم بارها و هادی هم تأیید کرد و من دیگه ادامه ندادم بحث رو. حالا این انتظار بی‌خودیه که من انتظار داشته باشم شک شما روی این موضوع هم از بین بره؟! من چی رو ایگنور کردم؟ اتفاقاً دیشب اومدم گفتم اگر به‌جز این مسئله‌ای هست بگو که بررسی کنیم. این رو گفتم یا نگفتم؟ چرا چیزی نگفتی در جوابم؟ الآن اومدی می‌گی ایگنور می‌کنی؟ وات د فاک؟!
به هیچ پستی ارجاع نده من رو. الآن بگو حست نسبت به من چیه و چرا. مسئله‌ی هادی رو قبول نمی‌کنم چون وارد نیست.

یاسین
نظری درباره‌ی من نداری؟ :دی

آقا سؤال‌های پویا کوشن من گمشون کردم. :دی

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پویا می مونم صحبت کنیم بعد می رم صفحه هایی که نخوندم رو بخونم.

• Like
رئیس جماهیر
پسندها
271
امتیازها
155
مدال‌ها
11
1. به نظر شما اگر هادی می‌رفت دفاعیه فاز قبل، مافیا از بند وکیل استفاده می‌کرد که هادیُ بندازه بیرون و بعدش شک روی ترسا خیلی بیشتر بشه؟
4. این فاز هادی در دفاعیه هست. توصیه‌ای دارید برای استراتژی یا هرکسی هر رایی خواست بده؟
5. مافیا به‌نظرتون بیشتر در رای‌های ابتدایی ورود به دفاعیه ترسا هست یا انتهایی؟ یا رای نداده؟

همینا.
پویا جان. بازی مافیاس یا امتحان نهایی؟ بسه دیگه! تازه میگه همینا :))

Thomas Shelby
پسندها
622
امتیازها
835
مدال‌ها
47
مهسا

خیلی جالبه. الآن هم من مدعی هستم که تو جوابم رو نمی‌دی هم تو مدعی هستی که من جوابت رو نمی‌دم. :))
شما حس گناه‌کاری از من گرفتی و بهم رأی دادی. ازت پرسیدم چرا. گفتی به‌خاطر ایراد ناخودآگاهی که هادی مطرح کرد و حس خوبی هم به بازیت نداشتم. گفتم نکته‌ای که هادی گفته صادق نیست، چرا و چگونه‌ش رو توضیح دادم بارها و هادی هم تأیید کرد و من دیگه ادامه ندادم بحث رو. حالا این انتظار بی‌خودیه که من انتظار داشته باشم شک شما روی این موضوع هم از بین بره؟! من چی رو ایگنور کردم؟ اتفاقاً دیشب اومدم گفتم اگر به‌جز این مسئله‌ای هست بگو که بررسی کنیم. این رو گفتم یا نگفتم؟ چرا چیزی نگفتی در جوابم؟ الآن اومدی می‌گی ایگنور می‌کنی؟ وات د فاک؟!
به هیچ پستی ارجاع نده من رو. الآن بگو حست نسبت به من چیه و چرا. مسئله‌ی هادی رو قبول نمی‌کنم چون وارد نیست.

یاسین
نظری درباره‌ی من نداری؟ :دی

آقا سؤال‌های پویا کوشن من گمشون کردم. :دی
سوالا تو پست 386 هست.

مشکلی که محمدامین گفته هم پیش نمی‌آد. نگران نباشید. جواب بدید. مرسی.

• Like
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
پویا
1- در صورتی که خود هادی مافیا نبوده باشه، نمیدونم. من اگه جای مافیا بودم این کار رو نمی کردم. بازیکنا باهوشن و همچنین ترسا دیدم که چجوری می تونه تو یه فاز، مخصوصا فاز دو روزه از سیاه به سفید مطلق تغییر بده خودش رو.
2- بستگی به شخص داره فکر کنم. اگه اون شخصی که با ترسا به دفاعیه می رفت برای مافیا خطر داشت، مثلا به گناهکاری یکیشون نزدیک شده بود، یا بازیکن قوی ای بود، مثل خودت یا ال امین. ممکن بود این کار رو کنن.
3- 70
4- هنوز نه. بهش دارم فکر می کنم ولی. خیلی امروز نتونستم تمرکز کنم رو بازی.
5- فکر می کنم ابتدایی. در صورت بیگناهی خودت. مافیا خیلی دلش قرص می شه که پشت تو بازی کنه و دلیلی واقعا نداره از نظر من که مخالف جریانی که انقد به سودشه بازی کنه. مخصوصا این که درسته مافیا می دونه ترسا مافیا نیست، ولی با توجه به شناختی که همه از تو دارن، قطعا احتمال فرعی بودن حداقل به ترسا می دن و ترس این رو ندارن که اگه بیگناه اعلام بشه چی پس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین